بهترین تم های بدنسازی و بدنسازی وردپرس

بهترین تم های بدنسازی و بدنسازی وردپرس

اگر شما نیاز به ایجاد یک وب سایت برای یک باشگاه بدنسازی ، سالن بدن سازی یا مربی شخصی دارید ، این پست تمام اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل پروژه را با سهولت در اختیار شما قرار می دهد. وقتی نوبت به انتخاب یک موضوع تناسب اندام برای وردپرس برای ارتقاء وب سایت و ارائه خدمات خود می رسد ، کافی است این پست را بخوانید. سپس شما باید آماده رفتن باشید.


وردپرس به لطف تعدادی از مضامین که بطور خاص برای تبلیغ سالن های بدنسازی ، استودیوهای یوگا ، جعبه های CrossFit و موارد دیگر ساخته شده است ، بار دیگر اثبات آن را اثبات کرد. به علاوه مضامین مستقل ویژگی های مفیدی را اضافه می کنند تا بتوانید وب سایت تناسب اندام خود را آسان تر کنید. یا حتی ارزش اضافی را در اختیار اعضای خود قرار دهید!

با این مضامین تناسب اندام ، تنها کاری که برای انجام شما باقی مانده است این است که محتوای عالی را اضافه کنید که اعضای جدید و مشتریانی را به سمت درهای شما می چرخاند. وردپرس مطمئناً بسیاری از موضوعات مرتبط با تناسب اندام را برای انتخاب دارد. در حالی که این یک چیز خوب است ، گزینه های زیادی برای انتخاب کردن می توانند شما را کند کنند. بنابراین برای کمک به شما در اینجا گزینه های برتر برای بهترین بهترین تم های تناسب اندام برای وردپرس برای ساده کردن فرایند تصمیم گیری شما هستند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل بدنسازی

تم کل بدنسازی وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Gym یک تم جدید به سبک تناسب اندام یا ژیمناستیک است که با موضوع Total WordPress ساخته شده است. ساخته شده با نسخه گسترده ای از ویژوال کامپوزر ، نسخه نمایشی Total Gym مناسب است برای ایجاد یک صفحه فرود خیره کننده برای استودیو ، خدمات آموزش شخصی ، کلاس گروه یا هر چیز دیگر. به علاوه با ویژگی های اضافه شده مانند کشویی های متحرک سفارشی Slider Revolution ، پشتیبانی از ترجمه ، سازگاری WooCommerce ، صدها گزینه زندگی یک ظاهر طراحی شده Customizer و موارد دیگر در کل گزینه ای عالی برای هر یک از وب سایت های شما است.

2. انرژی

موضوع وردپرس بدنسازی بدنسازی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

انرژی یک موضوع وردپرس سلامتی و تناسب اندام است که توسط WPZoom ایجاد شده است. این موضوع جسورانه ، روشن و پاسخگو می تواند برای سالن ورزشی ، مرکز تفریحی ، استودیوی یوگا و پیلاتس یا سایر وب سایتهای مرتبط با سلامتی شما عالی باشد.

موضوع کاملاً پاسخگو است بنابراین به اندازه مرورگر یا دستگاه تلفن همراه شما متناسب است. این بدان معنی است که وب سایت شما بدون توجه به اینکه مشتریان یا بازدید کنندگان سایت شما را ببینند ، مناسب و حرفه ای به نظر می رسد. به علاوه انرژی شامل بسیاری از گزینه های سفارشی سازی تم برای ایجاد یک وب سایت است که واقعاً نیازهای شما را برآورده می کند. یک هدر استاندارد یا با عرض کامل انتخاب کنید ، از قالب های صفحه سفارشی برای افزودن سریع محتوا به سایت خود استفاده کنید و از همه ویژگی های موجود در چارچوب قدرتمند ZOOM برای ترساندن رنگ ها و سایر عناصر در سراسر موضوع استفاده کنید..

انرژی شامل گزینه ها و ویژگی های بسیار خوبی است که شما ممکن است برای ورزشگاه یا مرکز تناسب اندام خود داشته باشید. یک نوار لغزنده صفحه اصلی خیره کننده ایجاد کنید تا امکانات ، کلاس های جدید ، تجهیزات و موارد دیگر خود را به نمایش بگذارید. سپس صفحات مختلفی با تصاویر با اندازه گسترده و گسترده را اضافه کنید تا جزئیات مربوط به عضویت ، ارائه کلاس ، پروفایل مربی یا حتی رویدادهای خود را ارسال کنید. این موضوع انعطاف پذیر و آسان برای استفاده یک روش عالی برای ارتقاء سلامت و تناسب اندام شما است.

3. سالن بدنسازی

سالن بدنسازی

Power Gym شامل مجموعه ای از کنترل ها برای شخصی سازی بسیاری از جنبه های وب سایت شما بدون ویرایش مستقیم هیچ کد است. همچنین می توانید از انواع پست های سفارشی برای ذخیره اطلاعات جدا از محتوای وبلاگ معمولی خود استفاده کنید. این می تواند شامل پروفایل های مربیان و جزئیات کلاس باشد.

4. در شکل

رو فرم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

In Shape یک تم وردپرس با سبک بدنسازی مدرن و انعطاف پذیر با تم وردپرس از Themefuse است. این موضوع برای ارتقاء تجارت آنلاین و مبتنی بر تناسب اندام شما فوق العاده است. این که آیا شما جلسات آموزش شخصی یک به یک ، کلاس های بوت گروهی در پارک را ارائه می دهید ، یا اگر سالن ورزشی بالا خود را شروع می کنید ، In Shape ایده آل برای وب سایت شما است. موضوع شامل ویژگی های مرتبط با تناسب اندام بسیار خوبی است. یک حسابگر BMI ، داستانهای موفقیت مشتریان ، لیست کامل خدمات خود و موارد دیگر اضافه کنید.

بعلاوه ، از آنجا که این یک موضوع تناسب اندام است ، یک ماژول تمرین زیبا وجود دارد که می توانید در کارهای روزمره خود آن را اضافه کنید. بعلاوه می توانید عکس جالبی از تناسب اندام قسمت های بدن را اضافه کنید و اهداف تمرین این روال را به شما کمک می کند. همانطور که موضوع گروه تمرین را به برنامه ای اضافه می کنید که مشتری ها و خوانندگان می توانند از آنها استفاده کنند تا سریع شکل بگیرند. یکی دیگر از ویژگی های عالی تقویم تمرین است. در کلاس های AM و PM یا مدلی که برای رویدادهای خاص و سرگرم کننده اختصاص داده شده است ، مداد کنید ، سپس تقویم خود را با تمام خوانندگان خود به اشتراک بگذارید.

5. GetFit

GetFit

ساخته شده در چارچوب Bootstrap ، GetFit برای دستگاه های تلفن همراه بسیار پاسخگو است و حتی به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد تا از رابط های صفحه لمسی خود استفاده کنند تا محتوای شما را بکشند. همچنین می توانید کنترل های زیادی را برای شخصی سازی تمام عناصر وب سایت خود در هنگام استفاده از این موضوع دریافت کنید. تصاویر PSD موجود در Photoshop به شما امکان می دهد تصاویر تم را ویرایش کنید تا ظاهر شخصی تری به وب سایت تناسب اندام خود بدست آورید.

6. تمرین

تمرین

اگرچه Workout با توجه به سالن های بدنسازی CrossFit طراحی شده است ، اما می تواند برای ساختن هر نوع وب سایت مربوط به تناسب اندام به خوبی کار کند. قابلیت های داخلی به شما امکان می دهد به سرعت برنامه های کلاس ، لیست برنامه ها ، صفحات مربیان ، توصیفات و گالری های عکس از امکانات ، کارمندان و اعضای خود را به سرعت منتشر کنید. همچنین به راحتی می توانید به لطف پشتیبانی WooCommerce از موضوع Workout ، یک فروشگاه آنلاین را به وب سایت خود اضافه کنید.

7. GamePlan

استراتژی بازی

ایده آل برای ارتقاء تناسب اندام و رویدادهای ورزشی و همچنین سالن های ورزشی ، GamePlan ساخته شده است تا با افزونه Event Calendar Pro یکپارچه شود تا بتوانید جزئیات و انتشار بلیط های فروش را برای رویداد خود آسان کنید. این موضوع تناسب اندام همچنین شامل افزونه های برتر ویژوال کامپوزر و Slider Revolution برای ارزش اضافی و گزینه های طراحی حتی بیشتر است.

8- سالن بدنسازی ورزشی بدنسازی

موضوع ورزشی بدنسازی وردپرس Fitness Sport

Fitness Sport Gym یک تم برتر وردپرس است که به طور خاص برای صنعت بهداشت و تناسب اندام ایجاد شده است. برای ورزشگاه ، استودیوی یوگا ، جعبه کراس فیت ، سالن بوکس ، و یا سایر مراکز مرتبط با سلامتی ، یک سایت پیکسل مناسب ایجاد کنید. ویژگی های داخلی برای برنامه ها ، مربیان و موارد دیگر این موضوع را به صورت کاملی مناسب می کند!

Fitness Sport Gym دارای ویژگی های ممتازی عالی برای ایجاد یک صفحه خانگی خیره کننده با سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، صفحه قیمت گذاری بی نظیر برای عضویت یا موارد ویژه ، گالری های عالی و یک صفحه عالی کارکنان برای نشان دادن مربیان جذاب و گوردهای تناسب اندام ساکن شما است. یکی از مفیدترین ویژگی ها ، پشتیبانی در افزونه Events Calendar ساخته شده است. با این کار می توانید جدول زمانبندی پیشرفته ای را برای برنامه کلاس روزانه خود ایجاد کنید تا مشتریان خود را آگاه سازید. همچنین می توانید تقویم رویدادهای فوق العاده را برای رویدادهای تبلیغاتی آینده ، نمایشگاه های تناسب اندام ، حضور شخصیت های ورزشی ، عقب نشینی های آموزشی ، ساعات تعطیلات و موارد دیگر طراحی کنید..

این همش نیست. Fitness Sport Gym همچنین با یک نوع پست سفارشی نمونه کارها ، یک وبلاگ کامل ، انواع پست سفارشی توصیفات ، نوار لغزنده قدرتمند Revolution ، یک مجموعه آیکون پریمیوم و پشتیبانی WooCommerce همراه است تا بتوانید لباس و تجهیزات ورزشی خود را بفروشید..

9. زیبایی WP

موضوع وردپرس زیبایی WP

WP Beauty یک تم WordPress چند منظوره با قدرت قابل تنظیم است که توسط شرکت Contempo Inc. ایجاد شده است. این موضوع به عنوان یک راه حل مناسب برای سالن های ورزشی ، سالن ها ، اسپا ها و موارد دیگر طراحی شده است. موضوع همراه با پلاگین های چند حق بیمه برای ساخت وب سایت کامل شما آسان است. با افزونه ویژوال کامپوزر گنجانده شده ، می توانید با استفاده از عناصر صفحه به سادگی با کشیدن و انداختن عناصر صفحه به مکان ، و سپس سفارشی سازی ، هر صفحه آرزوی قلب خود را بسازید. افزونه Slider Revolution گنجانده شده است که اضافه کردن یکی از نوار لغزنده های متحرک نوع را آسان می کند تا تأثیر بزرگی بگذارد. و افزونه ممتاز Booked Appointments به این معنی است که می توانید از طریق وب سایت خود اقدام به رزرو کنید.

موضوع همچنین با نسخه های نمایشی بزرگ از پیش ساخته شده است که می توانید برای شروع سریع وارد کنید. فقط کافی است از نسخه های نمایشی از پیش طراحی شده برای یک روز اسپا ، سالن ، آرایشگاه ، وبلاگ مد ، سالن بدنسازی یا یوگا استفاده کنید. سپس داده های نمونه را وارد کرده و با استفاده از گزینه های مدیر داخلی برای رنگ و قلم ، هدر و پاورقی سازنده ، و گزینه های مختلف عنصر ویژوال کامپوزر سفارشی سازی کنید. بهترین از همه این موضوع ترجمه آماده (از جمله پشتیبانی از راست به چپ) ، شامل گزینه های رسانه های اجتماعی داخلی است ، و دارای هزاران راهنمای آسان برای دنبال کردن ویدیو و نوشته ها است.


همانطور که مشاهده می کنید ، برخی از تم های عالی وردپرس برای ساخت وب سایت بدنسازی یا سالن بدنسازی با وردپرس وجود دارد. و هر چه فعالیت تناسب اندام شما – قطعاً یک موضوع برای شما وجود دارد. اگر در زمینه ایجاد وب سایت سالن بدن سازی یا مرکز تناسب اندام با وردپرس برای خوانندگان ما توصیه ای دارید ، لطفاً نظر خود را در زیر بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map