5 افزونه برتر برای هر سایت وردپرس

در بسیاری از سایتهای آموزشی و اخبار محبوب وردپرس و همچنین در Meetup و WordCamps در سراسر جهان ، بحثهای بسیار خوبی درباره افزونه های خوب برای وردپرس وجود دارد: لغزنده ها ، فرم های تماس ، پشتیبان گیری ، سئو ، عضویت ، تجارت الکترونیکی؛ اما بندرت می بینم افرادی که روی پلاگین هایی تمرکز می کنند که مخصوص نگهداری و خوانایی باطن سایت شما هستند.


نادیده گرفتن تعمیر و نگهداری سایت شما ممکن است نه تنها سایت مسدود ، به ندرت مورد استفاده و بازدید بسیار کمتری را در موارد شدید شدید از بین بردن کامل یا از بین رفتن کامل مطالب قرار دهد. بدون اقدامات احتیاطی مناسب ، سایت شما می تواند به سرعت با هزاران کامنت درباره هرزنامه پر شود ، عملکرد ضعیفی داشته باشد یا بدتر از این ، در برابر هکرها آسیب پذیر شود ، که در نهایت منجر به خرابی و از بین رفتن بازدید کنندگان و مشتریان بالقوه به سایت شما خواهد شد..

پیشرفت های گسترده ای در پاسخگویی و تضاد مدیر در آخرین نسخه از آن وجود داشته است وردپرس در 3.8, و به روز رسانی های خودکار برای نسخه های جزئی علاوه بر استقبال از هسته در WordPress 3.7 بود. پنج افزونه ای که توصیه کرده ام 3.7 و 3.8 را به سطح بعدی می رسانند و امکان کنترل دقیق تر ظاهر ظاهر مدیر و برنامه ریزی به روزرسانی های خودکار را دارند..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

آکیسمت


آکیسمت

اگر یک وبلاگ وردپرس دارید ، ممکن است بارها و بارها حاوی پیوندهایی برای تبلیغات یا بدافزارهای احتمالی در سایت خود ، نظر خود را در مورد هرزنامه یا ردگیری از آدرس های تصادفی مشاهده کنید. این اسپم های نظرات و پیگیری توسط مهاجم به صورت خودکار صورت می گیرد اما می تواند بلافاصله وبلاگ و بانک اطلاعاتی شما را با اطلاعات بی ربط پر کند و پرچم قرمز یک وبلاگ یا وب سایت ضعیف است که می تواند هدف آسانی را برای کسانی که به دنبال ایجاد سوءاستفاده هستند فراهم کند..

Akismet میزبان وب وب است که توسط WordPress.com اداره می شود و به طور خودکار اسپم نظر و حذف پیام را حذف و حذف می کند. برای استفاده از آن باید افزونه را فعال کنید که به صورت پیش فرض به همراه وردپرس خود میزبان نصب شده است ، همچنین به یک حساب کاربری WordPress.com و یک کلید Akismet نیز احتیاج خواهید داشت که برای استفاده شخصی رایگان است و وجود دارد. حداقل هزینه برای مشاغل. همچنین ، اگر از ماژول فرم تماس در افزونه Jetpack استفاده می کنید ، Akismet یکپارچه با تمام فرم های تماس با هم ادغام می شود تا مطمئن شوید که آنها اسپم تولید نمی کنند ، همه بدون captcha یا چالش کاربر؛ همه چیز از طریق سرویس کنترل می شود.

امنیت Wordfence


کلمه

اگر تاکنون سایتی هک شده اید ، می دانید که می تواند یک وضعیت ناتوان کننده و بسیار دشوار باشد ، به خصوص اگر در حال تهیه پشتیبان مرتب از سایت خود نیستید. سایتی که به طور صحیح با کلمات عبور قوی قفل نشده و سایر اقدامات را می توان در طی چند دقیقه کاملاً از بین برد یا از بین برد. اولین دفاع شما استفاده از رمزهای عبور قوی است ، مانند نامهای ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک ، اعداد و شخصیتهای ویژه. هرچه رمز عبور طولانی تر باشد ، از امنیت بیشتری برخوردار است. برخی اقدامات دیگر که شما باید برای اطمینان از یک سایت امن و قفل شده انجام دهید ، وجود دارد ، یک راه آسان نصب افزونه Wordfence Security است.

چندین افزونه امنیتی برای وردپرس وجود دارد ، اما تا کنون مورد علاقه و جامع ترین این افزونه ها Wordfence است. Wordfence روزانه از نظر آسیب پذیری های امنیتی در پس زمینه اسکن می شود و در صورت عدم وجود انواع دیگر ، ایمیل برای شما ارسال می کند. این بررسی تغییرات DNS ، تغییرات در افزونه و کد اصلی ، افزونه های منسوخ شده ، پیوندهای اسپم و همچنین محافظت در برابر حملات ناخواسته با محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم را بررسی می کند. این کاملاً گوهر یک افزونه است زیرا علاوه بر تهیه فایروال ، می توانید تمام تلاش های ورود به سیستم را نیز مشاهده کرده و کاربران را توسط آدرس IP مسدود کنید. با نسخه حرفه ای شما حتی می توانید کل کشورها را مسدود کنید. همچنین یک ترافیک در زمان واقعی وجود دارد که می توانید ببینید چه کسی به سایت دسترسی پیدا می کند و از کجا استفاده می کند. این افزونه ای است که من در هر سایتی که می سازم یا در آن قرار دارم قرار داده ام و برای همه سایت های وردپرس بسیار توصیه می شود.

به روزرسانی های پیشرفته خودکار


به روزرسانی پیشرفته-خودکار

همراه با وردپرس 3.7 به صورت خودکار نسخه خودکار آمدند که زمان بسیار خوبی است. با این حال ، تنها 3.7 به طور خودکار نسخه های جزئی مانند 3.7.1 را به روز می کند. اما به روزرسانی های عمده ، از قبیل 3.8 به یک نسخه دستی نیاز دارند. برای برطرف کردن این مشکل و اجرای تمام به روزرسانی ها به صورت خودکار ، افزونه مورد علاقه من Advanced Automatic Upgrades است. این افزونه نسخه های جزئی و اصلی هسته وردپرس را به همراه امکان به روزرسانی خودکار افزونه ها و مضامین در برنامه روزانه به روز می کند. هنگام استفاده از این افزونه احتیاط کنید ، زیرا هیچ ویژگی برگشتی وجود ندارد ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که این مسئله را با یک راه حل روزانه پشتیبان گیری ثابت مانند VaultPress.

WP-Optimize


بهینه سازی

وردپرس برای ذخیره محتوا و تنظیمات از یک پایگاه داده به همراه فایلها استفاده می کند. با استفاده منظم ، پایگاه داده ها دقیقاً مانند هارد دیسک تکه تکه می شوند. از آنجا که اطلاعات برای ارسال ، انتقال و حذف اطلاعات وجود دارد ، فضا در دسترس نخواهد بود ، بنابراین بهینه سازی جداول در یک بانک اطلاعاتی کاری است که باید بطور معمول انجام شود. پیش از این ، شما باید برای اجرای این کار بر روی PHPMyAdmin وارد شوید و چندین دستور صادر کنید. PHPMyAdmin می تواند مکانی ترسناک باشد و حتی با تجربه ترین برنامه نویسان می توانند به طور تصادفی سایتی را با چند کلیک یا ضربه زدن به کلید از بین ببرند.

WP-Optimize به شما امکان می دهد مدیریت بهینه سازی پایگاه داده را مستقیماً از داشبورد وردپرس ، که برای مدیران وردپرس امن تر و آشناتر است ، مدیریت کنید. علاوه بر این که به شما امکان می دهد این کار را در یک زمان از پیش تعیین شده تعیین کنید ، گزینه های دیگری برای کارهای تمیز کردن پایگاه داده رایج مانند حذف نسخه های اصلاح شده ، پیش نویس ها و هرزنامه ها وجود دارد. من این افزونه را در هر سایتی که استفاده می کنم نصب می کنم و معمولاً برای بیشتر سایت ها برنامه هفتگی تنظیم می کنم.

ستون های مدیریت CodePress


کدگذار

این افزونه بسیار جذاب است که ارتباط کمتری با نگهداری سایت و ارتباط بیشتر با مدیریت رابط کاربری باطن WordPress دارد. وقتی صفحات ، پست ها ، رسانه ها و بسیاری از صفحه های سرپرست را مشاهده می کنید ، لیستی از صفحات / پست ها / رسانه ها ، با عنوان ، نویسنده ، تاریخ و سایر اطلاعات مربوط به آن وجود دارد. پلاگین ها می توانند این ستون ها را اضافه یا حذف کنند. به عنوان مثال ، بسیاری از آنها توسط Yoast با WordPress SEO آشنا شده اند و چندین ستون مرتبط با SEO را به این صفحات اضافه می کنند. ستون های مدیریت CodePress به شما امکان می دهد ستون هایی را که نشان داده شده است را مخفی کنید ، یا ستون های مخفی را نمایش دهید ، حتی زمینه های دلخواه. این امر به ویژه برای افزودن تصویر کوچک پست مفید است ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که یک تصویر برجسته وجود دارد یا مطمئن شوید که فیلد سفارشی در یک پست / صفحه پر شده است. ابزاری عالی که مخصوصاً در سایتهای بزرگ یا سفارشی مفید است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map