بهترین مضامین شغلی وردپرس

بهترین پلاگین ها و قالب های WordPress WordPress

در دنیای ایده آل ، افراد جویای کار و شرکت های استخدام کننده جادویی یکدیگر را بصورت آنلاین پیدا می کنند. تابلوهای شغلی (طاقچه یا شرکت خاص) می توانند این کار را آسان تر کنند ، اما راه اندازی یکی از آنها در وب سایت شما می تواند پیچیده باشد.


اگر می خواهید از افزونه ای برای ایجاد صفحه کار خود به همراه موضوع موجود استفاده کنید ، پلاگین های WordPress زیادی در آنجا وجود دارد ، اما همچنین بسیاری از تم ها وجود دارند که بطور خاص با این طاقچه در ذهن ساخته شده اند. اگر مهارت و زمان زیادی برای سفارشی کردن یک افزونه برای مطابقت با موضوع فعلی خود ندارید ، ممکن است ایده ای بهتر برای ایجاد یک موضوع ساخته شده برای این منظور باشد ، با یک طراحی در حال حاضر عالی برای ایجاد و مدیریت تابلوهای شغلی. بعلاوه تمام ویژگی های شغلی کاملاً یکپارچه خواهند بود ، به این معنی که لازم نیست افزونه های اضافی را نصب کنید یا تغییرات در زمینه کودک ایجاد کنید ، این بدان معناست که آزمایش و نصب کمتری از طرف شما لازم است. حال اجازه دهید نگاهی به برخی از مضامین مورد علاقه ما در وردپرس بپردازیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. JobRoller

تم وردپرس JobRoller

اطلاعات و بارگیری

Theme JobRoller یک تم ممتاز وردپرس است که به شما امکان می دهد سریع نصب وردپرس خود را به یک لیست شغلی با مشخصات کامل تبدیل کنید – وب سایت هیئت مدیره کار. این تم غنی از ویژگی ساخته شده است تا کاربر پسند باشد و آنقدر به خوبی با WordPress ادغام شود که بتوانید تنها در چند دقیقه پس از نصب ، به صورت آنلاین و فروش لیست لیست شغل باشید.

Job Roller موضوع وردپرس معمولی شما نیست. این الگوی از پایین به بالا تهیه شده است تا همه چیزهایی را که برای ایجاد یک وب سایت موفق در لیست های شغلی نیاز دارید ، در اختیار شما قرار می دهد. این موضوع از انواع پست های سفارشی و طبقه بندی ها استفاده می کند تا تمام پست های لیست شغلی خود را از وبلاگ خود جدا نگه دارد تا بتواند یک بخش مدیریت اختصاصی در لیست کارها را برای شما فراهم کند – این امر پیگیری همه لیست های سایت شما را برای شما راحت تر می کند.

این مضمون صفحه شغلی همراه با یک جادوگر تسویه شغل 3 مرحله ای است که به بازدید کنندگان / مشتریان شما امکان می دهد تا به راحتی پست های جدید شغلی را در وب سایت خود اضافه و پرداخت کنند. مشتریان شما داشبورد شخصی خود را در آنجا دریافت می کنند که می توانند به محض اتمام ، به راحتی کار خود را مشاهده و دوباره لیست کنند. به مشتریان خود این امکان را بدهید که لیست های شغلی خود را به صورت “برجسته” ارسال کنند ، بنابراین برجسته در بالای صفحه اصلی با پیش زمینه برجسته نشان داده می شود. و می توانید هزینه ویژه این گزینه را تعیین کنید که این یک راه عالی برای تهیه برخی از دلارهای اضافی است.

با استفاده از غلطک کار آنها به هیچ افزونه خارجی احتیاج نخواهید داشت زیرا همه چیز درست از خارج از جعبه با تمام ویژگی های داخلی انجام می شود. شامل یک دروازه پرداخت داخلی است که می توانید تقریبا بلافاصله شروع به جمع آوری پرداخت برای لیست های جدید شغلی کنید!

2. JobEngine

موضوع JobEngine WordPress

اطلاعات و بارگیری

JobEngine یک تابلوی شغلی و دایرکتوری حق بیمه تم WordPress است که توسط EngineThemes ساخته شده است. این موضوع قدرتمند برای ایجاد وب سایت هیئت مدیره شغلی خود یا ایجاد صفحه به طور خاص برای استخدام مشاغل شما مناسب است. موضوع پر از ویژگی هایی است که شما (یا اداره منابع انسانی خود) مطمئناً دوست دارید.

این موضوع امکان ایجاد و میزبانی وب سایت هیئت مدیره شغلی خود را برای شما ممکن می سازد. JobEngine شامل ویژگی های مفیدی برای شروع آسان است. کافیست همراه با جادوگر راه اندازی پیروی کنید و از ابزار ویرایش جلویی مستقیم به جلو استفاده کنید تا محتوای خود را اضافه کنید. به علاوه ، تعداد ویجت های سفارشی عالی و گزینه های ارسال شغل (مانند مکان ها ، دسته بندی ، وقت تمام وقت و غیره) وجود دارد ، بنابراین می توانید محتوای با کیفیتی را برای خوانندگان خود اضافه کنید.

در صورت تمایل می توانید با ارائه لیست یا بسته ها به شرکت ها ، از سایت خود درآمد کسب کنید. به این ترتیب آنها به شما پرداخت می کنند تا فرصت های شغلی خود را ذکر کنید ، به علاوه آنها محتوای لیست ها را اضافه می کنند ، بنابراین می توانید همزمان وب سایت و حساب پس انداز خود را رشد دهید. JobEngine چندین دروازه پرداخت مطمئن را پشتیبانی می کند ، بنابراین شرکت ها پرداخت پردازش راحت را احساس می کنند.

3. شغل سازی کنید

تم وردپرس Jobify

Jobify به شما امکان می دهد بیش از یک وب سایت شغلی ایجاد کنید – می توانید جامعه ای از کارفرمایان و افراد جویای کار ایجاد کنید. یک طرح کاملاً قابل تنظیم همراه با قابلیت جستجو و فیلتر کردن قدرتمند ، این موضوع را به گزینه ای عالی تبدیل می کند. و با استفاده از آن می توانید در هیچ زمان و یک وب سایت شغلی مدرن و جسورانه و لیست های ایجاد شده ایجاد کنید.

آژانس های Temp و شرکت های خدمات شغلی در حال پیشرفت هستند ، بنابراین ایجاد منطق وردپرس مخصوص این طاقچه منطقی است. Jobify همین کار را انجام می دهد. با استفاده از این موضوع و تعداد انگشت شماری از افزونه ها می توانید یک وب سایت کار و لیست مبتنی بر لیست را به صورت ماهرانه مدیریت کنید. با “لیست های ساده پرداخت شده” می توانید بلافاصله با شارژ برای شرکت ها برای ارسال شغل خود ، درآمد خود را تولید کنید ، که شما آنها را مدیریت و تأیید کنید / انکار کنید.

برای کاربران ، پیدا کردن کار مناسب آسان است. آنها می توانند از جستجوی زنده استفاده کنند اگر قبلاً چیزی را در ذهن داشته باشند. یا بازدید کنندگان سایت شما می توانند فهرست ها را با مراجعه به صفحات دسته بندی خود یا با استفاده از گزینه های فیلتر در صفحه اصلی صفحه اصلی کار فهرست کنید..

4- WorkScout

WorkScout - قالب شغلی موضوع وردپرس

WorkScout یک تم ممتاز زیبا است که برای آن طراحی شده است افزونه WP Job Manager قبلاً پوشانده شده این فیلترهای پیشرفته برای جستجوی مشاغل ، از جمله فیلتر حقوق یا حقوق را در اختیار شما قرار می دهد. می توانید عملکرد WorkScout را از طریق برنامه های افزودنی مدیریت شغلی WP برای مدیریت برنامه ، مدیریت رزومه و هشدارهای شغلی ، از جمله دیگر گسترش دهید..

5. JobSeek

Jobseek - موضوع شغلی موضوع وردپرس

JobSeek یکی دیگر از موضوعات برتر است که برای افزونه رایگان WP Job Manager ساخته شده است. استخدام کنندگان و شرکت ها می توانند لیست کار را از طریق قسمت اول ارسال ، ویرایش و مدیریت کنند ، و افراد متقاضی کار می توانند رزومه و مشخصات خود را مدیریت کنند. مشاغل موجود در سایت بر اساس طبقه بندی ، نوع کار ، کلمات کلیدی و موقعیت مکانی می توانند جستجو و فیلتر شوند ، با کارهایی که در نقشه نشان داده می شوند.

6. کارمند هیولا

موضوع وردپرس Jobmonster

Jobmonster یک موضوع هیئت مدیره مشاغل ممتاز است که به عنوان یک پورتال شغلی کامل طراحی شده است. هیچ افزونه ای برای ارائه قابلیت های شغلی مورد نیاز نیست ، زیرا شامل داشبورد انتهایی برای کارفرمایان ، نامزدها و سرپرستان است. کارفرمایان می توانند برای بسته های پست شغلی ثبت نام کرده و مشاغل و برنامه ها را مدیریت کنند ، از جمله پذیرش و رد نامزدها. داوطلبان می توانند با استفاده از رزومه آنلاین خود ، با بارگذاری یک رزومه یا با اتصال به حساب LinkedIn خود ، شغل خود را ارائه دهند..

7. آزاد

فریلنسر-موتور-wp-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

FreelanceEngine یک موضوع برتر وردپرس در بازار آزاد است. این موضوع ساختن پروفایل ، ارسال پروژه ، ارسال پیشنهاد روی آنها و موارد دیگر را برای شما و همکاران آسان می کند.

امروز تعداد بیشتری از افراد برای خودشان کار می کنند. در واقع – شما احتمالاً یکی از این افراد هستید. بنابراین چرا مکانی را ایجاد نمی کنیم که مانند افراد متفکر بتوانند به هم وصل شوند و دیگران می توانند پروژه هایی را که به آنها کمک می کنند ارسال کنند. FreelanceEngine موضوع کاملاً مناسبی است – ایجاد یک بازارچه برای ارتباط با مشاغل آزاد و آزاد.

بخش بزرگی از این موضوع انعطاف پذیری است. ساخته شده با ویژوال کامپوزر ، می توانید عناصر صفحه را بکشید و رها کنید تا بتوانید هر نوع صفحه مورد نظر خود را ایجاد کنید. به علاوه موضوع شامل گزینه هایی برای پروفایل کاربر ، پرداخت پروژه و حتی بررسی کاربران است.

سایر ویژگی های موضوع شامل گزینه های رنگ نامحدود از طریق سفارشی سازنده تم عالی ، تعداد زیادی ابزارک ، یک پنل مدیریت مفید ، افزونه Premium Revolution Slider و موارد دیگر می باشد. و با وجود 12 ماه پشتیبانی عالی ، FreelanceEngine یک موضوع عالی برای بازار شما است!

8. هیئت شغلی پاسخگو

موضوع شغلی پاسخگو

اطلاعات و بارگیری

شغل هیئت مدیره یک لیست دایرکتوری وردپرس با لیست های پاسخگو به حق بیمه است که توسط PremiumPress ساخته شده است. این موضوع مفصل برای ایجاد سایت های ارسال شغل مانند Monster، CareerBuilder یا Freelancer طراحی شده است.

بازار در حال افزایش است و این بدان معناست که کارفرمایان به دنبال استخدام کارمندان جدید هستند. با ایجاد موقعیت های جدید ، آنها باید در مورد فرصت های شغلی خود کلمه ای را گسترش داده و کارمندان با کیفیتی پیدا کنند. بنابراین چرا یک وب سایت ایجاد نمی کنیم که کارفرمایان بتوانند لیست اشتغال را ارسال کنند؟ با همکاری هیئت مدیره می توانید سایت شغلی خود را ایجاد کنید که شرکت ها و مشاغل کوچک بتوانند موقعیت های باز خود را لیست کنند و کاربران می توانند رزومه خود را برای درخواست ارائه دهند.

این موضوع شامل پشتیبانی از بسته های عضویت است ، بنابراین می توانید کارفرمایان را برای اضافه کردن لیست های خود متهم کنید. همچنین می توانید برای لیست اشتراک ها ، پرداخت های مکرر ایجاد کنید تا کارفرمایان بتوانند لیست های فعلی خود را حفظ کرده و لیست های جدید را در هر ماه اضافه کنند. صفحه کار همچنین شامل پروفایل های کامل کاربر است. از این طریق متقاضیان می توانند با اطلاعات تماس ، تصویر نمایه و هرگونه اطلاعات مربوط به برنامه (رزومه ، CV و غیره) حساب ایجاد کنند. پس از تکمیل نمایه خود ، کاربران می توانند با استفاده از جستجوی پیشرفته ، سایت کار شما را جستجو کنند تا مشاغل را بر اساس طبقه ، مکان یا کلمه کلیدی پیدا کنند. سپس درخواست به آسانی کلیک کردن روی یک دکمه است.

از دیگر ویژگی های عالی هیئت مدیره شغل می توان به ادغام اجتماعی ، پیام رسانی خصوصی ، لیست توسط عضو ، پشتیبانی از افزودنیهای بسته ، یک وبلاگ کامل و موارد دیگر اشاره کرد. لیست زیر ویژگی های بیشتری را در این موضوع لیست کار جامع ارائه می دهد.

9. هیئت شغلی HireBee Crowdsource

موضوع هیئت شغلی HireBee Crowdsource

اطلاعات و بارگیری

HireBee یک جمعیت منحصر به فرد در زمینه منابع هیئت مدیره مشاغل بازار حق بیمه وردپرس از AppThemes است. این موضوع زیبا و طاقچه زیبا یک راه عالی برای ایجاد سایت مناقصه شغلی خود است که در آن کاربران می توانند پروژه هایی ارسال کنند تا شرکت ها و فریلنسرها روی آنها پیشنهاد دهند..

تعداد بیشتری از افراد دنیای شرکت های بزرگ را ترک می کنند تا برای خود یا آژانس های کوچک کار کنند. این بسیار جالب است زیرا آنها می توانند در زمینه های مختلف (طراحی وب ، طراحی گرافیک ، Ruby On Rails ، WordPress و غیره) تخصص داشته باشند و کار را بهتر از برخی از رقبای بزرگ خود انجام دهند. بنابراین چرا به مشاغل کوچک كمك نمی كنید و وب سایت خود را برای ایجاد جفت فریلنسرها با مشاغلی كه پروژه هایی برای برون سپاری دارند (دقیقاً مانند Elance و Freelacer) ، همزمان با گرفتن اسمی از هر پروژه ، یك وب سایت خود را شروع كنید..

زیبایی HireBee این است که بخش بزرگی از ایجاد هیئت مدیره شغلی خود را برای شرکت در جمع شما ایجاد می کند. تمام ویژگی های مورد نیاز شما از قبل ساخته شده اند. موضوع در حال حاضر شامل گزینه هایی است که شما می توانید کارفرمایان را برای ارسال لیست خود یا اینکه فهرست آنها را مشخص کنید. بعلاوه سازنده فرم قدرتمند ، ایجاد فرم های پروژه سفارشی با هر زمینه دلخواه را برای شما آسان می کند تا آزادکاران بتوانند مناقصه وارث پروژه را درک کنند. و هنگامی که یک پروژه به یک فریلنسر اختصاص داده شده است ، HireBee شامل یک فضای کاری سفارشی است که هم توسط Freelancer و هم کارفرمای hte قابل دسترسی است تا بتوانند با این پروژه در مسیر باشند..

سایر ویژگی های تم عالی شامل پروفایل های کاربر ، داشبورد سفارشی برای کارفرمایان و مترجمان آزاد ، فیلتر پروژه ، تطبیق پروژه ، مذاکرات مدت ، بارگذاری آسان فایل ها ، برنامه های قیمت گذاری و موارد دیگر. HireBee آماده صخره کردن و رول کردن است ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک دامنه و یک برنامه میزبانی وردپرس است و شما می توانید هیئت شغلی بسیار خاص خود را در هیچ زمان و به هیچ وجه داشته باشید. می توانید ویژگی های تم بیشتری را که در زیر ذکر شده است مشاهده کنید.

10. کاراریا

موضوع صفحه کار Cariera

Cariera یک موضوع حرفه ای گرا وردپرس است که به دقت برای کارفرمایان و متقاضیان کار ساخته شده است. این متخصص در تابلوهای شغلی ، آمار و لیست ها است. آن را با صفحه های مختلف و وارد کننده نسخه ی نمایشی یک کلیک فوق العاده آسان که وب سایت شما را در عرض چند دقیقه تنظیم و اجرا می کند ، امتحان کنید.

Cariera با تعداد پلاگین های با کیفیت عالی یکپارچه ساخته شده است. موضوع همراه با ویژوال کامپوزر – یکی از محبوب ترین سازندگان صفحه با تنوع عناصر برجسته سفارشی. همه اینها نیستند … توانایی منحصر به فرد بودن هر جنبه چیدمان ، قدرت منحصر به فرد Cariera است. رنگ های نامحدود ، فونت های گوگل ، ستون های فرعی متحرک ، هدر های متعدد و بالا و پایین صفحه و ترکیب آن با یکی از محبوب ترین افزونه های Slider Revolution برای ساخت گالری ها و لغزنده های شگفت انگیز و ایجاد خیره کننده به وب سایت شما.

یک موضوع سبک وزن با ارتقاء عملکرد سرعت بالا ، سازگار با همه صفحات و مرورگرها با کیفیت آماده شبکیه ، مطمئناً مکان مناسبی برای اتصال شرکت ها و متقاضیان شغلی خواهد بود. همه بازدید کنندگان دوست دارند موضوع ما با فیلترهای جستجوی شغلی مدرن ، فرآیندهای ارسال CV و تماس با نامزدها / کارفرمایان از طریق فرم تماس 7 آسان باشد و همیشه اولین کسی باشید که با داشتن مشترک با استفاده از افزونه اشتراک Mailchimp آخرین اخبار را می شناسید..

فروش کالاهای شخصی شما مطمئناً همراه با Cariera خواهد بود و فقط با چند کلیک منحصر به فرد با طراحی منحصر به فرد WooCommerce. و بهترین چیز این است که موضوع از WPML پشتیبانی می کند که باعث می شود آن را به صورت چند زبانه و آماده برای هر زبانی که ممکن است بخواهید ترجمه کنید انجام دهید.

11. نه به پنج

نه تا پنج موضوع وردپرس

نه تا پنج موضوع تم حق بیمه تمیز و قدرتمند با طیف گسترده ای از قابلیت های است. می توانید اطلاعات شغلی مانند حقوق و مزایا را اضافه کنید ، یا فیلتر شغلی خود را ایجاد کنید (مثلاً تمام وقت ، کارآموزی) تا متقاضیان شغل بتوانند پست کامل خود را پیدا کنند.

12. جابرا

تم وردپرس Jobera

Jobera یک موضوع عالی برای حق بیمه شغل است که توسط یک سازنده صفحه کشویی و رها ساخته شده است. برای تعامل با مشاغل و رزومه می توان کارفرمایان ، استخدام کنندگان و متقاضیان کار با درگاه هایی در اختیار شما قرار داد. با افزونه WP Job Manager و همچنین بسیاری از افزونه های آن سازگار است ، بنابراین می توانید با عملکردی خاص که می خواهید ، یک درگاه کاری اختصاصی ایجاد کنید..

نتیجه

در حالی که دریافت مشاغل ارسال شده در سایت شما و جذب ترافیک جستجوگرها می تواند یک چالش باشد ، گرفتن یک هیئت مدیره شغل و کار با وردپرس لازم نیست یک چالش باشد.

از لیست ما ، شما باید بتوانید افزونه یا مضامین کاملی را برای ایجاد یک صفحه شغلی متناسب با نیازهای خود پیدا کنید. اگر به فکر راه اندازی هیئت شغلی هستید ، چیزی در راه شما نیست – فقط یکی را انتخاب کنید و شروع کنید!

آیا پیش از این هیئت شغلی راه اندازی کرده اید؟ آیا از این افزونه ها یا مضامین استفاده کرده اید؟ ما دوست داریم درباره تجربیات شما در بخش نظرات زیر بشنوید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map