50 افزونه اساسی وردپرس که همه بلاگرها باید بدانند

افزونه های اساسی WordPress که همه بلاگرها باید بدانند

این تقریباً در اواسط سال 2016 است و سالی پراهمیت برای علاقه مندان به WordPress است. برای تست ژارگون افزونه وردپرس خود آماده هستید؟ این لیست را به عنوان یک آزمایش واسطه برای دانش افزونه وردپرس بیاندیشید.


حدود 40٪ افزونه های این لیست بسیار متداول هستند – هرکسی که چند ماه با استفاده از وردپرس بگذرد می تواند درباره آنها شنیده باشد. تعداد کمی از آنها به سمت بازاریابان دیجیتال هدایت می شوند – و ما همچنین پلاگین هایی برای کمک به مشاغل محلی داریم.

ما سعی کرده ایم تا هر افزونه را در کوتاه ترین زمان ممکن توصیف کنیم. برای چند مورد ، ما همچنین گزینه های قابل توجهی را ذکر کرده ایم که باید بدانید. بنابراین بنشینید ، استراحت کنید و از این لیست افزونه های نیم قرن لذت ببرید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

1. مدیر به روزرسانی آسان

01 افزونه مدیریت آسان وردپرس 2016 wpexplorer

این افزونه به حذف هرج و مرج از بروزرسانی وردپرس و اجزای آن کمک می کند (بخوانید: مضامین و افزونه ها). می توانید پیکربندی را با به روزرسانی های اصلی / جزئی / توسعه ، به روزرسانی های تم و / یا افزونه و ترکیب آنها به روز کنید. اوه و از Multisite نیز پشتیبانی می کند!

2. بحث

02 disqus نظر سیستم افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

Disqus و Livefyre دو محبوب ترین وب سرویس مدیریت نظرات هستند که در WordPress نیز کار می کنند. آنها جامعه ای از پیروان ، رسانه های اجتماعی و اقدامات ضد اسپم مؤثر را برای اظهار نظرهای ساده و در زمان واقعی ادغام می کنند. Disqus همچنین با WordPress خوب بازی می کند – با ترک یک نسخه از آن این کار را انجام می دهد همه نظرات در مکان های مناسب (یعنی در جداول صحیح) در پایگاه داده WordPress.

3. نظرات را غیرفعال کنید

03 غیرفعال کردن نظرات افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

در حالی که می توانید نظرات را در هر پست یا صفحه در وردپرس به صورت جداگانه غیرفعال کنید – مطمئناً می تواند این موارد را انجام دهد تعداد زیادی اگر یک سایتی با 1000+ پست ارسال کنید ، وقت خود را اجرا می کنید. این جایی است که افزونه در دسترس است. این امکان را برای شما فراهم می کند که نظرات را برای هر نوع پست (یعنی پست ، صفحه یا هر نوع پست تعریف شده توسط کاربر) غیرفعال کنید. همچنین از وردپرس پشتیبانی می کند و آن را ابزاری بسیار مؤثر برای ناشران وبلاگ شبکه می کند.

4. جستجوگر لینک شکسته

04 افزونه وردپرس Broken Link Checker 2016 wpexplorer

داشتن پیوندهای شکسته نمرات سئو شما را خراب کرده است. همچنین به بازدید کننده شما می گوید که شما بی احتیاط هستید یا به آنها اهمیت نمی دهید – حتی اگر عمیقاً آن را انجام دهید. این پیوندهای شکسته فقط طبیعی است اراده با گذشت زمان تولید می شوند و شما نمی توانید اجازه دهید اینگونه باشند. به همین دلیل است که شما از این افزونه برای خلاص شدن از شر سایت وردپرس خود و هر لینک خراب استفاده می کنید. این می تواند ارسال ها ، صفحات ، نظرات از جمله انواع پست های سفارشی را بررسی کند. پارامترهای جستجو بسیار قابل تنظیم هستند و همچنین در هنگام یافتن لینکهای خراب ، می توانید به شما ایمیل بفرستید.

5. بررسی موضوع

05 بررسی قالب افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

در حالی که اکثر مضامین بارگیری شده از استانداردها و بهترین شیوه های پیشنهادی مطابقت دارند ، بررسی همه مضامین بسیار مهم است ، به ویژه اگر آنها را از مغازه های تم خارجی مانند Themeforest خریداری کنید..

6. محدود کردن Content Pro

06 محتوای افزونه وردپرس 2016 wpexplorer را محدود کنید

نسخه رایگان افزونه Restrict Content توسط پیپین ویلیامسون کهنه کار WordPress ساخته شده است ، محتوای فقط کاربران ثبت نام شده یا ورود به سیستم را نشان می دهد. قدرت واقعی نهفته در نسخه حق بیمه Pro از افزونه است که با استفاده از آن می توانید از ویژگی های kickass مانند: ادغام پی پال ، کدهای تخفیف ، تولید گزارش و موارد دیگر استفاده کنید.

7. دوبلور

07 افزونه وردپرس افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

این افزونه بسیار خوب و ناچیز استرس را از مهاجرت یک سایت وردپرس از یک مکان به مکان دیگر به خود می گیرد. این امکان را به شما می دهد تا با زحمت کپی ، انتقال یا کلون کردن یک وب سایت موجود در وردپرس به یک مکان دیگر.

8. BJ Lazy Load

08 bj افزونه وردپرس بار تنبل 2016 wpexplorer

این یکی از آن افزونه های بهبود عملکرد است. در اصل این تصاویر را فقط در مواقعی که در نمای بازدید کننده قابل مشاهده باشد ، بارگذاری می کند تا تصاویر را با یک مکان یاب جایگزین کنید. به عبارت دیگر ، افزونه فقط تصاویر را بارگیری می کند وقتی یک بازدید کننده به سمت پایین می رود بنابراین آنها را مشاهده می کند. این باعث بهبود زمان بارگذاری و پهنای باند برای هر دو طرف می شود.

9. WP Smush – بهینه سازی تصویر

09 wp smush plugin optimization image وردپرس 2016 wpexplorer

در حالی که به تعویق انداختن فرآیند بارگیری تصویر ایده خوبی است – احتمالاً ایده بهتری برای بهینه سازی و فشرده سازی تصاویر از قبل – و این دقیقاً همان کاری است که این افزونه انجام می دهد. همچنین دارای قابلیت پردازش دسته ای است که در آن بهینه سازی تمام تصاویر قدیمی (احتمالاً بدون بهینه سازی) (به علاوه نسخه Pro گزینه های بهینه سازی حتی بیشتری را نیز ارائه می دهد).

10. با این وجود افزونه پستهای مرتبط دیگری

10 افزونه وردپرس jaarp 2016 wpexplorer

YARRP محتوای مرتبط را از سایت وردپرس خود در زیر ظرف ارسال یا نوار کناری نمایش می دهد. این فعالیت بدون شک میزان گزاف گویی سایت شما را کاهش می دهد. همچنین می توانید خدمات خود را ارتقاء داده یا تبلیغات را در این مکان ها نمایش دهید. با این حال ، (و بسیاری از ویژگی های دیگر) در موجود است نسخه تجاری پلاگین.

11. عضویت

11 عضویت 2 افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

توسط تیمی از توسعه دهندگان مشهور WordPress ساخته شده است WPMU Dev, این یکی از بهترین افزونه ها برای ایجاد یک سایت عضویت تمام عیار با استفاده از وردپرس است. می توانید انواع مختلفی از عضویتها مانند – میهمانان ، محتوای قطره ای ، حق بیمه و غیره ایجاد کنید و محتوا را در پشت پستی قفل کنید. این افزونه از دروازه های پرداخت چندگانه پشتیبانی می کند در حالی که نسخه حق بیمه شامل سیستم کوپن ، محافظت از رسانه پیشرفته و موارد دیگر است.

12. WooCommerce

12 افزونه وردپرس وردپرس 2016 wpexplorer

WooCommerce که بصورت رسمی توسط Automattic (افراد پشت وردپرس) به دست آمده است ، قابل اعتماد ترین و گسترده ترین راه حل تجارت الکترونیک برای وردپرس بوده است. WooCommerce شما را قادر می سازد در عرض چند دقیقه فروشگاه آنلاین غنی از ویژگی را ایجاد کنید. با استفاده از قدرت افزودنیهای پریمیوم ، می توانید قابلیتهای بیشتری را گسترش دهید.

13. قرارها+

13 قرار ملاقات + افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

آیا هرگز آرزو داشتید که بتوانید با استفاده از WordPress یک سیستم رزرو قرار ملاقات ایجاد کنید؟ خوب ، آرزوی شما با این افزونه غنی از ویژگی ، که به شما امکان پذیرش ، تنظیم و مدیریت رزروهای خود را مستقیماً از سایت وردپرس شما امکان پذیر می کند ، تحقق یافت. و برای ویژگی های بیشتر مانند کارمندان نامحدود ، بایوس کاربر ، برنامه ریزی ساده و گزینه های سفارشی سازی طراحی قرارها را در نظر بگیرید + حق بیمه.

14. برندسازی نهایی

14 پلاگین وردپرس نهایی وردپرس 2016 wpexplorer

این افزونه حق بیمه است که توسط WPMU Dev ساخته شده است ، که به صورت رایگان در مخزن وردپرس در دسترس نیست. این افزونه شما را قادر می سازد وردپرس را با توجه به نیاز مشتری خود وایتلاب کنید. این کار با حذف تمام نمادها و متن وردپرس از صفحه ورود به سیستم و داشبورد و جایگزین کردن آنها با تصاویر برند شما.

15. قفل ورود به سیستم

15 افزونه قفل وردپرس plugin 2016 wpexplorer

این بیشتر یک افزونه امنیتی ضروری برای وردپرس است و بصورت پیش فرض در نصب های WordPress Softaculous نصب شده است. در اصل تعداد تلاش های ناموفق ورود به سیستم را از یک آدرس IP مشخص ضبط می کند و آنها را بر روی سه پرچم قرمز متوالی مسدود می کند.

16. WordFence

16 افزونه وردپرس امنیتی وردپرس 2016 wpexplorer

در حالی که Log Lockdown نوعی افزونه “آنها را در جوانه است” ، WordFence عبارت است از “پیشگیری بهتر از درمان و پنی سیلین فقط در مورد”. این افزونه به یک سرویس وب متصل می شود که محافظت درجه سازمانی را به سایت وردپرس شما از جمله اسکن فعال و میزبان سایر ویژگی های دفاعی ارائه می دهد. اگر در سایت وردپرس خود با معاملات مالی سر و کار دارید ، بهتر است این افزونه را انتخاب کنید.

17. نقشه سایت XML XML

17 google xml sitemaps plugin wordpress plugin 2016 wpexplorer

این افزونه نقشه سایت XML را برای سایت شما ایجاد می کند که به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا سریعتر در سایت شما بگردند. اگر جدی در مورد لیست سایت خود در SERP ها هستید ، این افزونه که باید نصب و فعال شود.

18- آکیسمت

18 افزونه وردپرس akismet 2016 wpexplorer

Akismet رایگان است, درجه سازمانی راه حل ضد اسپم برای وردپرس توسط همان افرادی که WordPress ساخته اند – Automattic – ایجاد شده است. CleanTalk یکی دیگر از راه حل های ضد اسپم مبتنی بر ابر است که به تازگی کشش زیادی به دست آورده است.

19. Jetpack

19 افزونه jetpack wordpress 2016 wpexplorer

می توانم درباره این افزونه شگفت انگیز که باعث پیشرفت وردپرس بسیار بهتر می شود ، ادامه دهم و به آن بپردازم. هر ویژگی ماژول های موجود است که می تواند به طور مستقل فعال شود. این برنامه شامل CDN رایگان ، بهینه سازی تصویر ، حالت تلفن همراه ، بروزرسانی سایت و مانیتور ترافیک و سایر ویژگی های شگفت انگیز دیگر است.

20- موشک WP

19 افزونه وردپرس وردپرس 2016 wpexplorer

حافظه پنهان یکی از راه های اصلی سرعت بخشیدن به سایت آهسته وردپرس است. W3TC و WP Super Cache دو افزونه محبوب ذخیره سازی وردپرس هستند. یک افزونه (حق بیمه) جدید با همان ژانر به نام وجود دارد موشک WP, که ادعا می کند این پیچیدگی را از حافظه پنهانی وردپرس خارج می کند – که آن را به گزینه ای جالب تبدیل می کند.

21. برگزار کننده رویداد

21 رویداد رویداد افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

افزونه ای عالی برای ایجاد ، میزبانی و مدیریت رویدادها در WordPress. ایده آل برای مشاغل مدیریت رویداد و یا هر کسی که به دنبال ایجاد یک رویداد آنلاین است. نسخه حرفه ای شامل ویژگی هایی از قبیل دروازه پرداخت Stripe ، کوپن های تخفیف ، همگام سازی iCal و موارد دیگر.

22. Relevanssi

22 relvanssi plugin wordpress 2016 wpexplorer

اگر از قابلیت جستجوی WordPress استفاده کرده اید – موافقت می کنید که این بهترین نیست. Relevanssi یک گزینه جایگزین افزونه عالی برای وردپرس است. این ویژگی ها شامل مطابقت دقیق عبارت ، پیشنهادات تایپی و کلمات کلیدی جستجو برجسته هستند. SearchWP یکی دیگر از افزونه های قابل توجه برتر در این ژانر است.

23- آزمایش A / B نیلو

23 افزونه تست تقسیم 23 ab برای افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

تست تقسیم یا آزمایش A / B با استفاده از عناوین پست ، موضوع ، تایپوگرافی و سایر مؤلفه های خود یک ابزار قدرتمند برای افزایش تبدیل های شما است. این افزونه رایگان شما را قادر به انجام چنین کاری می کند.

24. BackWPUp

24 افزونه وردپرس افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

یک افزونه عالی عالی برای تهیه نسخه پشتیبان از داده های سایت وردپرس شما (فایل های رسانه ای و پایگاه داده) در سرویس های ابری مانند Dropox ، FTP ، Amazon S3 و غیره. از پشتیبان گیری های افزایشی (برای حفظ فضا) پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا با اعلامیه های خودکار ، از پشتیبان تهیه کنید. BackupBuddy (49 دلار در سال) توسط iThemes و VaultPress توسط Automattic (5 دلار در ماه) ذکر های قابل توجه دیگر است.

25. SumoMe

25 افزونه افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

SumoMe است مجموعه پلاگین های عالی عالی بازاریابی برای نسل پیشرو وردپرس ، حفظ مخاطب و تجزیه و تحلیل. نوح کاگان, مرد پشت SumoMe تا حدودی یک فوق ستاره و داستان او یک منبع الهام بخش است.

26. WP-Optimize

افزونه وردپرس 26 wp-optimize 2016 wpexplorer

وردپرس با استفاده طولانی مدت وقتی چندین مضمون و افزونه “پر از ویژگی” یا با یک تن ورودی کامنت های اسپم نصب می شود ، کند می شود. WP-Optimize پایگاه داده WordPress خود را پاک کرده و سایت شما را سرعت می بخشد. این مانند روغن ماشین به وسیله نقلیه شما است.

27. بررسی Google Places

27 google cih بررسی افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

این افزونه freemium که امکان نمایش نظرات گوگل در وب سایت وردپرس شما را فراهم می کند. این به طور خودکار می تواند از Google بررسی کند و آنها را در هر جای سایت شما نمایش دهد. این مجموعه گزینه های مختلفی را برای نمایش بررسی ها از جمله امکان فیلتر کردن بازخورد منفی به شما می دهد. فایده نمایش این بررسیهای ایجاد شده توسط کاربر به طور مستقیم در وب سایت شما این است که ارائه آنها ضروری است اثبات اجتماعی, اعتبار کسب و کار شما را تعیین می کند.

28. OptinMonster

29 افزونه وردپرس optinmonster 2016 wpexplorer

OptinMonster یکی از بهترین هاست حق بیمه پلاگین های تولید سرب با تن ویژگی های قابل تنظیم. جالب ترین ویژگی آن ، جعبه اشتراک ایمیل را درست هنگامی که کاربر در حال بستن پنجره مرورگر است نشان می دهد. به این ویژگی گفته می شود قصد خروج فناوری و به طور چشمگیری نرخ تبدیل را برای هر وب سایتی که از آن استفاده کرده است افزایش داده است. بلوم یک جایگزین است که یکی دیگر از افزونه های رسانه های اجتماعی است که توسط ElegantThemes ساخته شده است.

29. ربات اثبات شده

28 افزونه وردپرس افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

انگلیسی زبان اول برای بسیاری از وبلاگ نویسان نیست و دستور زبان گاهی اوقات می تواند یک درد واقعی باشد. این افزونه به a وصل می شود سرویس تصحیح آنلاین رایگان برای کمک به شما درمورد مشکلات گرامر طراحی شده است.

سایر گزینه های قابل توجه شامل Jetpack است ماژول تصحیح (که پس از نصب افزونه Jetpack باید جداگانه فعال شود). دستور زبان جایگزین عالی دیگری بدون افزونه WordPress است که می تواند از طریق یک افزونه قدرتمند Chrome کار کند.

30. نوار اجتماعی شناور

30 افزونه نوار اجتماعی وردپرس 2016 wpexplorer

بازاریابان اینترنت همیشه روشهای جدیدی برای منحرف کردن توجه کاربر به CTA ارائه می دهند. این افزونه نوار اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی “شناور” را در کنار یک پست نمایش می دهد. این نوار باقی مانده است درست شد از هر طرف حتی اگر کاربر مقاله را پایین بیاورد – از این رو اصطلاح “شناور” است. این افزونه فقط هنگامی که کاربر روی آنها لگد می کند ، اسکریپت های رسانه های اجتماعی را بارگیری می کند. این کار باعث می شود بارهای سریعتر با عملکرد روانتر انجام شود.

31. روی توییت کلیک کنید

31 کلیک کنید تا توییت افزونه وردپرس 2016 wpexplorer را بزنید

اگر فردی هستید که علاقه مند به استفاده از نقل قول در مقالات خود هستید – می خواهید این افزونه را دوست داشته باشید. می توانید نقل قول های خود را در یک کد کوتاه بپیچید و افزونه جعبه CTA کلیک به توییت را درست در وسط پست ایجاد می کند. اگر به صورت یک خطی وارد شوید ، این یکی از ابزارهای عالی در زرادخانه بازاریابی شما است.

32. حالت مبل WP

افزونه وردپرس حالت وردپرس 32 wpx 2016 wpexplorer

این افزونه گزینه ای را برای مشاهده نسخه “متن و تصویر” بدون درهم و برهمی از پست شما اضافه می کند – مشابه برنامه هایی مانند Instapaper یا Pocket..

33. WP-Markdown

افزونه وردپرس ویرایشگر 33 wp markpress plugin 2016 wpexplorer

عاشق مارک شو؟ خوب ، این افزونه پشتیبانی از Markdown را به ویرایشگر پیش فرض WordPress اضافه می کند! PS: همچنین می توانید ماژول Markdown را در Jetpack فعال کنید.

34. پستی

34 افزونه وردپرس postmatic 2016 wpexplorer

Postmatic به شما امکان می دهد خوانندگان خود را هنگام ارسال نظر از طریق ایمیل بپیوندید. در اینجا باورنکردنی ترین بخش این افزونه است – افرادی که در نظرات وبلاگ شما مشترک هستند می توانند از طریق ایمیل پاسخ دهند – بدون نیاز به ترک صندوق ورودی خود یا مراجعه به وب سایت شما.

من شخصاً این افزونه را دوست داشتم ، زیرا این امکان را برای من فراهم کرد تا بحث طولانی را ادامه دهم (که سرانجام برای من مشتری دریافت کرد) درست از برنامه Gmail تلفن من ، در حالی که من در منطقه ای با استقبال تقریباً صفر گیر کرده ام!

35. موتور موتور داستان

35 افزونه وردپرس موتور aesop story 2016 wpexplorer

این افزونه حاوی تنه ماژول ها است که شما را قادر می سازد تا تم های داستانی بی نظیر و غنی از تعاملی و طولانی را برای WordPress طراحی کنید.

36. P3 (نماینده عملکرد افزونه)

افزونه 36 و 3 عملکرد افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

نصب بیش از حد بسیاری از افزونه ها ایده خوبی نیست. احتمالاً به دلیل اینکه باعث شکسته شدن سایت شما می شود و زمان بار را افزایش می دهید. با استفاده از این افزونه می توانید تأثیر را اندازه گیری کنید.

افزونه P3 اطلاعات مربوط به همه افزونه های نصب شده در وب سایت وردپرس شما را ضبط می کند ، سپس آن را اندازه گیری می کند ، و تاثیر آنها را بر زمان بارگذاری سایت شما بصری می کند. در مورد رژیم گرفتن از افزونه های وردپرس صحبت کنید! ��

37. نوع UI پست سفارشی

37 پست سفارشی ui wordpress plugin 2016 wpexplorer

انواع پست های سفارشی همان نعمت های کمی از بهشت ​​هستند که به شما امکان می دهند وردپرس را به یک سیستم مدیریت کامل کتابخانه ، یک راه حل تجارت الکترونیکی یا یک راه حل بلیط تبدیل کنید. به عبارت ساده ، می توانید انواع داده های سفارشی مانند “کتاب” یا “رویداد” را ایجاد کنید که ترکیبی از عناصر نوع داده مانند متن ، داده ، مقادیر عددی و غیره است؟ خوب ، این افزونه شما را قادر می سازد با سهولت ایجاد کنید.

38. زمینه های سفارشی پیشرفته

38 افزونه پیشرفته پست سفارشی وردپرس 2016 wpexplorer

این افزونه به شما امکان می دهد چندین فایل سفارشی را هنگام ایجاد یا ویرایش یک صفحه یا صفحه اضافه کنید. می توانید زمینه ها را با استفاده از ترکیبی از انواع مختلف داده تعریف کنید.

39. ابزارک های نمایش

39 افزونه ابزارک صفحه نمایش افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

آیا می توانید یک یا چند ابزارک را فقط برای صفحات خاص غیرفعال کنید؟ مطمئناً و می توانیم از این افزونه تشکر کنیم!

40. فرم تماس ایمن سریع

40 افزونه امن و سریع فرم تماس با ما وردپرس 2016 wpexplorer

فرم تماس با شماره 7 فرم تماس با وردپرس است. با این وجود ، این یک رقیب نزدیک با قابلیت مسدود کردن اسپم های مؤثر است.

41. قطعه های همه در یک Schema.org غنی

41 همه در یک Schema.org پلاگین وردپرس Rich Snippets Rich 2016 wpexplorer

Rich Snippets آن دسته از اطلاعات اضافی است که تفاوت بزرگی در سئوی شما ایجاد می کند. این افزونه به شما کمک می کند مشخصات Schema.org را در سایت WordPress خود ادغام کنید.

42. لغزنده انقلاب

42 افزونه وردپرس Revolution slider 2016 wpexplorer

این یکی از موفق ترین افزونه های کشویی برتر وردپرس است که تاکنون ایجاد شده است. این افزونه مملو از چندین ویژگی برای بهبود صفحه فرود وب و UI وب سایت های شما است ، این افزونه در زمان نوشتن این مقاله بیش از 112،000 بارگیری را بارگیری کرده است.

43. WP Mail SMTP

افزونه 38 wp mail smtp wordpress plugin 2016 wpexplorer

این افزونه گزینه های پیشرفته ای برای ارسال ایمیل از طریق وردپرس به شما می دهد. این شامل گزینه هایی برای ارسال نامه از طریق SMTP یا PHP ، رمزگذاری SSL ، احراز هویت و موارد دیگر است.

44. ویرایش جریان

44 ویرایش افزونه جریان وردپرس 2016 wpexplorer

با تیم تحریریه خود با ویژگی هایی مانند تقویم سرمقاله ، نظرات ، بودجه ها ، وضعیت مقاله و اطلاعیه ها همکاری کنید.

45. TablePress

45 جدول برای وردپرس افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

TablePress امکان ایجاد جداول زیبا در وردپرس را فراهم می کند. می توانید جداول را با یک کد کوتاه ساده در پست ها ، صفحات یا ابزارک های متن قرار دهید.

46. ​​مدیر شغلی WP

افزونه وردپرس افزونه وردپرس 46 wp job 2016 wpexplorer

این افزونه شما را قادر می سازد مستقیماً از داشبورد وردپرس خود لیست کرده و مدیریت کنید. این شامل جستجوی پیشرفته AJAX و یک زن و شوهر با افزودنیهای پرداخت شده مانند مدیر رزومه و هشدارهای شغلی است.

47. تغییر مسیر

47 افزونه تغییر مسیر wordpress 2016 wpexplorer

یک افزونه نسبتاً ساده. برای مدیریت 301 تغییر مسیر و پیگیری خطاهای 404 استفاده می شود. این افزونه به ویژه هنگام مهاجرت از یک سایت قدیمی وردپرس بسیار مفید است و یا دایرکتوری نصب وردپرس خود را تغییر می دهید.

48. سؤالات متداول و سریع

افزونه وردپرس 47 quck و آسان faqs 2016 wpexplorer

این افزونه وقتی می خواهید یک صفحه سؤالات ساده برای محصول یا خدمات خود ایجاد کنید ، بسیار مفید است. سؤالات متداول به عنوان یک نوع پست سفارشی پیکربندی شده و اضافه کردن / تغییر آنها را برای تیم شما آسانتر می کند.

49. ویجت شهادت

49 توضیحات افزونه وردپرس 2016 wpexplorer

افزودن توصیفات راهی عالی برای جلب اعتماد و اعتبار است. با این وجود ، ساختن آن اغلب نیاز به تغییرات موضوعی و تعداد زیادی چیزهای دیگر دارد. با استفاده از این افزونه می توانید به سرعت توصیفات کشویی را به ویجت ها یا پست یا صفحه با استفاده از کد کوتاه اضافه کنید.

50. منوی مگا مکس

افزونه وردپرس منو 50 مگا مگا پلاگین 2016 wpexplorer

این افزونه رایگان دارای یک سازنده منو کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد منوهای طبقه بندی شده چند سطحی با طراحی آماده و شبکیه چشم آماده کنید. این افزونه با بیش از 100 گزینه گزینه سفارشی سازی ، به شما امکان می دهد ویدجت های وردپرس را نیز در این فهرست اضافه کنید!

نتیجه

این نتیجه لیست ما است. امروز چند مورد جدید را آموختید؟ آیا از افزونه ای که باید در این لیست باشد خبر دارید؟ ما دوست داریم افکار شما را بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map