8 بهترین پلاگین ایمیل و خبرنامه وردپرس 2020

خبرنامه ها مهم هستند. اما مدیریت یک لیست ایمیل و ایجاد وقت برای ایجاد و ارسال خبرنامه همیشه در برنامه (یا بودجه شما) جای نمی گیرد. آیا می دانید که می توانید یک خبرنامه را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود ارسال کنید؟ و چه بهتر – این که پلاگین های چند وردپرس خبرنامه ای وجود دارد که می توانید از آن برای آسان کردن تنظیمات استفاده کنید?


امروز می خواهیم برخی از ساده ترین راه ها را برای شما برای مدیریت خبرنامه خود با WordPress مرور کنیم. بنابراین بدون تذکر بیشتر ، بیایید به آنچه که فکر می کنیم بهترین افزونه های ایمیل و خبرنامه برای وردپرس هستند ، بپردازیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. MailPoet

نامه های ایمیل و خبرنامه های MailPoet

MailPoet یک خبرنامه و مدیر قدرتمند ایمیل است که یکپارچه با وردپرس ادغام می شود. می توانید لیست ایمیل خود را بسازید ، خبرنامه را طراحی کرده و آنها را مستقیماً از داشبورد وردپرس ارسال کنید. بعلاوه این 100٪ تا 2000 مشترک مشترک است!

بنابراین چه چیزی MailPoet را به یکی از بهترین افزونه های خبرنامه وردپرس تبدیل می کند؟ بیایید از ابتدا شروع کنیم – اول از همه ، تنظیم و استفاده از آن بسیار آسان است. فقط MailPoet را درست مانند هر افزونه دیگر نصب و فعال کنید ، سپس آماده خواهید بود برای ارسال خبرنامه. به پیکربندی اضافی یا برنامه های خدماتی مورد نیاز نیست. اکنون می توانید مشترکان و لیست های خود را درست از طریق WordPress ایجاد و مدیریت کنید!

در مرحله بعد ، MailPoet شامل یک سازنده خبرنامه قدرتمند برای ایجاد و سفارشی سازی ایمیل های شما است. مکانی را که می خواهید یک خبرنامه ، یک ایمیل استقبال خودکار از ورود به سیستم یا اعلان خودکار “ارسال جدید” انتخاب کنید. سپس یک الگوی آماده و پاسخگو را انتخاب کنید و در اصل آماده رفتن هستید! البته می توانید سفارشی سازی کنید

MailPoet همچنین یکپارچه سازی کامل WooCommerce را ارائه می دهد ، اگرچه این یکی از بسیاری از ویژگی های آن است MailPoet حق بیمه (قطعاً ارزش ارتقاء ایمو را دارد). اگر به صورت حرفه ای به روزرسانی کنید می توانید ایمیل های خوش آمدید مشتری ، فرابورس محصولات و اطلاعیه های مربوط به محصول جدید ارسال کنید (توجه داشته باشید: سبد رها شده و جوایز مشتری در راه است!). Pro همچنین دارای آمار مربوط به جذب مخاطب (کلیک و افتتاحیه) ، پاورقی خبرنامه ای با برچسب سفید ، پشتیبانی روزانه در همان روز و امکان ارسال ایمیل های بیشتر به هر روش (مانند SMTP) برای مشترکین بیشتر است..

MailpPoet همچنین سازگار با ترجمه و ترجمه آماده است. در واقع ، 20 ترجمه زبان در حال حاضر ارائه شده است (و شما خوشحال هستید که به آنها بپیوندید transifex اگر می خواهید به ترجمه برای زبان خودتان کمک کنید پروژه را اجرا کنید).

2. ایمیل (حق بیمه)

افزونه خبرنامه ایمیل Mailster

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Mailster یک افزونه خبرنامه ایمیلی برای وردپرس است که کل تجربه بازاریابی ایمیل را در ایجاد ، ارسال و مدیریت خبرنامه های ایمیل درست در باطن وردپرس شما به ارمغان می آورد..

این افزونه به شما کمک می کند تا با تشکر از سازنده ایمیل در ایمیل های زیبا و زیبا ساخته شده را برای مشترکان خود ارسال و ایجاد کنید. می توانید یک حرکت کاملاً ساده را با حرکات کشیدن و رها کردن ساده در عرض چند دقیقه انجام دهید و یک کارزار حرفه ای به دنبال کار خود در اختیار مخاطبان خود قرار دهید.

با تشکر از ویژگی پاسخ دهنده خودکار ، ایجاد ایمیل های مبتنی بر اقدام به هیچ وجه به این راحتی نبود. وقتی یک ایمیل خاص برای مشترک شما ارسال می شود ، یک تاریخ خاص ، اقدامات یا بسیاری از گزینه های دیگر را انتخاب کنید. همچنین می توانید ترکیب خاصی از معیارها را در هنگام دریافت ایمیل از مشترک دریافت کنید.

Mailster تمام مشترکین خود را درست در WordPress ذخیره می کند ، بنابراین شما می توانید تمام داده ها را در اختیار داشته باشید و هیچ گونه هزینه و محدودیتی در آن وجود ندارد. بدون پرداخت پنی می توانید تعداد نامحدودی از لیست ها و مشترکین ایجاد کنید. سایر خدمات بازاریابی پست الکترونیکی برای این امر رده بندی قیمت خاصی دارند ، بنابراین با استفاده از Mailster می توانید مبلغ قابل توجهی صرفه جویی کنید و نیازی به نگرانی در مورد آستانه های خاص نیست.

آمار دقیق یکی از ویژگی های اصلی Mailster است که به شما امکان می دهد بصری ها ، کلیک ها و پرش ها را بصری ببینید. علاوه بر این ، شما می توانید اطلاعات دقیقی از هر یک از مشترکین جداگانه بدست آورید و دقیقاً مشاهده کنید که در هنگام مشاهده کمپین چه اقداماتی انجام شده است.

Mailster با دهها افزونه مانند ارائه دهندگان ارسال ، WooCommerce و بسیاری از افزونه های فرم بازشو ادغام می شود. به علاوه بیش از 120 قالب خیره کننده در دسترس است ، بنابراین پیدا کردن مناسب مناسب برای پروژه بعدی شما مشکلی نخواهد داشت.

3. خبرنامه

پلاگین خبرنامه

افزونه خبرنامه به شکلی مناسب با آنچه گفته می شود – یک افزونه خبرنامه. این افزونه رایگان وردپرس گزینه ای عالی برای ایجاد و ارسال خبرنامه از نصب وردپرس شماست.

این افزونه شامل یک ویجت اشتراک و فرم است ، بنابراین می توانید به راحتی ساخت لیست مشترکان خود را شروع کنید. حتی تنظیمات یک یا دو گزینه optin ، بعلاوه کادر حفظ حریم خصوصی وجود دارد تا سایت وردپرس خود را سازگار با GDPR باشد.

هنگامی که نوبت به ایجاد ایمیل های شما می رسد ، خبرنامه پر از گزینه ها است. از ویرایشگر drag and drop برای ایجاد طرح بندی ایمیل های سفارشی ، افزودن بلوک های محتوا ، تصاویر قهرمان ، عناوین ، تماس با اکشن و موارد دیگر استفاده کنید. افزونه Newsletter نیز SMTP آماده است ، با ثبت نام کاربر WordPress ادغام می شود و با اکثر افزونه های محبوب ترجمه وردپرس سازگار است (از جمله WPML ، Polylang و TranslatePress).

با کنترل سرعت تحویل داخلی خبرنامه می توانید میزان ارسال خبرنامه خود را ویرایش کنید. بنابراین می توانید بجای ارسال ایمیل به مشترکان خود بطور یکجا دسته های 10 (یا هر شماره) ارسال کنید. و با افزونه خبرنامه شما محدود به هیچ محدودیتی نخواهید شد – مشترکین نامحدود را اضافه کنید و خبرنامه نامحدود ارسال کنید!

دنبال چیزهای بیشتری می گردید؟ تیم خبرنامه تعداد افزودنیهای برتر را برای گزارشها ، گزارشگرهای اتوماسیون / خودکار ، WooCommerce ، Google Analytics ، منطقه جابجایی و موارد دیگر ارائه می دهد.

4. جیمیل

افزونه خبرنامه JackMail WordPress

Jackmail یک افزونه WordPress است که به ایجاد و ارسال خبرنامه با وردپرس شما اختصاص داده شده است. این همه آنچه شما نیاز دارید ، و سرور smtp را شامل می شود! فقط قالب بندی خبرنامه خود را نصب و شروع کنید.

از Jackmail EmailBuilder لذت ببرید که به شما کمک می کند تا خبرنامه جدید خود را با نرم ترین راه ممکن ایجاد کنید. و البته پاسخگو است! و به لطف سازنده محتوای کشیدن و رها کردن ، ایجاد خبرنامه شما ، بازی کودک است. اگر می خواهید خبرنامه های خود را به صورت خودکار انجام دهید ، Jackmail به شما امکان می دهد تا گردش کار خودکار را نیز شروع کنید.

Jackmail همچنین دارای اتصالات افزونه ای برای کمک به شما در جمع آوری آدرس Optin از ContactForm ، NinjaForms ، WPForms و موارد دیگر است. از نگرانی درباره خبرنامه خود در هرزنامه جلوگیری کنید. Jackmail یکی از اولین افزونه های خبرنامه وردپرس است که تا کنون یکپارچه سازی یک پلتفرم مسیریابی حرفه ای را در اختیار دارد. آنها در حال حاضر به طور رایگان 3000 ایمیل در هر ماه ارائه می دهند! (و هیچ تبلیغی در پاورقی!)

Jackmail همچنین به شما آمار شیرین اعطا می کند. بدانید چه کسی باز می شود ، چه کسی کلیک می کند و بیشتر! این یک روش عالی برای ردیابی کمپین ها و مواردی از این دست است.

5. مشترکین ایمیل و خبرنامه

ایمیل و خبرنامه

مشترکین و خبرنامه های ایمیل یک افزونه کاملاً رایگان است که شما را قادر می سازد برای ارسال ایمیل ، ایجاد خبرنامه و جمع آوری نشانه ها – همه از یک مرکز مجزا استفاده کنید. این افزونه یک فرم اشتراک ساده ایجاد می کند که به اندازه سایر گزینه های دیگر در این لیست قابل تنظیم نیست. با این حال ، تقریباً تمام ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد ، و این امکان را فراهم می آورد:

 • با انتشار پست های جدید ، ایمیل های اعلان را برای مشترکان ارسال کنید.
 • ایمیل های مشتری را با افزودن جعبه اشتراک جمع آوری کنید (از طریق ویجت ، کد کوتاه یا PHP).
 • اجازه استفاده از روشهای دوگانه انتخاب و تک انتخاب برای مشترکان را بدهید.
 • برای هر ایمیل پیوند اشتراک مشترکی فراهم کنید.

به روزرسانی مشترکان به طور مرتب ، یک راه عالی برای تقویت شهرت شما است. در حالی که این افزونه ممکن است انعطاف پذیرترین گزینه نباشد ، توانایی آن برای کمک به شما در جذب مشترکین بالقوه و حفظ موارد فعلی غیرقابل انکار است..

6. خبرنامه های قبیله ای Lite

پلاگین خبرنامه قبیله ای

یکی دیگر از گزینه های خبرنامه وردپرس Newsletters by Tribulant است. همه اینها در یک گزینه خبرنامه از لیست های پستی ، اشتراک های پرداخت شده ، دست زدن به POP / IMAP ، امضای DKIM و حتی احراز هویت SMTP پشتیبانی می کند – و موارد دیگر.

ایجاد خبرنامه به آسانی ایجاد پست است. در واقع ، شما حتی می توانید به عنوان خبرنامه خود پستی ارسال کنید! یا از یکی از قالب های موجود استفاده کنید. وقتی آماده شدید ، خبرنامه خود را از درون داشبورد ارسال کنید. ویژگی های صف ارسال ، ایمیل های شما را به صورت دسته ای آسان می کند (که Tribulant برای لیست های بیش از 100 مشترک توصیه می کند). همچنین می توانید با استفاده از شرایط پاسخگویی و خبرنامه ها را تنظیم کنید تا بیشتر به مخاطبان خود برسید.

اما کمی بیشتر در مورد خبرنامه Tribulant وجود دارد که ممکن است بخواهید بدانید. در اینجا یک عکس فوری سریع از بسیاری از ویژگی های افزونه آورده شده است:

 • پست / صفحه انتخاب
 • ابزارک های نوار کناری
 • تاریخچه ایمیل
 • پیوست های ایمیل
 • Bit.ly روی ردیابی کلیک کنید
 • ویجت داشبورد وردپرس
 • برنامه های افزودنی حق بیمه: WooCommerce ، Google Analytics ، فرم تماس با شماره 7 ، s2Member و غیره.

7. SendPress

خبرنامه SendPress

اگر می خواهید روشی ساده و آسان برای ارسال خبرنامه از سایت وردپرس خود داشته باشید ، SendPress گزینه بسیار خوبی است. با افزونه نصب شده شما می توانید به یک ویرایشگر خبرنامه بدون کد ، خبرنامه های پاسخگو با ردیابی و برنامه ریزی ، الگوهای قابل تنظیم ، فرم ثبت نام و ویجت ، و همچنین تنظیمات یک و دوتایی دسترسی دسترسی داشته باشید..

اما آنچه که قبلاً ندیده ام منحصر به فرد است ، گزینه ایجاد لیست خبرنامه ها با توجه به نقش های WordPress است. به این ترتیب می توانید خبرنامه های سفارشی را برای مشترکان خود ایجاد کنید ، و همچنین اعلامیه های هفتگی را برای نویسندگان وبلاگ خود ایجاد کنید. این یک روش عالی برای ارتباط با خوانندگان و همچنین تیم شما است.

از دیگر ویژگی های قابل توجه این افزونه می توان به سازگاری Postman SMTP ، خودکار Cron (اطمینان از ارسال ایمیل های خبرنامه شما) و اسناد آنلاین مفید اشاره کرد. اگر علاقه دارید می توانید برای دسترسی به API از طریق گزینه های اضافی SMTP ، مدیریت خودکار جستجوی گزاف ، گزارش ، قالب های خبرنامه HTML قابل تنظیم ، نمره اسپم و پشتیبانی حق بیمه / اولویت ، به Pro Pro نیز ارتقا دهید..

8. مدیر خبرنامه XYZ

مدیر خبرنامه توسط XYZ

آخرین خبر در لیست ما ، مدیر خبرنامه XYZscripts است. این یک خبرنامه با وزن سبک با گزینه های اساسی است. ویژگی های شامل فرم optin (کد کوتاه و ویجت) ، پشتیبانی از مشترکین نامحدود (ایمیل) ، SMTP ، اتوماسیون از طریق کار cron ، ارسال دسته ای ، پاسخ خودکار برای اشتراک و انطباق GDPR است..

افزونه همچنین امکان ارسال پیام ساده ، HTML یا پیامهای چند قسمت را فراهم می کند. بنابراین با استفاده از این برنامه خاص خبرنامه پلاگین کاملاً به عهده شماست. طراحی خود را بسازید یا یک الگوی خبرنامه HTML را که دوست دارید برای ایمیل های خود استفاده کنید پیدا کنید.

یک یادداشت سریع در مورد عملکرد نامه وردپرس PHP و SMTP

قبل از نصب افزونه خبرنامه و شروع به کار ، آخرین مورد. به طور قطع می توان از نصب استاندارد وردپرس برای ارسال خبرنامه از داشبورد استفاده کرد (به همین دلیل ما این لیست را نوشتیم). با این حال یک هشدار چند زن وجود دارد که باید در خاطر داشته باشید.

 • بسیاری از ارائه دهندگان ایمیل (از جمله Gmail و Yahoo) به طور خودکار ایمیل های PHP را به عنوان هرزنامه علامت گذاری می کنند – این بدان معناست که خبرنامه شما ممکن است صندوق ورودی مشترکان را به کلی پرش کند.
 • برخی از شرکت های میزبان ممکن است عملکرد نامه PHP را برای وردپرس محدود کنند. علاوه بر این ، بسته به حداکثر عملکرد_ سرور شما ممکن است سایت شما حتی در وسط ارسال خبرنامه شما پایان یابد (و اگر سعی در ارسال مجدد دارید ، ممکن است بطور تصادفی ایمیل های تکراری را به مشترکان خود بفرستید).
 • افزونه های امنیتی همچنین ممکن است با عملکرد نامه PHP تضاد ایجاد کنند (حتما در صورت استفاده از یکی از مشکلات را بررسی کنید).

به همین دلایل توصیه می کنیم SMTP (پروتکل انتقال ایمیل ساده) را در نظر بگیرید. اجرای SMTP با استفاده از یک سرور پست الکترونیکی مطمئن و مطمئن ، در رفع این نواقص کمک می کند. این امر احتمال تحویل خبرنامه شما را بهبود می بخشد.

خوشبختانه شما می توانید یک افزونه SMTP را برای نصب ایمن مشتری مشتری خود به سادگی نصب کنید – هرچند ممکن است لازم باشد کمی تحقیق کنید تا مطمئن شوید که افزونه SMTP خوب است و با افزونه خبرنامه شما مغایرت ندارد. تعداد زیادی پلاگین SMTP شخص ثالث مانند WP Mail SMTP یا WP SMTP آسان که به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را به یک سرور پست الکترونیکی (مانند SendGrid ، Gmail ، Yahoo و غیره) متصل کنید.

یا اگر می توانید یک افزونه خبرنامه را پیدا کنید که از قبل با SMTP یکپارچه ارسال شود که این رویداد بهتر است! برخی از افزونه های خبرنامه WordPress قبلاً این داخلی را ارائه می دهند (مانند Jackmail) که بسیار جذاب است.


افکار نهایی

الان همین است! اگر در مورد پلاگین های خبرنامه پلاگین های وردپرس که در بالا ذکر شد ، سؤالی دارید ، یا فکر می کنید که باید در این لیست قرار داشته باشید ، حتماً به ما اطلاع دهید. در غیر این صورت افزونه را بارگیری کنید ، SMTP را تنظیم کنید و ارسال خبرنامه را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود شروع کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map