7 افزونه مورد علاقه وردپرس من (که شما ممکن است شنیده نباشید)

افزونه های مورد علاقه

چند مورد وجود دارد که من بیشتر از کشف پلاگین جدید وردپرس جدید دوست دارم. من صدها نفر را به عنوان یک وبلاگ نگار و نویسنده وردپرس به معنای واقعی کلمه آزمایش کرده ام ، اما وقتی چیز تازه ای پیدا می کنید پیر نمی شود..


با توجه به این موضوع ، من فکر کردم یک جمع بندی از افزونه های مورد علاقه وردپرس خود را انجام خواهم داد که شاید شما از آنها نشنیده باشید. اگر بیش از چند هفته کاربر WordPress بوده اید ، درباره مظنونان معمول ، افزونه هایی با میلیون ها بارگیری و بارگیری از رتبه های برتر ، همه چیز را می دانید. اما یک معدن طلای الماس در کمین خشن درست در زیر سطح وجود دارد که شاید هرگز نشنیده باشید.

شما فقط باید به جدول دوره ای افزونه های WordPress نگاهی بیندازید تا ببینید چه تعداد افزونه بسیار محبوب در آنجا وجود دارد ، اما اکنون زمان آن رسیده است که بهترین موارد بقیه را بررسی کنید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. چه پرونده ای

اگر دوست دارید در فایلهای PHP موضوع خود کمی ترفند انجام دهید ، این افزونه را دوست خواهید داشت. این گزینه کمی به نوار ابزار WordPress در وبلاگ شما اضافه می کند که به شما می گوید کدام فایل PHP با صفحه ای که در آن قرار دارید مربوط می شود. بنابراین اگر به عنوان مثال در یک صفحه پست هستم ، آنچه فایل single.php را نمایش می دهد:

عکس صفحه چیست.

و اگر در صفحه اصلی خود باشم ، index.php را نمایش می دهد:

عکس صفحه چیست.

اگر می خواهید یک صفحه خاص را ویرایش کنید ، بسیار مفید است اما نمی دانید که پرونده PHP مربوط به آن است. من همیشه از آن استفاده می کنم – این یکی از آن ابزار ساده ای است که من از زندگی بدون آن متنفرم!

چه پرونده ای

2. بار تنبل

من کمی با سرعت بارگذاری صفحه وسواس هستم که احتمالاً به همین دلیل است که Lazy Load را خیلی دوست دارم. عملکرد آن ساده و در عین حال بسیار مؤثر است – این اطمینان را می دهد که تصاویر در وبلاگ شما بارگیری می شوند فقط وقتی در صفحه مرورگر قابل مشاهده هستند. بنابراین اگر تصویری در پایین صفحه شما باشد ، فقط در صورت لود شدن یک بازدید کننده بارگیری می شود.

فواید این امر آشکار است – تصاویر (یعنی پرونده هایی که معمولاً بیشترین منابع را در سایت شما دارند) فقط در صورت لود شدن بارگذاری می شوند. این بدان معنی است که بقیه سایت شما می تواند بدون اینکه با بزرگترین پرونده ها قطع شود بارگیری می شود.

همچنین کمک می کند تا این افزونه توسط هیچ کس به غیر از افراد موجود در آن ساخته شود خودکار – به اندازه کافی برای اطمینان از شما در مورد عملکرد و کارایی آن کافی است.

بار تنبل

3. بلوک های محتوای جهانی

این افزونه ابزاری عالی برای هرکسی است که از محتوای یکسان استفاده می کند بارها و بارها در چندین صفحه مانند قطعه کد ، فرم ثبت نام ، سلب مسئولیت ، متن boilerplate و غیره.

بلوک های محتوای جهانی به شما امکان می دهد قطعه هایی از متن و / یا کدی را که در صفحات و / یا ارسال ها به عنوان کد کوتاه درج می شوند ، ایجاد کنید. این نه تنها بدان معنی است که می توانید بدون نیاز به کپی کردن و چسباندن ، همان متن را در چندین صفحه وارد کنید ، بلکه این افزونه نیز هر نوع قالب بندی را حفظ می کند و از از بین بردن برچسب ها وردپرس جلوگیری می کند..

4. ویجت پست های انعطاف پذیر

منصفانه است که بگوییم ویجت های پیش فرض وردپرس از نظر عملکردی تا حدودی فاقد آن هستند – ویجت پیام های اخیر نمونه خوبی است. ویجت پیامهای انعطاف پذیر با ارائه یک ویجت بسیار قدرتمندتر برای نمایش مجموعه ای از پست های خود ، به دنبال حل این مسئله است. گزینه ها بسیار جامع هستند:

تصویر ویجت پست های انعطاف پذیر.

این عالی است برای نمایش پست ها بر اساس طبقه بندی یا برچسب زدن – بنابراین به عنوان مثال می توانید پست های خاصی را که می خواهید برجسته شوند برچسب گذاری کنید و فقط نمایش آن ها را انتخاب کنید. من فقط می گویم که سطح را می گویم اگرچه – گزینه های بالقوه برای نمایش تقریباً بی پایان هستند. به عنوان مثال ، شما همچنین می توانید ویجت را از نظر نمایش تصاویر کوچک تنظیم کنید و حتی الگوهای خود را ایجاد کنید:

تصویر ویجت پست های انعطاف پذیر.

ویجت پستهای انعطاف پذیر

5. قراردادن توییت آسان

من باید یک سلب مسئولیت را در اینجا مطرح کنم – من این افزونه را ایجاد کردم که احتمالاً تعصب خاصی به من می دهد و می گویم این یک ابزار عالی برای افزایش تعداد دفعات ارسال مجدد پست شما است.!

Easy Tweet Embed اساساً عملکردهای ارائه شده توسط سرویس Click to Tweet را تقلید می کند – تفاوت هایی که باعث می شود “پیوندهای توییت” شود تعداد زیادی سریعتر و آسان تر در اینجا یک فیلم کوتاه وجود دارد که دقیقاً آن را نشان می دهد:

قراردادن توییت آسان

6. ویرایشگر کد پیشرفته

چگونه می توانم افزونه ای که دارای موسیقی پمپاژ تکنو در یک ویدیو است که عملکرد آن را نمایش می دهد ، درج نکنم؟ Advanced Code Editor ویرایشگر کدی است که وردپرس دارد باید دارند.

اگر متوجه می شوید که به طور مرتب با فایل های PHP در وردپرس سر و کار دارید ، نصب این افزونه کمی فاقد فکر است..

7. جستجوی لینک بهتر داخلی

من نمی توانم به اندازه کافی از این افزونه بدست آورم – من آن را به کسی توصیه می کنم که به من نیم فرصت بدهد. عملکرد آن در واقع بسیار ساده است ، اما به این معنی نیست که نمی تواند تفاوت زیادی در نحوه ارتباط بین پست ها و صفحات در سایت شما ایجاد کند..

جستجوی لینک بهتر داخلی دقیقاً آنچه را انتظار دارید انجام می دهد – این امر باعث می شود جستجوی لینک داخلی بهتر شود. اگر مطمئن نیستید منظور من از “جستجوی پیوند داخلی” چیست ، من وقتی در تلاش برای ایجاد پیوند در یک پست یا صفحه هستید ، در جعبه ای ظاهر می شود:

تصویر جستجوی پیوند داخلی.

به طور پیش فرض ، جستجو در هر مکان و در تمام پست ها و صفحات سایت شما بدون تأکید بر ربط و یا هر عامل رتبه بندی دیگر ، به جستجوی کلمه کلیدی انتخابی شما می پردازد. سپس تمام پستها و صفحاتی را که در آن کلمه کلیدی به ترتیب زمانی معکوس ذکر شده است ، برمی گرداند. به بیان ساده ، این روش جستجوی محتوا مکیده است.

جستجوی پیوند داخلی بهتر می تواند با محدود کردن جستجوی کلید واژه فقط برای ارسال عنوان ، این مسئله را برطرف کند. از آنجا که (الف) احتمالاً حداقل یک کلمه از عنوان خود را که می خواهید به آن لینک دهید به خاطر می آورید و (ب) گزینه ها به احتمال زیاد بسیار محدودتر خواهند بود ، با جستجوی پیوند داخلی بهتر می توانید پست ها را راحت تر پیدا کنید. نصب شده است.

علاوه بر این ، درج صفحات دسته و برچسب ها و همچنین پست های برنامه ریزی شده امکان پذیر است که اگر بسیار از قبل برنامه ریزی کرده باشید و می خواهید بین پست هایی که هنوز منتشر نشده اند پیوند برقرار کنید.

جستجوی پیوند داخلی بهتر

افزونه های ناشناس مورد علاقه شما چیست?

من کاملاً مطمئن هستم که یک نفر مجرد وجود نخواهد داشت که این مطالب را بخواند که قبلاً درباره همه هفت افزونه این لیست می دانست (اگر این کار را انجام دادید ، واقعاً پلاگین های خود را می شناسید!).

با این حال ، من نمی خواهم که در هفت ایستاده باشم – اگر می توانید به هیچ یک از افزونه های عالی اما نسبتاً ناشناخته فکر کنید که من در بالا به آنها اشاره نکرده ام ، پس لطفا دریغ نکنید که در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید.!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map