30+ بهترین مضامین وردپرس کلیسا و غیر انتفاعی

سازمان های غیرانتفاعی و مرتبط با کلیساها به گزینه های مناسب وب سایت نیاز دارند که به آنها امکان می دهد بخش عمده ای از منابع خود را برای کارهایی که ایجاد شده اند در دسترس نگه دارند. WordPress سریع ، آسان برای یادگیری و استفاده است و تعداد زیادی از گزینه های موضوع وب سایت را ارائه می دهد. به علاوه وردپرس احتمالاً یکی از مقرون به صرفه ترین گزینه های وب سایت است ، زیرا هر سطح کاربر می تواند برای ایجاد وب سایت خود موضوعی را خریداری و بارگذاری کند (هیچ برنامه نویسی لازم نیست).


برای یک موضوع وردپرس غیر انتفاعی یا کلیسایی ، چند ویژگی که باید داشته باشید وجود دارد. داشتن اطلاعات سازمان یافته بسیار مهم است. بازدید کنندگان باید بتوانند پیام یا هدف شما را به راحتی درک کنند. یک طرح با ویژگی های کلیدی متمرکز (مانند ماموریت ، برنامه ها ، خدمات و …) و یک طرح پاسخگو ایده آل است. ساخته شده در سیستم اهدای عضو نیز یک ویژگی عالی برای جستجو است ، اما به این فکر کنید که به عنوان یک جایزه از آنجایی که همیشه می توانید نصب کنید کمکهای افزونه WordPress بعد ها.

با یادآوری تمام موارد فوق ، من گزینه های بسیار جذاب و متنوع را که فکر می کردم دوست دارید ، جستجو کرده ام. برای 30 مورد از بهترین موضوعات وردپرس مرتبط با کلیساهای غیرانتفاعی و کلیسایی در زیر انتخاب کنید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. سالگرد

موضوع کلیپ وردپرس کلیسای شادی

Jubilee یک تم سریع وردپرس کلیسایی است که دارای استعدادی خلاق است. از اشکال ارگانیک ، زاویه ای یا مربعی انتخاب کنید تا به وب سایت کلیسای خود ظاهر “امروز” مورد نظر خود را بدهید. این نرم افزار دارای منو “چسبنده” و طراحی مناسب برای موبایل است که دیدن آن را برای بازدید کنندگان لذت بخش می کند. Jubilee یک تم زیبا و آسان برای استفاده است که برای کمک به افراد بیشتر از طریق درهای کلیسا کمک می کند. این موضوع وردپرس از پلاگین Church Content برای انتشار موعظه ها استفاده می کند (پادکست امکان پذیر است) ، رویدادها ، مکانهای دانشگاه و پروفایل های تیم. بسیار قابل تنظیم است و سازنده صفحه اصلی با پیش نمایش زنده است که استفاده از آن ساده تر نمی تواند ورزشی باشد..

2. زمین

موضوع محیط زیست وردپرس Earth Eco

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع غیر انتفاعی زمین ایجاد شده توسط WPExplorer ، با آژانس های سازگار با محیط زیست و محیط زیست در ذهن ایجاد شده است ، اما برای همه غیرانتفاعی ها بسیار عالی است. این موضوع دارای یک سازنده صفحه کشیدن و رها کردن جلو, اسکریپت Aqua Resizer برای تصاویر ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر. این آسان برای استفاده از تم همچنین با ساخته شده در تقویم آژاکس و 3 صفحه صفحه تقویم منحصر به فرد (تقویم ، لیست ، و شبکه رویدادها).

3. ذخیره شده

ذخیره شده موضوع وردپرس کلیسا

ذخیره شده یک موضوع وردپرس کلیسایی پیچیده و در عین حال آسان برای استفاده است. چشمگیرترین ویژگی سازنده صفحه اصلی در زمان واقعی است. شما به جای نیاز به خرید یک افزونه سازنده صفحه پیچیده ، به سادگی وارد Customizer شده و ابزارک ها را ترتیب می دهید. صفحه اصلی خود یک منطقه ابزارک است که می توانید هر ویجت را به داخل آن بکشید. ابزارک های کلیسایی محور که موضوع با آن ارائه می شود ، مخصوصاً برای استفاده در صفحه اصلی طراحی شده اند. وب سایت کلیسای شما با موضوع ذخیره شده وردپرس ظاهر بسیار سفارشی خواهد داشت.

به عنوان یک مضمون وردپرس برای کلیساها ، Saved دارای ویژگی هایی برای مواردی مانند خطبه ها و رویدادها است. انواع ارسال برای اینها از افزونه Church Theme Content ارائه شده است که بالاترین امتیاز پلاگین خطبه در WordPress.org است. رایگان است. می توانید خطبه های صوتی ، تصویری و متن را منتشر کنید. آنها را می توان بر اساس سری ، موضوع ، گوینده و کتاب طبقه بندی کرد. بایگانی های خودکار برای مرور توسط این طبقه بندی ها در دسترس بازدید کنندگان است و یا می توانند خطبه ها را از جدیدترین تا قدیمی ترین مشاهده کنند.

رویدادها را می توان در یک تقویم ماهانه و همچنین در قالب لیست نشان داد. رویدادهای تکراری می توانند پیکربندی شوند تا در وقت شما صرفه جویی شود. سایر ویژگیهای مفید ذخیره شده برای ایجاد یک وب سایت کلیسا مکان هایی با نقشه ، پروفایل کارمندان ، لیست وزارتخانه و شهادت است. همچنین می توانید خطبه های خود را پادکست کنید و رنگ ها و قلم ها را سفارشی کنید. ذخیره شده یک تم کلیپور دوستانه با WordPress است. این تست موبایل Google را با رنگهای پرواز به سود کاربران تلفن و رتبه بندی موتور جستجوی کلیسای شما منتقل می کند.

4. نرم افزار Outreach

outreachpro-خیریه-وردپرس-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Outreach Pro یک تم وردپرس غیر انتفاعی و غیرانتفاعی تمیز و ساده است که توسط StudioPress ایجاد شده است. موضوع گزینه عالی وب سایت برای خیریه ها ، کلیساها ، غیرانتفاعی ها ، گروه های کمکی ، گروه های محیط زیست ، جمع آوری کمک های مالی مدارس ، انجیلی و سایر موارد است.

این موضوع یک شروع عالی برای یک وب سایت برای غیرانتفاعی است. دسترسی گسترده شامل یک صفحه اصلی عالی است که شامل یک نوار لغزنده برجسته ، پیوندهای مهم صفحه و یک بخش فراخوان است. با این روش می توانید مهمترین اطلاعات خود را به صفحه ای که کاربران در ابتدا مشاهده می کنید اضافه کنید. به عنوان یک غیر انتفاعی ممکن است بخواهید پیوندهایی به صفحات مربوط به سازمان خود ، مأموریت خود ، هنگامی که و در کجا ملاقات می کنید ، کارمندان یا اعضای سازمان ، یا شاید پیوندی برای تأمین سرمایه فعلی یا پروژه جمع آوری کمک مالی خود داشته باشید. همچنین می توانید پرونده های رسانه ای مختلفی را با استفاده از کتابخانه رسانه ای وردپرس در هر پست یا صفحه وارد کنید تا ضبط های خطبه ، برگه های رویداد پی دی اف یا حتی فیلم های تبلیغاتی را برای اشتراک با خوانندگان خود اضافه کنید..

Outreach Pro یک موضوع کودک است که برای چهارچوب پیدایش ساخته شده است. این بدان معنی است که درست در خارج از جعبه Outreach Pro شامل گزینه هایی برای فونت ها ، ارسال در هر صفحه ، اظهار نظر موضوعی ، تبلیغات ، تغییر اندازه خودکار تصویر ، ابزارک های مختلف و موارد دیگر می باشد. بعلاوه این موضوع ویژگی های اضافی دارد که شامل پوسته های رنگی ، نمادهای اجتماعی هدر و یک هدر دلخواه است.

5. سیاسیپرس

سیاسی-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

PolitPress یک تم وردپرس مربوط به سیاست پاسخگو و مبارزات انتخاباتی است که در ThemeForest موجود است. این موضوع یک روش عالی برای جلب حمایت از حزب یا نماینده شما است. در سیاست ، تصویر همه چیز است ، بنابراین داشتن یک وب سایت درجه یک ضروری است. PoliticPress در تمام جبهه ها ارائه می شود. موضوع براق و زیبا اما کاملاً کاربردی است. صفحه اصلی جسورانه اما پرتحرک است و شامل نکات برجسته مهمی است که می خواهید با خوانندگان خود به اشتراک بگذارید (مانند پست های وبلاگ اخیر و موارد جدید گالری). کشویی دنباله تبلیغات علاوه بر این به صفحه اصلی علاوه بر این به کاربران نشان می دهد که دقیقاً در ماه های آینده شما یا سازمان خود در کجا قرار خواهید گرفت (با نشان های سفارشی و تصاویر اضافه شده برای هر تاریخ).

به راحتی می توانید تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد نامزد یا علت خود را با استفاده از الگوی صفحه شامل politikPress برای صفحه بیوگرافی اضافه کنید. این موضوع همچنین شامل پشتیبانی از افزونه All-in-One Calendar WordPress تقویم به صورت time.ly می باشد ، بنابراین می توانید یک تقویم تصفیه شده با همه فیلترها ، سخنرانی ها ، جمع آوری کمک های مالی و سایر رویدادهای آینده خود اضافه کنید..

6. زیست کره

biosphere-charity-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

دلایل زیست محیطی و زیست محیطی خود را با زیست کره پشتیبانی کنید. این موضوع شلوغ و جذاب شلوغی ، باعث می شود که بتوانید هرکدام از پروژه های مختلف خود را اضافه کنید ، گالری های خود را اضافه کنید و کمک های مالی جمع کنید. به علاوه موضوع شامل پشتیبانی از شبکه های اجتماعی BudyPress ، فروشگاه های تجارت الکترونیکی WooCommerce و موارد دیگر می باشد!

7. خروج

تم کلیسای خروج

Exodus یک کلیسای مدرن و سبک غیرانتفاعی با حق بیمه وردپرس است که توسط ChurchThemes.com ایجاد شده است. طراحی انعطاف پذیر و ویژگی های عالی ، این موضوع را برای گروه های مذهبی و اجتماعی ، غیرانتفاعی و حتی مشاغل کوچک کامل می کند.

ایجاد و مدیریت وب سایت شما نباید ساعتها و ساعتها طول بکشد. و با Exodus ChurchThemes.com در گزینه های عالی ساخته شده است که راه اندازی وب سایت شما را آسان می کند. به علاوه اضافه کردن مطالب نسیم است. انواع پست های سفارشی موجود برای رویدادها ، خطبه ها ، مکان ها ، کارکنان ، گالری ها و وبلاگ اطمینان حاصل می کند که محتوای خود را در جایی که متعلق به آن است اضافه کنید تا خوانندگان شما بتوانند به سرعت آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند. Exodus همچنین از چندین قالب ارسال پست از جمله خطبه های نوشتاری ، صوتی و تصویری و همچنین گزینه های متا مفید مانند تکرار رویدادها یا مکان های رویداد پشتیبانی می کند..

آیا می خواهید ظاهر تم خود را نیز سفارشی کنید؟ مشکلی وجود ندارد – ساخته شده در وردپرس Customizer Theme حدس و گمان را از ترفندهای رنگی و تغییر فونت می گیرد. به سادگی از داشبورد وردپرس به Customizer بروید و ویرایش های طراحی خود را انجام دهید (فقط کلیک کنید ، بدون کد). بهترین قسمت این است که می توانید قبل از اینکه به آنها متعهد شوید ، تغییرات خود را در یک پیش نمایش زنده مشاهده کنید. از دیگر ویژگی های تم می توان به یک طرح صفحه اصلی سفارشی ، صفحات نامحدود ، آپلود آرم سفارشی ، یک طراحی مسطح ، آگهی های بخش ، جستجوی پیشرفته و موارد دیگر اشاره کرد. Exodus حتی شامل ابزارک های سفارشی از نوع کلیسا برای اضافه کردن خطبه ها ، رویدادها ، افراد ، دادن ، گالری ها و موارد دیگر به نوار کناری یا پاورقی است..

8. تبشیر

انجیل-کلیسا-خیریه-وردپرس-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Evangelist یک کلیسای زیبا و تم وردپرس غیر انتفاعی است که توسط ThemeFuse ایجاد شده است. این موضوع برای خیریه ها ، گروه های جامعه ، کلیساها و سایر افراد غیر انتفاعی مناسب است. یک ویژگی اصلی تقویم رویدادها است. بیشتر کلیساها و خیرین در اطراف اجتماع مردم ساخته شده اند که به طور فعال شرکت می کنند. با تقویم رویدادهای دقیق و رمزگذاری شده رنگی ، می توانید اعضا را در مورد جلسات ، رویدادها و جمع آوری کمک های مالی آینده آگاه کنید. حتی یک بخش رویدادهای آینده نیز وجود دارد که می توانید به صفحه اصلی خود اضافه کنید تا بازدید کنندگان بتوانند به سرعت ببینند چه خبر است. یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه Evangelist گزینه بارگذاری فایل های صوتی است. این می تواند برای اضافه کردن خطبه های بارگیری ، آهنگ ها ، لیست پخش ، یادداشت های جلسه ، پادکست ها و موارد دیگر استفاده شود. هر کدام با یک عنوان نمایش داده می شوند و دکمه های پخش / بارگیری.

9- بخشیده شود

بخشیده-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Faliven یک تم وردپرس به سبک کلیسایی زیبا و مدرن است که دارای بسیاری از ویژگی های مفید هر گروه اجتماعی و مذهبی را دوست خواهد داشت. سازنده صفحه ، سازنده drag & Drop ، Premium Revolution Slider ، گزینه های موعظه قدرتمند ، پشتیبانی فروشگاه تجارت الکترونیکی WooCommerce ، رویدادهای سفارشی و صفحات کارمندان به علاوه موارد دیگر دلایلی هستند که باعث می شود این موضوع برای سایت کلیسای شما عالی باشد.

10. ماراناتا

کلیسای Maranatha موضوع وردپرس

Maranatha یک موضوع کلیپایی وردپرس با یک صفحه اصلی خیره کننده ، پیمایش طولانی و همه ویژگی هایی است که یک وب سایت کلیسایی به آن نیاز دارد. بسیار دوستانه تلفن همراه است و از یک منوی “چسبنده” استفاده می کند که در هنگام حرکت به بالای صفحه وصل می شود ، به طوری که همیشه در دسترس باشد. این امر مخصوصاً برای کاربران در تلفن ها مفید است. صفحه اصلی دارای چندین بخش با پس زمینه عکس و یک اثر الهام گرفته از اختلاف منظر است. برای برجسته کردن محتوای اصلی کلیسای خود از جمله پیام خوش آمدید ، مکان شما ، خطبه ها ، رویدادها و غیره استفاده کنید. این بسیار قابل تنظیم است – فقط بکشید و رها کنید.

صحبت از شخصی سازی ، شما کنترل رنگ ها ، قلم ها و موارد دیگر را دارید. آرم خود را بارگذاری کنید یا از متن با یک تایپ سفارشی استفاده کنید. مجموعه ای از فونت های با کیفیت بالا گنجانده شده است. و از آنجا که از ویژگی Customizer WordPress استفاده می کند ، می توانید تغییرات خود را در یک پیش نمایش زنده قبل از انتقال آنها به بازدید کنندگان خود مشاهده کنید (نسخه آزمایشی به عنوان مثال شخصی سازی ها را ببینید). می توانید وب سایت کلیسای خود را به روز کنید و از طرحی مطابق با شخصیت کلیسای خود با این موضوع وردپرس مطابقت داشته باشید. همچنین برای خواندن راحت تر دکمه های گرد و خط نازک و قسمت محتوا را باریک توجه کنید. Maranatha برای کاربران امروزی طراحی شده است.

این تم وردپرس کلیسایی با استفاده از افزونه بسیار معتبر محتوای Church Theme برای مدیریت خطبه ها ، رویدادها ، افراد و مکان ها. می توانید موعظه ها را به صورت صوتی ، تصویری و متنی – به علاوه ، شامل یادداشت های PDF منتشر کنید. خطبه ها را بر اساس سری ، موضوع ، کتاب مقدس ، گوینده و برچسب طبقه بندی کنید. الگوهای شاخص آن این تم کلیسا را ​​نسبت به دیگران منحصر به فرد می کند. می توانید از آنها استفاده کنید تا صفحه ای را ارائه دهید که لیست آخرین سری های شما ، فهرست موضعی ، بایگانی خطبه بر اساس تاریخ و موارد دیگر است. سایر ویژگی ها یک تقویم رویداد کامل و الگویی است که برای لیست وزارتخانه های شما ایجاد شده است.

11. رستاخیز کنید

رستاخیز-کلیسا-خیریه-وردپرس-موضوع

Resurrect یک موضوع وردپرس با کیفیت بالا و کلیسای پاسخگو و غیرانتفاعی است که برای افراد عادی ایجاد شده است – برای ایجاد وب سایت خود لازم نیست شما یک طراح یا رمزگذار باشید تا از Resurrect استفاده کنید. ChurchThemes.com با استفاده از الگوی داخلی و ابزارک های سفارشی ، ساخت وب سایت مناسب برای کلیسا یا غیرانتفاعی خود را برای شما آسان کرده است. سپس Theme Customizer وجود دارد که ویرایش رنگها ، تنظیمات کشویی و تغییرات دیگر را سریع و آسان می کند و آنها را قبل از ذخیره به صورت زنده مشاهده می کند. رستاخیز علاوه بر وبلاگ ، انواع پست های سفارشی را برای رویدادها ، افراد ، مکانها و خطبه ها نیز در اختیار شما قرار می دهد تا ساده و ساده تر شود.

چه چیزی خوب است اگر خوانندگان شما نتوانند آنچه را که به دنبال آن هستند پیدا کنند؟ گزینه های مجددا ویژگی های جستجو برای خطبه ها بر اساس موضوع ، سری ، بلندگو یا تاریخ است. به علاوه می توانید دسته ها و برچسب ها را به پست های خود اضافه کنید تا خوانندگان و اعضای شما بتوانند موضوعات مورد علاقه خود را مشاهده کنند. سایر گزینه های عالی شامل پروفایل کارمندان ، پشتیبانی از رویدادهای تکرار شونده و پشتیبانی از مکان های متعدد است (اگر بیش از یک مکان داشته باشید ، مجموعه ای از مکانهایی که به طور مرتب با آنها ملاقات می کنید ، یا مکانهای مهم تکراری رویداد) این ویژگی عالی است.

Resurrect بسیاری از ویژگیهای عالی دیگر را که در زیر آورده ایم مانند گزینه های سفارشی سازی زیادی (نقشه های رنگی ، پیش زمینه ها ، قلم ها و غیره). علاوه بر این ، کار با اسناد مضمون آنلاین ، شامل داده های نمونه و پشتیبانی عالی که از کارمندان ChurchThemes.com دریافت خواهید کرد ، آسان است. این به علاوه موارد دیگری است که باعث می شود رستاخیز یک تم عالی برای هرگونه غیر انتفاعی باشد!

12. مايشا

تم وردپرس خیریه Maisha

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Maisha یک وردپرس خیره‌کننده خیره‌کننده و غیرانتفاعی است که دارای ویژگیهایی برای اهدای عضو ، ادغام خبرنامه ، شبکه اجتماعی BuddyPress و فروشگاه WooCommerce است. بهترین استفاده از این موضوع آسان برای استفاده است ، بنابراین وب سایت خیریه شما می تواند در اسرع وقت کار کند. این موضوع با پشتیبانی کامل از افزونه محبوب Give WP ساخته شده است. این بدان معناست که می توانید کمکهای خیریه ای را از طرف مشتریان خود درست در وب سایت خود جمع آوری کنید. آیا می خواهید برای جمع آوری کمک مالی محصولات یا خدمات ارائه دهید؟ مشکلی نیست – Maisha همچنین با WooCommerce سازگار است ، بنابراین می توانید به راحتی فروشگاه آنلاین خود را بسازید.

هنگام استفاده از این موضوع می توانید به راحتی از شخصی سازی زنده وردپرس شخصی سازی کنید. از گزینه هایی برای طرح ، اسلایدها ، ویدئو ، آرم ، طرح رنگ و موارد دیگر برای طراحی وب سایت خود متناسب با برند خود استفاده کنید. موضوع همچنین ترجمه آماده است و پشتیبانی RTL را شامل می شود ، بنابراین باید با بیشتر زبانها عالی عمل کند.

13. قانونگذار

موضوع خیریه قانونگذار قانون وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

قانونگذار یک سبک وردپرس قدرتمند سیاسی است که مناسب سیاستمداران و سازمان های دولتی است. 6 پوسته رنگی ، طراحی پاسخگو ، قالب صفحه های سفارشی ، ادغام MailChimp ، اوراق بهادار و گالری های فیلتر شده ، رویدادهای سفارشی و موارد دیگر فقط چند مورد از گزینه های بسیار جذاب با این موضوع هستند.

14. کلیسای واقعی

تم-chuch-charity-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

کلیسای واقعی یک تم وردپرس مذهبی با کشیدن و رها کردن است که برای هر کلیسا ، اجتماعی یا گروه های دیگر عالی خواهد بود. این موضوع شامل بسیاری از گزینه های عالی است که ایجاد وب سایت سازمان شما را آسان می کند. برای شروع فقط کافی است از ویژگی های داخلی برای فونت های سفارشی ، 3 چیدمان وبلاگ ، 6 چیدمان پاورقی ، رنگ های نامحدود ، ستون های فرعی نامحدود و تعداد زیادی نوع پست سفارشی استفاده کنید..

15. هدیه دهید

Giveahand-Charity-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Give A Hand یک موضوع خیریه خلاقانه و غیر انتفاعی وردپرس است که دارای ویژگی های جسورانه است. سازنده drag & drop بسیار آسان برای استفاده است ، اسلایدرهای اختلاف منظر سفارشی صفحات شما را از هم جدا می کنند ، ادغام اجتماعی باعث می شود خوانندگان شما این کلمه را در مورد علت شما گسترش دهند و پشتیبانی از اهداء پی پال به این معنی است که می توانید بودجه مناسب را از طریق خود جمع کنید. سایت.

16. برخیز

افزایش یافته-کلیسا-خیریه-وردپرس-موضوع

Risen یک تم وردپرس کلیسا انعطاف پذیر و غیر انتفاعی است که در Themeforest موجود است. این موضوع مملو از ویژگی های عالی مانند چندین طرح رنگی ، بایگانی خطبه ، فونت های سفارشی ، ابزارک های سفارشی و موارد دیگر است تا بتوانید برای مطابقت با ماموریت خود یک وب سایت ایجاد کنید. موضوع پاسخگو است ، بنابراین در دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه بسیار عالی به نظر می رسد. می توانید از بین سبک یا رنگی تیره انتخاب کنید ، از میان صدها قلم دلخواه انتخاب کنید و حتی یک پس زمینه سفارشی را بارگذاری کنید (یا از بین رنگ های نامحدود انتخاب کنید). به این ترتیب به هیچ وجه می توانید ظاهر سفارشی ایجاد کنید.

یکی از بهترین ویژگی های Risen نوع خطبه خطبه (یا چند رسانه ای) است. این نوع ارسال از بسیاری از قالب های رسانه ای پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید برای جماعت ، پیروان و اعضای خود اطلاعات لازم را برای جماعت ، پیروان و اعضای خود در هر زمان که دوست دارند به وب سایت خود اضافه کنید. فیلم ها ، فایل های صوتی ، بارگیری های MP3 و حتی PDF را بارگذاری کنید. می توانید خطبه ها ، دعاها ، فیلم های رویداد و هر چیز دیگری را که دوست دارید به اشتراک بگذارید ، یا فکر می کنید خوانندگان شما جالب باشند.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه تقویم رویدادهای کلیسا است. در اینجا می توانید زمان خدمات خود ، برنامه های ویژه ، ساعات اداری ، فرصت های داوطلبانه و موارد دیگر را اضافه کنید. همچنین ، ابزارک های سفارشی Risen می توانند پیوندهای سریع به تقویم ، موعظه ها و رویدادهای خود را در هر صفحه آسان کنند تا خوانندگان شما همیشه بدانند چه موارد جدید و چه اتفاقی می افتد.

17. خیریه WP

موضوع خیریه WP وردپرس

Charity WP موضوعی ممتاز وردپرس است که به طور خاص برای افراد غیرانتفاعی ، سازمانهای غیردولتی ، خیریه ها یا کمپین های جمع آوری سرمایه ایجاد شده است.. این موضوع در حال حاضر شامل 1 کلیک وارد کننده نسخه ی نمایشی است. موضوع همچنین شامل 6 نسخه نمایشی صفحه اصلی است, یک سیستم اهدای اهدا قوی ، مدیریت رویدادها ، ساعت شمارش معکوس ، فهرست انتخاباتی جداگانه و یک نوار پیشرفت برای شما و سرمایه گذار خود که باید دنبال کنید. و یک دکمه “اهدا اکنون” همیشه برای کلیک بازدید کنندگان آماده است. از آنها فقط اطلاعات ساده ای خواسته شده است و می توانید از طریق روشهای پرداختی مانند Paypal ، Stripe یا AuthorizeNet سرمایه خود را دریافت کنید. خیلی سریع و راحت!

18. پنا

تم وردپرس خیریه و غیرانتفاعی پنا

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Pena با موضوع خیریه همه کاره ، مدرن و آسان برای استفاده و الهام گرفته از مستند “زندگی در یک دلار” است. بنابراین نسخه ی نمایشی Theme با استفاده از محتوای واقعی مرتبط با مستند و رسالت آن ساخته شده است. امیدواریم که این امر به گسترش کلمه نیز کمک کند و از این طریق از این امر بزرگ پشتیبانی کند. اگر این موضوع موفق شود حداقل یک نفر را برای کمک و اهدای این دلیل نجیب انگیزه دهد ، ما را بسیار خوشحال می کند.

تم با استفاده از ویژگی های استاندارد وردپرس ساخته شده است. صفحات ، پست ها ، ابزارک ها ، صفحات کودک و غیره. برای ایجاد طرح های ارائه شده در نسخه ی نمایشی نیازی به پلاگین سازنده صفحه سنگین نیست. پنا چیدمان های مختلف وبلاگ ، گزینه های مختلف هدر ، گزینه های رنگی گسترده و موارد دیگر را ارائه می دهد. این همراه با بسیاری از قالب های صفحه زیبا. موضوع به صورت بصری از افزونه Give (افزونه) محبوب ترین ، انعطاف پذیر و آسان برای استفاده از افزونه وردپرس برای پذیرش کمک های مالی پشتیبانی می کند.

19. غیرانتفاعی

ارگانیک-غیرانتفاعی-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع غیرانتفاعی توسط تم های ارگانیک گزینه بسیار خوبی برای بسیاری از افراد غیرانتفاعی است. هدرها و پیش زمینه های سفارشی و گزینه های متعدد صفحه اصلی ، راهی آسان برای برجسته کردن وب سایت شما به شما ارائه می دهند.

20. ارتفاع

موضوع خیریه Elevation ، غیر انتفاعی و جمع آوری سرمایه وردپرس

ارتقاء یک موضوع عالی برای وب سایت های خیریه. برای ساده سازی روند ساخت یک وب سایت عالی ایجاد شده است. موضوع مناسب برای ساخت یک وب سایت غیرانتفاعی است به علاوه دارای بسیاری از ویژگی های قابل تنظیم و انعطاف پذیر است. به عنوان مثال ، علل اصلی ، گالری عالی ، بخش رویداد ، بخش شریک و غیره. نویسندگان موضوع آن را با یک دکمه کار اهدای PayPal نیز ادغام کرده اند. بازدید کنندگان شما می توانند هر مبلغی را با پی پال اهدا کنند. بیشترین بخش و ویژگی های لازم را برای یک وب سایت خیریه یا جمع آوری کمک های مالی دریافت خواهید کرد.

رویدادهای آینده را در صفحه اصلی خود به نمایش بگذارید و مخاطبان خود را برای حضور در آن دعوت کنید. لازم است چهره های واقعی را پشت یک سازمان خیریه یا غیرانتفاعی نشان دهید ، بنابراین موضوع دارای یک بخش داوطلبان اضافه شده است. با استفاده از یک نوع پست سفارشی توسعه داده شد. به اندازه نیاز خود اضافه کنید و آنها را در صفحه اصلی به نمایش بگذارید. همچنین گزینه ای برای فیلم در صفحه اصلی وجود دارد. اگر یک فیلم رسمی دارید ، این ایده خوبی است که آن را برای دیگران قابل مشاهده کنید. آن را در وب سایت اشتراک گذاری ویدیو مانند YouTube یاVimeo بارگذاری کنید و سپس پیوند را به صفحه ویدیوی خود برای صفحه اصلی اضافه کنید.

21. ویرایش سریع خیریه

خیریه ویرایش سریع موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

خیریه یک ویرایش سریع موضوع وردپرس است که توسط Templatic ایجاد شده است. این موضوع آسان برای استفاده به شما امکان ایجاد یک وب سایت سفارشی را در عرض چند دقیقه می دهد. موضوع خیریه QuickEdit از Templatic به لطف سازنده بصری آسان که به شما امکان می دهد با یک کلیک یک دکمه ، چیدمان ها ، رنگ ها و سایر عناصر صفحه را تغییر دهید ، منبع خوبی برای هرگونه غیر انتفاعی است. بدون برنامه نویسی لازم است! به علاوه ، سازگاری WooCommerce اضافه شده به این معنی است که شما می توانید محصولات را بفروشید یا کمکهای مالی را مستقیماً از طریق وب سایت خود بپذیرید. دیگر ویژگی های تم عالی شامل پشتیبانی WPML برای ترجمه زبان ، جداول قیمت گذاری ، اوراق بهادار ، تعداد بلوک سازنده صفحه ، ادغام خبرنامه ، پیوندهای اجتماعی و موارد دیگر.

22. بنیاد

بنیاد-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

بنیاد توسط تم های سازمان یافته یک موضوع غیر انتفاعی است. این موضوع دارای یک خبرنامه عالی و نوار اهدا در صفحه اصلی است ، همچنین در گزینه های صفحه شامپو ، سئو و صفحه کارمندان ساخته شده است. موضوع همچنین ترجمه آماده است و همراه با ابزارک های سفارشی و رسانه های اجتماعی یکپارچه.

23- بشردوستانه

موضوع دوستانه وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Philanthropy یک چشم انداز وردپرس با حق بیمه غیر انتفاعی و جلب سرمایه گذاری چشمگیر است که توسط ThemeFuse ایجاد شده است. این موضوع راهی عالی برای بدست آوردن پشتیبانی و تأمین بودجه از علت شما است – این که صرفه جویی در نهنگ ها ، ساخت چاه ها یا ارائه کمک های بشردوستانه بنیادی عالی برای وب سایت شما است. قالب های صفحه شامل و آسان برای استفاده از چارچوب فیوز ، اضافه کردن محتوا و عناصر مضراب بودن موضوع را آسان می کند.

علاوه بر این ، Philanthropy شامل اسلایدهای دلخواه زیبا است ، بنابراین می توانید عکسهای الهام بخش را به صفحه اصلی ، صفحات اهدای عضو و موارد دیگر اضافه کنید. و صحبت از کمکهای مالی ، این موضوع شامل الگوهای صفحه اهدای مفید است که در آن می توانید پروژه های سازمان ، اهداف ، اهداف خود را اضافه کنید ، در گالری ها ، سطح فعلی بودجه خود را به نمایش بگذارید و پیوندهایی به پی پال را برای جمع آوری هر آنچه که خواننده های شما قادر به ارائه هستند ، شامل شود. تمام اینها نیست ، این موضوع همچنین کاملاً پاسخگو است و شبکیه چشم آماده است ، شامل کدهای کوتاه زیادی است ، دارای تقویم رویدادهای مفید (با قابلیت وقایع تکراری) ، گزینه های رنگ نامحدود (فقط برای پیدا کردن سایه مناسب خود از انتخاب رنگ استفاده کنید) ، از فونت های Google پشتیبانی کنید و بیشتر.

24. اکو طبیعت

موضوع Eco Nature WordPress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Eco Nature یک نوع اکولوژی و محافظت درخشان و شاد است و از نوع محافظ وردپرس باکیفیت از Themeforest است. این موضوع برای کمک به شما در گسترش این کلمه با سهولت در طراحی وب سایت شخصی شما ایجاد شده است. از انواع پست های سفارشی موجود برای پروژه ها ، پروفایل ها و موارد دیگر برای افزودن محتوا به صورت جفی استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگیهای عالی Eco Nature ، داخلی داخلی پشتیبانی PayPal و WooCommerce است. این بدان معناست که می توانید دکمه های اهدای PayPal را به پروژه های خود اضافه کنید ، همچنین فروشگاه آنلاین خود را برای جمع آوری کمک مالی راه اندازی کنید..

موضوع می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. شما می توانید طرح های وب سایت یک یا چند صفحه ای ایجاد کنید ، از کد های کوتاه برای اضافه کردن سبک زیادی استفاده کنید (99 کد کوتاه برای مواردی مانند پیشخوان ها ، فراخوان ها ، نمادها و غیره وجود دارد) ، ایجاد فرم های سفارشی برای پرسشنامه ها و فرم های تماس ، و حتی ابزارهای سفارشی را برای Flicker ، Facebook ، Twitter و موارد دیگر اضافه کنید.

25. مدافع

طرفداری-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Advocate یک موضوع وردپرس غیر انتفاعی در ThemeForest است. این موضوع برای همه نوع افراد غیرانتفاعی – از جمله آژانس های محیط زیست ، وابستگی های سیاسی ، خیریه ها ، فعالان و موارد دیگر – عالی است. چند مورد از قابل توجه ترین افزونه های تقویم رویدادها ، صفحه اهدای عضو ، بسیاری از طرح های گالری و نمونه کارها و گزینه های رنگ نامحدود.

26. کاندید

موضوع وردپرس نامزد

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

نامزد یک موضوع وردپرس با حق بیمه سبک مدرن و حرفه ای است. این موضوع برای ترویج یک شخصیت سیاسی ، خیریه ، غیرانتفاعی یا مبارزات انتخاباتی مناسب خواهد بود. به سادگی نصب کنید ، محتوای خود را اضافه کنید و آماده رفتن هستید!

از ویژگی های عالی این موضوع افزونه های یکپارچه است. WooCommerce CrowdFunding System این گزینه را به شما می دهد تا کمپین ها و پروژه های خود را به فروشگاه WooCommerce خود اضافه کنید. به علاوه با ویژوال آهنگساز و فرم آسان برای ویژوال آهنگساز می توانید هر صفحه ، ارسال یا فرم موردنیاز خود را ایجاد کنید – از پروفایل نامزد گرفته تا برنامه های کارکنان. سایر ویژگی های تم شامل تعداد زیادی قالب صفحه ، ویجت های سفارشی و کد کوتاه ، ادغام فونت های نمادین ، ​​پشتیبانی از MailChimp و موارد دیگر.

27. OrganicWeb

ارگانیک wwe-charity-wordpress-theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Organic Web یک موضوع زیست محیطی در ThemeForest است. ابزارکهای سفارشی برای تبلیغات و کمکهای مالی به حداکثر رساندن جمع آوری پول غیرانتفاعی شما کمک می کند ، و انواع صفحه و کد های سفارشی به شما امکان می دهد سایتی را که لازم دارید تهیه کنید کشویی که به صورت خودکار در صفحه اصلی ایجاد شده است یکی دیگر از ویژگی های عالی است.

28. مادام العمر

زندگی-جمع آوری کمک های مالی-خیریه-وردپرس-موضوع

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Lifeline NGO یک موضوع پاسخگو وردپرس از Themeforest است که می توانید از آن برای خیریه ، کلیسا یا وب سایت غیرانتفاعی استفاده کنید. با ویژگی های عالی از جمله Premium Revolution Slider ، 8 طرح بندی صفحه اصلی ، و ادغام WooCommerce می توانید هر سایتی غیرانتفاعی مورد نیاز خود را ایجاد کنید.

29. ناجی

منجی-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

منجی توسط ThemeBuddies یک موضوع غیر انتفاعی بسیار جذاب است. ویژگی های کلیدی شامل یک نوار لغزنده برجسته ، وبلاگ رویدادها (با تاریخ های سفارشی) ، یک فرم تماس داخلی و یک صفحه پنل مدیریتی سفارشی است. گالری های متعدد و ابزارک های سفارشی نیز گزینه های خوبی در این موضوع هستند.

30. کمک وردپرس

کمک-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع وردپرس غیر انتفاعی وردپرس در Themeforest یک موضوع عالی غیر انتفاعی و خیریه است. این تم خیره کننده دارای بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد – کمک هزینه ، تماس با اقدام ، جعبه هشدار اضطراری و موارد دیگر. گزینه های رنگی نامحدود و پنل مدیریت عالی (با استفاده از افزونه OptionTree) این موضوع را در بالای صفحه قرار داده و به شما امکان می دهد سایت خود را به طور کامل سفارشی کنید.

31. کمپین

کمپین-خیریه-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع مبارزات سیاسی WordPress در ThemeForest با سبک ها و ویژگی های عالی بارگذاری شده است. موضوع همراه با تقویم وقایع و ضبط ایمیل WP است. گزینه هایی از قبیل 6 پس زمینه ، 4 طرح رنگی ، 2 سبک بدنه و ترکیب بیشتر برای تغییر این سبک و سبک به دلخواه خود آسان است.

32. بیت لحم

موضوع وردپرس کلیسای بیت لحم

Bethlehem یک وردپرس کلیسایی است که می تواند توسط مؤسسات غیرانتفاعی و خیریه برای جمع آوری کمک های مالی یا کارآفرینان اجتماعی برای جمع آوری پروژه های خود با استفاده از Give که افزونه وردپرس برای مدیریت کمک های مالی است ، استفاده شود. صاحبان فروشگاه ها می توانند برای فروش آنلاین محصولات با استفاده از WooCommerce از آنها استفاده کنند. این می تواند توسط شرکت های مدیریت رویداد برای لیست و مدیریت رویدادهای خود با استفاده از تقویم رویدادهای قبیله استفاده شود. به علاوه موضوع همچنین ویژگی های مرتبط با کلیساها مانند خطبه ها ، وزارتخانه ها ، داستان ها و تیم را ارائه می دهد. و آن را با 3 نسخه ی نمایشی مختلف با 8 سبک هدر مختلف و 3 سبک بالا و پایین ارائه می دهد.

33. برکت

تم وردپرس کلیسای برکت

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

برکت یک موضوع وردپرس مذهبی و غیرانتفاعی است. عناصر اصلی این موضوع تقویم رویدادهای نفیس و ماژول اشتراک خبرنامه بی پایان مفید است. برای هر سازمانی ، مهم است که همه را درگیر خود کنیم و مطمئن شوید که دسترسی آسان به برنامه دارند. این تضمین می کند که به موقع سوپ ، کمکهای مالی ، حراجی ها ، جلسات ، تمرینات لباس – هر آنچه که باشد. برکت ساخت تقویم رویداد فقط برای همین مناسب است. می توانید برای هر رویداد ، تمام اطلاعات مرتبط را اضافه کنید – تاریخ ، زمان ، مکان (یک نقشه نقشه) ، و غیره. این یک ویژگی عالی است که می خواهید از آن استفاده کنید!

علاوه بر این ، نعمت با مشترکین نامه ای همراه است تا اعضای خود را در مورد اخبار و رویدادهای فعلی آگاه سازد. شما به راحتی می توانید از طریق ایمیل برای اطلاع اعضای یک رویداد جدید ارسال کنید ، زیرا مشترک با برنامه رویدادها یکپارچه است. بسیاری از ویژگی های عالی نعمت تعداد زیادی کد کوتاه ، انواع پست ، ابزارک و صفحه گزینه های گزینه تم پیشرفته برای شخصی سازی موضوع است. برکت همچنین شامل کشویی Revolution و کشویی Flex است – هر دو کشویی بسیار قدرتمند و مفید. به علاوه برکت کاملاً پاسخگو ، بومی شده و با سازنده فرم تماس است.

34. حماسه

حماسه-کلیسا-وردپرس-تم

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

موضوع حماسه کلیسا توسط تم های سازمان یافته یک موضوع پاسخگو بسیار جذاب است که با کلیساها در ذهن طراحی شده است. ابزارک های سفارشی برای پادکست ها ، ادغام شامپاین نامه نامه و یک فایل ترجمه شده محلی ، توزیع پیام شما را آسان می کند.


امیدوارم که موضوع ایده آل برای وب سایت های خیریه ، غیرانتفاعی ، کلیسایی یا سیاسی خود پیدا کنید. اگر از هر یک از این مضامین استفاده کرده اید به ما اطلاع دهید که در مورد آن چه می کنید (یا نمی خواهید). و اگر موضوعی را از دست دادیم ، در بخش نظرات یک یادداشت برای ما بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map