بهترین افزونه های بررسی برای وردپرس

بهترین افزونه های بررسی برای وردپرس

بیشتر وبلاگ نویسان دوست دارند محصولات مورد علاقه خود را مرور کنند. اگر ما واقعاً محصولی یا خدماتی را دوست داریم و معتقدیم که واقعاً مفید است ، آیا آن را به دوستان و خانواده خود توصیه نمی کنیم؟ البته ما می توانستیم! این طبیعت انسانی است.


همه ما متعصب وردپرس در اینجا هستیم ، اینطور نیست؟ من می خواهم آن را به عنوان بله. بنابراین به راحتی می توان گفت که ما باید از نوعی محصول وردپرس استفاده کنیم – از افزونه ها یا یک مضمون یا خدماتی که ما واقعاً دوست داریم. خیلی زیاد ، که بدون آن نمی توانیم کار کنیم. طبیعتاً شاید بخواهیم این محصول را به همسالان خود توصیه کنیم. یا در مورد ما ، خوانندگان و دنبال کنندگان وبلاگ ما.

به همین دلیل ما با این افزونه وردپرس به جمع بندی بهترین افزونه های بررسی برای وردپرس می پردازیم. با استفاده از افزونه های ذکر شده در این لیست ، شما قادر خواهید بود در سریعترین زمان ممکن بررسی های چشم نواز را ایجاد کنید!

چرا نظرات را اضافه کنید

ایده پشت بررسی یک محصول ساده است. این اطلاعات را به خواننده در مورد مفید بودن محصول اطلاع می دهد. در اصل ، یک بررسی محصول موارد زیر را می گوید:

با سلام ، من این محصول را دوست دارم و فکر می کنم شما هم آن را بسیار مفید پیدا کنید!

بررسی ها همچنین نوعی اثبات اجتماعی را ارائه می دهند. در واقع ، بیش از 90٪ مردم خرید در آمازون کالایی با کمتر از سه ستاره خریداری نمی کند.

اما هدف نهایی از بررسی این است که شخصی را به خرید کالایی که توصیه می کنید خریداری کنید. این کاملاً از دیدگاه بازاریابی است. یک بررسی باید بی طرفانه باشد. این باید جوانب مثبت و منفی محصول را وزن کند.

هیچ محصولی کامل نیست – هر یک از محصولات جدید نسبت به نسخه قبلی خود پیشرفتی دارد

اکنون که دوره کوتاهی در زمینه بررسی محصولات 101 گذرانده ایم ، بیایید وارد لیست افزونه ها شویم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. بررسی WP

WP Review Pro

اطلاعات و بارگیری

WP Review یک افزونه قابل تنظیم و سبک است که می توانید یک بررسی را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. این می تواند یک بررسی را از سه طریق اضافه کند: ستاره ، نقطه و درصد.

در هر زمان از زمان ، می توانید با تغییر تنظیمات در صفحه تنظیمات افزونه ، از دیگری به دیگری تغییر دهید. رتبه بندی ها می توانند قبل یا بعد از محتوا نمایش داده شوند و با کمک کد کوتاه ، درست درون محتوا قرار بگیرند. می توانید سایت را به صورت پستی و گسترده یا در یک پست تغییر دهید. در هر زمان که کاربر برای امتیاز دهی کلیک کند ، میانگین به طور خودکار محاسبه می شود و همراه با تعداد آرا نمایش داده می شود. کاربران گزینه ای برای ترک بررسی های خود دارند ، و شما می توانید انتخاب کنید که آیا آن بررسی ها را در زیر نظر خودتان نشان نمی دهد یا خیر.

سرانجام ، این افزونه با تعدادی از فیلترها سازگار است تا با نمایشگر شما با نمایشگر ترکیب شود. هنگامی که پشتیبانی می آید ، برای کاربران ثبت نام شده از افزونه رایگان است. ویژگی های دیگر:

 • سفارشی سازی آسان (تغییر رنگ ، فونت ، و غیره) از طریق اصلاح مستقیم CSS
 • طراحی تعاملی
 • پشتیبانی از قطعه های ثروتمند
 • چندین سیستم رتبه بندی

2. Taqyeem رتبه بندی و بررسی وردپرس

Taqyeem رتبه بندی و بررسی وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

توسعه یافته توسط CodeCanyon Elite نویسنده TieLabs ، Taqyeem یکی از بهترین پلاگین های بررسی با قیمت زیر 20 دلار است. این افزونه یک جعبه بررسی را به همه پست ها ، صفحات و حتی انواع پست های سفارشی اضافه می کند. می توانید جعبه بررسی را با گزینه های رنگ و نامحدود رنگی (با فونت های وب Google) سبک کنید – تا منعکس کننده طراحی موضوع وردپرس خود باشید. سایر ویژگی های جالب توجه عبارتند از:

 • پشتیبانی از قطعه های ثروتمند
 • 3 ابزارک: بهترین ، بررسی های اخیر و تصادفی
 • 3 سبک مرور: ستاره ها ، امتیازات و درصد

3. بررسی محصول WP

بررسی محصول WP

WP Product Review به عنوان افزونه ای رایگان وجود دارد که می توانید از مخزن WordPress استفاده کنید. می توانید جعبه بررسی را تقریباً در هر مکانی که می خواهید با استفاده از کد کوتاه نمایش دهید. نه تنها این ، شما می توانید همان تعداد نظرات را در همان صفحه اضافه کنید. جدول بررسی خود می تواند برای رنگ ، عرض و مرز تنظیم شود ، به گونه ای که با موضوع شما متناسب باشد. بیش از ده نماد مختلف مانند ستاره و قلب برای ثبت رأی در دسترس هستند. اگر می خواهید یک جدول مقایسه برای محصولات درج کنید ، این نیز ممکن است. این افزونه بطور خودکار جداول مقایسه را از بررسیهای موجود ایجاد می کند.

اگر در آمازون می فروشید ، از ادغام افزونه با سیستم عامل خوشحال خواهید شد. به طور خودکار نام محصول ، تصویر ، پیوند وابسته و قیمت را از آمازون منتقل می کند. علاوه بر این ، اگر قبلاً در جای دیگر نظرات ایجاد کرده اید ، می توانید آن نظرات را در وب سایت خود وارد کنید. این افزونه همچنین آرایه ای چشمگیر از ویژگی ها ، از جمله:

 • سفارشی سازی صفحه نمایش و نمادهای سفارشی
 • قابلیت Preloader برای تجربه کاربری بهتر
 • لیست مقایسه جوانب مثبت و منفی
 • پشتیبانی کوتاه
 • “اکنون بارگیری کنید” یا یک دکمه مستقیم CTA

4. اجازه دهید بررسی کنیم

بیایید افزونه وردپرس را مرور کنیم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اجازه دهید بررسی ما یک افزونه برتر پاسخگو وردپرس پاسخگو است که برای افزودن نظرات رتبه بندی شده به پست های شما ایجاد شده است. این افزونه که توسط نویسنده تأسیس Envato Elite ساخته شده است ، مملو از ویژگی های عالی برای هر وبلاگ است. بیایید بررسی شما اجازه می دهد جعبه های نقد و بررسی منحصر به فرد و متخصص در پست ها و پست های سفارشی خود اضافه کنید.

برخی از ویژگی های منحصر به فرد افزونه Let’s Review امکان انتخاب از چندین طرح مدرن ، اضافه کردن معیارهای نامحدود ، جوانب مثبت ، منفی و دکمه های وابسته به هر جعبه بررسی است. با استفاده از این ویژگی ها و موارد دیگر ، می توانید جعبه های مروری را انتخاب کنید که مطابق با طراحی وب سایت شما باشد.

گزینه وابستگی بسیار جالب است زیرا شما به لطف دکمه های متفکرانه و زیبا که دارای جلوه های انیمیشن منحصر به فرد هستند ، می توانید از مرور نظرات خود بدون نگاه کردن به هرزنامه سود ببرید. به این ترتیب وقتی محصولی یا خدمتی را که دوست دارید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید ، می توانید از لینک وابسته خود درست در جعبه بررسی خود استفاده کنید.

همچنین می توانید گزینه های پیش فرض جهانی را برای صرفه جویی در وقت خود تنظیم کنید و خروجی html تمیز شامل نشانه گذاری Rich Snippets نیز برای بهبود کلیک از طریق نرخ از نتایج موتور جستجو.

5. بررسی غنی

بررسیهای غنی

Rich Review یک افزونه بررسی رایگان وردپرس با لیست جالب از ویژگی های آن است. این افزونه با پشتیبانی از کد کوتاه ساخته شده است – این بدان معنی است که شما می توانید بررسی را در هر بخش از سایت خود ، که از کد های کوتاه مانند پست ، صفحه ، پاورقی یا هر منطقه ابزارجدید پشتیبانی می کند ، نمایش دهید. این افزونه به شما امکان می دهد تا ارسال ها را تعدیل کنید و انتخاب کنید که نظرات را برای انتشار / نمایش در صفحه بررسی هر محصول انتخاب کنید.

6. WP ULike

پلاگین WP ULike

اگر به دنبال یکی از بهترین و سریعترین راهها برای افزودن قابلیت های مانند و عدم تمایل به وب سایت وردپرس خود هستید ، افزونه WP ULike برای شما مناسب است! WP ULike یک افزونه وردپرس رایگان است که به بازدید کنندگان وب سایت شما امکان می دهد تا با طیف گسترده ای از انواع محتوا از جمله پست ها ، موضوعات انجمن و پاسخ ها ، نظرات و به روز رسانی های فعالیت درگیر شوند..

همچنین ابزارهای شگفت انگیز آمار WP ULike به شما کمک می کنند تا اثربخشی محتوای خود را با یک سیستم گزارش در زمان واقعی و آمار دقیق ردیابی کنید. از این گذشته ، WP ULike گزینه های متنوعی برای سفارشی سازی افزونه شما در دسترس است. به شما امکان می دهد دکمه مانند خود را به سبک دلخواه خود تنظیم کنید.

این افزونه مناسب برای افرادی که دارای سایت های ویترین هستند و همچنین برای مشاغل و اوراق بهادار شخصی وجود دارد که می توانید در اختیار کاربران خود قرار دهید تا در مورد کار و محصولات خود رأی دهند.

WP ULike مجموعه ای از ویژگی های عالی را برای BuddyPress ، bbPress و تعدادی دیگر از افزونه های دیگر فراهم می کند ، بنابراین می توانید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد سازگاری ویژگی ، از این افزونه در همه جا استفاده کنید..

WP ULike اکنون برای بیش از 35 زبان برای بارگیری در دسترس است و این برنامه رایگان است!

7. رتبه بندی سیستم بررسی ستاره ابزارک

ویجت امتیاز: سیستم مرور ستاره

رتبه بندی ویجت سیستم بررسی پنج ستاره را در سایت اضافه می کند. کاربران به سادگی باید بر روی ستاره ها کلیک کنند تا دیگران بدانند که درباره هر پست ، صفحه ، نوع پست سفارشی ، اظهار نظر یا بررسی چه فکر می کنند. می توانید رتبه بندی های انگشت شست و ستاره را در پست ها ، صفحات یا نظرات خود جاسازی کنید و رتبه بندی ها را از درون داشبورد وردپرس خود سفارشی و مدیریت کنید.

رتبه بندی های ستاره ها کاملاً قابل تنظیم هستند ، از مرورگرهای اصلی و بسیاری از زبان ها پشتیبانی می کنند. می توانید رتبه های نامحدودی از انگشت شست و ستاره ایجاد کرده و آرای نامحدودی جمع کنید. این افزونه شامل یک ویجت است که می توانید در نوار کناری خود قرار دهید تا پست ها ، صفحات و نظرات دارای امتیاز بالا را نشان دهند. افزونه‌ها برای نمایش توییت و اشتراک‌گذاری در دسترس هستند

8. YASR رتبه بندی دیگر ستاره ها

YASR رتبه بندی یک ستاره دیگر

رتبه بندی دیگر Stars (YASR) یک بررسی جدید در سیستم است که براساس افزونه جی کوئری RateIT است. این افزونه به شما کمک می کند رتبه بندی ها را به دو روش مختلف اضافه کنید – می توانید رتبه خود را اضافه کنید و همچنین رای دهندگان خود را فعال کنید.

حتی اگر می خواهید بازدید کنندگان به صورت جداگانه در مورد جنبه های مختلف یک محصول رأی دهند ، می توانید چندین مجموعه ایجاد کنید. نمرات بازبینی یا رتبه بندی بازدید کنندگان توسط موتورهای جستجو از طریق قطعه بندی نمایه می شود.

9. WP-PostRatings

WP-PostRatings

با WP-PostRatings ، روش های بسیاری برای نمایش آرا مانند ستاره ، انگشت شست ، کنه ، قلب ، اعداد و موارد دیگر وجود دارد. تنظیم افزونه می تواند کمی فنی به دست آورد.

با کمی کد می توانید رتبه ها را در همه پست ها یا پست های انتخاب شده نمایش دهید. گزینه Manage Ratings به شما امکان می دهد رتبه بندی ها را مشاهده کنید. این افزونه می تواند بالاترین رتبه های ارسال شده ، بیشترین امتیازات ، کمترین امتیاز و بالاترین امتیاز را نشان دهد.

10. بررسی سایت

بررسی سایت

بررسی سایت به خوانندگان این امکان را می دهد تا پست های شما را با استفاده از یک سیستم استاندارد 5 ستاره ارزیابی کنند. این افزونه سریع و آسان برای شروع کار است – شما به معنای واقعی کلمه فقط آن را نصب می کنید و آماده رفتن هستید. گزینه هایی وجود دارد که تأیید بررسی ، اعتبار سنجی blockchain ، ورود به سیستم یا افزودن اعلان ها را امکان پذیر می کند. و همچنین سفارشی سازی هایی برای صفحه نمایش بررسی ها (گزیده ها ، آواتارها و غیره) ، فرم ارسالی ، نشانه گذاری طرحواره (برای سئو) و ترجمه ها.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این افزونه می توان به فیلترهای اسپم ، پشتیبانی چندرسانه ای (که در صورت میزبانی نظرات سایت خود در یک زیر دامنه جداگانه عالی است) ، پاسخگویی به بررسی ، قالب های داخلی ، ابزارک ها و کد کوتاه های آسان و قابلیت تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی فوق العاده اشاره کرد..

پاداش: نمایش نظرات خود را از سایت های شخص ثالث

آیا می دانید که می توانید نظرات را از سایت های بررسی شخص ثالث ادغام کنید؟ پلاگین هایی مانند ویجت بررسیهای Google, بررسی Google Places یا Yelp Widget Pro به شما امکان می دهد رتبه بندی ها و نظرات مشتریان واقعی را بکشید و آنها را در وب سایت خود نمایش دهید. کمک از این افزونه ها و خدمات می تواند به بخش مهمی از تلاشهای بازاریابی شما تبدیل شود.


برای ایجاد یک بررسی پاک و سازمان یافته از یک محصول ، لازم است که از یک سفارش ثابت پیروی کنیم. روشی که شما محصول را مرور می کنید – به عنوان مثال تصاویر و لیست های مقایسه ویژگی که استفاده می کنید می تواند برای سایت شما بی نظیر باشد. در صورت تمایل ، یک تماس شخصی اضافه کنید. اما شما باید در همه بررسی های خود یک قالب مداوم داشته باشید. این امر نه تنها سایت شما را سازماندهی می کند ، بلکه درباره میزان توجه شما به جزئیات نیز صحبت می کند. در نتیجه میزان خواندن شما بیشتر می شود.

مثل همیشه ، ما ورودی شما را دوست داریم. افزونه بررسی وردپرس مورد علاقه شما چیست؟ دلم برایش تنگ شده بود؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map