بهترین ویرایشگر CSS Live WordPress Plugins 2020

سفارشی سازی طراحی سایت شما هرگز به این راحتی نبوده است. با استفاده از افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS ، هم اکنون می توانید سایتی منحصر به فرد ایجاد کنید که مطابق با مشخصات خاص طراحی شما باشد و تصویر برند شما را منعکس کند.


تا همین اواخر ، استفاده از CSS برای تغییر ظاهر سایت شما عمدتا در اختیار طراحان وب قرار گرفته است. با این حال ، اکنون طیف وسیعی از افزونه های ویرایشگر زنده وردپرس CSS موجود است که به شما در تنظیم سفارشی کردن سایت کمک می کند. برخی به دانش کمی در زمینه کد نویسی نیاز دارند ، در حالی که برخی دیگر به هیچ تجربه کد نویسی احتیاج ندارند. و همه آنها به شما امکان می دهند در زمان واقعی سایت واقعی خود در زمان واقعی کار کنید.

در این مقاله خواهیم دید که یک افزونه ویرایشگر زنده CSS دقیقاً چیست ، افزونه های ویرایشگر زنده وردپرس CSS در دسترس هستند و هنگام انتخاب یکی از آنها چه باید جستجو کنید.

افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS چیست؟?

افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS به شما امکان می دهد طراحی تم خود را به صورت دلخواه تنظیم کنید. با این حال ، متفاوت از ویرایش مستقیم فایلهای CSS یا استفاده از یک افزونه استاندارد CSS باتلاقی ، افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS به شما امکان می دهد تا در قسمت جلوی سایت خود کار کنید. این بدان معنی است که شما می توانید تغییرات خود را بصورت زنده در زمان واقعی تماشا کنید ، زیرا آنها را می سازید.

افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS

استفاده از افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS شامل وارد کردن کد یا تنظیم کنترل در قسمت جلویی است. این بدان معنی است که شما می توانید تغییرات خود را در هنگام تایپ تماشا کنید. نه تنها این ، کار کردن در سمت بازدید کننده در کنار وب سایت ، باعث می شود تا در جابجایی بین زبانه ها صرفه جویی کنید و مرتباً با طراوت مطبوعات.

کنترل پنل افزونه های افزونه ویرایشگر زنده وردپرس

افزونه های ویرایشگر زنده وردپرس CSS که نیازی به ویرایش CSS شما را ندارند به طور مستقیم پانل کنترل را در قسمت جلوی سایت خود نمایش می دهند که به شما امکان می دهد از طریق رابط بصری تغییراتی در طراحی سایت خود ایجاد کنید. این کار بسیار ساده با این کار انجام می شود که شما فقط به آن اشاره کرده و روی یک عنصر در صفحه کلیک کرده و سپس یک گزینه جدید را از گزینه های موجود انتخاب کنید. انتخاب یکی از افزونه های ویرایشگر زنده وردپرس CSS با این ویژگی برای کسانی که می خواهند طراحی سایت خود را شخصی سازی کنند ، ایده آل است اما نمی دانند چگونه CSS بنویسند.

هر نوع افزونه ویرایشگر زنده وردپرس CSS که از نتایج نهایی استفاده می کنید ، در واقع یکسان است. شما می توانید برای وب سایت خود یک طرح اصلی و شخصی ایجاد کنید. با توجه به مؤلفه ویرایشگر زنده ، شما نه تنها در وقت و تلاش صرفه جویی می کنید ، بلکه ممکن است در واقع از این روند لذت ببرید.

آنچه را باید در افزونه ویرایشگر زنده CSS وردپرس جستجو کنید

آنچه از یک افزونه ویرایشگر CSS به دنبال آن هستید ، به میزان دانش CSS یا تجربه برنامه نویسی شما بستگی دارد.

اگر نگران برنامه نویسی نباشید ، برخی از افزونه های ویرایشگر زنده CSS ایجاد شده اند تا توسط مبتدیان کل استفاده شود. با این حال ، شما نیاز به انتخاب یک افزونه ویرایشگر زنده با یک کنترل پنل دارید ، که به شما امکان می دهد فقط تغییرات را نشان داده و کلیک کنید. با این حال ، ارزش این را دارد که دقیقاً عناصر مورد نظر را انتخاب کنید زیرا هر پلاگین متفاوت است.

توسعه دهندگان با تجربه تر ممکن است افزونه ای را بخواهند که به شما امکان می دهد کد را خودتان وارد یا ویرایش کنید. گزینه خوب گزینه ای است که به عنوان کدگذاری و برجسته کردن هرگونه خطایی ، به شما کمک می کند. سایر ویژگی های افزونه برای جستجوی آن ، تجربه و تجربه شما شامل موارد زیر است:

 • آیا با تمام مضامین و افزونه های WordPress کار می کند؟?
 • آیا طرح های از پیش ساخته ای را ارائه می دهد؟?
 • آیا می توانید قبل از انتشار تغییرات ، در پیش نویس کار کنید?
 • آیا این باعث می شود که تغییرات افزایشی در هنگام انجام کار صرفه جویی شود ، بنابراین می توانید در صورت لزوم کار خود را خنثی کنید?
 • آیا این مستندات ، آموزش و پشتیبانی عمیق را ارائه می دهد?

بنابراین اکنون می دانید که قبل از انتخاب چه چیزی را باید در نظر بگیرید ، اجازه دهید نگاهی به افزونه های مختلف ویرایشگر زنده وردپرس CSS در دسترس داشته باشیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. CSS Hero

قهرمان CSS

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

CSS Hero یک افزونه حق بیمه ویرایشگر تم زنده وردپرس است که به شما امکان می دهد تقریباً هر جنبه از طراحی موضوع خود را شخصی سازی کنید. این کار را با استفاده از یک رابط بصری و کلیک انجام می دهد که در قسمت جلوی سایت کار می کند ، بدون اینکه در صورت تمایل مجبور به وارد کردن خط CSS شوید. بنابراین ، حتی اگر به هیچ وجه دانش برنامه نویسی ندارید ، می توانید از این افزونه برای تغییر سایت خود استفاده کنید.

CSS Hero چند ویژگی بسیار برجسته دارد. در مرحله اول ، تمام ویرایش های شما را ذخیره می کند ، بنابراین می توانید هر کاری که انجام داده اید را خنثیسازی کنید ، یا به یک نکته خاص در گردش کار خود بازگردید. دیگر نیازی نیست از اشتباه کردن و شکستن سایت خود بترسید.

ثانیا ، CSS Hero “سبک های آماده” و “پوسته های تم” را ارائه می دهد. این امر به شما صدها طرح و 29 طرح بندی پیش ساخته را می دهد تا از بین نقاط شروع سایت خود یکی از نقاط شروع را انتخاب کنید. بنابراین حتی کسانی از ما که هیچ الهام و طراحی خاصی ندارند می توانند سایتی ایجاد کنند که به آن افتخار کنیم.

CSS Hero یکی از قابل توجه ترین افزونه های ویرایشگر زنده وردپرس CSS است ، به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد طراحی سایت خود را به راحتی تنظیم کنید ، چه کسی مبتدی رمزگذاری باشد و چه یک توسعه دهنده وب. قبل از خرید CSS Hero فقط با 19 دلار ارزش آن را دارد که بررسی کنید آیا این افزونه با موضوع شما کار می کند یا خیر. CSS Hero روی تعدادی از تم های قهرمان کار می کند ، و آنها توضیحی ، درصد سازگاری (fyi Total نمرات بالاترین امتیاز بالاتر از 99٪ – راهی بالاتر از سایر تم های برتر فروش برتر) را برای شما فراهم می کنند. همچنین می توانید CSSHero را امتحان کنید RocketMode برای دسترسی به موضوع فعلی خود.

فروش تابستانی CSSHero

هم اکنون می توانید تا 50٪ در CSSHero در فروش تابستانی خود صرفه جویی کنید! هنگام پرداخت تخفیف ، هیچ کد لازم نیست. پیشنهاد به پایان می رسد 9 آگوست 2016.

در CSSHero تا 50٪ صرفه جویی کنید

2. مداد زرد

مداد زرد

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Yellow Pencil یک ویرایشگر ویژوال CSS Style WordPress و افزونه دیگری است که نیازی به رمزگذاری ندارد. گفته می شود ، ویرایشگر CSS برای کسانی که دوست دارند شیوه نامه خود را با دست ویرایش کنند وجود دارد. این افزونه در قسمت جلویی 100٪ کار می کند و به شما امکان می دهد در زمان واقعی سایت خود را ببینید و کار کنید. ایجاد شده است به شما امکان می دهد هر عنصر را در هر موضوع یا افزونه سفارشی کنید ، و این امکان را برای شما فراهم می کند که موضوع خود را در عرض چند دقیقه ویرایش کنید ، یا در صورت تمایل ، کلیه طراحی وب سایت خود را دوباره طراحی کنید..

مداد زرد به شما امکان می دهد تا انتخاب های CSS فردی را به راحتی برجسته کنید ، و موضوع خود را سریع و بدون درد تغییر دهید. این افزونه دارای 300+ زمینه ، 600+ خانواده فونت و 50+ انیمیشن برای انتخاب است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا طرح مورد نظر خود را متناسب با تصویر نام تجاری خود تنظیم کنید. Yellow Pages همچنین برای کسانی که قبلاً از افزونه های ویرایشگر زنده CSS وردپرس استفاده نکرده اند ، مستندات و پشتیبانی گسترده ای دارد.

Yellow Pencil شما 23 دلار را بازپرداخت می کند و با تمام مضامین و افزونه های وردپرس سازگار است. با این حال ، گزینه عالی برای مبتدیان و طراحان وب با تجربه به طور یکسان.

3. CJ سفارشی TJ

افزونه TJ Custom CSS

TJ Custom CSS از Theme Junkie یک افزونه وردپرس رایگان است که شما را قادر می سازد تا سایت خود را از طریق یک رابط جلویی اختصاصی تنظیم کنید. این افزونه با توجه به برنامه نویسان طراحی شده است ، و افزونه ای نیست برای کسانی که به CSS اطمینان ندارند توصیه شود.

مانند بسیاری از این افزونه ها ، TJ Custom CSS از یک مدیر CSS برای اضافه کردن CSS سفارشی به سایت شما استفاده می کند و هر نوع تم و یا سبکی پیش فرض را برجسته می کند. از داخل داشبورد شما می توان به آن دسترسی داشت و کار کرد.

با این حال ، TJ Custom CSS همچنین به شما امکان می دهد تا تغییرات را در زمان واقعی پیش نمایش کنید. با استفاده از Live Customizer می توانید تأثیر تغییرات خود را هنگام اضافه کردن CSS سفارشی مشاهده کنید. این می تواند باعث صرفه جویی در وقت شما شود ، زیرا نیازی به صرفه جویی در کار خود ، جابجایی برگه مرورگر و صفحات تازه کردن نیست.

TJ Custom یک افزونه بسیار سر راست است که به شما در ایجاد یک سایت منحصر به فرد دقیقاً مطابق با نیازهای شما کمک می کند. اگر از تنظیم متن با کد لذت می برید و تجربه سفارشی سازی موضوع خود با استفاده از CSS را دارید ، این می تواند افزونه مناسبی برای شما باشد.

4. SiteOrigin CSS

ویرایشگر CSS SiteOrigin

SiteOrigin CSS یک افزونه ویرایشگر زنده پیشرفته وردپرس CSS از SiteOrigin است. بنا بر گزارش ها ، تمام تم های وردپرس سازگار است ، این افزونه غنی از ویژگی ها ، انتخابی از ابزارها را برای پاسخگویی به نیازهای همه کاربران خود ، تجربه تجربه کدگذاری آنها ارائه می دهد..

برای مبتدیان ، SiteOrigin CSS ویرایشگر ویژوال ارائه می دهد. این شامل یک مجموعه ساده از کنترل ها است که به شما امکان می دهد سبک ها ، رنگ ها و سایر تنظیمات را به راحتی انتخاب کنید. شما به هیچ وجه به مهارت برنامه نویسی احتیاج ندارید ، می توانید فقط با چند کلیک در طراحی سایت خود تغییراتی ایجاد کنید.

برای کسانی که تجربه ویرایش CSS دستی دارند و نیاز به انجام کارهای بیشتری دارند ، SiteOrigin با یک بازرس پویا همراه است. این به شما کمک می کند تا برای هدف قرار دادن عنصر خاصی که می خواهید شخصی سازی کنید ، انتخاب صحیحی را برای استفاده پیدا کنید. این اغلب می تواند سخت ترین قسمت برای ویرایش CSS موجود باشد ، بنابراین برای کسانی که هنوز یاد می گیرند ، کمک بزرگی است.

برای برنامه نویسان پیشرفته تر در خارج ، ویرایشگر CSS قدرتمند افزونه SiteOrigin به تکمیل خودکار برای انتخاب کنندگان و ویژگی های CSS است. همچنین به شما کمک می کند تا قبل از انتشار ، مشکلاتی را در CSS خود پیدا کنید.

از ویژگی های این افزونه که برای شخصی سازی سایت وردپرس خود استفاده می کنید ، همه کارها در قسمت جلوی سایت شما به صورت واقعی انجام می شود ، بنابراین می توانید تغییرات خود را در هنگام ساختن آنها مشاهده کنید.

5. میکروتهایر

میکروترما

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Microthemer یک افزونه بصری و قدرتمند بصری جلوه ممتاز WordPress CSS ویرایشگر است. این می تواند ظاهر هر موضوع یا افزونه وردپرس را سفارشی کند و به اندازه کافی سبک است تا از کاهش سرعت سایت شما جلوگیری کند.

Microthemer گزینه هایی را برای افراد مبتدی و جوانب مثبت ارائه می دهد. غیر رمزگذارها می توانند عناصری مانند رنگ ، قلم ، تصاویر پس زمینه و طرح بندی سایت را تغییر دهند تا چند مورد از آنها ذکر شود. توسعه دهندگان می توانند در حالت پیش نمایش زنده ، با کدگذاری در CSS ، SCSS و JavaScript به صورت دستی کار کنند.

ویژگی اصلی Microthemer این است که به شما امکان می دهد در Draft Mode کار کنید. شما می توانید طراحی جدیدی را برای سایت خود امتحان کنید یا وقت خود را صرف آزمایش گزینه های مختلف یک ظاهر طراحی شده کنید بدون اینکه بر تجربه مخاطبان خود در سایت شما تأثیر بگذارد. بعد از آنکه از پیش نویس نهایی خوشحال شدید ، می توانید تمام تغییرات خود را به صورت یکجا منتشر کنید.

Microthemer با آموزش ، اسناد و انجمن های پشتیبانی بسیار کاملی همراه است و به شما کمک می کند تا از این افزونه نهایت استفاده را ببرید. می توانید Microthemer را با هزینه یکبار 45 دلار خریداری کنید ، که شامل ارتقاء رایگان برای زندگی است.

جایزه: Tweaker نهایی

Ultimate Tweaker برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

شاید بخواهید نه تنها ظاهر جلوی وب سایت خود را ویرایش کنید ، بلکه برخی از نقش های کاربر ، صفحه ورود به سیستم یا سایر ویژگی های وردپرس را ویرایش کنید. اینجاست که Ultimate Tweaker برای وردپرس می تواند مفید باشد. این افزونه با نسخه های فعلی وردپرس سازگار است. بیشتر مرورگرهای فعال شده با JavaScript باعث می شوند بدون مشکل کار کنند.

Ultimate Tweaker شامل بیش از 260 هک و ترفند مختلف است که به کاربران (بدون پی اچ پی یا دانش برنامه نویسی) اجازه می دهد تا وردپرس را پیکربندی و تنظیم کنند. با وجود تعداد زیادی ویژگی ، افزونه بسیار سریع و بهینه شده است تا فقط ترفندهای استفاده شده بارگیری شود (بارگذاری تنبل بدون استفاده از حافظه).

این افزونه همچنین از اکثر تم ها ، آرم ها و نمادها پشتیبانی می کند و از محتوا محافظت می کند (بدون منوی زمینه ، انتخاب و انتخاب بدون کشیدن). عملکرد HTML Minifier به کاربران کمک می کند تا نظرات را حذف کنند ، HTML را کم کنند و URL های نسبی ایجاد کنند.

از جمله ویژگی های قابل توجه این افزونه می توان به رابط کاربری سبک وزن با صرفه جویی در خودکار ، HTML Minifier و سازنده لینک های نسبی ، گزینه ای برای مخفی کردن جعبه های متا در انواع صفحه های سفارشی ، Role Manager ، حالت تنظیم مستقل Role ، 2 برابر سریعتر / بارگیری در حال بارگیری ، مخفی کردن اشاره کرد. و نقش مدیر “Ultimate Tweaker”.


افکار نهایی

همه افزونه های ویرایشگر زنده وردپرس CSS که در اینجا ذکر شده گزینه های چشمگیر برای کمک به شما در طراحی سایت خود هستند. هر افزونه ای را انتخاب کنید ، اطمینان حاصل کنید که مستندات ارائه شده را بخوانید تا بتوانید بهترین نتیجه را از آن بگیرید. هرچه بیشتر نحوه استفاده از یک ویرایشگر زنده را درک کنید ، طرح هایی که تولید خواهید کرد بهتر است.

آیا از افزونه CSS live editor استفاده می کنید و اگر چنین است؟ آیا شما توصیش می کنی؟ لطفاً هرگونه راهنمایی یا مشاهداتی مفید را در نظرات به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map