35 موضوع های آموزش ، یادگیری و مدیریت دوره وردپرس

در حال سقوط است ، به این معنی که همه اگر به زودی نرسیده اند به زودی به مدرسه برمی گردند. این همچنین بدان معنی است که زمان آن فرا رسیده است که مدارس و مربیان مطالب خود را برای تهیه سال تحصیلی جدید جمع کنند. چه زمان بهتر از اکنون برای به روزرسانی به وب سایت مدرسه یا کاتالوگ دوره های آنلاین است?


ما برخی از مضامین مورد علاقه آموزش ، یادگیری و مدیریت دوره وردپرس را برای جمع آوری شما جمع آوری کرده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، فقط بر روی تصاویر زمینه کلیک کنید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. BuddyBoss

آموزش آنلاین BuddyBoss

بهترین سایت یادگیری آنلاین خود را با BuddyBoss بسازید. این پلت فرم غنی از ویژگی ها شامل همه مواردی است که شما برای ایجاد ، انتشار و حتی فروش دوره های خود به صورت آنلاین نیاز دارید. موضوع BuddyBoss یکپارچه با گوتنبرگ و Elementor کار می کند ، بنابراین می توانید یک طرح دلخواه را که ممکن است بخواهید ایجاد کنید. پشتیبانی داخلی داخلی برای LearnDash به این معنی است که می توانید دوره های با گزینه های پیشرفته برای پیش نیازها ، اعلان های ایمیل ، دوره های چند لایه ، مدیریت تکالیف ، انقضا دسترسی و موارد دیگر را برگزار کنید. سایر ویژگی های موضوع شامل گروه های اجتماعی ، عضو برجسته ها ، مباحث مربوط به بحث ، دوره های آماده تلفن همراه و ادغام های پشتیبانی شده برای پلاگین های محبوب مانند BuddyPress ، AppBoss ، WooCommerce ، MemberPress ، Calendar Calendar Pro ، WP Job Manager ، GamiPress و Gravity Forms می باشد..

2. WPLMS

wplms-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

WPLMS یک قالب جامع مدیریت مدیریت وردپرس است که توسط VibeThemes ساخته شده است و در ThemeForest برای فروش است. این موضوع جذاب یک چارچوب کامل علمی و آموزشی برای مدیریت دوره ها ، آزمون ها ، ارزیابی ها ، آمار و موارد دیگر است. این موضوع مناسب وردپرس برای مدارس ، مؤسسات آموزشی یا برنامه های صدور گواهینامه است.

WPMLS هر آنچه را که می توانید در مورد یک سایت آموزشی به علاوه بیشتر بدانید ، دارد. موضوع شامل پشتیبانی از دوره ها و همچنین توضیحات دروس ، واحدها ، قیمت گذاری دوره ، طول ، رتبه بندی ها ، بررسی ها ، مربیان و حتی تعداد دانشجویان ثبت نام شده است. با افزونه تجارت الکترونیکی WooCommerce یکپارچه می توانید دوره های خود را پس از افزودن آنها بفروشید. بعلاوه دانشجویان ضمن گذراندن دوره ها ، ارزیابی ها ، نمرات ، نشان ها و گواهینامه ها را از طریق سیستم آنلاین دریافت می کنند.

از ویژگی های عالی این موضوع پروفایل های کاربر است. دانش آموزان می توانند پروفایل خود را ایجاد کنند و سپس در دوره ها ثبت نام کنند ، در انجمن های bbPress شرکت کنند یا در شبکه اجتماعی BuddyPress شرکت کنند. معلمان دارای داشبورد کاربر حتی قدرتمندتری هستند که از آن می توانند فعالیت دوره را ردیابی کنند ، به آزمونها و امتحانات امتحان ، مشاهده آمار دوره و مشاهده دانشجویان مراجعه کنند. WPLMS این امکان را فراهم می کند که دانش آموزان و معلمان به طور آنلاین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

این موضوع واقعاً یک چارچوب است. این شامل آمار جامع برای سرپرستان و معلمان ، انجمن ها و گروه های خصوصی (ایده آل برای گروه های مطالعه) ، سازنده آسان برای استفاده درگ و کشیدن ، پشتیبانی از آنها برای سفارشی سازی ، تعداد ویجت های سفارشی و کد کوتاه ، بعلاوه موارد دیگر.

3. آکادمی

آکادمی-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آکادمی آموزش و یادگیری آنلاین را آسان می کند. موضوع شامل گزینه هایی برای پروفایل کاربر ، دوره ها و برنامه های درسی ، ادغام WooCommerce ، فونت ها و رنگ های سفارشی ، ویژگی های دوره (اشتراک ها ، گواهی ها ، رتبه بندی ها و غیره) ، کد کوتاه سفارشی و موارد دیگر است. با همه این موارد و موارد دیگر می توانید در هر زمان دیگری یک سایت عالی edu بسازید.

4. eLumine

eLumine eLearning Environment موضوع وردپرس

eLumine یک موضوع زیبا و غنی است که کاملاً با LearnDash سازگار است. از گزینه های داخلی این موضوع برای دوره های LearnDash ، آزمونهای قابل تنظیم ، چیدمانهای شیک ، تابلوهای تبلیغاتی ، اشتراک گذاری اجتماعی ، انجمن های bbPress ، شبکه های BuddyPress ، ستون های فرعی پویا و موارد دیگر استفاده کنید. eLumine مملو از تنظیمات و ویژگی های بسیار جذاب (و همچنین یک سازنده بصری) است تا بتوانید سایت خود را ساده کنید.

5. LMS

lms-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

LMS یک سیستم مدیریت پاسخگو یادگیری برای وردپرس است و از آنجا که دارای دوره ها ، پروفایل های معلمان ، آزمونها ، رتبه بندی ها ، پروفایل های کاربر ، ردیابی دوره ها و موارد دیگر است ، شروع خوبی برای برنامه آموزشی آنلاین شما است. به علاوه با Sensei ، BuddyPress ، تقویم رویدادها ، WooCommerce و سازگاری MailChimp می توانید انواع ویژگی های عالی را به وب سایت خود اضافه کنید.

6. گورو

گورو-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Guru یک موضوع آموزش تمیز است که از پلاگین محبوب Sensei برای مدیریت آسان دوره و همچنین WooCommerce استفاده می کند ، بنابراین می توانید با فروش دوره های اضافه شده از سایت خود درآمد کسب کنید. این موضوع دیگر چه کاری می تواند انجام دهد؟ مقدار زیادی! مانند ایجاد صفحه با ویژوال کامپوزر ، پروفایل های کامل معلم ، رویدادها از طریق افزونه تقویم رویداد ، پشتیبانی از آزمون و مسابقه و تن دیگر.

7. وارسیتا

varsita-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ایجاد یک وب سایت برای مدرسه یا دانشگاه خود با موضوع آموزش وردپرس Varsita آسان است. یک تن از ابزارهای یادگیری آنلاین فوق العاده با این مضمون وجود دارد از جمله افزونه Themeum LMS ، ادغام پی پال ، مدیریت دوره و درس ، پروفایل کارمندان ، رویدادهای سفارشی ، پخش کننده رسانه داخلی و حتی ویژوال کامپوزر برای صفحات ساخته شده سفارشی.

8. ادوباز

edubase-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

طراحی تمیز و حرفه ای موضوع یادگیری Edubase و رویدادهای WordPress ، این برنامه را برای هر برنامه یا امکانات آموزشی گزینه ای عالی می کند. موضوع کاملاً پاسخگو است ، بنابراین لیست های دوره شما همیشه عالی به نظر می رسند ، و 5 قالب کار ساده را شروع می کنند. سایر ویژگی ها شامل صفحات دروس ، 2 سبک هدر ، پروفایل استاد ، دوره ها ، سازگاری BuddyPress و افزونه های کشویی حق بیمه ویژوال کامپوزر و انقلاب.

9. CleverCourse

هوشمندانه-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Clever Course یک تم LMS وردپرس دوست داشتنی است که مناسب برای ایجاد و فروش دوره های آنلاین و آفلاین است. بعلاوه با پشتیبانی داخلی از پروفایل های کاربر ، برای مدرسان و دانشجویان آسان است که در تماس باشند و دوره های خود را مدیریت کنند. موضوع همچنین دارای گواهی های تکمیل دوره ، پشتیبانی کمیته مربی ، سازنده صفحه سفارشی ، پنل مدیریت پیشرفته و موارد دیگر است.

10. با مهارت

مهارت-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به طرز ماهرانه ای یک موضوع یادگیری مدیریت وردپرس مدیریت یادگیری است که می توانید برای ایجاد مهارت ، ایجاد و نمایش و فروش دوره های خود و بلیط های رویداد استفاده کنید. فیلترهای دسته بندی ، پیدا کردن دوره ها را آسان می کنند ، انتخاب رنگ باعث می شود یک ظاهر سفارشی آسان ایجاد شود و از Sensei ، WooCommerce ، Events Calendar Pro و Gravity برای ویژگیهای حتی بیشتر موضوع پشتیبانی کند.!

11. EduLMS

edulms-آموزش-موضوع

EduLMS WP یک موضوع دوست داشتنی وردپرس است که برای ایجاد یک وب سایت برنامه مدرسه ، دانشگاه یا تدریس مناسب است. این موضوع شامل ویژگی های فوق العاده ای است که شما مانند آزمونها (به علاوه معیارهای عبور) ، درسها ، تکالیف و موارد دیگر را دوست خواهید داشت. به این ترتیب دانش آموزان و معلمان می توانند در مسیر ماندن باشند! سایر ویژگی ها شامل صدور گواهینامه تکمیل ، پشتیبانی RTL ، کد کوتاه سفارشی ، سازنده صفحه ، 5 طرح بندی ، WooCommerce و موارد دیگر.

12. MasterStudy

استعداد-آموزش-موضوع

اگر به دنبال ایجاد یک سایت آموزشی هستید ، MasterStudy یک انتخاب عالی است. توسعه دهندگان تحقیق خود را انجام داده و تمام ویژگی های مورد نیاز برای تعالی بسته بندی کرده اند. این موضوع LMS مملو از ویژگی ها و گزینه های دوره های پرداخت شده و رایگان ، 2 هدر ، بررسی دوره ها ، پروفایل کارمندان ، پوسته های از پیش تعیین شده رنگ و رویدادهای آینده است. علاوه بر این ، ویژوال کامپوزر گنجانده شده ، ساخت صفحه را آسان می کند ، و لغزنده Revolution بدان معنی است که می توانید اسلایدهای دلخواه را نیز ایجاد کنید.

13. داستان

داستان افسانه-آموزش

یک وب سایت مدرسه ، مهد کودک یا مهد کودک با پاسخگویی با موضوع Fable WordPress ایجاد کنید. این موضوع سرگرم کننده و دوستانه شامل یک نصب نسخه ی نمایشی با یک کلیک برای زندگی شما آسان تر ، به علاوه یک صفحه کشویی و کشویی داخلی برای سفارشی سازی آسان ساخته شده است. اما همه اینها نیستند – این موضوع همچنین با Slider Revolution ، یک جدول زمانی داخلی ، پانل گزینه های تم قدرتمند ، پانل سبک های تم و موارد دیگر ارائه می شود.

14. الکترونیکی

elearn-آموزش-موضوع

eLearn یک تم وردپرس با آموزش چند منظوره است که دارای چند طرح بندی و صفحات فرود برای راه اندازی سریع و آسان است. موضوع ترجمه آماده ، کاملاً پاسخگو و طراحی شده توسط چارچوب Unyson برای طراحی های سفارشی است. فقط فیلم ها و پست ها را برای دوره های خود اضافه کنید ، سپس ثبت نام کنید تا کاربران بتوانند مشترک شوند.

15. Epsilon LMS eLearning

elearning-آموزش-موضوع

LMS eLearning یک موضوع قدرتمند برای ایجاد LMS با وردپرس است. موضوع ارائه دوره های آنلاین را به صورت رایگان و یا به راحتی برای شما امکان پذیر می کند ، هر کدام را انتخاب کنید ، تعداد ویژگی هایی مانند پشتیبانی از افزونه LearnPress LMS ، ادغام انجمن bbPress ، روش های پرداخت چندگانه (WooCommerce ، PayPal ، Stripe) و 8 پیش ساخته وجود دارد. نسخه های نمایشی شما می توانید برای راه اندازی سریع وارد کنید!

16. KIDIX

kidix-آموزش-موضوع

به هیچ وجه با موضوع آموزش وردپرس Kidix یک وب سایت شیرین برای مدرسه ، مهد کودک ، مهد کودک یا اردوگاه خود ایجاد کنید. از گزینه های سفارشی ساز داخلی برای ایجاد تغییر در طراحی زنده برای رنگ ها ، قلم ها و موارد دیگر در وب سایت خود استفاده کنید. معلمان ، کلاسها و حتی آلبوم های عکس خود را با استفاده از انواع ارسال های سفارشی اضافه کنید. اوه ، و Kidix WPML آماده ترجمه آسان است.

17- اختراع کنید

اختراع-آموزش-موضوع

Invent یک موضوع آموزشی و البته وردپرس است که برای وب سایت های دانشگاه و دانشگاه ایجاد شده است. این تم دارای پشتیبانی کامل از LearnDash است ، بنابراین می توانید دوره های خود را بدون دردسر اضافه کنید. اختراع شامل انواع پست های سفارشی برای دوره ها ، اخبار ، رویدادها ، گروه ها ، دانشکده ها و حتی نمونه کارها است. به این ترتیب می توانید محتوا را زیبا و سازمان یافته نگه دارید. و با وجود ژنراتور کوتاه کد داخلی ، ایجاد صفحات سفارشی به هیچ وجه مشکلی ندارد!

18- دانشگاه

دانشگاه-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری

با موضوع دانشگاه وردپرس یک وب سایت خیره کننده برای امکانات آموزشی خود بسازید. با پشتیبانی از دوره های LearnDash ، دروس و آزمونها می توانید انواع برنامه های آموزش آنلاین را اضافه کنید. به علاوه با ساخته شده در فروشگاه WooCommerce می توانید دسترسی به دوره ها و همچنین بلیط برنامه ها و کنفرانس های بعدی را بفروشید. سایر ویژگی ها شامل ایجاد صفحه ، گزینه های رنگی ، طراحی پاسخگو و شبکیه ، تقویم سفارشی و موارد دیگر است.

19. تحصیل

آموزشی-تم-آموزش

Educampus یک وردپرس یک آموزش ساده و به سبک دانشگاهی است و دارای حداقل طراحی و گزینه های مفید می باشد تا وب سایت مدرسه شما سریع و سریع کار کند. موضوع کاملاً پاسخگو است ، شبکیه چشم آماده ، شامل حق بیمه کشویی ویژوال کامپوزر و انقلاب ، دوره ها و حتی یک تقویم رویدادهای اساسی است.

20. مردم کوچک

افراد کمی-آموزش-موضوع

Little People یک مراقبت از کودک سرگرم کننده و کاربردی ، اردو روزانه ، تدریس ، مهد کودک و مهد کودک با موضوع وردپرس است. Little Little برای ایجاد وب سایت مناسب برای برنامه های آموزشی فرزندانتان مانند یک سازنده آسان صفحه ، نوار لغزنده Premium Revolution ، افزونه برنامه ریزی TimeTable ، فونت های سفارشی و پشتیبانی کامل از ترجمه ، امکانات مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد..

21. Driveme

محور-آموزش-موضوع

مدارس رانندگی نیز وجود دارد ، و برای کسانی که Driveme یک گزینه عالی است. این موضوع آموزش طاقچه مناسب برای رانندگان ed ، آموزش موتور سیکلت ، آموزش نیمه کامیون یا حتی تجهیزات ساختمانی مدارس رانندگی است. هر آنچه را که به افراد راهنمایی رانندگی می آموزید ، Driveme گزینه هایی برای چیدمان صفحه اصلی ، روش پرداخت ، رزرو ، رنگ ، لیست دوره ها و موارد دیگر دارد.

22. مرکز آموزش

آموزش-مرکز-وردپرس-موضوع

موضوع مرکز آموزش وردپرس ایجاد یک وب سایت (با دوره های آموزشی) برای کالج ، دانشگاه یا مدرسه آنلاین شما را ساده می کند. سیستم های مدیریت پیشرفته یادگیری شامل ناوبری بصری ، دوره های قابل انعطاف و دسترسی محدود فقط برای مشتریان (یا دانشجویان) است. به علاوه الگوهای صفحه ، رنگ های نامحدود ، انواع سبک های وبلاگ و موارد دیگر برای یک ظاهر سفارشی وجود دارد.

23- پلی تکنیک

پلی تکنیک-آموزش-موضوع

این موضوع آموزشی و LMS وردپرس دارای تمام ویژگی هایی است که برای ساختن یک وب سایت آموزشی در هر زمان نیاز دارید. پلی تکنیک به شما امکان می دهد صفحات مفصل دانشکده ، پروفایل های کاربر گسترده ، فهرست کامل دوره ها ، پیمایش سایت منوی مگا و موارد دیگر را اضافه کنید. به علاوه با پشتیبانی Sensei و WooCommerce می توانید دوره های آموزشی را به راحتی اضافه و فروش کنید!

24. بچه های کودک

کودک-بچه ها-آموزش-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Baby Kids یک تم وردپرس حق بیمه و یادگیری در Themeforest است که می توانید از آن برای ایجاد وب سایت دوست داشتنی برای مهد کودک ، مدرسه ، اردوگاه یا برنامه های آموزشی کودکان خود استفاده کنید.

در این موضوع از افزونه ویژوال کامپوزر استفاده شده است ، بنابراین می توانید عناصر را بکشید و رها کنید تا صفحه اصلی ، صفحه تماس و موارد دیگر برای شما ایجاد شود. به علاوه با انواع پست های سفارشی داخلی برای رویدادها ، معلمان ، گشت و گذارها ، دوره ها و موارد دیگر ، اضافه کردن همه اطلاعات برنامه شما به سایت شما آسان است.

یکی دیگر از ویژگیهای جالب این موضوع ، جدول زمانی شامل وردپرس است. این افزونه باعث می شود متناسب با دوره ها یا کلاس های خود ، برنامه ریزی و رنگ آمیزی را آسان کنید. این امر باعث می شود والدین بتوانند آنچه را که شما پیشنهاد می دهید و چه زمانی ارائه دهند ، آسان شود. Baby Kids همچنین شامل ویژگی های عالی برای گزینه های رنگ نامحدود ، گزینه های پاورقی ، صفحات رویدادها ، پروفایل های معلمان ، وبلاگ سنگ تراشی و موارد دیگر.

25. دانشگاه من

دانشگاه-تحصیلات-موضوع

دانشگاه من یک موضوع آموزشی پاسخگو است که با پشتیبانی از Bootstrap و ویژوال کامپوزر ساخته شده است برای ایجاد یک پایه محکم سنگی و سفارشی سازی آسان. سایر ویژگی هایی که می توانید مفید بدانید شامل جستجوی پیشرفته دوره ، گزینه های رنگ و قلم ، پشتیبانی ترجمه و مستندات گسترده (برای پاسخ به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید).

26. دوره های آموزش ماهرانه

دوره های آموزش ماهرانه

موضوع ماهرانه هم برای سازمان های بزرگتر مانند مدارس و دانشگاه ها و هم برای مربیان فردی در نظر گرفته شده است. در مورد ترجیحات مربوط به طراحی ، این موضوع از 4 نسخه نمایشی موجود و 6 پوسته رنگی گرفته تا تماس های پیش ساخته به بنرهای اکشن که بخشی ضروری از هر وب سایت است ، پیشنهادات زیادی دارد..

یک موضوع سازگار با Sensei که از WooCommerce برای عملکرد تجارت الکترونیکی و فروش دوره استفاده می کند ، مهارت دارد. توسعه دهندگان این موضوع آن را بویژه برای فروش دوره های آنلاین ، با الهام از سایتهای پر مخاطب مانند Coursera ، Udemy ، CodeAcademy و Lynda ، آن را تهیه و طراحی کرده اند..

علاوه بر Sensei و WooCommerce ، موضوع از Calendar Calendar Pro و Form Contact 7 پشتیبانی می کند و همراه با ویژوال کامپوزر و LayerSlider همراه است. چهار صفحه نمایشی مجزا برای انتخاب وجود دارد و موضوع شامل پشتیبانی از پروفایل های معلمان است.

27. زمان مدرسه آموزش و پرورش مدرن

موضوع آموزش مدرن زمان مدرسه

فارغ از اندازه یا هدف مدرسه ، هر یک از آنها باید به منظور نشان دادن پذیرش اولیه ، مکان و اطلاعات مربوط به کارکنان یا ارائه دروس و دوره های آنلاین ، یک وب سایت کاملاً کارآمد ارائه دهند و زمان مدرسه راه حل مناسبی است.

با وجود چندین حق بیمه فوق العاده که بطور اختصاصی برای وب سایت های مدارس مانند آهنگساز ویژوال ، فونت های گوگل ، رویدادهای برنامه ، فرم تماس با شماره 7 ، لغزنده لایه ، ماموت هدر و سازنده پاورقی طراحی شده است – هرکسی می تواند یک وب سایت مدرسه زیبا و کاملاً کاربردی تنظیم کند..

صفحات اساسی یک الگوی زمان مدرسه شامل موارد زیر است: صفحه اصلی وب سایت شما با اطلاعات اولیه درباره مدرسه ، درباره ما با اطلاعات دقیق در مورد پذیرش و کارکنان ، دوره ها و برنامه ها ، وبلاگ برای اطلاع رسانی دانش آموزان و والدین خود در مورد آخرین اخبار ، تماس با برای اینکه بتوانید به راحتی به مدیریت خود دسترسی پیدا کنید ، برنامه هایی برای سال تقویم مدرسه و گالری ها برای نمایش جو و محیط محیط دانشگاه شما.

28. بسته آموزش و پرورش

تم بسته آموزشی

بسته آموزشی اولین موضوع چند منظوره برای آموزش است و به لطف افزونه “دوره یادگیری” ، مدیریت کامل دوره ها ، معلمان و دروس را امکان پذیر می کند..

هر نسخه ی نمایشی برای زمینه های خاص آموزش مانند: دانشگاه ، پردیس ، کالج ، مدرسه آموزش الکترونیکی ، مدرسه موسیقی ، آکادمی غذا ، مدرسه رانندگی ، مدرسه طراحی ، مدرسه زبان ، دانشکده مهد کودک و آکادمی فکر و طراحی شده است. این باعث می شود تا تم وردپرس آموزش کاملی برای مرکز یادگیری شما باشد.

آموزش و پرورش پک به شما امکان می دهد دوره های آنلاین فروش را شروع کنید و کلاس هایی را بصورت محلی ترتیب دهید ، چه در کارگاه های محلی و چه دوره های آنلاین – رایگان یا حق بیمه – برای هر زمینه آموزشی تخصص داشته باشید. این موضوع بسیار قدرتمند همچنین ویژگی واردات نسخه ی نمایشی با یک کلیک را به شما کمک می کند تا به شما در شروع سریع و شروع به فروش دوره های آنلاین کمک کند.

بسته آموزشی از چهارچوب سفارشی خود استفاده می کند که از شخصی سازی زنده برای سفارشی سازی آسان استفاده می کند و سایت شما می تواند در چند مرحله کامل به نظر برسد. در این بسته همچنین سازنده معروف و قدرتمند صفحه “ویژوال کامپوزر” وجود دارد که می توانید برای ایجاد صفحات سفارشی شگفت انگیز با تنوع اجزای پیش فرض و سفارشی استفاده کنید. لازم نیست کدی را که این سازنده صفحه دارد از ابزار آسان کشیدن و رها کردن متشکرید.

با استفاده از افزونه LMS ، دانشجویان می توانند رتبه های دروس را برای کمک به شما در حفظ بالاترین استانداردها ترک کنند و همچنین می توانند این دوره را برای کاربران خود انتخاب کنند تا برای هر نیاز بهترین دوره را انتخاب کنند. کاربران شما همچنین می توانند از طریق معاملات مطمئن با پی پال هزینه های دوره را بپردازند. به علاوه تن بیشتر – ساخت بسته آموزشی گزینه ای عالی است!

29. Eduma WP Education

قالب Eduma WordPress

Eduma Education WP یک موضوع خیره کننده آموزش وردپرس است که با LearnPress LMS ، شماره 1 LMS در WordPress.org ساخته شده است ، و آن را به یک راه حل وب کامل تبدیل کرده است. برای مراکز آموزشی ، مدارس ، دانشگاه ها و وب سایت های آنلاین یادگیری.

با وجود قابلیت های بی شماری و قالب های 10+ از پیش طراحی شده ، آنقدر متنوع و قدرتمند است که تا زمانی که در حال ساختن یک وب سایت آموزشی هستید ، همیشه می توانید با استفاده از کمترین زمان و تلاش ، آنرا به صورت کارآمد با این موضوع بسازید..

سازنده صفحه Drag and Drop و نامحدود گزینه ها و گزینه های سفارشی شده آموزش WP ، کار با آن را بسیار عالی می کند. در حالی که هنوز کنترل کاملی بر نحوه ظاهر و عملکرد سایت دارید ، هنوز هم می توانید به راحتی با استفاده از SiteOrigin Drag and Drop PageBuilder این سفارشی سازی ها را به راحتی اعمال کنید..

علاوه بر این ، دلیل نهایی عدم مطابقت با پروژه وب سایت آموزشی شما این است که به دنبال جستجوی یک LMS عالی وردپرس در خدمت شماست. آموزش WP با بهترین وردپرس LMS – LearnPress ساخته شده است. در حال حاضر ، 10،000 وب سایت فعال و مربی وجود دارد که از این افزونه استفاده می کنند. LearnPress به خاطر سیستم مدیریت دروس درخشان خود که در طبقه بندی واحدها / بخش ها ، درس ها ، آزمونها ، پیوندها و فیلم های یوتیوب قرار دارد مشهور است. همچنین دارای بسیاری از افزونه ها و ویژگی های عالی مانند مجموعه دوره ها – مجموعه ای از دوره های مرتبط ، یا بررسی دوره / مرور دوره یا مدیریت مسابقه با انواع سؤالات و بسیاری از ویژگی های دیگر به شما ارائه می دهد..

30. آکادمی

موضوع وردپرس Academia

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آکادمیک یک موضوع آموزشی است که به ویژه برای مؤسسات آموزشی مانند مدارس ، کالج ها و مراکز زبان ساخته شده است. این موضوع یک کاربرد آسان و یک انتخاب عالی برای وب سایت موسسه شما است.

کد یادگیری و اجرای چیز جدید خود را تلف نکنید. دانشگاه آکادمی مجهز به ویژوال کامپوزر قدرتمند ، یکی از بهترین سازندگان صفحه کشیدن و رها کردن در بازار است. افزودن محتوا ، دوره و رسانه به آسانی کشیدن و رها کردن عناصر به جای آن است.

آکادمیک همچنین دارای سه تغییر صفحه اصلی است که به شما امکان می دهد سریعتر شروع کنید. به علاوه کاملاً با WooCommerce سازگار است. ادغام WooCommerce به شما امکان می دهد دوره یا مواد خود را بفروشید. مهمتر از همه اینها ، Academia یکی از اولین موضوعی است که با محصولات تلویزیون سیب برای محصولات WooCommerce شما همراه است.

پانل گزینه های تم همچنین دارای هدر های مختلف ، کد کوتاه ، ادغام MailChimp ، موقعیت های ویجت و موارد دیگر است. به لیست ویژگی های زیر نگاهی بیندازید تا ببینید که چرا دانشگاهی واقعاً یک انتخاب عالی برای موسسه آموزشی شما است.

31. آموزش بونینگتون

موضوع آموزش وردپرس Buntington

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Buntington یک وردپرس آموزشی و برتر دانشگاهی است که از Themeforest در دسترس است. اولیه و مناسب ، این موضوع برای هر مدرسه ، مدرس ، دانشکده ، دانشکده فنی یا سایر برنامه های آموزشی گزینه ای عالی خواهد بود.

آموزش ذهن – جوان و پیر – کار سختی است. بنابراین در تلاش برای ایجاد یک وب سایت دانشگاهی به تنهایی وقت خود را تلف نکنید ، در عوض از Buntington استفاده کنید. این تم جالب و تمیز همه چیز را برای ایجاد یک وب سایت برای مدرسه یا برنامه خود نیاز دارد. اضافه کردن دوره ها ، گالری ها و رویدادها به لطف انواع پست های سفارشی که با بانتینگتون همراه است ، نسیم بزرگی است.

نکته مهم دیگر در مورد بانینگتون این است که شخصی سازی موضوع برای مدرسه شما چه آسان است. برای ایجاد صفحه اصلی عالی برای وب سایت خود از سازنده صفحه اصلی استفاده کنید. ستون ها را انتخاب کنید ، کد های کوتاه را برای محتوا و موارد دیگر اضافه کنید. همچنین می توانید بلوک های قابل استفاده مجدد را با Content Chunks Post Type ایجاد کنید ، بنابراین می توانید بدون اضافه کردن مجدد آن ، هر بار که یک پست یا صفحه جدید اضافه می کنید ، محتوای تکراری خود را وارد کنید..

Buntington همچنین شامل ویژگی های عالی مانند پشتیبانی AddThis ، لغزنده های سفارشی ، تعداد زیادی کد کوتاه ، ابزارک های سفارشی ، گزینه های نوار کناری سمت راست و چپ و موارد دیگر.

32. مقدماتی

موضوع ابتدایی وردپرس

اطلاعات و بارگیری

Elementary یک تم وردپرس با ارزش علمی و آموزشی است که توسط Academia Themes ایجاد شده است. این تم تمیز مناسب برای مدارس ، امکانات آموزشی ، مهدکودک ها ، دانشکده ها ، دانشکده های فنی و سایر امکانات آموزشی است.

در قلب هر مرکز آموزشی کارکنان و دانش آموزانی که آن را تشکیل می دهند وجود دارد ، اما وب سایت مدرسه راهی است برای اطلاع رسانی و ارتباط همه آنها. با استفاده از Elementary یک وب سایت زیبا و مفید برای امکانات آموزشی خود ایجاد کنید. این موضوع دوست داشتنی شامل ویژگی های فوق العاده ای است که شما نیاز دارید تا وب سایت مدرسه خود را آموزنده و سرگرم کننده جلوه دهید.

صفحات دوره آموزشی سفارشی این موضوع ، اضافه کردن لیست دوره و اطلاعات کامل دوره (توضیحات ، مکان ، اعتبارات و غیره) را به وب سایت شما آسان می کند. و قالب صفحه کارمندان برای اضافه کردن در همه معلمان ، اساتید ، مدیران و معاونان شما مناسب است. اما این همه چیز نیست ، همچنین الگوهای صفحه ای برای اضافه کردن گالری ها و توصیفات وجود دارد تا دانشجویان بالقوه بتوانند ببینند محوطه دانشگاه شما چیست و افکار افراد واقعی را درباره موسسه خود بخوانید.

33. تخته سیاه

تم وردپرس تخته سیاه

اطلاعات و بارگیری

تخته سیاه یک وردپرس با سبک آموزشی و آکادمیک است که توسط AcademiaThemes ایجاد شده است. این مضمون که برای مدارس و سازمان ها ساخته شده است گزینه های زیادی را برای ایجاد یک فهرست کامل دوره ، برنامه ریزی رویدادها ، اضافه کردن گالری ها و موارد دیگر به شما می دهد..

ایجاد یک وب سایت آموزنده و مفید برای هر مدرسه یا موسسه آموزشی مهم است. وب سایت برای دانشجویان شما چه فایده دارد اگر تمام اطلاعات مورد نیاز خود را نداشته باشد؟ با استفاده از Blackboard می توانید محتوای مربوط به کاربران خود را ایجاد و نگهداری کنید. به علاوه ، در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی برای شروع خرید خود موضوع نیز شامل یک ساعت رمزگذاری سفارشی (برای ترفند و تنظیم دقیق موضوع) به علاوه یک سال پشتیبانی و به روز رسانی.

همانطور که گفتیم ، شما باید اطلاعات مربوط به دانش آموزان / کاربران خود داشته باشید. تخته سیاه امکان اضافه کردن همه چیزهایی را که یک دانش آموز معمولی به دنبال آن است آسان می کند. کاتالوگ کامل دوره (با کدهای دروس ، اعتبارات ، مدت زمان ، ترم و موارد دیگر) ، فهرست کارمندان (اضافه کردن شرح زندگی ، اطلاعات تماس ، عنوان و شماره دفتر) ، توصیفات ، رویدادهای گذشته و آینده و حتی گالری ها. تخته سیاه شامل قالب صفحه است که باعث می شود سریع و آسان صفحات بایگانی اصلی را برای هر یک از انواع پست های ذکر شده اضافه کنید – فقط قالب را انتخاب کنید و ذخیره کنید.

تخته سیاه روشی عالی برای نمایش کار تجاری یا تسهیلات دانشگاهی شما است. این که آیا شما یک کالج هستید ، یک برنامه یادگیری حرفه ای ، مرکز تدریس یا سایر برنامه های مرتبط با آموزش Blackboard یک موضوع عالی وردپرس است که مطمئناً دانشجویان ، اساتید و حتی رقبا را تحت تأثیر قرار می دهد.

34. سخنرانی

موضوع وردپرس Lectura

اطلاعات و بارگیری

Lectura یک تم تم وردپرس با آموزش تمیز و مدرن است که توسط AcademiaThemes ایجاد شده است. این قالب برای ایجاد یک وب سایت برای مدرسه ، Colege ، برنامه صدور گواهینامه ، اردوی تابستانی یا سازمان های دیگر مناسب است.

پیش از اقدام به برنامه بلند مدت یا پرهزینه ، بیشتر افراد ابتدا در مورد آن تحقیق می کنند. وقتی کاربران سازمان شما را جستجو می کنند ، چه می توانند پیدا کنند؟ شما باید یک وب سایت آسان و پر کاربرد داشته باشید که پر از محتوا از جمله دوره ها یا برنامه شما باشد ، پاسخ به سؤالات متداول ، راهی برای تماس با شما و موارد دیگر. سخنرانی روشی خارق العاده برای ایجاد یک وب سایت مدرن و قابل استفاده است که دانش آموزان ، والدین و ثبت نام کنندگان بالقوه آن را دوست دارند.

تنظیم سخنرانی سریع و آسان است. از الگوهای صفحه شامل استفاده کنید تا بایگانی اصلی خود را برای وبلاگ خود ، اعضای کارمندان ، دوره ها ، رویدادها و موارد دیگر جمع کنید. و اگر سوالی دارید ، همیشه می توانید برای برخی از راهنمایی ها با AcademiaThemes تماس بگیرید – هنگام خرید سخنرانی ، شما نیز 1 سال پشتیبانی کامل و 1 ساعت کدگذاری سفارشی رایگان دریافت می کنید. این بسیار جذاب است اگر به اشکالات خود رسیدگی کنید ، یا اگر نیاز به هرگونه ترفندهایی ندارید که خود را به راحتی کد نویسی نمی کنید.

موضوع نیز آسان است برای تغییر برای مطابقت با نام تجاری شما. از میان رنگهای نامحدود انتخاب کنید ، ویجت های سفارشی را اضافه کنید ، پیوندهای رسانه های اجتماعی خود را اضافه کنید ، فیلم های تبلیغاتی و موارد دیگر اضافه کنید با سخنرانی آماده خواهید بود که در هیچ زمان تبلیغ سازمان خود را آغاز نکنید.

35. ارودیتو

تم وردپرس Erudito

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Erudito یک موضوع وردپرس آموزشی و تجاری است که توسط WPZoom طراحی شده است. این تم کاملاً پاسخگو در اکثر دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسد ، و برای نمایش مدرسه ، کالج ، کار تجاری یا سازمان های دیگر فوق العاده است.

Erudito یک تم تمیز با بسیاری از ویژگی های مفید مانند الگوهای صفحه سفارشی و انواع ارسال است که اضافه کردن صفحات برای رویدادهای جاری ، بخش ها یا یک وبلاگ را به سایت شما آسان می کند. نوار کناری و پاورقی ویجت ، حرکت را آسان می کند و به شما امکان می دهد تا نمایش داده شود. یک هدر تمیز ، صفحه بندی زیبا و ادغام رسانه های اجتماعی فقط برخی از جنبه های کاربردی تر این موضوع است.


خوب همین الان امیدوارم یک موضوع وردپرس برای رفع نیازهای شما وجود داشته باشد. و در غیر این صورت ، من به شدت توصیه می کنم نگاهی دوم به موضوع WPLMS در بالا بیندازید زیرا این برنامه با ویژوال کامپوزر قدرتمند برای طرح بندی های سفارشی در هر پست یا صفحه همراه است. یا اگر موضوع متفاوتی پیدا کردید که از دست می دادید ، در زیر به ما اطلاع دهید. موفق باشید با سال تحصیلی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map