5 دلیل کاربران WordPress باید به نظرات Facebook تغییر دهند

هنگامی که به بازدید کنندگان اجازه می دهید در مورد پست های وردپرس خود نظر دهند ، شما درگیری را افزایش می دهید ، یک مکالمه را پرورش می دهید ، افراد را وسوسه می کنید که دوباره برگردند ، و دیگران را وادار به ایجاد وزوز درباره سایت خود کنید. اگر می خواهید زیر آنلاین ایجاد کنید ، همه این اخبار عالی است.


خوشبختانه وردپرس افزونه های مختلفی ارائه می دهد که اظهار نظر را آسان می کند. با تنها چند کلیک ماوس ، می توانید در ایجاد کولر آبی مجازی که افراد در آن با افکار خود مشترک هستند ، در راه باشید.

با این حال ، بخش نظرات هدف اصلی سوءاستفاده است. افراد در بخش نظرات وبلاگ های مختلف ، اسپم ، توهین های گروتسک و حتی تهدید به خشونت را ارسال می کنند. اگرچه هیچ راهی برای اجرای راه حلی وجود ندارد که این پتانسیل را به طور کامل از بین ببرد ، راهی برای کاهش چشمگیر آن وجود دارد: از نظرات Facebook به عنوان یک راه حل استفاده کنید. در این مقاله ، ما بررسی خواهیم کرد که چگونه نظرات به سایت شما سود می رسانند و توضیح می دهند که چرا نظرات Facebook بهترین گزینه است.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

چگونه نظرات از سایت وردپرس شما سود می برند

اگر از هر نوع وبلاگ استفاده می کنید ، احتمالاً به دنبال ایجاد یک انجمن آنلاین هستید. شما در حال هدف قرار دادن افرادی همفکر هستید که علایق برجسته شده توسط محتوای سایت شما را به اشتراک می گذارند. این یک رابطه متقابل سودمند است: بازدید کنندگان شما با مراجعه به سایت شما اطلاعاتی کسب می کنند که از نظر آنها با ارزش است و شما مخاطبی را ایجاد می کنید.

با این حال ، این همچنین ایده خوبی است که اجازه دهید بازدید کنندگان شما با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. یکی از بهترین راه های انجام این کار با یک بخش نظرات است که به آنها امکان می دهد نه تنها بازخورد خود را در مورد محتوای خود به جای بگذارند بلکه در تعامل با یکدیگر نیز هستند. در اینجا برخی از مزایایی که از بخش نظرات می توانید انتظار داشته باشید آورده شده است.

نامزدی بهبود یافته

هر بازاریاب دیجیتال به دنبال تعامل است. این جوانه اولیه است که در نهایت ویروسی ایجاد می کند. این چیزی است که محتوای شما را فقط از مقاله دیگری در فضای مجازی به قطعه ای که باید بخواند تبدیل می کند و مردم با دوستان خود به اشتراک می گذارند.

نظرات با اجازه دادن به بازدید کنندگان می توانند نظرات خود را در مورد محتوای شما به اشتراک بگذارند. با این حال ، نظرات از این هم دورتر می شوند که به مردم این امکان را می دهد تا نظرات خود را در همان صفحه با محتوای شما ابراز کنند. وقتی افراد مقاله شما را به اشتراک بگذارند یا صدای جیر جیر کنند ، ممکن است برخی از نظرات خود را ارائه دهند ، اما این فقط برای دوستان و پیروان آنها قابل مشاهده است. با این حال ، یک بخش نظرات به آنها اجازه می دهد تا افکار خود را درست در زیر مقاله خود به اشتراک بگذارند. این یک راه عالی برای ایجاد جامعه ای است که در آن مردم احساس می کنند صدای آنها شنیده می شود.

یک جامعه اجتماعی

یک بخش نظرات نه تنها تعامل را افزایش می دهد ، بلکه احتمال ایجاد یک جامعه اجتماعی را نیز افزایش می دهد. اگر وب سایت خود را به عنوان یک مبل مجازی مشاهده می کنید که در آن دوستان قدیمی می توانند وقتی از هیچ جا ظاهر می شوند خراب کنند ، می خواهید حس تعلق را ایجاد کنید.

با یک بخش نظرات ، افرادی خواهید داشت که با یکدیگر به عقب و جلو می روند. آنها در مورد مقاله در بالای بخش نظرات بحث خواهند کرد. آنها در مورد مکان های مورد علاقه خود برای غذا صحبت می کنند. آنها در مورد زمان های قدیمی یادآوری می کنند. و بله ، آنها حتی بعضی اوقات بحث می کنند.

این برای سایت شما چه می کند؟ این یک انجمن آنلاین ایجاد می کند که بازدید کنندگان شما به احتمال زیاد نمی توانند در هر جای دیگری پیدا کنند. آن انجمن وبلاگ شما را بی نظیر می کند و آن را در تقاضای بالا نگه می دارد.

بازدید کنندگان را تکرار کنید

چه اتفاقی می افتد وقتی که مردم با هم صحبت می کنند و به عقب می روند؟ آنها باید به آنچه شخص مقابل می گوید پاسخ دهند. وقتی افراد در یک بخش نظرات مشغول بحث و گفتگو هستند ، می خواهند پاسخ دهند. برای انجام این کار ، آنها باید به وب سایت شما برگردند تا این اتفاق بیفتد. این یعنی کلیک های بیشتری برای شما ، که به نوبه خود به معنای برداشت تبلیغاتی بیشتر و درآمد بیشتر است. همه برنده می شوند.

واقعیت موضوع این است که یک بخش نظرات یکی از بهترین راهها برای چسباندن سایت شما است. اگر بازدید کنندگان شما شروع به رفاقت و بحث و گفتگو با یکدیگر می کنند ، باز هم آنها باز خواهند گشت. شما یک جامعه وفادار ایجاد خواهید کرد که در هیچ کجای دیگر یافت نمی شود.

معرفی نظرات فیس بوک

نظرات فیس بوک افزونه WordPress

بنابراین چگونه می توانید نظرات فیس بوک را به وب سایت مورد نظر خود اضافه کنید؟ آسان – با یک افزونه البته ، و یک رایگان یکی در آن. نظرات فیس بوک وردپرس, همانطور که از نام آن پیداست ، یک افزونه نظرات وردپرس است که با Facebook یکپارچه است.

قطعاً نکته منفی این راه حل این است که افرادی که حساب فیس بوک ندارند ، نمی توانند نظر دهند. پاسخ فوری به این اعتراض این است: چه کسی نمی کند حساب فیس بوک دارید؟ جامعه فیس بوک دارای صدها میلیون کاربر در سراسر جهان است. مطمئناً می توانید خرده فرهنگ آنلاین خود را از طریق کاربران فیس بوک ایجاد کنید.

نظرات در مورد فیس بوک یک راه حل عالی و کامنت با کامنت ارائه می دهد که با وب سایت محبوب رسانه های اجتماعی ادغام شده است. در حقیقت ، این ممکن است بهترین راه حل اظهارنظر برای وبلاگ شما باشد.

نصب افزونه

اگر قبلاً افزونه ای نصب کرده باشید ، این روند بسیار آشنا خواهد بود. فقط به افزونه ها> افزودن جدید در داشبورد وردپرس خود بروید. فقط “نظرات فیس بوک” را جستجو کنید.

افزونه نظرات WordPress را در فیس بوک نصب کنید

این باید اولین افزونه موجود در لیست باشد. اما اگر به دلایلی نباشد ، فقط کافی است از صفحه پایین بروید تا زمانی که پلاگینهای Facebook Comments را با آرم نظر سبز و نصب های 40k + پیدا کنید. فقط کافی است دکمه را کلیک کنید تا نصب شود و سپس افزونه را فعال کنید.

پیکربندی پلاگین

پس از فعال سازی ، باید داشبورد جدیدی را برای “نظرات FB” مشاهده کنید. برای وارد کردن تنظیمات نظرات روی آن کلیک کنید. تنظیمات بسیار خوبی برای فونت ها ، رنگ متن و موارد دیگر وجود دارد ، اما توصیه می کنیم یک ظاهر طراحی شده را برای مطابقت با بقیه موضوع خود استفاده کنید. اما دو مهم ترین آنها هستند شناسه برنامه (از فیس بوک) و نمایش نظرات روشن است (برای تعیین جایی که می خواهید نظرات فیس بوک به صورت پیش فرض نمایش داده شود).

نظرات Facebook تنظیمات افزونه WordPress

قبل از پیاده کردن با تنظیمات ، ابتدا می خواهید شناسه برنامه Facebook خود را ایجاد کنید تا Facebook خود را با وب سایت خود همگام کنید. روی این لینک کلیک کنید برنامه ای را برای رسیدگی به نظرات خود ایجاد کنید. این کار شما را به فیسبوک منتقل می کند ، جایی که گزینه تبدیل شدن به یک توسعه دهنده فیس بوک را خواهید دید. برای ثبت نام روی دکمه سبز کلیک کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

Register-fb-dev

پس از ثبت نام ، صفحه نمایش شما اکنون باید یک دکمه سبز را برای نمایش “+ افزودن یک برنامه جدید” مانند آنچه در زیر قرار دارد نشان دهد. برای شروع روی آن کلیک کنید.

برنامه add-new-fb

در مرحله بعد نوع برنامه خود را انتخاب می کنید. از آنجا که ما از این برای نظرات سایت وردپرس خود استفاده خواهیم کرد ، گزینه وب سایت WWW: را انتخاب کنید.

نوع برنامه را انتخاب کنید

پس از انتخاب ، باید صفحه ای را برای شروع صفحه برنامه وب سایت خود مشاهده کنید ، اما از آنجا که ما واقعاً این کار را برای شناسه برنامه انجام می دهیم ، فقط کافی است روی گزینه های سمت راست کلیک کنید تا تنظیم را پرش کنید و برنامه ID را ایجاد کنید.

برنامه جست و خیز را پرش کنید

حالا باید شناسه خود را بسازید! فقط یک نام صفحه نمایش و فضای نام شما را به خاطر خواهید آورد ، یک دسته را انتخاب کنید ، و بر روی دکمه آبی رنگ ، ایجاد شناسه کلیک کنید.

ایجاد-برنامه-شناسه

باشه ، حالا یک شناسه برنامه Facebook دارید! فقط آن را کپی کنید و به داشبورد وردپرس خود برگردید تا آن را چسباند.

نظرات Facebook تنظیمات افزونه WordPress

با این کار می توانید تنظیمات FB Comments خود را اضافه کرده و اضافه کنید. وقتی کارتان تمام شد فقط روی ذخیره کلیک کنید – این است!

همچنین با استفاده از این افزونه می توانید وارد کردن خودکار نظرات فیس بوک در هر پست / صفحه را غیرفعال کنید ، و به جای آن از یک کد کوتاه دستی dandy استفاده کنید. به این ترتیب شما می توانید نظرات فیس بوک را فقط در صفحات خاص یا الگوهای صفحه ای که ایجاد می کنید درج کنید.

توجه داشته باشید: شما همچنین می توانید برای دسترسی به طرح های رنگی (تاریک / نور) ، زمینه های قابل تنظیم ، 39+ جلوه انیمیشن ، مجوز افزونه با استفاده از چند سایت و پشتیبانی از حق بیمه ، به Pro (نرم افزار) ارتقا دهید. اگرچه تنها کاری که می خواهید انجام دهید این است که برخی از رنگ ها را تغییر دهید ، احتمالاً چیزی است که می توانید با جستجوی سریع Google و حداقل CSS آن را رقم بزنید>

چرا باید از نظرات Facebook استفاده کنید

دلایل زیادی برای پذیرش نظرات Facebook به عنوان راه حل مورد نظر شما (چه از طریق افزونه FB Comments WordPress وجود دارد یا نه) وجود دارد ، و ما می توانیم ادامه دهیم. در اینجا فقط پنج مورد برتر هستند ، فقط برای شروع کار:

1. کاهش ترولینگ

با استثنائات اندک ، افراد از هویت واقعی خود در فیس بوک استفاده می کنند. این برخلاف سایر راه حل های اظهارنظر ، مانند Disqus و Livefyre است ، که در آن افراد می توانند با هر نام یا دسته ای حساب کاربری ایجاد کنند. فیس بوک به افراد نیاز دارد تا اطلاعات هویت معتبر را مشخص کنند.

این امر به طور چشمگیری کاهش می یابد ، زیرا ترول ها آنلاین ناشناس هستند. اگر افراد می خواهند با یک توهین در نوجوان به یکی از همنوعان خود بپردازند ، باید با استفاده از نام واقعی خود (و احتمالاً عکس آنها) با راه حل نظرات در فیس بوک این کار را انجام دهند..

بله ، همانطور که در بالا ذکر شد ، همیشه افرادی وجود دارند که یاد می گیرند چگونه سیستم را مورد ضرب و شتم قرار دهند. با این حال ، مردم به طور معمول برای ایجاد یک اکانت جعلی در فیس بوک صرفاً فرصتی برای توهین به مردم به اینترنت نمی روند..

واقعیت این است که ، در حالی که شما هرگز نمی توانید ترولینگ را از بین ببرید ، می توانید با وادار کردن مردم به اظهار نظر با یک هویت واقعی ، آن را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. این بلافاصله باعث می شود نظرات فیس بوک بهتر از راه حل های دیگر باشد.

2. کاهش اسپم

همانطور که مشاهده کردیم ، متخصصان سئو که به سمت تاریک نیرو تسلیم شده اند ، از بخش های نظرات وبلاگ ها برای اهداف اسپم استفاده می کنند. به عبارت ساده تر ، انجام این کار با نظرات در Facebook دشوارتر است و این یک روش عالی برای افزودن به لیست راه های جلوگیری از هرزنامه وردپرس است..

دلیل این امر است که فیس بوک بلافاصله حسابهای مظنون به سوء استفاده را ممنوع می کند. بنابراین کلاهبرداران سیاه باید قبل از شروع تلاش های اسپم خود ، روند دشوار ایجاد یک حساب کاربری جدید در فیس بوک را کامل کنند ، با هویتی که شرکت را فریب می دهد تا فکر کند شخص واقعی است..

3. افزایش تعامل اجتماعی

فیس بوک هنوز محبوب ترین سایت رسانه های اجتماعی کره زمین است. اگر سیستم نظری دارید که به Facebook مرتبط است ، یک فرصت کاملاً جدید برای افزایش تعامل باز کرده اید.

با نظرات در فیس بوک ، شما از هر دو جهان بهترین استفاده را می کنید. شما از نظرات درگیر می شوید و همچنین به دلیل اینکه این نظرات با فیس بوک گره خورده است ، در معرض دید بیشتری قرار می گیرید. افرادی که شاید از سایت شما بازدید نکرده اند ، اما متوجه شده اند که یکی از دوستانشان درباره مقاله ای در وبلاگ شما اظهار نظر کرده است ، ممکن است وسوسه شود تا آنچه را که ارسال کرده اید بررسی کند. شما می توانید با یک بازدید کننده وفادار جدید به پایان برسید.

4. بیشترین نظرات “لایک شده” به بالا بروید

راه دیگری که نظرات فیس بوک باعث حذف اسپم می شود این است که بیشترین “دوست داشتنی” ها را در صدر قرار می دهد. به این ترتیب ، اولین چیزی که بازدید کنندگان شما در بالای بخش نظرات مشاهده می کنند ، نظراتی است که بیشترین قدردانی را داشته است. این (به طور معمول) اسپم نخواهد بود.

قرار دادن بیشترین نظرات در بالا ، همچنین اظهار نظرهای بیهوده ، توهین آمیز و در غیر این صورت بی معنی را در پایین قرار می دهد ، جایی که کمتر دیده می شود. این باعث می شود ترول ها از تغذیه جلوگیری کنند.

5- اعتبار بهبود یافته

وقتی نظری از “xyzzy2122” را در هیئت مدیره بحث می بینید ، چقدر آن را جدی می گیرید؟ این می تواند هر کسی باشد. با این حال ، با نظرات در فیس بوک ، افراد تحت عنوان نام های واقعی و تصاویر پروفایل خود نظراتی را ارائه می دهند. این اعتبار آنها را افزایش می دهد ، که به نوبه خود باعث بهبود کیفیت بحث کلی می شود.

بسته بندی کردن آن

به طور خلاصه ، نظرات فیس بوک می بایست راه حل نظرات “برو به” شما باشد. این تعداد ترول را کاهش می دهد ، به از بین بردن هرزنامه کمک می کند ، شما را به یک شبکه اجتماعی گسترده وصل می کند ، و کلیت بحث ها در سایت شما را بهبود می بخشد. راه حل مورد علاقه شما برای نظرات در وب سایت شما چیست؟ احساس راحتی کنید ، به اندازه کافی مناسب ، در نظرات زیر.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map