5 بهترین افزونه برای پذیرش کمکهای مالی با وردپرس

5 بهترین افزونه برای پذیرش کمکهای مالی با وردپرس

بعضی اوقات ممکن است شما نیاز به راه اندازی یک دروازه پرداخت داشته باشید تا بتوانید بطور آنلاین یا با کمک مالی یا پرداخت هزینه دریافت کنید. بدون استفاده از یک افزونه ، کل مراحل پرداخت آنلاین در وردپرس آسان نخواهد بود. در زمینه فناوری دیجیتال ، اکثر محصولات به صورت رایگان در وب قابل دسترسی هستند. بنابراین ، برای دادن پاداش و الهام بخش به مشارکت کننده این محصولات ، اهداء می تواند راهی عالی برای پشتیبانی از آنها باشد.


علاوه بر این ، بیشتر سازمان های غیر انتفاعی ، خیریه ها ، توسعه دهندگان و وبلاگ نویسان با دریافت کمک مالی از منابع مختلف ، حقوق دریافت می کنند. به طور پیش فرض ، وردپرس هیچ پرداختی را نمی پذیرد ، اما یکپارچه سازی یک افزونه پرداخت با کیفیت می تواند از این نظر اقدامات زیادی انجام دهد.

چرا کمکهای مالی را می پذیرید?

دلایل مختلفی برای پرداخت هزینه کمک مالی وجود دارد. افزودن دکمه کمک مالی می تواند منبع خوبی برای جمع آوری بودجه برای سازمان های مختلف غیرانتفاعی ، خیریه ها ، وبلاگ نویسان و توسعه دهندگان نیز باشد. و این یک جایگزین خوب برای جلب همکاری در وردپرس است.

فرض کنید ، شما اگر یک سازمان خیریه یا غیرانتفاعی را اداره می کنید ، برای اجرای پروژه های مختلف باید صندوق جمع کنید. اگر یک توسعه دهنده هستید و محصولات رایگان را ارائه می دهید ، می توانید با استفاده از یک دکمه اهدای عضو در وب سایت خود سرمایه خود را جمع آوری کنید تا الهام بگیرید تا کارهای بیشتری انجام دهید یا اگر یک وبلاگ نگار هستید و تعدادی وب سایت را تهیه می کنید که در حال ارائه مطالب رایگان هستند ، شما همچنین می تواند در این رابطه انجام دهد.

گاهی اوقات ، اهدا کنندگان نیز ترجیح می دهند به جای ارسال چک در نامه یا به صورت نقدی ، بصورت آنلاین اهدا کنند. پرداخت نوع کمک مالی آنلاین بدون دردسر ، مستقیم و سریع ، به همین دلیل ترجیح می دهند به صورت آنلاین پرداخت کنند. علاوه بر این ، کمک مالی آنلاین می تواند هزینه های جمع آوری کمک مالی که طرفداران بیشتری را به خود جذب می کند ، کاهش دهد. در این روزها اهدا سریع ، ایمن و راحت توسط همه مورد نظر است. به همین دلیل افزونه وردپرس برای اهدای عضو برای پر کردن شکاف موجود است.

انتخاب افزونه اهدای وردپرس

همانطور که قبلاً گفتم – WordPress هیچ گزینه پیش فرض برای دریافت پرداخت ها را ارائه نمی دهد. این افزونه ها وارد می شوند. وقتی وبلاگ ، کسب و کار یا وب سایت غیرانتفاعی خود را ایجاد کردید ، تنها افزونه ای را برای اضافه کردن فرم های اهدای عضو به سایت خود نصب کنید. افزونه های اهدای وردپرس را می توان به راحتی دریافت کرد و از دریافت کنندگان کمک مالی دریافت کرد. اما وقتی می خواهید افزونه مناسبی را برای تحقق اهداف خود انتخاب کنید ، مشکل ایجاد می شود.

تعداد زیادی پلاگین اهدای WordPress در بازار وجود دارد ، انتخاب هر فرد برای دیگران بسیار دشوار است. در این مقاله 5 مورد از بهترین افزونه های اهدای وردپرس را پوشش خواهم داد. امیدوارم این خلاصه ویژگی ها به شما در انتخاب صحیح کمک کند.

بسیاری از افزونه های زیر از PayPal برای پذیرش کمک های مالی استفاده می کنند ، بنابراین قبل از شروع کار باید زمان خود را برای آموزش خود در مورد چگونگی پی پال برای افراد غیرانتفاعی کار می کند (این راهنما توسط JotForm هر آنچه را که باید بدانید) دارد.

برای به دست آوردن یک فرآیند اهدای دردسر بدون دردسر ، می توانید یکی از پلاگین های موجود در لیست زیر را داشته باشید. حالا بیایید نگاهی بیندازیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. WPPayForm

افزونه WPPayForm Pro

WPPayForm یک افزونه پرداخت وردپرس freemium است که کمکهای مالی ایجاد شده توسط WPManageNinja را می پذیرد. این افزونه بسیار جذاب است که از طریق دروازه پرداخت های متعدد کمک مالی دریافت می کند. با استفاده از این افزونه شگفت انگیز می توانید هر نوع کمک مالی را بپذیرید. نسخه رایگان افزونه به شما امکان استفاده از دروازه پرداخت Stripe را می دهد و نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد علاوه بر این از PayPal نیز استفاده کنید. این افزونه اهدای مبتنی بر کشیدن و رها کردن ، همه ویژگی های اصلی ایجاد فرم را به شما ارائه می دهد. کاربران می توانند با تشکر از پشتیبانی از دروازه های پرداخت Stripe و PayPal ، پرداخت های مکرر را با استفاده از افزونه جمع آوری کنند. WPPayForm با 49 دلار در سال شروع می شود و استفاده از مستندات گسترده را بصورت آنلاین آسان در اختیار شما قرار می دهد. و البته این شامل پشتیبانی عالی از تیم WPManageNinja است.

2. GiveWP

پلاگین اهدا را بدهید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

GiveWP یکی از جذاب ترین افزونه های اهدای عضو برای کاربران وردپرس است که توسط مت Cromwell و Devin Walker ساخته شده است. با استفاده از این افزونه ، شما به راحتی کمکهای مالی در وردپرس را می پذیرید. نسخه رایگان این افزونه به شما امکان می دهد کمکهای مالی را از طریق یک درگاه پرداخت پی پال بپذیرید. اگرچه افزودنیهای پریمیوم نیز برای اضافه کردن قابلیت های اضافی در کمکهای شما وجود دارد. این شامل دروازه پرداخت های اضافی (مانند Stipe ، Authorize.net ، Mollie و غیره) ، کمک های مکرر ، تعویض ارز و موارد دیگر می باشد. خرید پلاگین هزینه خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. قیمت گذاری برنامه افزودنی های اساسی GiveWP با 20 دلار در ماه شروع می شود.

3. خیریه (رایگان)

افزونه اهدای خیریه

موسسه خیریه یکی دیگر از افزونه های اهدای عضو است که امکان جمع آوری کمک های مالی را بدون مواجه شدن با مشکلی به شما می دهد. این افزونه freemium است که برای پرداخت و پذیرش کمک مالی استفاده می شود. با کمک خیریه می توانید یک کمپین جمع آوری کمک مالی در کمتر از 5 دقیقه آماده استفاده کنید. به علاوه نسخه رایگان این افزونه با ویژگی های مختلف بسته بندی شده است. تعداد نامحدودی از کمپین های جمع آوری کمک های مالی ایجاد کنید ، اهداف را اضافه کنید ، جدول زمانی مشخصی را تنظیم کنید ، فرم های اهدای کمک مالی (مبالغ ، زمینه های مورد نیاز و غیره) را سفارشی سازی کنید ، پرداخت را از طریق پی پال بپذیرید ، ایمیل های اهدا یا پیگیری های دریافتی ارسال کنید و موارد دیگر نسخه Pro این افزونه هزینه 49 دلار خود را برای یک بسته کامل شروع می کند. همچنین می توانید حداقل 19 دلار پرداخت کنید.

4- دماسنج اهدا (رایگان)

پلاگین دماسنج اهدایی

Donation Thermometer یک افزونه اهدای وردپرس هوشمند است که به شما امکان می دهد کمک های مالی را محاسبه کرده و بدون تلاش بسیار دریافت کنید. همانطور که از نام آن پیداست ، می توانید از گزینه های افزونه برای اضافه کردن تصویر دماسنج سفارشی به سایت خود استفاده کنید. این یک روش جالب برای ترسیم میزان کمکهای مالی جمع آوری شده است ، و اهدا کنندگان می توانند ببینند که چقدر نزدیک هستند تا به هدف خود برسند. اگرچه این یک افزونه ساده برای اهداء است ، اما شما هنوز هم می توانید تمام نیازهای اساسی خود را برآورده کنید. یکی از مهمترین جنبه های این افزونه این است که می توان از طریق آفلاین استفاده کرد. علاوه بر این ، این افزونه بیشتر برای استفاده قابل استفاده است و کد کوتاه است.

5. کمکهای بدون درز (رایگان)

افزونه کمکهای مالی بی سیم

اهدای یکپارچه گزینه دیگری برای پذیرش کمکهای مالی با وردپرس است. شما می توانید با استفاده از این افزونه در وب سایت خود وجوه خود را جمع کرده و کمکهای مالی خود را مدیریت کنید. این افزونه به شما امکان می دهد تا با استفاده از پی پال ، مبلغ پرداخت را بپذیرید و در صورت تکمیل کمک مالی ، یک پیام تشکرکننده از شما تشکر می کند. برخی از ویژگی های شگفت انگیز و بی نظیر افزونه وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید کمکهای ناشناس را به صورت ناشناس بپذیرید. به علاوه شما همچنین می توانید از کاربران دعوت کنید تا به لیست ایمیل شما بپیوندند – راهی عالی برای ایجاد مخاطب برای آینده.

بیش از شما

جمع آوری وجوه از طریق اهداء کار ساده ای نیست زیرا WordPress هیچ گزینه پیش فرض ندارد. اما می توانید با استفاده از افزونه به راحتی این قابلیت را اضافه کنید تا مبلغ پرداختی از طرف اهدا کنندگان را بپذیرید. همه افزونه های ذکر شده در اینجا اخیراً به روز شده اند و شامل ویژگی های کمی متفاوت برای سایت شما هستند. آنها را امتحان کنید و ویژگی های آنها را امتحان کنید تا یک مورد عالی برای اهداف اهدای عضو خود پیدا کنید.

اگر مجبور شدم افزونه خاصی را انتخاب کنم ، توصیه می کنم از آن استفاده کنید WPPayForm همانطور که چندین دروازه را در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از Stripe و PayPal به طور همزمان می توانید با استفاده از این افزونه عالی مانند ایجاد فرم اولیه با امکانات کشیدن و رها کردن تعداد زیادی از کارمندان را انجام دهید. اما واقعا افزونه های ذکر شده همه گزینه های عالی هستند! پیشنهادهای اضافی با حق بیمه فوق العاده را ارائه دهید و خیرخواهانه می تواند گزینه عالی برای پرداخت های آفلاین باشد.

اگر مقاله را جالب دیدید و می خواهید چیزی را در رابطه با متن به اشتراک بگذارید ، درمورد نظرات زیر نگرانی خود را به من اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map