کسب و کار آموزش LearnDash خود را با مربیان چندگانه رشد دهید

کسب و کار آموزش LearnDash خود را با مربیان چندگانه رشد دهید

ایجاد یک وب سایت یادگیری الکترونیکی با LMS عالی و تم فوق العاده فقط نوک کوه یخ است. این یک نوع مانند افتتاح یک کتابخانه و انتظار برای پیاده روی مردم است. چالش واقعی افزایش ضربات است.


وقتی صحبت از آموزش آنلاین می شود ، ما با نگرانی در مورد انتخاب بستر مناسب برای ایجاد سایت آموزش الکترونیکی کامل خود ، نگران می شویم. سپس نگران ایجاد محتوای یادگیری برتر هستیم. ما فرایندهایی را برای مدیریت پیشرفت دانش آموزان ، پاسخ دادن به سؤالات آنها و افزایش تعامل از جمله موارد دیگر تنظیم کرده ایم. اما چیزی که اغلب از دست می دهیم ، در فکر نحوه جذب دانش آموزان در سایت است!

ساخت سایت و محتوا دارای اهمیت است. اما جلب توجه دانش آموزان بالقوه ، دادن دوره های گسترده ای از آنها برای انتخاب ، جذب دانش آموزان علاقه مند به ثبت نام ، به این آسانی نیست.

رشد تجارت نیاز به کار زیادی دارد. بیایید با یک مثال درک کنیم.

مطالعه موردی: توسعه وب و آموزش آنلاین

LearnDash

جان یک توسعه دهنده وردپرس است که می خواهد تخصص و اوقات فراغت خود را برای استفاده خوب قرار دهد. جان می خواهد آموزش توسعه وب سایت وردپرس را بصورت آنلاین شروع کند. ایده عالی! با توجه به اینکه وردپرس متخصص وی است ، او کاملاً آشکارا با ایجاد یک وب سایت وردپرس برای دوره های آنلاین خود اقدام می کند و LearnDash را به عنوان انتخاب LMS انتخاب می کند..

او فیلم های دوره های خود را ایجاد می کند. همه چیز عالی است او در حال ثبت نام است و مردم علاقه زیادی به دوره او نشان می دهند. یعنی تا تعداد فلوتلین های دانشجویی. دانشجویان در حال ثبت نام هستند اما به نظر نمی رسد تعداد ثبت نام کنندگان در حال افزایش است و با توجه به تلاش او برای مدیریت دانش آموزان موجود و مطالب ، سود وی کم است..

جان باید سریع عمل کند!

مسیری که بیشتر طی شده است.

آشکارترین قدم بعدی برای هر شغلی که مایل به رشد است بازاریابی است. جان موافق است او عمیقاً در تمام فعالیتهای بازاریابی احتمالی فرو می رود – وبلاگ نویسی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، بازاریابی مجدد فیس بوک ، تبلیغات پولی ، بازاریابی ایمیل ، بازاریابی وابسته.

بعضی از رویکردها کار می کنند ، برخی دیگر.

او می فهمد که این مسئله مربوط به میزان بازاریابی نیست بلکه خود موضوع است.

با توجه به اینکه وردپرس موضوعی پرطرفدار است ، دانش آموزان از قبل گزینه های زیادی دارند. دوره های زیادی وجود دارد که آموزش توسعه وردپرس و بعضی از آنها حتی به صورت رایگان ارائه می دهند. بازار دوره های وردپرس اشباع شده است و کمپین های پرداخت شده سوراخی را در جیب جان می سوزند.

پس جان چه کاری می تواند انجام دهد?

مسیری که کمتر طی شده است.

اکنون ، جان متوجه می شود که باید علاقه بیشتری به دانشجویان خود ارائه دهد تا آنها را علاقه مند نگه دارند و ثبت نام در دوره را افزایش دهند. او به فکر ارائه دوره های ارزش افزوده برای دانشجویانی است که توسعه وب سایت WordPress را انجام می دهند.

در کنار توسعه وب سایت ، وی به اضافه کردن دوره های طراحی چیدمان و دوره های جستجوگرها در بین دیگران فکر می کند. آنچه این کار به طور مؤثر انجام می دهد این است که به دانشجویان بالقوه مجموعه گسترده تری از دوره ها را انتخاب کند. و از آنجا که دوره ها مرتبط هستند ، دانشجویی که برای یک دوره ثبت نام کرده است ، دوره های دیگر را نیز مفید می داند.

نتیجه?

حتی بهتر از آن است که جان امیدوار باشد. این دوره ها او را به دانش آموزان بیشتری می برد و نه فقط این ، ثبت نام های توسعه وب سایت وردپرس نیز در حال افزایش است.

اما جان متخصص در زمینه طراحی و سئو نیست. بنابراین ، جان چگونه توانست همه اینها را مدیریت کند؟ چگونه او دوره های بیشتر و ارزش بیشتری را برای دانش آموزان خود ایجاد کرد?

او از مدرسان دیگر کمک گرفت.

كمك كمي طول مي كشد.

همه ما برای رشد و توسعه مشاغل خود نیاز به کمک داریم و هنگامی که بازاریابی شکست بخورد ، با افزایش پیشنهاد شما برای دستیابی به چشم های بیشتر ، راه حل منطقی به نظر می رسد. اما مانند جان ، ما در چندین موضوع خبره نیستیم. بنابراین چگونه می توانیم دوره های مختلفی را ایجاد کنیم?

ما به مربیانی مثل ما نزدیک می شویم و به دنبال پیدا کردن مخاطبی برای دوره های خود هستیم.

یک وب سایت چند آموزگار LearnDash را بطور موثری مدیریت کنید

LearnDash یک LMS ساده است زیرا درک و استفاده از آن آسان است. ساختار دوره کاملاً ساده است ، بنابراین می توانید دوره هایی را بدون هیچ زحمتی و سردرگمی ایجاد کنید ، حتی در طی چند ساعت.

به عنوان مدیر وب سایت ، آشنایی با پس زمینه وردپرس و به طور کلی وردپرس از اهمیت بالایی برخوردار است. این یک قانون سخت و سریع نیست ، اما شما باید در نهایت یاد بگیرید و از آن استفاده کنید. بسیاری از تنظیمات و ویژگی های مهم در پس زمینه وردپرس وجود دارد که شما باید در این زمینه مهارت داشته باشید ، بنابراین همیشه ایده خوبی است که زودتر از موعد درک آن را شروع کنید. و هنگامی که با وردپرس راحت شدید ، استفاده از LearnDash نسیم است.

با این حال ، با یک وب سایت چندرسانه ای ، افراد بیشتری را به سایت اضافه خواهید کرد. با نحوه ساخت LearnDash در حال حاضر ، این افراد برای ایجاد دوره های خود نیاز به دسترسی به باسن دارند. و اگر آنها با باطن وردپرس آشنا نباشند ، می تواند بسیار طاقت فرسا باشد. برای کسانی که با وردپرس آشنا هستند ، ممکن است سرپرست ها با مشکل متفاوتی روبرو شوند – ارائه دسترسی به پس زمینه ممکن است امنیت وب سایت را به خطر بیاندازد.

در هر دو مورد ، پیچیدگی باطن و فراهم آوردن دسترسی به افراد خارجی چندگانه به مشکل تبدیل می شود. و یک راه حل جستجو می شود.

1. از افزونه مدیریت چند مربی استفاده کنید

پلاگین ایجاد دوره Frontend

بهترین کار عملی استفاده از افزونه ای است که به شما امکان می دهد چندین مدرس را به وب سایت خود اضافه کنید و به آنها اجازه دهید بدون ایجاد دسترسی به باطن ، دوره هایی را در LearnDash ایجاد کنند. و مانند همه موارد WordPress افزونه ای وجود دارد که برای این منظور کار می کند. و ببین ، جلوی Course Creation برای LearnDash!

ایجاد جلسات جلسات Front End به سرورهای LearnDash اجازه می دهد تا “نویسندگان دوره” را در سایت خود ایجاد کنند. همانطور که از نام آن پیداست ، این نویسندگان دوره می توانند دوره هایی را فقط از قسمت جلویی ایجاد کنند. در اینجا چند جزئیات از چگونگی یک افزونه مانند Front End Course Creation می تواند به سازندگان مانند جان کمک کند.

2. دسترسی نویسنده دوره را محدود کنید

دسترسی نویسنده دوره LearnDash از طریق BuddyPress

با استفاده از افزونه Front End Course Creation ، سرپرستها می توانند دسترسی به وب سایت را برای مربیان یا نویسندگان دوره فقط در قسمت جلویی محدود کنند. آنها به تنظیمات WordPress دسترسی ندارند. مربیان می توانند صفحات پروفایل BuddyPress خود را با گزینه هایی برای ایجاد دوره های مستقیم از آنجا در اختیار داشته باشند. به همین سادگی!

3. یک رابط کاربری ساده ایجاد دوره ارائه دهید

افزونه Front End Course Creation Creation دارای یک رابط سازنده دوره است که استفاده از آن بسیار آسان است و کارکردهای زیادی را ارائه می دهد ، مانند اضافه کردن دوره های جدید ، درس ها ، مباحث ، صرفه جویی در پیش نویس ها ، انتشار مطالب خودکار و غیره به سرعت و بدون هیچگونه روش پیچیده. مربیان جان می توانند سلسله مراتب دوره کامل را به همراه آزمونها در یک صفحه واحد با سازنده دوره کشیدن و رها کردن ایجاد کنند. ضربان می خورد که باید هر روز به گزینه های مختلف LearnDash بروید! همه اینها ، بدون اینکه نگران پیچیدگی باطن وردپرس باشید. اشکالی ندارد اگر نویسندگان دوره کاملاً با وردپرس آشنا نباشند. هیچ منحنی یادگیری درگیر نیست. ایجاد دوره به همان سادگی پر کردن یک فرم است.

4. فروش دوره های با سهولت

به عنوان مدیر وب سایت ، جان می تواند دوره های ایجاد شده توسط نویسندگان میهمان یا مربیان دیگر را بفروشد. افزونه Front End Course Creation Creation با WooCommerce نیز سازگار است. این بدان معنی است که جان حتی می تواند آن دوره ها را به عنوان محصولات WooCommerce اضافه کند ، به طوری که دانشجویان وی گزینه های پرداخت بهتری داشته باشند. دوره های آموزشی توسط یک مربی در صورت نیاز می تواند به عنوان یک محصول واحد بصورت بسته بندی و به فروش برسد.

5. پیگیری کمیسیون ها

کمیسیون های جایزه LearnDash

با ایجاد Front End Course Creation ، جان می تواند کمیسیون های مربی را نیز مدیریت کند. افزونه به او امکان می دهد برای دوره های پرداخت شده نویسندگان دوره های فردی ، درصد کمیسیون را تنظیم کند. هربار که خرید انجام می شود ، جلسات Course Front End ، کمیسیونی را که هر مدرس برای دوره کسب می کند ، ثبت می کند. گزارش کمیسیون ها نیز در صورت لزوم می تواند صادر شود.

6. همیشه مسئول باشید!

بهترین بخش از این همه ، این است که مربیان جان به هیچ وجه دسترسی به باطن ندارند. این تضمین می کند که جان کنترل کامل دارد. جان می تواند قبل از انتشار آنها ، دوره ها را توسط نویسندگان جدید مرور کند و یا اینکه می تواند دوره های انتشار خودکار نویسندگان با تجربه را انتخاب کند. به عنوان مدیر LearnDash ، جان حرف آخر را می زند!

افکار فراق

هنگامی که صحبت از یادگیری الکترونیکی (یا هر مشاغل در رابطه با موضوع) است ، به کمک می کنید تا تجارت خود را بدون ایجاد کیفیت در مقیاس انجام دهید – همیشه خوش آمدید!
داشتن یک جفت دست اضافی به این معنی است که می توانید مسئولیت های خود را توزیع کنید و روی آنچه مهم است تمرکز کنید. تنها چیزی که شما نیاز دارید ، کمک های فن آوری برای پشتیبان گیری از شماست!

در مورد صاحبان وب سایتهایی مانند جان ، افزونه های ساده می توانند تفاوت ایجاد کنند و مشکلات مدیریت را آسان کنند. یک افزونه چند منظوره ثابت می کند که فقط به دلیل اینکه یک وب سایت LearnDash بیش از یک مربی به آن اضافه کرده است ، به این معنی نیست که تعمیر و نگهداری و مدیریت پیچیده یا خسته کننده است. راهی برای مراقبت از همه چیز وجود دارد و این فقط پیدا کردن یک افزونه مناسب برای رشد اقتصادی حرفه شما است!

تدریس مبارک! ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector