8 افزونه ای که عیب یابی WordPress را به یک نسیم تبدیل می کند

به همان اندازه که وردپرس جالب است ، همیشه مشکلات و اشکالات خاصی وجود دارد که احتمالاً صاحبان وب سایت در برخی از مواقع باید با آن سر و کار داشته باشند. و می توانید از طریق یک افزونه به سختی – بصورت دستی – یا به آسانی با این موضوعات کنار بیایید.


میزبان افزونه های WordPress وجود دارد که “مشکل” را از “عیب یابی” خارج می کند و کاملاً کارآیی اجرای یک وب سایت را ساده می کند. در اینجا 8 افزونه برای وردپرس ارائه شده است که زندگی شما را کمی برای آسانتر کردن صاحبان وب سایت و توسعه دهندگان آسان خواهد کرد:

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. رفع برنامه زمان بندی شده WP ارسال نامه های آینده ناموفق است

برنامه WP از دست رفته برنامه

عملکرد برنامه زمانبندی ارسال یک خدادادی است ، به خصوص برای کسانی که ترجیح می دهند به صورت عمده وبلاگ نویسی کنند و مقالات خود را در زمان های مختلف ارسال کنند تا یکدیگر نباشند. اما اگر یکی از این موارد را دارید که مرتباً پست خود را برنامه ریزی می کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که گهگاه یک پست به دلایلی منتشر نمی شود.

این می تواند بسیار ناامید کننده باشد ، به خصوص هنگامی که شما از عدم انتشار آن مطلع نشوید ، تا اینکه در خطای موجود در صفحه مدیریت خود گیر نیاورید. هیچ کس دوست ندارد آن پیام “برنامه از دست رفته” مخوف را ببیند! برنامه WP Missed Schedule Fix افزونه وردپرس ارسال نشده است می تواند به حل این مشکل کمک کند. به طور صحیح نامگذاری شده ، این افزونه سایت وردپرس شما را اسکن می کند تا پست های برنامه ریزی شده ای را که تاریخ انتشار آنها از دست رفته است بررسی کند ، و سپس پیش می رود و آنها را منتشر می کند. این یک افزونه کوچک مفید است که به هیچ وجه مانع سرور شما نمی شود.

2. آکیسمت

آکیسمت

Spam یک درد است ، اما خوشبختانه افزونه هایی وجود دارد که به طور خاص برای مقابله با آن ساخته شده اند. افزونه Akismet WordPress محبوب است در واقع ، چاره ای جز محبوبیت ندارد ، زیرا در تمام نسخه های وردپرس از پیش نصب شده است.

اگرچه ممکن است لزوماً ضد احتیاط نباشد ، اما مانع از اکثر افراد اسپم شده است و رباتها سعی در بخشیدن به بخش نظرات شما دارند. Akismet تمام نظراتی را که در وبلاگ شما ارائه می شود ، بررسی می کند ، سپس آنها را تجزیه و تحلیل می کند تا ببیند آیا آنها شبیه به مطالب اسپم هستند. گاهی اوقات سکسکه می کند ، به همین دلیل باید به طور مرتب پوشه اسپم خود را چک کنید. بعضی اوقات نظرات مشروح به عنوان هرزنامه پرچم گذاری می شوند ، بنابراین باید به مناسبت مناسبی آن را بررسی کنید.

3. WP- بهینه سازی یا بهینه سازی بانک اطلاعاتی پس از حذف نسخه ها

WP افزونه وردپرس را بهینه کنید

هنگامی که سیستم تجدید نظر شما بیش از حد بارگذاری شده است ، پایگاه داده سایت شما می تواند بسیار بزرگ شود ، که این امر باعث می شود سایت شما کارآمدتر شود. در واقع ، می تواند سایت شما را به طرز چشمگیری خراب کند. افزونه WP-Optimize وردپرس کمک می کند تا پایگاه داده خود را کوچک کنید تا وب سایت شما روانتر و راحت تر اجرا شود. این افزونه با مراقبت از مواردی مانند تجدید نظر در ارسال ، نظرات قدیمی یا پیش نویس خودکار ، این کار را انجام می دهد. پس از حذف ویرایش ها ، پایگاه داده را بهینه کنید افزونه تقریباً همین کار را انجام می دهد ، که می تواند اندازه بانک اطلاعاتی شما را بیش از نصف کاهش دهد.

4. پیوندهای صفحه به

پیوندهای صفحه به

پیوند دادن به صفحات داخلی و سایتهای خارجی همیشه وقتی می خواهید صعود کنید از صفحات گوگل ، به خصوص وقتی که این پیوندها به سایتهای دارای مجوز اشاره می کنند ، همیشه خوب است. اما گاهی اوقات انجام این کار به صورت دردناک می تواند درد واقعی باشد. هیچ کس دوست ندارد در یک فرآیند درگیر فقط برای تنظیم برخی از تنظیمات غوطه ور شود. با پیوندهای صفحه به افزونه وردپرس, همه شما باید انجام دهید این است که آن را روشن یا خاموش کنید.

این افزونه باعث می شود سفر به صفحه قدیمی قدیمی تغییر مسیر داده شود و آن را به مکانی دیگر هدایت کنید. این افزونه کوچک مفید با اضافه کردن متابوکس به ویرایشگر پست شما ، جایی که شما می توانید یک URL اختصاصی برای ورود به قسمت متن را انتخاب کنید ، کمک می کند. به این ترتیب ، وقتی ترافیک به راه شما برسد ، به طور خودکار به لینک خارجی هدایت می شود.

5- نظرات را غیرفعال کنید

نظرات را غیرفعال کنید

آیا تاکنون سعی کرده اید نظرات را در کل وب سایت خود غیرفعال کنید؟ این سخت تر از آن چیزی است که در ابتدا به نظر می رسد. اما بنا به دلایل مختلف به مناسبت های مختلف لازم است. نه تنها این ، بلکه حذف اظهارنظرهایی که قبلاً در قسمت جلویی مطرح شده اند ، دانش کمی از فن آوری ، از جمله رمزگذاری را می طلبد. هر کاربر وردپرس نمی داند که چگونه مضامین خود را کدنویسی یا اصلاح کند.

خوشبختانه ، یک افزونه عالی وجود دارد که می تواند از این امر مراقبت کند: افزونه نظرات WordPress را غیرفعال کنید. این امکان را به شما می دهد که نظرات را خاموش کنید ، برای کل سایت یا فقط به صورت پست پس از پست. هنگامی که می خواهید کاملاً از بین بروند ، افزونه حتی فرم اظهار نظر را از بین می برد. اگر می خواهید نظرات را در یک پست خاص غیرفعال کنید ، فرم نظر فقط در آن پست حذف می شود. با این حال ، در صورت انتخاب برای حفظ آنها ، می توانید نظرات موجود باقی بماند.

6. iThemes Security

iThemes Security

داشتن یک برنامه تهیه پشتیبان در صورتی که سرور شما خراب شود یا اتفاق دیگری در سایت شما بیفتد بسیار مهم است. همه این را می دانند. اما همه در واقع اقدامات لازم را برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت خود به طور منظم انجام نمی دهند ، عمدتا به دلیل این نوع ناراحتی است. واقعیت این است که شما کاملاً باید در یک دوره کوتاه مدت ، وب سایت خود را از پشتیبان گیری بازیابی کنید..

iThemes Security افزونه این کار را برای شما به صورت خودکار انجام می دهد. این امکان را به شما می دهد تا از سایت خود بصورت پشتیبان تهیه کنید ، بصورت کامل یا جزئی. این شامل بانک اطلاعاتی و افزونه های نصب شده شما می شود. افزونه های دیگری نیز برای انجام این نوع عملکردها ایجاد شده است ، اما iThemes Security احتمالاً بهترین است. این یک ویژگی ویژگی دارد و به شما امکان می دهد نسخه پشتیبان خود را در عرض چند دقیقه بازیابی کنید.

7. سئو وردپرس توسط Yoast

وردپرس سئو توسط Yoast

بهینه سازی موتور جستجوگر وب سایت شما می تواند یک دردسر باشد ، با توجه به کلیه عوامل کمی که در مورد آنها فکر کرده اید ، از جمله برچسب های متا ، توضیحات صفحه و موارد مشابه. وقتی صحبت از سئو می شود, وردپرس سئو توسط Yoast ضروری است این کنترل کامل روی توضیحات متا ، عناوین صفحه و کلمات کلیدی صفحات ، پست ها و دسته بندی های شما را به شما می دهد.

این افزونه همچنین به ربات های موتور جستجو می گوید که در مورد nofollow چه کاری باید انجام دهند ، دنبال کنید ، بدون فهرست ، فهرست و غیره. شما همچنین می توانید توضیحات فیس بوک و توییتر خود را برای پست های شخصی سازی کنید. یعنی اگر ترجیح می دهید از قسمت پیش فرض توضیحات متا استفاده نکنید.

8. Digg Digg

Digg Digg

رسانه های اجتماعی همه جا است و اگر هنوز در این باند پرش نکرده اید ، از دست می دهید ، به خصوص هنگامی که احتمالاً قرار است سایت شما سود کسب کند. اگر نمی دانید از کجا شروع کنید ، نصب آن را در نظر بگیرید افزونه Digg Digg WordPress, که یک جعبه شناور در صفحات و پستهای سایت شما اضافه می کند و به بازدید کنندگان شما این امکان را می دهد تا محتوای شما را فقط با یک کلیک به اشتراک بگذارند.

این افزونه WordPress هر سایت شبکه های اجتماعی را که می توانید در آن پرتاب کنید ، شامل Facebook ، LinkedIn ، Twitter ، Google+ ، Instagram، Pinterest و غیره را اداره می کند. می توانید نوع خدماتی را که می خواهید برای کاربران خود نشان دهید ، شخصی سازی کنید ، و لازم نیست از آنهایی استفاده کنید که فکر نمی کنید برای سایت شما فایده ای داشته باشد. در کل ، ابتدا لازم است که غرق شوید در رسانه های اجتماعی.


تعداد زیادی پلاگین در آنجا وجود دارد که می تواند برخی از رایج ترین مشکلات وردپرس را برطرف کند ، به خصوص اگر کمی پشت گوش در مورد این سیستم عامل خیس باشید. امیدوارم لیست قبل بتواند سایت شما را راه اندازی و راه اندازی کند (و آن را از این راه نگه دارید!).

آیا افزونه هایی وجود دارد که دوست دارید از آنها برای عیب یابی یا ساده سازی کار سایت استفاده کنید؟ بگذارید در بخش نظرات زیر بدانید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map