افزونه های رایگان وردپرس رایگان (که ممکن است شنیده نشود)

در ماه مارس ، من در اینجا WPExplorer پستی را منتشر کردم که شامل هفت افزونه مورد علاقه وردپرس رایگان من است. این لیست پلاگین های روزمره نبوده است. من سعی کردم به جای گذراندن مسیر معمول نامگذاری Akismets و W3 Total Caches های این دنیا ، افزونه های کمتر شناخته شده ای را ذکر کنم..


این پست بسیار موفقیت آمیز بود (از این گذشته ، کاربر خود وردپرس چه احترام می گذارد) نمی کند می خواهم پلاگین های جالب را بررسی کنید؟) بنابراین من فهمیدم که می تواند این کار را با عاقبت انجام دهد. و مانند پدرخوانده قسمت دوم و دنباله های دیگر از شرح آن ، این مجموعه در اصل بهبود می یابد.

در زیر هفت افزونه عالی وردپرس عالی دیگر را ذکر کرده ام ، که همه آنها را در وبلاگ (های) خود استفاده می کنم (یا از آنها استفاده کرده ام). همه این افزونه های Superstar نیستند – بعضی از آنها فقط تعداد معدود بارها بارگیری شده اند – اما این مساله مسلماً همین است که باعث می شود آنها جذاب تر از همان افزونه های قدیمی باشند که دوباره در مورد زمان و زمان مطالعه کرده اید. لذت بردن!

N.B. پلاگین ها به ترتیب خاصی ذکر نشده اند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

TablePress

این افزونه بیش از 80،000 بار بارگیری شده و 396 رتبه در زمان نوشتن دریافت کرده است. از بین این رده بندی ها ، همه به جز هشت ستاره پنج ستاره و سایرین چهار نفر هستند. گفتن چیزهای دیگر به سختی لازم است. اما من.

TablePress هیچ یک از همسالان خود را ندارد. این بهترین پلاگین جداول برای وردپرس از راه دور است. من آن را به طور گسترده در کار ترک کار (پشت صفحه گزارش درآمد من) و برجسته تر در ژورنال P90X (استفاده از گزارش های مربوط به تمرینات من مراجعه کنید) استفاده کرده ام:

جدول ایجاد شده با TablePress.

جدول ایجاد شده با TablePress.

این کدگذاری بی عیب و نقص است و توسط یکی از بهترین توسعه دهندگان افزونه های خارج از کشور پشتیبانی می شود.

TablePress را دریافت کنید

افزونه پست های مرتبط دیگر

نمایش پست های مرتبط در پایین پست های وبلاگ شما راهی آسان برای افزایش تعامل در وبلاگ شما است. اما بسیاری از مردم اشتباه می کنند – آنها پست های خود را طبقه بندی و برچسب گذاری می شوند و از پلاگین بی کیفیت استفاده می کنند تا افزونه های “مرتبط” (که برای آن خوانده شده نیست “)..

به همین دلیل است که من همیشه افزونه پست های مرتبط دیگر (YARPP) را توصیه می کنم – به نظر من این بهترین الگوریتم مطابق با آن است و همچنین به راحتی قابل تنظیم است:

YARPP در وبلاگ من.

YARPP در وبلاگ من ، سکسی به نظر می رسد.

YARPP در حقیقت یک افزونه بسیار محبوب است اما احساس کردم که برای همه افرادی که از افزونه ارسالهای مرتبط استفاده می کنند ، گنجانده شده است. من واقعاً آن را بهترین می دانم.

YARPP دریافت کنید

همیشه سبز ارسال توییتر

تا آنجا که من نگران هستم ، این است  افزونه مورد استفاده برای هدایت ترافیک توییتر به سایت شما. به نفع قرار گرفتن در معرض کامل ، من قطعاً مغرضانه هستم که بگویم همزمان با افزونه همکاری کردم ، اما با این وجود این نظر صادقانه من است!

این مفهوم ساده است: ارسال ایمیل همیشه سبز به طور خودکار پست های قدیمی وبلاگ را بطور دوره ای صدای جیر جیر می کند (مثلاً هر شش ساعت یکبار). این امکان را به شما می دهد تا با انتخاب یک برچسب یا برچسب ، آن دسته از پست هایی را که با صدای جیر جیر جیر می شود فیلتر کنید. به این ترتیب ، می توانید افزونه را انتخاب کنید تا فقط محتوای “همیشه سبز” خود را صدای جیر جیر کنید (یعنی چیزی که هنوز هم ارزش خواندن دارد) و نه همه چیز در وبلاگ خود.

استفاده از این افزونه می تواند ترافیک زیادی را به سمت سایت شما سوق دهد:

افزایش ترافیک توییتر.

اگر شما یک کاربر توییتر هستید ، پسندیده نیست!

بارگیری آسان دیجیتال

به طور خلاصه ، Easy Digital Downloads (EDD) شما را قادر می سازد بارگیری های دیجیتالی را از طریق وب سایت خود بفروشید. من از آن استفاده می کنم تا راهنمای نویسندگی مستقل خود را بفروشم و از زمانی که من از E-Junkie تغییر کردم.

این یکی از این افزونه هاست که کاملاً نمی توانید باور کنید که این برنامه رایگان است. در حقیقت ، توسعه دهنده آن (پیپین ویلیامسون) EDD را به عنوان بخشی از یک مدل فریمیوم ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد فقط آن دسته از ماژول های اضافی مورد نیاز خود را خریداری کنید (با هزینه بسیار مناسب). در اینجا یک ویدیوی سریع وجود دارد که به شما نشان می دهد چه می گوید:

در واقع به نظر می رسد به راحتی آسان به نظر می رسد که EDD را فعال و اجرا کنید. اگر محصولات دیجیتالی را در سایت خود می فروشید ، بنابراین توصیه می کنم حتما آن را بررسی کنید.

بارگیری آسان دیجیتال را دریافت کنید

اسکرول بی نهایت

پیمایش نامحدود همان ترکیب کاملی از جذابیت و قابلیت استفاده است.

به طور خلاصه ، موضوع شما را تغییر می دهد به گونه ای که وقتی بازدید کنندگان به پایین صفحه نمایش صفحه قرار می گیرند ، ارسال های اضافی در زمان واقعی بارگیری می شوند. این بدان معنا نیست که دیگر بر روی صفحه بعد کلیک نمی کنید (اشاره ای به جلوه ای بسیار پرهیجان که هرگز از آن کسل نمی شوم).

تنها نکته منفی استفاده از پیمایش نامحدود این است که ممکن است روی نرخ جستجوی شما و تعداد صفحات مشاهده شده تأثیر منفی بگذارد (زیرا بازدید کنندگان اکنون به جای کلیک کردن روی صفحه جدید ، به پایین صفحه می روند). اما این بدان معنی نیست که تعامل کاهش یافته است – برعکس. به زحمت کمتری نیاز دارید و زمان کمتری برای انتظار بارگذاری یک صفحه باعث می شود بازدیدکنندگان بیش از پیش چسبیده باشند.

نماینده عملکرد پلاگین

اگرچه عاشق افزونه ها هستم ، اما می توانند در منابع قدیمی از بین بروند. افزونه های بیش از حد زیاد می توانند به یک سایت با سرعت کم و بازدیدکنندگان ناراضی منجر شوند.

در اینجاست که افزونه عملکرد افزونه (P3) می تواند تفاوت ایجاد کند. این سایت شما را اسکن می کند و گزارشی به شما می دهد که جزئیاتی را که افزونه ها بیشترین بار را در سایت شما قرار می دهند ، دارند:

نماینده عملکرد پلاگین

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، P3 به تفکیک زمان اجرای نسبی برای هر یک از افزونه های با فشرده ترین منبع نصب شده در سایت شما می پردازد. همچنین می توانید ببینید که افزونه ها چه تأثیری بر زمان بارگذاری سایت و سایر نقاط داده دارند.

P3 ابزاری خارق العاده برای بررسی اینکه سایت شما از نظر سرعت بهینه شده است ، می باشد. اگرچه روش آن برای اسکن زمان اجرای افزونه ها بی عیب و نقص نیست ، اما به اندازه کافی دقیق می تواند اطلاعاتی را برای تصمیم گیری آگاهانه در اختیار شما قرار دهد..

نظرات پاسخ داده نشده به

نظرات وبلاگ نشان دهنده قلب ضرب و شتم اکثر وبلاگ ها است. آنها بخشی هستند که یک وبلاگ را به عنوان یک وبلاگ تعریف می کند – توانایی بازدید کننده برای اضافه کردن به مکالمه در وب سایت که در غیر این صورت یک طرفه خواهد بود.

و به همین دلیل است (به نظر من) شما باید همیشه اطمینان حاصل کنید که به نظرات در وبلاگ خود پاسخ می دهید (اگر پاسخ ضروری است). دعوت از مردم برای پرسیدن سؤال و سپس پیگیری نکردن با جواب ، به نظر من کاملاً جنایی است.

اما وقتی وبلاگ شما به اندازه مشخصی رسید ، پیگیری نظرات شما می توانید بسیار دشوار باشد. این جایی است که نظرات به آن پاسخ داده نشده است: ستونی اضافی به صفحه تعدیل نظرات اضافه می کند که نشان می دهد آیا شما به نظر پاسخ داده اید یا نه؟.

نظرات به عکس پاسخ داده نشده است.

این یک روش ساده و در عین حال مؤثر برای اطمینان از این است که افرادی که شایسته پاسخ از شما هستند دریافت کنند.

چه هستند شما افزونه های ناشناس مورد علاقه?

من می خواهم شرط کنم که حداقل یک افزونه در این لیست وجود داشته باشد که شما از آن چیزی نشنیده اید. بیشتر آنها کمتر از 100،000 بارگیری دارند (در مقایسه با محبوب ترین ها با 15 پوند) میلیون) و بعضی ها فقط تعداد معدودی.

با گفتن این موضوع ، من مطمئن هستم که تعداد زیادی از الماس های دیگر نیز وجود دارد که بسیاری از ما هنوز آنها را کشف نکرده ایم. اگر یک افزونه نسبتاً ناشناخته را دوست دارید که در این پست یا در لیست قبلی من ذکر نشده است ، در بخش نظرات زیر درباره آن بگویید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map