7 بهترین پلاگین Caching WordPress در سال 2020

وقتی سرعت وب سایت وردپرس شما سرعت می یابد ، شما فقط یک عکس بگیرید. صفحات دارای سرعت آهسته را به مخاطبان خود تحویل دهید ، و نمی دانید چه چیزی در خط پایین شما قرار دارد. \ ما برای جلوگیری از ضرب و شتم صفحات آهسته توصیه می کنیم از افزونه ذخیره سازی وردپرس استفاده کنید.


نتیجه نهایی چیست؟ سرعت بارگذاری صفحه را افزایش می دهید ، کاربران خود را خوشحال می کنید و به وفور در پایین جاده درو می کنید.

چرا به صفحات سریع بارگذاری می شود؟ بیشتر به این دلیل که مردم و موتورهای جستجو وب سایت های کند را دوست ندارند. بله ، وب سایت آهسته به معنای آن است که شما هیچ ارزشی برای ارائه ندارید ، و موتورهای جستجو تردید نمی کنند وب سایت محبوب خود را به فراموشی بفرستند.

با خواندن صفحات فوق سریع خوانندگان خود را دوست داشته باشید و آنها را به ماه و پشت سرشان دوست دارند. بین شما و من می دانم که از صفحات بارگیری کند نیز متنفر هستید. گفته می شود ، شما باید در همه زمانهایی که سرعت وب سایت شما نگران است ، در حالت جانور قرار داشته باشید.

هرچه سرعت بیشتر پیش رود ، هر چه افراد سریعتر (و موتورهای جستجو) به محتوای شما بروند ، بهتر می شوند. در غیر این صورت ، شما با مشتری خود مانند مسافر در ایستگاه اتوبوس منتظر خواهید بود – بر خلاف اتوبوس ، تنها مشکل آنها نیست.

بنابراین خود را با یک وب سایت لاغر به زمین نکشید. به آن صفحات کند و آهسته عشق ندهید ، یک افزونه کش وردپرس دریافت کرده و به سرعت معتاد شوید.

اگر احساس می کنید نمی توانید کند شوید ، در جای مناسب قرار دارید زیرا در این پست ما 7 بهترین پلاگین حافظه پنهانی وردپرس را برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما در سال 2019 و بعد از آن پوشش می دهیم.

اگر افزونه caching مورد علاقه خود را پیدا نکردید ، ناامید نشوید. درعوض ، دعوا را در انتهای پست وارد بخش نظرات کنید. یا به راهنمای کامل ما در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به وردپرس نگاهی بیندازید.

یک یادداشت سریع در ذخیره سازی وردپرس

بنابراین این تجارت ذخیره سازی چیست؟ من از مطالب تکراری متنفر هستم ، زیرا این برای تلاشهای SEO شما بد است ، بنابراین من یک مقاله قبلی را به شما می دهم که به شما نشان می دهد که مانند جوانب مثبت ، حافظه نهان وردپرس را تمیز کنید. ایناهاش:

به طور کلی محاسبات ، حافظه پنهان صرفاً ذخیره داده ها در حافظه موقت بر خلاف حافظه اصلی است. کش (به صورت نقدی تلفظ شده) یک فناوری است که از طریق آن یک قطعه سخت افزار یا نرم افزار داده های موقت را ذخیره می کند که سریعتر برای بازیابی بار دوم که به آن نیاز دارید سریع تر بازیابی می شود..

ذخیره سازی همه چیز در مورد افزایش سرعت بارگذاری صفحه وب سایت شما است. ما چهار نوع اصلی ذخیره سازی داریم:

 • حافظه پنهان مرورگر ، در حال ذخیره سازی است که در مرورگرهایی مانند Chrome ، Mozilla Firefox و غیره ذخیره می شود
 • حافظه پنهان سرور ، که در سمت سرور اتفاق می افتد. معمولاً توسط میزبان وب شما نگهداری می شود
 • حافظه پنهان شخص ثالث که توسط اشخاص ثالث مانند شبکه های تحویل محتوا (CDN) ارائه می شود. نمونه هایی از CDN های معروف شامل CloudFlare و KeyCDN در میان دیگران است
 • حافظه نهان افزونه ، نوعی که افزونه های ذخیره سازی وردپرس ارائه می دهند و همچنین موضوع اصلی این مقاله است

در قسمت بعد ، افزونه های ذخیره سازی رایگان و وردپرس با افزونه رایگان و رایگان را پوشش می دهیم. چه به دنبال یک افزونه WP بصورت رایگان و چه از حق بیمه cache باشید ، اطمینان حاصل کنید که مطلبی را برای وب سایت خود انتخاب کنید. بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید به تجارت بپردازیم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. W3 حافظه نهان Total

افزونه های ذخیره سازی وردپرس - حافظه نهان کل w3

با بیش از 1 میلیون نصب فعال ، W3 Total Cache یکی از محبوب ترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس در کره زمین است.

این افزونه به لطف مجموعه های شگفت انگیز از ویژگی های ذخیره سازی محبوب است که به شما در سرعت بخشیدن به وب سایت خود مانند یک رئیس کمک می کند. W3 Total Cache وب سایت وردپرس شما را با ویژگی هایی مانند:

 • حافظه پنهان مرورگر ، که به خصوص برای تکرار بازدید از صفحه بسیار عالی است
 • امکان به حداقل رساندن و فشرده سازی HTML ، CSS ، JavaScript و صرفه جویی در مصرف انرژی تا 80٪ از پهنای باند شما
 • سازگاری با میزبان اختصاصی ، مجازی خصوصی و اختصاصی (سرورها)
 • یکپارچه سازی شبکه تحویل محتوای یکپارچه (CDN)
 • پشتیبانی موبایل از جمله تغییر خودکار موضوع
 • ذخیره سازی صفحه از جمله صفحات نتایج جستجو
 • حافظه پنهانی از جمله اشیاء پایگاه داده
 • پشتیبانی WP_CLI برای پاک کردن حافظه نهان و موارد دیگر
 • با ذخیره کردن آمار ، می توانید ببینید که چگونه تلاش های ذخیره سازی شما در حال انصاف است
 • ادغام پروکسی معکوس از طریق لاک یا Nginx
 • پشتیبانی از صفحات تلفن همراه شتاب Google (AMP)
 • و خیلی بیشتر

تعداد قابل توجهی از ویژگی های این افزونه حافظه نهان وردپرس ممکن است مبتدی مناسب باشد. با این حال ، پس از قطع کردن آن ، W3 Total Cache یک راه حل قابل توجه ذخیره سازی وردپرس است.

برای یک افزونه ذخیره سازی وردپرس رایگان ، W3 Total Cache جوراب شما را خاموش می کند. به عبارت دیگر ، تعجب می کنید که چرا یک افزونه حافظه پنهان از این طبیعت حتی آزاد است.

2. موشک WP

افزونه های ذخیره سازی وردپرس WP Rocket

اگر پیکربندی W3 Total Cache به سختی اثبات شد ، شاید به افزونه cache کمتری برای WordPress نیاز داشته باشید. خانمها و نجیب زاده ها ، سلامی بزرگی به WP Rocket بگویید ، یکی از بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس برتر.

اگر مقداری پول برای سرمایه گذاری در سایت خود داشته باشید ، WP Rocket احتمالاً تنها افزونه ممتاز ذخیره سازی مورد نیاز شما است..

برای مبتدیان ، پیکربندی WP بسیار ساده است حتی با یک میلیون و یک ویژگی. هنگامی که افزونه را فعال می کنید ، WP Rocket بلافاصله مخفی کردن سایت شما شروع می شود. درست است ، شما نیازی به تنظیم لیست بی پایان تنظیمات برای پنهان کردن سایت وردپرس خود ندارید. به سادگی افزونه را نصب کنید ، دکمه فعال سازی را بزنید و سریعتر به صفحات وب نمی روید.

و در حالی که WP Rocket دوستانه مبتدی است ، با قلاب هایی به بار می آید که به توسعه دهندگان کمک می کند تا عملکرد افزونه را بطور قابل توجهی گسترش دهند.

اما چگونه این افزونه سرعت بارگذاری وردپرس شما را افزایش می دهد؟ WP Rocket پرونده های HTML ، JavaScript و CSS را به حداقل می رساند. اگر این کافی نباشد ، WP Rocket از پیش بارگذاری حافظه پنهان استفاده می کند ، که فوراً نمایه سازی وب سایت شما توسط موتورهای جستجو را بهبود می بخشد. این بدان معنی است که این افزونه از مرورگر و حافظه نهان صفحه پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، WP Rocket با بارگذاری تنبلی همراه است. به همین دلیل ، تصاویر در وب سایت شما فقط بارگیری می شوند که بازدید کننده از صفحه پایین می رود.

فیس بوک و یوتیوب از دیگر وب سایتهای مهم به ویژه از این تکنیک علاقه مند هستند. شما همچنین می توانید به لطف WP Rocket از بارگیری تنبل به نفع خود استفاده کنید. علاوه بر این افزونه مطابق با بهترین شیوه های WordPress ساخته شده است ، به معنای تمیز ، اظهار نظر و مستند بودن آن.

شركت پشت WP Rocket سه بسته يعني قيمت را به شما ارائه مي دهد تنها (49 دلار)به علاوه (99 دلار) و بی نهایت (249 دلار). توصیه ما این است که همیشه به دنبال پکیج مناسب برای تجارت خود باشید. آنها همچنین ضمانت 100٪ برگشت پول 14 روزه را ارائه می دهند ، این بدان معناست که می توانید WP Rocket بدون ریسک را آزمایش کنید.

3. WP Super Cache

افزونه های ذخیره سازی وردپرس - wp super cache screenshot

یکی دیگر از مدعیان ارزشمند در این گردهمایی حافظه نهان WP ، WP Super Cache by Automattic است ، همان افرادی که Jetpack ، Akismet و WordPress.com را در بین سایر محصولات عالی برای شما به ارمغان آوردند..

WP Super Cache دارای بیش از 2 میلیون نصب فعال است ، بدین معنی که این پلاگین حافظه پنهان محبوب برای بسیاری از ناشران و توسعه دهندگان وب است.

برای سرعت بخشیدن به وب سایت خود ، WP Super Cache فایلهای HTML استاتیک را از محتوای پویا وردپرس شما تولید می کند. به جای سرویس دهی به اسکریپت های سنگین پی اچ پی ، سرور وب شما به پرونده های سبک تر HTML خدمت می کند ، که یک باند پهنای باند را ذخیره می کند و زمان بارگذاری صفحه شما را کاهش می دهد.

این افزونه برای 99٪ بازدید کنندگان وب شما از جمله کاربرانی که وارد سیستم شده یا نظرات خود را ترک کرده اند ، پرونده های HTML ایستا را ارائه می دهد. به غیر از فشرده سازی صفحات ، WP Super Cache به طور خودکار پرونده های کش را کهنه و قدیمی هستند پاک می کند. علاوه بر این ، می توانید در صورت فعال کردن “حالت پیش بارگذاری” ، تعداد پستها را از قبل بارگیری کنید.

علاوه بر این ، WP Super Cache دارای پشتیبانی CDN است ، از جمله گزینه ایجاد CDN در زیر دامنه دامنه شما.

از این گذشته ، شما باید نقاط پایانی REST API را بدست آورید که در صورت نیاز به دسترسی به تنظیمات این افزونه فرخنده ، مفید واقع می شوند. زوجی که با قلاب های موجود در افزونه وجود داشته باشد و می توانید فرآیندهای ذخیره سازی سفارشی را متناسب با نیاز خود ایجاد کنید.

برای شروع به ذخیره کردن سایت خود بدون سکسکه ، توسعه دهندگان توصیه می کنند تنظیمات زیر را فعال کنید:

 • حافظه پنهان ساده
 • بازسازی حافظه نهان
 • فشرده سازی صفحات
 • صفحات کش را برای کاربران شناخته شده ذخیره نکنید
 • پشتیبانی CDN
 • بررسی صفحه اصلی اضافی

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر ، این افزونه همراه با مستندات دقیق است.

4. عملکرد Swift

افزونه وردپرس عملکرد سریع

عملکرد Swift چیزی بیش از یک افزونه ذخیره سازی وردپرس نیست. این یک بهینه ساز عملکرد شگفت انگیز است که می رود فراتر صرفاً ذخیره سازی همانطور که می دانید.

توسعه دهندگان این پسر بد را با تمام ویژگی های لازم برای تقویت عملکرد و سرعت سایت دوست داشتنی وردپرس خود بدون شکیدن عرق بسته بندی کرده اند..

برای مبتدیان ، ذخیره سازی صفحه از جعبه کار می کند (یا به محض فعال کردن افزونه). اگر جای تعجب دارید ، حافظه پنهانی صفحه با Cloudflare ، bbPress ، WooCommerce و Varnish در بین دیگران سازگار است.

ثانیا ، شما می توانید از طریق کوچک سازی ، تحویل منابع استاتیک را بهینه کنید. درست است ، می توانید CSS و JavaScript را با یک کلیک ترکیب یا کوچک سازی کنید. و به لطف ویژگی معروف به Async Execute ، می توانید اسکریپت ها را بصورت جداگانه اجرا کنید زیرا بارگذاری می شود و این باعث افزایش سرعت سایت ، نمرات سئو و تجربه کاربر می شود.

ثالثاً ، Swift Performance با بهینه سازی بانک اطلاعاتی پیشرفته ارائه می شود. بهینه ساز ابرداده های مضاعف ، گذرهای منقضی شده ، یتیمان و نظرات اسپم را تمیز می کند. و اگر نمی دانید ، می توانید بهینه سازی پایگاه داده (با نسخه حرفه ای) برنامه ریزی کنید ، که زمان زیادی را در شما صرفه جویی می کند.

از این گذشته ، شما یک سازمان دهنده افزونه دریافت می کنید ، که به شما کمک می کند افزونه ها را در صفحات خاصی فعال یا غیرفعال کنید. از آنجا که افزونه ها فقط در جایی که لازم باشد اجرا می شوند ، می توانید اندازه صفحه را کاهش داده و درگیری هایی که باعث مشکلات عملکرد می شوند را به حداقل رسانید.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از:

 • امکان تولید خودکار CSS بحرانی
 • فشرده سازی GZIP
 • بارگیری تنبل
 • حافظه پنهان مرورگر
 • تشخیص موبایل
 • سازگاری چند جانبه
 • پشتیبانی WPML
 • کنترل ضربان قلب
 • و خیلی بیشتر

5. کش LiteSpeed ​​(LSCache)

حافظه نهان یکی از بهترین افزونه های ذخیره سازی وردپرس است

اگر افزونه ای وجود دارد که حافظه پنهان را سرگرم می کند (می دانیم که این کار خسته کننده و سخت است) ، باید آن را LiteSpeed ​​Cache کند. این افزونه ذخیره سازی وردپرس دارای دو مجموعه ویژگی است:

 • ویژگی های عمومی, که برای هر سرور وب مانند LiteSpeed ​​، Nginx ، Apache و غیره مناسب است
 • ویژگی های اختصاصی LiteSpeed, که نیاز دارند محصولات OpenLiteSpeed ​​، تجاری LiteSpeed, یا میزبانی LiteSpeed

ویژگی های عمومی شامل حافظه پنهان شی ، پشتیبانی از CDN چندگانه ، بهینه سازی تصویر از بین رفته و بدون ضرر ، حافظه پنهان مرورگر ، حافظه نهان کد ، فشار HTTP / 2 برای CSS / JS ، تنظیمات پیش فرض DNS ، Cloudflare API ، پشتیبانی چند منظوره و کنترل ضربان قلب است..

علاوه بر این ، می توانید CSS ، JavaScript و HTML از جمله CSS درون خطی و JavaScript را به حداقل برسانید و همچنین Critical CSS را به صورت خودکار تولید کنید..

علاوه بر این ، می توانید تصاویر / iframes را تنبلی کنید و CSS / JS را به صورت غیر همزمان بارگیری کنید. علاوه بر این ، یک بهینه ساز دیتابیس ، پشتیبانی از قالب فرمت تصویری WebP ، تنظیمات واردات / صادرات ، نمایش تنظیمات اولیه / پیشرفته و بهینه سازی نمره PageSpeed ​​دریافت می کنید.

شما می توانید تمام این تنظیمات عالی را در یک رابط کاربری جذاب و آسان درک کنید.

از ویژگی های منحصر به فرد LiteSpeed ​​می توان به صورت خودکار ذخیره سازی صفحه و پاک کردن صفحه ، حافظه پنهان خصوصی برای کاربران وارد شده ، حافظه پنهان WordPress REST API ، تشخیص تلفن همراه ، برنامه ریزی پاکسازی حافظه پنهان ، پشتیبانی از WP CLI و موارد دیگر اشاره کرد..

LiteSpeed ​​Cache دارای مستندات عالی ، یک انجمن پشتیبانی و یک انجمن Slack است. با طیف گسترده ای از افزونه ها و مضامین سازگار است. آنها همچنین برای افزونه ها و مضامین سازگار با LSCache یک API ارائه می دهند. این یک لیست طولانی از ویژگی های برای افزایش سرعت سایت شما به سطح بعدی است.

6. WP سریعترین حافظه نهان

wp سریعترین حافظه نهان

WP Fastest Cache یکی دیگر از افزونه های معروف ذخیره سازی وردپرس است که بیش از 900k نصب فعال در زمان نوشتن دارد. با داشتن یک لیست برجسته از ویژگی ها و به روز رسانی های منظم ، می توانید WP Fastest Cache را برای سرعت بخشیدن به وب سایت WP محبوب خود حساب کنید.

برای افزایش سرعت صفحه و کاهش بار روی سرور خود ، WP Fastest Cache فایلهای استاتیک را از محتوای پویای وردپرس شما ایجاد می کند.

این افزونه به راحتی قابل استفاده است ، برای شروع کار نیازی به دانش فنی ندارید. علاوه بر این ، بیشتر مراحل ذخیره سازی بصورت خودکار اتفاق می افتد. WP Fast Cache دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • یک پنل مدیریت عالی (و آسان برای استفاده)
 • کوچک سازی HTML و CSS
 • فشرده سازی GZIP
 • صفحه ذخیره سازی
 • حافظه پنهان مرورگر
 • امکان ترکیب CSS / JS
 • می توانید emoji درون خطی CSS و wp-emoji-release.min.js را غیرفعال کنید
 • پشتیبانی از چندین زبان
 • پشتیبانی CDN
 • پشتیبانی SSL
 • زمان پایان حافظه نهان
 • حافظه پستی را بارگیری کنید
 • و خیلی بیشتر

WP Fastest Cache یک راه حل ذخیره سازی آسان اما قدرتمند برای مبتدیان و توسعه دهندگان به طور یکسان است. علاوه بر این ، یک نسخه حق بیمه وجود دارد که با ویژگی های بیشتری از آنچه شما نیاز دارید ارسال می شود.

7. به صورت خودکار

به صورت خودکار افزونه ذخیره سازی وردپرس و افزونه عملکرد

آخر ، اما قطعاً کم اهمیت ، افزونه Autoptimize WordPress را نیز داریم. اگر به دنبال یک راه حل سبک هستید تا سرعت وب سایت خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید ، افزونه مناسب است. در این لیست زنگ ها و سوت های پلاگین های دیگر وجود ندارد که باعث می شود استفاده از آن سبک و آسان باشد.

این افزونه به جای تمرکز در مناطقی مانند مرورگر و حافظه نهان صفحه ، اسکریپت های شما را بهینه می کند. به طور دقیق ، Autoptimize می تواند اسکریپت ها را جمع آوری ، به حداقل رساندن و ذخیره کند ، اسکریپت ها را به سمت پایین صفحه یا سر صفحه منتقل کند و HTML را فشرده کند.

این افزونه با گزینه های اضافی برای از بین بردن هسته اصلی وردپرس ایموجی ، بهینه سازی تصاویر و فونت های گوگل و همگام سازی جاوا اسکریپت غیر جمع شده از جمله موارد دیگر ، ارسال می کند. توسعه دهنده توصیه می کند از هر افزونه ذخیره سازی دیگر وردپرس در این لیست برای ذخیره صفحه استفاده کنید.


افزونه های حافظه پنهانی وردپرس به شما کمک می کند تا عملکرد و سرعت وب سایت وردپرس خود را بدون شکستن عرق تقویت کنید. این ، شما از قبل می دانید بدون افزونه های حافظه نهان ، باید همه کارها را به صورت دستی انجام دهید ، که احتمالاً مغز شما را سرخ می کند.

امیدواریم که پست ما شما را در مسیر صحیح قرار دهد تا جایی که می توانید افزونه caching مناسب وردپرس را انتخاب کنید. آیا افزونه مورد علاقه شما در ذخیره سازی WordPress را از دست داده ایم؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map