6 بهترین گزینه SEO SEO برای سایتهای وردپرس

بهترین گزینه های SEO Yoast

وقتی صحبت از WordPress و SEO می شود ، SEO SEO افزونه برای بسیاری از ما راه حل go-to است. چرا که نه؟ از این گذشته ، این افزونه محبوب در 5+ میلیون وب سایت وردپرس فعال است به علاوه تنظیم آسان Yoast SEO و ویژگی های جدید به طور مرتب اضافه می شوند. این کلیه ویژگی های اساسی را برای بهینه سازی WordPress SEO به صورت رایگان ارائه می دهد (اگر چه شما جدی در مورد سایت خود جدی هستید Yoast Premium را توصیه می کنیم).


اما این نباید مانع از بررسی بهترین گزینه های SEO Yoast SEO شود. این چیزی است که این پست همه چیز را در بر می گیرد – یافتن بهترین گزینه های SEO Yoast. شاید این معنی را داشته باشید که یک افزونه جدید SEO را امتحان کنید ، یا فقط کنجکاو هستید. به هر صورت – در اینجا گزینه های برتر ما هستند.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. همه در یک سئو

همه در یک افزونه SEO

همه در یک سئو هنگامی که می توان با موتورهای جستجو ارتباط برقرار کرد بسیار قهرمان است. این نقشه های نقشه شما ، از جمله نقشه های تصویر ، را به موتورهای جستجو ارسال می کند و آنها را به طور خودکار در مورد هرگونه تغییر در سایت های شما به روز می کند. مبتدیان می توانند بدون توجه بیش از حد به تنظیمات ، از این افزونه شروع به کار کنند. در مورد توسعه دهندگان ، آنها می توانند تنظیمات را برای بهینه سازی سئو و گسترش توابع از طریق API داخلی تنظیم کنند.

اگرچه همه در یک SEO اولین نامی است که هنگام بررسی گزینه های SEO Yoast مطرح می شود ، اما باید بدانید که ویژگی های تجزیه و تحلیل صفحه آن با Yoast کاملاً مطابقت ندارد. اهمیت زیادی به کلمات کلیدی یا خوانایی نمی دهد. با این حال ، می تواند Yoast SEO را در بهینه سازی عناوین ، تولید برچسب های متا و کشف محتوای تکراری در وب سایت شما کاملاً منطبق کند..

منطقه ای که همه در یک از بسیاری از گزینه های دیگر SEO استفاده می کند ، پشتیبانی از Google Analytics و SEO برای سایت های تجارت الکترونیکی ، از جمله WooCommerce است..

این افزونه به صورت رایگان در دسترس است. اما وجود دارد نسخه حق بیمه بیش از 97 دلار در سال برای هر سایت شروع می شود. این به شما حق می دهد از حق بیمه پشتیبانی ، گزینه های اضافی Google Analytics ، یک ماژول سئو ویدیویی و ادغام رسانه های اجتماعی استفاده کنید.

برای کسانی که نظارت بر عملکرد وب سایت دارند ، شما خوشحال می شوید که All in One دارای یک ساختار مدولار است. با این روش می توانید ویژگی های مورد نیاز خود را غیرفعال کنید و مانع از کشیدن غیرضروری عملکرد شوید. شما همچنین می توانید کنترل بیشتری بر روی جزئیات فنی از طریق درخواست موتورهای جستجو برای ایندکس کردن یا دنبال کردن یا حذف برخی مناطق از نقشه سایت خود نداشته باشید.

2. بسته حق بیمه جستجوگرها (مطلب)

Premium Seo Pack - نسخه سبک

Premium SEO Pack با ویژگی های 24 ماژول + برای SEO و همچنین بهینه سازی اجتماعی پر است. همه ماژول ها در نسخه رایگان موجود نیستند ، اما بهینه سازی انبوه کمک می کند. بهینه سازی انبوه به شما امکان می دهد کلمه کلیدی تمرکز را برای همه پست ها و صفحات خود شناسایی کرده و همه آنها را با یک بار بهینه سازی کنید. و نه تنها یک کلمه کلیدی ، بلکه چندین کلمه کلیدی با تمرکز تا 25 کلمه کلیدی (Pro). بهینه سازی انبوه برای عناوین متا ، توضیحات متا ، کلمات کلیدی متا و بهینه سازی مثل حلزونی نیز امکان پذیر است.

مانند Yoast SEO ، این برنامه شامل بهینه سازی در صفحه و نقشه های XML است. علاوه بر این ، آن را نیز شامل ردیابی SERP ، تجزیه و تحلیل رقابتی ، بهینه سازی تصویر ، پیوند به پروفایل و تجزیه و تحلیل سرعت صفحه است. ویژگی های اجتماعی شامل قطعه های غنی ، کارت های توییتر ، ماژول برنامه ریز فیس بوک و آمار اجتماعی است.

و هنگامی که یک کد کوتاه تجاری محلی را وارد می کنید ، یک نقشه سایت مکان ایجاد می کند و به موتورهای جستجو اطلاع می دهد. شما می توانید سایت خود را به فهرست های مختلف وب سایت اضافه کنید.

Premium SEO Pack به یک سازنده لینک داخلی ، تغییر مسیر لینک و مانیتور 404 نیز به بهینه سازی صفحه توجه دارد. تنظیمات پیشرفته شامل اعتبار سنج W3C ، SEO درج کد و Minify JS / CSS است.

آ مجوز منظم می توان آن را با 44 دلار در سال / سال خریداری کرد و به شما این امکان را می دهد که به روزرسانی های بعدی و ویژگی های اضافی را انجام دهید.

3. ابزارهای جستجوگرها BAVOKO

افزونه رایگان WordPress BAVOKO

BAVOKO SEO Tools در کلیه ویژگی های منظم افزونه سئو و سپس موارد دیگری قرار دارد. در جعبه ویژگی های استاندارد برای سئو در صفحه مانند نقشه های XML ، عناوین متا ، توضیحات و بهینه سازی کلمه کلیدی وجود دارد. برای هر پست و صفحه ، تعدادی گزینه برای بهینه سازی محتوا خواهید داشت. علاوه بر این ، می توانید در فیس بوک و توییتر از عناوین قطعه ، توضیحات و تصویر استفاده کنید. پیش نمایش snippet دقیقاً به شما نشان می دهد که پست شما در رسانه های اجتماعی چگونه به نظر می رسد. با توجه به مجموعه ویژگی ارائه شده توسط این افزونه ، ممکن است یک وب سایت مناسب برای نظارت و حفظ عملکرد SEO مناسب ایده آل باشد..

می توانید با یک آزمایش رایگان شروع کنید ، اما برای تجربه کامل طیف وسیعی از عملکردهایی که این افزونه ارائه می دهد ، باید هزینه آن را بپردازید. پلاگین حق بیمه. بسته ها از 19.99 دلار در ماه شروع می شوند. با فعال بودن افزونه Pro ، می توانید ترافیک کشور و دستگاه ها را ردیابی کنید. همچنین می توانید بک لینک ها را کنترل کرده و هر دامنه را حذف کنید ، عملکرد را بهینه کرده و نظارت کنید. این داده های SEO را از کنسول جستجوی Google (رایگان) ، Google Analytics و BAVOKO API (Pro) جمع آوری کرده و آنها را به طور کلی در یک صفحه نمایش می دهد تا گزارشی از “سلامتی SEO” از تمام مطالب موجود در سایت شما ارائه دهد..

گذشته از آن ، جایی که BAVOKO می درخشد در بهبود گردش کار SEO است. ویرایشگر متا فله یک صرفه جویی در زمان واقعی است. این امکان را به شما می دهد تا پستهای جداگانه را انتخاب کرده و آنها را یک به یک برطرف کنید ، همچنین به صورت عمده آنها را ویرایش کنید. شما همچنین می توانید فقط با چند کلیک تغییرات عمده ای را در توضیحات سئو در مورد همه پست ها و صفحات سایت خود ایجاد کنید.

یکی دیگر از ویژگی های مفید ، کلید واژه Monitoring است. با استفاده از این ، می توانید رتبه بندی کلمات کلیدی و تاریخ رتبه بندی برای صفحات و پست های خاص را بیابید.

علاوه بر این ، شما می توانید با انجام تحقیقات کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی جدیدی را از این افزونه کشف کنید. نه تنها این ، پیوندهای داخلی جدیدی را بر اساس محتوای شما پیشنهاد می کند ، همچنین لیستی از تمام پیوندهای ورودی و خروجی را برای آن صفحه یا پست نمایش می دهد. ما بررسی مفصلی در مورد افزونه BAVOKO SEO انجام داده ایم و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید آن را جستجو کنید..

4. رتبه بندی ریاضی

افزونه SEO SEO WordPress را در رتبه بندی کنید

Rank Math یک افزونه کاملا رایگان (در حال حاضر) و جامع SEO است. و با 9 دلار در سال ، از این افزونه نیز پشتیبانی خواهید کرد.

این مجموعه در یک مجموعه ویژگی عظیم (65+ ویژگی) بسته بندی شده و دارای ویژگی های اتوماسیون هوشمند است. در عین حال ، نسبت به سایر افزونه های دیگر سبک تر است و تنظیم آسان برای وردپرس. تنظیمات پیش فرض برای اکثر کاربران خوب خواهد بود ، اگرچه در صورت تمایل می توانید آنها را تغییر دهید.

درست مانند Yoast SEO ، RankMath در صفحه سئو با گزینه های ساده ای برای کمک به بهبود محتوای شما ارائه می دهد. این موارد شامل نکات کلمات کلیدی تمرکز ، مانیتور طول محتوا ، ارزیابی پیوند مجدد و موارد دیگر است. فراتر از این ، این امکان را به شما می دهد تا قطعه های غنی را در اختیار داشته باشید ، هر پست را برای 5 کلمه کلیدی بهینه کنید ، ابزار کلمه کلیدی LSI را به شما پیشنهاد دهید تا چندین مورد از کلمه کلیدی تمرکز خود را ارائه داده و پیشنهادات کلمات کلیدی را از Google بکشید..

مشابه BAVOKO ، کنسول جستجوی Google را ادغام می کند. این به شما کمک می کند آمار و عملکرد سایت را درست از داشبورد وردپرس خود ردیابی کنید. علاوه بر این ، آن را در ابزارهای پیشرفته سئو برای انجام ممیزی سئو از وب سایت خود بسته بندی کرده است ، و تاکنون 70 تست SEO دقیق برای انجام توصیه های حرفه ای انجام داده است. پشتیبانی از SEO محلی و WooCommerce را پشتیبانی کنید ، و شما کاملاً برنده هستید.

از دیگر ویژگی های افزونه می توان به ردیابی SERP ، پوشش روی GIF یا نماد ویدیویی در ریزگردهای اجتماعی شما ، آرد سوپر بهینه شده SEO ، نظارت بر خطای خزیدن گوگل ، راهنماهای ابزارهای متنی ، گزینه های خودکار جستجوگرهای تصویری ، ژنراتور نقشه سایت XML و موارد دیگر اشاره کرد. همچنین مدیر مانیتور و تغییر مسیر 404 و همچنین پیشنهادهایی برای اتصال داخلی پیدا خواهید کرد. و در آخر ، این امکان را به شما می دهد تا کلیه داده های SEO خود را از SEO و Yoast و All-in-One با یک کلیک وارد کنید.

5- SEOPress

افزونه SEO SEPress WordPress

SEOPress آسانتر ماندن در سئو SEO را آسان می کند. ماز هر پیام یا در سطح جهان ، متا های خود را (عناوین ، توضیحات ، نمودار باز ، توییتر کارت ، متا روبات ها …) را ایجاد کنید ، نقشه های XML خود را ایجاد کنید تا بتوانید خزیدن به ربات های Google را بهبود ببخشید ، بازدید کنندگان خود را با Google Analytics (ردیابی بارگیری ها ، پیوندهای وابسته و موارد دیگر) ایجاد کنید. ، تغییر مسیرها را انجام دهید ، URL کانونی خود را ویرایش کنید و موارد دیگر.

SEOPress به شما امکان می دهد تا همه آدرسهای 404 خود را کنترل کنید. به محض اینکه یک بازدید کننده آدرس خود را از سایت شما درخواست می کند که وجود ندارد (یا دیگر وجود ندارد) ، به طور خودکار در مدیریت وردپرس شما ذخیره می شود. اگر آدرس از قبل وجود داشته باشد ، پیشخوان بازدیدکننده بر روی دوم افزایش می یابد. بنابراین می توانید تلفات راهنمایی و رانندگی ، مشکلات تجربه کاربر ، تولید تغییر مسیرها و غیره را تجزیه و تحلیل کنید. SEOPress همچنین می تواند از طریق خطا به شما هشدار دهد.

بپیوندهای شکسته می تواند به بازدید کنندگان شما و همچنین فهرست بندی ربات ها آسیب برساند. در عرض چند ثانیه ، ربات SEOPress آنها را فهرست می کند ، بنابراین می توانید آدرس منبع موجود در آن را مشاهده کنید که لینک آن را خراب کرده ، آن را اصلاح کرده و تعمیر کنید. این باعث کاهش 404 خطای شما در کنسول جستجوی Google می شود.

SEOPress از Google Local Business پشتیبانی می کند. با پر کردن مختصات جغرافیایی ، ساعات کار ، ایمیل و تلفن ، با قرار گرفتن در ستون سمت راست ، میزان دید خود را در نتایج جستجو افزایش می دهید. دید بیشتر ، ترافیک بیشتر و فروش بیشتر!

این افزونه همچنین WooCommerce را پشتیبانی می کند! به سرعت صفحات بی فایده را برای موتورهای جستجو مانند سبد خرید ، پرداخت و صفحات حساب من غیرفعال کنید ، ارز و قیمت Open Graph را اضافه کنید تا اشتراک گذاری در Facebook بهبود یابد و فروش بیشتری کسب کنید. و بسیاری از ویژگی های دیگر در نسخه PRO موجود است.

6. ابزارهای جستجوگرها از Jetpack

افزونه JetPack

آخرین در لیست گزینه های ارزشمند SEO Yoast ماست ابزارهای جستجوگرها از Jetpack. همانطور که همه کاربران وردپرس می دانند ، Jetpack یک افزونه چند منظوره از Automattic است ، تیم پشت وردپرس. بسیاری از ویژگی های Jetpack به صورت رایگان در دسترس است ، هرچند که ابزارهای SEO گزینه Paid است که با برنامه های حق بیمه و حرفه ای همراه است.

Jetpack به طور خودکار نقشه سایت XML را برای شما ایجاد می کند و می تواند کلیه نیازهای اساسی بهینه سازی SEO را برطرف کند. این کمک می کند تا ظاهر عناوین محتوا را سفارشی کنید و توضیحات متا تقویت کننده SERP را بنویسید. این ابزارها همچنین به بهینه سازی محتوا برای انجمن های اجتماعی و پیوند به حساب Google Analytics شما کمک می کنند.

به طور پیش فرض ، ویژگی های حفظ حریم خصوصی خاموش هستند ، اما برنامه های حق بیمه به شما امکان می دهد تا آنها را فعال کنید. همچنین می توانید پیش نمایش های زنده از نحوه مشاهده صفحه اصلی و پست های سایت شما در موتورهای جستجو را مشاهده کنید.


بهینه سازی سئو در بدست آوردن صفحات سایت شما در صدر نتایج موتور جستجو نقش بسزایی ایفا می کند. و در حالی که Yoast به طور کلی کار بزرگی از آن انجام می دهد ، دانستن گزینه های شما همیشه خوب است. این نوشتن در گزینه های جایگزین SEO Yoast می تواند به شما در شروع جستجوی گزینه های سئو کمک کند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map