با این افزونه های عالی نظرسنجی ها و نظر سنجی ها را به وردپرس اضافه کنید

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها را به وردپرس اضافه کنید

بیشتر مشاغل از داده ها برای تصمیم گیری آگاهانه استفاده می کنند. توانایی جمع آوری داده هایی که می توان برای افزایش درآمد و فروش در آن ایجاد کرد ، یک دارایی ارزشمند برای هر تجارت است. رهبران مشاغل و کارآفرینان برای تصمیم گیری به شدت به بینش داده ها اعتماد می کنند. ماهیت این اطلاعات فقط در یک دهه اخیر الکترونیکی شده است. و برخلاف گذشته, می توانید اطلاعات را با هزینه کم و یا بدون هزینه جمع کنید.


نظرسنجی ها و نظرسنجی ها می تواند به افزایش تعامل با خوانندگان و مخاطبان شما کمک کند. در این مقاله ، من در مورد تعدادی از بهترین افزونه ها و خدمات وردپرس که می توانید برای جلب نظر خوانندگان و مشتریان خود در وب سایت های وردپرس مورد بحث قرار دهم ، بحث خواهم کرد..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. بررسی معین

Modal Survey یک سازنده نظرسنجی برتر برای وردپرس است که می تواند برای ایجاد نظرسنجی ها ، نظرسنجی ها ، ارائه بارگیری ها و حتی قفل کردن مطالب مورد استفاده قرار گیرد. از میان سبک های مختلف (پنجره بازشو ، روی کلیک ، روی صفحه) انتخاب کنید ، خبرنامه خود را ادغام کنید (پشتیبانی از 13 ارائه دهنده اصلی ایمیل از جمله MailChimp ، ثابت تماس و مانیتور کمپین) ، سوالات نامحدود را اضافه کنید ، شامل پیوندهای اجتماعی خود ، ساخت انیمیشن های سفارشی با سهولت جی کوئری ، نمایش نظرسنجی / نظرسنجی را برای هر کاربر یک بار محدود کرده و نتایج را به عنوان نمودارهای رنگارنگ ، نمودارها یا متن درج کنید.

اما چیزی که Modal Survey را آسان می کند ، بصری سازنده بصری است. می توانید سوالات خود را بسازید و در هنگام کار پیش نمایش زنده را مشاهده کنید! مانند این مثال:

افزونه بررسی وردپرس Modal Survey

بررسی Modal نیز بومی شده و آماده ترجمه است ، شامل گزینه هایی برای اضافه کردن سوالات مشروط ، گزینه هایی برای تعیین نظرسنجی به یک صفحه یا نمایش در سطح جهان ، دارای گزینه صادرات آسان و آماده سازی GDPR (یک ویژگی بسیار مهم لازم برای سایت های مستقر در اتحادیه اروپا).

می توانید نظرسنجی های زنده را مشاهده کنید و در مورد آن بیشتر بدانید بررسی مودال در وب سایت نسخه ی نمایشی خود. در اینجا می توانید 11 قالب نظرسنجی مختلف ، 4 تغییرات یک ظاهر طراحی شده ، گزینه های مختلف نمودار نتایج و یک فیلم مقدماتی سریع را بررسی کنید. یا نسخه ای از این افزونه نظرسنجی و نظرسنجی قدرتمند را برای خودتان از CodeCanyon با 35 دلار دریافت کنید.

دریافت بررسی معین

2. پولادادی

Polldaddy یک ویرایشگر نظرسنجی قدرتمند با 19 نوع سؤال برای تولید محتوا از نظرسنجی شما ، گزینه بسیار خوبی برای نظرسنجی فریمیوم است. می توانید دعوت نامه ها را برای نظرسنجی از طریق ایمیل ارسال کنید ، علاوه بر این افزونه به چندین زبان کار می کند و پاسخ ها را در تمام دستگاه ها جمع می کند. آنها همچنین برنامه ای را فقط برای دستگاه های اپل ایجاد کرده اند.

علاوه بر اضافه کردن سؤال ، می توانید از منطق جست و جو و انشعاب استفاده کنید تا نظرسنجی های پیچیده و بدون محدودیتی ایجاد کنید. با ویرایش فونت ، رنگ و اندازه ، نظرسنجی های خود را فانتزی کنید. برای شروع 15 موضوع دریافت می کنید و با تغییر CSS نیز می توانید کمی بیشتر پیش بروید. همچنین می توانید محتوای YouTube ، Flickr و Google Maps را اضافه کنید. قبل از پاسخ دادن به سؤالات ، این ممکن است برای جمع آوری نظرات در مورد موضوعات خاص که نیاز به توجیه ویدئویی درباره موضوع دارند ، مفید باشد.

بررسی ها

داده های حاصل از هر نظرسنجی با چند فیلتر قابل مشاهده است و داده های خام نیز می توانند به قالب های Excel ، Pdf ، Google Docs و XML صادر شوند. به این ترتیب نتایج به راحتی می تواند با همکاران شما به اشتراک گذاشته شود ، و می توانید برای ارائه خدمات بهتر به مشتری خود ، تغییراتی در وب سایت خود ایجاد کنید.

این افزونه همچنین برای امنیت بیشتر سازگار با SSL است ، همچنین می توانید IP و رمز عبور را از دسترسی به نظرسنجی محافظت کنید. همچنین برای تعداد پاسخ ها می توانید نظرسنجی ها را بر اساس تاریخ یا سهمیه های خاص ببندید ، و می توانید با استفاده از سیستم های رتبه بندی ، آزمونها و نظرسنجی ها ، تمام ویژگی های فوق را تکرار کنید. ساختار freemium Polldaddy شامل یک برنامه رایگان محدود به 200 پاسخ نظرسنجی در هر ماه است ، که برنامه حرفه ای آنها با 200 دلار در سال برای حداکثر 5000 پاسخ در ماه شروع می شود..

دریافت پولدادی

3. TotalPollPro

با استفاده از TotalPollPro می توان نظرسنجی بهینه سازی شده ، پاسخگو و مارک تجاری موتور جستجو را ایجاد کرد. برای ایجاد نظرسنجی مناسب برای سایت وردپرس خود به 30+ ویژگی منحصر به فرد دسترسی پیدا کنید.

TotalpollPro

برای اطلاع از ویژگی های آن باید 25 نسخه آزمایشی این افزونه را بررسی کنید. در حفاظت از تقلب تأکید زیادی شده است ، جلسات آهنگ پلاگین ، استفاده از کوکی ها و captcha ، محدود کردن IP های خاص و دامنه های IP. همچنین می توانید نظرسنجی ها را فقط برای اعضای سایت ثبت شده فعال کنید.

TotalPollPro به کاربر اجازه می دهد تا نظرسنجی را از نزدیک با شرط تعیین سهمیه خاص و تا تاریخ تعیین کند. اگر سوالات حساسی می پرسید ، می توانید نتایج نظرسنجی را خصوصی نگه دارید. سایر ویژگی های جالب شامل امکان تغییر در سفارشات پاسخ ، استفاده از RTL و انجام نظرسنجی به هفت زبان همه با فقط 26 دلار است..

دریافت TotalPollPro

4. نظرسنجی پاسخگو

من عاشق 7 نمودار انیمیشن موجود با افزونه پاسخگوی Poll – نمودار پای ، نمودار ماشین ، نمودار پیراشکی ، نمودار خط ، نمودار رادار ، نمودار قطبی و میله های پیشرفت bootstrap. فقط آنها را در زیر بررسی کنید!

افزونه پاسخگو وردپرس پاسخگو

شاید کمی تعصب داشته باشد ، اما چه کسی داده ها را با قالب گرافیکی دوست ندارد؟ این تفسیر را بسیار ساده تر می کند. همچنین می توانید مجوزهای مختلفی را برای دسترسی به نتایج اضافه کنید. یا همیشه نتایج را قبل از رأی دادن نمایش می دهید یا شاید به کاربر امکان برقراری تماس را بدهید. یا فقط می توانید برای کاربرانی که رأی داده اند ، دسترسی به نتایج را فعال کنید ، یا به هیچ وجه آنها را فاش نکنید..

من یک هوادار بزرگ فوتبال هستم و دوست دارم آمار بازیکنان را با نمودارهای راداری ببینم. به این ترتیب تصویر کاملی از مشارکتهای وی دریافت می کنید. اگر وب سایتی را اداره می کنید که آمار زیادی را منتشر می کند و دوست دارید نظرسنجی انجام دهید ، این یک افزودنی عالی برای سایت وردپرس شما خواهد بود. و فقط با 16 دلار چه چیزی مانع شما می شود?

نظرسنجی پاسخگو دریافت کنید

5. نظرسنجی های Yop

Yop یک افزونه رای گیری رایگان است که می تواند نظرسنجی و نظرسنجی ایجاد کند. به راحتی آنها را به پست ها و صفحات وبلاگ خود در سایت خود اضافه کنید. برای صرفه جویی در وقت خود می توانید نظرسنجی های قبلی را کلون و ویرایش کنید.

خود نظرسنجی ها از نظر برنامه ریزی ، نمایش نظرسنجی با شناسه و انواع پاسخ های نظرسنجی که می توانند به ترتیب حروف الفبا یا تعداد آرا مشاهده شوند ، انتخاب بسیار خوبی دارند. با نتایج نظرسنجی ، می توانید آنها را بر اساس تعداد آرا یا درصد نمایش دهید. نتایج را می توان پس از / قبل از رای گیری یا برای برخی از کاربران یا در یک تاریخ مشخص فاش کرد. می توانید الگوهای نظرسنجی را شخصی سازی کرده و آنها را برای چندین نظرسنجی جداگانه کلون کنید.

Yoptemplate

تا آنجا که امنیت می رود ، Yop Poll می تواند کاربران را از طریق شناسه ایمیل ، IP یا نام کاربری ممنوع کند. این یک افزونه نظرسنجی و نظرسنجی بسیار عالی است ، به خصوص هنگامی که فکر می کنید کاملا رایگان است و هیچ محدودیتی در تعداد نظرسنجی هایی که می توانید به طور همزمان انجام دهید وجود ندارد.

نظرسنجی را دریافت کنید

6. نظرسنجی ها با نظر Stage

من این افزونه را انتخاب کردم زیرا به نظر می رسد جنبه اجتماعی بسیار قوی ای برای آن وجود دارد. اگر می خواهید نظرسنجی های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، نظرسنجی ها توسط Opinion یک افزونه عالی است. می توانید افراد را با هویت اجتماعی خود یا ناشناس بفرستید.

با پروفایل های اجتماعی همچنین می توانید به داده های بسیار بیشتری در قالب مکان ، جنسیت و سایر فیلترهای جمعیتی دسترسی پیدا کنید. این امر همچنین باعث صرفه جویی در زمان نظرسنجی می شود زیرا لازم نیست مجموعه ای از سؤالات معمول را در ابتدای هر نظرسنجی یا نظرسنجی بپرسید..

OpiStage

به نظر می رسد این افزونه ابزاری عالی برای بهبود دید اجتماعی وب سایت شماست. می توانید قرعه کشی و سایر مسابقات را اجرا کنید که باعث ترافیک بیشتر از شبکه های اجتماعی می شود. افزونه Polls By Opinion Stage از 30 زبان پشتیبانی می کند و برای انواع وب سایت های مختلف در سراسر جهان بسیار عالی عمل می کند. گزینه دیگری که بارگیری های زیادی در آن صورت نگرفته است هنوز است نظرسنجی های اجتماعی توسط Wedgies.com – یک افزونه به همان اندازه رایگان و غنی از مخزن وردپرس.

نظرسنجی های مرحله را دریافت کنید

7. استاد گرده

Poller Master یکی دیگر از سیستم های رای گیری جامع برای سایت های وردپرس است. نظرسنجی ایجاد کنید و از تعداد آنها در هر قسمت از وب سایت خود استفاده کنید.

PollerMaster

می توانید ویدیو ، تصاویر ، لغزنده ها ، نمودارها و نقشه های Google را به عنوان بخشی از نظرسنجی خود اضافه کنید. جدا از توانایی معمول برنامه ریزی نظرسنجی با تاریخ های شروع و پایان ، می توانید از تایمر شمارش معکوس نظرسنجی نیز استفاده کنید تا آرای بیشتری را با عجله بکار ببرید.

گزینه های موجود با این افزونه بسیار گسترده است. این شامل 40+ سبک طراحی شده ویژه از کادرهای ورودی و ورودی های رادیویی ، 85+ جلوه برای نمایش پیام های نتیجه ، خطا و موفقیت است. و یک ردیاب ویژه کوکی مبتنی بر IP ، نتایج نظرسنجی شما را صادقانه نگه می دارد. فقط با 19 دلار کل ویژگی های نظرسنجی را به دست می آورید!

دریافت استاد گرده

بسته بندی کردن

نظرسنجی ها و نظرسنجی ها یک چیز کنجکاو هستند ، اما مطمئناً اگر به درستی کار کنند ، به سایت شما ارزش افزوده می دهند. اگر افزونه رأی گیری را امتحان کرده اید ، دوست دارم نظرات خود را در مورد آن در نظرات زیر بشنوم! امیدوارم مقاله مفید باشد �� برای موارد مشابه ، در وبلاگ WpExplorer مشترک شوید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map