30+ باید دارای مضامین وردپرس شبیه Pinterest باشد

Pinterest دیوانه وار محبوب است و به سرعت در حال رشد است. با تعداد زیادی کاربر فعالیتهای روزانه ، دوست داشتن و دوست نداشتن روزانه خود ، و اطلاعات مفیدی را در سراسر وب می بینید ، جای تعجب نیست که مجموعه ای از مضامین عالی با الهام از Pinterest برای وردپرس ایجاد شده اند.


مضامین مشابه Pinterest جوهره Pinterest را ضبط می کند – یک نمونه کارها یا وبلاگ شبکه ای به سبک سنگ تراشی که در آن پست ها یک تصویر کوچک از تصویر برجسته و یک تار کوتاه از مقاله را شامل می شوند. در زیر مضامین وردپرس رایگان و تجاری من پیدا شده است که بسیار سبک Pinterest شبیه به سبک خود هستند ، اما با تمام ویژگی های فوق العاده و آسان برای استفاده وردپرس پر شده است. آنها را در زیر بررسی کنید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. کل

موضوع کامل - نمونه شبکه سنگ تراشی

Total یک تم وردپرس فوق العاده تمیز و مدرن است که برای عصر جدید طراحی شده است. در حالی که این موضوع شامل بسیاری از ویژگی ها برای ساختن طرح بندی های سفارشی خود است ، اضافه کردن یک شبکه سنگ تراشی بزرگ برای نمایش همه پست های شما (با پشتیبانی از پیمایش نامحدود) آسان است. شما می توانید ارسال ها ، فیلم ها ، صوتی ، نقل قول ها و گالری های استاندارد را منتشر کنید. یک موضوع پاسخگو فراتر از رویاهای شما ، Total بدون توجه به دستگاه یا اندازه مانیتور شما در سایت مشاهده می کند شگفت انگیز به نظر می رسد. موضوع بسیار آسان برای استفاده ، کدگذاری شده و سریع است!

2. افسانه

افسانه-pinterest-wordpress-theme

جدیدترین موضوع وبلاگ نویسی ما ، Fabulous یک موضوع بلاگ با سنگ تراشی پاسخگو است که مناسب عکاسان ، وبلاگ نویسان ، طراحان و سایر موارد است کارها یا افکار خود را به صورت زیبا در یک شبکه سنگ تراشی پیموده شده یا نامتناهی به نمایش بگذارید. شما می توانید 1-4 ستون ، و همچنین یک سرصفحه ثابت یا چسبنده را انتخاب کنید – این بستگی به شما دارد. این موضوع همچنین شامل چندین قالب ارسال (استاندارد ، گالری ، صدا ، ویدئو و نقل قول) است و شامل یک صفحه بایگانی سفارشی می شود که پست های شما را بر اساس تاریخ ، طبقه بندی و با فرمت مرتب می کند. این یک موضوع عالی است – و با استفاده آسان از Customizer ، می توانید موضوع را به سرعت و به راحتی شخصی سازی کنید بدون اینکه هیچ کد را بدانید!

3. مد لباس

موضوع Fashionista وردپرس

یک موضوع خیره کننده ایجاد شده در خانه ، Fashionista یک نمونه مقدمه از یک وبلاگ شبکه سنگ تراشی و موضوع نمونه کارها است. این تم پاسخگو دارای بارهای از قالب های ارسال ، رنگ های نامحدود شناور ، نوار کناری سمت چپ یا راست (یا اصلاً وجود ندارد!) ، هدر ثابت اختیاری و بارگذاری بی حد و حصر آژاکس بیشتر است! بعلاوه این مضمون دارای آیکون های اجتماعی در هدر و پشتیبانی از افزونه “Like” است ، بنابراین خوانندگان می توانند پست های شما را دوست داشته و به اشتراک بگذارند. به طور کلی این موضوع وردپرس گزینه ای عالی برای هر وبلاگ شخصی یا حرفه ای است.

4. کلیپی

clippy-pinterest-wordpress-theme

کلیپی تم رایگان و شاد با یک شبکه سنگ تراشی ساده و پاسخگو برای پست های شماست. عکس ، گالری ، صوتی ، تصویری ، نقل قول ها ، پیوندها ، نمایش اسلاید و پست های استاندارد را اضافه کنید. این موضوع همچنین دارای یک منوی اصلی ناوبری برای پیوند به صفحات مهم و یک پاورقی ابزارک برای هر چیز دیگری است که می خواهید اضافه کنید (مانند فید توییتر ، برچسب ها ، پیوندهای به پست های محبوب و یا حتی یک برنامه مشخص). از همه بهتر ، این موضوع کاملاً رایگان است.

5. مشتاق

تم-پینترست-وردپرس-تم

Keen یک وبلاگ مضمون سنگین وردپرس است که در بازار خلاق موجود است و توسط Tienvooracht ساخته شده است. این موضوع ساده اما ظریف است و شامل بسیاری از ویژگی های عالی حق بیمه مانند گزینه های رنگی ، گزینه های قلم سفارشی ، یک نمونه کارها داخلی ، ویجت پیوندهای اجتماعی ، پشتیبانی از شبکیه و موارد دیگر است. و از آنجا که این یک موضوع برتر است ، شما همچنین از این نویسنده پشتیبانی می کنید و این موضوع بسیار جالب است که در صورت بروز هرگونه اشکال.

6. عکس

فتوگرام-pinterest-wordpress-theme

Photogram یک وبلاگ سنگ تراشی رایگان وردپرس با کشویی صفحه اصلی مفید برای برجسته کردن پست های برجسته شما است. بهترین بخش در مورد این موضوع رایگان این است که با حساب های Picasa و Pinterst شما ادغام می شود و از یک الگوی گالری سفارشی برای نمایش پست هایی که ایجاد می کنید از این سایت های رسانه های اجتماعی استفاده می کند. این موضوع همچنین شامل بارگیری آژاکس و گزینه های سفارشی سازی زیادی است که همیشه در قالب های رایگان مشاهده نمی کنید.

7. اسموتی

اسموتی-pinterest-wordpress-theme

Smoothie یک وبلاگ سنگ تراشی شیرین و دخترانه با موضوع وردپرس در Themeforest است که توسط cr1000 ساخته شده است. این موضوع پاسخگو و شبکیه آماده است ، بنابراین پست های شما در هر وسیله ای عالی به نظر می رسند ، و شامل کلیه قالبهای ارسالی است که شما می شناسید و دوست دارید (کنار ، صدا ، گالری ، تصاویر ، لینک ، نقل قول ، استاندارد و ویدئو). اسموتی همچنین دارای دو طرح بندی صفحه اصلی ، گزینه های موضوع ، فایل های ترجمه و پشتیبانی حق بیمه است.

8. عکس

photum-pinterest-wordpress-theme

Photum یک قالب وردپرس با سنگ تراشی است که به صورت رایگان نیز اتفاق می افتد. این موضوع تمیز و ساده است. ساخته شده برای پاسخگو بودن ، صفحه اصلی به صورت پویا بر اساس اندازه صفحه تنظیم می شود بنابراین همیشه تعداد صحیح ستون ها را می بینید. موضوع همچنین از یک وبلاگ جداگانه پشتیبانی می کند که در آن می توانید افکار خود را جدا از نمونه کارها خود به اشتراک بگذارید.

9. SerenityWP

آرامش-pinterest-wordpress-theme

SerenityWP یک موضوع وبلاگ سنگ تراشی است که توسط WoWThemes ساخته شده است. این موضوع پاسخگو شامل انواع پست های سفارشی برای نمونه کارها ، نمونه کارهای سنگ تراشی و توصیفات شما علاوه بر دسته ای از گزینه های سفارشی سازی عالی (18 پوسته رنگ ، رنگ نامحدود ، 29 کد کوتاه ، پانل گزینه های تم ، 2 ستون کناری و غیره) است. این یک تم عالی برای ایجاد یک وبلاگ آنلاین ، نمونه کارها یا ویترین با یک شبکه سنگ تراشی به سبک Pinterest است.

10. واسیلیکی

vasiliki-pinterest-wordpress-theme

Vasilikiis یک مضمون وردپرس با حداقل نقاشی دیواری است که با استفاده از افزونه طرح جی کوئری Masonry Grid برای ایجاد یک ظاهر دوست داشتنی مانند Pinterest است. موضوع بر اساس پستی که آپلود می کنید ، شبکه ایجاد می کند و از انیمیشن های صاف ، طرح سنگ تراشی ، منوهای سفارشی ، گزینه های تم ، تبلیغات بنر و موارد دیگر استفاده می کند. برای یک موضوع رایگان ویژگی های بسیار خوبی وجود دارد.

11. 1 صفحه

1 صفحه-pinterest-wordpress-theme

1Page یک وبلاگ و مجله وردپرس با کیفیت عالی برای فروش در Themeforest است ، اما توسط An-Themes طراحی شده است. این موضوع شامل یک گالری کشیدن و رها کردن فوق العاده ، رنگ های نامحدود ، ستون های فرعی نامحدود ، طرح سنگ تراشی ، پیمایش نامحدود ، سیستم رتبه بندی و بررسی ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر است. علاوه بر این موضوع ترجمه آماده و کاملاً پاسخگو است – بنابراین مهم نیست کاربران از کجا سایت شما را انتخاب کنند ، آنها می توانند هر پستی را که اضافه می کنید بخوانند.

12. شبکه خرد شده (رایگان)

تم وردپرس Shared Grid Pinterest

موضوع وردپرس Shaken Grid رایگان از یک شبکه سنگ تراشی jQuery برای ایجاد یک افکت کاشی مانند Pinterest استفاده می کند ، هنگامی که مرورگر را دوباره اندازه می دهید ، تصاویر کوچک ارسال به صورت خودکار دوباره مرتب می شوند. همچنین در این تم از ویژگی های تصاویر کوچک وردپرس برای افزودن تصاویر استفاده می شود و از 2 طرح رنگی ، یک طرح گالری افسانه ای و نوار کناری ابزارک (بسیاری از ویژگی های عالی برای یک موضوع رایگان!) استفاده می شود..

13. تخته سنگ

تم وردپرس Pinterest Pinboard

بدیهی است که با الهام از Pinterest ، اگر می خواهید یک وبلاگ شبکه سنگ تراشی باشد ، Pinboard توسط Themify یک گزینه عالی است. موضوع دارای طرح انباشته خودکار به همراه پیمایش نامحدود (دقیقاً مانند Pinterest). Pinboard همچنین کاملاً پاسخگو است ، قابلیت هایی را برای نصب وردپرس و یا چند بورد اختصاصی دارد ، دارای 3 طرح بندی (تصاویر کوچک تصویر کوچک ، متوسط ​​یا بزرگ) ، یک دکمه متحرک برگشت به بالا ، 7 پوسته مجزا و موارد دیگر!

14. تتریس (رایگان)

tetris-pinterest-wordpress-theme

Tetris یک موضوع وردپرس کاملاً پاسخگو مانند Pinterest است که توسط AJ از WPExplorer ساخته شده است. این موضوع دارای صفحات خانه و بایگانی در سنگ تراشی است ، و از قالب های مختلف ارسال (استاندارد ، گالری ، صدا ، فیلم ، لینک و تصویر) پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید تقریباً در مورد هر مطلبی که می خواهید به سایت خود اضافه کنید. Tetris یک تم وردپرس آسان برای استفاده است که مناسب برای پرتفوی شخصی و وبلاگ ها است.

15. بازگرداندن

Remal Pinterest موضوع وردپرس

Remal یک موضوع شبکه سنگ تراشی است که با گزینه ها ، گزینه ها و گزینه های بیشتر سرریز است. موضوع پاسخگو است ، از یک شبکه سنگ تراشی ایزوتوپ برای دستیابی به نمای مشابه Pinterest استفاده می کند ، و دارای بارهای از قالب های ارسال (استاندارد ، تصویر ، کنار ، گالری ، صوتی ، نقل قول ، لینک و فیلم) است. Remal همچنین دارای فضای داخلی تبلیغات و اشتراک گذاری داخلی (از طریق ویجت) ، پشتیبانی از راست به چپ و تعداد زیادی ابزارک و کد کوتاه است. بعلاوه گزینه های رنگ و پس زمینه نامحدود وجود دارد – بنابراین اگر گزینه ها همان چیزی است که شما می خواهید ، Remal مطمئناً ارائه می کند.

16. Gridly (رایگان)

تم وردپرس Gridly Pinterest

تمیز و ساده ، Gridly یک موضوع ماسون سازی شبکه ای بسیار جذاب بسیار جذاب است. این تم ایجاد شده با طراحان گرافیک و عکاسان ، تمرکز خود را روی محتوا نگه می دارد و اضافات را به حداقل می رساند. موضوع پاسخگو است ، شامل یک پانل گزینه های اساسی ، پشتیبانی از تصاویر برجسته ، گزینه آپلود یک آرم سفارشی ، شامل 2 طرح دوست داشتنی رنگی ، یک پاورقی کاملاً ویجت یافته و از jQuery برای ایجاد طرح سنگ تراشی خود استفاده می کند. اگر می خواهید آن را ساده نگه دارید ، Gridly موضوع رایگان برای شماست.

17. نمایشگاه

نمایش موضوع وردپرس Pinterest

نمایشگاه یک تعبیر زیبا و تراز چپ از یک موضوع شبکه سنگ تراشی است. نمایشگاهی سازمان یافته و کاربردی ، نمایشگر پاسخگوانه انواع محتوا را نمایش می دهد (قالب های ارسال شامل تصویر ، ویدئو ، صدا ، لینک ، نقل قول ، کنار ، گالری ، فیلم و استاندارد) به روشی که بر روی چشم آسان باشد. علاوه بر این موضوع دارای ویژگی های بسیار جذاب مانند ادغام Mailchimp ، ابزارک های سفارشی است و از آنجا که می خواهید عضویت باشگاه را بدست آورید ، سایر تم های پادشاهی تم ها را نیز دریافت خواهید کرد (شما خوش شانس هستید)!

18. شبکه فوق العاده

موضوع وردپرس Ultra Grid Pinterest

مدرن و مینیمال ، موضوع Ultra Grid WordPress یک تم شبکه زیبا است که کاملاً رایگان است. موضوع برای ایده آل برای افراد خلاق با پرتفوی بسیاری است که می خواهند در یک قالب شبکه ساده اما ظریف به نمایش بگذارند (اما موضوع از قالب های پست استاندارد و تصویر نیز پشتیبانی می کند). Ultra Grid همچنین دارای یکپارچه سازی رسانه های اجتماعی است و تمام ویژگی های اصلی تم مورد نیاز منهای کرک را دارید.

19. PinSHOP

موضوع Pinshop Pinterest وردپرس

هنگامی که پینترست با تجارت الکترونیکی ملاقات کرد پینوش متولد شد. این موضوع یک قالب تجاری تجارت الکترونیک با سنگ تراشی عالی وردپرس است. محصولات خود را اضافه کنید و همه آنها را بی نهایت در صفحه اصلی بارگذاری کنید. مشتریان می توانند بدون نیاز به جستجوی صفحات ، به راحتی کل موجودی شما را مرور کنند. سبد خرید حتی از آژاکس نیز برای تسهیل تجربه خرید یک صفحه ای استفاده می کند. Pinshop با 10 پوسته بزرگ رنگی همراه است ، دارای یک نوار لغزنده محصول صفحه اصلی محکم است ، شامل دکمه برگشت به بالا ، کاملاً پاسخگو است ، با کلیه مرورگرهای اصلی و در اکثر دستگاه های تلفن همراه کار می کند.

20. نمونه کارها شبکه (رایگان)

Grid Portfolio Pinterest موضوع وردپرس

Grid Portfolio یک موضوع ساده وردپرس است که به صورت یک نمونه کار ساده شبکه طراحی شده است. موضوع یک راه عالی برای نمایش یک بدنه از کار یا به صورت همسان سازی پست های تصویری یا پست های گالری تصاویر انباشته است. Grid Portfolio SEO بهینه شده است ، با مرورگرهای اصلی کار می کند ، و با پشتیبانی از فرم تماس با 7 همراه است. به علاوه اگر شما همیشه به کمک موضوع نیاز دارید ، همیشه می توانید برای دریافت پشتیبانی از نویسنده موضوع ، به نسخه حق بیمه ارتقا دهید.

21. گریدلر

Gridler Pinterest موضوع وردپرس

گریدلر نمونه کارها شبکه قدرتمند jQuery است. به راحتی می توانید با استفاده از بسیاری از قالب های ارسال شده (استاندارد ، کناری ، گالری ، لینک ، تصویر ، نقل قول ، وضعیت ، فیلم ، صوتی) و در پرتفوی خود (پشتیبانی از تصویر و فیلم) به وبلاگ خود اضافه کنید ، سپس آنها را در یک سنگ تراشی جذاب نمایش دهید. چیدمان. این موضوع همچنین شامل یک سازنده فرم داخلی ، پشتیبانی از قلم های Google ، ابزارک های توییتر و فلیکر سفارشی و موارد دیگر!

22. Sampression Lite (رایگان)

موضوع وردپرس Sampression Lite Pinterest

وبلاگ زیبا Sampression Lite با موضوع وردپرس به سبک grid-masonry می باشد که با پاسخگویی مجدد اندازه ها را برای متناسب با مرورگر یا دستگاه تلفن همراه خود تغییر می دهد. این موضوع شامل گزینه های عالی مانند منوهای سفارشی ، ابزارک های سفارشی ، نظرات موضوع ، پشتیبانی از یادداشت های مهم و موارد دیگر است. طرح تمیز ، طرح رنگی زنانه و منوی تک لایه ساده اما زیبا اما همه این گزینه را به گزینه تم بلاگ نویسی عالی تبدیل می کنند.

23- الهام بگیرید

inspire-masonry-wordpress-theme

Inspire یک تم وردپرس با سنگ تراش سیاه و سفید وردپرس در Themeforest است که توسط BoostDev ایجاد شده است. این موضوع مدرن برای ایجاد یک وبلاگ آنلاین ، نمونه کارها یا مجله مناسب است. این مضمون شامل 5 صفحه بندی مختلف صفحه اصلی ، ارسال های Ajaxed است (بنابراین خوانندگان شما مجبور نیستند صفحه را بارگیری کنند تا به ارسال های شما بنگرند) ، یک فیلتر عالی در مقیاس خاکستری و یک اسلایدر فوق العاده جالب با jCarousel. و این همه چیز نیست – این موضوع ویژگی های بیشتری را که فقط در مضامین حق بیمه موجود است از دست داده است.

24. پرونتو (رایگان)

تم-رایگان-pinterest-wordpress-theme

Pronto یک موضوع وردپرس با سنگ تراشی با حداقل jQuery است. موضوع تنظیم خودکار ستون ها را متناسب با اندازه مرورگر تغییر می دهد ، بنابراین بازدید کنندگان سایت شما همیشه نسخه بهینه شده از محتوای شما را مشاهده می کنند. این موضوع برای شما آماده است تا بلاگ ها را مستقیماً از کادر خارج کنید – فقط تایپ کنید و شروع به تایپ کنید! از دیگر ویژگیهای عالی می توان به بخش اعلان ، گزینه آرم سفارشی ، ویجت سفارشی Flickr ، پشتیبانی از سبد و نظرات موضوع اشاره کرد. نگاهی بیندازید – Pronto فقط ممکن است مناسب وبلاگ شما باشد!

25. TheStyle

تم وردپرس TheStyle Pinterest

TheStyle از یک شبکه جی کوئری برای ایجاد یک وبلاگ شیک و نمونه کارها وردپرس استفاده می کند. موضوع مدرن برای وبلاگ ها و پرتفوی های شخصی بسیار عالی است و به لطف الگوهای صفحه Elegant می توانید بارهای گالری ، صفحه تماس ، نقشه سایت ، یک وبلاگ فوق العاده و موارد دیگر را اضافه کنید. این موضوع همچنین شامل 5 طرح رنگی ، بومی سازی کامل ، سازگاری با مرورگرهای محبوب و کد کوتاه های زیبا بسیار جذاب است. بعلاوه این یک موضوع عضویت است ، بنابراین شما می توانید تمام موضوعات زیبا را نیز دریافت کنید!

26. پین استرپ (رایگان)

موضوع Pinstrap Pinterest وردپرس

بوت استرپ توییتر و پینترست به PinStrap تبدیل شدند. این تم وردپرس پاسخگو (و رایگان) موضوعی مانند شبکه است که در Twitter Bootstrap ساخته شده است. اندازه صفحه اصلی بسیار جذاب برای اندازه گیری صفحه نمایش شما مجددا اندازه (به لطف افزونه Wookmark jQuery). این موضوع همچنین دارای بار آژاکس بیشتر ، 2 مورد شامل فونت های گوگل ، پشتیبانی از سبد و الگوهای صفحه برای نوار کناری سمت چپ ، عرض کامل و نقشه سایت است. این یک موضوع باورنکردنی است که به هیچ وجه پول ندارد!

27. الاستیک

موضوع وردپرس Elastik Pinterest

Elastik یک طرح شبکه زیبا وردپرس است که توسط WPZoom ساخته شده است. موضوع از سنگ تراشی jQuery برای صفحه اصلی شبکه پاسخگو خود استفاده می کند. موضوع همراه با یک نوار لغزنده صفحه اصلی برجسته ، قالب های ارسال مفید (گالری ، تصویر و فیلم) و ابزارک های سفارشی است. همچنین تم با تغییر رنگ ، فونت ، آپلود یک آرم و سایر عناصر ، آسان است از طریق پنل گزینه ها تنظیم شود.

28. عدم تعادل 2 (رایگان)

تم وردپرس عدم تعادل Pinterest

عدم تعادل 2 یک گزینه رایگان عالی برای وبلاگ جذاب ، نمونه کارها یا وب سایت مجلات است. موضوع مدرن دارای یک طرح شبکه تمیز ساده ، هدر ویجت قابل انعطاف ، و گزینه رسانه های اجتماعی است. سادگی موضوع آن را به استفاده های زیادی منتقل می کند ، و از آنجا که این برنامه رایگان است ، در صورت نیاز به ارتقاء ویژگی های بیشتر ، از خریداران ابراز پشیمانی نخواهید کرد.

29. دفترچه

موضوع نوت بوک Pinterest وردپرس

نوت بوک توسط Elegant Themes یک solutio تم وردپرس چندرسانه ای عالی است. با استفاده از قالب های ارسال شده و انیمیشن های CSS3 ، این موضوع اولین جلوه عالی را ایجاد می کند. اضافه کردن پست های استاندارد ، تصویر ، فیلم و پیام های صوتی یک نسیم است. بعلاوه ePanel سفارشی سازی ها را برای قلم ها ، نقشه های رنگی و پس زمینه ها آسان می کند (اگرچه نهایی کردن طراحی شما ممکن است مدتی طول بکشد زیرا همه این گزینه ها نامحدود هستند). و از آنجا که Elegant Theme یک سایت عضویت است ، شما می توانید بقیه نمونه کارها موضوع آنها را نیز بدست آورید!

30. gRID (رایگان)

تم وردپرس gRid Pinterest

موضوع gRID توسط Bea Theme یک گزینه عالی برای تم وبلاگ و نمونه کارها است. تم تم وردپرس 3+ آماده است ، دارای منوی سفارشی ، دارای یک طرح 4 ستونی ، شامل یک ستون کناری کاملاً ویجت شده ، به طور خودکار ریزگردهای پست را ایجاد می کند ، یک گزینه ارسال برجسته دارد و شما همیشه می توانید برای پشتیبانی به بسته نرم افزاری برتر ارتقا دهید. این یک تم کلی خوب برای وبلاگ نویسی است.

31. آجر + میسون

موضوع وردپرس Brick + Mason Pinterest

Brick + Mason یک تم پرتفوی شبکه به زیبایی است. این تم با استفاده از عکاسان ، استودیوهای طراحی و سایر افراد خلاق در نظر گرفته شده است که برای نمایش مقدار زیادی از کار در قالب حداقل مناسب است. پیمایش نامحدود ، سنگ تراشی جی کوئری ، طرح پاسخگو ، پشتیبانی از فونت گوگل ، یک نوار کناری کشویی ، گزینه های رنگی نامحدود ، پوسته های تیره و روشن ، گزینه آرم سفارشی فقط برخی از نکات برجسته این موضوع عالی است.

از چه تمی مانند Pinterest استفاده می کنید?

آیا از هر یک از مضامین ذکر شده در بالا استفاده کرده اید؟ تجربیات خود را در زیر به اشتراک بگذارید! آیا یک مضمون شبیه Pinterest وجود دارد که من از دست رفته ام که شما پیدا کرده اید یا ایجاد کرده اید؟ می خواهم در مورد آن بدانم! برای من پیغام بگذارید در بخش نظرات!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map