بهترین افزونه ها برای بهینه سازی سایت موبایل وردپرس

بهترین افزونه ها برای بهینه سازی سایت موبایل وردپرس

آیا می دانید بیش از نیمی از ترافیک اینترنت در ایالات متحده از طریق تلفن های همراه است؟ با استفاده از این آمار ، بیش از نیمی از افرادی که از وبلاگ شما بازدید می کنند این کار را از طریق تلفن هوشمند خود انجام می دهند.


یکی از راه های اصلی تبلیغ وبلاگ ، رسانه های اجتماعی است. آخرین باری که فیس بوک را از روی دسک تاپ خود باز کردید کی بود؟ خوب ممکن است شما امروز در محل کار این کار را انجام داده باشید.

اما نکته اینجاست که سایت هایی مانند فیس بوک و توییتر به صورت موبایل حرکت کرده اند – حداقل برای مصرف کنندگان مانند ما. احتمالاً این پیام وبلاگ را از طریق تلفن یا رایانه لوحی خود می خوانید. این واقعیت را که شما این پست وبلاگ را از طریق خبرنامه ، فید یا رسانه های اجتماعی دریافت کرده اید ، ذکر نمی کنم.

آیا به عنوان یک وبلاگ ، آیا واقعاً می توانید از این رو توجه کنید که به خوانندگان تلفن همراه خود توجه نکنید؟ احتمال وجود دارد که آنها وفادارترین خوانندگان شما باشند. چرا؟ فقط به این دلیل که آنها خواندن را انتخاب کردند شما محتوا با استفاده از هرج و مرج ترین دستگاه در کره زمین.

اگر می خواهید تجارت خود را تأسیس کنید و از سایت خود درآمد کسب کنید ، مجبورید قدرت موبایل را در آغوش بگیرید.

باشه ، بیرون اومد بیا ادامه بدهیم. بنابراین وردپرس را به عنوان سکوی وبلاگ نویسی خود انتخاب کرده اید. عالی. شما یک موضوع وردپرس بسیار جذاب و جذاب ، آماده پاسخگو ، همراه و حتی پشتیبانی از صفحه نمایش شبکیه را دارید.

در اینجا گرفتن. بسیاری از این موضوعات پاسخگو به اصطلاح “عالی” همیشه به همان اندازه جذاب نیستند که تبلیغ شوند. مشکلات تراز و ناسازگاری در نسخه موبایل سایت شما ممکن است اتفاق بیفتد (که به هر حال بدون کمک توسعه دهنده امکان حل آن وجود ندارد). و برخی از مضامین ابتدا رویکردی موبایل انجام نمی دهند و در هنگام بارگیری به سادگی کاملاً کند هستند. به یاد داشته باشید ، اگر در 3 ثانیه بارگیری نشود ، یک بازدید کننده احتمالاً وب سایت شما را ترک می کند. با موبایل ، آن بازه زمانی 3 ثانیه به طور پیوسته کاهش می یابد. در واقع ، فکر می کنم وقتی می گویم که دو منزلی که روز به روز از بین می روند ، موافق و موافق هستید.

بنابراین با روحیه خواندن تلفن همراه مبارک ، این لیست از افزونه های شگفت انگیز بهینه سازی موبایل را برای وردپرس گردآوری کرده ام. به عبارت دیگر ، این افزونه ها شما را قادر می سازد یک نسخه موبایل واقعاً عالی از سایت وردپرس خود بسازید.

قبل از شروع کار ، یک یادآوری سریع مبنی بر اینکه نیازی به استفاده از هر افزونه ای در این لیست ندارید. ما افزونه های مشابه را به اشتراک می گذاریم ، و در حالی که ممکن است ویژگی های کمی متفاوت ارائه دهند ، یکی از بهترین ها را برای شما انتخاب کنید. نصب افزونه ها با قابلیت های تکراری می تواند باعث ایجاد مشکل در سایت شما شود – بنابراین سعی کنید آنچه را که نصب می کنید محدود کنید. بی پایان ، بیایید شروع کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

بسته موبایل وردپرس

افزونه موبایل بسته وردپرس

این افزونه در هنگام ایجاد وب سایت تلفن همراه مقداری اسلحه جدی را بسته بندی می کند. معمولاً یک افزونه یک نسخه سازگار با موبایل از یک وب سایت موجود را ارائه می دهد. این افزونه مایل اضافی را طی می کند و با استفاده از آخرین فن آوری های HTML5 کل برنامه وب ایجاد می کند.

اگر در یک سایت موبایل و یک برنامه وب نا مشخص هستید ، این ممکن است به شما کمک کند. اگر استفاده کرده اید Facebook Lite در مرورگر Android موجودی ، آن یک سایت موبایل است. اگر از نسخه اخیر Chrome در تلفن خود استفاده می کنید ، با برنامه وب Facebook به شما ارائه می شود.

برنامه های وب از نظر UI و UX بسیار روانتر هستند ، آنها همگام سازی آفلاین ، قابلیت های صرفه جویی را دارند و در همه سیستم عامل ها شامل iOS ، Windows Phone ، BlackBerry OS و Android کار می کنند..

یکی از جالبترین ویژگی های WordPress Mobile Pack این است که به شما امکان می دهد پیام ها ، صفحات و نظرات مختلف را بر اساس دستگاه هدف همگام سازی کنید. این نسخه همچنین نسخه برتر را ارائه می دهد که قابلیت سفارشی سازی و قابلیت های مضامین بهتر ، ادغام با Google Analytics و شبکه های تبلیغاتی مانند Google AdSense و DoubleClick ، ​​همگام سازی آفلاین و یک تن دیگر از ویژگی های بسیار جذاب دیگر.

افزونه موبایل WPtouch

افزونه پاسخگو WPTouch

WPtouch با نام افزونه موبایل WordPress “اصلی” ، مبحث موجود در وردپرس شما را به یک الگوی زیبا و روان موبایل تبدیل می کند که از دستورالعمل های طراحی سایت تلفن همراه توصیه شده توسط Google استفاده می کند. نسخه برتر این افزونه – WPtouch Pro انواع تم های پیشرفته ای را برای وبلاگ ها ، مشاغل و مضامین خاص WooCommerce ارائه می دهد.

همچنین می توانید افزونه های اضافی را خریداری کنید که گزینه های تبلیغات غنی را اضافه می کنند ، حالت برنامه وب (شبیه به WordPress Mobile Pack) ، محتوای «فقط برای موبایل» ، تایپوگرافی پیشرفته وب ، ذخیره سازی سایت تلفن همراه و موارد دیگر. این الحاقات از 10-20 دلار متغیر است و انعطاف پذیری در خرید آنها به صورت جداگانه براساس نیاز شما را به شما ارائه می دهد – از این طریق کنترل بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.

در حالی که برخی ممکن است استدلال کنند که قیمت افزونه پست های مرتبط با 15 دلار کمی بیش از حد است ، قطار متناوب فکر ممکن است نشان دهد که این امر به شدت باعث افزایش کیفیت کار تولید شده می شود..

AMP

افزونه رسمی وردپرس AMP

از طرف دیگر ، به جای تطبیق یک موضوع تلفن همراه ، می توانید از مطالب خود با پروژه صفحات موبایل Google Accelerated Mobile اطمینان حاصل کنید. AMP به عنوان ارائه ویژگی های دوستانه برای موبایل ، سرعت بخشیدن به سرعت مانند بارگذاری منابع async ، سیستم چیدمان استاتیک ، بارگذاری تنبل ، اولویت بندی منابع ، پیش ارائه و موارد دیگر تبلیغ می شود..

اساساً – افزونه AMP با دنبال کردن دستورالعمل های قالب بندی Google ، راهی ساده برای مشاهده محتوای سایت شما در حاشیه ارائه می دهد. و در باطن آن به طور خودکار پیام ها و صفحات شما را برای علامت گذاری از دست رفته یا نامعتبر که می تواند مشکلات اعتبار سنجی AMP ایجاد کند ، بررسی می کند. داشتن یک دوست زیبا و کاربرپسند UX را با کمترین تلاش برای شما آسان می کند.

AMP برای WP

AMP برای افزونه WP Free WordPress

AMP برای WP در حالی که افزونه “رسمی” نیست ، علاوه بر ادغام هسته AMP ، ویژگیهای بسیار خوبی نیز ارائه می دهد. به عنوان مثال ، تنظیمات اضافه شده برای مناطق تبلیغات تلفن همراه ، ترجمه های سفارشی AMP زبان ، اعلان های فشار ، 3 طرح بندی صفحه AMP از پیش ساخته ، گزینه های داده ساختار یافته ، شکستن صفحه ، تماس با اکشن ، شروع رتبه بندی ها ، و غیره وجود دارد. علاوه بر این AMP برای WP با محبوب سازگار است افزونه هایی مانند Yoast SEO ، به اشتراک گذاری اجتماعی AddThis ، سازنده صفحه Elementor ، گوتنبرگ ، فرم تماس با شماره 7 ، فرم های جاذبه و تن دیگر.

منوی پاسخگو

پاسخگو افزونه رایگان افزونه وردپرس

منوهای پاسخگو راهی سریع برای افزودن منوهای فلش موبایل به سایت شما است. با بیش از 150 گزینه برای سفارشی سازی ، تقریباً تقریباً نامحدود طراحی یک منوی سفارشی وجود دارد. از گزینه های رنگ ، قلم ، تصاویر پس زمینه ، انیمیشن های منو ، جستجوی یکپارچه ، RTL و موارد دیگر استفاده کنید. همانطور که از نام آن پیداست – همه منوها در اکثر دستگاهها پاسخگو هستند و به نظر عالی می رسند.

WP منو تلفن همراه

WP منو تلفن همراه

به عنوان جایگزینی برای آخرین افزونه ذکر شده ، می توانید WP Mobile Menu را در نظر بگیرید. این افزونه همچنین برای طراحی منوهای سایت پاسخگو خود ویژگی های زیادی را ارائه می دهد. در حالی که گزینه های کمتری در دسترس است ، این ممکن است سبک و اضافه کردن یک منوی تلفن همراه را به سایت شما نیز آسان کند.

بهینه ساز تصویر EWWW

وردپرس به طور خودکار نسخه های بهینه شده از تصاویر خود را در اندازه های مختلف ایجاد می کند. با استفاده از افزونه محبوب EWWW Image Optimizer WordPress ، می توانید تصاویر جدید و موجود خود را در سایت وردپرس خود بهینه کنید. این فشرده سازی از دست رفته و بدون ضرر تصاویر را در قالب های JPG یا PNG پشتیبانی می کند.

دود کردن

فشرده سازی تصویر Smush

Smush یکی دیگر از افزونه های بهینه سازی تصویر است که توسط تیم WPMU ساخته شده است و نوید فشرده سازی 2 برابر با نسخه برتر آنها را دارد. با این حال ، نسخه رایگان حداکثر اندازه تصویر ورودی را به 5 مگابایت محدود می کند. افزونه افزونه علاوه بر این ، ویژگی های اضافه شده ای را برای بار تنبل ، تغییر اندازه تصویر ، بهینه سازی خودکار ، سر و صدا فله (حداکثر 50 تصویر در یک زمان) و موارد دیگر ارائه می دهد.

a3 بار تنبل

افزونه وردپرس a3 Lazy Load Plugin

تصاویر بهینه شده هنوز بارگذاری می کنند. به منظور به حداقل رساندن انتقال داده و بهبود زمان بارگذاری سایت ، می توانید از افزونه a3 Lazy Load استفاده کنید. اصل این افزونه در کد JavaScript Lazy-Load-xt است که بارگیری تصاویر ، فیلم ها ، iframes ها و پست های تعبیه شده را به تعویق می اندازد. بار تنبل خود را بر اساس پست ، صفحه ، نوع پست ، ویجت و موارد دیگر تعریف کنید. به علاوه a3 Lazy Load شامل جلوه های بارگذاری اختیاری ، سازگاری AMP ، پشتیبانی از تصویر WebP و سازگاری با محبوب ترین افزونه ها (JetPack ، Elementor ، WooCommerce و غیره).

لودر تنبل

افزونه Lazy Loader WordPress

تصاویر ، فایلهای صوتی ، فیلم ها و برنامه های iframes بارگیری نمی شوند تا هنگام استفاده از Lazy Loader ، هنگام نمایش نمای فعال شود. اگر مرورگر جاوا اسکریپت را غیرفعال کرده باشد ، با کمال لطف تخریب می شود ، یعنی بدون اینکه سایت را بشکند ، کار را متوقف می کند. تصاویر به روش عادی بارگیری می شوند. به عبارت دیگر ، تصاویر هنگام بارگیری به پایین بارگیری می شوند تا آنها را ببینید – یعنی شما در نمای تصویر هستید.

سایت موبایل خود را تست کنید

تست دوستانه موبایل Google

تست دوستانه موبایل Google

Google دارای یک تست کننده سایت بسیار مناسب برای موبایل است که توصیه های شخصی شده را بر اساس آنچه در سایت شما وجود ندارد ارائه می دهد.

پس از بهینه سازی سایت خود برای مشاهده تلفن همراه ، زمان آن رسیده است که آن را آزمایش کنید. اگر نتیجه خوب است ، خوب است! آهسته به پشتتون دست بزنید. اما اگر نتایج منفی است ، به سادگی روی تغییرات پیشنهادی کار کنید و خوب خواهید بود.

بسته بندی کردن

ساخت یک سایت موبایل آسان است. ساختن یک سایت موبایل که تبدیل می شود نیست.

هدف ما در این مقاله این بود که به شما نشان دهیم چگونه می توانید وب سایت موبایل وردپرس خود را بهینه کنید. تک تک مطالعات انجام شده در زمینه روندهای موبایل به اتفاق آرا این نتیجه را می دهند که فقط رشد می کند – به صورت نمایی. Google قبلاً استفاده از قابلیت استفاده از موبایل را به عنوان یک عامل مهم رتبه بندی شروع کرده است.

ما در لیست پلاگین ها قرار گرفته ایم. حالا مطمئن شویم که در سمت برنده هستیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map