آینده را با این افزونه های In-line Front-Editor WordPress در آغوش بگیرید

ویرایشگرهای پست و صفحه وردپرس اغلب می توانند مانند بخشی از نرم افزارهایی که از بقیه سیستم عامل عقب مانده اند ، احساس کنند. جابجایی مداوم بین ویرایشگر و نمای جلوی یک پست ، کاری کمتری از ایده آل برای کار نیست ، به خصوص هنگام تلاش برای ارائه مطالب خود به درستی.


با این حساب ، هیجان انگیز است که بدانید تیم توسعه وردپرس در حال کار بر روی اضافه کردن ویرایش درون خطی – جایی که در پست های خود کار می کنید همانطور که برای خوانندگان ظاهر می شود ، از طریق جلوی سایت شما – به نرم افزار.

در یک پست اخیر ، تام پیامدهای ورود قریب الوقوع ویرایش درون خطی به جلوی WordPress را پوشش داده است. اما اگر نمی توانید صبر کنید تا بخشی از عملکرد اصلی شود ، در اینجا گزینه های ویرایش محتوای جلویی درون خطی وجود دارد که می توانید امروز امتحان کنید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

ویرایشگر جلوی WordPress

ویرایشگر جلوی WordPress

این افزونه است در حال کار بر روی توسط برخی از اعضای تیم توسعه هسته WordPress ، و انتظار می رود که در آینده در عملکرد اصلی WordPress گنجانده شود. این بدان معنی است که ویرایش محتوای جلوی خط در نهایت به وردپرس می رسد!

این ویژگی ها تاکنون به شما امکان می دهد عنوان و محتوای یک پست وبلاگ را مستقیماً از قسمت جلوی وب سایت خود ویرایش کنید ، به شرط ورود به سایت. برای افزودن و ویرایش محتوا ، این فقط یک مورد کلیک کردن روی متن و تایپ کردن است – استفاده از آن با کمال تعجب آسان است.

این افزونه برای اینکه به شما امکان ویرایش مطالب را از طریق ویرایشگر پست استاندارد بدهد ، یک نوار منوی ثابت افقی را در بالای صفحه اضافه می کند ، که شامل تمام ابزارهای ویرایش پست است. این شامل گزینه های قالب بندی ، دکمه های درج لینک ها و تصاویر و امکان مدیریت دسته ها و برچسب ها به علاوه موارد دیگر است. همچنین می توانید پست خود را از قسمت جلویی ذخیره یا منتشر کنید و اگر در هر لحظه می خواهید به ویرایشگر پست سنتی وردپرس بروید ، یک دکمه دستی نیز برای آن وجود دارد.

اگر نمی توانید صبر کنید و می خواهید ویرایش محتوا را به صورت آنلاین در سایت خود شروع کنید ، می توانید افزونه WordPress Front-end Editor را نصب کنید. هرچند هشدار داده شود ، این کار در حال انجام است و هنوز محصول نهایی نیست.

طرفداران: رایگان ، آسان برای استفاده ، رابط کاربری خوب ، و به نظر می رسد خوب کار کند.

منفی: هنوز یک کار در حال انجام است ، گزینه های طرح بندی صفحه را شامل نمی شود ، فقط ویرایش و قالب بندی محتوا.

کاربرانی که می خواهند چیز جالبی تری داشته باشند ، ممکن است افزونه های دیگر موجود در این لیست جذابیت بیشتری پیدا کنند ، اما اگر پیش نمایش آینده را می خواهید ، می توانید این افزونه را مستقیماً از داشبورد سرور وردپرس خود نصب کنید..

ویرایشگر جلوی WordPress را دریافت کنید

آهنگساز ویژوال

سازنده جلویی ویژوال کامپوزر

ویژوال کامپوزر توسط WP Bakery افزونه ای ممتاز است که احتمالاً درباره آن شنیده اید. عمدتا به این دلیل که یکی از 3 افزونه فروش برتر در بازار CodeCanyon است. در حالی که این افزونه مدتی است که یک سازنده صفحه پشتی وردپرس بسیار مشهور بوده است ، یک به روزرسانی اخیر ویرایش محتوای جلویی را به ویژوال کامپوزر اضافه کرده است ، و آن را علاوه بر ارزشمند بودن در این لیست قرار می دهد..

و همچنین عناصر 40+ محتوا که به راحتی به صفحات شما اضافه می شوند و سپس با استفاده از ویرایشگر drag and drop به موقعیت خود منتقل می شوند ، اکنون می توانید مطالب را مطابق خوانندگان خود ویرایش کنید ، به لطف واقعی “آنچه می بینید است. ویرایشگر آنچه می گیرید ، همه از جلوی سایت شما. ویرایشگر جلویی ویژوال کامپوزر اکنون توسط WPExplorer در محبوب ترین تم ها ادغام شده است ، که باید ایده خوبی از این افزونه برای شما ارائه دهد..

طرفداران: توسط هزاران نفر از کاربران ، بسیاری از عناصر محتوا ، ویرایش جلو و کشیدن جلویی ، بسیاری از افزونه ها برای گسترش ویژگی ها سعی و آزمایش شده است..

منفی: رایگان نیست ، بسیاری از ویژگی های برای آشنایی با.

دریافت آهنگساز ویژوال

جو – افزونه ویرایش درون خطی برای وردپرس

ویرایشگر خط در جلوی جو

جو یک ویرایشگر محتوای جلوی خط است که هم اکنون برای وردپرس در دسترس است. این گزینه به روشی مشابه افزونه WordPress Front-end Editor عمل می کند و پس از نصب آن ، کاربران وارد شده می توانند بر روی محتوای ارسال شده خود کلیک کنند تا شروع به ویرایش آن از طریق جلوی سایت خود کنند..

با کلیک کردن و تایپ کردن ، هر قسمت از پست قابل ویرایش از جمله عنوان است. به جای نشان دادن نوار ابزار ثابت شامل گزینه های قالب بندی ، بسته به آنچه انجام می دهید ، یک فهرست حساس به متن را نشان می دهد. مانند ویرایشگر جلوی توسعه ، می توانید دسته ها و برچسب های یک پست را از طریق نمای جلویی ویرایش کنید. اضافه کردن تصاویر و تنظیم یک تصویر برجسته نیز از طریق جلوی جلو بسیار آسان است.

اگرچه Barely واقعاً خوب کار می کند ، چیز زیادی برای جدا کردن آن از کار در حال انجام WP Front-end Editor نیست ، و اگر این افزونه وارد هسته وردپرس شود ، دشوار نیست که بتوانید جایی را پیدا کنید که به سختی برای وردپرس مخاطبان خود را پیدا کند..

طرفداران: واقعا خوب کار می کند ، رابط کاربری خوب ، انجمن های پشتیبانی ، فیلم های راهنما و بلیط.

منفی: رایگان نیست ، قادر به ایجاد طرح بندی پیشرفته نیست.

ویرایشگر درون خط را دریافت کنید

آهنگساز زنده

سازنده صفحه سازنده زنده

Live Composer یک افزونه با حق بیمه مقرون به صرفه است که به شما امکان می دهد از طریق جلوی سایت وردپرس خود طرح های دلخواه را برای صفحات خود بسازید. ما اخیراً یک نمای کلی از Live Composer را منتشر کردیم که می توانید در مورد همه ویژگی های آن اطلاعاتی کسب کنید ، بنابراین امروز ما فقط به بررسی آن خواهیم پرداخت قابلیت ویرایش جلویی.

اگرچه این افزونه ویژگی های بسیار بیشتری نسبت به دو گزینه ای که تاکنون پوشش داده شده است ، دارد ، اما این به هزینه سهولت استفاده و سادگی ارائه می شود. Live Composer واقعاً نمی تواند ویرایشگر خطی در نظر گرفته شود ، زیرا اگرچه می توانید قلم ها و سایر جنبه های ارائه را از طریق جلوی سایت خود ویرایش کنید ، اما نمی توانید متن را مستقیماً در صفحه ویرایش کنید. برای این کار باید یک پنجره روکش معین را فعال کنید و سپس شروع به تایپ کنید.

اگر می خواهید یک ابزار سازنده صفحه جلویی باشد که به شما امکان می دهد قبل از زندگی ، چیدمان و طرح های خود را بطور کامل شکل دهید ، همه را از طریق رابط کشیدن و رها کردن ، سپس Live Composer می تواند یک انتخاب با ارزش باشد. اما برای کسانی که فقط می خواهند روشی ساده برای ویرایش مستقیم محتوای خود به صورت خطی باشند ، این بهترین گزینه نیست.

طرفداران: ایجاد طرح بندی صفحه ، تغییر قلم ها و یک ظاهر طراحی متن ، اضافه کردن چندین ماژول به صفحه ، برای یک افزونه حق بیمه نسبتاً مقرون به صرفه.

منفی: هیچ ویرایش متن واقعی در خط ، رابط شلوغ ، عدم سادگی ، رایگان نیست.

آهنگساز زنده را دریافت کنید

VelocityPage

VelocityPage

VelocityPage بیشتر از افزونه WordPress Front-end Editor بیشتر با Live Composer مشترک است ، این به دلیل وجود ابزارهای ساخت صفحه است. با این حال ، از آنجا که این افزونه قصد دارد با رابط کاربری وردپرس از بین نرود ، ویرایش درون خطی قطعاً منطقه ای است که توسعه دهندگان از آن دیدن کرده اند..

پس از نصب در سایت ، کاربرانی که در حال مشاهده یک صفحه هستند ، می توانند بر روی دکمه “ویرایش” کلیک کنند تا از قسمت جلویی شروع به تغییر محتوای درون خطی کنند. رابط کاربری برای ویرایش محتوای صفحه مشابه با Barley است ، به این ترتیب که در هنگام تعامل با محتوا ، یک منوی حساس به متن نمایش داده می شود. با این حال این افزونه فراتر از این است که به شما امکان ویرایش محتوای درون خطی را می دهد.

از VelocityPage می توان برای ساختن طرح بندی ، درج بسیاری از عناصر مختلف در صفحات استفاده کرد و به مجموعه ای از قالب های صفحه با کیفیت بالا می آید. اما نادیده گرفتن سایر ویژگی ها ، فقط به عنوان یک ویرایشگر درون خطی ، این افزونه کار بسیار خوبی را انجام می دهد. با این وجود یک ایراد بزرگ این است که فقط در صفحات کار می کند ، و نه ارسال ها. اگر به دنبال راهی برای ویرایش محتوای خود در خط از جلو هستید ، VelocityPage ممکن است برای نیازها و بودجه شما بیش از حد باشد. با این حال ، اگر می خواهید طرح بندی ایجاد کنید و طیف وسیعی از عناصر صفحه را نیز به صفحات خود اضافه کنید ، این یک محصول با کیفیت است.

طرفداران: ویرایش درون خطی را به خوبی ، آسان برای استفاده ، احساس می کند بخشی از WordPress ، بسیاری از ویژگی های سازنده صفحه است.

منفی: روی کسانی که به دنبال ویرایشگر درون خط هستند ، روی پستها کار نکنید ، شاید نسبتاً گران باشد.

VelocityPage دریافت کنید

نتیجه

همانطور که مشاهده می کنید ، تعدادی از توسعه دهندگان مشغول اضافه کردن ویرایش محتوای درون خطی به وردپرس هستند. خواه این روش استفاده از WordPress را دوست داشته باشید یا نه ، با انتظار می رود نرم افزار به زودی ویرایش جلویی را شامل شود ، به نظر می رسد این ویژگی برای ماندن در اینجا است..

نظر شما در مورد ویرایشگرهای جلویی برای وردپرس چیست؟ آیا از این ویژگی در سایت خود استفاده خواهید کرد?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map