بهترین افزونه های وردپرس برای ایجاد یک تجربه موفقیت آمیز در مشتری

خرید آنلاین مشتری وفادار

همانطور که همه شما می دانید ، وردپرس به دلیل چگونگی انعطاف پذیری ، سکوی طراحی وب و وبلاگ نویسی ارجح است. با وردپرس می توانید موتور جستجوی سایت خود را به راحتی دوستانه تر کنید ، آنرا زیبا جلوه داده و مستقیماً مورد توجه مشتریان قرار دهید.


بسیاری از اینها به لطف افزونه ها امکان پذیر است. WordPress افزونه ها را در دسترس قرار می دهد تا طراحان تعداد نامحدودی از امکانات را برای شخصی سازی ، ترفند و جادو کردن بر روی محتوای قلب خود بیابند..

با این وجود ، مهمترین هدف هر شخصی که وب سایت یا وبلاگ خود را طراحی می کند ، این است که آن را تا حد ممکن دعوت و جذاب جلوه دهد تا بازدید کنندگان تا زمان ممکن در سایت بمانند. مدت ماندن آنها نشانگر چقدر درگیر آنها است. هرچه مدت زمان فعالیت آنها بیشتر باشد ، احتمال تبدیل شدن به مشتری بیشتر است.

افزونه ها می توانند به کارآیی و جذاب بودن سایت کمک کنند تا بازدیدکنندگان صرف به مشتری تبدیل شوند. در اینجا ، من به چند افزونه نگاهی می اندازم که بیشترین تلاش را برای به حداکثر رساندن تجربه در محل برای مشتریان دارند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

ساخت یک وب سایت دوستانه با مصرف کننده

برای تعیین اینکه چه نوع وب سایت یا وبلاگ برای ساخت و چه افزونه هایی را می توان در فرآیند طراحی استفاده کرد ، لازم است در نظر بگیرید مشتری کیست. به آنچه ارائه می دهید نگاه کنید.

به عنوان مثال ، اگر وب سایت برای فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل باشد ، سایت باید به صورت یک فروشگاه اینترنتی آسان برای حرکت باشد که حاوی جزئیات زیادی در مورد قطعات فروخته شده است. این طرح باید از رنگ های اصلی تشکیل شود زیرا افرادی که روی اتومبیل کار می کنند عمدتا مرد هستند. اگر وب سایت برای فروشگاه عروس است ، با این وجود ، باید طراحی آن ظریف تر و پالایش شود.

لازم است هر دو نوع وب سایت به آسانی قابل درک ، جذاب و کاربردی باشند. پلاگین ها می توانند سادگی را برای مشتری تقویت کنند. برخی از افزونه های وردپرس که می توانند قابلیت استفاده در سایتهایی را که محصولاتشان را بصورت آنلاین می فروشند تقویت کنند عبارتند از:

Cart66 Lite

پلاگین cart66-lite-plugin

افزونه سبد و در عین حال قدرتمند ، افزونه Cart66 Lite WordPress فروش محصولات فیزیکی و دیجیتال را آسان می کند. فروشندگان کتابهای الکترونیکی می توانند از این طریق سود زیادی کسب کنند. همچنین امکان فروش خدمات ، مالیات توسط ایالت و تبلیغات را نیز فراهم می کند.

فروشگاه الکترونیکی

افزونه eshop

افزونه eShop WordPress به راحتی قابل دسترسی است و برای مشتری که به چندین دروازه پرداخت بازرگان ، گزینه های خرید چندگانه و آمار برای خریدهای انجام شده در سایت نیاز دارد ، ایده آل است. این یک راه عالی دیگر برای ارائه سهولت به مشتریان است.

پایانه پرداخت پی پال

افزونه پرداخت-پرداخت-ترمینال

برای مشاغلی که بسیاری از معاملات مالی آنلاین خود را از طریق این سایت پرداخت انجام می دهند ، افزونه وردپرس افزونه ترمینال پرداخت پی پال مفید است. با 15 دلار هزینه دریافت می شود ، اما با بسیاری از گزینه های گزارش قابل اعتماد است ، آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند برای مشاغل بزرگ و کوچک تبدیل می کند.

گرافیک تجدید نظر اضافه کنید

یکی دیگر از عناصر مهم برای کیفیت وب طراحی وردپرس که می تواند باعث افزایش تجربه مشتری شود ، اطمینان از جذاب بودن سایت – از لحاظ ظاهری – بدون ایجاد بار اضافی حسی است. هنگامی که یک بازدید کننده در وب سایتی که فیلم ها و عکس های زیادی با هر متنی که توضیح دهد در مورد همه چیز چیست ، فرود می آید ، بازدید کننده قبل از اینکه بتواند روی هر چیزی کلیک کند ، ترک می کند. تعادل بسیار مهم است.

افزونه WP-Smush-It

زمان بارگذاری سایت نیز مهم است و تصاویری که بهینه نیستند می توانند یک سایت را به میزان قابل توجهی کند کنند. با استفاده از افزونه ای مانند دود کردن می تواند به کاهش مدت زمان بارگذاری تصاویر در سایت شما کمک کند ، بنابراین تجربه مشتری را بهبود می بخشد.

ادغام اجتماعی را اضافه کنید

پلاگین digg digg

افزایش مشارکت اجتماعی راهی مناسب برای افزایش زمان بازدید کننده در وب سایت شما است. این به معنای نصب همه افزونه های مربوط به رسانه های اجتماعی است تا به اشتراک گذاری محتوای وب سایت آسان شود. چند مورد ضروری شامل Digg Digg یا نوار اجتماعی شناور ، فیس بوک مانند جعبه ویجت ، و تبلیغ کنید و اشتراک گذاری ماژول ها در Jetpack. همچنین می توانید در بخش نظرات هر پست بحث را افزایش دهید تا مشارکت سایت افزایش یابد. هنگامی که یک خواننده به انتهای یک پست یا صفحه می رسد (در بعضی از انواع سایت ها) ، باید احساس کند که مجبور است نظر خود را در مورد موضوع ابراز کند. پرسیدن یک سوال اغلب این کار را انجام می دهد.

ارتباط را اضافه کنید

برای ارتقاء تجربه سایت مشتری خود ، تمام تلاش خود را برای تهیه مطالب مرتبط کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید به بازدید کنندگان این فرصت را بدهید که در وب سایت خود مطالب مربوط به یک پست خاص را مشاهده کنند. در این صورت ، می توانید افزونه ارسال های مرتبط اضافه کنید. یکی از گزینه های محبوب این گزینه است افزونه پست های مرتبط دیگر. این افزونه محتوای مرتبط را برای هر پست و حتی برای صفحات نمایش می دهد. نسخه رایگان و نسخه حرفه ای در دسترس است. نسخه حرفه ای گزینه های سفارشی سازی بیشتری دارد.

چند ملزومات پلاگین

تعداد افزونه هایی که برای جذاب کردن وب سایت یا وبلاگ در آنجا هستند باورنکردنی است. این راحتی های کوچک باعث افزایش قابلیت وب سایت و قابلیت استفاده می شود. با این حال ، استفاده از همه آنها می تواند وسوسه‌انگیز باشد. بسیار ساده است که هر افزونه مربوط به عنوان یک ضرورت به نظر برسد. واقعیت این است که استفاده از بسیاری از افزونه ها ایده آل نیست. در اینجا به همین دلیل است:

 • افزونه های بسیاری وبلاگ یا وب سایت را کند می کند. هرکدام باید درخواست HTML جداگانه کنند ، بنابراین انتخابی بودن مهم است.
 • هنگامی که پلاگین ها به طور مرتب توسط سازندگان آنها نگهداری نمی شوند ، می توان مشکلات امنیتی ایجاد کرد. بهتر است کمی تحقیق کنید تا دریابید که کدام پلاگین ها قابل اعتماد و ایمن هستند.
 • هنگام بیرون آمدن نسخه جدید افزونه وردپرس ، تعداد درگیری ها بیشتر می شود.

گفته می شود ، محدود کردن گزینه های خود را به مهمترین افزونه ها بالاترین عملکرد سایت شما را تضمین می کند. فراتر از مواردی که قبلاً به آنها اشاره شد ، ممکن است شما بخواهید سه مورد زیر را در نظر بگیرید. این افزونه ها عملکرد سایت را ساده تر می کنند یا عملکردی ارزشمندی را برای بهبود تجربه کاربر نهایی (مشتری شما) اضافه می کنند:

W3 حافظه نهان Total

حافظه نهان w3-total

زمان بارگیری صفحه با سرعت بالا است W3 حافظه نهان Total. این مهم است زیرا بارگذاری سریعتر به معنای تجربه بهتر کاربر ، رتبه بندی بهتر و تبدیل بالاتر است. همچنین دارای یکپارچه سازی شبکه تحویل محتوا ساده است که اجازه می دهد تا تصاویر در یک شبکه دیگر ذخیره شوند ، در نتیجه بار سرور کاهش می یابد.

W3 Total Cache با سرورهای اختصاصی ، سرورهای مجازی و هاستینگ مشترک سازگار است. همچنین ضمن کوچک کردن کد CSS و Javascript از فشرده سازی HTTP برای کوچک کردن صفحات استفاده می کند. به عبارت دیگر ، بسیاری از موارد غیر ضروری که یک وب سایت را با مشکل مواجه می کند از معادله حذف می شود.

پشتیبانی چت زنده را ارائه دهید

افزونه گفتگوی زنده پشتیبانی را ارائه دهید

گپ در سایت به بازدید کنندگان دسترسی فوری به خدمات مشتری می دهد. وقتی نیاز به کمک دارید یا به یک سؤال ساده پاسخ می دهید ، افزونه چت زنده وردپرس روشی برای ارائه تجربه ای منحصر به فرد در زمینه خدمات به مشتریان است. این پشتیبانی واقعی مشتری در بهترین حالت است. این افزونه همچنین کل وب سایت را رصد می کند ، به این معنی که حتی به آن صفحه هایی که دکمه چت زنده را در آنها یکپارچه نیست ، توجه می کند.

افزونه موبایل WPtouch

افزونه WPtouch Mobile

تعداد زیادی از افراد از طریق دستگاه های تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، به همین دلیل داشتن نسخه موبایل سایت شما مهم است. افراد در حالی که در جاده هستند مشاغل را جستجو می کنند ، بنابراین نسخه موبایل می تواند تفاوت امنیت مشتری جدید و تفاوت آن باشد. WPtouch موبایل ایجاد نسخه موبایل زیبا از سایت وردپرس خود را ساده می کند. نسخه های رایگان و Pro در دسترس هستند.


در کل ، داشتن یک وب سایت که تجربه مشتری موفق را ایجاد می کند ، برای خط اصلی یک تجارت مهم است. تقریباً 80٪ از مصرف کنندگان برای یافتن راه حلهای شغلی به اینترنت روی می آورند ، آنها به دنبال اطلاعات و وب سایتهایی با کاربرد آسان هستند. این دو عنصر هاله ای از اعتبار را در اطراف یک وب سایت ایجاد می کنند ، این همان چیزی است که باعث می شود تبدیل ها انجام شود. با در نظر گرفتن نوع مشتری مورد نظر برای درخواست شما ، ادغام عناصر اجتماعی و اطمینان از استفاده فقط افزونه های مربوطه ، می توانید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که نتایج مورد نیاز خود را بدست آورد..

چه افزونه هایی باعث بهبود تجربه مشتری در سایت وردپرس شما شده است?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map