افزونه Maps Marker Pro برای بررسی وردپرس

Maps Marker Pro

با وجود کمتر از 72 ویژگی قدرتمند ، Maps Marker Pro (به قول برنامه نویس خود) “جامع ترین و کاربرپسندترین راه حل نقشه برداری برای وردپرس” است. این که آیا شما در حال سازماندهی دوچرخه سواری در اجتماع هستید ، به دنبال افزایش تردد پا به رستوران تایلندی خود هستید یا قصد راه اندازی یک فروشگاه شیرینی بوتیکی را دارید ، Maps Marker Pro راه حل انتخاب نقشه وردپرس است.


در این مقاله ، ما می خواهیم نگاهی دقیق تر به Maps Marker Pro نشان دهیم و نشان دهیم که چگونه بسیاری از قدرتمندترین ویژگیهای آن برای وب سایت وردپرس شما قابل استفاده است.

ویژگی های اصلی افزونه Maps Marker Pro

افزونه mapsmarkerpro-wordpress-plugin
اساسی ترین قابلیت های Map Marker Pro به شما امکان می دهد تا برای موقعیت جغرافیایی مورد نظر خود یک نشانگر ایجاد کنید ، از یکی از بیش از هزار نماد برای نشان دادن آن مکان استفاده کنید و پیوندی برای مسیرها ایجاد کنید. متن اضافی را می توان در یک پنجره بازشو اضافه کرد.

همچنین می توانید خوشه های نشانگر ایجاد کنید. به عنوان مثال بگویید که شما یک تولید کننده و توزیع کننده مواد غذایی سگ ارگانیک هستید. مشتریان شما ممکن است بخواهند بدانند که کالای شما را بصورت محلی خریداری کنید. شما می توانید از خوشه ها برای شناسایی هر منطقه از شهر که در آن غذای سگ شما یافت می شود ، استفاده کنید و مصرف کنندگان می توانند مکان های فروشگاهی جداگانه ای را در هر منطقه پیدا کنند.

ویژگی های اضافی قابل توجه Maps Marker Pro

 • برای جاسازی نقشه ها در صفحات ، پست ها ، قالب ها و ابزارک ها از کد کوتاه استفاده کنید.
 • نمادهای نمایش قابل تنظیم هستند.
 • نقشه های پایه خود را از جمله Google Maps ، نقشه های Open Street ، Bing ، Mapbox و نقشه های WMTS سفارشی را انتخاب کنید.
 • کاملاً پاسخگو.
 • کدهای QR نقشه های خود را به بسته بندی و غیره اضافه کنید.
 • یک افسانه نقشه ایجاد کنید.

همه این ویژگی ها و موارد دیگر با هزینه مجوز یک بار در دسترس هستند.

پشتیبانی استاندارد برای یک دامنه در دسترس است شخصی برای 31 دلار برنامه ریزی کنید پنج دامنه بر روی پشتیبانی می شوند به علاوه برنامه برای 87 دلار ، و حرفه ای طرح پشتیبانی 25 دامنه را با هزینه 164 دلار ارائه می دهد. اگرچه هر مجوز یک بار هزینه است ، اما به روزرسانی ها و پشتیبانی مداوم با هزینه سالانه متحمل می شوند.

شما می توانید قبل از ارتکاب کامل توسط این ویژگی ها ، این ویژگی ها را آزمایش کنید فعال کردن یک محاکمه 30 روزه. در صورت آماده بودن برای به روزرسانی به نسخه Pro ، این دادگاه یکپارچه به نسخه پولی منتقل می شود.

تصمیم گیری در مورد اینکه کدام ویژگی ها برای شما بهترین هستند

با وجود بسیاری از ویژگی های مختلف ، ممکن است تعجب کنید که کدام یک واقعاً می توانند برای شما و اهداف تجاری خود سود ببرند. بیایید برخی از مطالعات موردی واقعی را بررسی کنیم.

Ewetopia از Maps Marker Pro برای مشخص كردن كجا مشتریان می تواند محصولات خود را استفاده كند ، استفاده می كند. در تصویر زیر ، آنها از خوشه بندی ها ، لایه ها و نمادها استفاده می کنند تا به بازارها و رستوران هایی که محصولات خود را حمل می کنند اشاره کنند.

نقشه نشانگر Pro Map Map Map

نمونه هایی از نمادهای خوشه بندی و نشانگرهای مختلف

مرکز گردشگری دوچرخه سواری نیاگرا نیز نقشه های مختلفی را ایجاد کرد. بعضی ها مسیرهای دوچرخه سواری را نشان می دهند و برخی دیگر نشان می دهند که دوچرخه سواران برای تعمیر و خدمات اضافی در طی آن مسیرهای دوچرخه سواری متوقف می شوند. تصویر سوم از افسانه Maps Marker Pro است.

Maps Maker Pro نمونه ای از مسیرها

تصویر صفحه آهنگ های GPX برای مسیر شراب نیاگارا

Maps Marker Pro مثال توقف خدمات

عکس نشانگرهای اجاره و تعمیر دوچرخه

مثال نقشه افسانه نقشه ها نقشه

عکس صفحه افسانه نقشه

برای ایجاد نقشه های خود که به همان اندازه دقیق و حرفه ای به نظر برسید ، آموزش کارتوگرافی لازم نیست.

جهانیان را به درب شما (مجازی یا بدنی) بیاورید

دقیقاً چگونه تمام این کارها انجام شده است؟ بگذارید بگوییم شما مالک آن هستید لذت بردن و کافه مندی Mindi – جایی که دسرهای موشی ، نوشیدنی ها و وسایل آشپزی کوتاه را می فروشید. شما هم یک وب سایت و هم فروشگاه آجر و ملات دارید ، اما هدف اصلی بازاریابی شما وارد کردن ترافیک پا به مغازه شما است. قدم بعدی شما چه خواهد بود?

مرحله 1

بعد از نصب ، کلیک کنید Maps Marker Pro در صفحه مدیریتی خود در WordPress قرار بگیرید و به دنبال آن نشانگر جدید اضافه کنید. شما باید به صفحه ای هدایت شوید که شبیه به این است:

نقشه ها نشانگر نرم افزار اضافه کردن نشانگر جدید

تصویر “اضافه کردن نشانگر جدید”

گام 2

تمام زمینه های لازم را پر کنید. شما می خواهید نشانگر را نامگذاری کنید ، مکان آن را وارد کنید ، اندازه و اندازه نقشه آن را انتخاب کنید ، یک لایه اختصاص دهید (در صورت دلخواه) ، نوع جعبه کنترل و صفحه نمایش را تعیین کنید ، یک نماد را انتخاب کنید ، تصمیم بگیرید که آیا می خواهید ظاهر شوید یا خیر. متن ، و اگر چنین است ، آن متن را وارد کنید ، و سپس کلیک کنید انتشار.

ممکن است از شما خواسته شود که مختصات طول و عرض جغرافیایی را برای مکان مورد نظر خود ارائه دهید. این ساده ترین روش برای یافتن این روش است. پس از پر شدن همه زمینه ها ، آنها باید چیزی شبیه به این باشند:

Maps Marker Pro ایجاد نشانگرها

قسمتهای “افزودن نشانگر جدید” را پر کنید

مرحله 3

کد بالای نشانگر جدید خود را از بالای صفحه کپی کنید:

کد کوتاه نشانگر Pro_Grab

اینجاست که کد کوتاه نقشه خود را به دست می آورید

روش دیگر ، می توانید روی کلیک کنید افزودن نقشه دکمه واقع در بالای منوی ویرایشگر متن صفحه یا پست جدید شما.

نقشه نشانگر مثال مثال درج از صفحه

از طرف دیگر ، می توانید با کلیک کردن روی پیوند “افزودن نقشه” ، کد کوتاه را در صفحه جدید یا پست وارد کنید

اگر یک پست یا صفحه موجود ندارید که در آن می توانید نقشه جدید خود را نشان دهید ، یکی از آنها را ایجاد کنید ، سپس کد کوتاه را به منطقه مناسب اضافه کنید. صفحه یا پست مورد نظر خود را قالب بندی کرده و نقشه جدید خود را امتحان کنید. نتیجه نهایی:

Plugin Map_Map Marker Pro کامل شد

اینگونه نقشه نهایی شما به نظر می رسد

این نقشه پایه دارای یک تصویر واضح با مختصات دقیق است. مطمئناً برای کمک به مشتریان به درک بصری از محل کسب و کار کمک می کند. اطلاعات اضافه شده به جعبه بازشو تجربه مشتری را بیشتر می کند ، زیرا آنها مجبور نیستند اطلاعات اصلی مانند ساعت کاری یا در دسترس بودن پارکینگ را جستجو کنند..

استفاده از Maps Marker Pro با یک تجارت در حال رشد

Maps Marker Pro نمونه ای از لایه ها

هنگام ایجاد لایه ها,
مکانهای مجاور خوشه ای می شوند

با رشد کسب و کار یا رویداد سازمان یافته شما ، عمق اطلاعاتی که با استفاده از افزونه وردپرس Maps Marker Pro Pro خود به بازدید کنندگان سایت ارائه می دهید.

به طور متوسط ​​، بازدید کنندگان سایت که یک درخواست نقشه را انجام می دهند – مانند درخواست دیدن یک مکان جغرافیایی در وب سایت شما – به صدها منبع نقشه در پشت صحنه نیاز دارند. هنگامی که یک وب سرور باید به خاطر بیاورد که بسیاری از اطلاعات ، صفحات به طور بالقوه می توانند کندتر بارگذاری شوند ، این امر باعث می شود یک تجربه کاربر ضعیف باشد.

بازدید کنندگان سایت به طور معمول به جای انتظار برای بارگذاری صفحه ، وب سایت دیگری را جستجو می کنند. اما خوب خبر این است که گزینه خوشه بندی ارائه شده توسط افزونه Maps Marker Pro باعث کاهش زمان بارگذاری صفحه می شود.

در تصویر بالا ، دایره سبز نمونه ای از خوشه بندی است. در نزدیکی دو مکان کافی نت وجود دارد ، بنابراین آنها در کنار هم قرار می گیرند. پس از کلیک ، بینندگان می توانند مکان های جداگانه هر یک را مشاهده کنند.

برای ایجاد خوشه ها ، شما می توانید لایه هایی شبیه به نشانگرهایی که در بالا به آن بالا رفتیم ، بسازید. به جای “افزودن نشانگر جدید” ، “اضافه کردن لایه جدید” را انتخاب می کنید. بعد از پر کردن همه قسمت ها و ذخیره لایه جدید ، می توانید نشانگرهای خود را اختصاص دهید تا روی لایه ای که ایجاد کرده اید ظاهر شود. این نتیجه مستقیماً در بالا در تصویر مشاهده می شود – یک نقشه با چندین مکان خوشه ای.

نقشه های مارکر طرفدار را امتحان کرده اید?

افزونه Maps Marker Pro ابزاری مناسب است که شما را برای ارائه لایه ای از اطلاعات به بازدید کنندگان سایت و مشتریان بالقوه قرار می دهد. این ده ها ویژگی و گزینه ترجمه دارد و دارای یک منحنی یادگیری کم عمق است ، بنابراین برای فعال و نمایش نقشه های خود نیازی نیست وقت زیادی را از برنامه شلوغ خود حک کنید..

Maps Marker Pro را دریافت کنید

آیا فکر می کنید افزونه Maps Marker یک راه حل مناسب برای تجارت شما باشد؟ نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map