8+ بهترین افزونه های Helpdesk WordPress برای مدیریت پشتیبانی

بهترین افزونه های Helpdesk WordPress برای مدیریت پشتیبانی

افزونه های helpdesk WordPress به شما این امکان را می دهد تا پشتیبانی متمرکز و به موقع را ارائه دهید ، بنابراین تعامل کاربر و در نهایت تبدیل ها را افزایش می دهد. دریافت تبدیل بیشتر به این معنی است که با چهره ای قاچاق مانند صورت Simon Cowell قدم می زنید که همیشه چیز خوبی است.


در پست امروز ما شما را به بهترین افزونه های راهنمای کمک وردپرس موجود در بازار اشاره می کنیم ، بنابراین می توانید یک سیستم پشتیبانی کاملاً کاربردی برای جلب مشتری بیشتر اضافه کنید. اما حتی با بهترین افزونه های راهنما وردپرس ، پشتیبانی عالی در نهایت به یک چیز کاهش می یابد: در دسترس بودن.

می توانید یک افزونه راهنمای کار داشته باشید در آتش سوزی کوه رستاخیز جعل شده است, اما اگر پشتیبانی لازم را ندارید ، بی فایده است این دقیقاً مثل این است که در صحرای صحرا با یک Humvee که تازه از گاز خارج شده گیر کرده است. بله ، شما وسیله نقلیه ای با تحرک بالا دارید اما چه کاربردی دارد؟ گرمازدگی گرمای کویر ، که در این حالت نشان دهنده خشم مشتری است ، شما را مصرف می کند.

بدون آگهی بیشتر ، بیایید به تجارت بپردازیم. کلیه افزونه های helpdesk در اینجا نسبتاً مقرون به صرفه بوده و به راحتی قابل تنظیم و استفاده هستند. واقعاً ، شما باید با هر یک از افزونه های زیر بتوانید در کمتر از 5 دقیقه سیستم پشتیبانی خود را تنظیم کنید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. افزونه Catdes Helpdesk WordPress

افزونه های Helpdesk WordPress: Helpdesk Catchers

با تشکر از مارتي ، يكي از بچه هاي پشت اين افزونه راهنماي كمك ، من امتحان كردم كه درايو Catchers را در يكي از سايت هاي خود امتحان كنم. و بین شما و من ، من بسیار تحت تأثیر قرار گرفتم و اکنون از آن برای یکی از فرمهای تماس خود استفاده می کنم.

تنظیم و استفاده فوق العاده آسان است ، به این معنی که می توانید قبل از خواندن قسمت بعدی بقیه این پست ، پشتیبانی شگفت انگیز ارائه دهید. شما به راحتی می توانید فرم های پشتیبانی خود را سفارشی کنید تا دقیقاً همانطور که می خواهید بگردید و آنها را در هر کجا که می خواهید با استفاده از کد کوتاه قرار دهید. حتی می توانید فرم های مخاطب را پاپ کنید تا خوانندگان از صفحات شما خارج نشوند.

به نیروی بیشتری احتیاج دارید؟ توجه داشته باشید که افزونه Catchers Helpdesk دارای زمینه های سفارشی است که به شما امکان می دهد فرم های خود را به هر روشی که دوست دارید گسترش دهید ، در حالی که Google reCaptcha باعث حذف اسپم ها می شود.

پسوند WooCommerce = بله!

در زمان نوشتن ، Marti و شرکت در حال کار بر روی پسوند WooCommerce هستند ، به این معنی که می توانید همه چیزهای خوب را منتظر باشید.

از این گذشته ، می توانید بلیط را به نمایندگان مختلف پشتیبانی اختصاص دهید ، اولویت بلیط را تغییر دهید و بلیط های گفته شده را به دسته بندی کنید. علاوه بر این ، خوانندگان شما می توانند از طریق فرم تماس یا ایمیل با شما تماس بگیرند و Catchers Helpdesk کلیه ایمیل های پشتیبانی شده را به بلیط هایی تبدیل می کند که به راحتی از طریق مدیر وردپرس قابل بازیابی هستند..

اگر بازدید کنندگان شما به طور مکرر همان سؤال را بپرسند ، می توانید از پاسخهای ذخیره شده برای صرفه جویی در وقت در تمام مراحل قیف تبدیل استفاده کنید. برای پاسخ دادن به بازدیدکنندگان ، یک پاسخ خودکار دارید و یک پیست ایمیل کاملاً قابل تنظیم که باعث تعامل بیشتر شود. برای نگه داشتن زبانه ها در تیم ، می توانید از یادداشت های خصوصی استفاده کنید که فقط برای نمایندگان و پشتیبانی شما قابل مشاهده است.

در صورت لزوم ، می توانید برای مرجع بعدی بلیط را به پرونده CSV صادر کنید و جزئیات بازدید کننده را با استفاده از ویژگی کارت مشتری مشاهده کنید.

راهنما Catchers را دریافت کنید

2. WSDesk – راهنمای راهنمایی وردپرس ELEX

WSDesk - راهنمای راهنمایی وردپرس ELEX

با WSDesk به راحتی می توانید یک سیستم پشتیبانی کامل سفارشی را به وردپرس اضافه کنید. برای شروع فقط جادوگر تنظیم را نصب و استفاده کنید. همه نمایندگان خود را اضافه کنید – از زمان مدیریت سکوی پشتیبانی خود ، هیچ هزینه اضافی دریافت نمی کند. در مورد بلیط ها هم همینطور است. با WSDesk محدودیتی در تعداد ارائه شده توسط مشتریان شما وجود ندارد. و حتی می توانید نمایه ها ، وضعیت ها (حل نشده ، در انتظار ، حل شده) و برچسب ها را برای سازماندهی بلیط های خود اختصاص دهید. بعلاوه برخلاف برخی گزینه ها ، WSDesk همه داده های شما را در سایت خود ذخیره می کند – بنابراین شما مسئول مشتری و داده های پشتیبانی خود هستید.

WSDesk همچنین گزینه های داخلی را برای آسانتر کردن پشتیبانی شما ارائه می دهد. تنظیمات مربوط به اعلان های ایمیل ، نزدیک بلیط بصورت خودکار پس از عدم فعالیت ، تعیین تکلیف توسط بخش و موارد دیگر را فعال کنید. پاسخ های کنسرو شده را برای عوامل خود اضافه کنید. تیم خود را با استفاده از رتبه بندی عامل و گزارش بلیط بررسی کنید. همچنین می توانید از IMAP یا Google OAuth برای ایجاد خودکار بلیط از ایمیل های خوانده نشده استفاده کنید. چقدر عالی است?

سایر ویژگی های افزونه شامل ادغام WooCommerce ، EDD ، فرم تماس 7 ، فرم های جاذبه و WPML می باشد. همچنین از پشتیبان گیری های ساده xml ، یک افزودنی اعلان SMS برتر و انواع سفارشی سازی استفاده می شود.

WSDesk دریافت کنید

3. Richpanel Helpdesk & Chat Chat برای WooCommerce

افزونه های Helpdesk WordPress: بلیط فروشی Richpanel WooCommerce ، Helpdesk و CRM

افزونه WdesCommerce Helpdesk ، Live Chat و CRM یک راه حل پشتیبانی همه جانبه از مشتری است. این افزونه امکان ترکیب ابزارهای پیشرفته مدیریت مشتری ریچپانل و تجزیه و تحلیل با برنامه محبوب WooCommerce را فراهم می کند.

تنها شرط این است که برای استفاده از این افزونه باید یک حساب ریچپانل داشته باشید که از 50 دلار در ماه شروع می شود. با در نظر گرفتن آن معادل ترکیب عضویت در HelpScout با چندین نسخه برتر وو WomCommerce ، این قیمت مناسب برای همه ویژگی های قدرتمند شما می باشد. پس از ثبت نام ، می توانید WooCommerce را با Richpanel همگام سازی کنید و شروع به استفاده از افزونه کنید.

Richpanel مدیریت نیازهای مشتری ، درخواست های پشتیبانی و تجزیه و تحلیل فروش را با زحمت آسان می کند. این نرم افزار پروفایل های مشتری را ایجاد می کند ، بنابراین می توانید رفتار خرید آنها را پیش بینی نیازهای آنها و افزایش نرخ تبدیل خود مشاهده کنید.

افزونه های Helpdesk WordPress: Richpanel WooCommerce چت زنده

علاوه بر این ، ریچپانل شامل گزینه های داخلی برای پشتیبانی چت زنده است. به این ترتیب شما می توانید در صورت نیاز به آنها کمک فوری ارائه دهید. گفتگوی زنده تلفن همراه است و به راحتی در وب سایت شما جاسازی شده است.

این سرویس همچنین شامل یک مجموعه راهنمای کامل راهنمایی است تا مشتریان بتوانند بلیط هایی را باز کنند که توسط پرسنل پشتیبانی شما با استفاده از صفحه نمایندگی به راحتی مدیریت می شوند. از اینجا می توانید بلیط تهیه کنید ، اولویت ها تعیین کنید و موارد باز را پیگیری کنید. حتی می توانید فیلترها را برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی تنظیم کنید و بلیط را به تیمهای پشتیبانی ویژه اختصاص دهید (برای مثال “مالیات بر فروش” ممکن است برای مثال به تیم مالی شما باشد). کارکنان همچنین می توانند تاریخچه خرید و جدول زمانی فعالیت مشتری را برای ارائه پشتیبانی هدفمند مشاهده کنند.

اگر از WooCommerce ، Richpanel استفاده می کنید راهنمای WooCommerce احتمالاً بهترین راه حل برای راه اندازی مرکز راهنمایی شما است. ترکیبی از چت زنده ، بلیت فروشی و داده های دقیق و گزارش دادن به شما امکان پشتیبانی بهتر از مشتریان را می دهد و در عین حال حداکثر نرخ تبدیل شما.

پلاگین RichPanel را دریافت کنید

4. افزونه دانش بنیان و راهنمای کاربر

افزونه های Helpdesk WordPress: Knowledgebase

شاید شما مایل هستید تمام ساعاتی را که صرف حمایت از مشتری می کنید کاهش دهید. شاید شما می خواهید یک وسیله منفعل تر برای کمک به بازدید کنندگان خود در خارج از کشور باشید. شما می خواهید ایمیل های پشتیبانی مشتری و تماسهای تلفنی یک به یک را کم کنید.

از بین همه افزونه های راهنمای کاربر WordPress که امروز در اینجا مرور می کنیم ، این پسر بد از آنجایی که به شما کمک می کند تا نه تنها یک دانش دانش ایجاد کنید بلکه مراکز پشتیبانی از مشتری سلف سرویس ، اسناد مربوط به محصول ، ویکی و سؤالات متداول در میان دیگران به شما کمک می کند..

Base Knowledge توسط PressApps ، نویسنده نخبه ، و کشتی هایی با ویژگی های شگفت انگیز مانند کشیدن و رها کردن ارسال مجدد پست ، جستجوی زنده ، سوخاری ، طرح بندی چند صفحه ، سیستم رای گیری ، کد کوتاه ، طراحی پاسخگو ، رنگ پیوندهای دلخواه ، چند پشتیبانی دو زبانه و موارد دیگر.

افزونه دانش بنیان تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد و هیچکدام از آنها را که نمی خواهید. پیکربندی آسان و کار ساده است. بسیار آسان برای آموزش به مشتریان من برای استفاده از آن ، به حدی که آنها با داشتن یک KB در سایت خود چقدر وقت خود را صرفه جویی می کنند. چیزهای عالی – RenegadeEmpire.

پلاگین دانش پایه را بدست آورید

5. AH Tickets Helpdesk & Plugin WordPress پشتیبانی

افزونه های Helpdesk WordPress: بلیط های AH

اگر یک مورد وجود دارد که من را در این افزونه راهنمای راهنمای وردپرس به فروش رسانده است ، نصب آن چقدر آسان است. نه ، واقعاً شوخی نمی کنم ، لطفاً حرف من را برای این حرف نزنید. فقط فیلم نصب AH Tickets را در زیر مشاهده کنید. فقط یک دقیقه طول کشیده است:

برنده های دوم ، سوم و چهارم برای شما واقعا باید طراحی زیبا ، لیست چشمگیر از ویژگی ها و امتیاز خریدار برجسته باشد. چه ویژگی هایی دارد؟ تو پرسیدی. بلیط های معماری AH در چارچوب Bootstrap قدرت پیدا می کنند ، به این معنی که از آینده اثبات شده و پاسخگو هستند..

هنوز هم در قطار ویژگی ها ، بلیط های AH به مرورگر و نوتیفیکیشن های سیستم ، صفحه فرود کاملاً قابل تنظیم ، پشتیبانی چند زبانه و RTL ، پایگاه دانش ، پیوست فایل ، یک داشبورد بصری ، نمادهای قلم عالی ، فونت های گوگل ، رتبه بندی ها ، بخش ها ، چندگانه نمایندگان پشتیبانی ، افزونه های 12 دلاری و سایر موارد دیگر.

برای رشد لیست پستی خود می توانید بلیط های AH را به Mailchimp وصل کنید و به بازدید کنندگان خود اجازه دهید با استفاده از حساب رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود وارد شوید. این ، در واقع ، یکی از بزرگترین افزونه های راهنمای کمک وردپرس است که می توانید دست خود را بدست آورید.

بلیط AH دریافت کنید

6. افزونه کامل چت زنده وردپرس

افزونه های Helpdesk WordPress: گفتگوی زنده کامل

وردپرس Chat X بهترین فروشنده در حوزه خدمات مشتری ، افزونه نهایی چت زنده برای وردپرس است. اگر فرصتی پیدا نکرده اید ، لطفاً چگونگی اضافه کردن چت زنده به سایت وردپرس خود را بخوانید تا بدانید که چرا چت زنده تا آنجا که پشتیبانی فوری می رود از اهمیت حیاتی برخوردار است.

بازگشت به WordPress Chat X ، این یکی از آن افزونه های راهنمای راهنمای WordPress است که باید امتحان کنید. قبل از اینکه متناسب شوید ، من به این کودک درایو تست دادم و در اینجا چند جزئیات برای پشتیبانی از اعلامیه عجیب من آمده است..

برای شروع ، این افزونه در بخش طراحی بسیار زیبا به نظر می رسد. به علاوه می توانید ویجت گپ خود را با محتوای قلب خود تنظیم کنید ، چه با رنگ های نامحدود و چه نه.

100 چت فعال ، حالت آفلاین و Emojis

در هر زمان معین ، 100 کاربر می توانند در سایت شما گپ بزنند ، و اگر به صورت آفلاین نباشید ، ویجت چت در فرم تماس با بازدید کنندگان می تواند برای ارسال پیام به شما استفاده کند. اگر دوست دارید ، می توانید حتی با هر یک از بازدید کنندگان سایت خود گپ بزنید. و اگر روحیه خوبی دارید ، جلسات گپ خود را با ایموجی ها ادویه کنید.

WordPress Chat X سریع و سبک است و از WPML ، رمزگذاری SSL برای امنیت ، وردپرس 4.6+ و PHP 7. پشتیبانی می کند. از این گذشته ، می توانید پیوندهای اجتماعی خود را در انتهای چت یا زمانی که اپراتورهای شما آفلاین هستند ، اضافه کنید. تا آنجا که نصب می رود ، تنها پیش نیاز یک حساب کاربری Firebase رایگان است. جلسه گپ در Firebase اجرا می شود اما تاریخچه چت برای نگهداری سوابق روی سرورهای شما ذخیره می شود.

گفتگوی زنده وردپرس را کامل کنید

7. سیستم بلیط پشتیبانی WooCommerce

افزونه های Helpdesk WordPress: سیستم بلیط پشتیبانی WooCommerce

اگر وب سایت تجارت الکترونیکی را با استفاده از WooCommerce اداره می کنید ، در اینجا یک افزونه راهنمای کمک وردپرس درست برای شما ساخته شده است. ساخته شده با عشق توسط Vanquish ، نویسنده نخبه ای که دارای پسوند 20+ WooCommerce زیر کمربند است ، این سیستم بلیط فروشی پشتیبانی به صورت تبلیغاتی کار می کند.

سیستم بلیط پشتیبانی WooCommerce با وردپرس و WooCommerce به خوبی راه حل هایی را برای پشتیبانی از سفارش و بلیط های کاربران ارائه می دهد. منظور من این است که یک کاربر می تواند بلیط خود را درباره هر مسئله ای که در سایت شما با آن روبرو هستند ، یا بلیط پشتیبانی ویژه برای یک سفارش خاص ارسال کند.

گردش کار خود را ساده کنید

بازدید کنندگان شما هنگام خرید بلیط از طریق قسمت ابتدایی ارسال می کنند ، و شما با استفاده از داشبورد باطن ویژه ، کلیه نمایش داده ها را مدیریت می کنید. هیچ چیز بیش از حد فنی نیست ، همان احساس WooCommerce را دارد. از این گذشته ، این افزونه به سادگی WooCommerce را گسترش می دهد.

می توانید با توجه به نیازهای طراحی ، سیستم بلیط پشتیبانی WooCommerce را سفارشی کنید و با استفاده از کد های کوتاه ، می توانید افزونه را در هر نقطه از سایت خود منتقل کنید. علاوه بر این ، افزونه زبانه ها را به صفحات کاربر و سرپرست اضافه می کند و آن را به راحتی در دسترس می کند.

تا آنجا که بلیط های پشتیبانی می روند ، می توانید بلیط را به نمایندگان مختلف اختصاص دهید ، اطلاعات زیادی را درباره هر بلیط بازیابی کنید ، بلیط را ویرایش / حذف کنید ، اطلاعات مشتری را جمع کنید و موارد دیگر.

سیستم بلیط پشتیبانی WooCommerce را دریافت کنید

8. افزونه پشتیبانی رایگان وردپرس پشتیبانی عالی

افزونه های Helpdesk WordPress: پشتیبانی عالی عالی افزونه وردپرس رایگان

بیایید این بخش دوم را با یک افزونه راهنمایی WordPress شروع کنیم که به نام آن صادق است. پشتیبانی عالی یکی دیگر از افزونه های کمک راهنمای WordPress است – هر دو رایگان و حق بیمه. این طراحی شده است تا کار شما را تا آنجا که پشتیبانی مشتری پیش می رود ، نرمتر کند.

من این کار را از طرف شما امتحان کردم و تحت تأثیر قرار گرفتم یا چه؟ می دانم ، این فقط یک افزونه وردپرس است ، اما من شرط می بندم که اگر می دانستید این افزونه چه کاری می تواند انجام دهد ، نظر خود را تغییر می دهید. این افزونه که توسط Julien Liabeuf ، SiamKreative و تیم پشتیبانی عالی ساخته شده است تا به کمال برسد ، تمام پایه های شما را در بر می گیرد.

نصب این کار بسیار آسان است زیرا در WordPress.org به صورت رایگان در دسترس است. این فقط بدان معنی است که می توانید آن را درست از داشبورد وردپرس خود نصب کنید. پس از نصب ، می توانید آن را از دست ندهید ، زیرا این افزونه به راحتی می تواند موارد منو را که شما را یک قدم به اهداف پشتیبانی خود نزدیک تر می کند ، اضافه کند. تنظیمات زیادی وجود ندارد ، به طوری که سردرگم شوید. نه. همه چیز به یک تقصیر تمیز است.

الگوهای صفحه آماده و کد کوتاه

به طور پیش فرض ، این افزونه به صفحه های ارسال و بلیط من اضافه می کند ، اما می توانید با استفاده از کد کوتاه ، سیستم پشتیبانی خود را به هر صفحه ای که می خواهید اضافه کنید. تنظیمات به شما امکان می دهد کنترل کاملی بر نحوه عملکرد و عملکرد سیستم پشتیبانی شما داشته باشد.

بازدید کنندگان شما به راحتی می توانند حساب های پشتیبانی (برای ارسال بلیط) ایجاد کرده و تاریخچه بلیط آنها را پیگیری کنند. فرم ارسال بلیط ساده است و ویرایشگر بصری آشنا و همچنین پیوست فایل را در اختیار شما قرار می دهد. شما از طرف دیگر می توانید کلیه بلیط ها را ردیابی کنید ، بلیط را اختصاص دهید ، هر بلیطی را در اولویت قرار دهید و اطلاعات خود را درباره بازدید کنندگان خود جمع آوری کنید..

از دیگر ویژگی های قابل توجه می توان به اعلان های ایمیل ، طراحی پاسخگو ، دسترسی محدود ، پشتیبانی از چندین محصول و بخش ، ارائه افزونه های رایگان و حق بیمه ، همکاری نمایندگی و زمینه های سفارشی اشاره کرد..

پشتیبانی عالی یک بازتاب واقعی از دستیابی به افزونه های راهنمای وردپرس برای دستیابی به اهداف است.

پشتیبانی عالی را به صورت رایگان دریافت کنید

9. WP پشتیبانی به علاوه

افزونه های Helpdesk WordPress: WP Support Plus

این افزونه با بیش از 8k نصب فعال در زمان نوشتن ، و مجموعه ای از ویژگی هایی که باعث چرخش سر شما می شود ، امواج بزرگی را در عرصه افزونه های helpdesk WordPress ایجاد می کند. WP Support Plus که توسط Pradeep Makone ، یك فعال فعال در WordPress.org تأسیس شده است ، به شما یك سیستم بلیط فروشی با پیچ و تاب ارائه می دهد.

با تشکر از فن آوری اساسی Ajax و یک شبکه پاسخگو ، بازدید کنندگان شما می توانند بلیط ها را به راحتی و به سرعت از هر دستگاه ارسال کنند. این افزونه به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی بلیط پشتیبانی را از طریق مدیر یا پیشین ارسال کنید. مهمتر از آن ، کاربران برای ارسال بلیط نیازی به ثبت نام در سایت شما ندارند و این باعث می شود کل روند کوتاه شود. چه در مورد ربات های هرزنامه کار بدون اشکال؟ نگران نباشید ، این افزونه دارای یک ویژگی ضد اسپم معتبر است.

زمینه های سفارشی و CSS

در اختیار شما ، شما باید زمینه های سفارشی و CSS را برای ساخت فرم بلیط خود داشته باشید هر چند که می خواهید. پس از ساختن ، فرم های خود را با استفاده از کد کوتاه در هر صفحه یا پست قرار دهید. این افزونه با قالب های ایمیل و همچنین پاسخ های کنسرو شده برای سوالات مکرر ارسال می شود. علاوه بر این ، می توانید وضعیت بلیط را به راحتی از داخل داشبورد سرپرست در اولویت بندی ، طبقه بندی و تنظیم قرار دهید.

صفحه تنظیمات با بهترین ویژگی ها پشت سر می گذارد ، به این معنی که هیچ چیزی مانع از ایجاد یک تجربه پشتیبانی که خارج از این جهان است ، نیست. می توانید این افزونه را با همه نوع عملکرد پشتیبانی پشتیبانی کنید و خراب نمی شود.

WP Support Plus را به صورت رایگان دریافت کنید

جایزه: افزونه های راهنمای وردپرس نکات برجسته

آیا می توانید باور کنید لیست به اینجا ختم می شود؟ خوب ، افزونه های راهنمای راهنمایی WordPress فوق ، تمام ابزارهای مورد نیاز شما را برای ارائه نوع پشتیبانی که در واقع برای شما و بازدید کنندگان سایت شما ارائه می دهد ، به شما ارائه می دهند. افزونه های ممتاز کاملاً مشتی ارائه می دهند ، اما اجازه ندهید گزینه های رایگان شما را فریب دهند. آنها نیز شگفت انگیز هستند در زیر ، یک افزونه و راه حل های دیگر راهنمای راهنمایی WordPress وجود دارد که ارزش بررسی آنها را دارند:

 • زندسك, که به شما امکان می دهد بخش نظرات خود را از جمله موارد دیگر به سیستم پشتیبانی تبدیل کنید
 • راهنما, که بر شخصی سازی تجربه پشتیبانی تمرکز دارد
 • سیستم بلیط پشتیبانی کشتی هایی با قابلیت جستجوی عالی
 • bbPress زیرا انجمن ها سیستم های پشتیبانی عالی را نیز ایجاد می کنند

کلمات نهایی در مورد بهترین افزونه های Helpdesk WordPress

این افزونه های راهنمایی WordPress و سایر WordPress به شما مشتریان این فرصت را می دهند تا هر زمان و هر مکانی که در سایت شما گیر کرده باشند تماس برقرار کرده و از آنها کمک بگیرند. همین افزونه ها این فرصت را برای شما فراهم می کنند که به طور موثرتر به بازدیدکنندگان سایت خود کمک کنید زیرا ایجاد آسان ، مدیریت و پیگیری بلیط های پشتیبانی از داخل داشبورد سرپرست شما آسان تر است.

خط پایین: افزونه های helpdesk WordPress به شما کمک می کنند تا ضمن صرفه جویی در وقت ، تجربه کاربر را بهبود بخشید و تبدیل ها را افزایش دهید. چه حق بیمه را انتخاب کنید و چه از طریق افزونه راهنمای خدمات رایگان بروید ، فقط اطمینان حاصل کنید که به موقع از بلیط پشتیبانی می کنید یا اینکه به خودتان بدی بدست می آورید.

افزونه مورد علاقه وردپرس مورد علاقه شما کدام است؟ در نظرات به ما اطلاع دهید. به سلامتی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map