بهترین افزونه های وردپرس برای وبلاگ های چند نویسنده

اجرای یک وب سایت دشوار است. فقط 24 ساعت در روز وجود دارد ، و کارها می توانند به سرعت جمع شوند. نوشتن مطالب خود ، بازاریابی آن ، تبلیغ آن از طریق رسانه های اجتماعی, و پاسخگویی به هرگونه نمایش داده شد ، بسیار فرسوده است ، و به آن زمان زیادی نمی برد.


اکثر افراد موفق به سرعت درک می کنند که فقط خودشان می توانند خیلی کار کنند و یک تجارت یک نفره فقط می تواند تا این حد پیش برود. در بعضی مواقع ، برای صاحب مشاغل این امر منطقی است كه مسئولیت خود را واگذار كنند: این امر به كارگران این امکان را می دهد كه تخصص داشته باشند و از انجام همه كارها به موقع اطمینان حاصل كنند. یک تیم بزرگ و ماهر قادر به گسترش وب سایت نسبت به یک وبلاگ نویس مشغول به کار است.

برای وبلاگ نویسان ، محتوا است کار شما. هرچه محتوای با کیفیت بالاتر منتشر می کنید ، محبوبیت بیشتری پیدا خواهید کرد ، ترافیک بیشتری به سمت خود جذب خواهید کرد و با سرعت بیشتری تجارت شما رشد خواهد کرد. از آنجا که وب سایت شما شروع به تولید درآمد می کند ، منطقی خواهد بود که نویسندگان را برای تولید محتوا از طرف شما استخدام کنید – جای تعجب نیست که اکثر وب سایت های بزرگتر دارای چندین نویسنده هستند ، از جمله اینجا در WP Explorer..

با این حال ، در حالی که مزایای کار با نویسندگان روشن است ، بدون مشکل نیست. شما مشکلات ارتباطی و همکاری دیگری خواهید داشت ، شما نیاز به یک راه حل برای بررسی و ویرایش کار نویسنده خود دارید تا اطمینان حاصل شود که کیفیت به طور مداوم بالا است ، و باید اطمینان داشته باشید که نویسندگان شما اعتبار مورد نظر خود را برای هر قطعه دریافت کنند.

برای حل این مشکلات ، تعدادی افزونه وردپرس ایجاد شده است تا به شما در مدیریت مؤثر وبلاگ چند نویسنده خود کمک کند. امروز می خواهم شما را با شش مورد از بهترین ها آشنا کنم.

Good Writer افزونه رایگان WordPress را بررسی کنید

اگر عادت دارید همه کارهای وب سایت خود را برای خود انجام دهید ، تحویل مسئولیت تولید محتوا می تواند باعث خستگی عصبی شود – از این گذشته ، چگونه شخص دیگری قادر خواهد بود با استانداردهای عالی و بی عیب و نقص شما مطابقت داشته باشد?

افزونه Good Writer Checkify یک راه حل عالی برای این مشکل است. می توانید حداکثر ده “نکته” را برای نویسندگان اضافه کنید ، که در یک متن متابکسی زیر هر پست نمایش داده می شوند. نویسندگان سپس می توانند از این به عنوان یک لیست چک استفاده کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها پیشنهادات شما را اجرا می کنند. افزونه می تواند به عنوان یک راهنمای سبک ، دو برابر شود: لیست چک شما می تواند نکاتی را برای بهینه سازی سئو یا قالب بندی بهترین روش ها داشته باشد.

افزونه وردپرس رایگان ویرایشگر نقش کاربر

ویرایشگر نقش کاربر

WordPress به شما امکان می دهد پنج نقش مختلف را به کاربران اعم از Administrator ، Editor و نویسنده اختصاص دهید. هر نقش با مجموعه ای از اقدامات خاص خود انجام می شود كه كاربران آن گروه می توانند انجام دهند – در غیر این صورت مجوز شناخته می شود. سرپرست می تواند هر کاری را که دوست دارد انجام دهد ، اما نویسندگان با محدودیت های بیشتری روبرو هستند – به عنوان مثال ، شما نمی خواهید یک نویسنده سرکش که محتوای سرپرستی را تأیید نکرده است ، منتشر کند یا به تنظیمات موضوع خود دسترسی پیدا کند. بیشتر محدودیت های کاربران منطقی است ، اما بعضی اوقات شما می خواهید به یک گروه کاربر اجازه دهید یک عملکرد خاص را انجام دهد که به طور پیش فرض وردپرس اجازه نمی دهد.

افزونه ویرایشگر نقش کاربر کنترل کاملی را در اختیار شما قرار می دهد که هر گروه کاربر می تواند انجام دهد. لیستی از قابلیت های اصلی برای انتخاب شما وجود دارد – مانند بارگذاری رسانه ، افزودن افزونه ها و انتشار پست ها – و همچنین می توانید اقدامات سفارشی خود را تنظیم کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد نقش های کاربر سفارشی را اضافه کنید ، زیرا ممکن است پنج نقش پیش فرض کاربر برای تفکیک کامل کاربران خود کافی نباشد..

افزونه Flow Free WordPress را ویرایش کنید

جریان را ویرایش کنید

جریان را ویرایش کنید افزونه ای فوق العاده برای مدیریت گردش کار سرمقاله شما است. این امر بسیار مفید است اگر شما یک نیروی کار متشکل از بیش از نویسندگان دارید – برای مثال ، اگر شما با یک ویرایشگر نیز کار می کنید. این افزونه شامل یک تقویم بصری برای زمانبندی پست های شما است ، اما همچنین به شما امکان می دهد تعدادی دلخواه را پیوست کنید وضعیت به مقاله این باعث می شود همکاری نیروی کار شما ساده باشد: برای مثال ، نویسنده می تواند وضعیت مقالات را تغییر دهد “ویرایش نیاز دارد” تا یک ویرایشگر بتواند به سرعت کار را انتخاب کند.

علاوه بر این ، افزونه ویرایش جریان نیز ارتباطات بهتر بین تیم شما را تسهیل می کند. در زیر ویرایشگر متن ، ویراستاران و نویسندگان می توانند نظرات خصوصی را برای یکدیگر بگذارند. همچنین از کاربران مربوطه در مورد تغییر وضعیت یا اظهار نظر در مورد یکی از مقاله های خود مطلع می شوند.

نویسنده Avatar لیست افزونه های WordPress رایگان

لیست نویسنده آواتارها

اگر می خواهید بهترین نویسندگان را برای کار در وب سایت خود جذب کنید ، باید برای تلاش های خود اعتبار مناسب را به آنها بدهید. یکی از راه های انجام این کار ، قرار دادن یک لیست نویسنده نویس در نوار کناری شما است – این همچنین برای بازدید کنندگان مفید است ، که می توانند به سرعت نویسندگان مورد علاقه خود را پیدا کنند.

فهرست نویسنده آواتار یک افزونه عالی برای همین منظور است. می توانید با استفاده از یک ویجت اختصاصی ، یک لیست آواتار را به نوار کناری اضافه کنید ، یا می توانید از یک کد کوتاه ساده برای اضافه کردن آن در هر نقطه در یک پست یا صفحه خاص استفاده کنید. این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از طریق تعدادی از گزینه های سفارشی سازی ، نحوه نمایش آواتارهای نویسنده خود را کنترل کنید. برای شروع ، می توانید عنوان منطقه را انتخاب کنید (فقط هنگامی که از ویجت استفاده می کنید) ، تعداد آواتارهای نویسنده را برای نمایش و اندازه تصویر کوچک انتخاب کنید. شما همچنین می توانید یک نمایش نامه نویسنده کوتاه را در کنار آواتار نمایش دهید ، و همچنین نحوه سفارش آواتار ها را انتخاب کنید – می توانید با یک سفارش تصادفی نیز بروید. هنگامی که یک بازدید کننده روی تصاویر یکی از نویسندگان شما کلیک می کند ، مستقیماً به مقاله هایی که توسط آن شخص نوشته شده است ، گرفته می شوید.

جعبه نویسنده متعصب توسط افزونه Themato سوپ رایگان افزونه وردپرس

جعبه نویسنده خیالی

در یک وبلاگ چند نویسنده ، نوشته های برخی از نویسندگان بیشتر از دیگران با اعضای خاص مخاطبان طنین انداز می شود. اگر می خواهید این بازدید کننده ها مدت بیشتری در سایت شما باقی بمانند ، باید مطالب نویسندگان مورد علاقه خود را برای آنها بسیار آسان کنید. جعبه نویسنده خیالی توسط سوپ Themato به شما امکان می دهد یک زبانه دار بخش زندگی نامه نویسنده ، با یک برگه به ​​جدیدترین پست های نویسنده اختصاص یافته است.

نویسندگان شما افزونه را نیز دوست خواهند داشت ، زیرا به شما امکان می دهد جعبه زیستی نویسنده ای را به دنبال داشته باشید ، که توجه بیشتری را جلب می کند. برای اطمینان از اینکه متناسب با سبک وب سایت شما می توانید رنگ حاشیه ، پس زمینه و برگه ها را سفارشی کنید. با نمایش یک نماد رنگی برای هر یک از ده شبکه اجتماعی که افزونه از آن پشتیبانی می کند ، می توانید جعبه زیستی نویسنده را به کانال های اجتماعی که در آن فعال هستند پیوند دهید..

افزونه رایگان افزونه وردپرس

نویسندگان به علاوه

به طور پیش فرض ، وردپرس به شما اجازه می دهد فقط برای یک پست از یک نویسنده اعتبار کنید – و این بدان معنی است که فقط یک جعبه بیو نویسنده. با ترجیح امروز مخاطبان به محتوای طولانی ، برای دو یا حتی سه نویسنده معمول نیست که روی هر مقاله ای با همکاری کار کنند. افزونه Co-نویسنده پلاس به شما امکان می دهد اعتبار لازم را به آن بدهید همه نویسندگان زحمتکش با اجازه دادن چندین خط زیر خطی در زیر یک مقاله خاص به شما اجازه می دهند. سپس نویسندگان می توانند مقاله های خود را ویرایش کنند.

Co-نویسنده پلاس افزونه مفیدی برای هرکسی است که به دنبال پذیرش پست های مهمان یک طرفه از مشارکت کنندگان نیز هست. WordPress به یک کاربر نیاز دارد تا برای نوشتن مقاله اعتبار کاربر خود را داشته باشد – تلاش زیادی برای نویسنده که فقط با یک پست مشارکت داشته باشد. با این حال ، Co-Writer Plus به شما امکان می دهد خطوط جانبی را به نویسندگان اضافه کنید بدون یک حساب وردپرس در سایت شما – همه کاری که باید انجام دهید ایجاد پروفایل مهمان است و شما خوب هستید که بروید.

افکار نهایی

البته افزونه های زیادی برای انتخاب وجود دارد ، اما افزونه های ارائه شده امروز برای شش مشکل متفاوت و منحصر به فرد که ممکن است با آنها روبرو شوید ، هستند..

با نصب این افزونه ها می توانید بر بسیاری از مشکلات مرتبط با اجرای یک وبلاگ چند نویسنده غلبه کنید. با مدیریتی مؤثر در نیروی کار ، می توانید از نیروی انسانی اضافی در دسترس خود استفاده کنید – که به نوبه خود باعث می شود وبلاگ شما با سرعت بسیار بیشتری رشد کند..

آیا می توانید افزونه های بیشتری را برای صاحبان وبلاگ های چند نویسنده پیشنهاد دهید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map