45+ بهترین مضامین تجارت الکترونیکی وردپرس برای فروشگاه های آنلاین

25+ بهترین مضامین تجارت الکترونیکی وردپرس برای فروشگاه های آنلاین

در دسترس بودن سیستم های CMS قابل انعطاف و رایگان مانند WordPress بدان معنی است که هرگز نمی توان دزدگیر خود را به عنوان یک کارآفرین خلاق تنظیم کرد و هم فروش محصول و هم تجارت جدید را از طریق وب سایت خود هدایت کرد. به عنوان یک کارآفرین خلاق ، به چیزی بیش از یک موضوع تجارت الکترونیکی نیاز دارید که برای موبایل بهینه شده است. شما برای یک تجربه جالب در مشتری به یکی از بهترین تم های تجارت الکترونیکی وردپرس نیاز دارید.


چرا باید یک موضوع برتر WooCommerce را انتخاب کنید؟ آسان اول از همه می توانید انتظار داشته باشید سطح کلی بالاتری را پیدا کنید کیفیت, شیک بودن و انعطاف پذیری همراه با طیف گسترده ای از عملکرد در اکثر مضامین آزاد یافت نمی شود. بیشتر تم های برتر نیز ارائه می دهند پشتیبانی عالی بنابراین اگر سوالی دارید می توانید به جای تکیه بر تالارهای مجانی ، از توسعه دهنده سؤال بپرسید.

طیف وسیعی از مشاغل خاص که کارآفرینان خلاق می توانند در آن دخیل باشند بسیار گسترده است ، اما ما لیستی کاملی از بهترین مضامین تجارت الکترونیکی وردپرس را در اختیار شما قرار داده ایم که باید بتواند موارد مورد استفاده را برطرف کند. بیایید ترک کنیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل

Total Glitz & Glam Ecommerce WordPress Demo

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

انتخاب برتر ما برای یک موضوع برتر یکی از شناخته شده ترین تم های حق بیمه وردپرس در بازار (یا حداقل در اینجا در WPExplorer) است و بسته هایی با بیش از ویژگی های قاتل را در خود نگه می دارد تا حتی بیشترین خواستار کارآفرینان خلاق را راضی نگه دارد. موضوع کل وردپرس خود ما ، یک راه حل نیروگاه است که با ویژگی های عالی ساخته شده است و ایجاد یک سایت تجارت الکترونیکی را آسان می کند!

Total کاملاً با WooCommerce سازگار است ، و نگاهی گذرا به نمایه های این موضوع باید سطح خوبی از قدرت و انعطاف پذیری موضوع را در اختیار شما قرار دهد. یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، شما را کنترل تمام جنبه های طراحی صفحه ، با یک سازنده جلویی برای اجرای توربوشارژ می کند. بیش از 100 ماژول محتوا + نیز در نوک انگشتان شما هستند (وقتی WooCommerce را فعال می کنید) ، از جمله گزینه های نرم و صاف برای لغزنده ها ، توصیفات ، رویدادها و موارد دیگر.

همانطور که انتظار دارید ، موضوع به طور پیش فرض کاملاً پاسخگو است و همچنین به شما امکان کنترل مستقیم مارک موجود را از طریق طیف گسترده ای از گزینه های سفارشی سازی کاملاً یکپارچه فراهم می کند که نیازی نیست شما مستقیم به CSS شیرجه بزنید. اکثر گزینه ها می توانند به راحتی در پیش نمایش زندگی کنند و این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان آزمایش کنید.

2. eLab

eLab - فروشگاه الکترونیکی موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

هنگامی که به دنبال یک موضوع عالی تجارت الکترونیکی هستید ، باید چندین ویژگی مهم را در خاطر داشته باشید: طرح پاسخگو ، طراحی قابل تنظیم ، سازنده آسان صفحه و البته سازگاری WooCommerce (یا پشتیبانی از افزونه قدرتمند دیگر تجارت الکترونیکی). فقط اتفاق می افتد که موضوع eLab شامل تمام این ویژگی ها – مانند پشتیبانی پاسخگو و شبکیه ، چیدمان های سفارشی از طریق StylemixThemes X-Builder ، گزینه های سفارشی سازنده زنده و سپس برخی موارد.

با موضوع eLab می توانید یک سایت تجارت الکترونیکی ایجاد کنید که تبدیل شود. فروشگاه خود را ایجاد کرده و گزینه هایی مانند حالت کاتالوگ را برای مرور آسان ، منوها برای اضافه کردن پیوندهای ناوبری مفیدتر ، تبلیغاتی که برای ترویج بهتر فروش یا محصولات جدید ، جستجوی محصولات پیشرفته (و همچنین فیلترها) و مقایسه محصولات ایجاد می کنید. این موضوع همچنین با تعدادی افزونه محبوب شامل (اما محدود به آن) WPML برای ترجمه آسان ، Slider Revolution ، لیست علاقه مندی های YITH WooCommerce و مقایسه محصول WooComp سازگار نیست ، و همچنین افزونه Woo Login Redirect برای ارسال کاربران به صفحات خاص در ورود به سیستم.

و در صورت نیاز به راهنمایی شما تیم StylemixThemes پشتیبانی عالی و بروزرسانی های تم طول عمر را ارائه می دهد – بنابراین سایت شما همیشه در فرم برتر خواهد بود.

3. StoreFront (رایگان)

قالب وردپرس فروشگاه تجارت الکترونیک

Storefront موضوع پرچمدار رایگان WooCommerce است ، و شروع به کار برای گزینه رایگان بسیار خوب است. این ویژگی دارای یک طرح ساده و ساده فروشگاه با گزینه های WooCommerce آسان برای دسته ها ، محصولات جدید و بیشتر است.

اما اگر واقعاً می خواهید موضوع تجارت الکترونیکی خود را به سطح بعدی برسانید ، در نظر بگیرید که یکی از این حق بیمه را ارتقا دهید مضامین کودکانه فروشگاه. WooCommerce 14 تم کودک زیبا را ارائه می دهد که یک ظاهر طراحی ، طرح بندی ، گزینه ها و موارد دیگر را اضافه می کند که همه با استفاده از همان استانداردهای رمزگذاری شده با خود پلاگین اصلی WooCommerce کدگذاری شده اند..

4. ShopKeeper

تم فروشگاه WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Shopkeeper یک گزینه مقرون به صرفه است و شیک به طور خاص برای کار با WooCommerce طراحی شده است. نسخه آزمایشی آن ، طیف وسیعی از صفحه ها و ترکیب های فهرست را برای بازی با آنها برجسته می کند. سازندگان موضوع سعی در ارائه مجموعه ای کامل از گزینه های سفارشی سازی هدر و طرح بندی شبکه های نمونه کارها کرده اند تا به شما کمک کنند واقعاً از لحاظ فروش کالاهای خود اقدام به عقد قرارداد کنید..

کشتی های مغازه دار با نسخه رایگان افزونه Revolution Slider گنجانده شده اند ، همچنین دارای مستندات گسترده ای از جمله راهنمای کامل راه اندازی فروشگاه هستند..

5. Tyche (رایگان)

تم وردپرس تجارت الکترونیک Tyche

Tyche یک موضوع تجارت الکترونیکی زیبا و دوست داشتنی است که شامل گزینه های سبک آسان و همچنین پشتیبانی کامل WooCommerce است. از ابزارک های موجود برای طراحی صفحه اصلی منحصر به فرد خود با کشویی ، دسته بندی فروشگاه ، تبلیغات ، پست های وبلاگ ، موارد فروش و موارد دیگر استفاده کنید. همچنین بسیاری از گزینه های ظاهر طراحی بصری از طریق Customizer Live موجود است.

6. Woostroid

نکات ساده WooCommerce: منوی مسطح Woostroid

هنگام جستجوی بهترین تم های تجارت الکترونیکی وردپرس ، باید Woostroid را از TemplateMonster پرداخت کنید. این موضوع WooCommerce و Ecwid چند منظوره قدرتمند شامل 10+ نسخه ی نمایشی فروشگاه ساخته شده ، سازنده صفحه کشیدن و رها کردن Elementor و افزونه های Jet حق بیمه است. به طور خاص ، Jetelements برای اضافه کردن ویژگی ها ، ماژول های محتوای آسان Jetmenu برای منوها ، و Jetwoobuilder برای اضافه کردن ابزارک های WooCommerce عالی.

سایر ویژگی های موضوع شامل چهار سبک هدر ، تنظیمات سفارشی سازی زنده ، طراحی پاسخگو و شبکیه چشم ، مقایسه قابلیت های محصولات ، مجهز به تصاویر کوچک محصول پیشرفته ، لیست دلخواه فروشگاه ، گزینه های فونت ، نمادها ، پشتیبانی bbPress و BuddyPress ، ادغام اجتماعی و پشتیبانی 24/7.

7. توكو

موضوع فروشگاه WooCommerce فروشگاه الکترونیکی Tokoo

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر مضامین چند منظوره مانند چاقوهای ارتش سوئیس باشد ، Tokoo مانند چاقوی آشپز است. این است که برای یک هدف واحد ساخته شده است – برای ارائه یک وب سایت تجارت الکترونیک کلاسیک برای وب سایت های وابسته ، dropshipping یا چند فروشنده. موضوع سبک است و هنگامی که از پلاگین های ذخیره سازی و بهینه سازی استفاده می شود ، رعد و برق را سریع می کند. صفحه اصلی با استفاده از الگوهای صفحه شامل ، یا از طریق سازندگان صفحه سازگار مانند Elementor یا King Composer ساخته می شوند.

سایر ویژگی های مهم موضوع شامل 5 صفحه اصلی مختلف ، هدر های مختلف ، پاورقی ها و یک هدر تلفن همراه اختصاصی است. موضوع همچنین به راحتی با پلاگین های محبوب WooCommerce بدون نیاز به سازگاری اضافی ادغام می شود. برخی از ویژگی های تم رایج مانند megamenu ، واردات نسخه ی نمایشی با یک کلیک ، رنگ اصلی و غیره تعریف شده توسط کاربر نیز ارائه شده است.

8. WooPress

موضوع وردپرس تجارت الکترونیکی WooPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WooPress با نزدیک به دوجین طرح بندی از بین گزینه های دیگر ، یک موضوع شیک با قابلیت WooCommerce است که به شما کمک می کند مقادیر جدی محصول را با سهولت تغییر دهید. این تم غنی از ویژگی های همه چیز شما را برای ساخت فروشگاه آنلاین خود امروز برای شروع فروش محصولات است!

اول از همه ، WooPress از افزونه محبوب و رایگان تجارت الکترونیکی WooCommerce وردپرس استفاده می کند تا بتوانید یک فروشگاه اینترنتی زیبا بسازید. محصولات ، محصولات مرتبط ، محصولات متغیر (مانند موارد در اندازه ها یا رنگ های مختلف) ، کوپن ها ، نرخ حمل و نقل و موارد دیگر را اضافه کنید. WooCommerce بخش عمده ای از ایجاد یک فروشگاه الکترونیکی را به خود اختصاص می دهد. به علاوه WooPress همه چیز را طراحی کرده است تا مدرن و زیبا به نظر برسد.

یکی دیگر از ویژگی های عالی ، سبک های تم متعدد است که شامل می شود. فقط یکی از نسخه های موضوع را انتخاب کنید تا فورا ظاهر جدیدی به وب سایت شما وارد شود. از میان ستون های پیش فرض ، تمام پهن ، نوار کناری سمت چپ ، اختلاف منظر ، یک صفحه یا کتاب مورد نظر را انتخاب کنید. هر سبکی منحصر به فرد است و به گونه ای ایجاد شده است که محصولات شما از آن استفاده کند.

موضوع با WPML ، bbPress و ویژوال آهنگساز (همراه با موضوع) سازگار است ، بنابراین شما با برخی گزینه های مشترک ادغام پوشیده شده اید. EightTheme هم اکنون سرویس نصب رایگان را ارائه می دهد که می توانید از آن به عنوان یک مالک سایت با تجربه کمتر استفاده کنید.

اگر می خواهید دستان خود را از نظر طراحی کثیف کنید ، WooPress کاملاً پاسخگو است ، شبکیه چشم آماده است و با قالب های کاملاً قابل ویرایش فتوشاپ ارسال می شود. همچنین افزونه های مکمل مانند استاد کشویی, انقلاب کشویی ، و شبکه ضروری.

9. نیویورک (وبلاگ و فروشگاه)

تم وردپرس وبلاگ و فروشگاه نیویورک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

نیویورک یک موضوع وردپرس در زمینه بلاگ نویسی و تجارت الکترونیکی خیره کننده است که به طور خاص با توجه به وبلاگ نویسان مد و زیبایی طراحی شده است. با تم وردپرس در نیویورک می توانید به راحتی از وبلاگ خود با پشتیبانی WooCommerce استفاده کنید.

موضوع ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های عالی برای صفحه اصلی برجسته کشویی ، ادغام اجتماعی ، طرح بندی صفحه اصلی مختلف ، فید پاورقی اینستاگرام و بیشتر. اما مهمتر از همه ، موضوع یکپارچه سازی خیره کننده از WooCommerce را ارائه می دهد. آیا می خواهید با وبلاگ و فروشگاه اینترنتی WOrdPress خود در هیچ زمان و به هیچ وجه شروع به کار نکنید؟ موضوع همچنین با استفاده آسان از داده های نمونه ای که می توانید وارد کنید تا وب سایت شما دقیقاً مانند نسخه ی نمایشی به نظر برسد!

10. Ushop (رایگان)

موضوع فروشگاه رایگان WooCommerce Ushop

موضوع تجارت الکترونیکی ushop وردپرس یک فروشگاه اینترنتی ساده و تمیز است. از آنجا که این موضوع هنگام طراحی ، کار ساده را حفظ می کند ، موضوع بسیار انعطاف پذیر است. گزینه های داخلی برای سبک هدر ، رنگ ها ، آرد سوخاری ، تنظیمات محصول و موارد دیگر وجود دارد. اما وقتی با یک سازنده رایگان مانند Elementor زوج می شوید ، می توانید صفحات موضوع را متناسب با نیاز فروشگاه خود تنظیم کنید. ushop نیز آماده ترجمه است و آن را به گزینه ای عالی برای فروشگاه در سراسر جهان تبدیل می کند.

11. نتو

تم وردپرس Neto eCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا می خواهید یک وب سایت عالی تجارت الکترونیکی بسازید و به TONS سایر موضوعات برتر دسترسی داشته باشید؟ پرداخت Neto توسط CSSIgniter. این موضوع WooCommerce زیبا پیکسل مناسب برای هر وب سایت فروشگاه است.

طرح تمیز و حداقل آن باعث می شود تا ناوبری برای بازدید کنندگان شما نسیم ایجاد شود و به آنها اجازه دهد تا روی محصولات شما بیشتر از همه مهم باشند. صفحه فروشگاه خود دارای چندین طرح بندی از جمله یک طرح تمام عیار با یک منطقه فیلتر خارج از سایت یا در عوض یک نوار کناری سمت چپ / راست است. ساخت سایت تجارت الکترونیک نیست ، بلکه در عوض فقط می خواهید کار یا محصولات خود را به نمایش بگذارید؟ مشکلی نیست ، Neto دارای یک ویژگی کاتالوگ است ، با کلیک روی یک دکمه می توانید تمام قیمت ها و قابلیت های سبد خرید را در کل سایت پنهان کنید.

موضوع شامل صدها گزینه برای رنگ ها ، فونت ها ، پس زمینه ها ، عناصر صفحه و موارد دیگر می باشد ، بنابراین شما واقعاً می توانید فروشگاه مورد نظر خود را ایجاد کنید. همه گزینه های موضوع در شخصی سازی وردپرس ساخته شده است که با ارائه بیش از 100 گزینه در اختیار شما ، کنترل کامل بر انواع مختلف زمینه ها را به شما می دهد. به علاوه کد کوتاه فوق العاده ای آسان برای درج محصولات ، لیست ها و چرخ فلک در هر صفحه وجود دارد. و همچنین دوازده ابزارک سفارشی برای ایجاد طرح بندی های منحصر به فرد برای پست ها و محصولات خود در صفحه اول یا هر ابزار ویجت دیگر. این موضوع همچنین با انواع افزونه های سازنده صفحه سازگار است ، یکپارچه سازی کامل با صفحه سازنده ویژوال ، Divi ، Elementor و SiteOrigin را ارائه می دهد.

عاشق بیش از یک موضوع توسط CSSIgniter هستید؟ کلوپ تم را در پرداخت انتخاب کنید! با باشگاه مضمون CSSIgniter به همه تم های شگفت انگیز وردپرس آنها دسترسی خواهید یافت و اگر به عضویت Lifetime بروید ، هر موضوع وردپرس ، الگوی HTML ، پرونده PSD و هر بروزرسانی را برای همیشه دریافت خواهید کرد. این معامله ای است که واقعاً نباید از آن استفاده کنید.

12. ستودوود

قالب وردپرس Setwood eCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Setwood یک تم وبلاگ مدرن و تمیز برای وردپرس است که کاملاً با افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce سازگار است. موضوع ارائه یک طراحی تمیز است که پاسخگو ، عملکرد بهینه ، SEO دوستانه و (البته) WooCommerce سازگار است. موضوع همچنین دارای تنوع از ویژگی های عالی و گزینه های آسان در این موضوع از آسان وردپرس Customizer استفاده می شود تا گزینه های شما آسان شود. گزینه هایی را برای طرح سایت سفارشی ، رنگ ها و پس زمینه های سفارشی ، قلم های سفارشی Google (انتخاب بیش از 700+ انتخاب وجود دارد) انتخاب کنید و موارد دیگر.

به علاوه اضافه کردن مطالب آسان است. در قالب های پست ساخته شده است ، بنابراین می توانید نقل قول ها ، صوتی ، تصویری و گالری هایی را به زیبایی اضافه کنید. قالب های خاص حتی یک نماد زیبا را در نوشته های خود نمایش می دهند (مانند نماد پخش که در ورودی های ویدیویی نشان داده می شود). Setwood همچنین با افزونه محبوب تجارت الکترونیکی WooCommerce برای وردپرس سازگار است. این بدان معناست که شما می توانید محصولات و خدمات خود را بفروشید یا از توانایی WooCommerce برای پیوند دادن به محصولات وابسته استفاده کنید. جفت شده با ابزارک تبلیغاتی بنر Setwood ، کسب درآمد از وبلاگ شما آسان است! سایر ویژگی های موضوع عبارتند از: پشتیبانی از تم اختصاصی ، مستندات مفید و به روز رسانی های طول عمر.

می خواهید موضوع را با برند شما مطابقت دهد؟ با استفاده از گزینه های داخلی Setwood برای رنگ ها ، قلم ها و موارد دیگر در تنظیم کننده موضوع ، ویژگی ها را تغییر دهید. یا افزونه شخص ثالث مانند Yellow Pencil را اضافه کنید تا سفارشی سازی های شما ساده تر شود.

13. شیک

موضوع وبلاگ و فروشگاه شیک وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع شیک وردپرس گزینه ای دوست داشتنی برای ایجاد وبلاگ وردپرس شما و کسب درآمد از آن است. از گزینه های داخلی بلاگ داخلی برای کشویی صفحه اصلی ، ستون های سفارشی و عرض سایت ، سه سبک هدر مختلف ، صدها فونت گوگل ، گزینه های رنگ نامحدود (با انتخاب رنگ) ، ابزارک های سفارشی ، بخش پایین صفحه محصولات جدید و موارد دیگر استفاده کنید. وبلاگ کامل سپس وب سایت خود را با WooCommerce کسب درآمد کنید.

ویژگی های این موضوع گزینه های مختلفی برای اضافه کردن محصولات تکی ، متغیر ، قابل بارگیری و وابستگی WooCommerce شما است. سپس از قسمت زیرنویس سفارشی WooCommerce برای موارد برجسته استفاده کنید ، محصولات خود را با استفاده از ابزارک WooCommerce به ستون های فرعی اضافه کنید و حتی مجموعه های محصول را در پست یا صفحات با کد کوتاه WooCommerce قرار دهید..

14. زیبایی WP

موضوع وردپرس زیبایی WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال ایجاد فروشگاه تجارت الکترونیکی برای تجارت زیبایی خود هستید ، بیش از زیبایی WP به دنبال آن نیستید. این موضوع دوست داشتنی گزینه های بسیار خوبی برای ایجاد وب سایت برای تجارت شما و فروش محصولات و خدمات با WooCommerce داشت.

WP زیبایی برای اسپا ، مشاغل آرایشی ، استودیو تناسب اندام ، سالن و حتی وبلاگ نویسان وابسته شرکت های دیگر مناسب است. موضوع شامل سازنده آسان صفحه ، افزونه کشویی حق بیمه ، افزونه رزرو جلسات مفید ، ابزارک های سفارشی ، سازگاری ترجمه WPML ، قلم های سفارشی Google ، گزینه های رنگی ، پشتیبانی از شبکیه چشم و موارد دیگر است. و البته ، Beauty WP کاملاً با افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce سازگار است ، بنابراین می توانید به سرعت فروشگاه خود را بصورت آنلاین بسازید.

15. فروشگاه

تم وردپرس Shoppe WooCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Shoppe توسط Themify یک انتخاب عالی برای حرفه ای ها برای ایجاد فروشگاه آنلاین خود است. موضوع شامل سازنده صفحه محبوب Themify است ، بنابراین می توانید یکی از پست ها و صفحه های نوع را از ابتدا ایجاد کنید ، به علاوه گزینه های بسیار جذاب مانند سبد آژاکس ، سبد خرید ، جستجوی سریع ، لیست دلخواه محصول و بزرگنمایی تصویر گالری خلاقانه که مطمئناً مشتریان شما را تحت تأثیر قرار می دهد..

اما ویژگی ها در اینجا متوقف نمی شوند. موضوع Shoppe شامل 14 طرح پیش نمایش هدر پیش ساخته ، 9 طرح صفحه بایگانی ، 6 سبک پاورقی ، لینک های اشتراک اجتماعی محصولات ، جستجوی سریع آژاکس ، پشتیبانی از منوی مگا و بیش از 100 دلار افزودنی پاداش است! از همه بهتر ، در صورت خرید عضویت در Themify Club ، به Shoppe و همچنین به همه مضامین و افزونه های ایجاد شده توسط Themify دسترسی خواهید داشت. چه عاشق نیست?

16. مسطح

تم WooCommerce پاسخگو چند منظوره Flatsome

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به همین دلیل Flatsome یکی از تم های پرفروش وردپرس برای سایت های تجارت الکترونیکی است. این موضوع فروشگاه دارای ویژگی های خاص WooCommerce برای لیست های مایل به فروشگاه ، نمایش سریع محصول ، بوم یا سبد خرید ، حالت کاتالوگ یک سازنده محصول سفارشی است. همچنین اگر می خواهید وب سایتی ایجاد کنید که 100٪ از طراحی خود شما باشد ، همچنین شامل کتابخانه استودیوی Flatsome بیش از 300+ طرح بندی صفحه از پیش تعریف شده و سازنده صفحه است. فقط عناصر را برای شما نمونه کارها ، نقشه ها ، فیلم ، دکمه ها ، ردیف ها ، ستون ها و غیره را وارد کنید و سپس با استفاده از گزینه های عنصر داخلی ، رنگ ها ، پوشش ها ، موقعیت ها ، فونت ها و موارد دیگر را نیشگون بگیرید. Flatsome نیز آماده ترجمه است ، از بارگیری تنبل ، سازگار با فرم تماس 7 استفاده می کند,

17. بازاریابی کنید

تم وردپرس Marketplace Digital Marketplace

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای کارآفرینانی که به دنبال راه اندازی بازار آنلاین خود هستند ، موضوع Marketify گزینه ای عالی است. این موضوع تجارت الکترونیکی وردپرس با چند فروشنده ، برای کار با بسته نرم افزاری افزونه Easy Digital Downloads Marketplace طراحی شده است (جداگانه خریداری شده است). با استفاده از قالب های صفحه ساخته شده در Marketify ، ویجت های سفارشی و ثبت نام کاربر می توانید به سرعت و بدون نیاز به کار خود بازار تجاری EDD را فعال کنید..

18. شمال

تم WooCommerce پاسخگو شمالی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

North یک تم WooCommerce تمیز و حداقل برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین با مراقبت زیبا و کم است. موضوع شامل الگوهای آسان برای ایجاد خود شما یک فروشگاه کلاسیک ، lookbook ، صفحه فرود محصول ، شبکه های فروشگاه و بیشتر است. با 5 سبک صفحه منحصر به فرد محصول این یک نسیم است که وسایل شما را به نمایش بگذارد. به علاوه سبک های لیست بندی چندگانه با فیلترها و بارگذاری آژاکس ، خرید را برای مشتریان آسان می کند. سایر ویژگی های منحصر به فرد شامل نوار کناری سریع فروشگاه ، جستجوی پیشرفته محصول ، فیلترهای بوم خاموش ، گزینه های صفحه بندی ، سبک های هدر و پلاگین های همراه بسته بندی شده (سازنده صفحه ، لغزنده ، قیمت گذاری پویا ، فاکتور pdf و موارد دیگر).

19. Stocky (فروشگاه PhotoStock)

Stocky - عکاسی تم بازار

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

عکس هایی دارید که نمی دانید با آنها چه کار کنید؟ یا برخی از دوستان عکاس با موجودی عکس مخصوص خود؟ Stocky راهی عالی برای راه اندازی بازار عکس سهام خود است. کامل با پسوندهای بازار EDD ، Stocky به شما (و سایر سازندگان) اجازه می دهد تا عکس های خود را بصورت آنلاین بفروشید. فروشندگان می توانند یک حساب کاربری ایجاد کنند ، نماد بارگذاری کنند و نمونه کارها خود را اضافه کنند. Stocky همچنین اگر می خواهید یک بسته عکس ارائه دهید ، از گالری های محصول نیز پشتیبانی می کند. سایر ویژگی های تم شامل پشتیبانی از شبکیه ، گزینه های رنگی ، نمایش داده های اختیاری EXIF ​​برای تصاویر ، دانلود سازگاری با پسوندهای علامت تصویر ، ادغام رسانه های اجتماعی و موارد دیگر.

20. مودوس

تم WooCommerce مبلمان مدرن Modus

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با موضوع Modus WooCommerce یک نمایشگاه آنلاین برای فروشگاه مبلمان خود بسازید. با ایجاد مغازه مبلمان در ذهن ، موضوع Modus شامل ویژگی های فروشگاه مفید از جمله طرح بندی صفحه اصلی 12+ ، وارد کردن سریع نسخه ی نمایشی ، پنل مدیریت Arrowpress ، سازنده صفحه قدرتمند ، گزینه های رنگ نامحدود و ؟؟؟ به علاوه موضوع شامل فروشگاه های WooCommerce ویژگی های خاص برای محاسبه قیمت ، فروشگاه اینستاگرام و تصاویر برجسته پویا است. موضوع حتی GDPR است که آن را به عنوان گزینه ای عالی به خصوص برای افراد انگلستان آماده می کند.

21. ارگانیک

موضوع ارگانیک ، مزرعه و نانوایی WooCommerce موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Organik WooCommerce یک شروع عالی برای هر فروشگاه مواد غذایی ارگانیک ، نانوایی یا حتی کشاورزان است. موضوع شامل 6 صفحه اصلی از پیش طراحی شده با گزینه هایی برای فیلتر کردن بر اساس قیمت ، لیست یا نمای فروشگاه شبکه ، مقایسه محصول ، نمایش سریع کالا ، لیست های آرزو ، موارد اخیر و مرتبط است. حتی می توانید مشخص کنید که چه مدت یک محصول به عنوان “جدید” برچسب گذاری شده است و پنجره های قابل تنظیم را برای تبلیغات خود اضافه کنید. بنابراین ایجاد فروش فصلی آسان است! همچنین Organik شامل افزونه های سازنده صفحه Visual Composer و افزونه های Slider Revolution برای طراحی سایت آسان و پاسخگو می باشد.

22. Zass (محصولات دست ساز)

موضوع Zass WooCommerce برای کالاهای دست ساز

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Zass یک موضوع WooCommerce دوست داشتنی و یکدست است که برای صنعتگران ایجاد شده است. با استفاده از سازنده صفحه Zass و WC Marketplace (با سازگاری تم اضافه شده برای WC Vendors Pro و Dokan Multivendor) ، بازار چند فروشنده ای سبک Etsy خود را بسازید. جزئیاتی از قبیل لبه کاغذ خام روی بخش ها ، ویژگی محدود بودن معامله / کوپن و گزینه های ساده طراحی یک موضوع ساده باعث می شود که زاس برنده شود. موضوع WPML و RTL نیز آماده است ، بنابراین می توانید تقریباً در هر منطقه ای بازار خود را در دسترس مشتریان قرار دهید.

23. کتابفروشی

موضوع وردپرس انتشارات کتابفروشی و فروشگاه کتاب

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با موضوع Booklovers WordPress ، Booklovers یا سایر انتشارات را بصورت آنلاین بفروشید. موضوع گزینه مناسبی برای انتشار خانه ها و فروشگاه های کتاب است. سازگاری WooCommerce فروش موجودی آنلاین را آسان می کند. فقط کافیست سایت تجارت الکترونیکی خود را با استفاده از آهنگساز PO شامل ، سازنده صفحه ویژوال کامپوزر ، مدیر محتوای رسانه ، لغزنده های حق بیمه ، کد کوتاه و تنظیمات پانل گزینه های تم سفارشی طراحی کنید. کتابفروشی نیز گوتنبرگ و GDPR آماده است.

24. ولدون

وردپرس فروشگاه ورزشی ، بدنسازی و تغذیه Welldone

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای تجارت ورزشی یا تناسب اندام خود با Welldone یک فروشگاه آنلاین یک نوع آنلاین طراحی کنید. این موضوع آماده WooCommerce گزینه ای عالی است زیرا در حال حاضر GDPR آماده است – بنابراین شما تمام ابزار لازم را برای اطمینان از اینکه سایت شما مطابق با نوک انگشتان شما باشد ، دارید. موضوع Welldone شامل 9 طرح بندی صفحه اصلی ، گالری ها ، وبلاگ کامل و صفحات سفارشی از پیش ساخته برای محصولات ، درباره ما ، تیم ، خدمات و طبقه بندی ها است. اما همه اینها نیستند – این موضوع دارای هزاران گزینه داخلی آسان است که مطمئناً آنها را دوست دارید. مانند منوهای چسبنده ، پشتیبانی از شبکیه ، لغزنده فیلم ، نمادهای Fontello ، کد کوتاه ، سازنده صفحه کشیدن و رها کردن و موارد دیگر.

25. KIDZ

فروشگاه کودک و کودکان KIDZ موضوع WooCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال یکی از بهترین تم های تجارت الکترونیکی وردپرس برای فروشگاه پوشاک بچه ها یا فروشگاه اسباب بازی هستید ، می تواند این موضوع برای شما باشد. Kidz برای داشتن یک طراحی بازیگوش و گزینه های آسان برای ساخت فروشگاه شما ساخته شده است. با هر 6 فروشگاه نمایشی کامل با ویژگی های کامل خود سریع شروع کنید. سپس طرح سازهای صفحه (یا ایجاد خودتان) را با سازنده بصری FrontPage سفارشی کنید. موضوع Kidz همچنین شامل دو طرح بندی محصول ، 3 سبک لیست ، منوها ، فیلتر رنگی ، جستجوی آژاکس ، نمایش سریع و لیست دلخواه محصولات ، پشتیبانی RTL و سازگاری ترجمه WPML است..

26. فروشگاه حیوان خانگی

تم وردپرس WooCommerce Pet Store

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع وردپرس Pet Store دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – یک موضوع WooCommerce برای فروشگاه های حیوان خانگی. با استفاده از سازنده صفحه SiteOrigin می توانید هر طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید یا قلمها و رنگ های تم را با استفاده از WordPress Customizer ترفند کنید. فروشگاه حیوان خانگی شامل 10 ویجت های سفارشی ، لغزنده هدر ، پشتیبانی از ترجمه ، ستون های فرعی سفارشی ، شبکه های محصول ، ماژول های برجسته یا پرفروش ، محصولات تجاری و سایر موارد است. سوالی در مورد موضوع دارید؟ توسعه دهندگان موضوع برای کمک به شما در شروع کار ، آموزشهای ویدئویی دارند.

27. هواپیمای بدون سرنشین

Drone - قالب محصول وردپرس تنها محصول

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

فقط فروش یک محصول؟ هواپیماهای بدون سرنشین یک محصول WooCommerce یک محصول خیره کننده است که برای نمایش و تبلیغ موارد شما طراحی شده است. همراه با سازنده صفحه محبوب ویژوال کامپوزر و لغزنده انقلاب ، گزینه های صفحه فرود محصول شما بی پایان است. از میان 3 طرح بندی سرصفحه ، 500+ فونت Google ، گزینه های رنگ نامحدود ، عرض سایت و ستون های فرعی انتخاب کنید. به علاوه Drone شامل ویژگی های WooCommerce برای لیست های آرزو ، نمایش سریع و سبد خرید آژاکس است.

28. ShopIsle Pro

موضوع وردپرس ShopIsle Pro تجارت الکترونیک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ShopIsle یک موضوع چند منظوره عالی برای وب سایت های تجارت الکترونیکی است. این محصول با ظاهری بسیار زیبا و جذاب ، مناسب افرادی است که به حضور آنلاین خود اهمیت می دهند. موضوع مدرن به نظر می رسد و دارای یک نوار لغزنده متحرک تمام صفحه ، روبان های ویدیویی ، بخش فروشگاه تمیز و یک سیستم بررسی داخلی برای محصولات است. پیمایش به زیبایی از طریق اثر اختلاف منظر صاف ساخته شده است. به طور کلی ، یک موضوع بسیار درجه یک ، با طراحی خیره کننده و کاربر پسند ، باعث می شود تجربه مرور مشتریان آسان و دلپذیر باشد.

در مورد ویژگی ها ، ShopIsle Pro یک بسته عالی را برای شما به ارمغان می آورد. این طراحی دارای پاسخگویی است ، به این معنی که برای متناسب سازی صفحه تلفن های همراه ساخته شده است. موضوع با WooCommerce سازگار است ، بنابراین شما می توانید به راحتی و به سرعت محصولات خود را درست از سایت خود بفروشید. همچنین ، این امکان را به شما می دهد تا محتوای خود را با گزینه های کشیدن و رها کردن (کاملاً با افزونه SiteOrigin Page Builder سازگار باشد) بسازید. علاوه بر این ، ShopIsle برای سرعت و جستجوگرها بهینه شده است ، همراه با منوهای مگا ، یک پاورقی ویجت یافته ، و ترجمه آن آماده است.

نکته آخر اینکه موضوع چند مورد از گزینه های سفارشی سازی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید سایت خود را به شکلی که می خواهید ظاهر کنید. شما می توانید تمام سفارشی سازی ها را از طریق Live Customizer انجام دهید ، که به شما امکان می دهد تغییرات را در زمان واقعی مشاهده کنید.

29. لوکس

تم وردپرس فروشگاه الکترونیکی لوکس WooCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Luxury یک تم پیشرفته تجارت الکترونیکی WooCommerce با وردپرس از Templatic است. این موضوع راهی سریع برای ایجاد فروشگاه آنلاین سفارشی برای فروش محصولات یا خدمات شما است.

لزوماً ایجاد یک فروشگاه آنلاین دشوار نیست و با لوکس بودن چنین نخواهد بود. این موضوع شامل همه چیزهایی است که شما برای ایجاد یک فروشگاه اینترنتی دوست داشتنی برای تبدیل بهینه سازی می کنید. این موضوع شامل یک صفحه اصلی خیره کننده ، کامل با کشویی با عرض کامل ، جدیدترین محصولات ، نقاط تبلیغاتی (عالی برای هر نوع ویژه ای که در حال اجرا هستید) ، کالاهای برجسته و موارد دیگر است. لوکس همچنین شامل صفحات بایگانی سبک و محصولات است ، بنابراین سایت شما بدون دردسر به نظر می رسد.

لوکس کاملاً با افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce وردپرس یکپارچه شده است. و با این کار می توانید صفحات محصول پیشرفته با محصولات استاندارد ، کالاهای متغیر (که در آن تغییرات قیمت بر اساس گزینه های انتخاب شده توسط کاربر انتخاب می شود) ، محصولات تبلیغاتی متقابل ، فروشگاهی برای محصولات وابسته پیشنهادی و غیره ایجاد کنید. برای مطابقت با موضوع – رتبه بندی ها ، دکمه ها ، آرد سوخاری ، روبان های فروش ، ابزارک ها و همه. گزینه های دیگر تم که مطمئناً آنها را دوست دارید گزینه های رنگی ، قلم های سفارشی ، ابزارک های WooCommerce یک ظاهر طراحی شده ، سازگاری WPML ، به روزرسانی ها و پشتیبانی از موضوعات و موارد دیگر.

30. تخته فروشی

قالب وردپرس FlatShop

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

FlatShop یک موضوع تجارت وردپرس تجارت الکترونیکی است که توسط Themify ایجاد شده است. این موضوع روشی بی نظیر برای به اشتراک گذاشتن محصولات شما با مشتریان بالقوه است. این موضوع پاسخگو روشی عالی برای ساخت فروشگاه آنلاین شما است. برای بخش های مختلف یک صفحه خانگی خیره کننده با بخش های اختلاف منظر انباشته شده ایجاد کنید ، یک فروشگاه انیمیشن ستونی 2-4 سنگ تراشی ایجاد کنید و حتی تصاویر اختلاف منظر را به صفحات محصول خود اضافه کنید. به علاوه می توانید یک نماد سبد خرید جالب را به ناوبری اصلی اضافه کنید. به این ترتیب شما می توانید یک فروشگاه واقعاً بی نظیری ایجاد کنید که از رقبای شما بی نظیر باشد.

FlatShop از WooCommerce ، یکی از محبوب ترین راه حل های تجارت الکترونیکی برای وب سایت های وردپرس پشتیبانی می کند. صفحات محصول ، سبد خرید ، پرداخت و حتی ابزارک های WooCommerce همه برای طراحی با حداقل طراحی موضوع طراحی شده اند.

موضوع همچنین شامل گزینه ای برای اسلاید در فهرست است. به جای نمایش منوی ناوبری خود در بالای صفحه ، فقط می توانید یک نماد داشته باشید. هنگامی که خوانندگان بر روی نماد منو کلیک می کنند ، منو از سمت راست باز می شود ، همراه با پیوندهای اجتماعی و جستجوی قابل فیلتر. سایر ویژگی های موضوع شامل سازنده صفحه جذاب Themify Drag & Drop ، نقشه های Google ، پشتیبانی از پیمایش نامحدود و موارد دیگر.

31. فلاویا

تم وردپرس WooCommerce پاسخگو Flavia

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا به دنبال یک موضوع وردپرس پاسخگو برای فروشگاه آنلاین خود هستید که مجهز به آخرین ابزارهای قدرتمند برای مدیریت کلیه سوله های خرید باشد؟ Flavia طرح های منزل مبتنی بر طاقچه 8+ را ارائه می دهد ، بسیاری از سبک های پست منحصر به فرد را برای مدیریت انواع مختلف محصولات در همان وب سایت ارائه می دهد. همچنین می توانید دسته ها ، مارک ها ، تیم ، حقایق سرگرم کننده ، توصیفات ، خدمات و سایر موارد مرتبط با یک فروشگاه آنلاین را مدیریت کنید. این گزینه ها را به شما می دهد تا با کمک یک بخش زبانه دار دسته بندی محصولات را به زیبایی و مدیریت خود سازماندهی و سازماندهی کنید.

سیستم خرید آنلاین کاربرپسند شامل کلیه ویژگی های سبد خرید ، پرداخت و مدیریت حساب می باشد. به منظور راحتی ، بخش سربرگ شامل سبد خرید با نمای نمایشی از محتویات سبد خرید است. و با استفاده از ویجت جستجوی فیلتر شده محصول ، مشتریان می توانند با یک کلیک به محصول مورد نظر خود برسند. در همین حال ، 6+ سبک ارسال و طراحی محصول وابسته وجود دارد.

در صفحه جزئیات محصول واحد ، می توانید اطلاعاتی از قبیل در دسترس بودن ، تعدادی بررسی ، رتبه بندی کلی ، قیمت ، کد محصول ، توضیحات کوتاه ، تعریف کننده کمیت و دکمه هایی مانند لیست دلخواه و سبد خرید را درج کنید. و نمایش فیلم ، دسته ها و برچسب ها نیز ممکن است. در حال تبدیل شدن به سمت سفارشی سازی ، Flavia دارای یک پانل با پس زمینه قدرتمند است که شامل صدها گزینه سفارشی سازی و همچنین قابلیت کشیدن و رها کردن سازنده صفحه Visual Composer است. بنابراین ، شخصی سازی طراحی ، چیدمان و عناصر محتوا بسیار باورنکردنی است.

تقریباً در هر نوع وب سایت که یک ویژگی غیرقابل انکار محسوب می شود ، سیستم مدیریت وبلاگ نیز گنجانده شده است که می توانید از آن برای تبلیغات محصول یا انتشار اخبار و بررسی استفاده کنید. طرح بندی وبلاگ از پیش تعریف شده برای وبلاگ تک یا چند ستونی با یا بدون نوار کناری در سمت چپ یا راست وجود دارد. همچنین می توانید از انواع YouTube و Sound Cloud از وبلاگ استفاده کنید.

32. دوکان

فروشگاه اینترنتی Ducan WooCommerce موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از تم فروشگاه حق بیمه وردپرس Ducan می توان برای ایجاد تقریباً هر نوع وب سایت اعم از داستان زنان و مردان گرفته تا بچه ها و فروشگاه های لوازم آشپزی استفاده کرد. همچنین چیدمان های ویژه ای برای فروشگاه حیوانات اهلی ، فروشگاه کتاب ، فروشگاه لوازم تمیز ، فروشگاه تجهیزات ورزشی ، فروشگاه اسباب بازی ، فروشگاه آرایشی و بهداشتی ، فروشگاه الکترونیک ، فروشگاه موبایل / لپ تاپ ، فروشگاه مبلمان و میز آنلاین و طراح داخلی ، و غیره وجود دارد. این موضوع نیاز به حداقل تلاش شخصی دارد از طرف شما این امر در درجه اول به این دلیل است که حدود دو هزار طرح بندی صفحه اصلی مخصوص طاقچه به عنوان ویژگی داخلی وجود دارد. فقط یک طراحی مناسب را انتخاب کرده و بلافاصله پس از شخصی سازی مطالب ، آن را استفاده کنید.

اما این همه چیز نیست – شما بیش از سه دوجین کد کوتاه آماده استفاده دارید. این بلوک های ساخت صفحه را با کمک سازنده بصری و کشویی صفحه بکار ببرید تا در چند ثانیه با چند کلیک طرح بندی منازل تازه ایجاد کنید! تمام ویژگی های خرید پیشرفته و کاربر پسند از جمله قابلیت های آژاکس مبتنی بر افزودن به سبد خرید وجود دارد ، مشاهده سبد خرید در یک سرصفحه ، ورود به سیستم مبتنی بر پاپ آپ ، مدیریت آسان حساب و بررسی ، گزینه های پرداخت چندگانه و غیره. سایر ویژگی های لوازم جانبی مانند مدیریت Wish List و مقایسه عملکرد محصول نیز ارائه شده است. در ضمن ، با چند طرح موجود ، می توانید هر نوع محصول را به روشی متفاوت و منحصر به فرد به نمایش بگذارید.

Ducan همچنین شامل یک بسته پلاگین حق بیمه و رایگان با هدف اصلی برای اضافه کردن به تطبیق پذیری کاربردی موضوع و تسهیل سفارشی سازی است. افزونه های برتر شامل سازنده صفحات ویژوال کامپوزر ، لغزان انقلاب و لایه کشویی است. از طرف دیگر ، WooCommerce ، bb press ، Easy Digital Downloads ، WPML و RTL (Right to Left) برخی از افزونه های رایگان هستند که برای یک فروشگاه آنلاین کاملاً مدرن به آن نیاز دارید..

33. a.dot

تم وردپرس تجارت الکترونیکی a.dot

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

a.dot یک تم وردپرس با حق بیمه تجارت الکترونیکی خلاقانه است که می توانید برای ساخت سریع فروشگاه آنلاین از آن استفاده کنید. نگران نباشید ، a.dot را نصب کنید ، WooCommerce را فعال کنید ، محصولات خود را اضافه کنید و شروع به کسب درآمد کنید!

تجارت کوچک در سالهای اخیر به مشاغل بزرگ تبدیل شده است. با ظهور رسانه های اجتماعی ، هرگز کالاهای دست ساز یا بی نظیر خود را به صورت آنلاین تبلیغ نمی کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید یک فروشگاه اینترنتی است که مشتریان خود را به سمت فروش هدایت کند. این جایی است که a.dot وارد شود. این موضوع پاسخ نیازهای تجارت الکترونیکی شما است.

موضوع کاملاً با WooCommerce یکپارچه شده است ، بنابراین می توانید محصولات ، گالری ها ، رتبه بندی ها ، توضیحات ، بررسی ها ، فروش متقابل و موارد دیگر را اضافه کنید. بعلاوه از آنجا که موضوع دارای نسخه های نمایشی 9+ است ، می توانید یک طرح فروشگاهی را که دوست دارید انتخاب کنید و داده های نمونه را وارد کنید تا سریعتر شروع کنید. از دیگر ویژگی های تم فوق العاده می توان به مواردی مانند محصول ، سبد استایل ، شمارش معکوس فروش (عالی برای پیشنهادهای ویژه!) ، نمونه کارها ، وبلاگ کامل (با گزینه زمانی) ، طراحی پاسخگو و موارد دیگر اشاره کرد.

34. ماکارون

تم وردپرس Macaroon Sweet WooCommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ماکارون یک تم وردپرس با تجارت الکترونیکی آماده WooCommerce شاد و رنگارنگ است. این موضوع برای هر نانوایی آنلاین ، فروشگاه لباس یا فروشگاه دیگری بسیار مناسب خواهد بود.

با ساخت افزونه قدرتمند ویژوال کامپوزر ، می توانید هر طرح مورد نظر خود را ایجاد کنید. فقط برای افزودن ، کشیدن و رها کردن عناصر صفحه کلیک کنید. Macaroon همچنین شامل الگوهای صفحه مفید برای تیم ، دفتر ، تاریخ ، خدمات ، توصیفات و قیمت گذاری می باشد ، بنابراین می توانید فقط در چند دقیقه شروع به کار کنید.

این موضوع همچنین با تعداد زیادی افزونه WooCommerce به صورت رایگان ارائه می شود. درست است ، شما افزونه های ایجادکننده را برای اضافه کردن لیست ، 360 بازدید از محصول ، فهرست و اندازه به دست می آورید. به علاوه با سایر ویژگی های استاندارد WooCommerce (مانند رتبه بندی ، بررسی ، فروش متقابل و غیره) می توانید یک فروشگاه واقعاً عالی ایجاد کنید. Macaroon همچنین دارای 7 پوسته رنگی ، جلوه های اختلاف منظر و کنسول ، انیمیشن های سفارشی ، نمادهای عالی قلم ، پشتیبانی از فرم تماس 7 و موارد دیگر.

35. ماشین سازی

تم وردپرس تجارت الکترونیکی تجارت الکترونیکی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Makery یک بازار جسورانه و حق بیمه تجارت الکترونیکی با موضوع WordPress از Themeforest است. این موضوع یک روش عالی برای ایجاد بازار آنلاین خود برای فروشندگان است تا محصولات و خدمات خود را برای فروش اضافه کنند.

ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیکی با وردپرس بسیار آسان است ، به خصوص که بسیاری از مباحث از WooCommerce پشتیبانی می کنند تا فروشگاه آنلاین خود را ایجاد کنید. اما با Makery می توانید فروشگاه های زیادی را در بازار آنلاین خود ایجاد کنید (دقیقاً مانند Themeforest ، Etsy یا Creative Market). به این ترتیب با فراهم کردن محلی برای فروش کالاهای خود و کمک به آنها برای دستیابی به مخاطبان بزرگتر می توانید از مشاغل کوچک پشتیبانی کنید. یا می توانید با استفاده از لینک های وابسته خود به خوانندگان خود ، از کالای بازار خود برای ارائه کالاهای متنوعی استفاده کنید.

از ویژگی های اصلی Makery پشتیبانی از فروشگاه های نامحدود WooCommerce است. در کنار فروشگاه های نامحدود می توانید چرخ دستی های مختلف ، کمیسیون های فروشگاه و موارد دیگر را اضافه کنید. به علاوه موضوع نمایه های کاربر WordPress را در بر می گیرد ، بنابراین می توانید عکس ها ، موارد دلخواه در فروشگاه ، جزئیات بیشتر و موارد دیگر را اضافه کنید.

36. OneCart (رایگان)

قالب وردپرس رایگان OneCart

OneCart یک تم وردپرس با حق بیمه تجارت الکترونیکی تمیز و با حداقل پاسخگو است. این موضوع آماده WooCommerce برای ایجاد فروشگاه آنلاین آنلاین شما مناسب است. OneCart روشی تمیز و ساده برای به دست آوردن راه اندازی فروشگاه آنلاین شما امروز است. این موضوع حداقلی شامل همه چیزهایی است که شما برای شروع کار نیاز دارید بدون اینکه شما را با گزینه ها غرق کنید.

OneCart WooCommerce آماده است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید نصب افزونه رایگان تجارت الکترونیکی WooCommerce وردپرس است. با استفاده از این افزونه به راحتی می توانید محصولات ، دسته بندی محصولات ، رتبه بندی ها و نظرات خود را اضافه کنید. افزون بر این افزونه شامل پشتیبانی از ارزهای مختلف ، بایگانی فروشگاه ، تخفیف ، محصولات متغیر (برای رنگ ها و اندازه ها) به علاوه موارد دیگر می باشد. و با پشتیبانی OneCart از گزینه های یک ظاهر طراحی شده در Live Theme Customizer ، می توانید فروشگاه خود را با مارک خود مطابقت دهید. این موضوع همچنین شامل یک FlexSlider ، 2 منو قابل تنظیم ، یک وبلاگ کامل ، فونت ها و نمادهای یکپارچه ، یک پیام خوش آمدید نوار بالا و موارد دیگر.

37. آقای خیاط

موضوع وردپرس تجارت الکترونیکی Mr Tailor

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آقای Tailor یک تم وردپرس با حق بیمه تجارت الکترونیک کاملاً پاسخگو از Themeforest است. این موضوع خیره کننده مطمئناً مشتری ها و طراحان را به طور یکسان تحت تأثیر قرار می دهد. هر آجر و ملات باید یک فروشگاه آنلاین را در نظر بگیرد. می توانید از یک بازار گسترده تری استفاده کنید که همان موجودی را که در اختیار دارید بفروشد. راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی یک راه عالی برای رشد و توسعه مشاغل شما نیز می باشد زیرا مشتریان وفادار شما می توانند سایت و محصولات خود را با تمام دوستان خود به اشتراک بگذارند. آقای Tailor فقط الگوی وب سایت برای شروع کار است.

موضوع شامل همه چیزهایی است که برای راه اندازی فروشگاه آنلاین خود نیاز دارید (به جز البته محصولات شما). موضوع کاملاً پاسخگو و شبکیه آماده است ، بنابراین می توانید تصاویر محصول مفصلی را اضافه کنید که در هر دستگاه پیکسل مناسب به نظر می رسد. بعلاوه گزینه های بسیار خوبی برای ایجاد متن مناسب فروشگاه شما وجود دارد مانند آپلود آرم سفارشی ، یک هدر چسبنده دوست داشتنی ، رنگ های قابل تنظیم ، پشتیبانی از تصویر اختلاف منظر ، کشویی داخلی و حتی یک لیست دلخواه اختیاری که می توانید برای خریداران خود فعال کنید..

علاوه بر این ، با توجه به اینکه این یک موضوع تجارت الکترونیکی است ، آقای Tailor کاملاً با WooCommerce (یکی از بهترین پلاگین های تجارت الکترونیکی رایگان وردپرس موجود) سازگار است. با WooCommerce و آقای Tailor می توانید کالاهای فیزیکی ، دیجیتالی و یا حتی وابسته ای را بفروشید که فروشگاه آنلاین شما را بسیار انعطاف پذیر می کند. بعلاوه ، این افزونه قسمتها و قطعات پیچیده ای از یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را برای شما در اختیار شما قرار می دهد – پرداخت ، حمل و نقل ، مالیات ، ردیابی سفارش ، رتبه بندی ، کوپن و موارد دیگر همه درست در داخل ساخته شده اند. بهترین قسمت این است که هر ویژگی وجود دارد طراحی متناسب با بقیه موضوع آقای Tailor ، بنابراین مشتریان شما از ابتدا تا انتها تجربه خرید یکپارچه ای را در سایت شما تجربه می کنند.

38. محله

موضوع وردپرس تجارت الکترونیکی محله

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

همسایگی یک تجارت الکترونیکی وردپرس با موضوع وردپرس است که در Themeforest موجود است. این تم حداقل برای فروشگاه ها ، فروشگاه ها و بازارهای آنلاین مناسب است.

محله اطراف افزونه WooCommerce ساخته شده است. این بدان معناست که شما هزاران ویژگی عالی در زمینه محصول دارید که باید با آنها بازی کنید. اضافه کردن محصولات به دسته ها ، شامل برچسب ها ، ایجاد فروش ، افزودن اطلاعات ، گالری ها ، اجازه رتبه بندی و بررسی و موارد دیگر. بعلاوه یک ظاهر طراحی بر روی چشم ها آسان است ، بنابراین کاربران دوست دارند هجوم موجودی شما را دوست داشته باشند.

محله همچنین شامل نمونه کارهایی عالی با گزینه های مختلف است. ستون های خود را انتخاب کرده و با استفاده از کد های کوتاه ، صفحات مورد نمونه کارها سفارشی را برای نمایش تبلیغات یا رویدادها بسازید. یا به مشتریان اطلاع دهید که با وبلاگ چه می گذرد! مجددا گزینه های سفارشی سازی زیادی مانند ستون های فرعی ، تراز سمت چپ یا راست ، یک وبلاگ کوچک ، چیدمان سنگ تراشی ، چیدمان پست شخصی و موارد دیگر وجود دارد!

39. سبکی

موضوع وردپرس تجارت الکترونیکی Cartsy

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Cartsy یک موضوع تجارت الکترونیکی وردپرس ساده است که توسط Templatic طراحی شده است. این موضوع برای هر فروشگاه یا فروشگاه آنلاین عالی خواهد بود.

این موضوع با استفاده از WooCommerce ساخته شده است ، بنابراین می دانید که یک ویژگی غنی و آسان برای استفاده آنلاین از فروشگاه آنلاین را خواهید داشت. اضافه کردن موارد آسان است و می توانید توضیحات ، تصاویر چندگانه ، بررسی ها ، برچسب ها ، نشانه گذاری های اجتماعی ، تخفیف ها ، موارد مرتبط و موارد دیگر را در بر گیرید. Cartsy خریداران شما را آسان می کند تا موجودی خود را جستجو کرده و دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند.

Cartsy همچنین شامل یک وبلاگ فوق العاده مبتنی بر قالب های ارسال می باشد. هنگامی که انواع مختلفی از مطالب را به وبلاگ خود اضافه می کنید ، قالب صحیح ارسال را برای بهینه سازی اطلاعات نمایش داده شده انتخاب کنید. نقل قول ها ، پیوند ، گالری ، تصویر ، صوتی و البته پست های استاندارد را اضافه کنید. همچنین هرکدام برای پیمایش آسان ، نماد خاص خود را دارد.

40. جمع کنید

موضوع وردپرس تجارت الکترونیکی را جمع کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Gather یک تم وردپرس با تجارت الکترونیکی برتر توسط ThemeTrust است. این موضوع تجارت الکترونیکی پاسخگو همراه با ویژگی هایی برای راه اندازی فروشگاه آنلاین شخصی شما است. طرح تمیز و حداقل برای نمایش موارد مناسب مناسب است و موضوع همچنین شامل یک نمونه کار و وبلاگ بسیار خوب است. انواع پست های سفارشی برای فیلم ها ، تصاویر ، لغزنده ها و پرتفوی گزینه های زیادی برای اضافه کردن مطالب برای مشتریان به شما ارائه می دهند.

با این مضمون می توانید یک فروشگاه کامل را در وب سایت خود به صورت لحظه ای تنظیم کنید. Gather با یک مجموعه عالی ارائه شده است که شامل نکات برجسته (مانند کالاهای فروش) ، امکان نشان دادن علائم قیمتها ، یک سبد خرید عالی و یک فیلتر بسیار مفید است. و از آنجا که WooCommerce آماده است می توانید هم اکنون فروش اقلام را شروع کنید! جمع آوری WooCommerce آماده است ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید اینست که افزونه رایگان دریافت کرده و وسایل خود را اضافه کنید.

41. StoreBox

تم وردپرس فروشگاه تجارت الکترونیک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

بسیاری از افراد از وردپرس به عنوان یک بستر وبلاگ نویسی فکر می کنند ، با این وجود بسیار قدرتمندتر از این است. با توجه به موضوع و افزونه های مناسب ، می توانید هر نوع وب سایت ایجاد کنید. موضوع StoreBox توسط Templatic نصب وردپرس شما را به یک فروشگاه تجارت الکترونیک تمام عیار تبدیل می کند تا بتوانید به راحتی محصولات خود را بصورت آنلاین مدیریت کرده و بفروشید.

Storebox از ویژگی نصب خودکار برخوردار است. رفته اند روزهایی که شما مجبور به تنظیم هر بخش از سایت خود هستید. به سادگی موضوع را فعال کنید و به طور خودکار سایت شما مانند نسخه ی نمایشی ظاهر می شود تا راه اندازی سایت شما به سرعت و به راحتی انجام شود. و با فروشگاه جعبه می توانید محصولات فیزیکی ، محصولات دیجیتالی بفروشید یا حتی یک فروشگاه از نوع فروشگاه اینترنتی ایجاد کنید.

با موضوع نیز می توانید برای هر یک از محصولات خود صفحات مفصلی ایجاد کنید. وزن ، رنگ ، اندازه ، قیمت ، مالیات و در دسترس بودن سهام را اضافه کنید. همچنین می توانید چندین عکس را در هر محصول بارگذاری کنید ، توضیحات خود را اضافه کنید و حتی قیمت فروش ویترین را نشان دهید. پرداخت آسان نیز آسان است ، زیرا خریداران می توانند گزینه های مختلف حمل و نقل و پرداخت را انتخاب کنند. حمل و نقل بر اساس نرخ مسطح ، رایگان ، مبتنی بر قیمت و وزن محور. و شما به عنوان گزینه دروازه پرداخت ، دارای PayPal ، 2Checkout ، Authorize.net ، Google Checkout ، WorldPay ، انتقال بانکی و Cash on Delivery هستید..

42. زینگ

موضوع وردپرس تجارت الکترونیکی Xing

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Xing یک موضوع تجاری و تجارت الکترونیکی وردپرس توسط ThemeForest است. این تم تمیز و مدرن بخاطر ایجاد فروشگاه اینترنتی کالا یا خدمات است. گزینه های چندگانه طرح دار و مکان های کشویی بیشمار ، نمایش محصولات خود را به روشی زیبا و تقریباً هر کجا که می خواهید آسان می کنند. Xing برای WooCommerce بهینه شده است ، بنابراین تنظیم فروشگاه آنلاین و سبد خرید شما آسان است. از دیگر ویژگی های تم مفید می توان به یک وبلاگ کاربردی ، نمونه کارها شبکه بزرگ و ساخت در اشتراک گذاری اجتماعی اشاره کرد.

43. فروشگاه کیدز

تم وردپرس فروشگاه تجارت الکترونیک Kidz

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Kidz Store یک موضوع تجارت الکترونیکی است که با طراحی بسیار جالب و کاربر پسند ارائه می شود. علاوه بر این موضوع از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است که باعث می شود یک فروشگاه آنلاین با وردپرس سریع و آسان انجام شود. نصب با یک کلیک ، دروازه های پرداخت چندگانه ، نمایش مشخصات محصول از شبکه و لیست ، حالت کاتالوگ ، پشتیبانی از کوپن ها و موارد دیگر. فروشگاه Kidz نصب اولیه WP شما را به فروشگاه کاملاً کاربردی تجارت الکترونیکی کامل و با مدیریت فروشگاه پشتیبان تبدیل می کند تا بتوانید کالاهای نامشهود و دیجیتال را بصورت آنلاین بفروشید..

44. Emporium

موضوع وردپرس Emporium Ecommerce

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Emporium تجارت الکترونیکی همه در یک موضوع وردپرس شما است. این موضوع wp پریمیوم با همه مواردی که شما نیاز دارید فروشگاه اینترنتی خود را به راحتی با وردپرس ایجاد کرده و نصب وردپرس خود را به یک راه حل کاملاً کاربردی مدیریت محتوای تجارت الکترونیکی تبدیل کنید ، بنابراین می توانید فروش محصولات خود را بصورت آنلاین انجام دهید.

Emporium دارای یک ویژگی نصب یک کلیک است ، بنابراین لازم نیست هنگام فعال کردن موضوع خود ، هر مرحله را طی کنید. به سادگی Emporium را فعال کنید و به طور خودکار محصولات نمونه ، دسته ها را تولید می کند و انواع تنظیمات اساسی را انجام می دهد. این به شما امکان می دهد تا نحوه عملکرد این موضوع را بهتر درک کرده و سریعتر شروع کنید.

موضوع همچنین به شما امکان می دهد از 3 سبک سبد خرید مختلف استفاده کنید. سبد خرید معمولی ، فروشگاه دیجیتال و حالت فروشگاه. سبد خرید استاندارد به شما امکان می دهد تا محصولات را با گزینه buy Now ، محصولات را به سبد خرید اضافه کنید ، فروشگاه دیجیتال (اگر می خواهید آیکون ، پی دی اف ، اسناد ، موسیقی یا سایر کالاهای دیجیتال را بفروشید) با خرید شخصی چیزی به طور خودکار یک حساب کاربری ایجاد می کند. بنابراین آنها می توانند در هر زمان بارگیری کنند و حالت کاتالوگ به شما امکان می دهد کالاهایی را بدون فروش مستقیم هرچند سایت به نمایش بگذارید.

45. فروشگاه

تم وردپرس فروشگاه الکترونیکی فروشگاه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

The Shop Theme یک تجارت الکترونیکی زیبا و وردپرس با موضوع وردپرس توسط Organic themes است. این موضوع یک شروع ساده برای هر فروشگاه یا تجارت آنلاین است.

فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنید و به محض استفاده از طرح تجارت الکترونیکی وردپرس ، فروشگاه اینترنتی خود را آغاز کنید. با تشکر از طرح یکپارچه WooCommerce ، شما می توانید صفحات کالاهای مفصلی را با اطلاعات فوق العاده ای مانند توضیحات محصول ، گالری عکس ، بررسی مشتری و موارد مرتبط با آن ، تهیه کنید. به علاوه می توانید از ویجت برای اضافه کردن موارد اضافی به نوار کناری یا پاورقی وب سایت خود استفاده کنید.

فروشگاه شامل بسیاری از ویژگی های تم عالی دیگر در خارج از خود محصولات است. یک وبلاگ فوق العاده و پرتفوی مفید در داخل وجود دارد. به علاوه شما می توانید از سایر قالب ها مانند صفحه کامل ، صفحه نمایش به صورت اسلاید ، صفحه بایگانی یا صفحه 3 ستونی (و همچنین کد های کوتاه و ابزارک های سفارشی) استفاده کنید تا محتوای دیگری را به وب سایت خود اضافه کنید.

46. ​​ضرورت

تم وردپرس فروشگاه تجارت الکترونیک Regent

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Regent یک تم وردپرس با حق بیمه تجارت الکترونیکی پاسخگو مناسب برای هر فروشگاه یا بازار آنلاین است. این موضوع دارای تمام ابزارهایی است که شما برای ایجاد یک فروشگاه زیبا و دوست داشتنی در هیچ زمان و به هیچ وجه و شروع به فروش می کنید.

ایجاد فروشگاه اینترنتی می تواند بسیار زیاد باشد. شما باید هزاران محصول برای افزودن به وظیفه طراحی کل سایت خود داشته باشید. خوب ، Regent بخش سختی از ایجاد یک وب سایت سفارشی به دنبال دارد. این موضوع با ویژوال کامپوزر ، یکی از سازندگان سازنده صفحه در آنجا همراه است. با استفاده از این افزونه می توانید طرح بندی صفحه سفارشی خود را برای فروشگاه خود ایجاد کنید ، بنابراین ساخت یک صفحه خانه ، در مورد یا صفحه تماس آسان است.

موضوع همچنین با پشتیبانی bbPress همراه است ، که می توانید از آن استفاده کنید تا بتوانید از انجمن پشتیبانی سفارشی خود استفاده کنید. این یک روش عالی برای اضافه کردن سوالات متداول در مورد سفارشات ، حمل و نقل ، بازپرداخت ، اندازه و موارد دیگر به وب سایت شما است. و پشتیبانی BuddyPress گنجانده شده راهی عالی برای درج اعضای در سایت شما است. Regent با سایر ویژگی ها از جمله 300 کد کوتاه ، افزودنی ویژوال کامپوزر ، گزینه های هدر ، 3 طرح سایت ، یک صفحه به زودی سفارشی و موارد دیگر ارائه می شود.

نتیجه گیری لیست ما از بهترین تم های تجارت الکترونیکی وردپرس

ساختن راه خود در جهان به عنوان کارآفرین خلاق هرگز آسان نبوده است. به علاوه طیف وسیعی از گزینه های موجود این روزها برای کار با این موارد که در وردپرس هرگز قوی تر نبوده است. ما فکر می کنیم که ما برخی از بهترین گزینه های تجارت الکترونیکی با موضوع وردپرس را برای کارآفرینان خلاق پوشش داده ایم. اما اگر آنچه را که شما نیاز دارید پیدا نکردید ، ممکن است بخواهید پرداخت آن را نیز انجام دهید این لیست از الگوهای توسط WPThemesChecker برای گزینه های تم جذاب.

اگر تازه کار را شروع کرده اید ، یکی از گزینه های رایگان به شما کمک می کند تا با 0 دلار شروع به پرواز کنید. وقتی می خواهید همه چیز را به سطح بعدی برسانید ، ترکیب WooCommerce و مضامین پریمیوم فوق العاده قابل تنظیم مانند Divi باید بیش از حد کافی باشد تا نیازهای شما را برای سالهای بعدی مطابقت دهد..

ما دوست داریم آنچه را که در حال حاضر استفاده می کنید بشنویم تا به عنوان یک کارآفرین خلاق به صورت آنلاین تصور کنید. یا به ما اطلاع دهید که هیچ کاندیدای قدرتمندی را برای بهترین گردآوری تم های الکترونیکی WordPress در WordPress از دست ندهیم. از طریق نظرات با ما در تماس باشید و به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map