افزونه های منوی پاسخگو تلفن همراه برای ایجاد وب سایت وردپرس با تلفن همراه دوستانه تر

Mobilegeddon شاید بوده و رفته باشد. با این وجود ، حتی اگر وب سایت شما از این آخرین به روزرسانی Google بدون رکورد زنده مانده باشد ، همیشه کارهای بیشتری می توانید انجام دهید بازدید کنندگان تلفن همراه خود را در خانه حس کنید در وب سایت خود.


یک تم وردپرس با پاسخگو یا حتی تلفن همراه ، یک راه عالی برای جابجایی تعداد فزاینده کاربران اینترنت است که به محتوای آنلاین در تلفن های هوشمند و تبلت ها دسترسی دارند. با این حال ، حتی اگر وب سایت شما سازگار با موبایل باشد ، چند ترفند وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید تا حتی بیشتر از این استفاده کنید.

یکی از قسمت های خاص وب سایت شما که می تواند بازدیدکنندگانی را که از طریق صفحه نمایش کوچک به آن دسترسی پیدا می کنند ناامید شود ، آن است منوهای پیمایش. اگر تاکنون سعی کرده اید از طریق یک منوی کشویی ناخواسته یا یک سیستم ناوبری هدر بالای صفحه به صفحات مختلف یک وب سایت در تلفن هوشمند خود دسترسی پیدا کنید ، باید بتوانید به این نقطه درد ارتباط برقرار کنید.

بنابراین برای اطمینان از این که وب سایت شما این اشتباه اساسی را مرتکب نشده است و تلاش های بازدید کنندگان خود برای دستیابی به صفحات داخلی سایت شما را مورد سوء استفاده قرار می دهیم ، به دنبال افزونه هایی هستیم که می تواند به شما در ایجاد منوهای سفارشی برای کاربران تلفن همراه کمک کند ، که یکپارچه با بقیه وب سایت شما ادغام می شود. ما همچنین به دنبال نکاتی خواهیم بود تا به شما در تضمین کمک کند منوهای شما تا حد ممکن سازگار با تلفن همراه هستند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

مشاوره در مورد فهرست منوهای وب سایت شما برای موبایل

قبل از اینکه به ابزارهای واقعی که به شما کمک می کند تا منوهای وب سایت خود را برای بازدید کنندگان موبایل مفیدتر کنید ، بیایید نگاهی سریع به برخی از نکات قابلیت استفاده برای تهیه هرچه بهتر غذا برای کاربران تلفن همراه بیاندازیم:

  • تعداد موارد فهرست را کاهش دهید: برای بهتر قرار دادن دستگاه های صفحه نمایش کوچک ، سعی کنید موارد غیر ضروری را از فهرست های منوی تلفن همراه خود حذف کنید.
  • قسمتهای مورد نظر را در قسمت جلو و مرکز قرار دهید: بسته به هدف وب سایت شما ، وجود دارد یک فرصت خوب کاربران تلفن همراه به دنبال یک صفحه خاص هستند – این می تواند آدرس شما ، ساعات کار و یا اطلاعات تماس باشد – با قرار دادن این پیوندها در موقعیت برجسته به آنها کمک کنید.
  • مقدار کلیک های مورد نیاز را به حداقل برسانید: اکثر بازدید کنندگان تلفن همراه می خواهند فقط با یک یا دو کلیک به اطلاعات مورد نظرشان دسترسی پیدا کنند ، بنابراین سعی کنید لایه های منوها را محدود کنید.
  • حداکثر رساندن املاک و مستغلات صفحه نمایش: منوهای کشویی یا در حال گسترش و انقباض روشی مناسب برای جلوگیری از گرفتن فضای بیش از حد در فضای صفحه نمایش هستند. از آیکون سه خط menu nav burger ’جهانی استفاده کنید تا مکان فهرست را علامت گذاری کنید یا بهتر بگوییم از آن استفاده کنید نوار تب حساس متن.

در سال 2012 ، 55٪ از پاسخ دهندگان در نظرسنجی توسط گوگل اظهار داشت که یک تجربه وب سایت بد در دستگاه تلفن همراه است به درک آنها از این برند آسیب می رساند؛ بنابراین اگر شما نمی توانید تمام کاری انجام دهید ، می توانید وب سایت خود را به عنوان استقبال کاربران موبایل در سال 2015 ایجاد کنید ، چه کسی می داند چه آسیب هایی را می توانید امروز انجام دهید.

بهترین افزونه های منو پاسخگو موبایل وردپرس

امیدوارم هم اکنون می توانید اهمیت ساخت منوهای وب سایت خود را با قابلیت استفاده راحت تر از موبایل مشاهده کنید. با استفاده از برخی از عقل سلیم و نکات فوق ، می توانید اطمینان حاصل کنید که شما کاربران تلفن همراه را کنار نمی زنید ، و در عوض می توانید یک تجربه کاربری مثبت را به بازدید کنندگان خود ارائه دهید.

با استفاده از یکی از این افزونه های رایگان یا حق بیمه ، می توانید سیستم ناوبری وب سایت خود را دوستانه تر و استفاده راحت تر کنید.

پاسخگو افزونه رایگان افزونه وردپرس

منوی پاسخگو

این افزونه رایگان به شما امکان می دهد تا بسیاری از جنبه های منوی پیمایش تلفن همراه وب سایت خود را تغییر دهید ، تا با استفاده از بازدید کنندگان از تلفن های هوشمند و رایانه لوحی استفاده کنید. فهرست اصلی وب سایت شما توسط کاربران غیر تلفن همراه دست نخورده و در دسترس باقی می ماند.

لیست گزینه های سفارشی سازی منو است بسیار گسترده. با فعال کردن افزونه می توانید عناوین ، رنگ ها ، اندازه ، موقعیت ، ترتیب و بسیاری از ویژگی های دیگر منو خود را ویرایش کنید تا آن را به صورت موبایل راحت تر جلوه دهد.

افزونه منوی پاسخگو نیز کار را آسان می کند منوی خود را مخفی کنید تا کاربر بر روی نماد کلیک کند تا آن را فاش کند. می توانید از منوی سه خط استاندارد ، فهرست برگر Nav یا استفاده از آیکون مورد نظر خود استفاده کنید. همچنین می توانید جهت اطمینان از سازگاری بهتر با طراحی وب سایت خود ، جهت حرکت اسلاید را از منو انتخاب کنید. اگر به دنبال گزینه ای انعطاف پذیر هستید ، این افزونه محبوب و مورد توجه انتخاب مناسبی است.

WP پاسخگو منوی افزونه وردپرس رایگان

منوی پاسخگو WP

WP Responsive Menu یکی دیگر از گزینه های رایگان برای اضافه کردن منوهای سازگار با موبایل به وب سایت وردپرس شماست. اگرچه این افزونه با هر موضوع یا چارچوبی درست در خارج از جعبه کار می کند ، می توانید ظاهر آن را به گونه ای تنظیم کنید که به بهترین وجهی در طراحی وب سایت خود داشته باشید.

از طریق تنظیمات همچنین می توانید آرم خود را به منو اضافه کنید ، جهت اسلایدها را انتخاب کنید ، و موارد غیر ضروری فهرست را از بین کاربران تلفن همراه مخفی کنید. همچنین بسته به تنظیمات برگزیده خود گزینه ای را برای فعال یا غیرفعال کردن خرج کردن در بزرگنمایی منوها دریافت خواهید کرد. در صورت تمایل به دسترسی به ویژگی های اضافی ، حق بیمه این افزونه نیز موجود است.

افزونه منو موبایل UberMenu Premium WordPress

UberMenu

افزونه ممتاز Uber Menu به شما امکان می دهد کارهای زیبایی انجام دهید موارد شگفت انگیز با فهرست های وب سایت وردپرس خود را. حتی بازدید کنندگان رومیزی و غیر تلفن همراه شما می توانند از ویژگی های این افزونه بهره مند شوند.

با استفاده از این ابزار که در وب سایت های شما نصب شده است ، منوهای شما اکنون می توانند طیف وسیعی از مطالب مختلف از جمله تصاویر ، فرم ها ، نقشه ها و نمادها را در خود جای دهند. با استفاده از این افزونه ، می توانید تمام جنبه های منوها را تنظیم کنید و آنها را از سیستم های ناوبری ساده تبدیل کنید و به یک پسوند شخصی از وب سایت خود تبدیل کنید.

از ویژگی های خوب این افزونه سازنده منو پاسخگو این است که تمام شخصی سازی منوها انجام می شود از طریق ابزار Customizer WordPress. این یک پیش نمایش زنده از کار شما به شما می دهد ، هم در وقت و هم در وقت شما صرفه جویی می کند.

اگرچه منوهای UberMenu به طور پیش فرض پاسخگو و بهینه سازی شده برای موبایل هستند ، اما کنترل بیشتری را در مورد نحوه تجربه گوشی های هوشمند و تبلت های شما در سیستم های ناوبری شما به دست می آورید. این شامل نقاط شکست قابل تنظیم ، پشتیبانی لمسی پیشرفته برای کاربران Android ، iOS و ویندوز 8 و موارد بسته به اندازه صفحه پنهان است..

UberMenu یک افزونه سازنده منوی پریمیوم با ارزش عالی است که می تواند به هدایت وب سایت شما به سطح بعدی کمک کند (بعلاوه آن با سطح بالایی از مستندات ، پشتیبانی و به روزرسانی منظم همراه با گزینه های رایگان بالا تضمین نمی شود).

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، اضافه کردن یک منوی پاسخگو به موبایل به وب سایت وردپرس یا به روزرسانی منوی موجود خود بسیار ساده است. با استفاده از یکی از افزونه های فوق می توانید این کار را انجام دهید بدون نیاز به ویرایش کد, موضوع وردپرس خود را تغییر دهید ، یا روش کار را مستقیماً تغییر دهید.

در حالی که کارهای ساده تر برای بهینه سازی منو برای ایجاد وب سایت شما بیشتر است ، اما این مکان بسیار خوبی برای شروع است. سیستم ناوبری وب سایت شما شاید مهمترین ویژگی آن باشد ، بنابراین اطمینان از مناسب بودن آن برای افزایش روز افزون کاربران تلفن همراه ضروری است.

در صورت مشاوره بیشتر می خواهید وب سایت خود را با تلفن همراه سازگار کنید, این مقاله را در مورد نکات بهینه سازی تلفن همراه برای وردپرس یا این مورد در زمینه ها و افزونه های آماده وردپرس تلفن همراه بررسی کنید.

چه چیزی بیشتر از استفاده از منوهای وب سایت در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود ناراحت است؟ چه ویژگی هایی را می خواهید در یک افزونه منو پاسخگو به موبایل مشاهده کنید؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector