8 بهترین پلاگین وارد / صادرات وردپرس

بهترین افزونه های وردپرس واردات و صادرات

هر وب سایتی که مدتی است در این مکان وجود دارد ، شروع به جمع آوری داده ها در بانک اطلاعاتی آن می کند. چه کاربران ، مشتریان ، تصاویر ، مضامین ، پست ها ، جستجوگرها یا هر چیز دیگری باشد ، مکانی در وردپرس شما پیدا می کند. بعضی اوقات ، ممکن است بخواهید این داده ها را به مکان های دیگر منتقل کنید. از یک سایت وردپرس به وب سایت یا سیستم عامل دیگری بگویید. شاید بخواهید برای به روزرسانی لیست های اشتراک ، به داده های کاربر دسترسی پیدا کنید یا داده های فروش را به سیستم حسابداری خود منتقل کنید.


به همین ترتیب ، در برخی از زمان ممکن است بخواهید داده ها را در سایت وردپرس خود وارد کنید. این ممکن است رخ دهد در صورت ایجاد دامنه های فرعی جدید که به همان حساب های کاربری نیاز دارند. یا اگر در حال تغییر به یک هاست کاملاً جدید هستید. البته ، شما می توانید این کار را با استفاده از phpMyAdmin از صفحه کنترل خود مدیریت کنید (که می توانید در مورد نحوه مهاجرت راهنمای WordPress در مورد ما بدانید). اما همه ما نمی خواهیم با phpMyAdmin سر و کار داشته باشیم یا حتی از صفحه کنترل دیدن کنیم. اینجاست که افزونه هایی برای واردات و صادرات داده ها از / به وب سایت وردپرس شما می تواند مفید باشد.

گزینه های واردات و صادرات وردپرس بومی

با وردپرس ، همیشه می توانید به عملکرد واردات / صادرات بومی برگردید. می توانید از ابزار واردات برای وارد کردن محتوای سایت از جمله پست یا اظهار نظر از سیستم عامل های دیگر در وردپرس خود استفاده کنید.

واردات بومی وردپرس

برای صادرات محتوا ، WordPress یک فایل XML برای بارگیری و ذخیره در رایانه شما ایجاد می کند. این پرونده ممکن است حاوی پست ها ، صفحات ، نظرات ، قسمت های سفارشی ، دسته ها و برچسب ها باشد. سپس با استفاده از عملکرد Import در یک نصب وردپرس دیگر ، می توانید پرونده را در آن سایت بارگذاری کنید.

عملکرد صادرات وردپرس بومی

اما یک راه راحت تر برای حل این امر استفاده از افزونه های وردپرس است. در زیر پلاگین های WordPress را نشان می دهیم که به واردات یا صادرات قطعات خاص داده به و از وردپرس شما کمک می کند (برخلاف افزونه های مهاجرت عمومی ، که می تواند به شما در حرکت دادن کل سایت کمک کند). با ایجاد مجدد بخش وب سایت در یک مکان دیگر ، این مشکل برای شما ایجاد می کند.

بیایید با افزونه ها شروع کنیم. برخی می توانند به راحتی همه داده های وردپرس خود را وارد و صادر کنند ، در حالی که برخی دیگر مجموعه های خاص داده را منتقل می کنند. برای اطلاعات بیشتر بخوانید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. هر پرونده XML یا CSV را به وردپرس وارد کنید

هر پرونده XML یا CSV را به افزونه وردپرس وارد کنید

اگر داده های زیادی را در پرونده های CSV به وجود آورده اید ، این افزونه به شما کمک می کند تا در یک فرآیند چهار مرحله ای که از یک رابط کشیدن و رها کردن ساده استفاده می شود ، آن را به اطراف منتقل کنید. نیازی نیست که فایلهای XML یا CSV به هر ساختار یا اندازه خاص ساختار نیاز داشته باشند. این افزونه پرونده هایی را برای وارد شدن به قطعات قابل کنترل را خراب می کند و می توانید آن را برای وارد کردن پرونده های بزرگتر یا سرعت بخشیدن به واردات تنظیم کنید. این داده ها از جمله ویژگی ها را وارد می کند و با شخصیت های خاصی مانند عربی ، عبری و چینی کار می کند.

نه تنها داده های موجود در مورد هر CMS ، می توانید از این افزونه برای وارد کردن فیدهای داده زنده مانند نقل قول سهام ، نمرات ورزشی یا نقل قول های زنده استفاده کنید. اگر می خواهید داده ها را صادر کنید چه می کنید؟ خوب این افزونه با یک افزونه همراه است, داده های وردپرس را به XML / CSV صادر کنید که به شما امکان صادرات تقریباً هر چیزی را می دهد. سپس می توانید داده ها را در اکسل ویرایش کرده و به هر مکانی که می خواهید ارسال کنید.

نسخه Pro به شما امکان می دهد کارهای دیگری مانند وارد کردن داده ها به قسمت های سفارشی یا وارد کردن تصاویر انجام دهید. همچنین اجازه می دهد تا از URL مستقیم وارد شود یا پرونده ای را برای به روزرسانی بررسی کرده و در صورت لزوم ویرایش کنید. اگر کاربر WooCommerce هستید ، ممکن است به آنها علاقه مند باشید وارد کننده XML و CSV برای انواع محصول WooCommerce.

2. وارد کننده نهایی CSV

پلاگین وارد کننده CSV نهایی

اگر به افزونه خود نیاز دارید تا بار سنگین وزنه را به طور مرتب انجام دهد ، Ultimate CSV Importer ممکن است یکی از موارد مورد نیاز شما باشد. این تقریباً هر چیزی را می تواند وارد کند – پست ها ، نظرات ، بررسی ها (از نظرات مشتری WP) و همچنین زمینه های جستجوگرها از SEO در همه -. در اینجا متوقف نمی شود ، پست های سفارشی ، فیلدهای سفارشی و حتی تصاویر را از URL های خارجی مانند Pixabay یا Shutterstock وارد می کند. سرعت واردات نیز می تواند افزایش یابد. و نکته جالب این است که می تواند محتوای تکراری را برای کاهش نفخ در پایگاه داده شما از بین ببرد. انواع ارسال با طبقه بندی ها ، چند دسته و برچسب های چندگانه وارد می شوند. این افزونه با multisites کار می کند ، و یک افزودنی به انتقال محتوا با فرمت CSV کمک می کند.

در حالی که می توانید تمام اقدامات فوق را بصورت رایگان انجام دهید ، در صورت خرید یک پروانه Pro می توانید کارهای بیشتری انجام دهید. این برنامه به روزرسانی های دوره ای وب سایت را بدون مداخله دستی اجرا می کند و از وب سایت های چند زبانه پشتیبانی می کند. تمام ماژول های وارد شده در یک مدیر پرونده مدیریت می شوند و گزارش های تفصیلی نگهداری می شوند. از آنجا که توابع افزونه می توانند تمدید شوند ، توسعه دهندگان نیز خوشحال هستند.

3. واردات وو صادرات

افزونه صادرات وو

اطلاعات و بارگیری

افزونه بعدی ما ، Woo Import Export منحصراً برای کاربران WooCommerce در نظر گرفته شده است. این افزونه ممتاز می تواند تمام داده های مربوط به فروشگاه شما را از محصولات ، دسته بندی محصولات و سفارشات به کاربران و کوپن ها وارد یا صادر کند. شما قادر خواهید بود زمینه هایی را که باید برای واردات یا صادرات انتخاب کنید ، فیلترها را اعمال کنید و برنامه واردات / صادرات را تنظیم کنید ، همچنین سیاهههای مربوط به همه فعالیتهای واردات / صادرات را حفظ کنید.

این افزونه با فرمت های CSV کار می کند و می تواند داده ها را از URL نیز بکشد. این پیش نمایش از کلیه داده های واردات و صادرات را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید قبل از زدن دکمه واردات / صادرات مطمئن باشید. با پشتیبانی از WPML ، چند زبانه مشکلی ایجاد نمی کنند.

4. وارد کننده و صادر کننده ویجت

افزونه وارد کننده و صادر کننده ویجت

وارد کننده و صادر کننده ویجت یک افزونه ساده و هوشمند است که دقیقاً آنچه را که از نامش پیداست انجام می دهد. این روش ساده ای برای جابجایی ابزارک ها به وب سایت دیگر ارائه می دهد و مخصوصاً در هنگام افزودن ابزارک به موضوع خود بسیار مفید است. با کلیک بر روی دکمه Export ، یک فایل JSON ایجاد می شود که دارای ویجت ها به همراه تنظیمات آنهاست. برای وارد کردن پرونده ها ، آن را به سادگی در مکان مورد نظر بارگیری کنید ، خواه در یک سایت متفاوت و یا در همان سایت. پس از اتمام واردات ، می بینید که با ابزارک های موجود در یک میز مرتب چه اتفاقی می افتد.

افزونه کورکورانه تمام ابزارکها را هنگام وارد کردن بارگیری نمی کند. ابزارک هایی که هیچ منطقه ویجت مشخصی برای آنها وجود ندارد یا با موضوع شما پشتیبانی نمی شوند ، مستثنی هستند. به طور مشابه ، ابزارک هایی که قبلاً در مکان جدید وجود دارند به عنوان ابزارک های غیرفعال ذخیره می شوند. توسعه دهندگان می توانند داده ها را قبل از وارد کردن فیلتر کنند.

این ویجت محبوب برای بارگیری رایگان در مخزن افزونه وردپرس در دسترس است.

5. صادرات / واردات مشتری

پلاگین صادرات / واردات Customizer

اگر مضمونی را فقط به روشی که می خواهید جستجو کنید و می خواهید آن را در یک سایت دیگر کپی کنید ، این صادرات / واردات Customizer است که می تواند کمک کند. اما قبل از آن ، باید مطمئن شوید که موضوع شما از تنظیمات WordPress Customizer برای تنظیمات خود استفاده می کند ، و این موضوع فعال است. سپس می توانید تنظیمات را مستقیماً از رابط Customizer منتقل کنید. همه تنظیمات و گزینه ها قابل انتقال هستند.

لازم به گفتن نیست ، این تنها در صورتی وارد می شود که تنظیمات را در همان موضوع یا موضوع کودک به عنوان تنظیمات اصلی وارد کنید.

هنگام وارد کردن ، شما می توانید تصاویر را حذف کنید. توسعه دهندگان می توانند با استفاده از فیلترها گزینه هایی را که جزء برنامه سازنده نیستند فیلتر کنند. پس از اتمام واردات ، صفحه تازه می شود و همه تغییرات نمایش داده می شود. این افزونه باعث می شود که تنظیمات WordPress Customizer دوباره بازیابی شود. اگر موضوع گزینه های بی پایان داشته باشد ، شما از نیاز به این افزونه قدردانی خواهید کرد.

6. وارد کردن کاربران از CSV با متا

وارد کردن کاربران از CSV با افزونه متا

وارد کردن کاربران از CSV با متا مفید است وقتی می خواهید هزاران کاربر در قالب CSV مستقیماً در وردپرس خود را در چند ثانیه وارد کنید. داده های کاربر سفارشی را می توان به طور خودکار درج کرد و از آنها برای ویرایش نمایه کاربر استفاده می شود.

می توانید نقش ها را به کاربران اختصاص داده و از طریق آنها ایمیل ارسال کنید. ایمیل ها قابل تنظیم هستند و می توانند به عنوان قالب ذخیره شوند. شما می توانید آن را تنظیم کنید تا کاربران به صورت دوره ای وارد شوند و همچنین هر داده کاربر را به روز کنید. علاوه بر این ، این افزونه با بسیاری از افزونه های عضویت سازگار است. در همان زمان ، قلاب های ارائه شده با افزونه به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که توابع را گسترش دهند.

7. همه URL ها را صادر کنید

همه افزونه های URL را صادر کنید

Export All URLs یک افزونه ساده است که در سایت شما صفحه ای ایجاد می کند که در آن همه عناوین ، دسته ها و URL ها قرار دارد. از آنجا می توانید صفحات و پستهای منتشر شده خود و همچنین پستهایی که برای انتشار تعیین شده است را به سرعت بررسی کنید. می توانید داده ها را صادر کرده و آن را بر اساس انواع پست طبقه بندی کنید.

این افزونه زمانی مفید است که بخواهید تمام URL ها را برای سایت خود بررسی کنید یا در حالی که سعی در 301 تغییر مسیر دارید با استفاده از htaccess. شما می توانید آدرس های نویسنده را فیلتر کرده و نامهای ارجح را به پرونده های CSV اختصاص دهید ، و همچنین اسامی پرونده ها را بطور تصادفی برای محافظت از داده های حساس تولید کنید.

8. صادر کردن رسانه با محتوای منتخب

صادرات رسانه با افزونه محتوای انتخاب شده

به طور معمول وقتی پستی را صادر می کنیم ، پرونده های مربوط به رسانه با ارسال صادر نمی شوند. Export Media با محتوای منتخب گزینه ای را اضافه می کند که هنگام بررسی ، تصویر برجسته و پیوست های صادراتی را به همراه آن ارسال می کند. ساده اما مفید است.


داده ها برای وب سایت ها به طور فزاینده ای اهمیت پیدا می کنند و ممکن است شما نیاز داشته باشید که در بعضی مواقع بین سایتها جابجا شوید. افزونه های وردپرس که در این پست به نمایش در آمده اند می توانند به روشنایی کار شما کمک کنند. آنها را امتحان کنید و به ما اطلاع دهید که چگونه آنها برای شما کار کردند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map