5 افزونه وردپرس که می تواند جذابیت خواننده را در وبلاگ وردپرس شما تقویت کند

من معتقدم که مشارکت در وبلاگفر بسیار کم ارزش است.


به بیان ساده تر ، کیفیت مخاطبان شما از مقدار کمتری مهم است. و از نظر کیفیت من اساساً منظورم این است که آنها چقدر با “مارک” شما درگیر هستند.

این سؤال را از خود بپرسید – آیا خوانندگان شما واقعاً به وبلاگ شما اهمیت می دهند یا آیا آنها آن را یک منبع پرشکوه می دانند؟ پاسخ شما می تواند تفاوت زیادی در شانس رسیدن به اهداف شما ایجاد کند (که تصور می کنم در نهایت کسب درآمد است).

با توجه به این موضوع ، من فکر کردم از این فرصت استفاده می کنم تا افزونه های مورد علاقه وردپرس خود را ذکر کنم که می تواند به شما کمک کند تا با خوانندگان خود در تعامل بهتر باشید. اگرچه کیفیت محتوای شما و شخصیتی که در وبلاگ خود بافته اید ، نقش مهمی در بیان سطح تعامل افراد با شما دارد, افزونه های زیر می توانند به شما کمک بزرگی کنند هم.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. اشتراک در نظرات Reloaded

من وقتی وبلاگ خود را مطرح می کنم یک قانون ساده برای وبلاگ خود دارم – اگر کسی وقت خود را برای به اشتراک گذاشتن نظرات خود اختصاص داده است ، من باید وقت خود را برای پاسخگویی در نوع خود اختصاص دهم. به همین ترتیب من به اکثریت قریب به اتفاق نظرات سایت خود پاسخ می دهم.

اما مگر اینکه خوانندگان وبلاگ شما نظرات خود را نشانه گذاری کنند و به صورت دوره ای بازگردند تا ببینند آیا پاسخ داده اید یا نه ، آنها هرگز در پاسخ به آنچه شما گفتید نخوانند. و بیایید با آن روبرو شویم – تعامل یک خیابان دو طرفه است.

با توجه به این نکته ، من اکیداً توصیه می کنم که مشترک شوید تا نظرات بارگذاری مجدد شود. این افزونه دقیقاً همانطور که انتظار دارید انجام می دهد – هنگامی که به نظرات آنها پاسخ داده شده است ، به افراد (از طریق ایمیل) اطلاع می دهد. این برنامه همچنین شامل یک داشبورد کامل است که در آن می توانید مشترکین و تمام گزینه های خود را مدیریت کنید.

اشتراک در نظرات Reloaded

2. نظرات فیس بوک

در حالی که تعدادی افزونه نظرات شخص ثالث برای وردپرس در دسترس است ، انتخاب من از این دسته (خصوصاً وقتی درگیر کاربر باشد) نظرات فیس بوک است.

چرا؟ زیرا این اظهار نظر را بسیار اجتماعی می کند و بنابراین تعامل را تقویت می کند. این احتمال وجود دارد که اکثریت عظیمی از مفسران احتمالی شما قبلاً یک حساب Facebook داشته باشند ، و به همین ترتیب اظهار نظر در مورد سایت شما بسیار آسان و (ب) بسیار آشنا خواهد بود..

افزونه نظرات فیس بوک

علاوه بر این ، نظرات ارائه شده در وبلاگ شما در فیس بوک نشان داده می شود و محتوای شما احتمالاً در معرض مخاطبان بسیار بزرگتری قرار خواهد گرفت. این نوع ادغام به ویژه در سایت هایی که از قبل بسیار اجتماعی هستند مفید است (به عنوان مثال یک سایت اشتراک تصویر).

در حالی که من شخصاً از نظرات فیس بوک استفاده نمی کنم ، ممکن است در یک پروژه آینده این کار را انجام دهم – این قطعاً یک جایگزین مناسب برای سیستم پیش فرض نظرات وردپرس است و باید تأثیر مثبتی بر جذب کاربر بگذارد.

3. جستجوی پیوند داخلی بهتر

جستجوی پیوند بهتر

من معتقدم که وقتی صحبت از تقویت درگیر کاربر می شود یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که ارتباط متقابل به صورت پراکنده برقرار کنید. افراد می توانند نسبت به عناصر ناوبری و مانند آنها نابینا باشند (فقط یک لحظه دقت کنید تا عادات مرور خود را رعایت کنید) اما پیوندهای درون محتوا به مراتب دشوارتر هستند..

اتصال به بهترین وجه هنگامی که بسیار مناسب است انجام می شود – شما می خواهید افراد را در شرایطی قرار دهید که ده تب را در مرورگر خود داشته باشند و نیم ساعت در سایت شما قرار بگیرند. اما موتور جستجوگر پیوند داخلی پیش فرض وردپرس ، با یک کلام ، وحشتناک است.

این جایی است که به جستجوی پیوند داخلی بهتر می پردازد. این افزونه ساده جستجوی پیوند داخلی را برای یافتن محتوای فقط با عنوان تنظیم می کند. این همچنین شامل پست های برنامه ریزی شده است. من شخصاً آن را کم ارزش ترین افزونه در WordPress.org می دانم – این باعث پیوند داخلی می شود بنابراینبسیار ساده تر.

4. افزونه پست های مرتبط دیگر

هنگامی که صحبت از افزایش تعامل کاربر می شود ، داشتن یک بخش پست های مرتبط در انتهای پست های شما بدون فکر است. اگر شخصی یک پست را به اندازه کافی دوست داشته باشد که آن را تا انتها بخواند و بعد از آن نیز با پست های مشابه ارائه شود ، ممکن است از این فرصت استفاده کند.

افزونه پست های مرتبط دیگر (به طور خلاصه YARPP) به نظر من فروتنانه بهترین افزونه پست های مرتبط با وردپرس است. YarPP در حالی که دیگران بر روی قالب بندی چشمک زن تمرکز می کنند ، عامل اصلی – مرتبط بودن – است.

هیچ اشتباهی نکن – افزونه ارسال های مرتبط فقط به اندازه الگوریتم مطابق آن مناسب است. اگر شما به خوانندگان خود پست های اضافی دیگری ارائه نمی دهید ، احتمال خواندن آنها به مراتب کاهش می یابد. بنابراین مطمئن شوید که از YARPP استفاده کرده و آن را تنظیم کرده اید تا تنها مناسب ترین نتایج را به دست آورد.

5. قراردادن توییت آسان

به منظور افشای کامل باید این نکته را ذکر کنم که من این افزونه را همزمان همکاری کردم. با این حال ، واقعاً می تواند تفاوت زیادی را در تعامل کاربران ایجاد کند زیرا من چندین بار کشف کرده ام.

این معامله است – کاربران توییتر دوست دارند صدای جیر جیر شوند. مهمتر از همه ، آنها دوست دارند صدای جیر جیر شوند جالب هست چیزها یک تیتر پست همیشه جالب نیست. اما اگر بتوانید برای آنها بتوانید نقل قول یا مروارید خرد را به آنها منتقل کنید ، به پیروانشان منتقل می شوند ، آنها فقط ممکن است خیلی خوشحال شوند.

اینجاست که Easy Tweet Embed وارد آن می شود – این امکان را به شما می دهد توییت های از پیش جمع شده را در پست های خود وارد کنید ، دقیقاً مثل این: توییت درج شده

توییت درج شده

بسیار شبیه سرویس Click to Tweet می باشد اما ایجاد توئیت را با استفاده از ویرایشگر متن آسان می کند. همچنین به طور خودکار پیوند مجدد را وارد می کند. من در برخی از نمونه ها با استفاده از آسان توییت قراردادن توییت های پست تقریباً 30٪ افزایش یافته ام – این یک راه سریع و آسان برای تقویت تعامل است.

گزینه های Endless هستند

تنوع گزینه های بالا نشانگر راه های بیشماری است که از طریق آن می توانید درگیری را تقویت کنید ، بنابراین خود را محدود نکنید. موارد مختلف برای وبلاگ های مختلف کار می کنند – نکته اصلی آزمایش و آزمایش است.

اگر ایده های خود را برای افزایش تعامل کاربر دارید ، لطفاً آنها را در زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map