ایجاد انجمن های آنلاین عالی با عضو نهایی برای وردپرس

اگر می خواهید وب سایتی ایجاد کنید که افراد بتوانند عضو شوند و عضو شوند ، افزونه جدیدی در دسترس است که زندگی شما را بسیار ساده تر می کند. عضو نهایی افزونه انجمن و پروفایل کاربر است که اضافه کردن پروفایل های زیبا کاربر به سایت شما و ایجاد انجمن های آنلاین پیشرفته بسیار آسان است.


مشخصات پروفایل

این افزونه بسیار متنوع است و به شما امکان می دهد سایتهای متنوعی ایجاد کنید که در آن کاربران بتوانند عضو شوند و عضو شوند. این دستگاه پر از ویژگی ها و قابلیت های مختلف است اما هنوز هم برای استفاده آسان و سبک وزن است.

در حالی که ویژگی های بسیار زیادی برای ذکر در این پست وجود دارد ویژگی های اصلی این افزونه عبارتند از: نقش های کاربر سفارشی. فرم های ثبت نام چندگانه با تعیین نقش؛ زمینه های نامحدود برای گرفتن اطلاعات کاربر؛ منطق شرطی برای زمینه ها؛ سازنده پیشرفته کشیدن و رها کردن فرم؛ پروفایل های زیبا کاربر؛ منوهای مشروط؛ دایرکتوری های عضو با فیلتر جستجو اختیاری؛ صفحه حساب برای کاربران برای مدیریت حساب خود (تغییر رمز عبور ، حذف حساب ، حفظ حریم خصوصی و غیره)؛ محدودیت محتوا با تغییر مسیر صفحه؛ قالب های ایمیل و موارد دیگر.

دایرکتوری های عضو

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

راه اندازی فوری

نکته جالب در مورد این افزونه این است که می توانید با تنظیم سریع آن افزونه ، سایت جامعه خود را در عرض چند دقیقه تنظیم و راه اندازی کنید که به طور خودکار تمام صفحات اصلی مورد نیاز را برای شما امکان می دهد تا ثبت نام کنند و عضو شوند..

برنامه های افزودنی

برای حفظ سادگی و نگه داشتن پلاگین سبک و بی روح ، افزونه از مدل الحاقی استفاده می کند که همان مدلی است که توسط افزونه های محبوب مانند WooCommerce ، Easy Digital Downloads و Ninja Forms استفاده می شود. عضو نهایی در حال حاضر موارد زیر را ارائه می دهد برنامه های افزودنی نهایی اعضا با برنامه ریزی های بیشتر برای آینده:

ورود به سیستم اجتماعی

اگر می خواهید به کاربران اجازه دهید از طریق شبکه های اجتماعی به سایت شما ثبت نام کنند / وارد شوند ، بنابراین نیازی به یادآوری مجموعه ای دیگر از جزئیات ورود به سیستم نیست ، می توانید این کار را با پسوند ورود به سیستم اجتماعی انجام دهید که به کاربران امکان می دهد از طریق فیس بوک ، توییتر ، Google+ ثبت نام یا ورود کنند. ، LinkedIn، Instagram، VK.com/VKontakte. شما می توانید تصمیم بگیرید از کدام شبکه ها استفاده کنید و می توانید دکمه های ورود به سیستم و فرم های ثبت نام یا هر جای سایت را با استفاده از کد های کوتاه نشان دهید.

ام-جامعه شناس

MailChimp

برنامه افزودنی MailChimp MailChimp را با افزونه ادغام می کند و به کاربران امکان می دهد هنگام ثبت نام در سایت شما در لیست های پستی شما مشترک شوند. کاربران می توانند در لیست های مختلف مشترک شوند و می توانند از لیست به طور مستقیم از صفحه حساب خود لغو اشتراک شوند. با استفاده از این برنامه افزودنی می توانید متا کاربر را در لیست MailChimp خود همگام کنید.

um-mailchimp

bbPress

هنگام ایجاد سایتهای مبتنی بر انجمن ، متداول است که یک فروم وجود داشته باشد که کاربران بتوانند با یکدیگر در تعامل باشند. این برنامه افزودنی یکپارچه عضو نهایی را با bbPress ادغام می کند و اطلاعات پروفایل bbPress را بر روی پروفایل عضو نهایی منتقل می کند.

ام-bbpress

نقد های کاربران

برنامه افزودنی بررسی کاربران عضو نهایی ، یک سیستم رتبه بندی و مرور 5 ستاره را به سایت شما ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد یکدیگر را رتبه بندی و بررسی کنند. با استفاده از این برنامه افزودنی می توانید دایرکتوری های اعضا را با بالاترین امتیاز کاربران سفارش دهید ، به کاربران این امکان را بدهید که فهرست ها را بر اساس رتبه بندی فیلتر کنند ، ابزارک های خود را به سایت خود اضافه کنند که کاربران دارای رتبه برتر و دارای امتیاز بالا باشد.

بازدید کنندگان کاربر

myCRED

اگر به دنبال گیم کردن سایت خود هستید و به کاربران پاداش می دهید ، می توانید با ادغام Ultimate Member با myCRED این کار را به راحتی انجام دهید که به نظر من بهترین سیستم مدیریت امتیاز برای وردپرس است. این برنامه افزودنی به شما امکان می دهد تا برای اقدامات خاص به کاربران امتیاز دهید و همچنین نقاط ، نشان ها ، رتبه و متر پیشرفت کاربر را در نمایه خود نشان دهید.

ام میکرد

اعلامیه ها

پلاگین های زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهند تا اطلاعیه های مربوط به سایت را به وب سایت خود اضافه کنید اما تعداد بسیاری از آنها توانایی نمایش اعلان ها به نقش های خاص کاربر یا ورود کاربران / ورود به سیستم را ندارند. با استفاده از این برنامه افزودنی ، شما کنترل کاملی بر کاربران دارید که می توانند هشدارها را مشاهده کنند. همچنین می توانید فقط از طریق کد کوتاه ، اعلان ها را در کل سایت یا در صفحات خاص نشان دهید.

هشدارها

اطلاعیه های زمان واقعی

اگر می خواهید یک سیستم اعلان شبیه به سیستم موجود در فیس بوک و توییتر به سایت خود اضافه کنید ، این پسوند به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید. سیستم اطلاع رسانی در زمان واقعی به کاربران این امکان را می دهد تا اعلان های بلادرنگ را مستقیماً در سایت شما به رویدادهایی که مربوط به آنها است ، دریافت کنند.

هشدارها

کاربران آنلاین (رایگان)

اگر می خواهید به کاربران اجازه دهید ببینند سایر کاربران آنلاین هستند ، این پسوند رایگان به شما امکان می دهد افرادی را که در حال حاضر به سایت خود وارد شده اید ، نمایش دهید. این برنامه افزودنی مانند بسیاری از عناصر دیگر این افزونه به کاربران امکان می دهد حریم شخصی خود را کنترل کنند ، بنابراین اگر کاربر مایل به اطلاع سایر کاربران نباشد که آنلاین هستند ، می توانند خود را از طریق صفحه حساب خود مخفی کنند..

افراد آنلاین

Google reCAPTCHA (رایگان)

در حالی که این افزونه قبلاً با اقدامات ضد اسپم برای ورود به سیستم و فرم های ثبت نام همراه شده است ، این برنامه افزودنی رایگان به شما امکان می دهد تا reCAPTCHA رسمی Google را به فرم های خود اضافه کنید که به مبارزه بیشتر با هرزنامه کمک می کند..

ام-ضبط

گالری UM (پسوند شخص ثالث)

گالری برای عضو نهایی

افزونه وردپرس گالری برای عضو نهایی یکی از بهترین گالری های موجود برای افزونه شبکه اجتماعی Ultimate Member است. تنظیم و استفاده آسان است. استفاده از این گالری UM با ارائه پشتیبانی از عکس و فیلم ، نظرات و کنترل آلبوم ، به هر شبکه اجتماعی تجربیات مدرن تری می دهد.

این افزونه برای هر شبکه اجتماعی مناسب است زیرا با نگه داشتن کاربران از طریق آلبوم ها و عکس های نامحدود ، کاربران را در هر شبکه اجتماعی فعال نگه می دارد. به علاوه 2 حالت وجود دارد. حالت تک آلبوم و حالت نامحدود. در حالت تک آلبوم ، کاربران تمام عکس های خود را در یک آلبوم بارگذاری می کنند در حالی که حالت نامحدود امکان تنظیم عکس ها و فیلم ها را در آلبوم های نامحدود به آنها می دهد. این افزونه همچنین دارای سبد طراحی شده سفارشی خود است که به صاحبان رسانه امکان می دهد توضیحات آلبوم و شرح تصاویر را ویرایش کنند.

اگر سایت نیازی به پشتیبانی ویدیو نداشته باشد ، می توان آن را به راحتی توسط بخش افزودنی گالری در قسمت مدیریت خاموش کرد. از آن بخش ، افزونه نظرات نیز می تواند فعال شود که می تواند گزینه ای برای نوشتن نظرات روی عکس ها از سبد خرید را اضافه کند.

با فعال شدن افزونه Ultimate Member Activity Social ، مدیر می تواند افزونه Activity Wall را برای گالری UM فعال کند. پس از فعال کردن ، آلبوم های جدید در دیواره فعالیت نمایش داده می شوند.

این افزونه چند قلاب در دسترس برای توسعه دهندگان دارد از جمله قلاب پس از آپلود عکس ، ویرایش آلبوم ، آلبوم ایجاد شده و غیره.


اگر به دنبال راهی آسان برای افزودن ویژگی های انجمن مانند سایت به سایت خود هستید ، آنگاه ممکن است Ultimate Member افزونه ای برای شما باشد. در حالی که این افزونه به شما امکان نمی دهد در حال حاضر مانند BuddyPress یک شبکه اجتماعی ایجاد کنید ، انعطاف پذیری این افزونه علاوه بر تعداد فزاینده ای از افزونه های آن ، بدین معنی است که Ultimate Member برای بسیاری از کاربران وردپرس که به دنبال ایجاد انجمن های آنلاین هستند ، انتخاب خوبی خواهد بود..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map