تیم خود را به طور موثر مدیریت کنید: بهترین افزونه های مدیریت پروژه برای وردپرس

بیشتر ما هنگام راه اندازی یک وب سایت از کار اخراج می شویم ، شور و شوق ما باعث می شود که باور کنیم می توانیم همه چیز را خودمان کنترل کنیم – و تا حدی شما می توان در روزهای اول.


با این حال ، با رشد وبلاگ شما ، ماندن در بالای همه دشوارتر می شود. در بعضی از مواقع ، شما می خواهید مسئولیت برخی کارها را به افراد دیگر واگذار کنید. این به شما امکان می دهد تا وقت خود را صرف تمرکز روی چیزهایی کنید که در آن خوب هستید. البته این دو مزیت اصلی دارد:

  • وقت شما را آزاد می کند
  • وظایف را می توان توسط متخصصان انجام داد

هنگامی که به درستی انجام شد ، داشتن یک تیم در دست کار برای کار در وب سایت شما می تواند ارزش زیادی به شما بیفزاید و به رشد سایت شما کمک می کند تا سریعتر رشد کند. از طرف دیگر ، این موضوع به شما یک نکته دیگر می دهد: چطور می خواهید تیم خود را مدیریت کنید.

خوشبختانه ، WordPress افزونه های اختصاصی مدیریت پروژه در دسترس است ، به این معنی که شما می توانید با کمترین هیاهو با تیم خود سازماندهی ، برقراری ارتباط و همکاری داشته باشید. در اینجا برخی از افزونه های مدیریت پروژه وردپرس مورد علاقه من آورده شده است.

افزونه WP Project Manager WordPress

مدیر پروژه WP

اگر به دنبال یک راه حل مدیریت هزینه کم هزینه هستید ، هسته اصلی افزونه WP Project Manager به صورت رایگان قابل بارگیری است. نسخه رایگان این افزونه از قابلیت های کاملاً محدودی برخوردار است ، اما یک راه اساسی برای ایجاد کارها و برقراری ارتباط با اعضای تیم شما ارائه می دهد.

این افزونه به شما امکان می دهد پروژه های جدید ایجاد کنید ، سپس کاربران مرتبط را به آن پروژه اختصاص دهید. پس از انجام این کار ، اعضای تیم می توانند در داشبورد وردپرس ارتباط برقرار کنند و پرونده ها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. شما همچنین می توانید لیست های انجام شده را در داخل یک پروژه اضافه کنید ، و کاربران اختصاصی را به هر کار اختصاص دهید – حتی یک نوار پیشرفت وجود دارد تا به شما نشان دهد که شرایط چگونه پیش می رود.

اگر عملکرد اساسی افزونه را دوست دارید ، می توانید به Pro ارتقا دهید. یک تقویم تصویری وجود دارد که به شما نشان می دهد چه موقع وظایف خاص انجام می شود و چه کسی مسئول هر کار است. اگر همه چیز تغییر کند ، می توانید یک کار را بکشید و رها کنید تا تاریخ موعد را تغییر دهید. همچنین شما می توانید کنترل بیشتری بر روی سطح اجازه کاربر داشته باشید و به شما امکان می دهد تعیین کنید چه کسی می تواند کارهای خاصی را ببیند و انجام دهد. برای عملکردهای بیشتر ، WP Project Manager پشتیبانی از افزودنیهای برتر ، از جمله یک ردیاب زمان مفید ، یک راه حل صورتحساب و ادغام WooCommerce.

افزونه Orbis WordPress

اربیس

افزونه Orbis تعدادی از عملکردهای مناسب برای اجرای یک تجارت کوچک از جمله قابلیت های مدیریت پروژه را پشتیبانی می کند – این افزونه برای مدیریت ارتباط با مشتری نیز مفید است. چارچوب اصلی Orbis را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد. این ایده آل برای کسانی است که شما با چندین شرکت کار می کنید: می توانید افرادی را اضافه کنید و پروژه ایجاد کنید ، سپس هر یک را به یک شرکت خاص اختصاص دهید. این امر به شما امکان می دهد تا در بالای آنچه باید برای هر یک از مشتری هایتان انجام دهید ، و در چه تاریخی قرار بگیرید.

می توانید با استفاده از یکی از بسیاری از برنامه های افزودنی Orbis ، عملکرد پیشرفته تری را به چارچوب Orbis اضافه کنید. در حال حاضر هشت برنامه افزودنی در دسترس است – چهار برنامه افزودنی رایگان و چهار مورد پریمیوم که هرکدام 39 یورو هزینه دارند. از دیدگاه مدیریت پروژه ، برخی از مفیدترین برنامه های افزودنی Orbis را شامل می شود وظایف Orbis (که به شما امکان می دهد وظایفی را ایجاد کنید ، به اعضای تیم اختصاص دهید ، و مهلت ها را مشخص کنید) ، و مالی Orbis (که عملکرد مالی را به Orbis اضافه می کند و به شما کمک می کند تا بالاتر از هزینه های یک پروژه بمانید).

افزونه CollabPress WordPress

CollabPress

اگر بودجه شما محدود است, CollabPress یک افزونه مدیریت پروژه کاملاً رایگان منبع باز است. این کار به شما امکان می دهد تعداد محدودی از پروژه ها را در داشبورد وردپرس ایجاد کنید ، تا بتوانید تمام پروژه های خود را در یک مکان مدیریت کنید. در هر پروژه ، شما توانایی تقسیم کارها را به کارهای کوچکتر و بحث در مورد کارهای فردی و پروژه کلی با اعضای تیم – برای کمک به روزآمد کردن کل تیم ، می توانید اعلان های ایمیل ارسال شده را نیز فعال کنید. وقتی یک کار یا نظر جدید به پروژه ای اضافه می شود که در آن مشترک شده اید.

افزونه CollabPress همچنین از یک نمایش تقویم مفید پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد هنگام انجام کارهای خاص ، تجسم کنید. اگر نگران حریم خصوصی هستید ، افزونه شامل یک گزارش فعالیت بنابراین می توانید تیم خود را کنترل کنید. برای یک افزونه رایگان ، CollabPress به طرز شگفت آوری غنی است و می تواند کاملاً با BuddyPress یکپارچه شود.

افزونه Project Panorama WordPress

پانورامای پروژه

Project Panorama افزونه مدیریت ایده آل پروژه برای کسانی است که دوست دارند پیشرفت یک پروژه را تجسم کنند. مانند اکثر افزونه های مدیریت پروژه ، می توانید با بارگیری ، عملکرد اصلی را به صورت رایگان دریافت کنید پروژه پانوراما آرشیو. این نسخه رایگان از افزونه به شما امکان می دهد پروژه هایی را ایجاد کنید ، تاریخ های شروع و پایان را تنظیم کنید ، نقاط عطف اصلی را ترسیم کنید و پیشرفت را دنبال کنید. همچنین این رابط را برای شما فراهم می کند که در مورد پروژه های فردی با اعضای تیم بحث کنید.

در حالی که Project Panorama Lite به شما امکان می دهد ببینید که چگونه یک پروژه با استفاده از انواع نمودارها و نمودارهای شیک پیشرفت می کند ، اگر می خواهید طیف گسترده ای از عملکردهای افزونه را داشته باشید ، باید به آن ارتقا دهید. نسخه حرفه ای – مجوز یک سایت 50 دلار هزینه دارد ، اما اگر می خواهید از Project Panorama در تمام وب سایت های مشتریان استفاده کنید ، مجوز نامحدود سایت 75 دلار هزینه دارد.

افزونه کامل Project Panorama به شما امکان می دهد تا هر پروژه را به کارهای کوچکتر و مراحل کمتری تقسیم کنید. همچنین حریم خصوصی بیشتری به شما می بخشد ، زیرا می توانید از پروژه ها محافظت کنید و همچنین دسترسی به پروژه ها را برای اعضای تیم شخصی محدود کنید. سرانجام ، افزونه پریمیوم مکانی برای بارگذاری و ذخیره پرونده های مورد نیاز اعضای تیم به شما می دهد.

TaskFreak! افزونه وردپرس

TaskFreak!

اگر یک افزونه مدیریت پروژه را می خواهید که فقط عملکردی را که کاملاً پشتیبانی می کند ، پشتیبانی کند نیاز, خوب است که بررسی کنید TaskFreak! افزونه این افزونه کاربر پسند است و به شما امکان می دهد پروژه های خود را مستقیماً از داشبورد وردپرس مدیریت کنید.

TaskFreak! به شما امکان می دهد وظایف خود را ایجاد کنید و سپس اعضای تیم را بر اساس نقش کاربر WordPress خود اختصاص دهید – همچنین می توانید کارهای شخصی را نیز از این طریق کنترل کنید. همچنین می توانید با ایجاد وظایف عمومی وظایف خود را برای عموم و مشترکان خود باز کنید. TaskFreak! رابط بحث و گفتگو بین اعضای تیم را تسهیل می کند ، و حتی راهی آسان برای بارگذاری و اشتراک اسناد ارائه می دهد. بهترین چیز در مورد این افزونه؟ TaskFreak! کاملاً رایگان است.

افکار نهایی

اگر می خواهید مطمئن شوید که تیم شما با کارآمدترین روش ممکن کار می کند ، یک افزونه مدیریت پروژه واقعا ضروری است. نه تنها همه را در همان جهت حرکت می دهد ، بلکه باعث می شود که وظایف و بحث در مورد پیشرفت با اعضای تیم بسیار آسان تر شود.

اگر مطمئن نیستید که افزونه مدیریت پروژه چقدر به کسب و کار شما اضافه می کند ، اکثر افزونه ها دارای نسخه رایگان با عملکرد محدود هستند. این بسیار مناسب برای وب مسترهای با بودجه است ، و من اکیداً توصیه می کنم اگر رابط پلاگین را دوست دارید به نسخه ممتاز ارتقا دهید – و البته اگر عملکرد اضافی مانند چیزی که نیاز دارید احساس کنید..

آیا یک افزونه مدیریت پروژه مورد علاقه دارید؟ نظرات خود را در فضای کامنت زیر در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map