بهترین افزونه های وردپرس املاک و مستغلات برای ساختن وب سایت املاک و مستغلات

بهترین افزونه های وردپرس املاک و مستغلات

میزبان کامل افزونه های املاک وردپرس در هنگام ساخت وب سایت املاک و مستغلات با وردپرس در آنجا وجود دارد. برخی از این افزونه ها گزینه های بسیار خوبی هستند که نه تنها زندگی شما را بسیار ساده تر می کنند بلکه تأثیر قابل ملاحظه ای در تجارت شما دارند.


در این مقاله ، مجموعه ای از چشمگیرترین و پرقدرت ترین افزونه ها را پیدا خواهید کرد که به ارتقاء وب سایت املاک و مستغلات شما کمک می کند. از نمایشگرهای زیبا از خصوصیات گرفته تا گزینه های جستجوی پیشرفته ، افزونه های زیر چیزی را برای همه ارائه می دهند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

افزونه املاک وردپرس املاک

بهترین افزونه های املاک وردپرس

اگر به دنبال ایجاد یک سایت زیبا با ویژگی های لوکس هستید ، ممکن است افزونه املاک وردپرس املاک برای شما باشد. با ارائه ویژگی های گسترده ، این افزونه تمام نیازهای سایت املاک و مستغلات شما را برای کمک به شما در ایجاد یک سایت بصری چشمگیر فراهم می کند.

افزونه املاک وردپرس املاک شما را قادر می سازد که خواص خود را با جزئیات کامل لیست کنید و آنها را با سبکی مناسب برای سایت خود به نمایش بگذارید. این افزونه با Google Maps ادغام می شود و بازدید کنندگان را قادر می سازد در منطقه مورد نظر خود ملک هایی را جستجو کنند. این افزونه املاک وردپرس همچنین ابزارهای متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید کاربران را به راحتی با جزئیات جستجو کرده و مستقیماً با شما تماس بگیرند. امکانات شامل:

 • انواع املاک پیشرفته ، بنابراین می توانید جزئیات خاص و مربوط به هر نوع ملک مورد نظر خود را اضافه کنید.
 • روش های مختلف برای ساخت نمایشگرها به شما کمک می کند تا سایت بی نظیر خود را ایجاد کنید.
 • برای مرور آسان لیست ها ، با Google Maps ادغام شوید.
 • جستجوی پیشرفته به بازدید کنندگان کمک می کند تا دقیقاً آنچه را که به دنبالشان می گردند پیدا کنند
 • با فرم 7 تماس بگیرید تا خریداران بالقوه شما به راحتی در تماس باشند.
 • چندین کاربر را به عنوان نماینده در اختیار شما قرار می دهد تا کل تیم شما بتواند لیست ها و ویژگی های خاص خود را ایجاد و مدیریت کند.

این افزونه 26 دلار قیمت دارد (اگر می خواهید یک سال پشتیبانی مشتری داشته باشید 7.80 دلار اضافی).

افزونه Optima Express و Market Boost IDX

افزونه املاک و مستغلات OptimaExpress

افزونه Optima Express و Market Boost IDX توسط iHomefinder برای شما آورده شده است و یک راه حل چشمگیر برای وب سایت های جدی برای املاک و مستغلات در خارج از کشور است. لیست های املاک ، گزارش های بازار و داده های MLS را در سایت WordPress شما ارائه می دهد. همچنین به شهرت خود برای سئو و ضبط سرب افتخار می کند. سایر ویژگی های افزونه:

 • طراحی کاملاً پاسخگو.
 • گالری چشم گیر – لیست گالری ها را می توان به صفحات ، پست ها و نوارهای جانبی اضافه کرد. برای ایجاد نمایشی چشمگیر از ویژگی ها ، می توانید به لغزنده های گالری متحرک اضافه شوید.
 • نقشه تعاملی.
 • جستجوی املاک کاربر پسند.
 • چندین ویژگی ضبط سرب – از هشدارهای ایمیل تا فرمهای تماس و ثبت نام.
 • گزارش و مدیریت.

البته یک افزونه مانند این با هزینه ای همراه می شود. اگرچه افزونه اصلی برای بارگیری مجانی است ، اما پس از A محاکمه رایگان 30 روزه برای استفاده از آن باید یک ماهانه اشتراک در iHomefinder بپردازید.

برنامه متوسط ​​بهترین تعادل از ویژگی ها را در مقابل قیمت ارائه می دهد ، که هر ماه 49/95 دلار هزینه دارد. با این حال ، اگر مایل به استفاده از گزینه بازاریابی ایمیل e-Hip-feed برای تبلیغات اینترنتی هستید ، پس ارزش آن است که به برنامه حق بیمه آنها ، که آنها با قیمت 74.95 دلار در ماه ارائه می دهند ، ارتقا دهید..

این افزونه املاک وردپرس برای وب سایتهای اصلی املاک و مستغلات بیش از حد ممکن است ، اما برای پروژه های جدی ، فقط می تواند به آنچه شما نیاز دارید.

لیست های نماینده

افزونه لیست های مطبوعاتی نماینده

لیست های AgentPress یک افزونه وردپرس رایگان است که توسط StudioPress ساخته شده است. این افزونه محکم برای کسانی است که تازه در تجارت املاک و مستغلات شروع می کنند ، یا کسانی که بودجه یک راه حل گسترده تر را هنوز ندارند.

افزونه لیست های AgentPress برای ایجاد یک سیستم مدیریت لیست ، با AgentPress Pro Theme Real Estate ادغام می شود. همچنین با اضافه کردن یک نوع پست سفارشی در لیست ، با سایر وب سایت های Genesis-Powered WordPress کار می کند تا شما را قادر به انتشار لیست دقیق املاک در وب سایت خود کند. این افزونه همچنین دارای موارد زیر است:

 • به راحتی و سریع قابل نصب میباشد.
 • استفاده سریع و کارآمد.
 • تصاویری چشمگیر برای تک ، جستجو یا همه لیست ها.
 • از انواع پست های سفارشی ، طبقه بندی ها و ابزارک ها استفاده می کند.
 • از ابزار ایجاد طبقه بندی می توان برای ایجاد روش منحصر به فرد خود در طبقه بندی املاک مورد نظر استفاده کرد.
 • از این طبقه بندی ها می توان برای بازدید کنندگان جستجو برای یافتن لیست استفاده کرد.

اگر از سرویس IDX استفاده نمی کنید ، این افزونه گزینه بسیار عالی است.

لیست املاک آسان

EasyPropertyListings

لیست آسان ملک احتمالاً صالح ترین است لیست های رایگان افزونه وردپرس در دسترس. این امکان را به شما می دهد تا لیست های املاک را در سایت وردپرس خود نمایش دهید و باید با هر موضوعی کار کنید. ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

 • انواع لیست بندی چندگانه ، بنابراین می توانید به راحتی لیست های مسکونی ، اجاره ، تجارت ، مشاغل ، زمین و سایر موارد را ذکر کنید.
 • با Google Maps ادغام شده است.
 • برای مدیریت کارآمد ارتباط و ارتباط با سیستم CRM تماس بگیرید.
 • گزارش برای ردیابی لیست ها.
 • پشتیبانی ارزی برای ارزهای غیر دلاری ، بنابراین می توانید املاک را از سراسر جهان لیست کنید.

لیست املاک آسان با کتابخانه آن نیز قابل گسترش است مواد افزودنی. با این حال ، این ارزان قیمت نیست ، بنابراین اگر شما می خواهید یک راه حل گسترده تر باشد ، شاید ارزش جستجوی یک محصول برتر از محصولات دریافتی را داشته باشد.

انواع ارسال های سفارشی املاک و مستغلات Contempo

افزونه sodio-real-املاک و مستغلات

اگر یک توسعه دهنده هستید که به دنبال ساخت اولین موضوع املاک و مستغلات خود هستید ، پس از آن افزونه انواع پست سفارشی Contempo Real Estate گزینه عالی است این افزونه یک پایگاه عالی برای ایجاد موضوع املاک و مستغلات شما با گزینه های ساده برای لیست ها و توضیحات انواع پست های سفارشی به همراه زمینه های سفارشی و طبقه بندی های مرتبط (دسته ها و برچسب ها) است. ما این افزونه را برای توسعه دهندگان موضوع توصیه می کنیم زیرا هیچ الگوی صفحه ای / ارسالی وجود ندارد ، بنابراین مجبور خواهید بود خودتان موضوع را ایجاد کنید (یا کتابخانه Contempo از املاک وردپرس با پرداخت تم).

سایر افزونه های اساسی برای وب سایت املاک و مستغلات

گذشته از افزونه های وردپرس که به طور خاص برای سایت های املاک و مستغلات ایجاد شده اند ، افزونه های اساسی دیگری وجود دارد که باید آنها را در نظر بگیرید.

با افزونه Opt-In Pop-Up یک لیست ایمیل بسازید

برای کمک به شما در ساخت لیست پستی و موارد زیر ، واقعاً باید یک افزونه انتخاب خوب را نصب کنید. این امر به شما این امکان را می دهد تا نه تنها آدرس های ایمیل را جمع کنید ، بلکه شروع به ایجاد یک گزارش و ارتباط با مشتریان بالقوه کنید. برای اینکه دریابید که چگونه به راحتی می توانید یک فرم انتخاب کردن به سایت املاک خود اضافه کنید ، بررسی ما از افزونه Bloom WordPress را بخوانید.

با دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی در معرض دید بیشتری قرار بگیرید

به عنوان یک نماینده املاک و مستغلات ، می خواهید محتوای شما به اشتراک گذاشته شود ، به اشتراک گذاشته شود ، به اشتراک گذاشته شود. برای این کار شما نیاز به دکمه های به اشتراک گذاری در هر صفحه ، ارسال و لیست دارید تا مخاطبان خود را تشویق به اشتراک گذاری این مطالب در صفحات رسانه های اجتماعی خود کنند. دکمه های سهیم شدن آسان اجتماعی یک افزونه بسته بندی شده با ویژگی است که باید تمام نیازهای شما را برآورده کند..

SEO را برای ترافیک بیشتر بکار بگیرید

SEO SEO

املاک و مستغلات یک تجارت بسیار رقابتی است و داشتن بهینه سازی موتور سایت شما (SEO) می تواند به شما در پیشبرد رقابت کمک کند. SEO SEO یک افزونه رایگان وردپرس غنی از ویژگی است که می تواند از طیف وسیعی از کارهای مرتبط با سئو مراقبت کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد عملکردهای مهمی که Yoast SEO ارائه می دهد ، راهنمای افزونه SEO ما را بخوانید.

برای ایمن سازی سایت خود ، یک افزونه پشتیبان نصب کنید

افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus

به عنوان یک وام گیرنده مدرن ، اهمیت وب سایت خود را می دانید. حالا تصور کنید که یک سایت یک شبه از بین می رود! برای اطمینان از این که هیچوقت گزینه ای نیست باید یک افزونه پشتیبان تهیه کنید تا اگر بدترین اتفاق بیفتد و سایت شما خراب شود ، می توانید یک نسخه را بازیابی کنید. UpdraftPlus یک راه حل کامل برای تهیه نسخه پشتیبان است و این امکان را برای شما فراهم می کند که تنها با چند کلیک سایت خود را بازیابی کنید.

برای شناخت مخاطب خود ، از تحلیل های خود بفهمید

GoogleAnalyticsDashboardWP

تفصیلی از نحوه عملکرد وب سایت شما و اینکه چه ترافیکی از جایی به آنجا می آید که برای یک تجارت املاک و مستغلات ضروری است. در مرحله اول ، بارگیری کنید داشبورد Google Analytics برای WP بنابراین می توانید داده های خود را بدون نیاز به ترک سایت خود تجزیه و تحلیل کنید. ثانیا ، یادگیری نحوه تفسیر و استفاده از داده های خود را شروع کنید.

این به شما کمک می کند تا مخاطبان خود را درک کرده و وب سایت و شغل خود را برآورده سازید. برای درک بهتر این حوزه کلیدی ، راهنمای اخیر ما در زمینه معیارهای مخاطب را بخوانید.

افکار نهایی در افزونه های املاک وردپرس

افزونه هایی که برای سایت املاک و مستغلات خود انتخاب می کنید بسیار به تجارت شما بستگی دارد. وب سایت شما چیست؟ بازدید کنندگان شما از چه ابزاری استفاده می کنند؟ بودجه شما چقدر است?

همه افزونه های ذکر شده گزینه های خوبی هستند ، بنابراین صرفاً موردی است که یک افزونه را مطابق نیازهای شما ایجاد می کند. آیا وب سایت املاک و مستغلات دارید؟ از چه افزایشی استفاده می کنید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map