35 بهترین تم نمونه کارها وردپرس در سال 2020

بهترین تم های نمونه کارها وردپرس

با این عصر دیجیتال در حال تحول ، نیاز به معرفی حضور ما به صورت آنلاین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در فیس بوک ، مای اسپیس ، Google+ ، فلیکر و غیره ، باید حضور خود را مشخص کنیم تا در این عصر دیجیتال فرصتی ایجاد کنیم. بعضی اوقات ، رسانه های اجتماعی کفایت نمی کنند. برای نشان دادن استعداد شما چیزی شخصی تر و عرفی تر لازم است. خواه این فیلمبرداری ، عکاسی ، هنری ، خال کوبی ، طراحی داخلی یا طراحی گرافیکی یا هر آنچه را که می خواهید به نمایش بگذارید ، کار شما در هر کلاس با هر یک از بهترین تم های نمونه کارها وردپرس که جمع آوری کرده ایم ، خواهد بود. از سراسر اینترنت.


همیشه نمونه کارها و ریسک خود را در نقطه خواب شخصی خود نگه دارید … – ماریو گابلی

اگر به دنبال چیزی کاربردی هستید که به خوبی طراحی شده باشد ، چیزی که بارگیری آن بسیار ساده است ، به گونه ای که نمی تواند کار شما را تحت الشعاع خود قرار دهد (زیرا شما نمی خواهید مشتری های آینده نگر تحت تأثیر طراحی سایت نمونه کارها قرار بگیرند. ما فکر می کنیم در اینجا چیزی را پیدا خواهید کرد که واقعاً عاشق آن هستید. ما امیدوار کننده ترین و (به نظر ما) بهترین نمونه کارها وردپرس را در مکان های برتر بازار ارائه کرده ایم. بنابراین ، بیایید به مضامین ادامه دهیم!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل

Total - Creative Multi-Purpose Premium Theme WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Total یک WordPress چند منظوره واقعی است و برای ایجاد اوراق بهادار بسیار مناسب است. و یک مثال عالی از این نسخه نمایشی Total Theme Lefty است که دارای یک ناوبری نوار کناری سمت چپ است. این موضوع نمونه کارها منحصر به فرد یک راه عالی برای به نمایش گذاشتن کار شما است … و حتی فروش آن. در این نسخه ی نمایشی از ویژگی های عالی وردپرس Total Theme شامل یک نمونه کار فوق العاده شارژ شده که از قالب های مختلف (تصاویر ، گالری ها ، لغزنده ها ، فیلم ها و موارد دیگر) پشتیبانی می کند ، تعداد طرح بندی (ستون های ۱-۴) ، گزینه های بی پایان نشانگر تصویر (به علاوه نماد ، نماد پیوند ، سبد جعبه ، پنجره عنوان ، عنوان و تاریخ ، کدورت و غیره) و می توانید اوراق بهادار خود را در هر کجا با استفاده از سازنده صفحه اضافه کنید (فقط یک شبکه یا چرخ فلک را با ویژوال کامپوزر وارد کنید). هر نوع نمونه کارهایی که می خواهید ، می توانید آن را بسازید.

به عنوان یک هنرمند گرسنه ، باید نام خود را از آنجا بیرون بیاورید و یک راه را برای ادامه راه بدست آورید. نسخه نمایشی Lefty دارای یک صفحه تماس و تماس است تا مشتریان بالقوه بتوانند در تماس باشند. اما ، شما همچنین می توانید WooCommerce را فعال کنید تا آثار دیجیتالی یا هنر فیزیکی خود را مستقیماً از وب سایت خود بفروشد. خداحافظی کمیسیون های خانه هنر و فروشگاه های آنلاین و فروش آنلاین در همان مکان است!

اگر چیز دیگری برای سبد آنلاین خود نیاز دارید ، Total می تواند این کار را انجام دهد. آیا می خواهید رویدادهای آینده خود را به اشتراک بگذارید؟ Total با افزونه تقویم رویدادهای رایگان سازگار است. آیا می خواهید نشان دهید که در هر قطعه ای که ایجاد می کنید چیست؟ برخی از میله های مهارت ، نمودارهای پای یا حتی پیشخوان های مهم متحرک را اضافه کنید تا نقطه نظرات خود را پیدا کنید. آیا نیاز به ترجمه سایت خود دارید؟ موضوع همراه با پرونده های .po و .mo است و با WPML سازگار است. بنابراین اساساً ، وب سایت خود را به راحتی با Total ساخته و وب سایت خود را صرف تمرکز بیشتر روی خلاقیت خود کنید. Total با 40+ نسخه ی نمایشی منحصر به فرد و شمارش ارائه می شود

جعبه نمایش نسخه کامل Folio

نمایش نسخه کامل قالب های جعبه دار وردپرس Boxbox

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به دنبال یک طرح جعبه دار هستید؟ نمای کلی موضوع Boxed Folio نشان می دهد که چگونه می توانید از گزینه های داخلی در Theme Total استفاده کنید تا یک طرح نمونه کارها سفارشی ایجاد کنید. بعلاوه نصب سریع نسخه ی نمایشی سریع ، شروع به کار با هر نسخه نمایشی آماده Total را آسان تر می کند.

نسخه نمایشی TinyFolio Total

نسخه نمایشی تم وردپرس Tinyfolio Total

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با استفاده از تم Total می توانید تقریباً هرچیزی ایجاد کنید ، به تصویر بالا از نمای کلی Total TinyFolio نسخه نمایشی نگاه کنید ، می توانید مثال عالی دیگری از این موضوع را ببینید که چرا Total Total یکی از بهترین تم های وردپرس نمونه کارهایی است که می توانید برای وب سایت خود انتخاب کنید.

جیمز نمونه کارها Total Demo

جیمز نمونه کارها Total Demo

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

جیمز نمایشی جعبه ای با پیش زمینه تمام صفحه و رویکرد بسیار حداقلی است که نشان می دهد چگونه ممکن است یک وب سایت با استفاده از Total برای یک سبد شخصی و / یا وبلاگ ایجاد شود. این صفحه دارای یک هدر تیره (که می تواند هر رنگی باشد که می خواهید باشد) و یک صفحه اصلی ساده تشکیل شده از یک تصویر واحد ، برخی از جعبه های نمادین و یک شبکه نمونه کارها که نشان دهنده “آخرین کار” است. صفحه اصلی با سازنده صفحه ویژوال کامپوزر ساخته شده است که به آسانی می توانید آنرا تغییر دهید یا به طور کامل به هر چیزی که می خواهید تغییر دهید. و از آنجایی که داشتن یک سبد آنلاین این روزها بسیار مهم است ، استفاده از وردپرس که یکی از پرکاربردترین سیستمهای CMS در آنجاست که نه تنها به راحتی قابل استفاده بلکه همچنین بسیار قدرتمند و ایمن است ، چه راه بهتری برای تنظیم آن دارد..

نسخه ی نمایشی Total Business Portfolio را تنظیم کنید

نسخه ی نمایشی Total Business Portfolio را تنظیم کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

آیا شما موضوع Adapt free WordPress را دوست دارید اما می خواهید بیشتر؟ گزینه های بیشتر. ویژگی های بیشتر سازگاری بیشتر افزونه. فقط بیشتر؟ سپس این وب سایت Total WordPress prefab prefab برای شما مناسب است! نسخه نمایشی Total Business و Portfolio نسخه Adapter نسخه فوق العاده ای از موضوع رایگان محبوب ما است. نسخه نمایشی Adapt از گزینه های Total برای یک طرح وب سایت جعبه دار ، هدر قابل تنظیم ، گزینه های عالی اجتماعی و استفاده آسان از عناصر سازنده صفحه استفاده می کند (از جمله یک نوار لغزنده ، جعبه های نمادین ، ​​شبکه ارسال پست های نمونه کارها و شبکه پست های وبلاگ اخیر) برای ایجاد یک صفحه فرود خیره کننده. بعلاوه با گزینه های پرتفوی و وبلاگ قدرتمند توت ، ساختن وب سایت شما از آنجا آسان است.

2. Neve (رایگان)

موضوع نوشتن وردپرس

ساختن یک سبد آنلاین بخصوص در مورد Neve بسیار آسان و مقرون به صرفه است. این تم رایگان با تشکر از سایت های نمایشی شیک و گزینه های سفارشی سازی تم بصری آسان برای شروع است. این موضوع همچنین آماده ترجمه است ، از RTL ، SEO و قابلیت دسترسی دوستانه پشتیبانی می کند و از ویژگی های برگشت پذیر 1 کلیک برخوردار است. بنابراین اگر به روزرسانی را با یک اشتباه منتشر کردید می توانید با کلیک یک دکمه به راحتی تغییرات خود را خنثی کنید! آیا می خواهید کار خود را بفروشید؟ Neve حتی با WooCommerce سازگار است ، بنابراین ساخت فروشگاه شخصی شما بسیار آسان است.

و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری داشته باشید ، گزینه ارتقا به A نیز وجود دارد نه برنامه حق بیمه برای نمایش نسخه های سایت بیشتر ، چیدمان ها ، افزونه های سفارشی Elementor و WooCommerce و موارد دیگر.

3. Gutenix (رایگان)

موضوع وردپرس Gutenix

به دنبال ساختن سبد شخصی خود هستید ، راه خود را؟ سپس شما Gutenix را دوست خواهید داشت. این موضوع رایگان برای همکاری با گوتنبرگ ، Elementor و Brizy ایجاد شده است و به شما گزینه های زیادی را برای طراحی نمونه کارها خود اختصاص می دهد. گالری تصاویر ، پرونده ها ، تصاویر جلد ، بلوک های محتوا و موارد دیگر را برای نمایش کار خود اضافه کنید. موضوع همچنین پاسخگو ، شبکیه چشم آماده است ، ارائه می دهد 4 طرح بندی صفحه (نوار کناری جعبه دار ، کامل ، راست یا چپ) ، 8 سبک هدر خیره کننده ، و اگر می خواهید محصولات یا خدمات خود را بفروشید ، WooCommerce را کاملاً پشتیبانی می کند..

آیا می خواهید بلوک های گوتنبرگ بیشتری برای پست های نمونه کار خود استفاده کنید؟ توسعه دهندگان Gutenix را پوشش داده اید. افزونه ZeGuten آنها 15+ بلوک دیگر را برای مقایسه تصاویر ، چرخ فلک ها ، جداول قیمت گذاری ، جعبه های متحرک ، بنرها ، لیست های آیکون ها و موارد دیگر اضافه می کند تا در نمونه کارها استفاده کنید..

4. سائل

سائل - یک موضوع چند مفهوم زیبا

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

خلاقان مطمئناً موضوع نمونه کارها Sahel WordPress را دوست دارند. این ویژگی های کامل ، تم چند مفهومی شامل تمام ویژگی هایی است که برای طراحی یک وب سایت نیاز دارید تا نمونه کار خود را به نمایش بگذارید. برای شروع ، الگوهای پروژه تک و لیست نمونه کارها گزینه ای ظریف برای اضافه کردن کار شما هستند. به سادگی یک گالری ، کشویی ، تصویر یا طرح سنگ تراشی را برای پروژه خود انتخاب کنید. سپس از صفحه گالری ، سنگ تراشی یا طرح پراکندگی منحصر به فرد برای صفحه اصلی نمونه کارها خود انتخاب کنید. همچنین گزینه هایی برای بارگذاری بیشتر یا پیمایش نامحدود وجود دارد.

اما همه اینها نیستند ، ساحل همچنین گزینه های قدرتمندی برای وبلاگ شما دارد. برای اخبار ، آخرین به روزرسانی ها و فروشگاه ها از الگوهای داخلی استفاده کنید. و می توانید یک فروشگاه آنلاین نیز بسازید. از آنجا که این موضوع شامل گزینه های سفارشی و چیدمان WooCommerce است ، می توانید به راحتی چاپ های هنری ، کالاها یا حتی محصولات وابسته را بفروشید. از آنجا که ساحل شامل WPBakery Page Builder می باشد ، همیشه می توانید با استفاده از سازنده کشیدن و رها کردن بصری ، طرح بندی صفحه خود را ایجاد کنید.

ساحل نیز پاسخگو و شبکیه چشم آماده است. و با تعداد قابل توجهی کد کوتاه برای تقریباً هر چیزی حمل می شود. محصولات ، نمونه کارها ، فیلم ها ، عناوین بخش ، جداول قیمت گذاری و موارد دیگر را به راحتی اضافه کنید. بعلاوه گزینه هایی برای سبک هدر ، هدر چسبنده ، نمادهای جالب قلم ، مناطق ویجت سفارشی ، فونت های Google و موارد دیگر وجود دارد. با همه موارد موجود مطمئناً می توانید یک سبد چشمگیر را ایجاد کنید!

5- وونگ

نمونه کارها وون - پاسخگو نمونه کارها تم وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

اگر به دنبال یک ویژگی کامل و مضمون پرتفوی پاسخگو هستید ، نمی توانید از تم وردپرس Vong Portfolio استفاده کنید. استفاده از این موضوع بسیار آسان است – برای شروع کار کافی است واردکننده نسخه آزمایشی 1 کلیک را نصب و استفاده کنید. سپس به سرعت با استفاده از سبک ارسال نمونه کارها (با جزئیات پروژه) ، گالری های کاشی کاری شده یا سنگ تراشی ، منوی ناوبری با روکش منحصر به فرد ، سازنده پالت رنگ ، سازنده پالت رنگی ، سازنده شبکه کشویی و کشویی Layout Helper ، به صورت آنلاین ، زیبا و حرفه ای و مدرن بسازید. اشتراک اجتماعی.

موضوع Vong Portfolio نیز کاملاً با WooCommerce سازگار است. این بدان معنی است که می توانید درست از وب سایت شخصی خود اقلامی را از نمونه کارها خود بفروشید یا خدمات خود را برای استخدام ارائه دهید. فقط WooCommerce را نصب کنید و کالاهای خود را اضافه کنید – Vong تمامی عناصر فروشگاه را به زیبایی طراحی کرده است تا یکپارچه با حداقل زیبایی شناسی مدرن موضوع باشد.

سایر ویژگی های قابل توجه موضوع شامل کد کوتاه محتوای مفید (نقشه ، نمایش اسلایدها ، چرخ فلک ، برگه ها ، و غیره) ، پشتیبانی از شبکیه ، فایل های محلی سازی به علاوه سازگاری WPML ، الگوی مفید تیم برای اضافه کردن مشارکت کنندگان ، تنظیمات پیشرفته نمونه کارها (سفارش ، 3 اندازه نمونه کارها ، 21 اثر فیلتر متحرک ، سبد و موارد دیگر).

6. ePix

ePix - تم وردپرس عکاسی تمام صفحه

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

عکاس؟ یک طراح گرافیک؟ یک تصویرگر؟ پس دیگر نگاه نکنید! ePix یک تم نمونه کار عکاسی وردپرس حداقلی ، زیبا و خلاق است. این موضوع دارای کد HTML5 پاسخگو و گرافیک با وضوح بالا با پشتیبانی از صفحه نمایش شبکیه است. برخی از ویژگی های منحصر به فرد آن عبارتند از – یک نوار لغزنده تمام صفحه ، گالری های خیره کننده ، ورود به سیستم مشتری ، ویرایشگر پیشرفته پوست ، Visual Page Builder ، پیمایش منظر ، طرح سایت بوکس یا تمام صفحه و موارد دیگر..

ePix کاملاً با افزونه محبوب تجارت الکترونیکی WooCommerce سازگار است ، و آن را برای هنرمندان یا عکاسان خود اشتغالی کامل می کند. فقط کافی است موضوع و افزونه را نصب کنید تا فروش و چاپ سهام و سهام را از طریق وب سایت خود شروع کنید. من کسی را نادیده نمی گیرم که ePix یکی از بهترین تم های وردپرس نمونه کارها است و به یک استاندارد تبدیل شده است که در مورد سایر موضوعات پرتفوی عکاسی داوری می شود.

7. روا

ROUA - نمونه کارها Hipster و وبلاگ نویسی موضوع WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ROUA یک مضمون پرتفوی زیبا و وردپرس مینیمالیستی و شیک است که به خوبی برای کارگزاران آزاد و آژانس های خلاق مناسب است بسیار سبک است اما در عین حال نیازهای هر طراح گرافیک ، تصویرگر ، عکاس را برآورده می کند و مطمئناً یک حضور آنلاین مرسوم را ایجاد می کند. این یک تم ساده اما در عین حال تازه و آسان برای استفاده مناسب برای هر نوع کار خلاقانه است.

موضوع با استفاده از چارچوب جلویی Bootstrap 3 ساخته شده است که باعث می شود تا ابتدا کاملاً پاسخگو و موبایل باشد. موضوع بسیار قابل تنظیم است و بر اساس فریم ورک Redux است ، انجام این کار بسیار آسان و راحت است. اگر به دنبال چیزی متفاوت هستید و باعث می شود در جمع ایستادگی کنید ، این موضوعی است که باید برای آن پیش بروید!

8. Notio

موضوع نمونه کارها - Deluxe Portfolio

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Notio یک تم نمونه کار وردپرس تمیز ، پیشرفته و ساده و در عین حال زیبا است. این موضوع قادر است با طراحی بسیار زیبا و حیله گرانه خود و در عین حال بسیار آسان برای استفاده ، به استانداردهای بالایی از انتظار برسد. برخی از ویژگی های آن شامل گزینه های تم واردات ، تصاویر ، لغزنده ها ، پست ها ، صفحات و ابزارک ها است. این وردپرس 4+ آماده است ، و پشتیبانی از چند زبانه WPML هم برای متن صفحه شما و هم برای بخش های فروشگاه WooCommerce شما دارد.

عناصر کشیدن و رها کردن زیادی وجود دارد که امکان شخصی سازی بدون دردسر صفحه شما را فراهم می کند. Notio آماده شبکیه و دارای گرافیک با وضوح فوق العاده بالا است. توصیف این موضوع که چقدر خوب به نظر می رسد دشوار است ، به همین دلیل آن را در لیست بهترین تم های وردپرس در لیست ما قرار داده است. مستندات این موضوع بسیار گسترده و آموزنده است ، به اندازه کافی برای تبدیل هر شخص تازه کار به یک کاربر با تجربه. همین اصل سازگاری در مورد دستگاهها نیز صدق می کند. Notio کاملاً پاسخگو است و در تبلت ها ، تلفن های هوشمند و رایانه های رومیزی به خوبی کار می کند.

9. پوفو

Pofo - Creative Portfolio & Blog Premium Theme WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Pofo یک تم وردپرس مدرن ، بسیار قابل تنظیم ، آسان برای استفاده و کاملاً پاسخگو برای آژانسها ، تیمهای خلاق ، عکاسان ، فریلنسرها ، وبلاگ نویسان ، هنرمندان ، مشاغل شرکتی و هر طاقچه تجاری دیگر برای ساخت نمونه کارها ، وبلاگ و وب سایت تجارت الکترونیک با سهولت است.

این تم زیبا و شیک طرح های زیادی را برای سبد وبلاگ و وبلاگ شما ارائه می دهد. مجموعه ای عالی از بیش از 150 عنصر از پیش ساخته ، 25 صفحه اصلی آماده و 200+ صفحه نمایش نسخه های نمایشی سرعت ساخت وب. تم همراه است با استفاده از کد کوتاه های سفارشی Pofo با گزینه های اضافی همراه با محبوب سازنده صفحه WPBakery Page Builder و Slider Revolution. همچنین می توانید از Customizer WordPress برای طراحی وب سایت کامل خود استفاده کنید. Pofo با بهترین استانداردها کدگذاری شده و به خوبی مستند شده است ، بنابراین وب سایت شما سریع بارگذاری می شود و می توانید به راحتی پاسخ تمام سوالات خود را پیدا کنید.

10. GridStack

GridStack - تم وردپرس آژانس پاسخگو

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

GridStack یک مضمون کوچک و مدرن نمونه کارها وردپرس است که برای نمایش عکس ها ، تصاویر ، فیلم ها و سایر رسانه ها ساخته شده است. کاملاً پاسخگو است و همچنین از بارگذاری پویا AJAX پشتیبانی می کند. موضوع همچنین دارای یک صفحه ثابت در سمت چپ است که به شما کمک می کند یکپارچه شوید.

برخی از ویژگی های دیگر آن شامل گزینه های مشاهده تمام صفحه و جلوه های پیمایش اختلاف منظر ، شبکه های گالری تمام عیار است. به این ترتیب سایت وردپرس شما بسیار عالی به نظر می رسد و از تمام صفحه موجود استفاده می کند ، صرف نظر از اندازه صفحه در واقع. شبکه تصویر نیز پاسخگو است ، با تغییر وضوح تصویر یا جلوه های انیمیشن صاف ، بزرگتر می شود.

11. میلو

Milo - WooCommerce با تم وردپرس آماده پاسخگو به موبایل

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Milo یک موضوع پرتفوی وردپرس پاسخگو کاملاً مینیمالیستی و فوق مدرن است. این مضمون زیبا با قدردانی از مینیمالیسم و ​​تمایل به نمایش سبد خرید آنلاین خود به شکلی مناسب است که محتوای آنها را به کانون هر صفحه تبدیل کند ، برای عکاسان ، هنرمندان و تصویرگران مناسب است. Milo دارای طراحی هوشمندانه پاسخگو است تا بدون در نظر گرفتن اندازه صفحه نمایش یا نوع دستگاه ، طرح های صفحه را به طور مداوم نمایش دهد. داشتن تابلو جانبی بدون هیچ گونه لطمه ای به سبکی و ظرافت آن ، در ناوبری بی حد و حصر کمک می کند. اگر واقعاً عاشق مینیمالیسم هستید ، این موضوع برای شماست!

12. آشکار.

موضوع پاسخگو Portfolio Premium WordPress را کشف کنید

اطلاعات و بارگیری

Reveal یک تم وردپرس ممتاز است که توسط Theme Trust ایجاد شده است برای کسانی که به دنبال یک سایت شغلی / نمونه کارها / وبلاگ با طراحی پاسخگو هستند و مهم نیست که از چه اندازه صفحه ای استفاده می کنید. طراحی شده برای نمایش خوب در مانیتور معمولی ، لپ تاپ ، آی پد ، دستگاه تلفن همراه (iphone) و غیره ، و غیره ، Reveal مناسب برای کسانی است که مشتری یا بازدید کننده دارند که در حال مرور سایت خود از طریق ابزارهای مختلف هستند.

Reveal از پلاگین حق بیمه ایزوتوپ js استفاده می کند ، بنابراین می توانید به جای اینکه مجبور شوید بار دیگر صفحه خود را بارگیری کنید بار دیگر می توانید به جای اینکه مجبور شوید بار دیگر صفحه خود را بارگیری کنید ، بار دیگر بارگیری کنید. موارد نمونه کارها با استفاده از AJAX باز می شوند ، بنابراین وقتی روی یک نمونه کارها کلیک می کنید ، محتوای مربوط به نمونه کارها در همان صفحه در بالای بخش نمونه کارها باز می شود و می توانید روی آن کلیک کنید. این نه تنها باعث ایجاد لمس زیبایی می شود بلکه باعث می شود سایت شما بسیار آسان و سریع مرور شود.

طراحی کلی Reveal با تمرکز بودن محتوای شما بسیار مینیمالیستی است. و از نظر ویژگی های موجود ، پر از تنش نیست بلکه فقط گزینه های لازم برای یک نمونه کار تمیز و ساده و وبلاگ را شامل می شود – از جمله چندین طرح منحصر به فرد و انواع بیشماری از گزینه های سفارشی سازی. آنچه در مورد این موضوع منحصر به فرد است این است که اکنون می توانید زوم یا خارج کردن عکس ها را فراموش کرده تا نیاز صفحه نمایش خود را برآورده کنید. موضوع بسته به صفحه به طور خودکار تنظیم تصاویر را تنظیم می کند. به معنای واقعی کلمه هر اندازه صفحه نمایش! به چیز جدیدی احتیاج دارید؟ واقعاً می توانستید به خاطر این منحصر به فرد بودن بیفتید.

13. الهام

گالری تمام صفحه Inspiro با تم Premium WordPress Premium

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Inspiro یک تم پرتفوی وردپرس پاسخگو تمیز و زیبا است که بیشتر روی رسانه های خلاق مرتبط با عکس تمرکز دارد. این دستگاه مجهز به ویژگی های عالی مانند پشتیبانی ویدیو ، نمایش پرده ای به صورت تمام صفحه ، صفحه اصلی ویجت ، ماژول گالری ، سازنده صفحه اصلی پویا ویژوال Customizer است و بر اساس چارچوب باورنکردنی ZOOM است..

و هیچ کد نویسی لازم نیست. این امر باعث می شود Inspiro گزینه ای آسان (و مبتدی دوستانه) برای مدیران وب در تمام سطوح مهارت باشد. بدون نیاز به برنامه نویسی و در دسترس نبودن کشیدن و رها کردن آسان ، شما قادر خواهید بود وب سایت خود را در هیچ زمان و زمان دیگری ایجاد کنید و در نهایت بتوانید استعدادی را به جهانی که مدت طولانی برای خود نگه داشته بودید نشان دهید! نمایش شاد!

14. عکاس

موضوع وردپرس نمونه کارها آنلاین عکاس

The Photographer WordPress Theme موضوعی ممتاز است که با همکاری عکاس حرفه ای ساخته شده است. بنابراین می توانید مطمئن باشید که موضوع شامل همه ضروریات برای نیازهای عکاسی شماست. هیچ چیز گم نشده است!

فقط عکس های زیبا می توانند خدمات یک عکاس را بفروشند. با استفاده از این موضوع می توانید کار خود را با ظرافت در صفحه اصلی خود ارائه دهید. عکس های خود را به عنوان یک پس زمینه با اندازه کامل یا به عنوان کشویی نمایش دهید. به علاوه موضوع برای نمونه کارها نیز مناسب است – فقط از ویژگی های داخلی برای اضافه کردن گالری خود استفاده کنید. برای عکاسانی که به دنبال رشد مشتری خود هستند ، فرم تماس قابل تنظیم و ادغام افزونه WooCommerce بسیار عالی هستند. به این ترتیب می توانید هر نوع خدمات و محصولات را بطور مستقیم ، مانند جلسات عکس ، کتاب عکس یا لوازم جانبی برای عکاسان بفروشید.

15. مانه

مضمون مدرن نمونه کارها وردپرس برای خلاقیت

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع Mane WordPress مملو از ویژگی های مفید برای یک نمونه کار خلاق بصورت آنلاین است. موضوع با سازنده صفحه قدرتمند ویژوال کامپوزر همراه است. بنابراین می توانید با سازنده جلوه ای بصری ، طرح های صفحه سفارشی خود ، کامل با تنوع گزینه های نمونه کارها داخلی را ایجاد کنید. اضافه کردن یک لیست نمونه کارها ، شبکه ، بارگیری بیشتر پیمایش نامحدود ، چرخ فلک ، کشویی و موارد دیگر. بعلاوه این مضمون دارای سبد در تصاویر و فیلم ها ، ادغام فید اجتماعی و آیکون ، پشتیبانی اختلاف منظر ، پیوندهای تعاملی و موارد دیگر.

16. کالیم

موضوع خلاق حرفه ای وردپرس Kalium

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

کالیم یک موضوع خلاق با فروش برتر است و می توان دلیل آن را آسان دانست. این موضوع دارای هزاران گزینه داخلی است که هر حرفه ای خلاق را دوست دارد. گزینه های آسان ساختن صفحه ، طراحان چیدمان و نمونه های از پیش ساخته نمونه کار ، شروع کار را آسان می کنند. پس از آن از گزینه های اضافه شده برای تایپوگرافی ، لغزنده ها ، ترجمه های زبان ، رنگ ها ، پرده ها در نمونه کارها ، ادغام نمونه کارها Dribbble و رنگ ها برای یک ظاهر طراحی رایگان کد استفاده کنید. مضمون Kalium نیز شبکیه چشم آماده است و دارای تصاویر انطباقی است که کشش یا برداشت را در اندازه مناسب در هر دستگاه نشان می دهد. به دلیل انعطاف پذیری ، این یکی از بهترین تم های وردپرس نمونه کارها برای مشاغل و آژانس ها است.

17. Werkstatt

قالب وردپرس خلاق نمونه کارها Werkstatt

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برای ساختن یک نمونه کار زیبا ، واقعاً کمک می کند تا با یک الگوی زیبا شروع شود. همین اتفاق می افتد که موضوع Werkstatt پر از آنهاست. با داشتن بیش از 25+ نمونه کارها و نمونه کارهای گرافیکی منحصر به فرد ، رابط کاربری سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ، تشخیص خودکار نمونه کارها نمونه کارها ، سبک های وبلاگ قابل تنظیم و موارد دیگر ، انتخاب عالی برای هر خلاقانه برای ساختن وب سایت خود است. سایر ویژگی های عالی شامل صدها فونت گوگل ، 6 اثر شناور متحرک ، سازگاری WooCommerce ، طرح بندی منو های متعدد و حتی پوشش های صوتی.

18. یکدست

تم نرم وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

هموار یک انتخاب عالی برای ساختن وب سایتهای خلاق برای مشتری یا خودتان است. این نمونه کارها وردپرس توسط بسیاری از متخصصان خلاق از جمله طراحان وب و گرافیک ، تصویرگرها ، عکاسان ، آژانس ها ، فریلنسرها و بسیاری دیگر برای ایجاد پرتفوی شگفت انگیز و وب سایت های شرکتی انتخاب شده است. این یک تم نمونه کار وردپرس واقعاً خلاق است. این شامل چندین دموی ذهن است که به شما و مشتری های شما کمک می کند تا از جمعیت متمایز شوند. فقط یکی از آنها را به عنوان نقطه شروع استفاده کنید وب سایت چشمگیر خود را ایجاد کنید.

این مجموعه با چندین افزونه برتر وردپرس و عناصر ویژوال کامپوزر به ارزش بیش از 200 دلار همراه است. علاوه بر این ، این شامل چندین پلاگین حق بیمه اختصاصی وردپرس است که فقط در درون موضوع موجود است. و از چندین افزونه شخص ثالث نیز پشتیبانی می کند. انیمیشن ها و جلوه های صاف ، شبکه های تصویر و گالری ها ، چرخ فلک های خلاقانه ، نقشه های رنگارنگ گوگل ، دستگاه ها را مسخره کردن دستگاه ها ، پیوندهای اجتماعی ، امکان ایجاد اوراق بهادار ، مطالعات موردی ، اعضای تیم و بسیاری از کارکردها و گزینه های دیگر به شما کمک می کنند تا چیزی واقعاً برجسته ایجاد کنید.

19. AVOIR

تم وردپرس AVOIR

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

AVOIR WP یک موضوع برتر وردپرس است که بر اساس طراحی مینیمال ، تایپوگرافی خوب و عکاسی بزرگ ساخته شده است ، به طور خاص برای نیازهای متخصصان خلاق مانند طراحان گرافیک و وب ، آژانسهای خلاقانه ، هنرمندان تاتو ، فریلنسرها ، عکاسان ، معماران ، هنرمندان گرافیتی و بصری ساخته شده است. به طور کلی هنرمندان.

بسته بندی شده با ویژگی های جالب مانند سازنده صفحه قدرتمند Visual Composer Drag & Drop ، چارچوب گزینه های Redux ، لغزنده Revolution ، پیش زمینه Parallax و Google Fonts ، AVOIR WP به وب سایتهای خلاقانه و پروژه هایی تبدیل می شود. با نصب یک کلیک نسخه ی نمایشی نصب شده و نسخه ی نمایشی آماده WooCommerce در دسترس ، می توانید وب سایت خود را تنظیم کرده و در عرض چند دقیقه تولید محتوا را شروع کنید. تقریباً هر عنصر این موضوع بدون هیچ گونه دانش برنامه نویسی به راحتی قابل تنظیم است.

پاسخگو و فوق العاده انعطاف پذیر ، AVOIR WP شما را قادر می سازد تا یک صفحه بندی بسیار زیبا و منحصر به فرد را ایجاد کنید. مجموعه های رنگی سفارشی ، فونت های وب Google ، پس زمینه اختلاف منظر ، لغزنده های ویدیویی ، عناصر متحرک و بسیاری ویژگی های دیگر از طریق رابط کاربری آسان و بصری در دسترس هستند.

20. هیولا

موضوع Monsterrat WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Monsterrat یک تم وردپرس با حق بیمه پرتفوی تمیز و حداقل است. این موضوع دوست داشتنی برای نمایش هنر ، طراحی محصولات ، لباس ، نمایش های چندرسانه ای یا هر چیز دیگر مناسب خواهد بود.

اگر یک طراح شما به هر طریقی و یا فرمهایی که دارید واقعاً به یک وب سایت احتیاج دارید تا افراد بتوانند شما را پیدا کنند. ساده ترین راه برای شروع کار با مضمون وردپرس است ، پس چرا هیچ Monsterrat نیست؟ یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های این موضوع ، ناوبری باریک آیکون است که به شما اجازه می دهد رسانه شما جلوی و مرکز ایستاده باشد. خوانندگان شما فقط برای باز کردن منوی پنهان ، پیوندهای اجتماعی ، نمونه کارها و نوار جستجو ، فقط باید روی نمادها شناور شوند.

اما Monsterrat می تواند تنهایی بیشتر از آنچه نمونه کارها باشد ، انجام دهد ، همچنین با انواع مختلفی از پست های سفارشی و سازنده صفحه قدرتمند ویژوال کامپوزر همراه است. به این ترتیب می توانید خدماتی را که ارائه می دهید ، توصیفاتی از مشتریان خوشحال و حتی اعضای تیم خود اضافه کنید (اگر این فقط شما هستید ، سپس از آهنگساز برای ساختن صفحه استفاده کنید). سایر ویژگی های موضوع شامل ادغام نقشه های Google ، نمادهای FontAwesome ، فایل های ترجمه ، پیشخوان ها و میله های پیشرفت و موارد دیگر است.

21. ماز

طرح ماز وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Maze یک وردپرس پریمیوم بسیار منحصر به فرد و خلاق است که برای هر آژانس یا استودیو مناسب است تا وب سایت خود را با آن ایجاد کند. این موضوع یک روش عالی برای اطلاع مشتریان است که شما چقدر عالی هستید.

این موضوع واقعاً یک نوع است. اگر می خواهید یک تصور بزرگ و جسورانه ایجاد کنید ، Maze دقیقاً مناسب شماست. این موضوع نمونه کارها منحصر به فرد نمونه کارها برای ایجاد نمونه کارها آنلاین خود است که واقعاً شما و روند خلاق خود را توصیف می کند. از سازنده طرح آسان برای سازماندهی بخش ها ، انتخاب از پوسته های رنگی روشن و تیره و استفاده از پس زمینه شیب داخلی برای شروع کار استفاده کنید..

Maze دارای ویژگی های بیشتری مانند پیمایش پیشرفته سفارشی ، گرافیک پس زمینه FPS با سایز بالا و کشویی تمام صفحه است که مطمئناً توجه خوانندگان را به خود جلب می کند. و صفحه گزینه های بدون محدودیت ، پویا پستی و صفحه های متا صفحه ، پشتیبانی از قلم های Google و سایر ویژگی های باطن شما را به عنوان یک کلوپ خوشحال می کنند. سایر ویژگی های تم عالی شامل پشتیبانی از تم کودک ، فایل های ترجمه ، تولید کننده کد کوتاه دوست داشتنی ، فرم تماس آژاکس و موارد دیگر.

22. بکت

موضوع وردپرس بکت

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Beckett یک وبلاگ مدرن و ساده است و تم پرتفوی حق بیمه وردپرس است. با یک طرح تمیز و جادار ، این موضوع تمرکز خود را بر روی تصاویر و محتوای شما نگه می دارد.

وقتی از هابیست به عکاس حرفه ای می روید ، اولین قدم ایجاد یک وب سایت شیک برای نشان دادن کار خود است. بکت زندگی شما را آسان می کند. این موضوع شامل ویژگی های اصلی شما برای ساخت سریع وب سایت عکاسی است. نمونه کارها قابل تصفیه برای بارگذاری گالری تصاویر شما مناسب است و الگوهای نمونه کارها و صفحات بایگانی باعث می شود صفحات شما سریع و آسان شود.

یکی دیگر از ویژگی های جالب بکت ، پشتیبانی داخلی از Customizer Theme WordPress است. از اینجا می توانید رنگ های دلخواه را تنظیم کنید ، از میان ویجت های سفارشی و موارد دیگر را انتخاب کنید. با این کار می توانید قبل از ارتکاب آنها به وب سایت زنده خود ، تمام تغییرات خود را بصورت زنده مشاهده کنید. سایر ویژگی ها شامل یک نمایش پرده ای صفحه نمایش خیره کننده ، کد کوتاه سفارشی ، یک صفحه توصیفات ، طراحی پاسخگو و سازگاری بین مرورگر.

23. پشته

قالب وردپرس پشته

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Stack یک نمونه رنگارنگ و مدرن به سبک مترو با سنگ تراشی برتر وردپرس با موضوع Themify است. این موضوع دارای یک طراحی کاملا روان و پاسخگو است که خواندن مطالب شما را در هر دستگاه آسان می کند. موضوع یک بلاگ سنگ تراشی شیک و تم نمونه کارها است که از افزودنی Themify “Tiles” برای ایجاد یک شبکه یکپارچه از ارسال های اخیر استفاده کرده است. این موضوع بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن افکار ، تجربیات و یا حتی آثار هنری شما با سایر نقاط جهان است.

در این موضوع از سازنده drag & drop Themify استفاده شده است ، بنابراین ایجاد طرح بندی های سفارشی آسان است. و گزینه های رنگی داخلی به این معنی است که می توانید نسخه ای از Stack را برای خود ایجاد کنید (اگر می خواهید فقط از سایه های صورتی استفاده کنید ، می توانید – فقط ما یک پنل یک ظاهر طراحی شده) باشید. بعلاوه این موضوع با WooCommerce سازگار است ، بنابراین می توانید با فروش محصولات خود یا از طریق پیوند دادن به سایت های وابسته شروع به درآمدزایی از وب سایت خود کنید..

سایر ویژگی هایی که مطمئناً آنها را دوست دارید شامل پیمایش نامحدود ، پشتیبانی از تصویر شبکیه ، تعداد زیادی از قالب ارسال ، کد کوتاه و ابزارک های سفارشی ، گزینه های سفارشی قلم Google و موارد دیگر.

24. تورم

تم وردپرس را متورم کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Swell یک پرتفوی حداقل و حق بیمه بلاگ نویسی با موضوع وردپرس مناسب برای راه اندازی یک وب سایت شخصی برای به اشتراک گذاشتن افکار خود یا ارتقاء کار شما است. پشتیبانی به علاوه برای پیش زمینه های تصویری خیره کننده باعث می شود پست ها و محتوای شما از هم متمایز شود.

همه افراد آنلاین هستند ، بنابراین فقط این حس را پیدا می کند که شما نیز باید باشید. Swell یک گزینه عالی برای شروع وبلاگ خود یا نمونه کارها آنلاین است. این موضوع آسان برای استفاده کاملاً پاسخگو است ، بنابراین پیروان شما می توانند آخرین ارسال های شما را در هر دستگاهی بررسی کنند. و الگوهای صفحه داخلی برای صفحه اصلی و نمونه کارها دریافت راه اندازی وب سایت شما ساده است.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های Swell ، پیش زمینه های ویدیویی تمام عیار است. موضوع پشتیبانی از Vimeo ، یوتیوب و فیلم های خود میزبان ، بنابراین شما می توانید صفحات چشم نواز ایجاد کنید. و زمینه های تصویر سفارشی برای عناوین لمس منحصر به فردی به نمونه کارها ، وبلاگ و غیره شما می دهد. ویژگی های دیگر تم شامل ویجت های سفارشی ، بارگذاری آرم های سفارشی ، کد کوتاه مفید و پشتیبانی از سفارشی سازی تم وردپرس (برای سفارشی سازی طراحی ساده).

25. زیبا توسط Themify

Themify Elegant Theme WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Elegant یک تم وردپرس با حق بیمه پرتفوی تمیز و حداقل است که توسط Themify طراحی شده است. این موضوع برای عکاسان ، هنرمندان و وبلاگ نویسان که دارای تنوعی از تصاویر عالی هستند برای خواندن با خوانندگان خود مناسب است.

یک عکس ارزش هزار کلمه دارد درست است؟ بنابراین چرا وب سایت خود را با میلیون ها کلمه با استفاده از پرتفوی های پر زرق و برق موجود در موضوع وردپرس Elegant Elephant پر نکنید. این موضوع برای شما (و تیم شما) کاملاً کدگذاری شده است تا در صورت وجود کالاهایی که می خواهید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید ، بلاگ پر از راهنمایی ها و افکار ، سبد کارهای خود و حتی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را به اشتراک بگذارید..

نمونه کارها ظریف با 6 پوسته رنگی مختلف از پیش طراحی شده است ، اما اگر می خواهید طرح رنگی خود را طراحی کنید ، انتخاب رنگ داخلی نیز وجود دارد. و از آنجا که موضوع شامل سازنده صفحه کشیدن و رها کردن Themify است ، ایجاد صفحات به دلخواه با تنها چند کلیک آسان است. همه این گزینه های آسان برای استفاده ، سبد Elegant را به یک انتخاب عالی برای هر خلاق تبدیل می کنند. از دیگر ویژگی های تم می توان به ویجت های سفارشی ، کدهای کوتاه زیاد ، سه فیلتر تصویری (سبزی ، تاری و مقیاس خاکستری) ، گزینه های هدر دلخواه ، ادغام اجتماعی و البته یک طراحی پاسخگو دوست داشتنی اشاره کرد.

26. قرمز: فولیو

قرمز: تم وردپرس Folio

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Red: folio یک تم وردپرس پاسخگو از Themeforest است. این موضوع زیبا برای نمایش کارهای ما مناسب است تا با دوستان ، مشتری ها و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید.

داشتن نمونه کارها که می توانید به آن افتخار کنید برای هر طراح ، توسعه دهنده یا هنرمندی مهم است. با قرار دادن نمونه کارها به صورت آنلاین ، سهولت در کار خود را با دوستان ، خانواده و کارفرمایان آسانتر می کند. Red: folio بهترین روش برای ایجاد یک سبد آنلاین است که به لطف چیدمان پاسخگو ، فونت های قابل تنظیم در Google ، صندوق های عکس زیبا و سایر موارد به شما امکان پذیر است..

یکی از ویژگی های مهم Red: Folio گزینه های انعطاف پذیر نمونه کارها است که درون این موضوع ساخته شده است. با استفاده از نوع پست سفارشی Portfolio می توانید به سرعت و به راحتی صفحات ، بخش ها و دسته بندی های نامحدود پرتفوی را ایجاد کنید. با استفاده از گزینه هایی برای فیلتر ، اندازه های تصویر (مربع کوچک یا بزرگ ، چشم انداز ، تصویر کوچک یا بزرگ ، یا ویدیو) ، جعبه های سبک ، و یک قاب مرورگر مسطح اختیاری برای هر مورد ، هر یک از پرتفوی های خود را سبک کنید. به علاوه می توانید فاصله ، پوشش و مات برای پرتفوی های خود را با استفاده از پانل گزینه های تم سفارشی کنید.

سایر ویژگی های موضوع شامل رنگ های نامحدود برای عناصر مختلف تم ، استفاده آسان از پانل گزینه های تم ، گزینه های طرح بندی تک صفحه ای و چند صفحه ای ، نوع ارسال سفارشی اعضای تیم ، 9 قالب صفحه برای کمک به شما در شروع کار ، کشویی لایه ای و موارد دیگر.

27. دنباله

تم وردپرس دنباله دار

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Trail یک سبک وردپرس با سبک نمونه کارها حداقل از Theme Trust است. این تم شیک تمیز و ساده است بنابراین می توانید تصاویر و فیلم های خود را به نمایش بگذارید.

پرتفوی راهی عالی برای نمایش کار یا پروژه های فعلی شما است. با استفاده از Trail ، می توانید یک سبد آنلاین ظریف و حداقل کار خود را ایجاد کنید. این امر در هنگام درخواست شغل ، نشان دادن توانایی های شما به مشتریهای بالقوه یا صرفا برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده مفید است.

مسیر همراه با یک نمونه کار دوست داشتنی قابل فیلتر است. برای نمایش کار می توانید تصاویر ، لغزنده های گالری و فیلم ها اضافه کنید. به علاوه می توانید از صفحه اصلی اختلاف منظر استفاده کنید تا موارد زیر را نشان دهد. یکی دیگر از ویژگی های عالی ، ساخته شده در WordPress Theme Customizer است که می توانید از آن برای تغییر رنگ ، فونت و سایر ویژگی ها استفاده کنید.

28. OnePager

قالب وردپرس OnePager

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

OnePager یک نمونه کار زیبا وردپرس است که توسط Templatic ساخته شده است. این موضوع یک روش عالی برای نمایش یک نمونه کارها شخصی یا حرفه ای است.

OnePager دارای یک صفحه اصلی دارای ویژگی است که همه مهمترین اطلاعات و اطلاعات را در قسمت جلو و مرکز خود قرار می دهد. می توانید انتخاب کنید که یک اسلایدر صفحه اصلی ، کارمندان خود ، موارد نمونه کارها ، خدمات ، توصیفات یا بررسی چرخ فلک ، تبلیغات ، پست های وبلاگ خود ، یک خبرنامه و حتی یک فرم تماس را درج کنید. بعلاوه ، شخصی سازی صفحه اصلی خود با استفاده از ابزارک ها و سیستم منوی داخلی WordPress آسان است. به این ترتیب شما می توانید صفحه اصلی مورد نظر مشتری یا خواننده را ایجاد کنید.

این موضوع همچنین از گزینه های مختلف دیگری که در بیشتر تم های Templatic گنجانده شده پشتیبانی می کند. این ویژگی ها شامل پشتیبانی WooCommerce برای یک فروشگاه آنلاین کامل ، جستجوی پیشرفته ، بایگانی ها ، نقشه سایت و کد کوتاه سفارشی است.

29. جسورانه

موضوع جسورانه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Bold یک وبلاگ زیبا و نمونه کارها وردپرس زیبا است که توسط Themify ساخته شده است. این موضوع برق پر از مشت های بزرگ از رنگ ، بافت ، و طرح های تمیز آن را برای یک وب سایت معتبر برای هر وبلاگ نویس ، طراح ، کارتونیست ، عکاس و غیره مناسب می کند..

واضح است که این موضوع تأثیر می گذارد. به محض این که به هر صفحه رنگی و رنگی از رنگین کمان رسیدید ، به صفحات اصلی صفحه اصلی اضافه شد. می توانید تقریباً هر چیزی را به وبلاگ و نمونه کارها اضافه کنید. هر دو از استاندارد ، تصویر ، گالری ، لغزنده ، فیلم و حتی نقشه پشتیبانی می کنند. به علاوه می توانید هر پست اضافه شده را به صورت جداگانه سفارشی کنید. هر رنگ ، هر الگویی ، هر تصویری ، هر فونت ، هر تراز دلخواه خود را انتخاب کنید. این قدرت به شما می دهد یک وب سایت ایجاد کنید که با شخصیت شما مطابقت داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های عالی بار نامحدود صفحه اصلی است. میهمانان می توانند پیمایش را ادامه دهند تا زمانی که آنچه را می یابند پیدا کنند. و یک دکمه بازگشت به بالا نیز وجود دارد. به این ترتیب آنها هنگام انجام کار مجبور نیستند از بالا به بالا برگردند. با یک کلیک دکمه برگشت به بالا ، آنها برای هدایت آسان به بالای صفحه شما آورده می شوند.

30. جوهر

قالب وردپرس جوهر

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Ink یک قالب وردپرس پرتفوی پاسخگو است که توسط Theme Trust ساخته شده است. این موضوع خیره کننده دارای یک شبکه صفحه اصلی یکپارچه است که به صورت تخصصی موارد نمونه کارها را به نمایش می گذارد ، و آن را با استفاده از پرتفوی شخصی ، برای هنرمندان ، طراحان گرافیک و سایر موارد مناسب تر می کند..

این موضوع آن را با یک سبد صفحه اصلی زیبا ساده نگه می دارد. شبکه بدون درز باعث می شود پست ها از هم جدا شوند. به علاوه این واقعیت که نمونه کارها قابل فیلتر است باعث می شود بازدید کنندگان بتوانند آثار شما را مرور کنند و آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند..

جوهر نیز کاملاً پاسخگو است. به این ترتیب می توانید سایت خود را با توجه به اینکه در کجای آن قرار دارید نشان دهید. با چنین سبد زیبا ، می توانید به راحتی از آن استفاده کنید تا پروژه های فعلی خود را به دوستان و دنبال کنندگان نشان دهید ، یا حتی در یک مصاحبه شغلی برای نمایش تمام بدنه کاری خود.

31. پتی

تم وردپرس پاتی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

پتی یک موضوع منظر اختلاف منظر یک صفحه است که برای ایجاد یک نمونه کار ساده آنلاین مناسب است. موضوع پاسخگو و کاربردی آسان است ، بنابراین تقریباً در مورد هر کسی می توانید سایت وردپرس خود را با آن بسازند. موضوع شامل سازنده صفحه ویژوال کامپوزر است ، بنابراین برای سفارشی کردن وب سایت خود نیازی به درک زبان های کد نویسی ندارید. به سادگی ماژول های مورد نظر خود را وارد کنید. مانند پروژه ها ، پیش زمینه های اختلاف منظر ، گالری ها ، لغزنده ها ، نمادها ، نمایش اسلایدها و موارد دیگر.

اما این همه چیز نیست پتی همچنین با تعدادی افزونه مفید و محبوب سازگار است تا ویژگی های بیشتری را نیز به سبد شما اضافه کند. سایت خود را با WPML ترجمه کنید ، فروشگاهی با WooCommerce اضافه کنید ، نوارهای جانبی را با ژنراتور نوار کناری SMK مدیریت کنید ، سئو خود را با Yoast یا All in One SEO pack و غیره بهینه کنید..

32. کاپ

Kappe - پرتفوی تمام صفحه و موضوع WP وبلاگ

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Kape مدرن به نظر می رسد ، با یک طرح شبکه پاسخگو و تم تمیز ، طراحی تقریباً حداقل وردپرس تم تمیز. این موضوع به طور انحصاری برای عکاسی ساخته شده است ، اگرچه می تواند ویترین های دیگر را تلقی کند. این کاملاً قابل تنظیم است و دارای نمادهای شبکیه ، اسلایدرهای نامحدود ، رنگ ها ، ستون های فرعی و 5+ ویدجت های سفارشی است. این ترجمه آماده است و همراه با مستندات مفصلی کاملاً اصلاح شده است. بنابراین ، اگر به دنبال چیزی هستید که به جای خودش برجسته کار شما برجسته شود ، مطمئناً این ارزش امتحان کردن را دارد.

33. فیلتر شده

قالب فیلتر شده وردپرس

اطلاعات و بارگیری

Filtered یک تم نمونه کار وردپرس با تمیز و شیک بسیار تمیز و شیک است که ارائه کاری را که شایسته شماست به شما ارائه می دهد. کار شما شگفت انگیز است ، پس چرا آن را با موضوع متوسطی به نمایش بگذارید؟ فیلتر با طراحی به خوبی متعادل و حداقل ، با چندین اثر جی کوئری با طعم و مزه ارائه می شود که باعث می شود کار شما شگفت انگیز به نظر برسد و به تحت تاثیر قرار بازدید کنندگان شما.

34. سرمایه گذاری

موضوع وردپرس سرمایه گذاری

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Venture یک موضوع وردپرس با پاسخگویی به مشاغل و پاسخگو است که توسط WPZoom ایجاد شده است. این یک تم عالی برای مشاغل و افرادی است که می خواهند یک تم تمیز و حداقلی با یک نمونه کار داشته باشند تا کارهای خود را به نمایش بگذارند.

این موضوع شامل بسیاری از ویژگی های مفید است ، مانند صفحه نمایش سفارشی تمام صفحه. به راحتی می توانید رنگ ها ، قلم ها و سایر ویژگی های نمایش پرده ای را از صفحه گزینه های تم تغییر دهید. این یک روش عالی برای برجسته کردن شغل شما ، پروژه های اخیر یا سایر اخبار مرتبط است.

Venture همچنین با 12 ابزارک عالی برای شخصی سازی صفحه اصلی خود همراه است. یک لیست چرخش از مشتری را نشان دهید ، یک پیام برای اقدام به پیام اضافه کنید ، یا لیستی از پست های اخیر خود را در یک ضربه محکم و ناگهانی اضافه کنید. ابزارک های دیگر شامل فلیکر فید ، فید توییتر ، نظرات اخیر ، نمونه کارها برگه دار ، توصیفات ، پیوندهای اجتماعی و موارد دیگر.

35. اپکس

تم Apexa وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Apex یک تم وردپرس با کیفیت عالی نمونه کارها است که توسط Templatic طراحی شده است. این موضوع مدرن به طور خاص با توجه به معماران و آژانس های ساختمانی ایجاد شده است.

شما به عنوان یک معمار یا شرکت ساختمانی ، برای ادامه کار خود به سرمایه گذاران و / یا مشتریانی نیاز دارید. کارهای خود را با استفاده از حرفه ای Apex به نمایش بگذارید ، و مطمئناً مشتری ها و سرمایه گذاران را به طور یکسان تحت تأثیر قرار می دهید. موضوع دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید – صفحه اصلی دوست داشتنی ، پشتیبانی از پس زمینه تصویر منظر ، فرم تماس عالی ، یک وبلاگ مفید و از همه مهم تر راهی برای مستند سازی و به اشتراک گذاری کار خود.

جالبترین ویژگی این موضوع نمونه کارها خیره کننده برای نمایش خصوصیات شماست. هر پست شامل یک نوار لغزنده خیره کننده از پهنای تصاویر است که پروژه شما را نشان می دهد و شرح مفصلی (ویژگی ها ، امکانات ، مشخصات تسهیلات ، برنامه پرداخت و غیره) ارائه می شود. بعلاوه یک بخش ویژه برای افزودن نقشه به موقعیت مکانی شما ، یک فیلم خاص و حتی یک بروشور وجود دارد. این یک روش عالی برای نشان دادن هر یک از پروژه های شما و نمایش همه خریداران و سرمایه گذاری اطلاعاتی است که می خواهید آنها را در قالب تمیز و آسان برای خواندن مشاهده کنید..

موضوع همچنین شامل گزینه های سفارشی سازی زیادی از طریق Customizer Theme WordPress است. از اینجا می توانید آرم ، رنگهای زمینه و موارد دیگر را اضافه کنید و تغییرات خود را بصورت زنده پیش نمایش کنید. Apex همچنین شامل ابزارک های سفارشی ، پشتیبانی از توصیفات ، ادغام رسانه های اجتماعی ، قالب صفحه ، پشتیبانی WPML برای ترجمه آسان و موارد دیگر.

انتخاب بهترین گزینه های نمونه کارها برای وردپرس

اینها فقط برخی از مضامین مورد علاقه ماست که فکر می کنیم برخی از بهترین تم های وردپرس در وب نیز هستند ، اما می دانیم که گزینه های بسیار بیشتری برای شما وجود دارد. اگر آنچه را که قلب شما می خواست پیدا کرده اید ، به ما اطلاع دهید. ما دوست داریم بشنویم که فکر می کنید بهترین تم های نمونه کارها وردپرس هستند و اگر فکر می کنید آنها باید در لیست ما قرار می گرفتند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map