افزونه های مفید برای سرعت بخشیدن به وردپرس

کاربران اینترنت امروز یک گروه بی تاب هستند. تأخیرهای کم مدت به نظر می رسد بسیار چشمگیر هستند ، و دارای چنین مواردی هستند بزرگ تاثیر بر تجربه کاربر. این امر به ویژه در مورد سایت های تجارت الکترونیک صادق است ، با تخمین 40٪ نرخ ترک تنها با تأخیر در سه ثانیه.


روش دیگر: یک وب سایت لاغر خط پایین شما را می کشد. مردم فقط نمی خواهند صبر کنند و بعد از گذشت چند ثانیه دیگر کلیک خواهند کرد. با وجود صدها وب سایت دیگر فقط با یک کلیک ماوس ، باید واقعاً توجه کاربر را جلب کنید – باید منتظر بمانید تا وب سایت شما بارگیری شود ، دقیقا برعکس عمل می کند. با این حساب ، داشتن یک وب سایت سریع و کارآمد واقعاً پیش نیاز موفقیت در محیط رقابتی آنلاین امروز است.

اگر سرعت وب سایت چیزی است که با آن دست و پنجه نرم کرده اید ، تعدادی افزونه رایگان وردپرس وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به موارد استفاده کنید – پینگدوم یک ابزار عالی برای آزمایش زمان بار فعلی شما برای بدست آوردن یک پایه است. اکنون ، وقتی سرعت بار وب سایت شما می آید ، افزونه ها فقط یک قطعه کوچک از معما هستند. فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که می توانند عملکرد شما را بهبود بخشند: یک هاست بهتر ، یک شبکه تحویل محتوا و یک موضوع کمتر نفخ برای مبتدیان. با این حال ، افزونه های وردپرس مکان خوبی برای شروع است. در اینجا ، شش پلاگین رایگان را انتخاب کرده ام که هر کدام عملکرد دیگری دارند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

افزونه ذخیره سازی: W3 Total Cache

W3 حافظه نهان Total

کاملاً در رده سقوط قرار می گیرد موفقیتهای سریع, یک افزونه ذخیره سازی ضروری است. افزونه W3 Total Cache یکی از محبوب ترین پلاگین های ذخیره سازی ، و همچنین یکی از بالاترین امتیاز است. افزونه caching برای همه وب مسترها ضروری است و افزونه ای مانند W3 Total Cache در بهبود زمان بار شما بسیار مؤثر است. توسعه دهندگان آن حداقل 10 برابر پیشرفت عملکرد کلی سایت را نوید می دهند که یک ادعای جدی جسورانه است! حتی بهتر ، ما راهنمای افزونه W3 Total Cache Plain خود را داریم که می توانید همراه با آن باشید تا راه اندازی حافظه پنهانی یورو را بدست آورید.

افزونه Caching با ذخیره کردن a کار می کند ایستا نسخه وب سایت شما روی سرور تصاویر ، CSS و جاوا اسکریپت در وب سایت شما بسیار مشهور هستند و بارگیری آن ها از ابتدا بسیار معقول است ، به خصوص برای وب سایت که بندرت تغییر می کند. با نصب افزونه caching ، هر بار که بازدید کننده دریافت می کنید نسخه استاتیک ذخیره شده وب سایت شما نمایش داده می شود ، به این معنی که بلند کردن سنگین تنها یک بار انجام می شود. این موجب صرفه جویی در منابع زیادی می شود و وب سایت شما را سرعت می بخشد.

رقیب اصلی W3 است افزونه WP Super Cache, که بعضی از کاربران به دلیل اینکه کاربرپسند تر باشد ترجیح می دهند (ما یک راهنمای WP Super Cache نیز داریم اگر این افزونه بیشتر سبک شماست).

افزونه اندازه تصویر: WP Smush.it

WP Smush.it

اطمینان از بهینه سازی تصاویر شما روش دیگری برای خنثی کردن برخی از این بارهای اساسی است. اگر تصاویر شما خیلی بزرگ هستند ، نه تنها اندازه فایل های غیرضروری دارند (که هنوز هم نیاز به بارگیری هستند) بلکه سرور شما نیز برای تنظیم نحوه نمایش تصویر باید از منابع اضافی استفاده کند – این یک زباله غیر ضروری است.

WordPress دارای ویرایشگر تصویر داخلی است که به شما امکان می دهد هر تصویر را به اندازه دلخواه خود برش دهید ، اما اندازه پرونده فیزیکی هنوز هم می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. فشرده سازی تصاویر شما یک راه حل است ، و تعدادی از خدمات آنلاین رایگان از جمله kraken.io. با این حال ، اگر می خواهید راهی سریعتر برای انجام این کار داشته باشید ، افزونه WP Smush.it به طور خودکار هر تصویری را که آپلود می کنید فشرده می شود.

افزونه Smush.it با از بین بردن تمام ابرداده از JPEG و همچنین پاک کردن رنگ های بلااستفاده از تصاویر فهرست شده کار می کند. نتیجه: اندازه پرونده کوچکتر ، زمان بارگذاری سریعتر و از دست دادن قابل توجه کیفیت تصویر نیست. اگر می خواهید برخی از گزینه های افزونه دیگر را ببینید ، نکات مربوط به بهینه سازی تصویر را بررسی کنید.

افزونه بانک اطلاعاتی: WP-Optimize

WP-Optimize

هر پست ، صفحه و نظر در پایگاه داده WordPress شما ذخیره می شود – از جمله هر نسخه ای که انجام دهید. اکنون ، هر بار که کاربر می خواهد به یکی از پست های شما دسترسی پیدا کند ، باید از این پایگاه داده بازیابی شود. نیازی به گفتن نیست ، هرچه ناخواسته بیشتر در آنجا بنشینید ، وب سایت شما بیشتر دچار مشکل می شود. با هر تجدید نظر و صرفه جویی در فضای خود در آنجا ، پیشرفت های قابل توجهی در سرعت انجام می شود که با بهینه سازی بانک اطلاعاتی شما انجام می شود..

افزونه مورد نظر من برای این کار است افزونه WP-Optimize. این افزونه از چند طریق به تجزیه و تحلیل پایگاه داده شما کمک می کند. برای شروع ، این افزونه حذف آن نسخه های اضافی در مورد ارسال را آسان تر می کند ، که دیگر نیازی به آن ندارید – اگر ، مانند من ، در هر پست تجدید نظر زیادی انجام دهید ، این می تواند فضای زیادی را ذخیره کند. همچنین این امکان را به شما می دهد تا هرگونه اظهار نظر درباره هرزنامه را حذف کنید ، که می تواند دست و پا گیر باشد. یکی دیگر از ویژگی های خوب این است که به جای ذخیره کردن آن به عنوان سطل زباله ، فرایند حذف در واقع محتوای ناخواسته را ساده می کند. اگر می خواهید بدانید که این افزونه تا چه اندازه می تواند موثر باشد ، می تواند اندازه بانک اطلاعاتی فعلی شما را به شما بگوید و نشان دهد که بهینه سازی فضا چقدر می تواند موجب صرفه جویی شود.

افزونه بار Lazy: BJ Lazy Load

BJ Lazy Load

اکنون روش پیش فرض بارگیری یک صفحه وب وردپرس بارگیری همه چیزها به طور همزمان است. اگر تصاویر زیادی دارید ، از سرور خود بخواهید تمام سنگفرش های سنگین را در قسمت بالابر انجام دهد می تواند سرعت بار شما را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

افزونه BJ Lazy Load با استفاده از آنچه معروف است ، سرعت بارگذاری وب سایت شما را بهبود می بخشد بارگیری تنبل. هنگامی که وب سایت شما از بارگیری تنبل استفاده می کند ، اولویت اول محتوای موجود در برابر اولویت دارد – به عبارت دیگر ، محتوا ابتدا کاربران شما را مشاهده می کنند. به جای بارگذاری هر تصویر برای شروع ، این افزونه از متغیرهایی استفاده می کند. تصاویر فقط در حالی بارگذاری می شوند که در مرورگر کاربر قابل مشاهده هستند.

افزونه رسانه های اجتماعی Load Load: Digg Digg

Digg Digg

بدیهی است که ما نمی توانیم اهمیت توسعه مخاطبان خود را از طریق رسانه های اجتماعی نادیده بگیریم ، اما افزونه های رسانه های اجتماعی می توانند یکی از کمترین سرعت بارگیری باشند – از این گذشته ، برای هر دکمه ای که در آن قرار دارید ، از سرور خود درخواست می کنید که یک سؤال HTTP اضافی را اجرا کند. اگر چهار دکمه اجتماعی در بالا ، پایین و در یک نوار کناری شناور در هر پست دارید ، این دوازده سؤال اضافی است که درخواست می کنید – این باعث کاهش چشمگیر بارگیری می شود.

افزونه اجتماعی Digg Digg برای جلوگیری از این مشکل از بارگذاری تنبل استفاده می کند. آن را به سادگی نمایش مکان یاب دکمه های اجتماعی. این کار به هیچ پرس و جو اضافی از سرور شما نیاز ندارد و کاربران نمی توانند تفاوت را بیان کنند. فقط وقتی بازدید کننده روی دکمه های اجتماعی شناور می شود ، بارگذاری می شود ، و این به زمان بار اولیه برای هر صفحه کمک می کند.

برای سازماندهی افزونه ها: Organizer Plugin

سازمان دهنده افزونه

زمان بار آهسته اغلب به داشتن افزونه های خیلی زیاد نسبت داده می شود. با این حال ، در بیشتر موارد ما نیاز این افزونه ها ، بنابراین حذف آنها فقط گزینه ای نیست. شاید یک سؤال بهتر این نباشد که آیا به یک افزونه خاص نیاز دارید ، بلکه آیا در هر صفحه به آن نیاز دارید یا نه. به عنوان مثال ، به غیر از صفحه تماس خود ، آیا واقعاً در هر بار که کاربر بخواهد پست وبلاگ را بخواند ، نیاز به بارگیری فرم تماس 7 دارید؟ احتمالا نه.

اکنون ، به طور پیش فرض وردپرس هر افزونه فعال شده را برای هر صفحه بارگیری می کند ، خواه از آن در آن صفحه استفاده می کنید یا نه. با استفاده از افزونه Organizer افزونه, می توانید اصرار پیش فرض WordPress را برای بارگیری هر افزونه رد کنید ، و به آن بگویید که کدام پلاگین را می خواهید در هر صفحه بارگیری کنید. این کار از طریق یک سیستم باکس ساده انجام می شود. با بارگیری فقط افزونه هایی که کاملاً به آنها نیاز دارید ، می توانید زمان بار خود را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

یکی دیگر از ویژگی های مرتب این افزونه ، امکان اولویت بندی ترتیب مرتبه بارگذاری افزونه ها ، با افزودن یک عملکرد کشیدن و رها کردن به افزونه های نصب شده بخش داشبورد خود را. به عنوان مثال ، بخش نظرات معمولاً آخرین موردی است که کاربر مشاهده خواهد کرد ، بنابراین بارگذاری این آخرین ، درست است؟ این می تواند با استفاده سریعتر از صفحه ، تجربه کاربر را بهبود بخشد. این افزونه به شما امکان می دهد افزونه های مرتبط را با هم گروه بندی کنید تا کار ساماندهی آنها را نیز ساده کنید.

افکار نهایی

با نصب این افزونه ها می توانید پیشرفت چشمگیری در سرعت وب سایت خود داشته باشید. هرچه سرعت وب سایت شما سریعتر باشد ، برای کاربرانتان بهتر است ، بسیار ساده است. یک کاربر خوشحال به احتمال زیاد برای لذت بردن از مطالب شما به این طرف می پیوندد و در نهایت این می تواند باعث تقویت اشتراک ها ، سهام های اجتماعی و تبدیل های شما شود. کسری از ثانیه واقعاً است که مهم! اگر می خواهید افزونه دیگری را که به بهبود سرعت بار در وب سایت شما کمک کرده است ، توصیه کنید ، در بخش نظرات زیر تماس بگیرید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map