بهترین افزونه های وردپرس LMS برای ایجاد دوره 2020

بهترین افزونه های وردپرس LMS برای ایجاد دوره

اینترنت مکان بسیار خوبی برای انتخاب مهارت و دانش است. درست از طریق میز مطالعه در خانه ، می توانید در اینترنت برای دوره ها اکتشاف کنید ، برای آنها ثبت نام کنید ، از طریق دروس کار کنید و یک گواهی تکمیل به رزومه خود اضافه کنید (مانند این دوره های جذاب وردپرس برای مبتدیان). و پلاگین ها و گزینه های آسان LMS وردپرس وجود دارد که وب سایت شما را به یک سیستم مدیریت یادگیری کامل تبدیل می کند.


به بیان ساده تر ، بسیاری از افراد بیش از مایل به پرداخت هزینه خوب برای یک دوره آنلاین در موضوع مورد نظر خود هستند. برای برطرف کردن این تقاضا ، تعدادی از نهادها و افراد از طریق وب سایتهای آموزشی خود به آنها می رسند. این وب سایت ها خدمات نهایی به پایان می رسانند ، از ساخت محتوای دوره و ثبت نام دانشجویان ، گرفته تا امتحانات و اعطای گواهینامه های پایان دوره..

و برای پاسخگویی به طراحی و نیازهای کاربردی این وب سایت ها ، مضامین با کیفیت و افزونه هایی که به بستر آموزشی آنلاین ارائه می دهند ، در بازار موجود است.

می توانید از چندین طریق به ساختن یک سیستم مدیریت یادگیری (LMS) بر اساس WordPress بروید – می توانید مهارت های برنامه نویسی خود را برای آزمایش در یک نصب وردپرس خود میزبان قرار دهید ، یا می توانید یکی از بسیاری از تم های برتر ساخته شده حق بیمه را برای کمک به شما اتخاذ کنید. . اگر فقط می خواهید دوره هایی را ارائه دهید ، افزونه ای را اضافه کنید که دسترسی کاربر به محتوا را محدود کند.

علاوه بر این ، افزونه های تخصصی LMS WordPress وجود دارد که به گونه ای طراحی شده است که کلیه ویژگی های ویژه مورد نیاز وب سایت های ارائه دوره های آنلاین را بر عهده دارد. آنها به شما در مدیریت دوره ها ، ارتقاء آنها و کسب درآمد از طریق هزینه ها و تبلیغات کمک می کنند. بدون اینکه دیگر منتظر بمانید ، در اینجا چند گزینه برتر خط وجود دارد که فکر می کنیم برخی از بهترین افزونه های LMS وردپرس در بازار هستند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. پلاگین MasterStudy LMS رایگان WordPress

افزونه وردپرس مستر MasterStudy LMS

MasterStudy یک دوره آنلاین کاملاً برجسته و افزونه LMS WordPress است. این افزونه آسان برای استفاده ، باعث می شود مدیریت دوره به لطف پشتیبانی داخلی از فیلم ها ، آزمونها ، عضویت های پرداخت شده ، رتبه بندی ها ، لیست های آرزو و موارد دیگر.

در هنگام ساخت یک دوره آموزشی ، گزینه های بسیاری برای ساخت برنامه درسی (با دروس و گواهی پایان دوره) ، اضافه کردن سؤالات متداول و اطلاعات پایه دروس (مدت زمان ، سخنرانی ، ساعت فیلم ، سطح کاربر و غیره) وجود دارد. صفحه پیام پیام MasterStudy یک راه عالی برای ارتباط معلمان و دانش آموزان است. ویژگی های پیشرفته پرسش و پاسخ و امتحان در زمان واقعی باعث می شود دانشجویان بتوانند یک دست “دیجیتالی” و همچنین مربیان دوره را در آزمون های به موقع اضافه کنند. علاوه بر این ، پی پال و Stripe یکپارچه سازی باعث می شود درآمد از دوره یک نسیم باشد.

مهمتر از همه ، در حالی که MasterStudy باید با محبوب ترین مضامین وردپرس کار کند ، یک تم MasterStudy Education & LMS وردپرس وجود دارد که به طور خاص برای کار با این افزونه دوره قدرتمند طراحی شده است. موضوع شامل پوستی سبک و تیره ، گزینه هایی برای دوره های آفلاین ، یک ظاهر طراحی متنوع دروس مختلف ، صفحات پروفایل کاربر ، سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی از ترجمه و موارد دیگر است. بنابراین اگر پلاگین رایگان MasterStudy LMS WordPress را در نظر دارید ، مطمئناً به موضوع نیز نگاهی بیندازید.

2. Tutor Complete LMS برای وردپرس

Tutor Complete LMS Solution for WordPress

Tutor LMS یک افزونه freemium است که پر از امکانات برای دوره های آنلاین شما است. برای مبتدیان می توانید دوره های نامحدودی را با استفاده آسان از سازنده دوره ایجاد کنید. با استفاده از سازنده drag and drop برای افزودن درس ، ترتیب محتوای دوره ، مواد ، تعیین مدت زمان ، اضافه کردن سطح دشواری ، و غیره. افزونه همچنین ارائه می دهد بلوک های گوتنبرگ ، پشتیبانی ویدیو (بومی ، یوتیوب و Vimeo) ، اطلاعیه ها ، رتبه بندی ها / بررسی دوره ها و تعداد نامحدود مربیان. بنابراین ارائه دوره هایی از متخصصان مختلف بسیار آسان است. حتی یک تستر ایجاد کننده آزمون وجود دارد دانش در طول دوره!

از این گذشته ، مدرس شامل داشبورد دانشجویی جلویی ، پروفایل و پانل های معلمان ، گزینه های یک ظاهر طراحی داخلی ، یک ویجت دوره سفارشی و سازگاری WooCommerce & EDD است. و این فقط در نسخه رایگان است! می توانید به یک نسخه ارتقا دهید مدرس LMS Pro برنامه ریزی برای تنظیمات مسابقه پیشرفته (تطبیق ، تطبیق تصویر یا پاسخ ها ، ترتیب ، پاسخ کوتاه) ، سازنده دوره جلسات ، پیش نیازهای دوره ، ثبت نام در تکالیف ، درجه بندی ، گزارش ها و الگوهای گواهی دوره. Pro همچنین به سیستم اطلاع رسانی ایمیل مفید و قطره ای از محتوا برای پیگیری دانشجویان ، و همچنین پشتیبانی از اشتراک های WooCommerce و Paid Membership Pro اضافه می کند (اما اینها فقط ویژگی هایی در زمان نوشتن هستند – پرداخت آن نقشه راه تا ببیند چه می آید) و در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی ، Pro همچنین شامل 1 سال بروزرسانی ، پشتیبانی از اولویت و حتی یک سرویس نصب است.

3. WP Courseware Creator Course WordPress Drag & Drop

WP Courseware Creator Course WordPress Drag & Drop

WP Courseware از ویژگی drag and drop برای کمک به شما در ساخت و ترتیب دوره ها با فرمت آشنا برای دانشجویان و مربیان استفاده می کند. ایجاد درس یا واحدها نیز آسان است – به سادگی می توانید پست ها یا صفحات را در وردپرس ایجاد کنید به روشی که معمولاً انجام می دهید و آنها را منتشر می کنید. در صورت تمایل ، دروس را به ماژول ها و دوره ها ترتیب دهید و آنها را با چند قالب مسابقه که درک دانش آموزان از دروس را امتحان می کنند ، دور بزنید. نه تنها این ، شما حتی می توانید با استفاده از ویژگی تغذیه قطره ای ، زمان انتشار مطالب را براساس تاریخ یا فاصله زمانی منتشر کنید. و به دانش آموزان اطلاع دهید که چگونه با استفاده از کتاب کلاس فرار کرده اند.

برای انتقال نمرات و نتایج از طریق ایمیل از الگوهای ایمیل قابل تنظیم استفاده کنید. علاوه بر این ، می توانید گواهینامه های اتمام منحصر به فرد ، قابل بارگیری و شخصی سازی را برای دانشجویان موفق ایجاد کنید. فراموش نکنید که اجازه دسترسی به مربیان برای ویرایش محتوا و مدیریت دوره ها و دانش آموزان را ندارید.

ثبت نام دانشجو می تواند بصورت دستی یا خودکار باشد. نه تنها این ، شما فقط با تکمیل شرایط پیش نیاز می توانید به دوره ها دسترسی پیدا کنید. WP Courseware با مضامین استاندارد وردپرس سازگار است. شما از محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز اطمینان دارید ، زیرا پشتیبانی از افزونه های عضویت (MemberPress ، OptimizePress) وجود دارد. علاوه بر این ، پشتیبانی از افزونه های محبوب تجارت الکترونیک (WooCommerce ، بارگیری آسان دیجیتال) در فروش آنلاین دوره ها کمک می کند.

4. سیستم مدیریت یادگیری وردپرس Sensei

سیستم مدیریت یادگیری وردپرس Sensei

ایجاد محتوا برای دوره ها با Sensei به آسانی ایجاد صفحه یا ارسال در WordPress است. این سیستم مدیریت یادگیری که توسط WooCommerce ساخته شده است یکپارچه با افزونه تجارت الکترونیکی خود ادغام می شود. با پیوند دوره ها به یک کالای خریداری شده می توانید دوره ای را برای مخاطبان بسیار مرتبط ارتقا دهید. از این رو ، یک خریدار کیت گلدوزی احتمالاً پیشنهاد یک دوره از گلدوزی را دریافت می کند.

CMSeware Sensei WordPress LMS

این افزونه برای ثبت نام در یک دوره از امکانات ثبت نام کاربر WordPress استفاده می کند. مقدمات را می توان برای هر دوره و همچنین برای هر درس مشخص کرد. بانک های سوال ایجاد کنید و از آنها برای تنظیم آزمون های تصادفی استفاده کنید. این افزونه شامل یک ابزار تحلیلی است که پیشرفت دانش آموزان یا دوره های فردی را دنبال می کند.

Sensei با استاندارد های تم وردپرس به خوبی کار می کند ، اگرچه توسعه دهندگان مضامینی را پیشنهاد می کنند که از Sensei پشتیبانی یکپارچه ارائه می دهند. بسته به ویژگی هایی که می خواهید گنجانید ، می توانید تعدادی افزونه را به افزونه اضافه کنید. اکثر آنها رایگان هستند ، اما برای اینکه بتوانید محتوای خوراک را ببندید و مدالها را برای دستاوردها اهدا کنید ، لازم است افزونه ها را جداگانه خریداری کنید.

5. سیستم مدیریت یادگیری WordPress LearnDash

سیستم مدیریت یادگیری WordPress LearnDash

LearnDash یک سیستم مدیریت یادگیری کامل است که API Tin Can (Experience) را برای ثبت و ذخیره فعالیتهای یادگیری کاربران خود پیاده سازی می کند. Tin Can API مشخصات نرم افزاری elearning است که تمام تجربیات یادگیری را ردیابی و ضبط می کند. این داده ها در مورد تجربیاتی مانند یادگیری موبایل ، شبیه سازی ، فعالیتهای دنیای واقعی ، یادگیری تجربی ، یادگیری اجتماعی ، یادگیری آفلاین و یادگیری مشارکتی جمع آوری می کند. این داده به شما می دهد بینش در مورد فعالیتهای یادگیری کاربران. به ویژه ، این امر به یادگیری غیررسمی و شخصی کمک می کند ، جایی که عملکرد شخصی از پس زمینه توسط مربیان یا کارمندان موسسه ردیابی می شود..

LearnDash از ویژگی های بسته بندی شده است و به خوبی با وردپرس ادغام شده است تا انتشار مطالب و کسب درآمد از وب سایت را برای شما آسان کند. برای ارائه ساده می توانید دوره ها را به چند ردیف تقسیم کنید. محتوای خوراک را طبق برنامه تنظیم کرده و دسترسی را پس از مدت مشخص غیرفعال کنید. از هر عنصر رسانه ای مانند صوتی ، تصویری ، تصاویر ، Google Docs ، Articulate یا Adobe Captivate استفاده کنید. آزمونها را با قالب ساده پرسشنامه طراحی کنید یا از 8 نوع آزمون از پیش طراحی شده توسط افزونه انتخاب کنید.

تایمرهای درس راهنمایی می کنند که دانش آموز چه مدت می تواند در هر درس بگذراند ، و مدیران انتساب اجازه می دهند تا در مورد تکالیف ارائه شده اظهار نظر کنند. کاربران می توانند نمایه هایی از قسمت جلویی ایجاد کنند و کاربران ثبت نام شده می توانند به انجمن های خاص دوره خصوصی یا عمومی بپیوندند.

توسعه دهندگان به تجربه صنعت غنی خود در تهیه این افزونه اعتماد کرده اند و تعدادی از دانشگاه های معتبر در بین کاربران حساب می کنند. این افزونه چند منظوره فعال است و با هر موضوعی کار می کند. تعدادی از برنامه های افزودنی رایگان و حق بیمه برای ویژگی های پیشرفته در دسترس هستند. این پسوندها در پاسخ به بازخورد انجمن توسعه یافته اند. به علاوه صدها موضوع سازگار وجود دارد (مانند eLumine یا دانشگاه) که ویژگی های اضافی و گزینه های یک ظاهر طراحی شده را اضافه می کند.

6. افزونه LearnPress WordPress LMS

افزونه LP LearnPress WordPress

افزونه هسته LearnPress رایگان و سبک است. اگر عملکردی که به وب سایت خود نیاز دارید وجود دارد ، آن را در بین تعداد افزودنی های رایگان و پرداخت شده جستجو کنید. برخی از عملکردها برای کسب درآمد بهتر وب سایت کمک می کند.

رابط کاربری در ساخت دوره ، ویرایش و حفظ محتوای دوره کمک می کند. شما می توانید قبل از ترقی به سطح بعدی ، بسیاری از تنظیمات مانند مدت دوره ، علائم لازم برای عبور ، تعداد تلاش و گرفتن آزمونها را تنظیم کنید. صادر کردن دوره ها به وب سایت های دیگری که از LearnPress استفاده می کنند نیز ممکن است. با پشتیبانی BuddyPress ، دانش آموزان می توانند برای بحث در مورد مشکلات و به اشتراک گذاری دانش گروههایی تشکیل دهند.

یادگیری

این افزونه به بسیاری از زبانها ترجمه شده است ، از شبکه های چندرسانه ای و همچنین روش های پرداخت PayPal ، Stripe و WooCommerce پشتیبانی می کند. در حالی که می توانید از LearnPress با هر نوع استاندارد WordPress استفاده کنید ، نویسندگان اکیداً توصیه می کنند که از آن استفاده شود موضوع آموزش وردپرس یا موضوع LMS وردپرس. در موارد دیگر ، آنها برای دسترسی به بسته های دوره ، بازی ، گواهینامه های دوره و بسیاری از افزودنی های برتر ، ارتقاء به Pro را توصیه می کنند..

7. ناموست! LMS برای وردپرس

ناموست! LMS برای وردپرس

پس از نصب نسخه رایگان Namaste! LMS ، می توانید نصب وردپرس خود را به یک وب سایت آموزشی کاربردی تبدیل کنید. از ویژگی های آموزش الکترونیکی می توان به ایجاد درس و تکالیف ، ثبت نام دانش آموزان ، مدیریت دوره ها و دانشجویان ، تعیین پیش نیازهای دروس و موارد دیگر اشاره کرد.

عملکرد افزونه را با افزونه عضویت رایگان تقویت کنید کونیچیوا! گزارش های مفصلی درباره فعالیت در محل دانش آموزان تهیه کنید. هنگام فعال سازی ، ویجت داشبورد تعداد مشخصی از فعالیت های روز را در صفحه نشان می دهد. ادغام های PayPal و Stripe به جمع آوری هزینه برای دوره ها کمک می کند.

Namaste-lms

نسخه برتر درآمدزایی وب سایت را آسان می کند – سبد خرید را به دوره های مشخص شده اضافه کنید ، کوپن های تخفیف ایجاد کرده و مدیریت کنید و پرونده های محافظت شده را مدیریت کنید. نه تنها این ، شما می توانید به برخی از کاربران به عنوان مدیران کلاس دسترسی پیدا کنید و مدرک جوایزی را برای تکمیل دوره یا برای کسب امتیاز کسب کنید.

8. افزونه LifterLMS WordPress

افزونه LifterLMS WordPress

افزونه پایه LifterLMS رایگان ، شهودی برای استفاده و انعطاف پذیر است. تقریباً همه جعبه های موجود در لیست ویژگی های سیستم مدیریت یادگیری مورد نیاز و قدرت WP101, یک سری آموزش ویدیویی محبوب وردپرس.

دانش آموزان می توانند با یادآوری نوارها و آزمونها به پیشرفت بپردازند تا پیشرفت خود را پیگیری کنند. دانش آموزان را با ایمیل های خودکار آگاه نگه دارید. این ایمیلها با فعالیت از پیش تعریف شده دانش آموزان ایجاد می شوند ، مانند ورود به سیستم برای مدت طولانی ، عدم موفقیت در مسابقه ، یادآوری تاریخ های مقرر و موارد دیگر. با استفاده از ایمیل های مبتنی بر عمل ، به دانشجویانی که دوره را به صورت نیمه راه ترک می کنند ، دسترسی پیدا کنید. محتوای را مطابق با برنامه های مشخص شده قطره کنید یا با پیشرفت دانش آموزان مطابقت دهید.

ویژگی های مدیریت LifterLMS

LifterLMS بارهای از ابزارهای مدیریت دوره و همچنین پردازش پرداخت از طریق PayPal ، نوار یا Autorizize.net و همچنین پشتیبانی از WooCommerce را ارائه می دهد. برای افزایش ثبت نام دانش آموزان می توانید کوپن و تخفیف در وب سایت اضافه کنید. تعدادی از افزودنیهای پرداخت شده در دسترس هستند ، و می توانید آنها را بصورت جداگانه یا به عنوان یک بسته نرم افزاری همه در یک خریداری کنید..

9. Bridge Edwiser – ادغام Moodle LMS برای وردپرس

Edwiser Bridge - ادغام Moodle LMS برای وردپرس

در آخر ، اگر طرفدار این هستید مودل چارچوب دوره منبع باز شما ممکن است علاقه مند باشید بدانید که راهی آسان برای ادغام دوره های مودل با وردپرس وجود دارد. افزونه رایگان Edwiser Bridge به شما امکان می دهد تمام دوره های مودل خود را وارد کنید و دسته های دوره های خود را مستقیماً با سایت وردپرس خود همگام سازی کنید. از آنجا می توانید آنها را به صورت رایگان ارسال کنید ، آنها را بفروشید (با استفاده از ادغام داخلی پی پال) ، ثبت نام دوره و موارد دیگر را مجاز کنید.

Edwiser Bridge همچنین شامل تعدادی تنظیمات (مانند هماهنگ سازی خودکار برای دوره ها ، استفاده های ثبت شده ، زبان و غیره) است که می توانید برای فعال کردن آنها به سادگی بررسی کنید. اگر شما یک توسعه دهنده هستید (یا فعال هستید) ، حتی قلابها و فیلترهای داخلی نیز برای شخصی سازی سریعتر وجود دارد. با این وجود بهتر ، افزودنیهای عالی در دسترس است تا حتی انرژی بیشتری به WordPress LMS مودل شما اضافه شود..

همگام سازی انتخابی

با استفاده از پسوند همگام سازی انتخابی برای نسخه Edwiser Bridge ، کاربران مودل می توانند دوره های مورد نظر خود را برای همگام سازی با پلت فرم وردپرس انتخاب و انتخاب کنند ، و سپس به بازار یا فروش بیشتری بپردازند. این افزونه با کاربرد آسان باعث می شود تا مدیر مودل بسیار تمرکز خود را روی یک مجموعه خاص از دوره ها بگذارد و باعث افزایش کشش در آن دوره ها شود.

ورود به سیستم تنها

فرایند ورود به سیستم و دسترسی به دوره را با استفاده از آن ساده تر کنید افزودنی تنها ورود به سیستم برای پل Edwiser انجام می دهد. کاربران می توانند همزمان با وارد کردن اعتبار ورود به سیستم ، به طور همزمان وارد سایت Moodle و مرتبط با WordPress شوند. این کار هر دو روش است! کاربر می تواند به وب سایت Moodle یا WordPress وارد شود و به ترتیب در سایت های مربوط به وردپرس و مودل وارد شود.

Logout نیز به همین ترتیب کار می کند ، با انجام یک عمل فقط یک بار ، دانشجویان نیازی به نگرانی در مورد عدم ورود از هر دو وب سایت ندارند. با یک راه اندازی ساده ، این افزونه به ادغام WordPress-Moodle کمک می کند و دسترسی کاربران به هر دو سایت را آسان می کند ، زیرا آنها فقط یک مجموعه از اعتبار خود را دارند که باید در خاطر داشته باشند. یک کد کوتاه نیز موجود است که می تواند در هر مکانی در وب سایت وردپرس قرار بگیرد تا بتواند وارد شود.

خرید دوره فله

به کاربران اجازه دهید چندین دوره را به طور هم زمان در مودل با خرید عمده برای پل Edwiser افزونه. این افزونه وردپرس است که از قدرت WordPress و WooCommerce استفاده می کند تا به مدیر مودل اجازه دهد دوره هایی را در وردپرس بفروشد و به خریداران اجازه دهد این دوره ها را به صورت عمده خریداری کنند. و این همه چیز نیست ، پس از خرید یک دوره ، کاربران Moodle یک رابط بصری برای ثبت نام دانش آموزان در یک دوره دارند.


LMS به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از هر وسیله ای که در آن راحت باشد ، با سرعت خود بیاموزند. فرایند یادگیری می تواند با اعطای نشان ها ، آزمونها و لیست های خلاقانه برتر انجام شود. علاوه بر این ، اضافه کردن یک انجمن یا انجمن می تواند به ترغیب دانش آموزان در فرایند یادگیری کمک کند.

در چند سال گذشته ، استفاده از وردپرس به عنوان پایه ای برای وب سایت های مؤسسات آموزشی و دوره های آنلاین افزایش یافته است. افزونه های WordPress LMS که در این پست مورد بحث قرار گرفته اند ، همگی به خوبی با هسته وردپرس ترکیب می شوند تا یک سیستم تحویل دوره آنلاین کامل را تنظیم کنند. برخی از آنها رایگان هستند ، در حالی که برخی دیگر ویژگی های بسیار جذاب و زیر 250 دلار (که کمتر از 1 دلار در روز است) ارائه می دهند.

آیا با این افزونه های WordPress LMS تجربه ای دارید؟ یا شاید یکی از افزونه های LMS WordPress را که توصیه می کنید از دست ندهیم؟ لطفا در نظرات به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map