5 افزونه وردپرس برای مشاغل محلی

حضور گسترده وب می تواند شگفتی هایی را برای یک تجارت محلی ایجاد کند. حتی اگر به طور انحصاری در دنیای آفلاین فعالیت می کنید ، یک وب سایت خوب می تواند علاقه زیادی به شما جلب کند – خصوصاً مهم اگر با نام تجاری جدید باشید.


در نظر بگیرید که چه عملکردهایی برای انجام وب سایت خود نیاز دارید. آیا بازدید کنندگان قبل از آمدن برای دیدن شما باید رزرو کنند؟ آیا وب سایت شما می تواند این کار را انجام دهد؟ اگر اینطور نیست ، پیش از آنکه فرصتی برای تحت تأثیر قرار دادن آنها داشته باشید ، مشتریان را دور می کنید.

به نظر من وردپرس بستر مناسبی برای تأمین انرژی در مشاغل محلی شما است. این امر تا حد زیادی به تعداد بسیار زیاد پلاگین های موجود کاهش یافته است و به شما امکان می دهد عملکردهای مورد نیاز وب سایت خود را اضافه کنید. امروز می خواهم به پنج افزونه که بطور خاص در مشاغل محلی قرار گرفته اند ، نگاهی بیندازم.

افزونه پاسخگو Google Maps

پاسخگو Google Maps

اگر یک فروشگاه محلی آجر و ملات را راه اندازی کنید ، موفقیت شما با میزان افت تعداد افراد مشخص می شود. افزونه پاسخگو Google Maps این امکان را برای شما فراهم می کند که با اضافه کردن نقشه گوگل کاملاً پاسخگو به وب سایت خود ، مشتریان بالقوه را پیدا کنند. این افزونه پر از توابع است ، اما هنوز استفاده و راه اندازی آن بسیار ساده است.

این یکی از افزونه های مورد علاقه من در نقشه گوگل است ، که وسایل زیادی برای تهیه نقشه های شما با نیازهای یک ظاهر طراحی شده شما دارد. امکانات شامل:

 • سبک های نشانگر سفارشی
 • مکان های فروشگاه های مختلف را روی یک نقشه پین ​​کنید
 • چند نقشه در هر صفحه اضافه کنید
 • مسیرهای سفارشی
 • محتوای سفارشی را روی نقشه های خود ، از جمله تصاویر شخصی خود ، پوشش دهید
 • چهار نوع نقشه: جاده ، ماهواره ، ترکیبی و حتی زمینی
 • به روزرسانی آب و هوا و لایه ابر
 • با استفاده از کد کوتاه ساده به هر صفحه یا منطقه ویجت اضافه کنید

این ویژگی ها بسیار زیاد است و به این معنی است که می توانید با استفاده از این افزونه فقط در مورد Google کاری انجام دهید. آیا می خواهید تصویری از این افزونه در عمل مشاهده کنید؟ این یکی با طیف وسیعی از ویژگی ها وجود دارد:

پاسخگو تصویر Google Maps

این افزونه فقط با 16 دلار از Code Canyon در دسترس است.

WP مدیر سریع رزرو نرم افزار

WP Quick Manager Pro

آیا تاکنون هیچ شغلی مبتنی بر قرار ملاقات از داشتن شکایت برخوردار بوده است هم بسیاری از رزرو؟ روزهای رزرو تلفنی شماره گذاری می شوند که بیشتر مشتریان برای رزرو اسلات خود به صورت آنلاین می روند. البته هرچه مشتری بتواند رزرو خود را راحت تر انجام دهد ، تعداد رزروهای بیشتری نیز دریافت می کند. این می تواند تفاوت بین عملکرد با نیمی از ظرفیت و ظرفیت کامل باشد.

WP Quick Book Manager Manager باعث می شود روند رزرو بسیار ساده و ساده انجام شود. این باعث می شود آن را به یک راه حل عالی رزرو برای رستوران ها ، سالن های زیبایی ، درمانگاه ها – شما آن را نام ببرید! همچنین این امکان را برای شما فراهم می کند که خدمات رزرو آنلاین اتاق های هتل ، آپارتمان یا هر نوع محل اقامت دیگری را که برای اجاره در دسترس است فراهم کنید. کمی در خارج از جعبه فکر می کنید ، حتی می توانید از آن برای استخدام تجهیزات یا ماشین ها استفاده کنید.

تقویم رزرو بازگشت

پس از نصب ، می توانید با استفاده از یک کد کوتاه ساده ، تقویم رزرو را به هر صفحه اضافه کنید. نمای تقویم زیبا و شیک به نظر می رسد ، کاملاً پاسخگو است ، و زمان ها و تاریخ های غیر قابل دسترسی به طور خودکار مسدود می شوند. افزونه ها همچنین از تعداد نامحدودی رزرو ، گزینه های پرداخت چندین ارز (از جمله PayPal) و حتی قابلیت چند زبانه پشتیبانی می کنند. این افزونه کاملاً متنوع و متناسب با نیازهای طیف گسترده ای از مشاغل متناسب است ، و مشتریان بالقوه شما رابط کاربری بصری را دوست خواهند داشت – رابط کاربری پشتی نیز بسیار ساده است. افزونه رزرو بسیار عالی ، WP Quick Booking Manager Pro با قیمت 24 دلار از CodeCanyon در دسترس است.

تقویم رزرو

تقویم رزرو

حتی مشاغل با بودجه نیاز به رزرو دارند. خوشبختانه ، تعدادی عالی وجود دارد رایگان گزینه های خارج از کشور ، از جمله افزونه تقویم رزرو. همانطور که انتظار دارید از یک افزونه رایگان استفاده کنید ، این محدودتر از اکثر افزونه های حق بیمه است ، اما ادغام آن آسان است و هنوز هم می تواند یک کار عالی انجام دهد.

استفاده از این افزونه برای مشتریان بالقوه بسیار آسان است: یک تاریخ را از تقویم انتخاب کنید ، یک فرم کوتاه را پر کنید و سپس ضربه را ارسال کنید. آسان برای جلوگیری از رزرو دو برابر ، می توانید تعداد رزرو در روز را محدود کنید ، یا می توانید رزرو نامحدود را مجاز کنید. شاید ، بزرگترین محدودیت این نسخه رایگان این باشد که شما نمی توانید پرداخت کنید – این می تواند منجر به عدم نمایش شود.

عکس تقویم رزرو

نسخه رایگان نسبتاً اساسی است ، اما مشاغل کوچک که دارای رزرو ساده هستند به راحتی می توانند از آن سود ببرند. از لحاظ کارایی ، این نسخه رایگان به اندازه WP Quick Booking Manager Pro جلا نمی یابد. با این حال ، شما می توانید آن را ارتقا دهید ، به شما امکان دسترسی به ویژگی های حق بیمه مانند: رزرو ساعت ، پرداخت آنلاین (سپرده یا پرداخت به طور کامل) ، تنظیم نرخ فصلی و تخفیف های کوپن را می دهد. در این نسخه برتر این پلاگین واقعاً عالی است. نسخه حق بیمه از 79 دلار شروع می شود ، اما برای مشاغل بزرگ (که می خواهند هر عملکردی در دسترس داشته باشند) یک مجوز سایت واحد 449 دلار هزینه خواهد داشت.

SEO محلی محلی Yoast

SEO محلی توسط Yoast

بیشتر کاربران وردپرس با افزونه Yoast با SEO WordPress بسیار آشنا هستند – تقریباً 17.5 میلیون بار بارگیری ، به افزونه SEO بروید. اما آیا می دانید Yoast طیف وسیعی از افزونه های حق بیمه سئو را توسعه داده است ، از جمله افزونه SEO Yoast Local, موجود از 69 دلار.

اگر پایگاه مشتری بالقوه شما نتواند شما را به صورت آنلاین پیدا کند ، ماندن در تجارت دشوار خواهد بود. اما آیا تاکنون سعی کرده اید به جستجوی مشاغل محلی در گوگل ، مثلاً یک آرایشگر بپردازید؟ وقتی این کار را کردید ، SERP ها مکانی کاملاً متفاوت هستند.

اگر می خواهید در این لیست از مشاغل محلی گنجانده شوید – یا هنوز هم بهتر ، در این لیست شرکت کنید بالا از این لیست ها – Google باید بداند که کجا هستید و چه کاری انجام می دهید. اگرچه یک افزونه عمومی مانند SEO WordPress توسط Yoast نقطه شروع خوبی برای استراتژی SEO شماست ، اما مشاغل محلی مجموعه متفاوتی از نیاز SEO دارند. برای تمام نیازهای SEO محلی شما ، افزونه بهتری نسبت به SEO محلی Yoast وجود ندارد. به عبارت ساده: این افزونه به وب سایت شما در رتبه بندی بالاتر از جستجوی جستجوی محلی در Google کمک می کند. چطور؟ با ارائه تمام داده های متا که Google برای جستجوی محلی به آن نیاز دارد – مکان شما برای نمای نقشه و همچنین اطلاعات تماس مهم مانند شماره تلفن شما.

همچنین می توانید از افزونه Local SEO برای ساخت صفحات فرم تماس با شیک استفاده کنید. این افزونه به شما امکان می دهد تا یک نقشه ، ساعات کار و جزئیات تماس را به آن اضافه کنید در باره صفحه ، و همچنین به بازدید کننده این امکان را می دهد که نزدیکترین فروشگاه خود را پیدا کند.

افزونه دایرکتوری Sabai برای وردپرس

فهرست صبائی

خوب نیست که همه مشاغل محلی و محلی مرتبط با یکدیگر در یک مکان قرار بگیرند؟ خوب ، اکنون می توانید به لطف افزونه Sabai Directory ، با قیمت 28 دلار از CodeCanyon در دسترس باشید. Sabai Directory افزونه ایده آل برای ایجاد یک فهرست جامع تجارت محلی است. می توانید تعداد نامحدودی از مشاغل را به یک فهرست جداگانه اضافه کنید. اینها می توانند در انواع مختلفی سازماندهی شوند – بازدید کنندگان می توانند فهرست را فیلتر کنند تا آنچه را که به دنبال آن می گردند پیدا کنند – و همه مشاغل با هم در نقشه Google تعاملی نمایش داده می شوند. شما می توانید نام ، موقعیت مکانی و تصویری از هر مشاغل را اضافه کنید ، به علاوه می توانید بر اساس بررسی های کاربران ، از پنج مورد رتبه کسب کنید. نقشه تعاملی شامل انتخاب عمیق گزینه های یک ظاهر طراحی شده است و بازدید کنندگان آزاد هستند که بتوانند نظرات و نظرات خود را برای یک لیست خاص ترک کنند.

راه اندازی دایرکتوری کسب و کار راهی عالی برای گروهی از مشاغل محلی است که می توانند در جهت ترقی مشاغل خود با یکدیگر همکاری کنند. تا زمانی که از کمی رقابت نترسید ، این یک راه عالی برای تقویت کشف شماست – مشتریان بالقوه به احتمال زیاد به جای وزن کردن یک دسته از وب سایت ها ، گزینه های خود را از طریق فهرست راهنمایی ارزیابی می کنند..

اجرای دایرکتوری شخصی شما همچنین می تواند بسیار پرسود باشد: اگر در Google برای شرایط کلیدی در منطقه خود رتبه خوبی کسب کردید می توانید درآمد مکرر خوبی کسب کنید. دایرکتوری Sabai می تواند این امر را تسهیل کند ، زیرا به شما امکان می دهد تا پرداخت های مکرر از مشاغلی را که می خواهید به فهرست شما اضافه شوند – انجام دهید – Sabai از چهار دروازه پرداخت پشتیبانی می کند. شما حتی می توانید برای لیست های برجسته هزینه بیشتری بپردازید.

افکار نهایی

حتی اگر یک فروشگاه کوچک و آفلاین باشید ، یک وب سایت خوب می تواند مسیری طولانی را برای رشد و پیشرفت کسب و کار شما طی کند. امروز طیف وسیعی از افزونه ها را پوشانده ام تا به مشتریان شما کمک کنم شما را به صورت آنلاین کشف کنند ، رزرو کنید و به مکانهای فیزیکی آجر و ملات خود برسید. اگر مشتری بیشتری می خواهید – و چه کسی نیست؟ – این حداقل کاری است که وب سایت شما باید انجام دهد!

آیا از پلاگین های موجود در پست امروز استفاده می کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map