بهترین افزونه های محتوا قفل وردپرس

چرا باید از افزونه محتوا قفل محتوای وردپرس استفاده کنید

قفل های محتوا می تواند یک روش مؤثر در افزایش لیست ایمیل شما ، به دست آوردن دنبال کننده های بیشتر در رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن مطالب شما با مخاطبان گسترده تری باشد. اما دقیقاً یک قفل محتوا چیست و چگونه می توانید از آنها در وب سایت وردپرس استفاده کنید?


در این مقاله بحث می کنیم که یک قفل محتوا چیست و چگونه می تواند به سایت شما در راستای اهداف خود کمک کند. سپس به بررسی برخی افزونه های مختلف قفل محتوای وردپرس ، ویژگی های ارائه شده و مناسب بودن آنها برای وب سایت شما می پردازیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

محتوا قفل چیست؟?

هیولا

قفل محتوا یک مفهوم بسیار مستقیم به جلو است. این به سادگی قفل محتوا در پشت یک پنجره بازشو است. سپس بینندگان می توانند با انجام یک عمل از پیش تعریف شده ، محتوای آن را باز کنند. بسته به اهداف شما ، این اقدام می تواند شامل وارد کردن آدرس ایمیل آنها یا پیگیری شما در رسانه های اجتماعی باشد. هدف از قفل محتوا افزایش تبدیل ها است ، بنابراین این اقدام باید منعکس کننده اهداف سایت شما باشد.

محتوایی که قفل کرده اید می تواند انتخاب شما باشد. با این حال ، بخاطر داشته باشید که باید از ارزش بالایی برخوردار باشد ، بنابراین بازدید کنندگان علاقه مند به باز کردن قفل آن هستند (و پس از انجام این کار احساس تقلب نکنید). استفاده از جدیدترین پست های خود ، به ویژه آموزنده ترین یا سرگرم کننده ترین مقالات ، تصاویر خیره کننده یا فیلم های با کیفیت برتر را در نظر بگیرید. ارائه یک کوپن قفل شده ، کد تخفیف یا URL به یک صفحه مخفی نیز می تواند برای مخاطبان شما جذاب باشد.

به یاد داشته باشید ، از بینندگان خود می خواهید تا ایمیل خود را وارد کنند ، در رسانه های اجتماعی با شما درگیر شوند یا احتمالاً مبلغی را پرداخت کنند. محتوای قفل شده باید این موضوع را منعکس کند و ارزش سرمایه گذاری آنها را داشته باشد.

چرا از Locker Content استفاده می کنیم?

استفاده از قفل محتوا فواید زیادی دارد. در سایت خود ، شما ممکن است از قبل در هر صفحه و در زیر هر صفحه دارای دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی و ایجاد پاپ های نسل اصلی باشید. با این حال ، این مورد اغلب توسط بازدید کنندگان نادیده گرفته می شود زیرا هیچ انگیزه واقعی برای تعامل با آنها وجود ندارد. قفل های محتوا مانند یک آهنربای سرب عمل می کنند و موجبات لازم را برای تشویق مخاطبان خود برای اقدام فراهم می کنند.

لیست ایمیل خود را رشد دهید

در ازای نمایش محتوای قفل شده با ارزش بالا ، می توانید از مخاطبان خود بخواهید که آدرس ایمیل خود را وارد کرده و به لیست یا خبرنامه خود بپیوندند. این یک معامله معمول برای محتوای قفل شده است و یک روش مؤثر برای رشد لیست مشترکین ایمیل را اثبات کرده است.

محتوای خود را به اشتراک بگذارید و دنباله های خود را در رسانه های اجتماعی افزایش دهید

گزینه دیگر مشخص کردن این است که بینندگان شما مانند شما از شما پیروی می کنند یا پست خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند. پس از اتمام این کار ، به آنها می توانید به محتوای قفل شده حق بیمه خود پاداش دهید. این امر نه تنها به افزایش پیروان شما در رسانه های اجتماعی کمک می کند بلکه محتوای شما را با مخاطبان گسترده تری به اشتراک گذاشته و به افزایش آگاهی از برند کمک می کند.

بازدیدکنندگان را به مشتریان پرداخت کننده تبدیل کنید

اگر یک سایت تجارت الکترونیکی یا عضویت در سایت خود دارید ، قفل کردن یک کوپن می تواند یک استراتژی موفق باشد. این یک روش خوب برای تبدیل بازدیدکنندگان به پرداخت مشتری است ، ضمن اینکه یک ایمیل یا دنبال کننده را نیز جمع می کنید.

اگر در یک بازه زمانی خاص خریداری کردید ، تخفیف ویژه ای از محدوده کالای خاص یا برنامه عضویت یا کد حمل و نقل رایگان ارائه دهید. این ممکن است فشار نهایی بازدید کنندگان شما برای تبدیل شدن به یک مشتری پرداخت کننده باشد.

از محتوای قفل شده خود استفاده کنید

گزینه دیگر شارژ مخاطب خود برای مشاهده محتوای قفل شده شما است. این می تواند به عنوان یک پرداخت تخفیف یا به عنوان یک اشتراک مکرر باشد. در نظر داشته باشید ، اگر از مسیر پرداخت پایین بروید ، باید محتوای بسیار باکیفیت و با ارزش ارائه دهید.

اکنون ما بررسی کرده ایم که چرا قفل های محتوا بسیار با ارزش هستند ، بیایید بعد بیایید که چگونه می توان آنها را تنظیم کرد. ابزارها و راه حلهای بی شماری وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد قفل های محتوای مؤثر استفاده کنید. یک تعدادی از بهترین هاش اینجاست.

1. پیشرو شوید

قفل محتوا ThriveLeads

فرم های قفل محتوا از ویژگی های افزونه Thrive Lead است. Thrive Lead خودش در ارائه مجموعه ای گسترده از فرم های انتخابی بصری خیره کننده و بسیار بهینه شده ، طراحی شده برای حداکثر رساندن تبدیل های شما ، افتخار می کند. اشکال قفل محتوای آنها نیز از این قاعده مستثنی نیست.

Thrive Lead به شما امکان می دهد یک فرم پاپ آپ قفل محتوا ایجاد کنید که به مخاطب شما اجازه می دهد در ازای یک آدرس ایمیل ، محتوا را مشاهده کند. برای مخفی کردن متن ، تصاویر یا چندرسانه ای می توانید از قفل محتوا استفاده کنید. می توانید بخشی از مقاله ، پیوند به یک صفحه مخفی ، یک کوپن ، اینفوگرافیک ، فیلم یا موارد دیگر را پوشش دهید. به یاد داشته باشید ، هرچه اطلاعات پنهان هیجان انگیز تر باشد ، مخاطبان شما نیز مایل به دیدن آن خواهند بود. بنابراین به شما امکان می دهد لیست ایمیل خود را با موفقیت رشد دهید.

Thrives Lead همچنین آزمایش تقسیم ، هدف گیری دقیق و تجزیه و تحلیل را ارائه می دهد ، این امکان را به شما می دهد تا فرم های انتخاب مناسب را در زمان مناسب نشان دهید. این افزونه اگر به دنبال تولید سرب با موفقیت هستید ، گزینه خوبی است و بهای آن 19 دلار در ماه است.

2. قفل اجتماعی OnePress (رایگان)

قفل اجتماعی OnePress

OnePress Social Locker یک افزونه وردپرس رایگان است که به شما کمک می کند تا رسانه های اجتماعی خود را دنبال کنید و مطالب خود را به اشتراک بگذارید. این افزونه محتوای دلخواه شما را در پشت دکمه های رسانه های اجتماعی قفل می کند. این محتوا فقط در صورت دوست داشتن ، صدای جیر جیر ، 1+ و یا اینکه صفحه خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، توسط بازدید کنندگان شما مشاهده می شود.

تنظیم آسان ، به سادگی یک کد کوتاه را به محتوای مورد نظر برای قفل اضافه کنید. سپس URL های رسانه های اجتماعی را درج می کنید و افزونه از بقیه مراقبت می کند. OnePress Social Locker همچنین تجزیه و تحلیل هایی را ارائه می دهد تا بتوانید نظارت کنید کدام یک از مطالب مورد نظر بخصوص مورد استفاده قرار می گیرد و تعداد زیاد لایک و اشتراک را تولید می کند.

3. حق بیمه قفل اجتماعی

قفل اجتماعی برای وردپرس

یکی از بهترین راه های جذب بزرگ اعداد استفاده از یک قفل اجتماعی برای محافظت از محتوای حق بیمه شماست. کاربران فقط می توانند محتوای شما را بعد از یک اشتراک اجتماعی ساده مشاهده کنند. هزینه ای برای محتوای با کیفیت بالا پرداخت می شود ، و بیشتر کاربران از این طریق از وب سایت شما پشتیبانی می کنند.

به نظر من بهترین افزونه کار ، Social Locker for WordPress Premium است. با توجه به پتانسیل رشد قابل توجه تعداد سهام اجتماعی که محتوای شما را جذب می کند ، ارزش سرمایه گذاری را دارد.

قفل اجتماعی برای وردپرس

این افزونه از هشت شبکه رسانه اجتماعی از جمله 4 بزرگ (فیس بوک ، توییتر ، Google+ و LinkedIn) پشتیبانی می کند. همچنین این قفل را برای کاربران ثبت نام شده مخفی می کند و به ایجاد یک تجربه دوستانه برای بازدید کنندگان منظم شما کمک می کند. این قفل بسیار زیبا به نظر می رسد ، با برخی از جلوه های سه بعدی فوق العاده ، و همچنین دارای درجه بالایی از گزینه های سفارشی سازی است. برای شروع ، می توانید سبک مرزی ، نمادهای اجتماعی و متن مورد نظر خود را انتخاب کنید. این به شما کمک می کند تا بتوانید قفل را با طراحی وب سایت خود تنظیم کنید ، همچنین با جنبه های مختلف قفل بازی کنید تا اینکه به بهترین نتیجه برسید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد اثر محتوای قفل شده را انتخاب کنید ، از میان مخفی ، شفاف و تار انتخاب کنید. اثر تار به ویژه بسیار عالی به نظر می رسد ، و به راحتی می توانید ببینید که چرا یک بازدید کننده می خواهد برای دسترسی به مطالب غیرقابل دسترسی به اشتراک بگذارد.

قفل اجتماعی برای وردپرس

برای افزودن یک قفل اجتماعی به صفحه خود ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که شامل یک کد کوتاه باشد. هر چیزی در زیر کد کوتاه کاملاً قابل خواندن است – مقدمه ارسال – با همه چیز در زیر کد کوتاه قفل شده است تا زمانی که کاربر محتوای را به اشتراک بگذارد. این رویکرد بدان معنی است که محتوای قفل شده هنوز برای رباتهای موتور جستجو قابل مشاهده است و بر عملکرد سئوی شما تأثیر منفی نخواهد گذاشت.

4. شکوفه

شکوفه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر هدف نهایی شما جمع آوری ایمیل ها باشد ، Bloom from Elegant Theme گزینه دیگری است. بلوم شش نوع مختلف فرم انتخاب را برای تولید سرب ارائه می دهد که یکی از آنها انتخاب محصولی قفل شده است.

از ویجت محتوای قفل شده Bloom می توان برای مخفی کردن محتوای حق بیمه خود استفاده کرد و آن را فقط برای افرادی که یک آدرس ایمیل وارد می کنند نمایش داده می شود. آسان برای تنظیم ، به سادگی تمام مطالب مورد نظر خود را در یک کد کوتاه محتوای قفل شده پیچیده کنید. پنجره های بازشونده Bloom هم از نظر بصری زیبا ، کاملاً قابل تنظیم و دوستانه SEO هستند.

برای شروع استفاده از افزونه Bloom ، باید در برنامه Developer به Elegant Themes بپیوندید و سالانه 89 دلار هزینه کنید. برای این کار ، شما می توانید به همه تم ها و افزونه های آنها ، از جمله موضوع محبوب Divi دسترسی پیدا کنید.

5- OptinMonster

هیولا

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به تازگی OptinMonster یک گزینه فرم انتخاب گزینه قفل محتوا را راه اندازی کرده است. قفل محتوای OptinMonster شما را قادر می سازد در ازای آدرس ایمیل ایمیل های خاص را مسدود کنید. کاربرانی که قبلاً در لیست ایمیل شما قرار دارند ، می توانند به طور معمول محتوا را مشاهده کنند.

برای استفاده از فرم های انتخاب گزینه قفل محتوا OptionMonster ، باید در برنامه های Plus یا سطح بالاتر ثبت نام کنید. این هزینه شما 19 دلار در ماه است (یا بیشتر برای برنامه های Pro یا Growth). این مجوزها شامل دسترسی به فرم های نامحدود انتخاب ، آزمایش اسپلیت ، هدف قرار دادن سطح صفحه و موارد دیگر می باشد. همه چیز برای تولید منجر و تبدیل بازدیدکنندگان به مشترکان و مشتریان.

افکار نهایی

محفظه محتوا می تواند هر ابزاری موثر برای کمک به سایت شما در برابر اهداف خود باشد. راه حلی را انتخاب کنید که برای نیازهای سایت شما مناسب باشد و قفل محتوا را شروع کنید که مخاطبان شما به آن پاسخ خواهند داد و می خواهند آن را باز کنند. از همه مهمتر ، تجزیه و تحلیل خود را دنبال کنید تا ببینید که آیا قفل محتوای شما تأثیر دارد یا خیر.

از کدام افزونه قفل کننده محتوای وردپرس استفاده خواهید کرد؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map