افزونه های افزونه وردپرس رسانه های اجتماعی برای افزایش ترافیک

در واقع ترافیک ، خون حیات هر وب سایت در اینترنت است. بدون داشتن ترافیک کافی ، فقط آنچه را دارید کد و محتوا است. شما شغلی ندارید ، و اگر تعداد قابل توجهی از بازدیدها را به طور مرتب ثبت نمی کنید ، حتی یک ابزار بازاریابی نیز ندارید. اما چگونه افراد بیشتری را برای بازدید از وب سایت خود جذب می کنید؟ البته با این افزونه های وردپرس رسانه های اجتماعی البته!


در مرحله اول ، شما باید اطمینان حاصل کنید که SEO WordPress شما دارای درجه یک است زیرا ما نمی توانیم موتورهای جستجو را به عنوان بزرگترین منبع ترافیک وب نادیده بگیریم. ثانیاً ، شما باید محتوای خود را از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید (یا به کاربران خود فرصتی دهید که به اشتراک بگذارند) ، که منبع بسیار خوبی برای ترافیک وب است که تنها برای موتورهای جستجو دوم است..

در گذشته اخیر ، از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس رونمایی کردیم. این لیست دوم با ایجاد بیست (20) افزونه اضافی برای ایجاد مطالب خود مانند آتش سوزی در رسانه های اجتماعی و افزایش ترافیک خود ، به دنبال ایجاد آن پست است..

بی نتیجه ، در اینجا بیست افزونه قدرتمند رسانه اجتماعی وردپرس برای افزایش ترافیک به وب سایت یا پروژه بعدی شما وجود دارد. لذت بردن!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

1. توییتهای زنده VIVO افزونه وردپرس

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-داخل بدن-زنده-توییت-wpexplorer

تعامل در وب سایت خود را با استفاده از افزونه Vivo Live WordPress که به شما امکان می دهد توییت خود را بر اساس مکان ، برچسب های هش (اصطلاحات جستجو) و توییت های کاربر تعبیه کنید ، تقویت کنید. این افزونه می تواند بسیار مفید باشد به خصوص اگر سایت خبری دارید که از روندها و توییتهای کانال دار سود زیادی می برد.

ویژگی ها با یک نگاه به راحتی قابل تنظیم ، کاملاً پاسخگو هستند ، تعداد توئیت هایی را برای نمایش ، سازگار با مرورگرهای اصلی ، قابلیت های کد کوتاه و استفاده از آن آسان است. توییتهای زنده Vivo دارای امتیاز خریدار عالی 4.75 / 5.00 است و فقط 16 دلار قیمت دارد.

2. افزونه jQuery فیس بوک دیوار وردپرس

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-جی کوئری-فیس بوک-دیوار-وردپرس-wpexplorer

این افزونه معادل فیس بوک توییتهای زنده Vivo است که فقط دارای چند ویژگی دیگر است. به عنوان مثال ، افزونه jQuery Facebook Wall WordPress به شما امکان می دهد آلبوم ها ، عکس ها ، فید ها و رویدادها را از جمله موارد دیگر در سایت وردپرس خود قرار دهید..

این افزونه رسانه اجتماعی وردپرس با ویژگی های شگفت انگیزی مانند انیمیشن های زیبا CSS ، طراحی پاسخگو ، پشتیبانی از چندین صفحه ، جعبه نور فیس بوک برای عکس ها ، دکمه های نظر و مانند آنها و همچنین بیش از چهل (40) گزینه دیگر ارسال می کند. افزونه jQuery Facebook Wall WordPress با 17 دلار فروخته می شود و دارای رتبه خریدار چشمگیر 5.00 / 5.00 است.

3. افزونه آسان و اجتماعی Metrics Pro WordPress

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-آسان-اجتماعی-معیارها-طرفدار برای وردپرس-wpexplorer

پس از پرداخت استراتژی رسانه های اجتماعی ، به یک راه حل معیارهای اجتماعی برای نظارت بر نحوه عملکرد محتوای شما در شبکه های اجتماعی نیاز خواهید داشت. اینجاست که Easy Social Metrics Pro برای وردپرس وارد می شود.

این افزونه رسانه اجتماعی بسیار آسان برای نصب و استفاده است ، از یک داشبورد عالی برخوردار است ، داده ها را به صورت خودکار جمع آوری می کند و سپس گزارش های مفصلی ارائه می دهد که به شما امکان می دهد محتوای خود را تا دوازده (12) شبکه اجتماعی مهم ردیابی کنید. افزونه Easy Social Metrics Pro برای وردپرس دارای ویژگی های دیگری از جمله ویجت برای نمایش پست های برتر اجتماعی شما است. افزونه نسبتاً جدید است (منتشر شده در دوم سپتامبر 2014) ، بنابراین هنوز رتبه بندی نشده است. مشتریان هرچند چیزهای خوبی در مورد این افزونه می گویند. این افزونه فقط 28 دلار برای شما بازپرداخت می کند.

4. Sossy – پروفایل اجتماعی و Counter For WordPress

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-شفاف-اجتماعی-پروفایل و-ضد-برای-وردپرس-wpexplorer

آیا می دانید نشان دادن اثبات اجتماعی می تواند باعث افزایش تعامل کاربران و فعالیت های اجتماعی در وب سایت شما شود؟ بعد از ایجاد ترافیک از موتورهای جستجو ، رسانه های اجتماعی یا جاهای دیگر ، شما باید برای تعامل شلیک کنید و سوسی فقط آنچه را که شما می خواهید به شما می دهد.

Sossy برای ویژگی های زیر بیشتر شناخته شده است: به طور کامل پاسخگو به این معنا که شمارنده های اجتماعی شما در هر دستگاه ، پروفایل های نامحدود اجتماعی ، کشیدن و رها کردن ، قابلیت های کد کوتاه ، گزینه های نمایش نامحدود (به عنوان مثال می توانید Facebook را دوست داشته باشید ، دنبال کنندگان توییتر و غیره) به خوبی به نظر برسید. قابلیت کاهش زمان بارگذاری صفحه و موارد دیگر. افزونه رسانه ای اجتماعی Sossy برای وردپرس توسط Phpbits ایجاد شده است ، دارای رتبه عالی 4.80 / 5.00 است و فقط 14 دلار می فروشید. سرمایه گذاری بسیار خوبی برای سایت وردپرس شما.

5. زبانه های شبکه های اجتماعی برای وردپرس

20-جذاب-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-اجتماعی-شبکه-برگه-برای-وردپرس-wpexplorer

از طراحی شیمیایی ، نویسنده نخبه جریان اجتماعی وردپرس, یکی دیگر از افزونه های قدرتمند رسانه اجتماعی وردپرس است که به شما کمک می کند تا “… همه پروفایل های شبکه اجتماعی مورد علاقه خود را ترکیب کرده و به برگه های کشویی یا استاتیک تبدیل کنید.” و فضای کافی برای ایجاد زبانه های شگفت انگیز دارید زیرا این افزونه شانزده (16) شبکه اجتماعی و شصت و نه (69) نوع خوراک را پشتیبانی می کند..

سایر ویژگی ها شامل بارگذاری سریع AJAX ، قابلیت کد کوتاه ، موقعیت یابی انعطاف پذیر ، آسان برای شخصی سازی ، کشیدن و رها کردن رابط و اسناد کامل فقط برای ذکر چند مورد است. با حدود 4،000 فروش و امتیاز 4.53 / 5.00 ، می توان نتیجه گرفت که طراحی شیمیایی متعهد به برتری و کیفیت است. زبانه های شبکه های اجتماعی برای وردپرس به مبلغ 14 دلار می رود اما این افزونه ارزش هر پنی دارد.

6. افزونه ساده صندوق ورودی اجتماعی وردپرس برای فیس بوک ، توییتر و گوگل+

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-ساده-اجتماعی-صندوق پستی-فیس بوک-توییتر-گوگل-به علاوه-wpexplorer

بازاریابی رسانه های اجتماعی وردپرس خود را با صندوق ورودی ساده اجتماعی ، یک افزونه WordPress در رسانه های اجتماعی مانند هیچ کس دیگر ، به سطح بعدی برسانید. صندوق ورودی ساده اجتماعی به شما امکان می دهد پست های وبلاگ را در فیس بوک ، توییتر و Google+ با یک کلیک درست از سمت خود به اشتراک بگذارید ، که توسط نویسنده نخبه ، نویسنده نخبه نیز هزینه شده است و فقط 18 دلار قیمت دارد. منطقه مدیر وردپرس.

از این گذشته ، می توانید عملکرد پیوندهای اجتماعی خود را پیگیری کرده و از داشبورد وردپرس خود به پیام های اجتماعی (نظرات ، توییت ها و غیره) پاسخ دهید! چقدر باحال dtbaker خلاقیت و نبوغ را در این افزونه رسانه های اجتماعی ریخت!

به گفته نویسنده ، صندوق ورودی ساده اجتماعی یک جایگزین عالی برای Hootsuite است. این واقعیت که شما می توانید از ویژگی های hootsuite مانند در داشبورد وردپرس خود لذت ببرید ، این افزونه را مهیج تر می کند. از ایجاد یک افزونه رسانه ای اجتماعی بی نظیر برای وردپرس به dtbaker خودداری کنید ، حتی اگر در زمان نوشتن تنها سه (3) شبکه اجتماعی را پشتیبانی کند.

7. پلاگین Pinterest Automatic Pin WordPress

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-pinterest-اتوماتیک-پین-افزونه-wpexplorer

از زمان راه اندازی در سال 2010 ، پینترست به اندازه یک شبکه اجتماعی مستقر در صفحه و همچنین منبع ترافیک رشد کرده است. در حقیقت ، Pinterest از نظر ترافیک رانندگی با موارد مشابه Google+ ، LinkedIn و YouTube مطلوب رقابت می کند. شما باید به این منبع عظیم ترافیک ضربه بزنید و افزونه Pinterest Automatic Pin دقیقاً همان چیزی است که شما نیاز دارید.

این افزونه وردپرس در رسانه های اجتماعی به شما قدرت می دهد تصاویر بصورت نامحدود را روی صفحه های Pinterest خود به صورت خودکار پین کنید. حتی می توانید تصاویر برجسته خود را (یا اولین تصویر در هر پست) پین کنید ، چندین تصویر پین فله را پین کنید و پین های خود را به پست های خود پیوند دهید. بطور خودکار. فقط افزونه را نصب کنید و کار شما انجام می شود.

افزونه Pinterest Automatic Pin از WooCommerce پشتیبانی می کند (تصاویر محصول خود را بصورت خودکار پین کنید) ، انواع پست های سفارشی ، پین های مبتنی بر طبقه بندی و طبقه بندی های سفارشی در میان دیگران. این افزونه با سایر ویژگی هایی که در بالا به آنها اشاره نشده است و همچنین پشتیبانی رایگان ارسال می شود. افزونه Pinterest Automatic Pin WordPress دارای بیش از 1200 فروش ، دارای رتبه عالی 4.30 / 5.00 است و فقط 15 دلار قیمت دارد.

8. افزونه وردپرس بلیط توییتر DITTY

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-ایا-توییتر-تیک-wpexplorer

این بیشتر یک افزودنی است زیرا به آن نیاز دارد اخبار جدید Ditty (رایگان) برای کار گذشته از این ، می توانید از Ditty Twitter Ticker برای ایجاد چندین فید توییتر برای سایت وردپرس خود استفاده کنید. با استفاده از گزینه های زیادی ، این افزونه به شما امکان می دهد تا فیدهای خود را در یک لیست ، روتاتور ، پیمایشگر یا ویجت نمایش دهید. می توانید یک توییت از چندین حساب توییتر و نام محصولات ایجاد کنید. تیتر توییتر Ditty دارای رتبه عالی 4.33 / 5.00 ، بیش از هشتصد (800) بار خریداری شده و فقط 7 دلار هزینه دارد.

9. افزونه وردپرس پرداختهای اجتماعی

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-پرداخت های اجتماعی-wpexplorer

بسیاری از توسعه دهندگان افزونه های رسانه اجتماعی وردپرس ایجاد کرده اند که به کاربران امکان می دهد برای دیدن محتوای محدود ، “با” مانند ، صدای جیر جیر یا 1+ پرداخت کنند. با این وجود ، تنها تعداد معدودی از این افزونه ها می توانند با ظرافت و سهولت استفاده مطابق با افزونه وردپرس پرداختهای اجتماعی توسط Butterfly Media مطابقت داشته باشند.

پرداختهای اجتماعی با مرورگرهای اصلی ، وردپرس 3.9 سازگار است و امکان شخصی سازی کامل را فراهم می آورد. علاوه بر این ، این افزونه از کد کوتاه پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید در هر کجا ، نمادهای پرداخت اجتماعی خود را اضافه کنید. عالی است ، شما باید ایمان خود را به این افزونه ببینید. این افزونه نسبتاً جدید فقط با قیمت 18 دلار فروخته می شود.

10. افزونه وردپرس اینستاگرام تئاتر

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-اینستاگرام-تئاتر-wpexplorer

آیا در اینستاگرام فعال هستید؟ اگر خود را پیدا می کنید که هر روز چندین بار در اینستاگرام در حال ارسال عکس هستید ، می توانید با استفاده از افزونه اینستاگرام اینستاگرام ، آنها را به راحتی و با سبک در سایت وردپرس خود بکشید و نمایش دهید دیگه چی؟ در صورت عقب ماندن ، این افزونه به شما کمک می کند تا بازی اینستاگرام خود را به روز کنید.

اینستاگرام تئاتر به شما امکان می دهد بدون تلاش زیاد ، گالری ها / نمونه کارها اینستاگرام زیبا را در وب سایت وردپرس خود ایجاد کنید. چندین طرح بندی از جمله لیست ، شبکه و صفحه کامل برای شما در دسترس است. این افزونه کاملاً پاسخگو است ، دارای امتیاز خریدار 4.3 / 5.00 است و با 14 دلار قیمت به فروش می رساند.

11. افزونه Social Locker WordPress

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-اجتماعی-قفل-برای-وردپرس-wpexplorer

بعضی اوقات ، مهم نیست که محتوای شما چقدر عالی باشد ، مردم فقط هر وقت دوست دارید روی دکمه های اجتماعی کلیک نمی کنند. در مورد اینکه افراد برای دسترسی به ارزشمندترین مطالب خود ، “مانند” ، توییت یا Google+ 1 “پرداخت” کنند ، چگونه است؟ Social Locker for WordPress یک افزونه زیبا برای رسانه های اجتماعی است که به شما کمک می کند تا عملکرد اجتماعی وب سایت خود را ارتقا دهید ، در معرض دید قرار بگیرید و به راحتی و به سرعت اجتماع پیروان ایجاد کنید. Locker Social برای وردپرس بیش از 3600 بار خریداری شده است ، دارای امتیاز چشمگیر 4.68 / 5.00 است و 24 دلار خرده فروشی می شود.

12. افزونه خنده دار فیس بوک افزونه وردپرس

20-جذاب-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-خنده دار-فیس بوک-پاپ آپ-wpexplorer

چه کسی مدتی یکبار از نخاله استفاده نمی کند؟ آنها می گویند خنده بهترین دارو است ، و اگر می خواهید بازدید کنندگان وب خود را بخندند و همزمان امتیاز اجتماعی شما را تقویت کنند ، به این Pop-Up خنده دار فیس بوک نیاز دارید..

برای شروع ، پنجره بازشده دارای یک دکمه معمولی Like (لایک) است و برای کمک به کمیک ، یک دکمه Dislike (نامطلوب) که کلیک کردن آن غیرممکن است. بله ، روی موشواره حرکت می کند. کافی است بگوییم ، شما فقط می توانید صفحه را پسند کنید یا پاپ آپ را ببندید. در هر صورت ، شما می خندید. Pop-up خنده دار فیس بوک دارای رتبه خریدار 4.00 / 5.00 است و فقط 5 دلار قیمت دارد.

13. افزونه ULTIMATE WP Social Deux WordPress

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-نهایی-اجتماعی-deux-wpexplorer

با امتیاز شگفت انگیز 4.68 / 5.00 ، بیش از 1700 فروش و تعداد زیادی ویژگی عالی ، Ultimate Social Deux افزونه رسانه های اجتماعی است که می خواهید فعالیت های اجتماعی را در وب سایت خود هدایت کنید. Ultimate Social Deux خارج از جعبه کار می کند و با سایر افزونه های وردپرس نیز خوب بازی می کند. ویژگی های اصلی این است که این افزونه بسیار سریع ، کاملاً پاسخگو ، شامل رنگ های سفارشی ، به روزرسانی خودکار ، پشتیبانی چند زبان و غیره است. Ultimate Social Deux فقط با 14 دلار قیمت می گیرد.

14. افزونه Socialslider Universal Social Sidebar WordPress

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-اجتماعی-اجتماعی-wpexplorer

کمترین گفتن افزونه رسانه های اجتماعی SocialSider بسیار زیبا است. با بیش از شصت (60) آیکون اجتماعی ، شش (6) سبک رنگی و طراحی براق از دیگر ویژگی های منحصر به فرد ، SocialSider به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه یک نوار کناری اجتماعی زیبا ایجاد کنید. این افزونه رسانه اجتماعی وردپرس دارای امتیاز فوق العاده ای برابر با 4.9 / 5.00 است و با قیمت 13 دلار فروخته می شود که از شما پشتیبانی خوبی نیز می کند..

15. ShareIt – افزونه محتوا Sharable پلاگین وردپرس وردپرس

20-جذاب-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-سهام-wpexplorer

من عادت کرده ام که هر وقت آن را می بینم ، خلاقیت را تحسین کنم. الیوت یک ایده را انتخاب کرد و با افزونه منحصر به فرد خود ، ShareIt ، بخشی از مطالب قابل اشتراک را به اشتراک گذاشت. این افزونه برای برخی از ویژگیهای عالی مانند قابلیت اشتراک در شبکه های اجتماعی مختلف از جمله Facebook ، Twitter ، Google+ ، LinkedIn و Tumblr در بین سایرین ، طراحی کاملاً پاسخگو ، گزینه های تراز چندگانه (یعنی قرار دادن قطعه در سمت چپ ، سمت چپ) بیشتر شناخته شده است. درست یا در مرکز) ، ادغام در ویرایشگر تصویری WYSIWYG ، CSS سفارشی ، ادغام نماد FontAwesome ، پشتیبانی عالی و موارد دیگر. ShareIt دارای رتبه عالی 4.62 / 5.00 است و فقط 14 دلار هزینه دارد.

16. اشتراک گذاری Jetpack توسط WordPress.com

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-jetpack-sharing-wpexplorer

حتماً حالا درباره Jetpack شنیده اید. این افزونه دارای تعدادی ماژول جالب از جمله Sharing است که به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک گذاری زیبایی اجتماعی را به محتوای خود اضافه کنید. اشتراک گذاری Jetpack از چند شبکه اجتماعی از جمله Facebook ، Twitter ، Google+ ، LinkedIn ، Reddit ، Digg ، StumbleUpon و Pinterest در میان دیگران پشتیبانی می کند. نصب ، فعال سازی و استفاده از آن آسان است. علاوه بر این ، ماژول Jetpack Sharing به شما امکان می دهد دکمه های اجتماعی را بکشید و رها کنید تا آنها را به دلخواه ترتیب دهید. Jetpack دارای بیش از دوازده (12) میلیون بارگیری و امتیاز 3.9 / 5.00 است. اگر از طراحی ساده و تمیز قدردانی کنید ، این ماژول اشتراک گذاری را دوست خواهید داشت.

17- دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی Mashshare افزونه وردپرس رایگان

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-اشتراک-دکمه-مشارکت-wpexplorer

Mashable.com با یکی از سیستم های نوع مشترک اشتراک اجتماعی که به طور خلاصه جمع می شود و تعداد کل سهام را در بالای هر پست نشان می دهد ، به اشتراک گذاری اجتماعی رسید. دکمه اشتراک گذاری MashShare به شما امکان می دهد دکمه های اجتماعی Mashable را در وب سایت خود تکرار کنید. این افزونه هیچ اسکریپت خارجی را بارگیری نمی کند و از حافظه پنهانی به معنای سریع آن استفاده می کند. علاوه بر این ، با کلیه مضامین وردپرس سازگار است و از قابلیت های کد کوتاه برخوردار است ، بنابراین می توانید دکمه های اجتماعی را در هر مکانی که دوست دارید قرار دهید.

18. پلاگین رایگان افزونه وردپرس

20-عالی-اجتماعی-رسانه-افزونه-برای-وردپرس-شعله ور-wpexplorer

پس از ثبت نام در یک حساب کاربری Filament (آسان و رایگان) ، به سرعت خواهید فهمید که Flare دارای گزینه های انعطاف پذیر زیادی است. برای مبتدیان ، دکمه های اجتماعی به راحتی پیکربندی و تنظیم می شوند. علاوه بر این. Flare با یک رابط کاربری عالی ارائه می شود که به شما امکان می دهد تجربه اجتماعی مورد نظر خود را ایجاد کنید. شما واقعاً مسئولیت بازاریابی اجتماعی در سایت وردپرس خود را بر عهده دارید ، زیرا Flare افرادی را خواهد داشت که محتوای شما را به اشتراک می گذارند و شما را در هیچ زمانی دنبال نمی کنند. این افزونه با jQuery ساخته شده است ، از مرورگرهای اصلی نیز پشتیبانی می کند.

19. افزونه وردپرس رایگان نوار ابزار اجتماعی

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-اجتماعی-نوار ابزار-wpexplorer

با استفاده از افزونه باورنکردنی Social Toolbar ، تمام دکمه های اجتماعی خود را در یک نوار ابزار جذاب بصری سازماندهی کنید. به عبارت دیگر ، افزونه رسانه اجتماعی Social Toolbar به شما امکان می دهد نوار ابزار ساده سفارشی سازی را در قسمت پاورقی وب سایت خود اضافه کنید. می توانید نوار ابزار را با انتخاب رنگهای خود (به عنوان مثال رنگ های تجاری) تنظیم کنید. این افزونه کاملاً پاسخگو است و به شما کمک می کند تا بدون درج راه خوانندگان ، تعامل را در وب سایت خود هدایت کنید.

20. اشتراک گذاری اجتماعی توسط پلاگین دنی رایگان وردپرس

20-عالی-رسانه-اجتماعی-افزونه-برای-وردپرس-اشتراک گذاری اجتماعی-توسط-دنی-wpexplorer

این افزونه وردپرس در رسانه های اجتماعی توسط دنی ون کوتن ، مردی که افزونه محبوب MailChimp WordPress را در میان سایر افزونه های مهم وردپرس ایجاد کرده است ، برای شما آورده است. این افزونه سریع ، انعطاف پذیر و ساده است. با بیش از پانزده هزار بار (15K) بارگیری ، امتیاز برجسته 5.0 / 5.0 و میزبان ویژگی های بسیار جذاب ، اشتراک گذاری اجتماعی توسط دنی به شما کمک می کند تا بازی اشتراک گذاری اجتماعی خود را به یک سطح کاملاً جدید منتقل کنید. سپس این افزونه با وردپرس 3.5 یا بالاتر کار می کند و از چندین زبان و همچنین قابلیت کد کوتاه پشتیبانی می کند.

نظرات شما در مورد افزونه های رسانه اجتماعی وردپرس

اکنون که بیست افزونه شگفت انگیز رسانه اجتماعی وردپرس را در اختیار دارید ، هیچ دلیلی وجود ندارد که سایت وردپرس شما تا آنجا که بازاریابی رسانه های اجتماعی را انجام می دهد ، ضعیف عمل کند. در عین حال ، به یاد داشته باشید کیفیت و ارزش باعث می شود افراد بیشتری به اشتراک بگذارند محتوای شما. کدام یک از افزونه های اجتماعی وردپرس را در سایت وردپرسی خود استفاده می کنید؟ لطفاً از طریق بخش نظرات زیر در این پست به اشتراک بگذارید و مشارکت کنید. بهترین ها!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map