6 بهترین افزونه رایگان برای اضافه کردن یک انجمن به وبلاگ وردپرس شما

بهترین افزونه های رایگان برای اضافه کردن یک انجمن به وبلاگ وردپرس خود

اگر می خواهید جامعه ای از کاربران ایجاد کنید ، تعامل منظم یک مؤلفه ضروری آن رابطه است. نه فقط تعامل با شما ، اوه رهبر خردمند ، بلکه تعامل بین اعضای جامعه است. انجمن ها روشی اثبات شده برای گفتگو در مورد موضوعات مورد علاقه است ، مانند تریلر برای آخرین فیلم در یک حماسه فضایی کلاسیک ، به عنوان مثال.


بسیاری از سیستم عامل های مختلف انجمن شما می توانید استفاده کنید ، اما ما می دانیم که شما وردپرس را دوست دارید و می خواهید همه موارد با آن ادغام شوند. خوشبختانه برای شما ، افزونه های WordPress نیز وجود دارند که ایجاد و مدیریت تالار گفتگو را آسان می کنند.

در این مقاله بهترین پلاگین های رایگان موجود برای ایجاد تالار گفتگو در وب سایت وردپرس مورد بررسی قرار می گیرد تا بتوانید شروع به ساختن انجمن عالی جذاب دوستداران bocce یا هر آنچه را که می خواهید شروع کنید..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

بهترین افزونه های انجمن رایگان

ما شش انتخاب پلاگین برتر انجمن را در زیر انتخاب کرده ایم. آنها یک گروه مختلط هستند که تعداد معدودی از آنها کمی پایین تر از آنچه ما دوست دارند (بله ، ما دلپذیر هستیم). برای جبران این امر ، ما تمام تلاش خود را برای برجسته کردن موارد با افزونه های دارای رتبه پایین تر کرده ایم و چرا هنوز فکر می کنیم باید آنها را در نظر بگیرید. بیایید ترک کنیم!

1. پرسش و پاسخ DW

افزونه پرسش و پاسخ DW
در فضای تالار گفتمان ، شاهد رشد سکوهای سؤال و پاسخ مانند آن هستیم سرریز پشته و كورا. با بیش از 10،000 نصب فعال, DW سوال و پاسخ افزونه ای بسیار محبوب برای افزودن این قابلیت به وب سایت های وردپرس است. این لیست در رده های برتر با امتیاز رضایت 4.3 ستاره قرار دارد.

به عنوان یک سیستم کامل سؤال و پاسخ ، DW پرسش و پاسخ سوالات را می توان ارسال ، فیلتر ، سفارش ، ویرایش و حذف کرد. کاربران می توانند به سوالات پاسخ دهند یا در مورد سایر پاسخ ها اظهار نظر کنند ، همچنین رأی دهند و بهترین پاسخ از قبل ارائه شده را انتخاب کنند. سوالات و پاسخ ها می توانند به صورت خصوصی یا عمومی تنظیم شوند و کاربران می توانند از یک سؤال یا پاسخ پیروی کنند تا از پاسخ ها مطلع شوند.

داوران برخی از مشکلات سازگاری را بین این افزونه و سایر افزونه ها و مضامین مطرح کرده اند ، اما به اعتبار آنها توسعه دهندگان بسیار پاسخگو هستند و برای بازخورد باز هستند. اگر قالب سؤال و پاسخ را دوست دارید ، و مایل به کار با صفحات پیش فرض ایجاد شده توسط افزونه هستید ، ممکن است سوال و پاسخ DW برای شما مناسب باشد.

2. BuddyPress

افزونه BuddyPress

این افزونه افزونه انجمن نیست به خودی خود – BuddyPress غول شبکه های اجتماعی در جهان وردپرس است ، اما می تواند از آن به عنوان یک انجمن جامعه استفاده شود. این مزیت از هزاران جامعه جهانی برخوردار است که با BuddyPress استفاده و کار می کنند ، بنابراین تصمیم گرفتیم آن را گنجانیم.

BuddyPress یک افزونه بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر برای وردپرس است. این شامل ویژگی هایی از قبیل پروفایل کاربر ، گروه ها ، جریان فعالیت و اعلان ها است. بنابراین می توان از عملکرد پیش فرض آن برای تهیه یک انجمن جامعه برای بحث استفاده کرد. اگر می خواهید یک انجمن انجمن کاملاً برجسته ایجاد کنید ، با سایر افزونه ها (مانند bbPress ، زیر) ادغام می شود.

3. موت

تفسیر موت و انجمن ها دوباره تصور می شود
Discussion نام بازی است ، اما افزونه هایی مانند Muut در حال تصور مجدد هستند که چه شکلی را باید بگیرد. تنها با حدود 1000 نصب فعال ، Muut آشکارا هنوز هم در فضای بحث و گفتگو جدید است ، اما امتیاز رضایت 4.3 ستاره باعث شده ما فکر کنیم که ارزش بررسی دارد.

Muut خود را به عنوان یک بستر بهتر جامعه توصیف می کند ، و آنها نگاه تازه ای به نحوه وقوع مکالمات در وب سایت های وردپرس انداخته اند. مووت با تلفیق قدرت بحث و گفتگو با بلافاصله اظهارنظر ، انجمن های تمام وقت را با اظهار نظرهای صاف یا موضوع ، فیلتر اسپم و اعلان های ایمیل فراهم می کند. همچنین با استفاده از CSS برای مطابقت با سایت شما کاملاً قابل تنظیم است.

استفاده از Muut کاملاً رایگان است ، اگرچه برای عملکرد بیشتر می توانید به یک حساب حق بیمه ارتقا دهید. این باعث سردرگمی در گذشته شده است ، اما توسعه دهندگان اسناد و اطلاعیه های خود را به روز کرده و آن را واضح تر می کنند. این افزونه هنوز در روزهای ابتدایی خود است اما اگر ایده استاندارد انجمن گفتگوی بحث را دوست ندارید ، یک مسیر جالب را نشان می دهد.

4- AnsPress

افزونه سوال و پاسخ AnsPress
افزونه بعدی در لیست ما از قالب پرسش و پاسخ نیز استفاده می کند ، مشابه DW پرسش و پاسخ. با بیش از 3،000 نصب فعال و امتیاز رضایت 4/4 ستاره, AnsPress به وضوح گزینه خوبی برای بسیاری از وب سایت های وردپرس است.

همانند DW پرسش و پاسخ ، AnsPress یک سیستم پرسش و پاسخ کامل برای وردپرس ارائه می دهد. قابلیت های اساسی مانند اضافه کردن ، ویرایش ، مرتب سازی ، پاسخ دادن و رأی دادن به سوالات توسط ویژگی های خوبی مانند برچسب ها (مانند باز ، بسته ، تکراری) ، سؤالات مطلوب و سیستم امتیاز کاربر تکمیل می شود..

به نظر می رسید نسخه های قبلی AnsPress با اشکالات و پشتیبانی ضعیف روبرو بوده است ، اما توسعه دهندگان به بازخورد ها گوش فرا داده و فرایندهای توسعه آنها را بهبود بخشیده اند ، بنابراین شما نباید مشکلات اصلی کار با این افزونه را داشته باشید. اگر به دنبال یک سیستم پرسش و پاسخ انعطاف پذیر و قابل تنظیم هستید ، ممکن است AnsPress ارزش توجه داشته باشد.

5- bbPress

افزونه bbPress

به هیچ وجه نمی توانیم درمورد انجمن های گفتگو در WordPress صحبت کنیم و به آن نگاه نکنیم bbPress. با بیش از 300000 نصب فعال ، این رهبر روشن در این فضا است و توسط تم های محبوب وردپرس (از جمله Total) پشتیبانی می شود. با داشتن رضایت از 3.9 ستاره ، خود را در مقابل تازه واردان نگه می دارد ، اما برخی از زمینه های نگرانی را دارد.

bbPress توسط توسعه دهندگان توصیف می شود که بر سهولت ادغام ، سهولت استفاده ، استانداردهای وب و سرعت متمرکز شده است. برای دستیابی به این هدف ، افزونه اصلی را کوچک و سبک نگه داشته اند و آن را کاملاً قابل توسعه از طریق پلاگین ها می کنند. بدیهی است که این رویکرد دارای تبادلات تجاری است و اگر می خواهید عملکرد کاملاً برجسته یک سیستم دیگر را تکرار کنید ، ممکن است خود را مجبور به اجرای بسیاری از افزونه های مختلف با bbPress کنید..

بسیاری از شکایات مربوط به bbPress از طرف کاربرانی صورت می گیرد که ممکن است کاملاً درک نکرده اند که bbPress برای ارائه یک سیستم کامل تالار طراحی نشده است. عملکرد اصلی به خودی خود قدرتمند است ، اما تقریبا مطمئناً می خواهید ویژگی های دیگری را اضافه کنید.

6. پاسخ CM

افزونه CM Answers

بعدی در لیست ما افزونه سبک سوال و پاسخ دیگر است. پاسخهای CM دارای بیش از 2،000 نصب فعال و رتبه رضایت از 3.8 ستاره است.

ما قبلاً عملکرد اساسی سؤال و پاسخ را پوشانده ایم ، اما CM Answers ویژگیهای جالبی را برای کمک به جذب کاربر اضافه می کند ، مانند نمایش تعداد مشاهده برای هر سوال ، اعلان های کاربر و ثبت رسانه های اجتماعی با استفاده از Facebook ، Twitter ، LinkedIn و Google.+.

موارد پشتیبانی وجود داشته است ، و بسیاری از کاربران نگرانی هایی در مورد عمق عملکرد دارند که فقط با خرید نسخه Pro یا افزونه های اضافی در دسترس است. از آنجا که نسخه رایگان در دسترس است ، ما پیشنهاد می کنیم ابتدا آن را در یک سایت آزمایش نصب کنید تا ببینید که آیا نیاز شما را برآورده می کند یا خیر.


سوالی واقعی وجود ندارد که یک فروم برنامه ریزی شده و مدیریت شده می تواند به شما در ایجاد جامعه ای متشکل از کاربران کمک کند. استفاده از افزونه باعث تنظیم یک موضوع ساده می شود ، بنابراین می توانید مستقیماً به تعامل با کاربران خود بروید.

از لیست ما در بالا ، شما باید بتوانید افزونه مناسب انجمن را برای نیازهای خود انتخاب کنید. بنابراین اگر به فکر ایجاد انجمن هستید ، یکی را انتخاب کنید و شروع کنید!

الان انجمن دارید و اگر چنین است ، از چه افزایشی برای آن استفاده می کنید؟ اگر یکی ندارید ، چه چیزی جلوی شما را می گیرد؟ لطفاً نظرات خود را درمورد تجربیات خود با افزونه های انجمن و هر آنچه فکر می کنید ممکن است از دست ندهید در نظرات به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map