بهترین افزونه های پست های مرتبط برای وردپرس

بهترین افزونه های پست های مرتبط برای وردپرس

برای اینکه مشتریان وفادار را از خوانندگان خود خارج کنید ، باید همچنان با آرزوی بیشتر مطالب جذاب خود ادامه دهید. گذشته از این ، ایجاد محتوا مانند خدای نکرده اگر هیچ کس نتواند مدتها پس از ناپدید شدن از صفحه اول شما ، آن را پیدا کند ، هیچ کاری را انجام نمی دهد. به همین دلیل استفاده از یکی از بهترین افزونه های پست مرتبط با وردپرس می تواند یک تصمیم عالی برای وبلاگ شما باشد.


از دست دادن بازدید کنندگان به چپ ، راست و مرکز متوقف شوید و آنها را با مطالب بیشتر درگیر کنید – مطالب مرتبط تر که خوانندگان را در سایت شما نگه می دارد و میزان گزاف گویی شما را کاهش می دهد. با یکی از بهترین افزونه های پست مرتبط با وردپرس می توانید کاربران را به سمت محتوای بیشتر هدایت کرده و آنها را در سایت خود طولانی تر نگه دارید ، که – اگر تعجب نمی کنید – می تواند شانس شما در فروش را افزایش دهد.

در این پست از انتخاب های خود برای بهترین افزونه های پست مرتبط با وردپرس رونمایی خواهیم کرد ، بنابراین می توانید درگیر کاربر شوید ، برداشتهای صفحه خود را تقویت کنید و امیدوارم از این فروش های گریزان استفاده نکنید. در پایان از افزونه های پست مرتبط با علاقه خود لذت ببرید و به اشتراک بگذارید! بیا شروع کنیم با…

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

1. پست های مرتبط برای WordPress توسط افزونه Bibblio Free

افزونه های بهترین پست های Bibblio برای وردپرس

آیا می خواهید خوانندگان خود را به مطالب مرتبط و جذاب مرتبط ارائه دهید؟ آیا شما هم دوست دارید میزان گزاف گویی خود را کاهش دهید؟ یا شاید صفحات کاربران را در هر جلسه هنگام مرور وب سایت خود افزایش دهید؟ سپس بی بیلیو ممکن است افزونه کاملی برای شما باشد. این افزونه قدرتمند با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین برای ترسیم بهترین پیام های ممکن برای WordPress شما ، بر اساس نشانه هایی از محتوای شما و رفتار خوانندگان شما. با افزودن پست های جدید به وب سایت خود ، آن را به روز کنید ، بنابراین توصیه های مرتبط همیشه جاری هستند. فقط از ویجت یا کد کوتاه استفاده کنید تا پست های مرتبط خود را اضافه کنید تا جایی که بیشترین حس را برای خوانندگان شما ایجاد می کند و اجازه دهید Bibblio تمام کارهای سنگین را انجام دهد.

از همه بهتر این افزونه وب سایت شما را کند نمی کند – Bibblio پست های مرتبط را ذخیره می کند که روی سرورهای خود ذخیره می شوند و سرعت صفحه شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد. همچنین می توانید خوانندگان خود را با ادغام Google Analytics کلیک کنید یا از داشبورد تجزیه و تحلیل داخلی برای ردیابی پست های مرتبط محبوب و استفاده از خدمات ماهانه خود استفاده کنید. سایر ویژگی های عالی شامل 150 ترکیب سبک ، طراحی ماژولار کاملاً پاسخگو است که متناسب با هر دستگاه ، پشتیبانی از انواع ارسال های سفارشی ، ریز عکس های برجسته تصویری ، و پشتیبانی مفید برای تمام سطوح طرح. می توانید امروز از افزونه به صورت رایگان شروع کنید و تا ماهانه با 25000 بار بارگیری صفحه با یک ماژول Bibblio دریافت کنید. اگر از این تعداد ترافیک بیشتری کسب کنید ، همیشه می توانید به راحتی خود را ارتقا دهید برنامه Bibblio.

2. افزونه پیام های مرتبط دیگر (YARPP) افزونه رایگان WordPress

بهترین افزونه های YARPP برای وردپرس

چند دلیل جدی وجود دارد که باعث می شود صدها هزار کاربر WordPress از YARPP در سایت های خود عاشق و استفاده کنند. آیا این امر به این دلیل است که می توانید انواع پست ، پست و صفحات سفارشی مربوط به پست فعلی خود را نمایش دهید؟ یا به این دلیل است که YARPP از نمایشگرهای متنی و تصاویر کوچک پشتیبانی می کند?

خوب ، اینها فقط برخی از دلایلی هستند که هنوز افزونه پست های مرتبط دیگر در بهترین افزونه های پست مربوط به جمع بندی های وردپرس قرار دارد. با ویژگی های جالب از جمله یک سیستم قالب بندی ارسال می شود که به شما کمک می کند تا نحوه مشاهده پست های مرتبط خود را کنترل کنید ، الگوریتمی چند منظوره که مرتبط ترین محتوای مرتبط را نمایش می دهد ، و پشتیبانی از فیدهای RSS را در بین دیگران.

3. افزونه Premium Manager مربوط به Infinite WordPress Premium

بی نهایت مدیر پست مرتبط بهترین پلاگین های پست های مرتبط برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اضافه کردن پست های مرتبط به مطالب شما یک روش عالی برای این است که خوانندگان بتوانند بیشتر مطالب خود را بررسی کنند ، اما نمایش آن پست ها با طرح جذاب و آسان برای آماده سازی آنها را حتی موثرتر می کند. با استفاده از WordPress Infinite مربوط به مدیر پست می توانید به راحتی پست های مرتبط را به سمت مطالب خود اضافه کنید ، چسبناک در بالای یا پایین پنجره یا بعد از پست خود قرار دهید. و از آنجا که ارسال ها در حال بارگذاری نامحدود هستند ، خوانندگان بسیار آسان است که بتوانند تمام مطالبی را که باید ارائه دهید در رابطه با آنچه علاقه مند هستند ، مرور کنند..

این افزونه دارای ویژگی های داخلی و قدرتمند زیادی برای نوع ارسال ، روش مرتبط (برچسب ها ، دسته ها ، نویسنده ، جدیدترین و غیره) ، تعداد ارسال نمایش داده شده ، رنگ ها ، اندازه قلم و موارد دیگر.

4. افزونه وردپرس رایگان ماژول ارسال های مرتبط با Jetpack

افزونه های بهترین ارسال های مربوط به Jetpack برای وردپرس

از بهترین افزونه های پست مرتبط با وردپرس که امروز در اینجا به آنها اشاره می کنیم ، ارسال های مرتبط با Jetpack احتمالاً ساده ترین نصب و پیاده سازی است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که Jetpack را فعال کنید ، به لیست ماژول ها بروید و ویژگی Posts Posts را فعال کنید.

این ابزارک با ویدجت های پست های مرتبط زیبا و الگوریتمی عالی ارائه می شود که مناسب ترین مطالب را نشان می دهد. من این را از اول می دانم زیرا ماژول ارسال های مرتبط را در وبلاگ خودم قرار می دهم.

همه اینها یک نکته جالب و کلیک است ، و حتی می توانید ویجت پست های مرتبط خود را به سادگی با کلیک روی دکمه پیکربندی تنظیم کنید. نباید با Jetpack مشکلی ایجاد کنید ، اما اگر به کمک نیاز دارید ، همیشه به یاد داشته باشید که ما برای شما اینجا هستیم.

5. پست های مرتبط برای ارسال های متمایز افزونه Premium WordPress Plugin

پست های مرتبط برای ارسال های متمایز افزونه Premium WordPress Plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر می خواهید پست های مرتبط مختلف را در هر صفحه نمایش دهید (برای جلوگیری از کپی کردن مطالب) پس می توانید افزونه RPDP (پست های مرتبط با ارسال های متمایز) را امتحان کنید. این افزونه ممتاز به شما امکان می دهد تا لیست های مربوط به پست های سفارشی ایجاد کرده و آنها را به صورت جداگانه به پست های خود اختصاص دهید. و با کد کوتاه می توانید پست های مرتبط خود را در مقاله های خود درج کنید که فکر می کنید بیشترین حس را دارند.

سایر ویژگی های افزونه شامل اندازه های سفارشی به تصاویر کوچک ، گزینه های نمایش داده متا (نویسنده ، عنوان ، گزیده ای ، و غیره) ، انواع پست های سفارشی سازگار و ترجمه آماده.

6. افزونه وردپرس رایگان این پست های مرتبط

افزونه های بهترین ارسال های مرتبط برای WordPress

با افزونه ارسال های مرتبط با AddThis می توانید به سرعت توصیه های مرتبط با محبوب و مرتبط را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید. فقط افزونه را نصب کنید ، عنوان را سفارشی کنید ، یک موضوع نمایش (سبک ، تیره ، خاکستری یا شفاف) انتخاب کنید و پست های مرتبط خود را در قسمت پایین سمت چپ یا راست قرار دهید.

سپس ، اگر سایت خود را به حساب AddThis خود پیوند دهید ، می توانید تجزیه و تحلیل گلدان های مرتبط خود را ببینید. دریابید که کدام پست ها بهترین گلدان های مشترک و برتر را تبدیل می کنند و حتی می توانید بهترین مراجعه های اجتماعی خود را مشاهده کنید. این افزونه را با افزونه اشتراک گذاری اجتماعی اصلی AddThis ترکیب کنید تا به مخاطبان حتی بزرگ تری برسید.

7. پیام های مرتبط دستی دستی افزونه وردپرس حق بیمه

دفترچه راهنما ارسال افزونه Premium WordPress Plugin

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ما آنقدر به اتوماسیون عادت کرده ایم که مخفیانه آرزو می کنیم ماشین آلات بتوانند همه کارها را برای ما انجام دهند. افزونه Manual Related Posts دوست دارد هرچند مدرسه قدیمی را حفظ کند. این بدان معناست که به جای استفاده از الگوریتم برای یافتن پست ها ، Manual related Posts به شما امکان می دهد تا پست های مرتبط را به صورت دستی تنظیم کنید.

همچنین می توانید انواع پست ، پست و حتی صفحات سفارشی را انتخاب کنید. سایر ویژگی ها شامل پشتیبانی از کد کوتاه ، پشتیبانی از چند زبان و فیلتر کردن در میان دیگران است.

8. پیام های مرتبط با متن با افزونه وردپرس رایگان

پیام های مرتبط با متنی متن افزونه وردپرس رایگان

آیا به دنبال افزونه پست نهایی مرتبط برای سایت وردپرس خود هستید؟ شما نیازی به نگاه بیشتر ندارید – در اینجا است که بازی مربوط به پست شما را به یک سطح کاملاً جدید منتقل می کند. و حتی لازم نیست انگشت خود را بلند کنید ، افزونه ارسالهای مرتبط با متن به طور خودکار اجرا می شود.

با داشتن تعداد زیادی ویژگی از جمله ، تصاویر کوچک ، پست های مرتبط در فیدها ، انواع پست های سفارشی ، حافظه پنهان ، محرومیت ، کد قابل تمدید ، سبک های CSS زیبا و کد کوتاه ، پست های مرتبط با زمینه ، افزونه ای است که شما در وبلاگ خود می خواهید..

9. پست های مرتبط با وردپرس افزونه رایگان وردپرس

پست های مرتبط با وردپرس افزونه رایگان وردپرس

پست های مرتبط را با افزونه رایگان پیام های مرتبط با وردپرس به پاورقی خود اضافه کنید تا به راحتی و سریع بتوانید درگیر شدن در سایت وردپرس خود باشید. تنها کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه است.

پست های مرتبط با وردپرس از پشتیبانی بسیار خوبی برخوردار می شوند ، برای داشتن یک تجربه سریعتر در وب ، و ارائه توصیه هایی که توسط سرویس معنایی برتر کلاس Zemanta ارائه شده است. شما سبک های مختلف نمایش ، ریز عکسها را دریافت می کنید ، و اگر نیاز به جستجوی پست های مرتبط با WordPress دارید ، بسیار قابل تنظیم است. علاوه بر این ، می توانید با حرکت به ویژگی های پیشرفته را روشن کنید تنظیمات> ارسالهای مرتبط بعد از نصب افزونه.

10. افزونه رایگان WordPress Shareaholic

افزونه رایگان وردپرس Shareaholic

Shareaholic افزونه پستهای معمولی نیست. در عوض این مجموعه ای از ابزارهای بسیار جذاب مانند پست های مرتبط ، دکمه های اشتراک گذاری ، تحلیل های اجتماعی و موارد دیگر است. Shareaholic همچنین دارای ویژگی درآمدزایی است که به شما امکان می دهد از لینک های وابسته به شرکت های اینترنتی استفاده کنید تا با محتوای خود درآمد کسب کنید.

با استفاده از داشبورد آسان ، می توانید به راحتی در بالای توصیه های محتوای مرتبط ، اشتراک گذاری اجتماعی ، محتوای زیر ، تبلیغی و موارد دیگر خود بمانید! به گفته نویسندگان ، Shareaholic یک “بستر تقویت محتوای و درآمدزایی محتوا” است اما حرف من را برای آن به کار نگیرید ، به اشتراک بگذارید Shareaholic ، و آنچه را که کشف می کنید به اشتراک بگذارید.

11. پست های مرتبط افزونه Pro WordPress

پست های مرتبط افزونه Pro WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

پیام های مرتبط Pro برای وردپرس راه حل نهایی در مورد محتوای مرتبط است. این افزونه بی نظیر می تواند همه چیزهایی را که شما در آن پرتاب می کنید ، از محتوای سفارشی ، محتوای ترکیبی ، دسته ها ، چند رسانه ای و موارد دیگر.

این برنامه با سه طرح بصری جذاب (از بین یک طرح صاف و اسلایدها ، ایزوتوپ یا گذار) ، 65 قالب از پیش تعریف شده ، رابط کاربری بصری ، اسناد عالی و پشتیبانی همراه است. همچنین در باطن بیش از 200 تنظیم سفارشی سازی وجود دارد ، بنابراین می توانید پست های مرتبط خود را طراحی کنید تا بدون نیاز به یادگیری کد نگریستید که چگونه می خواهید آنها را ببینید..

12. پست های مرتبط برای افزونه وردپرس رایگان وردپرس

پست های مرتبط برای افزونه وردپرس رایگان وردپرس

این افزونه پست های لاغر و سبک است که به شما امکان می دهد خوانندگان را با یک کلیک به پست های مرتبط هدایت کنید. این مجهز به یک جادوگر نصب است که از سختی کار برای شما مراقبت می کند ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید این است که افزونه را فعال کنید و بنشینید. یک ویجت پست مرتبط با زندگی در زیر پست های خود در هیچ زمان و بدون شکستن عرق نخواهید داشت.

پست های مرتبط برای وردپرس از نظر منابع فشرده نیست (به این معنی که حافظه نهان خود را ایجاد می کند) ، و امکان افزودن ، ویرایش ، حذف ، کد کوتاه و ویدجت های دستی را از جمله سایر ویژگی ها فراهم می کند. همچنین نسخه برتر این افزونه نیز موجود است. آب بیشتری.

13. افزونه های بهتر مرتبط افزونه افزونه وردپرس حق بیمه

افزونه های بهتر مرتبط افزونه افزونه وردپرس حق بیمه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا نمی خواهید پست های مرتبط خود را در زیر محتوای خود نشان دهید؟ مشکلی نیست ویجت پیام های مرتبط بهتر را می توان در نوار کناری شما وارد کرد تا گلدان های مرتبط با آن در کنار محتوای شما نمایش داده شود. ویجت با همه انواع پست های سفارشی کار می کند ، بنابراین اضافه کردن کارمندان مرتبط یا موارد نمونه کارها نسیم است.

به سادگی افزونه را نصب کنید ، به بروید ظاهر> ابزارک و ویجت “ارسالهای مرتبط” را در نوار کناری خود وارد کنید. سپس از تنظیمات ویجت برای انتخاب گزینه های نمایش (عنوان ، نویسنده ، تاریخ ، تصویر کوچک ، و غیره) ، گزینه های float ، count و taxonomy استفاده کنید تا پست های مرتبط را انتخاب کنید. روی ذخیره کلیک کنید و شما آماده هستید!

14. Content.ad افزونه رایگان WordPress

Content.ad افزونه رایگان WordPress

طبق گفته WordPress.org “Content.ad یک بستر توصیف محتوا است که به صاحبان سایت کمک می کند تا زمان بیشتری را در سایت ایجاد کنند ، [و همچنین] از مطالب خود به راحتی و بدون محتوا درآمد کسب کنند.”

پلت فرم Content.ad میلیاردها تصویر صفحه در هزاران سایت ماهانه ایجاد می کند. افزونه ارسال های مرتبط با Content.ad برای وردپرس نحوه دریافت سهمی از این پای است. بهترین قسمت این است که شما فقط نیاز به نصب افزونه با استفاده از یک فرآیند 3 مرحله ای دارید و کار شما انجام می شود. به زبان ساده ، افزونه Content.ad به راحتی تنظیم و استفاده می شود.

علاوه بر این ، سفارشی کردن با دلخواه خود ، چه ساده با یک ظاهر طراحی انعطاف پذیر و چه جادوگری ایجاد ابزارک ، آسان است. مهمتر از این ، این افزونه ارسال شده مرتبط با عملکرد است و دارای گزارشگری غنی ، گزینه های قدرتمند و پشتیبانی شخصی در بین دیگران است. منتظر چه کوفتی هستی؟ برای یادگیری بیشتر در مورد چرا واقعاً یکی از بهترین افزونه های پست مرتبط با وردپرس ، دوم را خرج کنید و به Content.ad مراجعه کنید..

15. ارسال پلاگین های سفارشی Pro Premium WordPress

قالب های سفارشی ارسال افزونه WordPress Pro Premium

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه Post Custom Templates Pro فقط برای پست های مرتبط نمی باشد – این یک سازنده الگوی کامل صفحه است که می توانید برای طراحی طرح های پست تنها خود استفاده کنید. به سادگی از رابط بصری استفاده کنید یا یکی از 18 طرح پیش ساخته را برای شروع انتخاب کنید.

هنگام سفارشی کردن طرح خود می توانید عناصر پست خود را مانند عنوان ، رسانه ، پیوندهای بعدی و قبلی ، محتوای اصلی ، اجتماعی ، بررسی ها ، زندگی نامه نویسنده و البته موارد مربوط به گذشته خود (در میان بسیاری از گزینه های عالی دیگر) قرار دهید. همچنین گزینه های یک ظاهر طراحی شده برای اختلاف منظر ، شیب ، بخش های با طول کامل یا تمام قد ، انیمیشن ها و حتی فیلم ها وجود دارد. پس از تکمیل طرح خود ، آن را به همه پست های خود ، یک دسته خاص از پست یا هر بار فقط یک پست اختصاص دهید.

16. افزونه های مرتبط با پست درون خطی افزونه رایگان WordPress

پیام های مرتبط درون خطی افزونه وردپرس رایگان

این افزونه نحوه نمایش پست های مرتبط خود را کاملاً تعریف می کند. به جای نمایش پست های مرتبط در انتهای پست ، اکنون می توانید آنها را در محتوای خود نمایش دهید تا ده برابر مشغول کاربر شوید.

می توانید چندین صندوق را در پست های خود به طور خودکار نمایش داده و آنها را با حدود 20 سبک منحصر به فرد تنظیم کنید. این فناوری توسط نامهای تجاری بزرگی مانند وال استریت ژورنال ، کارآفرین و فایننشال تایمز در بین دیگران استفاده می شود.

17. افزونه وردپرس رایگان Yuzo

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

همچنین امروز Yuzo در لیست ما قرار دارد ، یکی از افزونه های پست رایگان و مرتبط است که فارغ از سبک هایی که استفاده می کنید در سایت شما بسیار عالی به نظر می رسد.

این افزونه ارسال های مرتبط با سبک ، دارای نمایشگرهای متنی و تصاویر کوچک و همچنین بیش از 50 گزینه گزینه سفارشی سازی است. این ویژگی دارای یک طراحی مینیمالیستی ، ابزارک ها ، جعبه های متا ، حافظه پنهان ، پیشخوان ، داشبورد بصری ، ابعاد ویجت سفارشی و تغییرات پس زمینه در بین دیگران است.

18. افزونه Super Post Premium WordPress

افزونه Super Post Premium WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

سوپر پست فقط افزونه ارسال نامه های مربوط به کارخانه نیست ، بلکه یک راه حل همه در یک است که به شما امکان کنترل کامل روی نمایش داده شدگان ارسال می دهد. می توانید از Super Post برای نمایش پست های خاص با توجه به دسته ها ، برچسب ها و سایر طبقه بندی ها استفاده کنید.

می توانید هر پست خاص را چسبناک ، ویترین پست های اخیر یا بیشترین اظهار نظر را در میان موارد دیگر قرار دهید. Super Post با جدیدترین نسخه وردپرس و همچنین مرورگرهای اصلی سازگار است.

19. ریز عکسها برای افزونه رایگان وردپرس

پست های مرتبط ریز عکسها برای افزونه رایگان وردپرس

آیا می خواهید پست های مرتبط با تصویری را به محتوای خود اضافه کنید؟ افزونه Thumbnails برای پست های مرتبط ، این کار را آسان می کند! این افزونه شامل گزینه هایی برای تنظیم پست های مرتبط با شما (با توجه به رابطه) ، اندازه تصویر کوچک (تصویر کوچک یا متوسط ​​را انتخاب کنید) و تنظیمات نمایشگر خود را تنظیم می کند (منبع تصویر کوچک ، رنگ پس زمینه ، مرز ، اندازه متن ، طول گزیده ای و موارد دیگر).

گزینه های مفید دیگر شامل 7 آماده استفاده برای ترجمه ، یک کد کوتاه پست های مرتبط است که می توانید برای اضافه کردن پست ها در هر مکان ، ویجت نوار ریز عکسها یا ابزارک پاورقی و پشتیبانی از همه طبقه بندی های وردپرس (دسته ها ، برچسب ها ، هر دو ، تصادفی یا سفارشی) استفاده کنید. و حتی برچسب های داخلی php برای توسعه دهندگان موضوع وجود دارد تا افزونه را ادغام کنند.

20- پست های مرتبط با افزونه وردپرس رایگان طبقه بندی

پست های مرتبط توسط افزونه وردپرس رایگان طبقه بندی

پست های مرتبط را با استفاده از پست های مرتبط رایگان توسط Taxonomy به مطالب یا نوار کناری خود اضافه کنید. این افزونه رایگان شامل ویجت و کد کوتاه آسان برای اضافه کردن پست های مرتبط سریع و ساده است. برای محتوای مرتبط خود از طریق یک پیوند ، گزیده ، تصویر کوچک یا طرح کامل پست را انتخاب کنید. بعلاوه گزینه های آسان برای استثناء پست ها یا اصطلاحات خاص ، و محدود کردن نتایج مرتبط با تاریخ یا شمارش وجود دارد.

برای کاربرانی که کمی دانش کدگذاری بیشتری دارند می توانید از الگوهای HTML خود نیز برای پست های مرتبط خود استفاده کنید ، به REST API وصل کنید ، یک لایه حافظه پنهان اضافه کنید یا حتی قالب های داخلی ساخته شده خود را با محتوای مرتبط خود ایجاد کنید..

جایزه: افزونه وردپرس Premium Products Amazon Products RelaZone

افزونه وردپرس با حق بیمه محصولات RelaZone آمازون

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

در حالی که این افزونه “پست” مربوط به سنتی نیست ، پلاگین RelaZone محصولات مرتبط با Amazon را نمایش می دهد ، بنابراین می توانید از محتوای عالی خود سود ببرید. بنابراین اگر یک مطلب عالی و عمیق درباره چای می نویسید ، می توانید به راحتی یک جعبه مربوطه درج کنید تا چای توصیه شده روبیبو ، چای ، سبز و سیاه که در محتوای خود ذکر کرده اید را به نمایش بگذارید.

این افزونه با استفاده از کلمات کلیدی در مقاله شما برای یافتن محصولات مطابق در آمازون کار می کند. بعلاوه این کار با WooCommerce نیز بسیار عالی است – بنابراین اگر در حال حاضر مخلوط های چای دلخواه خود را در وب سایت خود به فروش می رسانید ، می توانید به کتری های مرتبط با آمازون ، فنجان های چای ، مکعب های قند و… پیوند دهید. RelaZone یکی از بهترین و آسان ترین راه ها برای جذب جریان بیشتر درآمد از طریق وبلاگ یا فروشگاه وردپرس است.

بهترین پلاگین های پست های مرتبط برای وردپرس

امروز با انتخاب یکی از بهترین افزونه های پست مرتبط برای وردپرس ، از دست دادن چشم اندازهای ارزشمند متوقف شوید. شما هرگز نمی دانید که رهبری بعدی شما از کجا ممکن است به دست آید ، بنابراین این امر را به خوبی تصور نکنید. با توجه به اینکه ساده ترین گزینه های انتخاب پلاگین های پست مرتبط با وردپرس برای نصب ، پیکربندی و استفاده از آنها چقدر ساده است ، هیچ بهانه ای ندارید.

امیدواریم که پست ما به شما کمک کند تا افزونه پست های کامل را برای سایت وردپرس خود انتخاب کنید. برای بازخورد ، سؤال یا توصیه به بهترین پلاگین های پست مرتبط با WordPress ، لطفاً از بخش نظرات در زیر استفاده کنید. می بینمت!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map