35 بهترین پلاگین ویجت وردپرس برای (تقریبا) همه چیز

بهترین افزونه های ویجت وردپرس برای همه چیز

ما ویدجت ها را دوست داریم آنها یک راه سریع و آسان برای بسته بندی مطالب و اطلاعات مفید بیشتر در هر نوع اتصال وب سایت شما هستند. افزودن پیوندهای اجتماعی ، فرمها ، پستهای اخیر و موارد دیگر آسان تر نمی شود.


بسته به موضوع وردپرس که از آنها استفاده می کنید ممکن است قبلاً یک تن از ابزارکهای مفید ساخته شده باشد (برای مثال موضوع کلی شامل 16+ ابزارک سفارشی). اما اگر موضوع شما فاقد ابزارک رویاهای شماست ، سعی کنید از افزونه ای برای افزودن آن استفاده کنید.

ما 35 افزونه مورد علاقه ویجت وردپرس مورد علاقه خود را جمع آوری کرده ایم. بنابراین بدون انتظار دیگر ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

بسته های ویجت

با یکی از این افزونه های ابزارک جامع تعداد معدود پلاگین مفید را به صورت یکجا اضافه کنید. این ها هر دو گزینه بسیار خوبی برای اضافه کردن بیشتر به ستون های فرعی خود را تنها با یک پلاگین آسان برای استفاده است.

ابزارکهای بیشتر

افزونه ابزارک های بیشتر

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

یکنواخت اضافه کنید ابزارکهای بیشتر (آن را دریافت کنید؟) با این افزونه کاملاً رایگان. این افزونه شامل 11 ابزارک مخصوص تبلیغات ، درباره من ، اطلاعات کسب و کار ، خبرنامه ، رسانه های اجتماعی ، صفحه فیس بوک ، ارسال های اخیر ، کشویی پست ها ، نظرات ، نقشه های Google و کاربران است. ابزارکهای بیشتر آن را ساده نگه می دارند و از یک ظاهر طراحی شده پیش فرض استفاده می کنند – بنابراین به کد لازم نیست تا این افزونه با تم شما عالی به نظر برسد.

بسته نرم افزاری ویجت SiteOrigin

بسته نرم افزاری ویجت SiteOrigin

بسته نرم افزاری SiteOrigin Widgets گزینه های زیادی را فقط برای یک افزونه ارائه می دهد. این شامل ویدجت برای نقشه های Google ، دکمه ها ، تصاویر ، تماس با اکشن ، جدول قیمت گذاری ، چرخ فلک پست ، ویژگی ها ، فیلم ها ، عناوین و پیوندهای اجتماعی است. به علاوه همه آنها با سازنده صفحه SiteOrigin سازگار هستند تا بوت شوند.

پلاگین های نوار کناری سفارشی

برای استفاده از ابزارک ها به محلی برای قرار دادن آنها نیاز دارید. بسیاری از مضامین ها شامل نوارهای جانبی و / یا پاورقی های آماده ویجت هستند. اما اگر می خواهید ابزارهای مختلفی در صفحات مختلف داشته باشید چه می کنید?

برای تحقق این امر باید ستون های فرعی سفارشی ایجاد کرده و آنها را به پست ها ، صفحات یا انواع پست های مختلف خود اختصاص دهید. نگران نباشید اگر این ویژگی وردپرس شما این ویژگی را نداشته باشد – این افزونه های نوار کناری آن را آسان می کنند.

ستون های فرعی سفارشی

ستون های فرعی سفارشی - مدیر منطقه ویجت پویا

Custom Sidebars دقیقاً آنچه را که فکر می کنید ارائه می دهد – نواحی نوار کناری سفارشی که می توانید به هر صفحه ، پست ، دسته ، بایگانی و پست در وب سایت خود اختصاص دهید. فقط یک نوار کناری جدید ایجاد کنید و در سطح جهان مشخص کنید که در آن باید نمایش داده شود (یا آن را به یک صفحه خاص اختصاص دهید).

مناطق ویجت سفارشی

زمینه های ویجت سفارشی برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

زمینه های ویجت سفارشی یک افزونه مفید وردپرس برتر است که باعث ایجاد و اضافه کردن ستون های فرعی سفارشی یا مناطق ویجت برای هر پست یا صفحه می شود. به سادگی منطقه ویجت جدید خود را ایجاد کرده و نوار کناری را که می خواهید جایگزین کنید انتخاب کنید – این کار ساده ای است.

شروع کار ساده تر نمی تواند باشد. فقط افزونه را نصب کنید و در داشبورد وردپرس خود یک مورد جدید را برای مناطق ویجت سفارشی خود اضافه کنید. برای افزودن یک منطقه جدید کلیک کنید و به سادگی نام منطقه جدید خود را انتخاب کنید و تنظیمات خود را انتخاب کنید. هنگامی که منطقه ویجت جدید خود را منتشر می کنید ، به صفحه ابزارک اصلی شما اضافه می شود که در آن می توانید مانند سایر مناطق نوار کناری دیگر از آن استفاده کنید..

از دیگر ویژگی های عالی این افزونه می توان به 7 سبک ، امکان اضافه کردن مناطق ویجت سفارشی به انواع پست های سفارشی و طبقه بندی ، پشتیبانی RTL و به روزرسانی های منظم اشاره کرد. این افزونه بسیار جذاب است و می توانید با کلیک بر روی دکمه Learn More در بالا اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید.

محتوا آگاهی از ستونهای فرعی

محتوا آگاهی از ستونهای فرعی

Content Aware Sidebars یکی از محبوب ترین افزونه های نوار کناری سفارشی رایگان در وب است. با استفاده از آن می توانید نوارهای جانبی و مناطق ویجت نامحدود ایجاد کرده یا جایگزین موارد موجود شوید! همچنین می توانید بر اساس صفحه ، نوع ارسال ، طبقه بندی ، نویسنده ، تاریخ بایگانی ، و غیره نمایش یا پنهان کردن را انتخاب کنید. بعلاوه گزینه هایی برای شخصی سازی CSS / HTML وجود دارد که به شما امکان کنترل کامل بر یک ظاهر طراحی ویجت را می دهند..

مدیر نوار کناری و ویجت

مدیر نوار و ابزارک برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

از این افزونه برای وارد کردن هر تعداد ابزارک استفاده کنید تا طرح دقیقی را که می خواهید در یک صفحه ایجاد کنید. علاوه بر این وب سایت خود را با اضافه کردن ستون های فرعی سفارشی تقریباً در هر نقطه سفارشی کنید. این افزونه این گزینه را به شما می دهد که می توانید نوارهای جانبی را برای ابزارهای عمودی یا افقی درج کنید ، ستونهای فرعی را می توان تنظیم کرد که فقط با انواع خاصی از محتوا ظاهر شوند ، و ستون های فرعی نیز بلافاصله و به طور خودکار هر طبقه بندی سفارشی را تشخیص می دهند (عالی است اگر می خواهید یکی از ویجت های خود را داشته باشید) نمایش پست ها با برچسب یا دسته خاص).

یکی دیگر از ویژگی های عالی کد کوتاه گنجانده شده برای وارد کردن نوار کناری سفارشی در پست شما است. به این ترتیب می توانید ویدجت ها را مستقیماً در پست خود اضافه کنید. همچنین می توانید از افزونه برای جایگزینی نوار کناری که با موضوع وردپرس شما آمده یا حتی برای شخصی سازی ابزارک های موجود در پاورقی استفاده کنید. این افزونه به شما امکان کنترل کامل بر ظاهر و دید تقریبا همه مناطق دارای ابزارهای ویجت در سایت شما را می دهد. با استفاده از آنها می توانید ستون های فرعی خاص را در هر صفحه ، صفحه ، نتایج جستجو ، بایگانی ، 404 و حتی فروشگاه (محصولات ، سبد خرید ، پرداخت و همه) و صفحه (bbPress یا BuddyPress) خود نشان دهید. این افزونه برای ترجمه آسان نیز با WPML سازگار است.

ستون های فرعی صفحه ساده

ستون های فرعی صفحه ساده

اگر می خواهید یک افزونه سریع و ساده ، سایدبارهای صفحه ساده را امتحان کنید. این افزونه از حافظه داخلی وردپرس داخلی برای سریع نگه داشتن داشبورد سرپرست شما استفاده می کند ، در حالی که هنوز توانایی ایجاد و اختصاص نوارهای جانبی سفارشی را به شما در صفحات اختصاصی ارائه می دهد.

ابزارکهای ثابت Q2W3

ابزارکهای ثابت Q2W3

اگرچه این افزونه گزینه هایی برای ایجاد ستون های فرعی جدید ندارد ، اما به شما امکان می دهد ابزارک های نوار کناری را چسبناک کنید. هنگامی که ویجت ثابت Q2W3 را برای وردپرس نصب می کنید ، گزینه “ویجت ثابت” ساده ای اضافه می شود که می توانید هنگام ساخت نوار کناری خود بررسی کنید. این یک روش عالی برای نگه داشتن ابزارک های مهم در مقابل خوانندگان است – مانند ثبت نام در خبرنامه یا تبلیغ با کارایی بالا.

افزونه های اجتماعی وردپرس

رسانه های اجتماعی جنبه مهمی در بازاریابی است و هر تجارت و وبلاگ کاملاً نیاز به پیوند به پروفایل های اجتماعی خود دارد. در دسترس ترین مکان برای خوانندگان خود برای پیدا کردن پیوندهای اجتماعی ، نوار کناری و پاورقی شماست. در اینجا افزونه های ویجت اجتماعی مورد علاقه ما از WordPress.org آورده شده است.

ویجت اجتماعی آب نبات

ویجت اجتماعی آب نبات

با Candy Social یک ویجت اجتماعی ساده به موضوع وردپرس خود اضافه کنید. این افزونه شامل 25 شبکه اجتماعی محبوب ، به علاوه گزینه های تنظیم مجدد کشیدن و رها کردن آسان است. ابعاد نماد ، اندازه قلم ، شکل (مربع ، گوشه های گرد یا دایره) را سفارشی کنید و یک هدف پیوند اضافه کنید. این همه چیز در آنجاست!

ابزارک آیکن های اجتماعی توسط WPZoom

ابزارک آیکن های اجتماعی توسط WPZoom

این افزونه مفید یک ویجت را برای پیوندهای اجتماعی شما تبلیغ می کند. با پشتیبانی از 80+ شبکه های اجتماعی و همچنین 400+ نماد برای انتخاب از این گزینه عالی برای اضافه کردن نمادهای ساده مربع ، گرد ، دایره ای ، ساده یا دارای برچسب به ستون های فرعی خود می باشد..

ویجت اجتماعی هوشمند Meks

ویجت اجتماعی هوشمند Meks

ویجت اجتماعی اجتماعی مککس شامل گزینه های ساده ای برای 40 آیکون اجتماعی است که هر کدام دارای 3 سبک مختلف برای انتخاب هستند (مربع ، دایره و گوشه های گرد). کافی است ویجت را وارد کرده و کمی متن مقدمه را اضافه کنید ، شکل آیکون و اندازه پیکسل را انتخاب کرده و پیوندهای خود را اضافه کنید. آسان!

افزونه آیکن های اجتماعی AccessPress

افزونه آیکن های اجتماعی AccessPress

اگر به دنبال یک افزونه ابزارک با کمی بیشتر استعدادی هستید ، ممکن است AccessPress برای شما مناسب باشد. این افزونه شامل 12 تم داخلی آیکون های منحصر به فرد (از جمله شش گوش ها ، نمادهای برجسته و حتی صفحه های کاغذی) ، گزینه ای برای طرح صفحه نمایش افقی یا عمودی ، نکات راهنمای ابزار ، انیمیشن شناور و موارد دیگر.

عکسهای اجتماعی

فید عکسهای اجتماعی Balloon Smash

با استفاده از افزونه رایگان عکسهای اجتماعی ، نمایش یک طرح پاسخگو از هر تعداد عکس در اینستاگرام از یک حساب (یا چندگانه) اینستاگرام آسان است. گزینه های مختلفی برای شخصی سازی شبکه شما وجود دارد مانند عرض تصویر ، ارتفاع ، تعداد ، ستون ها ، پس زمینه ، فاصله بیشتر. فقط فید خود را قالب بندی کرده و کد کوتاه را در یک ویجت متن نوار کناری بچسبانید.

ویجت کشویی اجتماعی

ویجت کشویی اجتماعی

آیا می خواهید به یک شبکه اصلی یا حتی شاید یک اسلایدر دسترسی داشته باشید؟ افزونه Social Slider Widget را امتحان کنید. جدیدترین عکس ها را از یک حساب کاربری یا هشتگ با گزینه های اضافه شده برای سفارش (تاریخ ، تصادفی و غیره) ، پیمایش کشویی ، انیمیشن اسلاید و موارد دیگر نمایش می دهد.

خبرنامه Optins

این فرصت را ندارید که یک بار بازدید کنندگان را به خوانندگان برگشت تبدیل کنید! افزودن ویجت خبرنامه راهی آسان (و غیر تهاجمی) برای آگاهی از بازدید کنندگان وب سایت شما در مورد وب سایت شما می باشد. در اینجا چند مورد از افزونه های خبرنامه آماده ویجت که دوست داریم ارائه شده است.

WP مشترک شوید

WP مشترک شوید

WP مشترک با aWeber ، MailChimp و Feedburner ادغام می شود ، بنابراین می توانید جعبه اشتراک خبرنامه را به هر منطقه آماده ابزارک اضافه کنید. گزینه های آسان برای اضافه کردن برچسب های جعبه ثبت نام شما وجود دارد ، پیام موفقیت ، پیام خطا و سفارشی سازی ها را می توان با CSS اضافه کرد.

MailChimp برای وردپرس

MC4WP: Mailchimp برای وردپرس

اگر از MailChimp استفاده می کنید ، افزونه MailChimp for WordPress یک گزینه عالی است. این افزونه گزینه هایی را برای ایجاد یک اشتراک مشترک ساده برای نوار کناری یا پاورقی خود اضافه می کند ، علاوه بر گزینه های اشتراک خبرنامه برای نظرات ، ثبت نام BuddyPress ، bbPress ، EDD یا پرداخت WooCommerce.

خبرنامه های MailPoet

افزونه خبرنامه MailPoet

اگر می خواهید خبرنامه های خود را بصورت شخصی و بدون خدمات شخص ثالث ارسال کنید ، نگاهی به خبرنامه های MailPoet داشته باشید. این افزونه از ارائه دهنده ایمیل ، میزبان وب یا حتی آمازون برای ارسال خبرنامه هایی که درست در داشبورد وردپرس خود استفاده می کنید ، استفاده می کند. و این همراه با یک ویجت ثبت نام ساده است که می توانید در هر نوار کناری وارد کنید.

ابزارک های پست های اخیر و محبوب

بهترین پست های خود را با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید تا با افزودن پست های خود به نوار کناری یا پاورقی خود ، تعداد بازدید و اشتراک بیشتری را دریافت کنید. این افزونه رایگان مفید ، افزودن پست های اخیر یا محبوب را با ویجت آسان می کند.

ویجت پست های اخیر تمدید شده است

ویجت پست های اخیر تمدید شده است

ویجت ارسالهای اخیر امکان نمایش پست های اخیر خود را با ریز عکسها ، گزیده ها ، طبقه بندی و موارد دیگر در هر منطقه آماده ابزارک آسان می کند. تعداد زیادی گزینه وجود دارد ، بنابراین می توانید نتایج را بر اساس طبقه بندی ، برچسب یا حتی وضعیت ارسال محدود کنید.

پست های محبوب وردپرس

پست های محبوب وردپرس

برای نمایش محبوب ترین پست های خود افزونه ابزارک WordPress Popular Posts را امتحان کنید. انتخاب کنید پست های برتر ، صفحات یا حتی انواع پست های سفارشی خود را بر اساس نمای صفحه نشان دهید. بعلاوه گزینه هایی برای انتخاب دوره زمانی وجود دارد که بتوانید پست های محبوب روز ، هفته ، ماه یا حتی تمام زمان های خود را نشان دهید.

ویجت WP Tab

ویجت WP Tab

برای یک ظاهر منحصر به فرد شما می توانید به جای آن ویجت پستهای دارای برگه اضافه کنید. ویجت WP Tab از پست های اخیر ، پست های محبوب ، نظرات اخیر یا برچسب های شما برای ایجاد برچسب ها استفاده می کند. بعلاوه گزینه های ساده ای برای سفارش زبانه ، صفحه بندی ، تعداد ارسال ها و اندازه تصویر کوچک وجود دارد.

ویجت پست های اخیر با تصاویر کوچک

ویجت پست های اخیر با تصاویر کوچک

افزونه ویجت ارسال های اخیر با تصاویر کوچک دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد – یک ابزارک ساده برای اضافه کردن پست های اخیر خود به نوار کناری خود. اما فریب نخورید ، هنوز گزینه های بسیاری وجود دارد که می توانید برای سفارشی کردن پست های اخیر خود استفاده کنید. عنوان سفارشی را اضافه کنید ، نمایش پست متا ، اندازه تصویر کوچک ، تعیین طول گزیده ، پیوندهای باز در یک برگه جدید و غیره.

نظرسنجی ها و نظرسنجی های نوار کناری

اگر یک وبلاگ یا مشاغل آنلاین را اداره می کنید ممکن است بخواهید دریابید که خوانندگان شما در یک مقطع یا زمان دیگری چه فکر می کنند. ساده ترین راه برای گرفتن فیدبک با نظرسنجی یا نظرسنجی انجام می شود و این افزونه ها افزودن فرم بازخورد به مناطق ویجت شما را ساده می کنند.

نظرسنجی های WP

نظرسنجی های WP

WP-Polls نظرسنجی ساده Ajaxed است که می توانید هر پست ، صفحه یا نوار کناری را در آن وارد کنید. هنگامی که آنها را ایجاد کردید ، نظرسنجی های خود را با الگوهای و CSS سفارشی کنید و سپس با انتخاب نظرسنجی گذشته یا یک مورد خاص ، آنها را در هر منطقه آماده ابزارک وارد کنید.

نظرسنجی ، نظرسنجی ، مسابقه و فرم توسط OpinionStage

نظرسنجی ، نظرسنجی ، مسابقه و فرم توسط OpinionStage

OpinionStage با افزونه نظرسنجی ، نظرسنجی ، مسابقه و فرم گزینه ای غنی تر از ویژگی های دیگر را ارائه می دهد. این یک روش عالی برای تقویت تعامل خواننده با درخواست ورودی خواننده (یا حتی استفاده از نظرسنجی برای ارائه) است. به علاوه آسان است فقط نظرسنجی ایجاد کنید و آن را به ابزارک های خود اضافه کنید.

استاد امتحان و نظرسنجی

استاد امتحان و نظرسنجی

افزونه Quiz & Survey Master شامل گزینه هایی برای ایجاد آزمونها و نظرسنجی های ساده با استفاده از کاذب واقعی ، انتخاب چندگانه ، پاسخ باز ، صندوق های انتخاب ، سوالات خالی و شماره ای است. بعلاوه از یک کد کوتاه ساده استفاده می کند ، بنابراین تنها کاری که باید انجام دهید اینست که کد کوتاه را در جعبه متن ، پست یا صفحه قرار دهید..

ابزارکهای فرم تماس با ما

نوارهای جانبی و پاورقی نقاط بسیار خوبی برای قرار دادن فرم ها و اطلاعات ساده تماس است. خواه شما می خواهید یک فرم یا فقط یک راه آسان برای لیست اطلاعات مخاطب خود داشته باشید ، در اینجا گزینه های افزونه مورد علاقه ما هستند.

فرم تماس با شماره 7

فرم تماس با پلاگین 7

فرم تماس 7 یکی از بهترین پلاگین های فرم تماس رایگان در وب است (در واقع ، این افزونه ای است که ما به همه مشتریان کل ما توصیه می کنیم). خیر ، فرم تماس با شماره 7 ساخت فرم های تماس سفارشی را آسان می کند ، اما می توانید فرم های خود را در هر کجا با استفاده از کد کوتاه فرم خود وارد کنید (کافی است آن را در یک ابزارک متن بچسبانید تا آن را به نوار کناری یا پاورقی اضافه کنید).

WPForms Lite

افزونه WPForms WordPress

WPForms Lite سازنده فرم کشیدن و رها کردن برای وردپرس است که می توانید در چند دقیقه از آن برای ساختن فرم های سفارشی استفاده کنید. بعلاوه قالب های از پیش ساخته برای کمک به صرفه جویی در وقت و همچنین گزینه های آسان برای جاسازی فرم های شما در هر ویجت ، پست یا صفحه وجود دارد..

با ابزارک ها تماس بگیرید

با ابزارک ها تماس بگیرید

اگر فقط می خواهید اطلاعات مخاطب خود را نشان دهید (و نه یک فرم) ، افزونه ابزارک تماس با ما را در نظر بگیرید. این افزونه ساده دو ابزارک جدید را به سایت وردپرس شما اضافه می کند: یکی برای اطلاعات تماس شخصی یا شغلی شما (ایمیل ، تلفن ، نمابر و آدرس با نقشه Google) و دیگری برای پروفایل های اجتماعی شما.

افزونه های تقویم

برای مشاغل و وب سایتهای دارای رویداد یا تبلیغات یک تقویم مهم است. تقویم برای به اشتراک گذاشتن کنفرانس ها ، ساعات شاد ، فروش زمان محدود ، وبینارها و موارد دیگر مناسب است. و افزودن آنها به نوار کناری یا پاورقی خود ، از قرار گرفتن در معرض بیشتر برای هر چیزی که در حال آمدن هستید ، اطمینان می دهد.

تقویم رویدادها

تقویم رویدادها

تقویم رویدادها یک تقویم عالی برای وردپرس است که ویژگیهای ساده ای را در ایجاد و مدیریت رویدادها ارائه می دهد. این افزونه نوع ارسال جدیدی را اضافه می کند که می توانید برای اضافه کردن همه رویدادهای آینده خود ، و همچنین ویجتی که می توانید از آن استفاده کنید برای نمایش لیست رویدادها در هر نوار کناری یا پاورقی استفاده کنید..

تقویم رویدادها Tockify

تقویم رویدادها Tockify

افزودن رویدادها با افزونه Tockify Calendar با ویرایشگر قدرتمند ، چند طرح بندی تقویم (ماه ، دستور کار ، صفحه تابلو) ، ظاهر قابل تنظیم ، همگام سازی تقویم گوگل و موارد دیگر آسان است. به علاوه ویجت مینی تقویم موجود ، نمایش رویدادهای آینده خود را در یک تقویم با وقایع ذکر شده در روز انتخاب آسان می کند.

ابزارکهای مفید

ما ابزارک های زیادی را پوشانده ایم ، اما اگر می خواهید یکباره ابزارک اضافه کنید ، ممکن است بخواهید یک بسته نرم افزاری را انتخاب کنید. این گزینه ها در زیر همه ابزارک های بسیار جذاب را در یک افزونه اضافه می کند.

ویجت تبلیغات آسان

ویجت تبلیغات آسان

برای گزینه های بیشتر ، نگاهی به ویجت تبلیغات آسان Meks بیندازید. این افزونه امکان ایجاد تعداد نامحدودی آگهی از یک ویجت منفرد را با استفاده از اندازه های از پیش تعریف شده یا سفارشی آگهی ، سفارش تصادفی ، انیمیشن کشویی یا چرخش و موارد دیگر فراهم می کند. برای ایجاد یک بنر متناوب یا حتی شبکه ای از تبلیغات کوچکتر 125 125 مناسب است.

ابزارک Google Maps

ابزارک Google Maps

افزودن نقشه به نوار کناری یا پاورقی خود راهی عالی برای اطلاع بازدید کنندگان / مشتریان شماست که دقیقاً محل کار شما واقع شده است. افزونه Google Maps Widget به شما امکان می دهد نقشه ها را به سرعت و به راحتی به مناطق ویجت خود اضافه کنید. برخلاف کدهای تعبیه شده استاندارد ، افزونه Google Maps Widget آن را به سطح بعدی می برد و به شما امکان می دهد تا به راحتی نقشه های تعاملی را با پشتیبانی سبد ایجاد کنید. آنها همچنین یک نسخه PRO با بیش از 50 ویژگی و گزینه اضافه شده مانند پوسته ، کلونینگ ویجت ، پشتیبانی از پین های متعدد ، ادغام Google Analytics و البته پشتیبانی برتر ممتاز از ایالات متحده ارائه می دهند..

ویجت اطلس آب و هوا

اطلس آب و هوا

آب و هوا Atlas Widget ساده است ، اما افزونه ای عالی برای اضافه کردن آب و هوا از تقریباً در همه جای کره زمین به وب سایت های مبتنی بر وردپرس است. این یک روش جالب برای اضافه کردن شرایط آب و هوایی به یک کلبه اسکی ، هتل ، پارک تفریحی یا وب سایتهای دیگر مبتنی بر فعالیت در فضای باز است.

ویجت بسیار قابل تنظیم است – تمام عناصر طراحی قابل تنظیم هستند و داده های هوا می تواند به اشکال ، زبانها و واحدهای مختلف ارائه شوند. یکی از بهترین ویژگی های ویجت ، سازگاری آن است. پیش زمینه و مرزها با دمای فعلی مطابقت دارند ، بنابراین می توانید با یک نگاه تفسیر کنید که هوا چگونه است.

نمادهای وضعیت آب و هوا ساده و زیبا هستند و همچنین اندازه ، رنگ و سایه های متن ویجت را تطبیق می دهند. به علاوه پاسخگو است. این بدان معنی است که به طور خودکار برای نمایش در دستگاه های تلفن همراه سازگار است. اندازه قلم متناسب با اندازه قلم وب سایت (و قرار دادن در یک صفحه و همچنین اندازه مرورگر) تنظیم می شود.

ویجت بررسیهای Google

ویجت بررسیهای Google

برای بررسی مشاغل بخش مهمی از ایجاد اعتبار شما و ایجاد اعتماد به مشتریان بالقوه جدید است. Google یکی از منابع معتبر آنلاین برای بررسی واقعی در وب است و با افزونه Google Widget Google بررسی می توانید به راحتی نظرات خود را برای تجارت خود به وب سایت خود اضافه کنید. نظرات خود را با آواتارها ، ستاره ها ، گزیده بررسی ، لینک بیشتر ، و غیره مشاهده کنید.

غیرفعال کردن ویجت

غیرفعال کردن ویجت

آیا ویجت خاصی را دوست ندارید؟ مشکلی نیست! با غیر فعال کردن ابزارک می توانید ابزارک های خاص را غیرفعال کنید تا هنگام ساخت نوار کناری ، پاورقی یا سایر مناطق آماده ابزارک شما گزینه ای نباشند. فقط نصب کنید و به کار خود بیایید تا ویجت های ناخواسته را حذف کنید!

وارد کننده / صادر کننده ویجت

افزونه وارد کننده و صادر کننده ویجت

آخرین افزونه ای که می خواهیم به اشتراک بگذاریم احتمالاً یکی از مفیدترین هاست – این واردکننده و صادر کننده ویجت است. با این کار می توانید ویدجت های خود را در یک وب سایت کپی کرده و از آنها استفاده کنید ، به همان ترتیب و مکان های مشابه در یک وب سایت جدید.

این امر به ویژه مفید است اگر شما وب سایت خود را در میزبان محلی خود کلون می کنید ، به یک برنامه میزبانی جدید می روید یا اگر یک تنظیم چند منظوره دارید و می خواهید از ابزارک های خود دوباره استفاده کنید. به سادگی افزونه را در وب سایت وردپرس خود نصب کنید و فایل JSON را صادر کنید ، سپس افزونه را در سایت جدید خود نصب کنید تا ویجت های خود را وارد کنید.


ما می دانیم که هزاران ابزارک و افزونه ویجت در دسترس هستند اما امیدواریم که ما بتوانیم به شما کمک کنیم تا چند مورد از آنها را که می خواهید یا به آنها احتیاج دارید پیدا کنید. و همه گزینه های به اشتراک گذاشته شده 100٪ رایگان هستند و می توانید در مخزن WordPress.org (در نتیجه می توانید موضوع را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود نصب کنید).

چیزی از دست دادیم؟ اگر ویجت وجود دارد ، هنوز در جستجوی اطلاعات هستید و ما آن را پیدا خواهیم کرد. یا اگر افزونه خود را دارید که توصیه می کنید نظر زیر را برای ما بگذارید تا بتوانیم آن را بررسی کنیم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map