افزونه های برتر و نهان پیوند مدیریت وردپرس

اگر از سایت یا وبلاگ وردپرس خود به وب سایت های خارجی وصل می شوید ، ممکن است بخواهید از یک ابزار برای کمک به شما در مدیریت بهتر این لینک ها استفاده کنید. این ابزارها نه تنها به شما در مدیریت پیوندهای خارجی خود در یک مکان مرکزی در داشبورد سرپرست خود کمک می کنند ، بلکه می توانند برای پنهان کردن یا پنهان کردن مقصد واقعی این پیوندها نیز استفاده شوند.


در حالی که درپوش گذاشتن یا پنهان کردن پیوندها در وب سایت شما ممکن است در ابتدا کمی حیرت انگیز به نظر برسد ، دلایل واقعی برای این کار وجود دارد ، و همچنین برخی از آنها کمی مشکوک تر هستند.

در این پست ما به برخی از مزایا و دلایلی که چرا شما باید از یک افزونه مدیریت لینک و پنهان کاری استفاده کنید ، و همچنین برخی از گزینه های رایگان و حق بیمه برای انتخاب از شما استفاده می کنیم..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

مزایای استفاده از افزونه مدیریت لینک وردپرس

تعدادی از مزایای استفاده از افزونه مدیریت پیوند و پنهان کاری در وب سایت وردپرس شما وجود دارد. برخی از این مزایا ها عبارتند از: به روزرسانی آسان پیوندها ، آمار کلیک ، امکان حفظ PageRank سایت شما و تغییر مسیر لینک های جغرافیایی مبتنی بر موقعیت مکانی. بنابراین ، اجازه دهید با جزئیات بیشتری به برخی از این مزایا نگاهی بیندازیم:

تصحیح لینک و به روزرسانی آسان

فایده اصلی استفاده از یکی از افزونه هایی که امروز می خواهیم به آن بپردازیم ، این است که به روز رسانی سریع پیوندهایی را که در پست ها و صفحات خود گنجانده اید ، آسان می کند.

اگر به طور مرتب با میزبان وب مورد علاقه خود ارتباط برقرار می کنید ، به عنوان مثال ، از ارسال های وبلاگ خود ، پس با استفاده از افزونه برای ایجاد لینک کوتاه به آن سایت ، به شما امکان می دهد تا لینک را به سرعت در پست ها و صفحات خود وارد کنید ، و به شما در صرفه جویی در وقت کمک می کند..

به جای پیدا کردن آدرس وب سایتی که می خواهید به آن پیوند دهید ، سپس کپی و چسباندن پیوند ، می توانید یک بار آن را در داشبورد افزونه ذخیره کنید و سپس بارها و بارها آن را در محتوای خود وارد کنید..

فایده واقعی این امر این است که در صورت نیاز به تغییر پیوند در آینده ، می توانید فقط یک بار آن را در داشبورد افزونه تغییر دهید. پس از انجام این کار ، تمام موارد مربوط به لینک کوتاه مربوطه در پست ها و صفحات قبلاً منتشر شده شما ، به آدرس جدید اشاره می کنند.

اگر محصول ، خدمات و یا مقصد دیگری که برای دسترسی به آن کار می کنید ، از کار خارج شود ، قطع شود ، یا بخواهید گزینه دیگری را پیشنهاد یا تأیید کنید ، خوشحال می شوید که بدون این امر می توانید آن لینک را در یک مکان تغییر دهید. مجبور به بررسی و ویرایش پیام های بی شماری هستید.

پیوندهای شما را بیشتر بخوانید

پیوندهای خواندنی

یکی دیگر از ویژگی های این ابزارهای مدیریت و پنهان سازی پیوندها این است که می توانند پیوندهای طولانی قبلاً ناخواسته و غیر جذاب را به URL های قابل خواندن و قابل اعتماد تر تبدیل کنند..

اگر با محصولی در آمازون در ارتباط هستید ، با شناسه وابسته خود کامل شوید ، این پیوند می تواند چندین خط باشد. اما با استفاده از یکی از افزونه های زیر می توانید این کار را انجام دهید:

به این:

http://www.yourdomain.com/WordPress-book

اکنون یک لینک کوتاه قابل استفاده مجدد دارید که می توانید در محتوای خود وارد کنید و در جای دیگر استفاده کنید. لینک جدید نیز در مقایسه با نسخه اصلی توسط بازدید کنندگان شما قابل خواندن است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، اگر آن کتاب از بورس خارج شود ، یا می خواهید به یک مورد دیگر پیوند دهید ، می توانید لینک کوتاه را در یک مکان به روز کنید و سپس تمام نمونه های آن لینک کوتاه به روز می شوند..

این همچنین به عنوان پیوند پرده یا پنهان سازی شناخته می شود ، که در مقدمه این پست ذکر شد. اگر می خواهید پیوندهای شما کمتر شبیه لینک به محصولات باشد و بیشتر به لینک های داخلی شبیه باشد ، این یکی از راه های انجام این کار است. این می تواند تعداد بازدیدکنندگان شما را که بر روی پیوندهای شما کلیک می کنند افزایش دهد ، اگرچه بسته به نحوه نامگذاری لینک های کوتاه شما ، می تواند به دلیل بازدیدکنندگان شما به صفحاتی که انتظار نمی رفتند ، آتش بس دهد..

اگر از این ویژگی به صورت اخلاقی استفاده کنید ، می توانید پیوندهای خارجی خود را بیشتر بخوانید ، بدون این که خوانندگان خود را به بازدید از صفحه ای که منتظر رسیدن آنها نبودید ، فریب دهید..

پیگیری کلیک های لینک

پیوند-کلیک کلیک کنید

یکی از ویژگی های مشترک این افزونه ها که می تواند به شما در مدیریت لینک های خارجی شما کمک کند این است که آنها همچنین می توانند لینک های کوتاه شما را ردیابی کنند و به شما بگویند چند بار توسط بازدید کنندگان شما کلیک شده اند. این داده ها می تواند به شما در تجزیه و تحلیل کاربر کمک کند و این حس را به شما بدهد که چقدر تکنیک های جایگذاری لینک شما موفق بوده است.

همچنین اگر در حال تبلیغ محصولات به عنوان یک شرکت وابسته هستید ، می توانید اطلاعات ردیابی خود را داشته باشید. در صورت بروز هرگونه مشاجره با شبکه وابسته ای که با آن کار می کنید می تواند کمک کند.

مزایای سئو

تصور می شود که ارتباط با سایت های خارجی باعث از بین رفتن Google PageRank یا رقیق شدن “آب پیوند” وب سایت شما می شود. برای کمک به اساتید وب در مقابله با این موارد ، Google ، Yahoo و Microsoft ظاهر شدند برچسب nofollow.

این برچسب را می توان به پیوندها اضافه کرد تا موتورها را از پیروی از آن پیوندها و گذر از صفحه PageRank وب سایت خود به وب سایت مقصد جلوگیری کنید..

اگرچه قابل بحث است که امروزه این شیوه چقدر مرتبط است ، اگر می خواهید روشی آسان برای برچسب گذاری لینک های خارجی خود به عنوان nofollow داشته باشید ، این افزونه های مدیریت پیوند را که می خواهیم مورد بررسی قرار دهیم می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

بهترین پلاگین های مدیریت پیوند و لینک های وابسته Cloaking

این مورد مزایای اصلی این افزونه cloaking cloaking and management را پوشش می دهد ، بنابراین بهتر است به بهترین گزینه های موجود برای کاربران WordPress نگاهی بیندازیم:

Lite Link Lite

Lite Link Lite

Pretty Link Lite یک است افزونه کوتاه کردن URL که به شما امکان می دهد وابستگی خود و سایر پیوندهای خارجی را با سهولت مدیریت کنید. با پیوند پیوند ، پیوندهای کوتاه شده از نام دامنه شما برای پاک کردن آنها استفاده می کنند. این امر می تواند پیوندهای شما را با اعتماد به نفس بیشتری به همراه آورد ، در عین حال مبهم است که در واقع به کدام سایتی وصل می شوید.

علاوه بر پنهان کردن پیوندهای خود ، می توانید همه آنها را از یک بخش مدیر واحد نیز ردیابی و مدیریت کنید. اگر می خواهید همه چیز را بالاتر بگیرید ، می توانید به نسخه “Pro” ارتقا دهید. این شامل هفت نوع تغییر مسیر جدید و همچنین چند ویژگی دیگر است.

وابسته های تشنه

وابسته های تشنه

Thuffy Affiliates یکی دیگر از ابزارهای مدیریت رایگان و پنهانکاری لینک است. در حالی که این افزونه شامل یک داشبورد کاربر پسند و مجموعه ای از ویژگی های مفید است ، اما با خرید یک یا چند مورد از افزودنی های برتر می توانید آن را ارتقا دهید.

یكی از ویژگیهای برجسته شركت Thirsty Affiliates كه در Pretty Link Lite یافت نشد ، این است كه برای افزودن سریع لینک های جدید و وارد كردن پیوندهای موجود در محتوای خود ، یك دکمه ویرایشگر پست را اضافه می كند. این باعث می شود که صفحه ها را برای پیدا کردن پیوندهای خود تغییر دهید و یک صرفه جویی در زمان واقعی است.

امکان انتخاب و انتخاب از افزودنیهای برتر و افزودن ویژگیهایی از قبیل اتصال خودکار ، تغییر مسیرهای جغرافیایی و آزمایش اسپلیت ، این امر را برای افرادی که نیازهای پیشرفته تری دارند ، انتخاب خوبی برای کسانی است که فکر می کنند نیازهای آنها رشد خواهد کرد. آینده.

WP Wizard Cloak

WP Wizard Cloak

WP Wizard Cloak برای استفاده رایگان است و شامل یک ویژگی مفید است که به شما امکان می دهد بازدید کنندگان خود را بر اساس موقعیت جغرافیایی خود به یک URL خاص ارسال کنید..

شما همچنین می توانید کلمات کلیدی ایجاد کنید که به طور خودکار به پیوند تبدیل شوند ، هنگامی که در یک پست یا صفحه در وب سایت شما نمایش داده می شوند. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید به برخی از آمارهای مفید دسترسی پیدا کنید تا دریابید که چند بار پیوندهای شما کلیک می شوند. این افزونه دکمه ای را به ویرایشگر پست اضافه می کند که درج این پیوندها در پست ها و صفحات شما بسیار آسان است.

اگرچه این افزونه نسبتاً جدید است ، اما مجموعه عالی ویژگیهای رقابتی و رابط کاربری بصری را ارائه می دهد.

پیگیری لینک

پیگیری لینک

Link Trackr یک راه حل برتر و میزبانی وب برای وب سایت های بزرگتر است که برای تمام ابزارهای مدیریت حرفه ای پیوند این سرویس ارائه می شود.

این سرویس نه تنها مدیریت پیوند و پنهانکاری را در بر می گیرد ، بلکه آزمایش تقسیم لینک ها ، ردیابی تبدیل ، ابزار بازاریابی اجتماعی و ویروسی و گزارش های بازاریابی دقیق را نیز شامل می شود..

بسته اصلی از 9 دلار در ماه شروع می شود ، و 30 روز ضمانت پس انداز پول برای خرید به شما کمک می کند تا تصمیم بگیرید که آیا این ابزار برای شما مناسب است یا خیر.

نتیجه

همانطور که می بینید ، دلایل بسیار خوبی برای استفاده از افزونه مدیریت لینک و پنهان کاری در سایت وردپرس شما وجود دارد ، و همان اندازه ابزارهای دیگری برای انتخاب.

این که آیا شما یک گزینه رایگان را می خواهید که شامل مدیریت لینک اولیه ، یا یک سرویس میزبانی شده با حق بیمه کاملاً برجسته یا مواردی دیگر باشد ، افزونه ای برای پاسخگویی به نیازهای شما و مطابقت با بودجه شما وجود دارد..

نظر شما در مورد پنهان سازی لینک چیست؟ آیا وقتی سایت ها پیوندهای خود را می پوشند ، مهم نیست؟ چه ویژگی هایی را می خواهید در یک افزونه مدیریت لینک مشاهده کنید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map