افزونه های Facebook WordPress را در وب سایت خود قرار دهید

24 آگوست 2015 یک روز قرمز برای فیس بوک بود. برای اولین بار, 1 میلیارد نفر در یک روز وارد حساب کاربری فیس بوک خود شدند. در اوایل سال جاری ، فیس بوک در کل جمع کرد 1.59 میلیارد کاربر. این اعداد و ارقامی هستند که هیچ شغلی ، بزرگ یا کوچک قادر به نادیده گرفتن آنها نیست. تعداد خوبی از کاربران فیس بوک نیز بخشی از مخاطبان هدف اکثر مشاغل را تشکیل می دهند. مطمئناً دستیابی به این کاربران از طریق بستری که برای آنها آشنا باشد برای هر تجارت مناسب است.


ارتباط ماندن با فیس بوک با وردپرس آسان است. بسیار آسان است که در بسیاری از کشورها شکل اصلی اظهارنظر و برقراری ارتباط در وب است. شما می توانید فیس بوک را از طریق پروفایل یا صفحه خود با سایت وردپرس خود ادغام کنید یا با قرار دادن ویجت در سایت خود که بازدید کنندگان به سادگی می توانند با شما کلیک کرده و ارتباط برقرار کنند. عناصر مختلف زیادی در فیس بوک وجود دارد که به راحتی می توانید به وردپرس اضافه کنید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

افزونه های فیس بوک برای وردپرس

تعداد زیادی افزونه می تواند به اتصال یک صفحه فیس بوک به وب سایت وردپرس کمک کند. کاربران فیس بوک بدون نیاز به دسترسی به حساب Facebook خود می توانند از طریق وب سایت شما ارتباط برقرار کنند.

از اشتراک گذاری به روزرسانی های فیس بوک ، طرفداران ، رویدادها و تصاویر در وب سایت خود گرفته تا خودکارسازی به روزرسانی ها و اضافه کردن یک ویژگی اشتراک گذاری مفید ، افزونه های وردپرس این امکان را فراهم می آورد. بسیاری از افزونه ها به شناسه برنامه فیس بوک و یک کلید برنامه راز نیاز دارند. این اعداد مورد نیاز است به گونه ای که در هنگام دسترسی به اطلاعات فیس بوک ، فیس بوک از هویت شما اطمینان می دهد.

من در بسیاری از افزونه ها مورد استفاده قرار گرفته ام و در اینجا گزینه برتر پلاگین های فیس بوک برای وردپرس است.

افزونه صفحه فیس بوک

افزونه صفحه فیس بوک یک Likebox فیس بوک را در وب سایت خود قرار دهید. این امکان را به کاربران می دهد که با کلیک کردن بر روی دکمه ها ، صفحه شما را دوست داشته یا به اشتراک بگذارند. اگر کاربران وارد سیستم شده باشند ، می توانند ببینند کدام یک از دوستانشان قبلاً صفحه را دوست داشته اند.

افزونه صفحه فیس بوک

برای افزودن Likebox به وب سایت خود ، به صفحه افزونه Facebook بروید. آدرس URL صفحه Facebook خود را کپی کنید و سپس آن را در فضای ارائه شده جایگذاری کنید. با تنظیم ارتفاع و عرض می توانید تعبیه فیس بوک را برای وب سایت خود سفارشی کنید.

پس از دریافت اندازه تعبیه شده به همان شکلی که می خواهید ، با کلیک روی دکمه Get Code یک کد تولید کنید. دو قطعه کد تولید می شود. همانطور که در دستورالعمل های همراه با کد توضیح داده شده است ، اولین قطعه را در موضوع یا مضمون کودک خود کپی کنید. قطعه دوم را در هر کجا که می خواهید Likebox نمایش داده شود ، بچسبانید. متداول ترین مکانی که شما Likebox را پیدا خواهید کرد در نوار کناری است. می توانید کد دوم را در یک ابزارک متن قرار داده و آن را به نوار کناری بکشید. اکنون کاربران می توانند به راحتی در وب سایت شما دوست دارند یا به اشتراک بگذارند.

نهایی فیس بوک

Ultimate Facebook توسط WPMU DEV صفحات فیس بوک را با WordPress یکپارچه ادغام می کند. بسیاری از کارهایی که توسط چندین افزونه انجام می شود ، همه در این افزونه بسته بندی شده با برق قرار گرفته اند. این نرم افزار دارای ابزار قدرتمند ادغام است که تجربه ای روان را برای بازدید کنندگان در ارتباط بودن هویت خود به وب سایت شما تضمین می کند.

کاربران فیس بوک نیازی به ایجاد حساب کاربری در وب سایت شما ندارند. آنها می توانند به راحتی و با استفاده از جزئیات فیس بوک خود ، به وب سایت های وردپرس ثبت نام یا وارد شوند. نمایه WordPress Member به طور خودکار با جزئیات نمایه گرفته شده از Facebook ایجاد می شود.

نهایی فیس بوک

کاربران می توانند صفحه شما را در فیس بوک به راحتی پیدا کنند و می توانند با استفاده از رابط کاربری آشنا با فیس بوک نظر دهند. نظرات ارسال شده در فیس بوک را می توان با موضوع نظرات شما ادغام کرد. بنابراین ، اگر یک دوست در دیوار Facebook کاربر نظر ارسال کند ، آن نظر به طور خودکار به بخش نظرات در وب سایت شما وارد می شود. بسیاری از کاربران فیس بوک نسبت به اظهار نظر در فیس بوک احساس راحتی بیشتری می کنند و این افزونه باعث می شود تا نظرات در فیس بوک و وب سایت شما برای آنها آسان شود.

ویجت فید فعالیت را می توان اضافه کرد که می تواند کاربر را با سایر محتوای شخصی شده در وب سایت شما معرفی کند. کاربران می توانند آلبوم ها و ارسال خودکار را به دیوار ، صفحه ، رویدادها یا یادداشت ها به اشتراک بگذارند.

این افزونه را می توان به عنوان بخشی از بسته عضویت با WPMU DEV خریداری کرد و یک آزمایش رایگان 14 روزه ارائه می شود. این مجموعه چند منظوره است و با اکثر مضامین استاندارد سازگار است.

خوراک فیس بوک سفارشی

خوراک فیس بوک سفارشی یک افزونه بسیار دارای رتبه بالا و بارگیری شده (200،000+ نصب فعال) است. این به شما کمک می کند تا یک فید فید قابل تنظیم را در وب سایت خود نمایش دهید. سایر افزونه های Facebook فید را در iframes قرار می دهند و این مورد توسط موتورهای جستجو قابل خزیدن نیست. اما Custom Facebook Feed محتوا را اضافه می کند که می تواند توسط موتورهای جستجو خزنده شود – یک تقویت واقعی برای سئو.

خوراک فیس بوک سفارشی

فید را می توان از یک صفحه یا تعداد زیادی صفحه یا گروه تهیه کرد. کد کوتاه به شما کمک می کند تا فید را در هر صفحه ، پست یا ویجت جاسازی کنید. تنظیم ساده است. بخشی از ارسال ها می تواند پنهان باشد و حافظه پنهان باعث می شود که پست ها با سرعت زیاد بارگیری شوند. اگر مرتباً ارسال می کنید ، می توانید تنظیمات را تنظیم کنید تا صفحات فیس بوک خود را هر روز برای فید تازه بررسی کنید. یا بسته به اینکه چند بار ارسال می کنید ، می تواند هر چند دقیقه یا چند روز بررسی کند. هشتگ در پست ها بطور خودکار با هشتگ های فیس بوک مرتبط می شود.

تنظیمات را می توان با جزئیات عالی برای تنظیم تایپوگرافی ، محتوا ، رنگ ها و موارد دیگر تنظیم کرد. این افزونه برای نمایش فید متن بسیار مناسب است ، اما برای نمایش عکس ها ، فیلم ها و تعداد لایک ها ، اشتراک ها و نظرات برای هر پست ، باید به نسخه حق بیمه.

نظرات فیس بوک

نظرات فیس بوک این افزونه باعث می شود که سیستم فیس بوک کامنت را به سایت وردپرس خود اضافه کنید. سپس می توان از وب سایت شما شخصی سازی و مدیریت شد.

Facebook_comments

پس از بارگیری و فعال سازی افزونه ، باید از طریق تنظیمات افزونه به صفحه Facebook خود دسترسی پیدا کنید. در فیس بوک ، وب سایت خود را ثبت کنید ، یک برنامه ایجاد کنید و شناسه برنامه ایجاد کنید. شناسه را کپی کرده و در فضایی که برای وب سایت خود فراهم کرده ، قرار دهید. سپس در مورد شخصی سازی نمایشگر و سایر تنظیمات بروید. ما در مقاله قبلی این تنظیم را به طور کامل توضیح داده ایم.

فیس بوک یک پایگاه کاربر گسترده دارد و آوردن نظرات فیس بوک به وب سایت شما به معنای افزایش جذب بازدید کننده خواهد بود. این باعث می شود تا بازدید کنندگان به بازگشت به سایت و اظهارنظرهای منفی و سوءاستفاده ترغیب شوند. به یاد داشته باشید که نظرات فیس بوک نمی توانند ناشناس باشند و هویت های آشکار می توانند باعث حذف اسپم و ترول شوند.

مقالات فوری فیس بوک برای وردپرس

مقالات فوری فیس بوک افزونه رایگان جدیدی منتشر شده است که بطور مشترک توسط Automattic و Facebook ساخته شده است. این منبع باز و برای توسعه بیشتر در دسترس است گیتوب. شما ممکن است نماد Lightning Bolt را در بعضی از مقالات در فید Facebook خود دیده باشید. این نماد نشان می دهد که شما در حال خواندن مقاله فوری هستید.

مقالات فوری FB

با استفاده از این افزونه می توانید مقاله خود را در وردپرس ایجاد کرده و بلافاصله آن را در فیس بوک منتشر کنید. قبل از انتشار ، نمونه ها باید توسط Facebook تأیید شوند. مقالات از همان فناوری استفاده شده برای نمایش تصاویر و فیلم ها استفاده می کنند و ده برابر سریعتر از مقالات معمولی بارگذاری می شوند.

نمایش سریع و تعاملی مقالات مطمئناً باعث ترغیب سهام بیشتر و افزایش خوانایی خواهد شد. نکته منفی این است که فیسبوک نسبت به قالب بندی دقیق است و ستون های فرعی و زمینه های گمرک مجاز نیستند. فقط تصاویر و فیلم های محدود مجاز است. تبلیغات و کسب درآمد باید مطابق سیاست فیس بوک باشد و بنابراین ممکن است افت درآمد در این تعداد وجود داشته باشد.

افزونه ای تأسیس شده تر که می تواند همین کار را انجام دهد این است انتشار خودکار فیس بوک. با استفاده از این افزونه می توانید ارسال ها را مستقیماً از طریق وبلاگ خود در فیس بوک منتشر کنید. پست ها را می توان با دسته بندی یا انواع پست های سفارشی فیلتر کرد و می تواند در قالب متن ساده ، با یا بدون تصاویر باشد.

پاپ ترافیک فیس بوک برای وردپرس

Facebook Traffic Pop for WordPress ، یک افزونه حق بیمه ، پنجره ای را در وبلاگ شما ایجاد می کند که دسترسی به صفحه ای که بازدید کننده در آن مشاهده می کند را مسدود می کند. فقط با کلیک روی لایک یا اشتراک گذاری ، دسترسی دوباره برقرار می شود.

پاپ ترافیک فیس بوک

افزونه ماوس را در پایین صفحه دنبال کرده و در مرکز قرار می گیرد. هنگامی که بازدید کننده روی پنجره باز شده کلیک کرد ، دیگر او را اذیت نخواهید کرد.

قفل محتوای ویروس فیس بوک برای وردپرس

Locker Content Locker Content for WordPress یکی دیگر از افزونه های پریمیوم موجود در CodeCanyon است که برای قفل کردن محتوا بسیار عالی است. بازدید کنندگان می توانند محتوا را تنها پس از اتصال با حساب Facebook خود باز کنند.

fb-content-Locker-wordpress

وقتی این کار را کردند ، جزئیات ایمیل بازدید کننده در پایگاه داده شما ذخیره می شود. بعداً می تواند در قالب CSV صادر شود. افزونه ای عالی برای محدود کردن دسترسی به محتوای حق بیمه و جمع آوری اطلاعات کاربر.

برخی از پلاگین های محبوب تر

ممکن است دوست داشته باشید قبل از انتخاب نسخه دیگری که برای شما مناسب است ، به برخی افزونه های دیگر نگاهی بیندازید. بنابراین من تعدادی محبوب اضافه می کنم یا می توانند یک کار خاص را به خوبی انجام دهند.

 • اگر می خواهید هر صفحه فیس بوک را در سایت وردپرس خود ادغام کنید ، ادغام صفحات Facebook برای WordPress مناسب است. چند پست آخر از دیوار صفحه شما نمایش داده می شود و می توانید برای بارگذاری پست های بیشتر دکمه دیگری اضافه کنید. صفحات برای موتورهای جستجو بهینه شده و نظرات درج شده به پست نیز قابل مشاهده است.
 • برای نمایش فیس بوک Likebox در یک جعبه لایت باکس که می توان زمان بارگیری آن را انجام داد ، بررسی کنید فیس بوک صفحه لامپ جعبه تبلیغاتی.
 • نوار اجتماعی شناور یک نوار اجتماعی سبک سبک به پست و صفحات شما اضافه می کند. این برنامه فقط از سیستم عامل های مهم رسانه های اجتماعی (شامل فیس بوک) پشتیبانی می کند. دکمه ها به همراه صفحه بارگیری نمی شوند ، بنابراین هیچ کششی در سرعت سایت وجود ندارد. فقط هنگامی که یک بازدید کننده روی میله شناور می شود ، دکمه ها بارگیری می شوند.
 • افزونه قابل اعتماد برای حفظ پست های شما با به اشتراک گذاشتن پست های قدیمی در رسانه های اجتماعی است ارسال نامه قدیمی.
 • این افزونه ها فید Facebook سفارشی را اضافه می کنند: آنها را تغذیه اجتماعی کنید فیدهای سفارشی را برای رسانه های اجتماعی از جمله صفحات فیس بوک اضافه می کند. افزونه ساده فیس بوک یک منبع ساده از مطالب را از یک صفحه Facebook به وب سایت شما اضافه می کند ، که خوانندگان می توانند آن را دوست داشته و به اشتراک بگذارند. آنها همچنین می توانند پست های اخیر را از صفحه بخوانند
 • افزونه های فیس بوک ، نظرات و دیالوگ ها برای وردپرس می توانند برای ادغام افزونه ها ، نظرات و گفتگوهای فیس بوک در هر پست یا صفحه در وبلاگ خود به کمک کد کوتاه استفاده شوند.
 • صفحات ثبت شده به عنوان صفحات فن یا مشاغل و سازمانها می توانند از گالری فیس بوک jQuery برای نمایش آلبوم های فیس بوک در وردپرس خود استفاده کنند. این افزونه برای صفحات شخصی یا صفحات گروهی کار نمی کند.

نتیجه گیری

این تعداد پلاگین نسبتاً مناسب برای دسترسی به کاربران فیس بوک از وردپرس است. آنها را به وبلاگ خود اضافه کنید و تعداد لایک ها و سهام ها را چند برابر کنید.

اگر هر یک از این افزونه ها یا افزونه های دیگری که در لیست من نیستند ، برای شما خوب کار کرده است, با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map