بهترین افزونه های Lazy Load برای WordPres

تصاویر ، اینفوگرافیک ها و جلوه های فانتزی همه کمکهای عالی برای تبلیغ هر نوع محتوا در یک وب سایت هستند. آنها اطمینان گیرنده های مطمئن هستند و می توانند محتوای یک محتوا را در یک فریم انتقال دهند. جای تعجب نیست که برای جلب توجه خواننده و افزایش تعامل کاربر در اینترنت ، به تصاویر متکی هستیم.


در سمت تلنگر ، تصاویر اغلب برای بارگذاری در یک صفحه وب زمان لازم دارند. و اگر به سرعت کند هستید ، به نظر می رسد بارگیری آن برای همیشه طول بکشد. این می تواند خاموش بزرگی برای کاربرانی باشد که احتمالاً از صفحه دور می شوند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

چگونه می توانیم صفحات سنگین تصویر را سریعتر بارگذاری کنیم?

چرا تصاویر برای بارگیری وقت می گیرند؟ خوب ، ما می توانیم اینگونه توضیح دهیم – یک صفحه وب با عناصر زیادی تشکیل شده است – متن ، تصاویر ، رسانه ، اسکریپت و موارد دیگر. برای بارگیری هر عنصر ، مرورگر شما درخواستی را به وب سایت ارسال می کند (به درخواست HTTP گفته می شود). بسیاری از عناصر ، به ویژه تصاویر ، بایت سنگین هستند و بارگذاری آن زمان می برد. به طور معمول همه عناصر سعی می کنند بارگیری همزمان شوند و این باعث می شود بارگیری کل صفحه وب به تأخیر بیفتد.

نکته منطقی که باید انجام شود این است که ابتدا محتوای بارگیری سریع در مرورگر ظاهر شود و توجه بیننده را به خود جلب کند. در همان زمان ، بارگیری تصاویر سنگین داده را به تعویق بیاندازید. این رویکرد احتمالاً کاربران را ترغیب خواهد کرد که منتظر بمانند زیرا چیزی روی صفحه برای جلب توجه آنها وجود دارد.

Lazy Loading چیست؟?

ما می توانیم تصاویر را با استفاده از تکنیک بارگذاری تنبل به تأخیر بیندازیم – ابتدا فقط متن یا محتوای انتخاب شده را بارگیری کنید و اجازه دهید تصاویر یا عناصر بارگذاری کند کند شوند. بارگیری تصاویر مبهم است ، بنابراین زمان اولین بایت برای صفحه وب بهبود می یابد. همزمان با پیمایش یک کاربر ، تصاویر به صورت یکجا جمع می شوند. در نتیجه ، تعداد درخواست های HTTP که همزمان به سرور ضربه می خورند کاهش می یابد.

تصاویر در حفره محل قرار می گیرند که بعداً بارگذاری می شود. با رسیدن تصاویر به قسمت مشاهده ، آنها از سرور گرفته می شوند. هنگام حرکت به ناحیه “بالاتر از برابر” ، آنها روی صفحه ظاهر می شوند. در صورت پیمایش نامحدود ، از آژاکس برای بارگیری بیشتر در هنگام برخورد کاربر در انتهای صفحه استفاده می شود.

چگونه بارگیری تنبل می تواند کمک کند

بارگذاری تنبل بار بار را کاهش می دهد. یک وب سایت سریعتر برای تجربه کاربر و موتورهای جستجو مناسب است. همچنین پهنای باند سرور را تنها با بارگیری تصاویر در صورت نیاز واقعی کاهش می دهد. این موجب صرفه جویی در پهنای باند ، در پایان سرور و در پایان کاربر می شود. می توانید بارگیری تنبلی را در صفحات انتخاب شده یا سایت گسترده اعمال کنید.

یکی از اشکالاتی که در بارگیری تنبل وجود دارد این است که محتواهایی که بعد از برابر شدن ممکن است توسط موتورهای جستجو پیدا نشود. موتورهای جستجو ممکن است محتوای پیمایش نامحدود را تشخیص ندهند. برای غلبه بر این اشکال حداقل تا حدودی ، باید URL ها را طوری ساختار دهیم که بتوانند توسط موتورهای جستجو پردازش شوند. این می تواند تا زمان بارگذاری تصویر ، متغیرهایی را برای موتورهای جستجو قابل مشاهده تر کند.

تعدادی افزونه وجود دارد که می توانند بارگیری تنبل را برای کار در وب سایت وردپرس شما انجام دهند. بیایید به برخی از افزونه های معروف نگاه کنیم,

BJ Lazy Load

برای جایگزین کردن تمام یا هر یک از تصاویر ارسال شده ، ریز عکسها ، تصاویر جاوا و برنامه های iframes با یک مکان نگهدار ، از BJ Lazy Load. این می تواند iframes را نیز جایگزین کند ، و این بدان معناست که می توانید فیلم های جاسازی شده از YouTube و Vimeo را تنبل کنید. برای ابزارک های متن نیز کار می کند. با استفاده از یک فیلتر ساده ، تصاویر و iframe ها در موضوع شما می توانند به تأخیر بیفتند.

bj-تنبل-بار

برای اینکه افزونه در وب سایت خود کار کند ، به سادگی بارگیری ، نصب و فعال سازی کنید. سپس می توانید به تنظیمات مراجعه کرده و بفهمید که در هنگام بارگیری چه عناصری باید به تأخیر بیفتند. در صورت تمایل ، تصویر محل نگهداری خود را اضافه کنید.

این افزونه از JavaScript استفاده می کند. در نتیجه ، یک بازدید کننده بدون جاوا اسکریپت عناصر اصلی را بدون هیچ گونه تأخیر در بارگذاری مشاهده می کند.

بار تنبل

افزونه ای که معمولاً برای اضافه کردن بارگذاری تنبل به وب سایت های وردپرس استفاده می شود, بار تنبل افزونه نصب و فعال سازی ساده است. می توانید با اعتماد به نفس آن را امتحان کنید ، با دانستن اینکه این نرم افزار با استفاده از ترکیبی از کدهای تیم WordPress.com VIP در Automattic ، تیم طراحی مجدد TechCrunch 2011 و Jake Goldman (10up LLC) تهیه شده است..

بار تنبل

همچنین ، دیگر لازم نیست بعد از فعال سازی کارهای دیگری انجام دهید. اما اگر می خواهید تغییراتی ایجاد کنید ، می توانید با ویرایش فایل php این کار را انجام دهید. نویسندگان تعدادی قطعه کد مفید را ارائه داده اند که می توانید برای تغییر تصویر حفره یا سوراخ برای بارگذاری تصاویر در موضوع خود یا بارگذاری تنبل همه تصاویر با بافر خروجی به آنها مراجعه کنید..

Ajax Load More – پیمایش نامحدود

بار دیگر آژاکس مناسب برای تأخیر بارگذاری در صفحات وب طولانی است که با پیمایش به پایین مشاهده می شوند. از آن برای پستهای بارگیری تنبل ، انواع پستهای سفارشی ، پستهای مجرد ، صفحات و نظرات استفاده کنید.

آژاکس-بار-بیشتر

علاوه بر این ، شما می توانید از Shortcode Builder برای قاب کردن نمایش داده های سفارشی وردپرس استفاده کنید. کد کوتاه که ایجاد می شود به صفحاتی که از طریق ویرایشگر محتوا انتخاب می کنید ، یا مستقیماً به پرونده های قالب اضافه کنید. صفحه را از قسمت جلویی مشاهده کنید و بارگیری Ajax بارگیری بیشتر محتوا را حتی هنگام حرکت به پایین بررسی کنید.

علاوه بر این ، Ajax Load More با WooCommerce و بارگیری آسان دیجیتال خوب کار می کند ، بنابراین برای صفحات طولانی محصول مناسب است.

تنبل بار برای فیلم ها

اگر وب سایتی را اجرا می کنید که دارای تعدادی فیلم جاسازی شده است ، این یکی برای شما است. تنبل بار برای فیلم ها فیلم های تعبیه شده خود را با یک تصویر قابل کلیک جایگزین می کند. به محض تماس با بازدیدكننده صفحه ، این صفحه فیلم بارگیری نمی شود. فیلم ها فقط در هنگام کلیک تصویر بارگیری می شوند.

تنبل بار برای فیلم ها

این افزونه فیلم های تعبیه شده را بازرسی می کند و کلیه پرونده های خارجی را با یک تصویر ثابت و یک دکمه پخش جایگزین می کند. فیلم ها فقط وقتی بازدید کننده روی دکمه کلیک می کند بارگیری می شود. این می تواند تأثیر واقعی در سرعت بارگیری صفحه داشته باشد ، به خصوص اگر فیلم های زیادی روی آن باشد. و برای کاربر ، یک تجربه روان است.

a3 بار تنبل

با توجه به اینکه وب سایت ها به طور فزاینده ای در دستگاه های دستی مشاهده می شوند ، باید برای یک تجربه تلفن همراه نیز بهینه شوند. a3 بار تنبل طراحی شده است تا با تأخیر در بارگیری عناصر صفحه انتخابی ، سرعت سایت روی موبایل بهبود یابد. عناصر را می توان در تنظیمات مدیر انتخاب کرد.

a3- تنبل بار

این افزونه برای محتوا در iframes هایی که در هر نقطه از محتوا یا ابزارک ها قرار داده شده است ، پشتیبانی می کند. رسانه های تعبیه شده با وردپرس ، فیس بوک مانند جعبه های دارای پروفایل ، مانند دکمه ها ، دکمه های پیشنهادی ، پروفایل های Google+ ، نقشه های Google و سایر رسانه های مشابه ، همه می توانند برای بارگذاری تنبل انتخاب شوند.

علاوه بر این ، هیچ درگیری با صفحات شتاب دهنده تلفن همراه (AMP) وجود ندارد – بار تنبلی بر روی آن اعمال نمی شود / آمپر نقطه پایانی فقط وقتی مرورگر بدون URL ورزش می کند / آمپر آن بار تنبل بازی می کند.

WP YouTube Lyte

اگر وب سایت شما به شدت در YouTube جلب می کند, WP YouTube Lyte می تواند به شما معامله خوبی کند. درج “Lite YouTube Embeds” را که شبیه به تعبیه های YouTube است ، درج می کند. اما فیلم ها فقط در هنگام کلیک روی آنها فراخوانی می شوند.

wp-youtube-lyte

برای اینکه این افزونه برای کار در وب سایت شما ثبت نام کند ، ثبت نام در YouTube به عنوان متقاضی جدید ضروری است. این افزونه از API YouTube برای هر فیلم برای واکشی آن از مخزن YouTube استفاده می کند. برای استفاده از آن API در وب سایت خود ، باید کلید API ارائه شده توسط YouTube توسط شما فعال شود. کلید سروری که از YouTube دریافت می کنید باید پر شود.

پس از فعال کردن کلیدهای API YouTube ، تنظیمات را تنظیم کنید تا ابعاد و موقعیت پخش کننده را به دلخواه خود بدست آورید.

بارگیری صفحه با صفحه بارگیری

با بارگیری صفحه با صفحه بارگیری, کاربران می توانند قبل از لود شدن صفحه ، ایده ای از زمان انتظار داشته باشند. افزونه صفحه نمایش را نشان می دهد که پیشرفت بارگذاری را درصدی از اتمام نشان می دهد.

صفحه بارگیری با صفحه بارگیری

پیشرفت را فقط در صفحه اصلی یا در تمام صفحات نشان دهید. با نسخه رایگان ، فقط یک نوار پیشرفت برای نمایش استفاده می شود. برای گزینه های بیشتر ، باید به سیستم ارتقا دهید نسخه برتر. همچنین نسخه برتر بارگذاری تنبل را بر روی تصاویر اعمال می کند.

برخی افزونه های دیگر,

 • Load More یک ویژگی مفید در صفحات طولانی محصول است. اینها معمولاً در وب سایتهای WooCommerce یافت می شود. WooCommerce Infinite Scroll و Ajax Pagination صفحه بندی پیش فرض محصول را به پیمایش نامحدود یا صفحه بندی Ajax تبدیل می کند. برای کاربر ، این بدان معنی است که آنها مجبور نیستند به طور مکرر روی “صفحه بعدی” کلیک کنند. وقتی کاربر به پایین صفحه می رسد ، مجموعه بعدی محصولات بطور خودکار بازیابی و بارگیری می شود. گزینه های مختلف صفحه بندی برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.
 •  محصولات بیشتری را برای WooCommerce بارگذاری کنید می توان برای بارگیری محصولات بیشتر از صفحه بعد با استفاده از Ajax با پیمایش نامحدود یا دکمه Load More اضافه کرد. برای جلوه های انیمیشن و سفارشی سازی, نسخه حرفه ای موجود است.
 • تصاویر Lazyload و نمایش پرده ای – با استفاده از این افزونه می توانید یک افکت سبد یا جلوه گالری سفارشی را به هر تصویر اضافه کنید و همچنین بارگیری را به تاخیر بیاندازید. با 3 اثر ارائه می شود و می توانید موارد خاص خود را نیز اضافه کنید.
 • موشک تنبل بار – بسیار سبک است (کمتر از 2 کیلوبایت). این بخش کمی از Javascript را به عنوان صفحه سایت شما که روی تصاویر کوچک ، تمام تصاویر در یک پست ، در متن ویجت یا آواتارها کار می کند ، تزریق می کند. بدون استفاده از هیچ گونه کتابخانه JavaScript مانند jQuery ، این تصاویر را در کل سایت به تأخیر می اندازد.
 • دیوانه تنبل – آیا کار مشابهی را در عین سبک بودن ، نصب و استفاده آسان دارد و نیازی به تنظیم ندارد. با افزودن یک ویژگی به تصویر ، می توان هر تصویری را حذف کرد.
 • Lazy Load XT – افزونه ای سریع است که برای تصاویر ، قاب ها ، فیلم های YouTube و Vimeo کار می کند. کاملاً قابل تنظیم است.

بسیاری از لغزنده ها دوست دارند کشویی رویال و چرخ فلک برقی WP همچنین برای بارگذاری تصاویر از اصل بار تنبل استفاده می شود. رزرو برنامه Pro از تقویم بارگیری تنبل پشتیبانی می کند.

در نتیجه

بارگذاری تنبل یک روش مؤثر برای بهبود سرعت سایت است ، به خصوص در وب سایت هایی که تعدادی از تصاویر و فیلم ها را ورزشی می کنند. بسیاری از روش های دیگر مانند بهینه سازی تصویر و ذخیره سازی وجود دارد که می تواند به بهبود سرعت سایت نیز کمک کند. افزونه ای را انتخاب کنید که مناسب وب سایت شما باشد و عملکرد را بهینه می کند تا تجربه بهتری برای کاربر ایجاد کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map