8 بهترین مضامین وردپرس برای طراحی بیرونی و وب سایت های معماری

بهترین تم های معماری وردپرس

طراحی بیرونی یکی از خلاق ترین زمینه های کار است که نیاز به ظریف ترین لمس دارد. به منظور رشد شغل خود امروز سن ، شما می خواهید باید ایجاد یک حضور آنلاین برای به نمایش گذاشتن کار خود – ساخت نمونه کارها خود را. خوشبختانه ، شما انتخاب صحیحی کرده اید (انتخاب وردپرس به عنوان CMS خود) و به مکان مناسبی برای جستجوی مضامین رسیده اید!


ما لیستی از برخی از جالب ترین طراحی های خارجی طراحی وردپرس را برای شما قرار داده ایم که می توانید برای نمایش کار خود یا آژانس خود استفاده کنید. بیا شروع کنیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. سرو

1 CROFTS - معماری ، موضوع وردپرس آژانس

CROFTS یک موضوع WordPress چند منظوره و کاملاً پاسخگو با نمایشگر آماده شبکیه است که همراه با افزونه Visual Composer با کشیدن و رها کردن است. این موضوع به طور خاص برای اهداف طراحی معماری از قبیل اوراق بهادار داخلی و خارجی ساخته شده است.

این موضوع همچنین دارای چند طرح بندی نمونه کارها ، از جمله (الف) نمای چند ستون – با امکان انتخاب از نمای ستون 2 ، 3 ، 4 یا 5. و (ب) سه طرح مختلف نمونه کارها تک.

2. طراحی بیرونی

2 طراحی بیرونی موضوع وردپرس

این مضمون دارای یک نوار لغزنده با عرض کامل است که توجه را به تصاویر هدر مورد استفاده در وب سایت جلب می کند. این یک راه عالی برای نمایش بهترین کار و برنده شدن در مشتری قبل از اینکه فرصتی برای تجدید نظر داشته باشد.

موضوع همراه با ادغام فونت های گوگل ، محتوای نسخه ی نمایشی ، کد 80++ و همچنین سازگار با WPML است به این معنی که می توانید از موانع منطقه ای و زبانی شکسته شوید و وب سایت خود را به چندین زبان ترجمه کنید. موضوع همچنین دارای یک پخش کننده صوتی و تصویری است و دارای 4 نوع پست سفارشی از جمله می باشد تیم ما ، نمونه کارها ، خدمات و توصیفات.

سرانجام ، این موضوع توسط چارچوب گیلاس TemplateMonster ساخته شده است که به شما امکان می دهد جنبه های مختلفی از تم را تنظیم کنید ، از جمله گزینه های تایپوگرافی ، موقعیت نوار کناری ، چیدمان صفحه ، تنظیمات کشویی تصویر و موارد دیگر.

3. Artcore

3 Artcore - معماری ساختمان موضوع وردپرس

Artcore یک تم وردپرس تمیز و پاسخگو با طراحی جسورانه و مدرن است و آن را برای آژانس های خلاق ، طراحی داخلی و خارجی و وب سایت های معماری مناسب می کند. موضوع همچنین دارای یک گزینه پنل مدیریت اختصاصی برای مدیریت آسان پروژه است. این برنامه از یک افزونه سازنده صفحه سبک ساخته شده است و دارای سه طرح بندی صفحه اصلی است. به شخصه ، فکر می کنم اگر به یک موضوع وردپرس مخصوص طراحی بیرونی نیاز دارید ، یکی از بهترین گزینه ها است.

4- اکسسیمیو

4 Exdesimo Design Externalimo Theme WordPress

با استفاده از فضای سبز رنگی که در صفحه فرود این موضوع به تصویر کشیده شده است ، فکر می کنم برای طراحی بیرونی هایی که دارای چشم انداز بسیار باز هستند – باغ ها ، ایوان جلوی شما ، چمن های حیاط خلوت و غیره ، طراحی بسیار مناسبی خواهد بود. پس زمینه و پرواز از منو به آن ظاهری زیبا می دهد. از نظر فنی ، این موضوع دارای بارگیری تنبلی برای تصاویر است که باعث می شود پهنای باند شما نیز ذخیره شود! این موضوع همچنین در چارچوب Cherry ساخته شده است که به شما گزینه های سفارشی سازی نامحدود و به روز رسانی های منظم را می دهد تا با آخرین نسخه WordPress سازگار باشید..

5- ماتیس

5 ماتیس - تم خلاقانه و زیبا

واقعیت جالب – نام موضوع (فکر می کنم) از آن گرفته شده است هنری ماتیس که یک نقاش و مجسمه ساز مشهور فرانسوی و چهره برجسته فاوئیسم بود.

موضوع میزبان گزینه های سفارشی سازی با 4 ترتیب منو (پیش فرض ، استاتیک ، سمت راست و صفحه کامل) ، قالب های طرح بندی 12 صفحه ، 6 شبکه نمونه کارها ، آثار برجسته کشویی ، 4 ابزارک سفارشی ، 2 نوع نمونه کارها و یکتا مطالعه موردی و ارائه کشویی.

محتوای نسخه ی نمایشی گنجانده شده است ، به طوری که با چند کلیک می توانید تکثیر دقیق موضوعی که در نسخه ی نمایشی در ThemeForest دیدید ، قبل از خرید! ��

موضوع همچنین دارای یکپارچه سازی فونت های گوگل ، بر اساس چارچوب قدرتمند بوت استرپ 3 ، ترجمه آماده است. این پنل دارای گزینه ای قدرتمند با تنظیمات قابل تنظیم برای هدر و پاورقی ، پوست روشن و تیره و رنگ انتخاب برند با یک کلیک است.!

6. تسلط بر طراحی بیرونی

6 طراحی خارجی تسلط وردپرس موضوع

موضوع External Design Mastery یک تم WordPress است که به صورت شبکیه چشم کاملاً پاسخگو است و دارای ویژگی های بارگیری است. با استفاده از چارچوب گیلاس ، این موضوع به لطف ادغام گوگل فونت ، اثر پیمایش اختلاف منظر پرتفوی قابل تصفیه و اسلایدهای پیشرفته با استفاده از گزینه های سفارشی ساز داخلی و گزینه های تایپوگرافی سفارشی ساخته شده است. کشویی TM Nivo افزونه موضوع همچنین از ادغام پخش کننده های صوتی و تصویری پشتیبانی می کند.

7. معماری

7 معماری - WordPress Theme 2

موضوع معماری در ابتدا 3 سال پیش در دسامبر 2012 منتشر شد. امروز یکی از محبوب ترین تم ها در Themeforest است ، با بیش از 2400 فروش! موضوع همراه با یک پنل مدیریت قدرتمند با سازنده صفحه کشویی و کشویی ، پشتیبانی از بومی سازی ، گزینه های رنگی نامحدود (همراه با تعویض رنگ زنده) ، کد کوتاه داخلی ، جداول قیمت گذاری و ادغام فونت های Google است. علاوه بر این گزینه های سفارشی سازی ، این موضوع همچنین از 5 نوع ارسال سفارشی ، 6 چیدمان پاورقی و یک فونت ، آرم و آپلود پس زمینه پشتیبانی می کند..

8. دفتر طراحی بیرونی

8 تم طراحی بیرونی موضوع وردپرس

موضوع نهایی در لیست ما ، Bureau External Design WordPress theme توسط چارچوب Cherry ساخته شده توسط TemplateMonster طراحی شده است. موضوع بر روی چهارچوب قدرتمند Bootstrap 3 ساخته شده است و دارای رنگهای زنده است که به آن احساس طراوت و سرسبزی به فضای سبز می بخشد. علاوه بر این ، موضوع دارای پیمایش اختلاف منظر است ، از آیکون های فونت و فونت های Google پشتیبانی داخلی نیز دارد.

پنل سرپرست گزینه های مختلف طرح بندی و ستون ، قابلیت های ارتقا خودکار و سایر گزینه های پیشرفته سفارشی سازی را ارائه می دهد. به عنوان یک ویژگی جایزه ، موضوع دارای یک ماژول اختصاصی برای چت آنلاین است ، بنابراین می توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید (که وقتی آفلاین می توانید پیام های آفلاین برای شما ایجاد کنند) ، در نتیجه تجربه کاربر سایت خود را بهبود می بخشید.

نتیجه

من در جستجوی الگوهای طراحی بیرونی به صورت آنلاین دشوار بودم – بیشتر آنها قدیمی و یا طراحی بسیار متداول بودند. متوجه خواهید شد که نیمی از مضامین این لیست از TemplateMonster است. من می خواهم به موارد خاصی در مورد این بازار اشاره کنم.

TemplateMonster پشتیبانی مشتری خوبی را ارائه می دهد – از جمله نصب و پیکربندی موضوع خریداری شده (البته با قیمت). دکمه پرداخت در نوار کناری ، تعدادی “افزودنی” با نرخ تخفیف بالای تبلیغ شده را ثبت می کند.

هشدار دهنده

من توصیه می کنم آن افزودنی ها را خریداری نکنید

اکثر آنها پلاگین هایی هستند که شما استفاده نمی کنید. برای بدتر شدن این شرایط ، این افزونه های “ضروری” می توانند وب سایت وردپرس شما را کند کنند ، اگر این امر به طور کامل منجر به درگیری تم-افزونه نشوند. همیشه اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده هاست خود را بطور جداگانه و بدون دخالت شخص ثالث خریداری کنید (در این مورد ، TemplateMonster).

اینها برخی از ایراداتی است که باید از آنها آگاه باشید. ما آموزش های زیادی در اینجا در WPExplorer داریم ، که در آن می توانید آنچه را که باید انجام دهید بیاموزید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map