بهترین افزونه های گفتگوی زنده و پشتیبانی از بلیط برای وردپرس

بیشتر مشتریان در هنگام خرید ، نوعی کمک را دوست دارند. آنها حتی ممکن است بعد از خواندن توضیحات دقیق محصول ، بررسی ها و سوالات متداول ، دچار شک و تردید شوند. خوب نیست که کسی از فروشگاه به شما کمک کند در خرید خود کمک کند؟ کسی که می توانید تا زمانی که از خرید خود مطمئن نشوید ، دوباره به آن برگردید ?


اینجاست که بهترین افزونه های چت زنده می توانند پا به پا کنند. این افزونه ها برای انجام وظیفه دستیار فروش یا یک شخص پشتیبانی مشتری گام هوشمندانه می گیرند. آنها می توانند به تمام سؤالات مشتری پاسخ دهند و در دسترس باشند 24 7 7 x 365. فروشگاه شما دیگر یک آدرس اینترنتی بی چهره است ، اما بلافاصله به یک فروشنده یا صاحب فروشگاه تبدیل می شود که می تواند با بازدید کنندگان مکالمه کند و آنها را به مشتریان با ارزش تبدیل کند..

تماس های تلفنی و ایمیل همچنین می توانند کار را انجام دهند ، اما یک سیستم چت زنده مزایایی دارد:

 • این به عنوان یک سیستم بازخورد و تماس با آن دو برابر می شود. بازخورد می تواند به شما در پیشبرد استراتژی بازاریابی کمک کند.
 • بازدید کنندگان پشتیبانی فوری و در زمان واقعی دریافت می کنند ، نیازی نیست که منتظر پاسخ باشند.
 • نگه داشتن مشتری درگیر و در تماس ، احتمالاً آنها را به مشتریان وفادار تبدیل می کند.
 • این می تواند تعداد چرخ دستی های رها شده را کاهش دهد.
 • سوابق گپ را می توان به عنوان یک پایه آماده برای کمپین های آینده استفاده کرد.
 • این می تواند به یک سیستم پشتیبانی انجمن یا گپ تبدیل شود.
 • اگر بلیط صادر شود ، پاسخ آسانتر است ، زیرا قابل ردیابی است و تا زمانی که برطرف نشود ، از بین نمی رود.
 • این می تواند رتبه بندی سئو را بهبود بخشد ، زیرا بازدید کنندگان مدت بیشتری در وب سایت شما خواهند ماند.
 • هنگامی که شما آفلاین هستید و به شما در تولید نکات ارزشمند کمک می کند ، به یک سیستم خودکار خودکار تبدیل می شود.

بسیاری از افزونه های چت زنده بسیار ساده ، از آنهایی که بسیار ساده و رایگان هستند ، گرفته تا پلاگین های جامع حق بیمه. چند مورد خوب را در اینجا لیست می کنم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. WSChat – گفتگوی زنده وردپرس

افزونه چت زنده وردپرس WSChat ELEX

با استفاده از WSChat سایت خود را با یک چت زنده و کارآمد AI ارتقا دهید. این افزونه سبک وزن ، یک پنجره چت باکس مفید را به سایت شما اضافه می کند که در دسترس موبایل است و در هر دستگاهی عالی کار می کند.

چت زنده وردپرس WSChat پر از ویژگی های برای سؤال بازدید کنندگان سایت مربوط به زمینه ، و شروع کار آسان است. پس از نصب ، فرم پیش گفتگوی خود را با اطلاعات لازم طراحی کنید و با استفاده از گزینه های رنگی داخلی ، ویجت چت خود را سبک کنید. همچنین می توانید تعداد نامحدودی نماینده را اضافه کنید ، همچنین هشدارهای عامل را فعال کنید تا به محض مشارکت یک بازدید کننده در گپ ، به آنها اطلاع داده شود.

مثال چت زنده WSChat

همچنین گزینه هایی برای نمایش وضعیت آنلاین / آفلاین ، پشتیبانی از جریان Google Dialogue برای تعریف و خودکار سازی پاسخ ها ، و ابزار پیشرفته چت برای پیوست ها ، ضبط صفحه نمایش (به منظور مشتریان بهتر می توانند یک موضوع را توضیح دهند) ، تاریخچه چت را به ایمیل و رتبه بندی گپ ارسال کنید. به علاوه با WSChat ، تمام داده های شما در حفظ حریم خصوصی چت (و داده ها) در سرور شخصی شما ذخیره می شوند.

از ویژگی گزارشگری برای مشاهده عملکرد پشتیبانی مشتری با رتبه بندی ، امتیاز کیفیت و تعداد بلیط برای هر نماینده استفاده کنید. در این صورت اگر بازدید کنندگان خود به کمک آنها در صورت نیاز کمک می کنند ، می توانید در یک نگاه مشاهده کنید. و افزونه نیز با محبوبیت یکپارچه شده است افزونه WSDesk, بنابراین شما می توانید یکپارچه سؤالات مربوط به پشتیبانی مشتری را به راهنمای خدمات خود قایق کنید. ساختن آن در سراسر راه حل پشتیبانی عالی!

2. هیئت پشتیبانی

صفحه پشتیبانی - افزونه گپ وردپرس

صفحه پشتیبانی یک راه عالی برای اضافه کردن یک گفتگوی زنده به سایت وردپرس شماست. این افزونه چت با گزینه هایی برای نمایندگان انسانی ساخته شده است که از طریق Dialogflow با Slack و AI هدایت می شوند ، مملو از ویژگی هایی است که به شما در مدیریت سؤالات بازدید کنندگان کمک می کند. با صفحه پشتیبانی چت وردپرس مطمئناً می توانید تجربه بهتری را برای بازدید کنندگان سایت خود فراهم کنید – فقط افزونه را نصب کنید و در عرض چند دقیقه شما و نمایندگان پشتیبانی (یا ربات ها) می توانید به کار خود ادامه دهید!

صفحه پشتیبانی - افزونه گپ وردپرس

همانطور که گفته شد ، Board Board با Slack و Dialogflow یکپارچه شده و انواع پیام های غنی زیادی را ارائه می دهد که نمایندگان یا ربات های شما می توانند در پاسخ های خود از آنها استفاده کنند. اینها شامل دکمه ها ، لیست های کشویی ، لیستی از ورودی های متن ، فرم ارسال ایمیل ، فرم ثبت نام ، جدول زمانی ، مقالات ، لیست متن استاتیک (با یا بدون عناوین) ، جداول و فرم برای ارزیابی نرخ کارگزار است. یا می توانید پیام های غنی دلخواه (استاتیک) خود را ایجاد کنید. حتی می توانید ساعتها را برای مخفی کردن کادر چت خود تنظیم کنید ، chatbot خود را غیرفعال کنید و یا زمانی که یک بازدید کننده یک پیام را خارج از ساعات مشخص شده خود تایپ می کند ، برنامه زمانی خود را نمایش دهید به همه مکالمات به راحتی از قسمت Admin Area قابل دسترسی هستند. از اینجا می توانید پیام ها را مدیریت کنید ، پاسخ ها را ذخیره کنید ، کاربران را مدیریت و سازماندهی کرده و بینش بازدید کنندگان را از داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

سایر ویژگی های عالی شامل گزینه های اعلان (ایمیل ، دسک تاپ و فلش) ، مقالات پایه دانش و همگام سازی خودکار برای کاربران و داده های ساخت یافته است. صفحه پشتیبانی همچنین از RTL پشتیبانی می کند ، 19 زبان مختلف را ارائه می دهد و اگر می خواهید یک زبان جدید اضافه کنید ، آماده ترجمه است. همه اینها فقط با 59 دلار!

3. Acobot وب دستیار AI رایگان Chatbot

افزونه Acobot Web دستیار رایگان AI Chatbot

Acobot یک افزونه chatbot برای وردپرس است که حتی اگر تیم خدمات مشتری شما در اطراف نباشد ، کمک فوری به بازدید کنندگان سایت شما می کند. به سادگی افزونه را نصب کرده و تنظیمات را پیکربندی کنید. این آسان است صدها آواتار برای انتخاب ، ابزارک چت به سبک (فقط یک مورد مناسب برای سایت خود را انتخاب کنید) و رنگ های قابل تنظیم Acobot گزینه چت بابات بسیار خوبی است.

افزونه Acobot Web دستیار رایگان AI Chatbot

اما آنچه واقعاً Acobot را خاص می کند این است که از طریق Ai ساخته می شود. این بدان معناست که شما مجبور نیستید در جواب ها برنامه نویسی کنید – Acobot وب سایت شما را مطالعه می کند و خود را به همه چیزهایی که برای کمک به دانستن نیاز دارد می آموزد. به علاوه Acobot به اندازه کافی هوشمند است که می داند چه موقع تغییراتی در سایت خود ایجاد می کنید و پاسخ های آن را به روز می کند.

این همه Acobot قادر به انجام آن نیستند – این chatbot همچنین برای تولید سرب مفید است. پس از تعامل کاربر با Acobot ، می تواند اطلاعات تماس آنها را برای شما درخواست کند. شما می توانید به صورت مستقیم یا مودبانه انتخاب کنید ، اما در هر صورت Acobot دلیل درخواست اطلاعات را ارائه می دهد (به عنوان مثال برای داشتن یک “همکار انسانی” در صورت درخواست پیچیده). بسته به وب سایت شما Acobot ممکن است از یک مهمان بخواهد که شرکت شما را در رسانه های اجتماعی دوست داشته باشد یا از آن پیروی کند ، یک تماس برای اقدام (مانند نسخه ی نمایشی) ، ارائه و تکمیل فرم مربوط به مهمان ، تعیین آزمایشی رایگان و موارد دیگر ارائه دهد. به علاوه تشخیص داخلی خروج داخلی به این معنی است که Acobot بهترین کار را برای اطمینان از اینکه منجر به از دست رفتن نمی شود ، خواهد کرد.

Acobot رایگان است ، اما فقط برای وب سایت های کوچک (25 صفحه یا کمتر) و حداکثر 250 کاربر. برای شرکت ها یا سایت های بزرگتر به روز شده است طرح Acobot Chatbot یک ضروری است با شروع فقط از 29 دلار در ماه ، این یک سرمایه گذاری عالی در تجارت شما است ، زیرا مطمئناً Acobot به شما در افزایش پیشرو و تبدیل کمک می کند.

4. WP-Chatbot توسط MobileMonkey

WP-Chatbot توسط MobileMonkey

عاشق فیس بوک مسنجر هستید؟ با WP-Chatbot به راحتی می توانید ویجت گپ Facebook Messenger را به سایت خود اضافه کنید. عاشق آن باشید یا از آن متنفر باشید – بیش از 1.3 میلیارد نفر از Facebook Messenger استفاده می کنند

پس چرا WP-Chatbot؟ به عبارت ساده – این یک راه عالی (و آسان) برای اضافه کردن یک گفتگوی زنده 24/7 به سایت وردپرس شماست. WP-Chatbot یکپارچه با صفحه کسب و کار Facebook خود ادغام می شود ، بنابراین می توانید موارد زیر را ایجاد کرده و بلافاصله با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. و از همه مهمتر – به این دلیل که مبتنی بر Facebook Messenger است ، می توانید در هر نقطه با مشتری چت کنید. لازم نیست به جمع آوری شماره های تلفن یا ایمیل تکیه کنید تا با اطلاعات جدید یا پیشنهادات جدید با آنها ارتباط برقرار کنید (البته اگر می خواهید – این کاری است که می توانید با یک برنامه حق بیمه تنظیم کنید).

WP-Chatbot توسط MobileMonkey Widget

WP-Chatbot همچنین دارای گزینه های ساده ای برای رنگ تم سفارشی و خوش آمدگویی است. همچنین می توانید زبان گپ را تنظیم کنید و ویجت را بر اساس نوع پست سفارشی مخفی کنید. می خواهید بیشتر؟ می توانید به یک نسخه ارتقا دهید برنامه حق بیمه MobileMonkey برای افزودن مارک های سفارشی ، گفتگوی زنده و تماسهای شروع شده ، چت بات مفید ، برنامه ریزی قطره ای ، تجزیه و تحلیل پیشرفته چت ، تبلیغات داخلی و موارد دیگر.

5. چت زنده Zendesk

افزونه وردپرس رایگان گفتگوی زنده Zendesk

Zendesk Live Chat یک افزونه محبوب است که در زمان واقعی با مشتریان شما ارتباط برقرار می کند و به آنها در خرید کمک می کند. شما باید با Zendesk یک حساب کاربری ایجاد کنید و این حساب را با افزونه پیوند دهید. پس از انجام این کار ، یک کادر پیام در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش شما باز می شود. بازدید کنندگان می توانند بلافاصله با شما صحبت کنند ، و اگر آنلاین نیستید ، می توانید یک ایمیل ارسال کنید. با همه مرورگرهای اصلی خوب کار می کند و روشی آسان برای ادغام چت زنده در سایت شماست.

افزونه وردپرس رایگان گفتگوی زنده Zendesk

ویجت ساده است و می تواند سفارشی شود تا با مارک شما همگام شود. این برای موبایل ها بهینه شده و به 40 زبان در دسترس است. نسخه رایگان اجازه می دهد تا فقط یک چت همزمان در یک زمان و سابقه چت 14 روز حفظ شود.

گفتگوی فعال شما را قادر می سازد پاسخ های از پیش تعریف شده ارائه دهید. ماشه ها را می توان تنظیم کرد ، بنابراین به هر بازدید کننده به طور خودکار می رسد. از داشبورد ، می توانید تمام ترافیک را کنترل کرده و هر زمان که احساس می کنید بازدید کننده به کمک نیاز دارد ، گپ را شروع کنید. می توانید تعدادی کار را در داشبورد انجام دهید – تنظیمات ، به روزرسانی های افکت ، میانبرهای تنظیم را تنظیم کنید یا برخی بازدید کنندگان را ممنوع کنید.

6. گفتگوی زنده وردپرس کامل است

افزونه کامل گفتگوی زنده وردپرس افزونه Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه Live Chat WordPress یک افزونه حق بیمه منبع باز است که می توانید برای اضافه کردن سریع یک جعبه چت ، آن را نصب کنید. می توانید اپراتورهای خود را ایجاد کنید ، کادر چت را سفارشی کنید و سیاهههای مربوط به چت را حفظ کنید. در صورت تمایل ، بیش از یک عامل می تواند به یک کاربر پاسخ دهد.

افزونه گفتگوی زنده وردپرس

وقتی اپراتورها آفلاین هستند ، بازدید کنندگان می توانند فرم تماس را پر کنند. وقتی همه نمایندگان آفلاین هستند ، اعلان های ایمیل دریافت می شوند. آیا می خواهید از افزونه در هر تعداد وب سایت استفاده کنید؟ باید با Live Chat Unlimited بروید.

7. پشتیبانی چت زنده WP

WP Live Chat پشتیبانی افزونه رایگان WordPress

برای اینکه بتوانید چندین گپ را همزمان با مشتریان خود انجام دهید ، WP Live Chat Chat را امتحان کنید. هم کاربر و هم بازدید کننده استفاده از رابط کاربری آن را آسان می یابند. تمام قسمت های این جعبه قابل ویرایش است و می توان جعبه را در تمام صفحه کشیده و در جایی که می خواهید قرار دهید. هنگامی که گپ زنده خاموش است ، پیام های آفلاین می توانند ذخیره شوند.

تنظیمات افزونه وردپرس رایگان پشتیبانی WP Live Chat

شما می توانید از میان 6 قالب باکس چت از پیش تعریف شده را انتخاب کنید و تجربه چت را به طور کامل سفارشی کنید تا به صورت و ظاهر وب سایت شما متناسب باشد. هیچ تبلیغی یا پیوندهایی در کادر گپ وجود ندارد. یک جعبه پاسخ سریع می تواند درج شود. اگر نام و ایمیل در زمان شروع گپ غیرفعال باشد ، بازدید کنندگان می توانند ناشناس باشند. یا می توانید دسترسی فقط به کاربران ثبت نام شده محدود کنید. انیمیشن ها را می توان در پنجره گپ اعمال کرد و سوابق گپ را می توان حفظ کرد. اگر یک آدرس IP پیدا کرده اید که از نظر مزاحم باشد ، می توانید آن را ممنوع کنید.

یک جعبه چت زنده می تواند برای نمایش در صفحه نمایش ایجاد شود. هشدار صوتی هنگام شروع یک گپ جدید را می توان فعال یا غیرفعال کرد. این افزونه با تمام افزونه های ذخیره کننده و افزونه های ترجمه سازگار است.

افزونه های پرداخت شده زیادی وجود دارد که با این افزونه می توانید انتخاب کنید – اگر می خواهید عملکرد اضافه کنید – Initiate Chat Extension ، پسوند چند عامل ، موبایل و برنامه رومیزی ، برنامه افزودنی سرور ابری ، برنامه افزودنی رمزگذاری رمزنگاری – و می توانید در صورت لزوم آنها را اضافه کنید..

8. پشتیبانی عالی

پشتیبانی عالی افزونه رایگان WordPress

پشتیبانی عالی یک میز راهنمایی مبتنی بر وردپرس است. به گونه ای طراحی شده است که کاملاً با تمام مضامین وردپرس سازگار باشد ، هم رایگان و هم حق بیمه. تمام ویژگی ها هنگام نصب و فعال سازی افزونه روشن می شوند ، بنابراین می توانید میز راهنما را باز کنید و پشتیبانی مشتری را در هر زمان به هیچ وجه تنظیم نکنید..

تنظیمات افزونه وردپرس پشتیبانی پشتیبانی عالی

بازدید کنندگان می توانند برای شکایات خود در خط مقدم بلیط را باز کنند و این توسط تیم خدمات مشتری از باطن قابل پیگیری است. بلیط های قدیمی را می توان با برچسب ها مشخص کرد. از مشتریان می توان قبل از باز کردن بلیط ، شرایط و ضوابط را پذیرفت.

ایمیل به سرعت به افراد مناسب ارسال می شود تا بتوانند روی آن عمل کنند. گپ بین مشتری و شخص تیم شما خصوصی خواهد ماند. می توانید زمینه هایی را به کادر چت اضافه کنید و به همان تعداد از محصولات مورد نظر از آنها پشتیبانی کنید.

اگر می خواهید افزونه هایی را به امکانات چت خود اضافه کنید ، پشتیبانی عالی (Awesome Support) افزونه هایی برای ادغام WooCommerce ، پاسخ های کنسرو شده ، لوله کشی ایمیل (پاسخ دادن از طریق ایمیل) و موارد دیگر ارائه می دهد. این برنامه های افزودنی هم رایگان و هم حق بیمه هستند. هم سازمانهای بزرگ تجاری و هم مشاغل کوچک می توانند از این افزونه برای مزیت استفاده کنند.

9. WP پشتیبانی به علاوه سیستم بلیط پاسخگو

WP پشتیبانی به علاوه سیستم بلیط پاسخگو

سیستم بلیط های پاسخگو WP Support Plus برای یک شرکت ، سیستم املاک و مستغلات یا خدمات میز ، سیستم استخدام قرار ملاقات ، سیستم پشتیبانی فنی و سایر مناطق پشتیبانی مشابه به خوبی کار می کند. این می تواند مدیریت بلیط سازمان های بزرگ را به طور موثری اداره کند.

تنظیمات پشتیبانی WP Plus

افتتاح بلیط می تواند در قسمت جلویی ، از طریق مدیر یا حتی به نمایندگی از یک کاربر انجام شود. می توانید ارسال بلیط در قسمت جلویی را برای نوع خاصی از کاربر محدود کنید و این برای سایت های دارای WooCommerce مفید خواهد بود. بلیط ها را می توان دسته بندی ، اولویت بندی کرد ، یک وضعیت را اختصاص داد و حتی حذف کرد. میهمانان می توانند بلیط را حتی از طریق فیس بوک ارسال کنند. Google No CAPTCHA ، reCAPTCHA برای فرم های مهمان را می توان فعال کرد.

برای هر بلیط یک تأیید نامه الکترونیکی ارسال می شود ، هم برای سرپرست و هم برای بازدید کننده ای که بلیط تهیه می کند. بسته به سازگاری میزبان ، لوله کشی ایمیل گزینه ای است. ویژگی های اسکایپ گنجانیده شده است و می توانید از طریق اسکایپ نیز با آن تماس گرفته یا گپ بزنید. فایلها را می توان به بلیط ، پاسخ و نامه پیوست کرد.

بلیط را می توان به نمایندگان (اعضای تیم) اختصاص داد و آمار عاقلان عامل را می توان حفظ کرد ، بنابراین می دانید اعضای تیم شما چگونه عملکرد می کنند. یک نقش نظارتی نیز برای مدیریت بلیت می تواند به هر یک از نمایندگان اختصاص یابد.

یک دکمه پشتیبانی پاسخگو را می توان در هر نقطه اضافه کرد و زمینه های سفارشی نیز اضافه می شود. فیلترهای مستقر در AJAX بکار گرفته می شوند ، بنابراین هزینه بلیط سریع و زمان پاسخ دادن سریع است. سؤالات متداول و ویژگی های پاسخ کنسرو می تواند به کاهش تعداد بلیط های جمع آوری شده یا تعداد بلیطهایی که نیاز به پاسخ های سفارشی دارند ، کمک کند.

ارسال بلیط چند کاربره ، بررسی وضعیت بلیط ها ، چیدمان پاسخگو ، طبقه بندی نمایندگی و پیوست های فایل ، این افزونه را به لبه می اندازد. در حالی که افزونه رایگان است ، برخی از ویژگی ها فقط در نسخه پریمیوم موجود است. متوجه خواهید شد که برای استفاده کامل از کلیه ویژگی ها ، باید به افزونه Premium ارتقا دهید.

10. چت تصویری WP Flat

افزونه WP Flat Visual Chat Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید یک افزونه چت ساده با طراحی متریال مسطح که می توانید بلافاصله آن را نصب کرده و شروع به استفاده کنید ، WP Flat Visual Chat گزینه بسیار خوبی است. این افزونه زیبا با گزینه های سفارشی سازی رنگ و رابط کاربری آسان برای ادغام و یکپارچه سازی با نصب وردپرس شما همراه است.

افزونه WP Flat Visual ChatPress WordPress

این افزونه ساده به شما امکان می دهد تا بصورت واقعی ، پشتیبانی آنلاین چت آژاکس را در اختیار بازدید کنندگان سایت خود قرار دهید. اپراتورها می توانند مشاهده کنند که کدام صفحه یک خواننده در آن قرار دارد و آنها می توانند کمک ارائه گپ را آغاز کنند. WP Flat Visual Chat همچنین از گزینه های پاسخ های کنسرو شده ، اعلان های صوتی پیام ، ورود به سیستم چت ، شناسایی IP مشتری و گزینه انتقال گپ به اپراتور دیگر پشتیبانی می کند.

11. گفتگوی زنده Tidio

افزونه وردپرس رایگان چت زنده Tidio

Tidio Live Chat برای وردپرس طراحی شده است و سریع با آن ادغام می شوید. به مدت 7 روز رایگان است و برای استفاده از آن نیازی به ورود یا ثبت نام ندارید. بعد از گذشت 7 روز ، می توانید طرفدار یا پایین رفتن از نسخه رایگان را انتخاب کنید. با داشتن امتیاز 4.9 ستاره ، این افزونه محبوب است که می توانید برای اضافه کردن چت زنده به وب سایت خود استفاده کنید.

گفتگوی زنده Tidio

نصب آسان ، شما می توانید بازدید کنندگان خود را ردیابی کنید و با هر کسی که در وب سایت شما نگاه می کند تماس بگیرید. کادر چت بلافاصله در هنگام نصب ظاهر می شود و لیستی از بازدید کنندگان را مشاهده می کنید که هم اکنون در وب سایت شما هستند. می توانید به هر کسی که انتخاب کرده اید دسترسی پیدا کنید.

در سه طرح ارائه می شود و می توانید رنگ هایی را که می خواهید نمایش دهید ، انتخاب کنید. اگر آفلاین باشید ، بازدید کنندگان می توانند از طریق ایمیل با شما تماس بگیرند. ارائه دهندگان خدمات اصلی ایمیل با این افزونه یکپارچه شده اند.

ویجت یکپارچه همچنین از 140 زبان پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید به همان تعداد زبان با شما گپ بزنید.

12. Uber Chat – Ultimate Chat Live

Uber Chat - افزونه Ultimate Chat WordPress Plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر در بازار پلاگین چت با گزینه های زیادی هستید ، غیر از Uber Chat نباشید. با عنوان “افزونه زنده وردپرس چت نهایی” حذف شده ، مطمئناً ناامید کننده نیست.

افزونه وردپرس Uber Chat

بسته بندی شده با ویژگی هایی از جمله پشتیبانی از WordPress و ویندوز ، پشتیبانی از فرم درخواست ، پشتیبانی چند اپراتور ، تنظیمات اطلاع رسانی صوتی و سفارشی سازی ها ، بحث و گفتگو و تاریخچه ارسال کامل ، تداوم وضعیت چت در کل سایت شما ، طرح های رنگی از پیش بارگذاری شده و موارد دیگر.

Uber Chat همچنین از پاسخهای کنسرو شده برای سرعت بخشیدن به زمان پاسخگویی پشتیبانی ، رابط چند زبانه و سازگاری WPML پشتیبانی می کند ، و می توانید Uber Chat را در هر وردپرس وردپرس نصب کنید (فقط بخاطر داشته باشید که هر سایتی در شبکه شما به عنوان یک وب سایت مستقل و رابط چت کار خواهد کرد) . تنها مورد نیاز سیستم این است که شما افزونه را با سرعتی کافی برای تعداد مکالمه هایی که می خواهید همزمان شروع کنید انجام دهید (به عنوان مثال – اگر سایت شما در میزبانی 1 دلار در ماه باشد احتمالاً نمی توانید از 1000 مشتری پشتیبانی کنید. ).

13. چت خالص – چت رایگان

چت خالص - افزونه چت رایگان افزونه وردپرس

اگر یک تجارت کوچک هستید ، چت خالص باید به شما علاقمند باشد. این نرم افزار با توجه به مشاغل کوچک طراحی شده است. این ساده است و می توانید با سازماندهی زبانه ها در پنجره گپ خود ، همزمان با چندین مشتری گپ بزنید. می توانید با سایر اعضای تیم گپ بزنید و اعضای چند تیم می توانند در گفتگو با مشتری به گفتگو بپیوندند.

چت خالص

کادر گپ را می توان برای تغییر رنگ یا متن ، یا اضافه کردن انیمیشن یا تصاویر متناسب با نام تجاری خود تنظیم کرد. بعد از بازدید از بازدید کننده در صفحه خود ، کادر گفتگوی خود را تنظیم کنید تا چند ثانیه ظاهر شود. از پانل جزئیات می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بازدید کننده داشته باشید و مکالمه معنادار تری با او داشته باشید. پاسخهای کنسرو شده می توانند پاسخهای معمول را خسته کنند.

بازدید کنندگان را می توان با اختصاص بخش ها به ابزارک به بخش مناسب راهنمایی کرد. بازدید کنندگان را طبقه بندی کرده و به آنها سطح دسترسی های مختلف اجازه دهید. این به شما در مدیریت تیم کمک می کند. عملکرد و امتیاز هر یک از اعضای تیم قابل ردیابی است ، بنابراین شما می توانید با اعضای برتر تیم آشنا شوید.

برنامه های iOS ، Android و Kindle در دسترس هستند به این معنی که می توانید بدون اینکه در میز کار محدود شوید ، گپ بزنید. چت خالص را با بیش از 500 برنامه با استفاده از Zapier وصل کنید و فوراً از توابع طولانی استفاده کنید. حتی اگر وب سایت ندارید ، می توانید یک جعبه چت مستقل در صفحات میزبان Pure Chat خالص داشته باشید.

Pure Chat هم نرم افزاری رایگان و با هزینه است. برای یک بسته کاملاً رایگان ، تعداد چت ها در هر ماه به 15 عدد محدود شده است ، و پس از آن شما نیاز به بروزرسانی به برنامه استارت ، تجارت یا رشد دارید. برای صندوقهای چت بدون محدودیت ، شما باید برنامه رشد را که 99 دلار در هر ماه می آید ، سالانه پرداخت کنید.

14. چت زنده زنده در زمان واقعی

افزونه وردپرس رایگان زمان واقعی چت فرمیلا

Chatilla Live Chat امکان نظارت دقیق بازدید کنندگان را در زمان واقعی فراهم می کند و همچنین در بسیاری از بسته های پرداخت شده به صورت رایگان و رایگان به شما می آید. با نسخه رایگان ، شما قادر خواهید بود چت را در یک وب سایت نصب کنید ، یک بار یک گپ را بصورت همزمان انجام دهید و به هر ماه 30 چت / ایمیل اختصاص دهید. همچنین می توانید آن را طوری تنظیم کنید که یک گپ توسط شما بعد از چند ثانیه بازدیدکننده به وب سایت شما آغاز شود. پیام های دعوت شده از بازدید کنندگان برای یک گپ قابل تنظیم است.

فرمیل

پاسخگر خودکار می تواند وقتی که آفلاین هستید ، اطلاعات تماس را جمع کرده و جمع آوری کنید. اگر روی صفحه کلید ضربه بزنید ، بازدید کننده شما می داند که پاسخ شما در راه است. هشدارهای رومیزی یا صدا را می توان برای یک گپ ورودی تنظیم کرد. یک میز راهنما یا صندوق ورودی به شما کمک می کند تا چت ها را اولویت بندی کنید ، اولویت بندی چت ها را انجام دهید و کاربران را محدود یا ممنوع کنید. بلیط را می توان به چت ها اختصاص داد و در اولویت قرار گرفت.

اگر نماینده مشغول باشد ، چت در صف قرار می گیرد و کاربر همیشه از موقعیت خود در صف مطلع می شود. متن چت حفظ می شود. می توان ایمیل ها را سفارشی کرد و داده های ایمیل را نیز می توان صادر کرد. داشبورد یک نمای کلی از فعالیت گپ را به شما ارائه می دهد و از داده های جمع آوری شده می توان گزارش ها را تهیه کرد. زمان چت را می توان برنامه ریزی کرد و ساعت کار را می توان ثابت کرد.

بسته ها از 11.99 دلار در هر ماه تا 16.99 دلار در ماه متغیر است. با استفاده از این بسته ها می توانید تعداد نمایندگان ، وب سایت ها و چت ها را افزایش دهید. می توانید از دستگاه های تلفن همراه گپ بزنید ، حق ارتقاء داشته باشید ، بازدید کنندگان را به موقع رصد کنید ، جعبه چت را شخصی سازی کنید ، از Grabber توجه استفاده کنید ، مارک تجاری را حذف کنید و حق پشتیبانی از تلفن را داشته باشید..

15. Flyzoo گپ

افزونه وردپرس رایگان Chatzoo Chat

گپ توسط Flyzoo واقعاً برای تجارت درنظر گرفته نشده است ، مخصوصاً برای استفاده چت در یک جامعه طراحی شده است. از نظر ماهیتی اجتماعی تر ، با بسیاری از افزونه های عضویت و شبکه های اجتماعی یکپارچه است. وبینارها ، وب سایت های دوست یابی ، معامله گران آنلاین یا گیمرها ، رویدادها ، انجمن های محلی و لباس های مشابه می توانند از این افزونه استفاده خوبی داشته باشند.

پرواز

کاربران می توانند با دوستان خود پیدا کرده و گپ بزنند ، به گفتگوهای گروهی بپیوندند و. پروفایل های کاربر به صورت خودکار با گپ همگام سازی می شوند و آواتارها را می توان از بسیاری از افزونه های دیگر مانند Gravatar ، WP User Avatar ، Ultimate Member و Buddy Press بیرون کشید. کاربران می توانند به بیش از 20 زبان چت کنند و چندین گپ خصوصی نیز امکان پذیر است.

چت ها روی ابر میزبانی می شوند ، بنابراین هیچ گونه ترسیم در منابع سرور شما وجود ندارد. چت ها همچنین می توانند با فیلترهای سفارشی تعدیل شوند تا زبان بد را تحریم کنند ، بعضی از بازدید کنندگان را ممنوع کنند ، IP را مسدود کنند یا مدت زمان چت یا میزان ارسال پیام چت را محدود کنند. پنجره های گپ Pop-out گپ را در ویندوز مرورگر جداگانه فعال می کنند. برای وب سایتهای مبتنی بر SSL / HTTPS ، چت قابل رمزگذاری است. سابقه چت حفظ می شود و به مکالمات قبلی می توان دسترسی پیدا کرد. دامنه های زیر مجاز است و بسیاری از سایت ها می توانند به همان گپ متصل شوند.

می توانید چت توسط Flyzoo را به مدت 14 روز بطور رایگان امتحان کنید ، و در صورت درخواست ، 14 روز دیگر تمدید کنید. با نسخه حرفه ای ، نظارت بر زمان واقعی بازدید کنندگان ، اشتراک گذاری پرونده ها ، تعبیه چت های گروهی به صفحات و محدود کردن دسترسی بر اساس نقش ها امکان پذیر است. آخرین ویژگی محدود کردن دسترسی مخصوصاً برای سطوح مختلف خدمات مبتنی بر اشتراک مناسب است.

16. ویجت چت زنده Casengo

افزونه وردپرس رایگان Casengo Chat Plugin

پشتیبانی پشتیبانی چت زنده Casengo یک افزونه پشتیبانی چت زنده غنی است که به راحتی طراحی شده است و کاربرد آن آسان است. شما باید برای یک حساب کاربری با Casengo ثبت نام کنید و می توانید ظرف چند دقیقه پنجره گپ خود را در وب سایت خود تنظیم کنید. می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل به بازدید کنندگان پاسخ دهید. جعبه چت قابل تنظیم است.

این افزونه تمام پیام های چت ورودی از WhatsApp ، چت زنده یا ایمیل را به یک صندوق ورودی ارسال می کند ، بنابراین هرگز پیگیری یک پیام واحد را از دست نمی دهید. کل تیم یک نمای کلی از ترافیک چت دارد و هماهنگی آن تضمین شده است. کل تاریخچه چت با مشتریان حفظ می شود ، بنابراین اعضای تیم شما می توانند بهتر پاسخ دهند.

یک پایگاه دانش مفید است که اعضای تیم می توانند در جستجوی پاسخ دادن به مشتریان باشند. اعضای گروه همچنین می توانند پرس و جو را به هر کسی که خارج از گروه گپ خود است ارسال کند یا می تواند از دیگران در این گروه بخواهد..

از آنجا که این افزونه می تواند در دستگاههای نگهدارنده خوب کار کند ، شما می توانید همیشه در بالای هر پرس و جو مشتری باشید. همراه با ادغام فیس بوک و توییتر ، گپ زدن در حرکت امکان پذیر است. صندوق پستی چندگانه و مارک های مختلف را می توان از همان وب سایت مدیریت کرد.

با حساب کاربری رایگان ، تعداد کاربران ، گفتگوها و مکالمات محدود است. 2 طرح پرداخت شده وجود دارد – Premium و Enterprise که کل مجموعه ویژگی های آن فقط در طرح تصدی موجود است (و ویژگی های سفارشی موجود در برنامه های نخبگان متناسب).

17. Collb.chat مکالمه Chatbot

جمع آوری .chat Chatbot

Collect.chat ساده ترین سازنده chatbot در جهان است. شما می توانید با استفاده از الگوهای کشیدن و رها کردن ، در عرض چند دقیقه برای سایت وردپرس خود chatbots بسازید. اکنون می توانید بازدید کنندگان خود را به مشتری تبدیل کرده ، لیست های ایمیل را تنظیم کرده و قرار ملاقات ها را با این چتباتهای خودکار تنظیم کنید. آنها 24 × 7 اجرا می کنند و جمع آوری داده ها را یکپارچه می کنند و یک تجربه لذت بخش را برای بازدید کنندگان وب سایت شما فراهم می کنند.

افزایش جذب مشتری در وب سایت ، کلید موفقیت هر کسب و کار است. به طور سنتی ، وب سایت ها برای این منظور به فرم های استاتیک تکیه می کردند. اما آنها ثابت کرده اند که بسیار ناراحت هستند.

بنابراین ایجاد یک تجربه مشتری بدون درز برای خرید آنلاین ضروری است. دلیل اصلی موفقیت یک برند در دنیای واقعی ، دلبستگی عاطفی است که آنها روی مشتریان خود می گذارند. بهترین راه برای تکثیر همان شخصیت در دنیای آنلاین از طریق مکالمات تعاملی است. درست مثل آنچه که در یک فروشگاه خرده فروشی واقعی انجام می دهید با مشتریان خود صحبت کنید.

چت روبات های Collect.chat می توانند به سه شکل تشکیل شوند:

 • فرم پرتاب – chatbot در پایین وب سایت ظاهر می شود
 • فرم جاسازی شده – chatbot را می توان در هر جای وب سایت تعبیه کرد. بنابراین هر بخش از وب سایت قابل گفتگو است.
 • فرم Sharable – chatbot را می توان از طریق URL به اشتراک گذاشت. این می تواند برای انجام نظرسنجی ها استفاده شود.

Collect.chat شما را قادر به انجام چنین کاری می کند. و بهترین بخش این است که مکالمات کاملاً خودکار هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مکالمه ای را که می خواهید با مشتری داشته باشید و اسکریپت آنها را در سایت خود تنظیم کنید. از آنها برای گرفتن بازخورد ، بررسی ، اطلاعات تماس با مشتریان بالقوه و موارد دیگر استفاده کنید. از همه مهمتر ، شما این شانس را پیدا می کنید که با مشتریان آنلاین خود ارتباط عاطفی برقرار کنید.

نتیجه گیری…

گفتگوی زنده ابزاری مفید برای افزایش خدمات مشتری توسط چند شکاف است. افزونه های مورد بحث در اینجا نیاز هر سازمانی را به خوبی متناسب می کند. همه افزونه ها در مخزن وردپرس محبوب و بسیار رتبه بندی می شوند ، بنابراین شما واقعاً باید مکالمه را انجام دهید و ببینید که چگونه این کار روی کسب و کار شما تأثیر می گذارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map