مطالعه موردی زندگی واقعی در فروش بارگیری دیجیتال در وبلاگ شما

بارگیری آسان دیجیتال مطالعه موردی

در اکتبر 2012 ، من افزونه وردپرس Easy Digital Downloads را در اینجا در WPExplorer مرور کردم. در آن زمان من یک افزونه tinker خوب داشتم و نتیجه گرفتم که بهترین راه حل برای فروش بارگیری دیجیتال به طور مستقیم از وبلاگ شماست که من از آن آگاه بودم.


چهار ماه سریع پیش بروید و من آماده هستم که پولم را در جایی که دهانم قرار دارد قرار دهم. من یک محصول اطلاعاتی را در اواخر ماه اکتبر و تاکنون منتشر کردم تا اینکه چند روز پیش آن را با استفاده از E-Junkie به فروش می رسانید. با این حال ، اخیراً وقتی من به استفاده از “دانلودهای دیجیتال آسان” برای فروش راهنمای راهنمای نوشتن آزاد آنلاین خود تغییر کردم ، این همه تغییر کرد..

در این پست قصد دارم مطالعه موردی در مورد واقعیت در مورد اجرای من از Easy Digital Downloads را برای شما فراهم کنم تا بتوانید دقیقاً چه چیزی در روند فروش محصولات دیجیتالی از طریق وبلاگ وردپرس شما دخیل است را ببینید..

چرا به بارگیری آسان دیجیتال تغییر یافتم?

باید بگویم که من به خصوص از E-Junkie ناراضی نیستم. کاملاً صادقانه بگویم ، برای 5 دلار در ماه شما واقعاً نمی توانید شکایت کنید. این گزینه مناسبی است.

با این حال ، احساس کردم بهتر از شایسته می خواهم. رابط کاربری کاملاً کاربرپسند نیست و سیستم گزارشگری کمی اساسی است. بارگیری آسان دیجیتال از زمان بررسی مجدد من در ذهن من بوده است ، اما من خیلی مشغول کار کردن با آنچه که تصور می کردم یک فرآیند انتقال کمی موهوم است ، می باشد. من روی پلاگین فروخته شده بودم – فقط لازم بود زمان را پیدا کنم.

خوشبختانه من انجام دادم ، که مرا به این مطالعه موردی منتقل می کند!

افزونه Easy Digital Downloads Plugin را تنظیم کنید

من نگران بودم که به روزرسانی و بارگیری آسان دیجیتال به زحمت بیفتد ، اما هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. در واقعیت ، افزونه تقریباً خوب است که به محض نصب آن برود – مطمئناً با انجام تنظیمات دقیق به خوبی سرویس داده می شوید ، اما اصلاً هیچ چیز مهم نیست..

پس از نصب ، بارگیری آسان دیجیتالی مناسب در نوار کناری شما نامگذاری می شود:

گزینه های منوی بارگیری آسان دیجیتال

تعداد گزینه های موجود در ابتدا ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد اما رابط کاربری بسیار کاربر پسند است. قبل از شروع به اضافه کردن محصولات و آغازگر سوئیچ ، تنظیمات را که به شش زبانه تقسیم شده است بررسی کردم:

تصویر آسان برگه تنظیمات بارگیری آسان دیجیتال

تنها کاری که در این مرحله انجام دادم فعال کردن حالت آزمون ، انتخاب دروازه پرداخت من و آدرس ایمیل PayPal من است. به طور پیش فرض بارگیری آسان دیجیتال همراه با PayPal و گزینه “Test Payment” (استفاده از آن واضح است). این تنها چیزی است که من در حال حاضر به آن نیاز دارم زیرا همه چیز در E-Junkie از طریق PayPal گذشت ، اما گزینه ای برای اضافه کردن دروازه های پرداخت اضافی با پسوند وجود دارد..

من سپس محصول خود را اضافه کردم که در واقع سه نسخه (و امتیاز قیمت) وجود دارد. این یک تکه کیک بود – من فقط یک نام را وارد کردم ، سپس پرونده را بارگذاری کردم و قیمت و محدودیت بارگیری را تعیین کردم:

بارگیری آسان دیجیتال صفحه بارگیری جدید

خودشه! هنگامی که بارگیری خود را ذخیره کردم ، خیلی خوب بود – همه کارهایی که برای انجام این کار برای من باقی مانده بود ، اضافه کردن کد کوتاه برای دکمه خرید در صفحه فروش من بود.

بارگیری آسان دیجیتال با افزودن دکمه ای در بالای ویرایشگر متن غنی در صفحه های جدید ارسال / صفحه ، این کار را آسان می کند:

دکمه درج بارگیری

وقتی روی دکمه کلیک می کنید ، فقط چند قطعه اطلاعات ساده برای تکمیل وجود دارد:

صفحه درج بارگیری

خودشه! پس از اتمام دکمه به هر شکلی که تعیین کرده اید در صفحه فروش شما ظاهر می شود:

تصویری از دکمه Buy Now در عمل

منصفانه است که بگوییم کل روند بسیار ساده تر از آنچه فکر می کردم هستم.

سفر خریدار از طریق سایت من

خیلی صادقانه بگویم ، فکر کردم همه چیز کمی است هم آسان من مشتاق بودم که سفر را که هر مشتری هنگام خرید محصول اطلاعاتی من از طریق سایت من انجام می داد ، کشف کنم. خوشبختانه انجام این کار با گزینه Test Test Payment بسیار ساده است – می توانید این روند را هر چند بار که می خواهید آزمایش کنید.

من به زودی فهمیدم که بارگیری آسان دیجیتال هنگام نصب تعداد صفحات پیش فرض ایجاد می کند تا روند پرداخت / پرداخت آماده شود تا سریعاً از بین برود. از لحاظ فنی نیازی به لمس یک چیز ندارید تا بتوانید یک بار دکمه های پرداخت و بار اضافه شده ، کار را انجام دهید ، اما ممکن است درست باشد که صفحات را سفارشی کنید تا کمی شخصی تر از سایت خود استفاده کنید..

انجام این کار یک تکه کیک است – آن صفحات اضافی را می توان در کنار تمام صفحات دیگر در سایت شما یافت و به همان روش دیگر قابل ویرایش است:

صفحات بارگیری آسان دیجیتال

هر صفحه حاوی یک کد کوتاه است که پیوند بین صفحه و محتوای ایجاد شده پویا را فراهم می کند. تمام کاری که من کردم این بود که قبل از این کد کوتاه کمی متن اضافه کنم تا نتیجه دلخواه را بگیرم ، بنابراین این…

تصویری از صفحه پرداخت

… این شد:

تصویری از صفحه پرداخت

هنگامی که من از فرایندی که مشتری می تواند کالای خود را در سایت من بخرد خوشحال شدم ، به ایمیل تأیید خرید که دریافت می کند رو کردم. این منطقه دیگری است که Easy Digital Downloads از آنجایی که به شما امکان می دهد این ایمیل را با تعدادی از زمینه های پویا شخصی سازی کنید ، به محتوای قلب خود تنظیم کنید. این چیزی است که من به پایان رسیدم:

تصویری از ایمیل تأیید خرید

که ایمیلی مانند این را در واقعیت تولید می کند:

تصویری از ایمیل تأیید خرید

ساده اما مؤثر.

گزارش ها و آمار

من هیچ کاری درمورد گزارشات ندارم تا بتوانم به شما نشان دهم (از آنجا که من فقط عکسهای ارزش فروش یک روزه را دارم) اما گزارش یکی از اصلی ترین دلایلی است که من تصمیم گرفتم سوئیچ را از E-Junkie گرفته تا Easy Digital Downloads انجام دهم. در اختیار داشتن تمام گزارشات شما در داشبورد وردپرس بسیار راحت است و خود گزارش ها به زیبایی ارائه شده اند.

می توانید داده ها را با فرمت لیست بررسی کنید (و برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی هر محصول کلیک کنید):

تصویری از خریدها

یا روند را با گذشت زمان با گزارش ها رعایت کنید:

گزارش تصویری از گزارش بارگیری آسان دیجیتال

این همه نرم و نرم و نرم است و پیشرفت چشمگیری در تجربه E-Junkie من دارد. وقتی اطلاعات بیشتری برای بازی با آنها دارم نمی توانم صبر کنم تا به این گزارش ها عمیق تر شوم.

در پشت صحنه بسیار بیشتر است

این مراحل قدم های ساده ای را که من برای بارگیری آسان دیجیتال بارگیری کردم و اجرا می کند انجام می دهد – کل مراحل بیشتر از 30 دقیقه بیشتر طول نکشید (که بسیاری از آنها کنجکاو بود). اما اگرچه بارگیری آسان دیجیتال به آسانی قابل تنظیم است ، اما در گزینه های موجود برای شما عمق زیادی وجود دارد تا بتوانید موارد دلخواه خود را تغییر دهید. من مطمئن نیستم که بسیاری از راه های (در صورت وجود) وجود دارد که از طریق آنها می خواهید بارگیری دیجیتالی را از طریق وبلاگ وردپرس خود که Easy Digital Downloads را ارائه می دهد ، انجام دهید. نمی توانید رسیدگی – پیپین به نظر می رسد که به همه چیز فکر کرده است.

یک دسته از مطالب وجود دارد که من حتی به آنها اشاره نکرده ام ، مانند کدهای تخفیف ، دسته ها و برچسب ها و تنظیمات بیشتر ، اما این در اینجاست که بتوانید وقتی بارگیری آسان دیجیتال را بدون هیچ هزینه ای بارگیری می کنید ، خودتان را کشف کنید (بله – این برنامه رایگان!).

علاوه بر این ، این افزونه به طور مرتب به روز می شود و همانطور که در بالا اشاره کردم ، یکسری از برنامه های افزودنی وجود دارد که می توانید برای افزایش کارایی آن استفاده کنید. من قبلاً افزونه Affiliates Pro را نصب کرده ام و با دقت بیشتری به سایر برنامه های افزودنی نگاه می کنم تا ببینم که آیا آنها نیز می توانند به من کمک کنند یا خیر..

با نصب و تنظیم بارگیری آسان دیجیتال ، نمی توانم به هر دلیلی فکر کنم که چرا می توانم با گزینه دیگری جایگزین شوم. من دریغ نخواهم کرد که آن را به هر کسی که به دنبال فروش بارگیری دیجیتالی از طریق وبلاگ خود است ، تردید کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map