30+ بهترین موضوعات وردپرس دایرکتوری برای سال 2020

بهترین مضامین و لیست های دایرکتوری وردپرس

وردپرس هنگام ساختن وب سایت فواید زیادی را ارائه می دهد: آسان ، کاربرپسند است ، به علاوه بسیاری از تم ها و پلاگین های با کیفیت زیادی برای اضافه کردن هر ویژگی قابل تصور وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید مجموعه ای از لیست های آنلاین ایجاد کنید ، لیست زیر بهترین فهرست های تم وردپرس پر از گزینه های عالی برای انتخاب است..


بسیاری از مضامین دایرکتوری موجود در رابطه با موضوعات متنوعی مانند رویدادها ، جشنواره ها ، تبلیغات ، مشاغل ، جهانگردی ، انتشارات ، املاک و مستغلات ، بازار و غیره وجود دارد. ، نظرات ، بررسی ها ، نقشه های Google و موارد دیگر.

اما این سؤال پیش می آید ، چگونه می توان مضامین مربوط به WordPress را برای ساختن یک فهرست راهنما اختصاصی یافت؟ بسیاری از بازارها و منابع موجود به صورت آنلاین وجود دارند که می توانند مضامین مفید وردپرس را برای پروژه خود فراهم کنند. اما فکر کردیم که مشکل را برای شما نجات می دهیم و بهترین ها را برای شما پیدا می کنیم.

ما برای یافتن مضامین مورد علاقه خود ، برخی از بازارهای برتر وردپرس را جستجو کردیم. در اینجا مجموعه ما از 30+ فهرست برتر وردپرس و لیست موضوعات موجود در سال 2019 قرار دارد.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. فهرست

دایرکتوری موضوع وردپرس: بهترین تم های وردپرس دایرکتوری

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این چارچوب انعطاف پذیر دایرکتوری وردپرس ایجاد یک فهرست وب سایت یا وب سایت سبک لیست را آسان می کند. با گزینه هایی برای نمایش دسته ها ، پین های نقشه ، نمایه کاربر ، سفارشی سازی ، پشتیبانی از تلفن همراه و بیش از 15+ تم کودک سبک طاقچه موجود در دایرکتوری چیزی برای همه وجود دارد. دایرکتوری یک راه حل کامل دایرکتوری است که درون یک قالب وردپرس بسته بندی شده است که توسط Templatic ایجاد شده است. این موضوع شامل افزونه ها و مضامین کودک است که استفاده از آن را برای انواع فهرست ها و اهداف مبتنی بر مکان ، برای شما آسان می کند.

دایرکتوری شامل افزونه برنامه Tevolution core است که از افزونه ها ، افزونه لیست فهرست ها و افزونه پشتیبانی چند شهر پشتیبانی موقعیت مکانی (همه از Templatic) پشتیبانی می کند. با استفاده از این افزونه ها ، موضوع وردپرس Directory به شما می دهد تا رویدادهای جهانی ، لیست ها ، جلسات و موارد دیگر را در سراسر جهان مدیریت کنید.

این موضوع می تواند به راحتی برای بسیاری از وب سایت های مختلف استفاده شود – مانند یک شرکت رویدادها با تبلیغات در چند شهر یا کشور. یا برای یک وبلاگ مسافرتی که بهترین مکان های غذا ، نوشیدن و خوابیدن در شهرهای مختلف را نشان می دهد. یا یک شرکت گردشگری که تورهای مختلف یا سفرهای مختلفی را در مکان عجیب و غریب ارائه می دهد. این موضوع همچنین می تواند یک وب سایت عالی در زمینه لیست املاک و مستغلات ایجاد کند – و بخش رویدادها می تواند برای نمایش خانه های باز استفاده شود. یا یک موسسه خیریه می تواند از این موضوع برای به اشتراک گذاشتن چیزهای جدید درباره جمع آوری سرمایه های آینده ، پیاده روی های اجتماعات یا راهپیمایی ها و موارد دیگر استفاده کند. امکانات فقط به تخیل شما محدود است.

2. FindMe

FindMe - موضوع فهرست دایرکتوری

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

با FindMe می توانید لیست های عالی را برای ایجاد فهرست آنلاین خود ایجاد کنید. با داشتن قابلیت های لیست بندی قدرتمند ، استفاده از کد کوتاه ، یک وبلاگ کامل ، پشتیبانی از تجارت الکترونیکی ، گالری ها ، نمونه کارها ، هدر ثابت یا چسبنده ، پشتیبانی از ترجمه ، نقشه های Google و قلم ها ، به علاوه FindMe یک موضوع دایرکتوری عالی است..

آنچه باعث برجسته شدن این تم می شود ویژگی های باورنکردنی است. یک جستجوی پیشرفته با پشتیبانی از کلمات کلیدی ، مکانها ، آدرس (با گزینه شعاع) ، دسته ها و برچسب ها برای کاربران آسان می شود تا آنچه را که می جستند پیدا کنند. سپس طرح بندی های زیبایی با گزینه های چرخ فلک ، سنگ تراشی یا جعبه ای برای برجسته کردن لیست های شما وجود دارد. و ورود اجتماعی مفید و ثبت نام کاربر ، دسترسی به سایت شما را برای خواننده آسان می کند.

اما صبر کنید – چیزهای بیشتری وجود دارد FindMe با سازگاری کامل برای افزونه WP Manager ساخته شده است ، پشتیبانی از OpenTable (فقط در شناسه خود برای فرم رزرو درج کنید) و آماده استفاده از آن با افزونه WooCommerce Paid List است. با استفاده از FindMe می توانید به سرعت به لطف آنها ، روش های زیادی را برای کسب درآمد از فهرست خود به سرعت تغییر دهید..

3. ویزی

موضوع فهرست دایرکتوری Finder Business Finder and Looking Business

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Wyzi یک موضوع دایرکتوری حق بیمه است که به دنبال کسانی است که به دنبال ایجاد یاب شغلی ، فهرست خدمات یا سایت سبکی دیگر هستند. این موضوع مملو از ویژگی های قدرتمند برای مشاغل برای اضافه کردن لیست های خاص ، جدید ، به روز رسانی ها ، رویدادها و حتی جای خالی شغل های خود است. در عین حال ، Wyzi قابل استفاده است. برای شروع فقط از نصب 1 کلیک استفاده کنید. سپس به سادگی از بین 2 چیدمان خیره کننده ، زمینه های ارسال لیست خود را شخصی سازی کنید ، فرم ثبت نام را طراحی کنید ، بسته های اشتراک یا خدمات خود را اضافه کنید (Wyzi حتی با WooCommerce سازگار است) ، تقویم رزرو (و کمیسیون های مدیر) را فعال کنید و در اصل آماده هستید برو.

سایر ویژگی های موضوع شامل هدر های تصویر یا نقشه ، لیست های تأیید شده ، جستجوی سفارشی ، جغرافیایی ، یکپارچه سازی YouTube ، پشتیبانی ترجمه و WP Bakery Page Builder برای انعطاف پذیری نهایی.

4- لیست کنید

موضوع فهرست وردپرس را لیست کنید

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Listify یکی از تم های پرفروش و بهترین فهرست وردپرس موجود است. چرا؟ این برنامه همه چیز را برای ساختن یک لیست دلخواه و سایت دایرکتوری کامل با برچسب ها ، بررسی ها ، موارد دلخواه ، مناطق ، تماس لیست ، جغرافیایی و حتی آمار دارد. کیت سبک موجود و سازنده طرح کشیدن قطره ، سفارشی سازی را به نسیم تبدیل می کند. به علاوه ویژگی های قدرتمند برای ارسال / ادعای لیست ، اشتراک ، تبلیغات ، رزرو و دسترسی پولی ، تبدیل دایرکتوری شما به یک تجارت آسان است.

این موضوع به افزونه WP Job Manager و WooCommerce رایگان متکی است تا بتواند یک لیست کیک را به لیست ها و محصولات اضافه کند. علاوه بر این ، Listify از تعدادی از افزونه های فوق العاده رایگان و حق بیمه پشتیبانی می کند تا قابلیت های بیشتری را نیز به شما اضافه کند. از فرم های جاذبه برای ایجاد فرم های تماس دلخواه زیبا ، یا OpenTable برای افزودن ویجت رزرو در لیست رستوران های خود استفاده کنید ، یا حتی از طریق WooCommerce یا برنامه افزودنی نظرات مدیر WP Job Manager اضافه کنید. هنگامی که شروع به افزودن افزونه ها می کنید ، آسمان حد آنچه را که نمی توانید با Listify انجام دهید ، است.

سایر ویژگی های تم فوق العاده شامل پس زمینه های ویدیویی ، نقشه های لیست ، تعداد زیادی ابزارک ، ادغام اجتماعی ، منوهای دوتایی ، پوسته های رنگی و موارد دیگر. به نسخه ی نمایشی نگاهی بیندازید تا با استفاده از Listify ، ایده هایی را برای وب سایت سبک فهرست بعدی خود کسب کنید.

5. لیست کردن نرم افزار

لیست بندی تم دایرکتوری وردپرس نرم افزار: بهترین تم های وردپرس دایرکتوری

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ListingPro یک دایرکتوری مدرن با موضوع WordPress است که قابلیت استفاده آسان از ویژگی های آن را دارد و آن را به گزینه ای عالی برای هر وب سایت فهرست پوشه تبدیل می کند. بازدید کنندگان عاشق جستجوی شعاع “در نزدیکی من” ، موقعیت مکانی پیشنهادی در نزدیکی آنها ، مرتب سازی پیشرفته و تجربه موبایل مانند تلفن همراه هستند. موضوع شامل پشتیبانی از ویژگی های مفید از جمله ارسال های جلویی کاربران ، ادغام خبرنامه و رسیدگی به پرداخت داخلی است.

از همه بهتر – با ListingPro نیازی به خرید پلاگین های اضافه شده ندارید. همه نیازهای شما گنجانده شده است. توسعه دهندگان ListingPro می خواستند چیزی را ایجاد کنند که کاربران بتوانند بدون نگرانی در مورد افزونه های اضافی برای ساختن یک سایت فهرست بندی فهرست ، چیزی را خریداری کنند. و آنها دقیقاً همین کار را کردند. آنها یک افزونه مگا قدرتمند همه در یک ایجاد کردند تا به کاربران امکان اضافه کردن لیست از جلو و عقب را بدهند ، کاربران می توانند یک لیست را از جلو دریافت کنند و سرپرست می تواند از باطن بپذیرد یا رد کند ، سرپرست می تواند درآمد ایجاد کند با شارژ کاربران در هنگام به روزرسانی در لیست پرداخت یا حتی هنگامی که دوست دارند لیست خود را از طریق سیستم تبلیغات استاندارد صنعت داخلی تبلیغ کنند.

6. دایرکتوری+

دایرکتوری + لیست ها و دایرکتوری موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

دایرکتوری + یک موضوع وردپرس است که برای اجرای انواع صفحات زرد استفاده می شود زیرا از مجموعه ای از لیست بندی های لیست پشتیبانی می کند. بدایرکتوری آنلاین خود را از مغازه ها ، رستوران ها ، پیاده روی های پیاده روی ، پارک ها یا هر چیز دیگر را بیابید.

این موضوع استفاده چند منظوره را برای نوع دیگری از پورتال دایرکتوری ارائه می دهد. با استفاده از این موضوع ، هرکسی به راحتی می تواند فهرست پورتال دایرکتوری آنلاین را با موارد طبقه بندی شده از هر نوع تنظیم کند – شرکت ها ، فروشگاه ها ، وب سایت ها و غیره. سفارشی سازی نیز به لطف صفحه سازنده AIT صفحه ساز آسان است. این امر به شما کمک می کند تا نه تنها با ساختن وب سایت دایرکتوری بعدی خود ، بلکه با هر تنظیمات مهمی که باید تنظیم کنید.

با استفاده از این موضوع می توانید هدر خود را ایجاد کنید ، یا نقشه ای را انتخاب کنید (با چندین نوع نمایش) یا می توانید از یک نوار لغزنده استفاده کنید – کشویی آسان ساخته شده توسط Ait Themes یا 3rd party slider Revolution. بستگی دارد به شما! با Directory + Theme می توانید یک تجارت آنلاین عالی در شهر یا ایالت خود ایجاد کنید. فقط به ایده ای که علاقه مندید فکر کنید و سپس از Directory + برای اجرای آن استفاده کنید!

7. لوئیزیانا

تم لیست وردپرس پاسخگو لیست بندی لوئیزیانا

این موضوع باعث می شود ساختمان و مدیریت دایرکتوری شما آسان شود. موضوع با استفاده از یک طراحی تمیز و حداقل پاسخگو برای خواندن لیست های شما آسان است. به علاوه با ویژگی های حق بیمه اضافه شده مانند سازنده صفحه ویژوال کامپوزر ، 100 عنصر ساختمان صفحه 100+ ، 20+ صفحه از پیش تعریف شده ، 3 سبک چیدمان ، 3 سبک هدر ، سازنده پاورقی ، وارد کننده نسخه ی نمایشی آسان و موارد دیگر بسیاری از گزینه های ساخت دایرکتوری عالی وجود دارد.

8. EVE (رویدادها)

موضوع وردپرس دایرکتوری رویدادها

این یک موضوع دایرکتوری وردپرس برتر است که به طور خاص برای لیست رویدادها طراحی شده است تا کاربران بتوانند به راحتی دریابند که چه اتفاقی می افتد ، چه زمان و کجاست. در این موضوع از WooCommerce and Manager Listing استفاده شده است تا لیست های شما از گزینه های پیشرفته برای رتبه بندی ستاره ها ، بررسی ها ، ارسال های جلویی ، بسته ها ، قیمت گذاری و موارد دیگر پشتیبانی کند..

9. قابل ذکر است

فهرست دوستانه فهرست وردپرس: بهترین تم های وردپرس دایرکتوری

این یک فهرست دایرکتوری وردپرس با کیفیت است و موضوع فهرست گزینه های سریع فیلتراسیون داده ها را در یک طرح ارائه می دهد و کاربر را قادر می سازد تا دسته جستجو شده خود را در لیست یا فهرست قرار دهد. با گزینه های منحصر به فرد مانند نمادهای دسته بندی ، رتبه بندی ها ، فراخوان ها ، بوک مارک ها و موارد دیگر ، این موضوع یک انتخاب عالی برای هر فهرست است.

10. دایرکتوری سازنده نرم افزار

دایرکتوری ساز Pro Pro WordPress Theme

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Directory Builder یک تم وردپرس مؤثر است که برای آگهی ها ، رویدادها و هر لیست دیگر برای افزودن به دایرکتوری ایجاد شده است. این برنامه ویژگی های زیادی را ارائه می دهد که باعث می شود فهرست نهایی لیست در بازار از جمله عناصر لیست مفید ، نقاط تبلیغ ، نظرات ، رتبه بندی ها ، پشتیبانی از رزرو ، ثبت نام / ورود کاربر جلوی صفحه ، نمای شبکه یا نقشه و حتی سازنده صفحه Visual Composer.

11. ListGo

ListGo Directory WordPress Theme: بهترین موضوعات وردپرس دایرکتوری

List & Go یک موضوع دایرکتوری وردپرس کاملاً پاسخگو مبتنی بر یک طرح بندی سبک شبکه است که می تواند برای نمایش انواع لیست ها در سایت شما استفاده شود. این موضوع به لطف 500 فونت Google+ ، انیمیشن های سفارشی CSS3 ، کد کوتاه مفید ، نقشه ها ، اسب های چند منظوره ، پرداخت های حق بیمه / مکرر ، ادغام پیام رسان فیس بوک و موارد دیگر ، امکان نمایش محتوای خلاقانه و مدرن را فراهم می کند..

12. DirectoryEngine

موضوع وردپرس دایرکتوری انعطاف پذیر Directory

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

DirectoryEngine یک تم وردپرس حق بیمه دایرکتوری زیبا و سازمان یافته است که توسط EngineThemes ایجاد شده است. یک سایت دایرکتوری آنلاین جذاب برای رستوران ها ، فروشگاه ها ، مقصد مسافرتی یا هر چیز دیگری ایجاد کنید تا خوانندگان خود نکات مفیدی را در مورد مکانهایی که باید به آنها ارائه دهند را ایجاد کنید..

آیا می دانید بهترین مکان های شهر برای گرفتن یک همبرگر عالی چیست؟ یا شاید شما یک لیست عالی داشته باشید که نمی توانید مقصد توریستی در رم را از دست بدهید. خوب شما باید خرد خود را با دیگران در میان بگذارید! امروزه بیشتر افراد قبل از عزیمت برنامه های سفر خود را تحقیق می کنند ، این بدان معنی است که پتانسیل عظیمی برای فهرست های آنلاین پر از توصیه وجود دارد. امروز خود را با استفاده از موضوع DIECToryEngine شروع کنید ، و این باعث می شود که در هر زمان و در هیچ زمان ، فهرست دایرکتوری آنلاین خود را ایجاد نکنید.

مشت از همه ، موضوع همراه با هزاران قالب داخلی و بلوک های محتوا برای اضافه کردن محتوای شما آسان است. به علاوه ، به عنوان مکانهای اضافه شده به سایت خود می توانید علاوه بر توضیحات سنتی ، علاوه بر توضیحات سنتی ، فیلم ، گالری ، پیوندهای اجتماعی و حتی نقشه اضافه کنید. در هر پست گزینه بارگذاری ورودی های بیشتر نیز وجود دارد ، بنابراین خوانندگان می توانند مکان های مرتبط بیشتری را بدون نیاز به حرکت به صفحه جدید مشاهده کنند. این یک روش عالی برای نگه داری بیشتر بازدید کنندگان در سایت شما است.

سایر ویژگی های تم مرتب شامل یک ویجت سفارشی مکان های برجسته ، پیوندهای سریع برای دوست داشتن یا اشتراک گذاری یک مکان ، جستجوی پیشرفته پیشرفته و موارد دیگر است.

13. جاوو

موضوع Javo Directory WordPress

Javo Directory یک موضوع لیست بندی وردپرس موثر بر اساس ویژوال کامپوزر و ویژگی های کشیدن و رها کردن آن است. موضوع زمینه های متنوع سفارشی ، لیست صفحات ، و سیستم رتبه بندی را برای استفاده در جهت در نظر گرفته شده فراهم می کند. به علاوه Javo دارای پلاگین های ممتازی برای ایجاد صفحه ، لغزنده ها و شبکه ها است.

14. دایرکتوری ویسم

موضوع وردپرس دایرکتوری محلی ویسم

این موضوع در ایجاد لیست طولانی از سایت هایی که در بازارهای روزانه ، فروشگاه های آنلاین کالاهای فیزیکی ، فروشگاه های هدایا و غیره سرو کار دارند مفید است. اضافه کردن زمینه های سفارشی ، فرم های ارسال و پروفایل های عمومی نیز انعطاف پذیری دارد. و با ابزار طراحی جلویی می توانید به راحتی رنگ ها ، قلم ها ، پس زمینه ها و انیمیشن ها را به راحتی تنظیم کنید.

15- لکه بینی

Spotter Universal Directory Listing WordPress

این موضوع دایرکتوری وردپرس برای استفاده در لیست چندین مشاغل مناسب است. این امکان را می دهد تا لیستی از مشاغل مانند املاک و مستغلات ، رستوران ها ، هتل ها ، شغل ها ، نمایندگی های اتومبیل و غیره تهیه کنید.

16. فروشنده

فهرست فروشندگان وردپرس موضوع

با استفاده از این موضوع دایرکتوری وردپرس ، شما را در لیست خریداران و زوج های عروسی سود می کند. این فروشندگان را قادر می سازد لیست تجاری خود را بصورت آنلاین ایجاد کنند تا زوج ها بتوانند عروسی خود را از یک وب سایت برنامه ریزی کنند. این یک روش عالی برای برنامه ریزان عروسی است تا موارد دلخواه خود و مشاغل کوچک را برای گرفتن مواجهه بیشتر با مشتری های عروسی توصیه کنند.

17. MyListing

MyListing Directory & Listing WordPress

موضوع MyListing برای انواع فهرست ها و سایت های فهرست بندی مناسب است. این موضوع شامل ویژگی های مفیدی برای تجارت شما از جمله حق بیمه و ادعای گزینه های لیست ، سفارشی سازی آسان نتایج جستجو ، لیست گزینه های ثبت سفارش خوراک ، انواع فهرست جهانی ، شبکه های اجتماعی و موارد دیگر است. موضوع همچنین با نقشه های Google ، Yoast SEO ، Elementor و Contact سازگار است. فرم 7.

18. راهنمای شهر

راهنمای شهر فهرست دایرکتوری موضوع وردپرس

این موضوع شگفت انگیز وردپرس به شما امکان می دهد راهنمای شهر خود را ایجاد کنید ، به همین دلیل در لیست بهترین تم های وردپرس فهرست ما قرار دارد. این موضوع دارای طراحی پاسخگو ، محیط مدیریت کیفیت و گزینه های جستجوی متعدد نیز هست. این ایده عالی برای نمایش نکات برجسته شهر شما با استفاده از نقشه های سه بعدی ، لغزنده های متحرک ، نمای خیابان ، رتبه بندی ستاره ها و موارد دیگر.

19. SpotGuide

موضوع وردپرس با کارایی بالا SpotGuide

SpotGuide یک موضوع دایرکتوری وردپرس با ارزش است که در لیست عملکردهای سایت تمرکز دارد. این موضوع زمینه های متنوعی دارد که به شما امکان می دهد به راحتی متابوکس های جدید ایجاد کرده و آنها را به طور دقیق لیست کنید. همچنین ، این مزیت را دارد که شما برای اضافه کردن فیلد جدید ، کد منبع را ویرایش نکنید. سایر ویژگی های تم عالی شامل نقشه های پیشرفته Google ، مقایسه لیست ، موارد دلخواه ، بسته ها و اعلان ها است.

20. سوپر لیست

موضوع سوپر لیست وردپرس

موضوع دایرکتوری SuperList شامل ویژگی های کلیدی است که باید در بهترین تم های وردپرس جستجو کنید. مانند مدیر نوع لیست ، ارسال های کاربر جلویی ، بسته های لیست حق بیمه ، کاربری آسان متابوکس ، جمع کننده مکان های Google ، امکان ادعای لیست ، چندین پردازش پرداخت و گزینه های ارزی ، آمار پیشرفته ، بررسی ، جغرافیایی و موارد دیگر. فقط موضوع را نصب کنید ، برای شروع کار از واردکننده نسخه ی نمایشی 1 کلیک استفاده کرده و سپس محتوا را اضافه کنید تا سریعاً فهرست شما شروع شود.

21. DiningEngine

دایرکتوری رستوران DiningEngine موضوع وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

DiningEngine یکی از بهترین تم های دایرکتوری وردپرس است زیرا به طور خاص برای رستوران ها ، کافه ها و سایت های bistro متمرکز و طراحی شده است. این ویژگی های بسیار سفارشی را برای این نوع وب سایت ها ارائه می دهد زیرا شامل جستجوی پیشرفته ، مدیریت آسان رستوران و رویدادها ، ارسال ها ، جزئیات ناهار خوری و موارد دیگر می باشد. خوب چرا امتحانش نکنیم?

22. DocDirect

موضوع راهنمای WordPress دایرکتوری بهداشت و درمان DocDirect

DocDirect یک موضوع مفید دایرکتوری وردپرس است که برای متخصصان مراقبت های بهداشتی طراحی شده است. ساخته شده است که به طور کامل پاسخگو باشد و برای بیماران مفید است برای یافتن لیست مراکز پزشکی آینده نگر ، متخصصان مراقبت های بهداشتی و رزرو وقت ملاقات با پزشکان خود.

23- مواد غذایی

FoodGuide - رستوران و کافه با موضوع وردپرس

رستوران ها ، کافه ها ، کراپرها ، کافه ها ، دلیس ها یا مسافرتی – همه آنها را در پرتال فهرست جدید خود لیست کنید و زندگی را برای همه گردشگران گرسنه (نه تنها) در شهر خود آسان تر کنید! با تشکر از موضوع FoodGuide ، بازدید کنندگان سایت شما بر اساس جوانه های طعم خود محلی برای صرف ناهار انتخاب می کنند.

نحوه سبک عنوان هدر وب سایت خود را انتخاب کنید. می توانید از یک Map Map بزرگ تهیه کنید تا یک صفحه وب ساده و تمیز (با پین های زیبا نشان داده شود که پس از کلیک بر روی آن یک لیست خاص را نشان می دهد) یا نمای نقشه 3D یا اضافه کردن کمی دینامیک با کشویی. امکان انتخاب و سفارشی سازی Easy Slider and 3rd Party Slider Revolution وجود دارد.

موضوع FoodGuide موضوع و فهرست های فوق العاده دایرکتوری ، با تمرکز بر روی کار رستوران ها و خدمات مرتبط است. برای این منظور خاص ، بسیاری از ویژگی های سفارشی و افزونه های دایرکتوری وجود دارد. هر افزونه برای کمک به شما در جستجوی سریعتر و راحت تر و برای مدیریت بهتر لیست ها توسط سرپرست سایت یا صاحبان موارد ایجاد شده است.

یكی از افزونه های دایرکتوری ، افزونه Custom menu menu است. منوی غذا توانایی ایجاد و مدیریت منوهای غذایی فعلی مانند یک منوی روزانه ، a-la-carte یا تاریخ / زمان خاص را محدود می کند. مشکلی برای در دسترس بودن پیشنهاد محدود شما ، مانند پیشنهادهای مکرر ، وجود ندارد. فایده اصلی افزونه Food menu این است که شما هرگز متوقف نمی شوید که یک پیشنهاد محدود یا منوی ویژه را متوقف کنید. منوی غذا آن را برای شما رقم خواهد زد!

24. یاب کسب و کار

یاب مشاغل: فهرست دایرکتوری موضوع وردپرس

Business Finder یک موضوع دایرکتوری بسیار قابل تنظیم با ایجاد صفحه است تا به سبک مورد نظر خود سبک دلخواه خود را طراحی کند – زیرا هر مشتری نیازها و معیارهای خاص خود را دارد که وب سایت جدید وی باید آن را برآورده کند. در Business Finder می توانید استراتژی قیمت گذاری و بازاریابی را با استفاده از بسته ها تنظیم کنید. بسته هایی برای صاحبان موارد / لیست (مشتری شما) ایجاد شده است ، بنابراین می توانید تعداد موارد ، امکان تبلیغ اقلام برجسته و غیره را در این بسته ها تفکیک کرده و قیمت های مختلفی را برای آنها تعیین کنید..

این موضوع به دلیل طراحی پاسخگو و ویژگی های متناسب با آن بی نظیر است. برخی از آنها به طور مستقیم درج شده اند. سایرین از طریق افزونه های توسعه یافته در دسترس هستند. افزونه ها گزینه های جدیدی را برای شما باز می کنند – به عنوان مثال. بررسی آیتم ها توانایی بررسی موارد ذکر شده (توسط کاربران نهایی) را فراهم می کند ، ادعا کردن لیست به صاحب کالا اجازه می دهد تا مالک کالا و موارد دیگر خود را مطالبه و مدیریت کند.!

همچنین امکان نصب یک دروازه پرداخت یا PayPal / Stipe Payment وجود دارد ، بنابراین مشتریان شما برای خدمات شما راحت تر پرداخت می کنند.

Finder Business مانند سایر موضوعات یک موضوع فهرست معمولی نیست. موضوع ارائه می دهد صفحه های مختلف و تغییرات هدر. می توانید از هدر یکپارچه ، تصویر یا یکی از انواع مختلف نقشه استفاده کنید. یک نقشه کلاسیک با پین برای همه موارد موجود ، نمای خیابان یا خیابان و همچنین نمای سه بعدی در دسترس است. این بستگی به شما دارد که کدام گزینه برای شما مناسب تر است.

25. کلاسیرا

Classiera - تبلیغات طبقه بندی شده موضوع وردپرس

Classiera یک تم وردپرس با تبلیغات طبقه بندی شده جدید است که در Themeforest موجود است. این موضوع با یک پنل مدیریت قدرتمند با استفاده از Redux Framework و همچنین یک داشبورد کاربر جلویی منحصر به فرد ساخته شده است. از اینجا کاربران می توانند پست های تبلیغاتی را مدیریت کنند ، ویرایش کرده و موارد جدید ایجاد کنند. Classiera همچنین از پشتیبانی از برنامه های قیمت گذاری و جزئیات سفارش در داشبورد کاربر جلویی برخوردار است.

موضوع همچنین با WPML و سایر افزونه های زبان کاملاً سازگار است. این بدان معناست که می توانید با استفاده از Classiera ، وب سایت طبقه بندی شده چند زبانه خود را بسازید. و با Calassiera می توانید از مدیر طرح Drag & Drop برای اشاره استفاده کنید ، کلیک کنید و سپس هر بخش را از یک صفحه اصلی بکشید و رها کنید. به این ترتیب می توانید یک طراحی نیمه سفارشی را برای وب سایت خود طراحی کنید.

در Classiera می توانید برنامه های قیمت گذاری را با ارز شخصی خود و با هر روش پشتیبانی Woo Commerce راه اندازی کنید. و با موضوع می توانید از LayerSlider یا Image Slider برای هدر خود استفاده کنید. و همچنین تبلیغات جستجوی پیشرفته را با کلمات کلیدی ، دسته بندی ها ، مکان ها ، قیمت حداقل و حداکثر ، شرایط مورد و زمینه های دلخواه اضافه کنید. این موضوع همچنین شامل 650+ فونت های گوگل است که وب سایت شما را به چشم خود جلب توجه می کند ، به علاوه گزینه نمایش دسته بندی های شما با نمادهای جذاب قلم ، آیکن های مسطح یا هر نماد تصویری PNG.

26. مکانهای جغرافیایی

موضوع دایرکتوری جغرافیایی مکان

اطلاعات و بارگیری

Geo Places یک تم WordPress برتر است که ایجاد شده است تا با استفاده از توان CMS وردپرس و نقشه های گوگل بتوانید یک پورتال شهری یا وب سایت دایرکتوری ایجاد کنید. مکان های جغرافیایی دارای یک ویژگی نصب 1 کلیک است که به طور خودکار لیست ، توضیحات ، تصاویر ، ابزارک ها ، پست های وبلاگ ، توصیفات و صفحات را به سایت شما اضافه می کند. این محتوای ساختگی برای شما بسیار ساده تر می کند تا بفهمید که این موضوع چگونه کار می کند و به شما در گرفتن حق در مسیر کمک خواهد کرد. همچنین می توانید همه چیز را با یک کلیک پاک کرده و در صورت تمایل نیز از ابتدا شروع کنید.

صفحه اصلی Geo Places برای کمک به تشویق حداکثر تعامل و قرار گرفتن در معرض عناصر اساسی ، از لحاظ استراتژیکی طراحی شده است. و شامل ویدجت ها ، نقشه ها ، کشویی تصویر ، اضافه کردن فیلم ها و موارد دیگر.

Geo Places همچنین از ویژگی جستجوی پیشرفته ای برخوردار است تا کاربران بتوانند به راحتی جاذبه ها ، رستوران ها ، هتل ها و یا هرچه سایت شما را در نزدیکی کدپستی مشخصی باشد پیدا کنند.

27. الماس

تم دایرکتوری الماس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Diamond یک تم وردپرس با حق بیمه دایرکتوری تمیز و زیبا است که توسط WPZoom ایجاد شده است. این تم دوست داشتنی برای ایجاد راهنماهای شهر ، لیست فروشگاه یا مکانهای پیشنهادی یا سایر فهرستها عالی است.

با استفاده از این موضوع می توانید تعداد وب سایت های مختلف را به راحتی ایجاد کنید. شما می توانید یک فهرست وبلاگ مسافرتی با دایرکتوری از بهترین هتل ها ، رستوران ها و جاذبه های یک شهر خاص ایجاد کنید. یا می توانید یک وب سایت ایجاد کنید که بهترین خانه داران ، گارنرها و خدمات نگهداری استخر را در همسایگی خود به اشتراک بگذارد. هر چه می خواهید در مورد آن بنویسید ، هنگامی که از الماس استفاده می کنید ، تهیه آن بسیار آسان خواهد بود. موضوع شامل قالب های صفحه اصلی premade ، یک ماژول دایرکتوری سفارشی و ابزارهای زیادی است تا بتوانید وب سایت مورد نظر خود را ایجاد کنید.

این موضوع همچنین شامل ویژگی های عالی برای سفارشی سازی موضوع شما ساده است. فریم ورک قدرتمند ZOOM گزینه های بسیاری از جزئیات را از طریق موضوع مانند رنگ ها ، آرم های سفارشی ، پس زمینه ها و موارد دیگر به شما امکان می دهد. موضوع همچنین WooCommerce آماده است ، بنابراین می توانید فروشگاه کالاهای مورد نظر خود را به خوانندگان خود اضافه کنید. این می تواند برای فروش نقشه ها ، تورهای شهری ، بلیط های با تخفیف با جاذبه یا حتی محصولات صنعتگران محلی مناسب باشد. هرچه نیاز شما باشد ، الماس گزینه بسیار خوبی برای ایجاد وبلاگ و وب سایت سبک دایرکتوری است.

28. برتری

موضوع راهنمای کسب و کار برتری

اطلاعات و بارگیری

Vantage حق بیمه ، دایرکتوری تجاری موضوع وردپرس است که توسط AppThemes ایجاد شده است. با نصب ساده ، شروع به میزبانی لیست های کسب و کار آسان است. صفحات دایرکتوری کامل با رتبه ها و بررسی های ایجاد شده توسط کاربر ، نمادهای اجتماعی ، جستجوی سفارشی ، فرم های سفارشی و ادغام نقشه های Google همه چیزهایی را فراهم می کند که کاربر می تواند به راحتی در وب سایت جستجو کند. علاوه بر ویژگی های فهرست گسترده ، Vantage شامل ابزارک های سفارشی و API AppThemes (برای سفارشی سازی بدون نیاز به کدنویسی).

29. معاملات مسافرتی (فهرست موضوع کودک)

موضوع وردپرس راهنمای دایرکتوری معاملات کودک

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

معاملات مسافرتی یک تم کودک برای دایرکتوری WordPress Theme است که توسط Templatic طراحی شده است (موضوع شماره 1 در لیست ما). این تم وردپرس پریمیوم یک راه حل دقیق و حرفه ای برای ایجاد یک وب سایت پیشرفته در زمینه سفر و بررسی های مبتنی بر بررسی است. می توانید وب سایت بسیار شخصی خود را مانند Travelocity ، Expedia ، Orbitz ، Hotwire ، Bookingbuddy یا Kayak ایجاد کنید.

این موضوع کودک دایرکتوری بارهای از ویژگی های بزرگ بر اساس معامله مسافرتی را اضافه می کند و از تمام گزینه های قدرتمندی که دایرکتوری از آن استفاده می کند ، سرمایه گذاری می کند. در هنگام اضافه کردن معاملات هتل ، پرواز ، مسافرت و فعالیت (علاوه بر گالری های عکس ، توضیحات ، قیمت گذاری و پیوندهای اشتراک گذاری اجتماعی) از زمینه های سفارشی اضافه شده برای معاملات ، مقصد ، آژانسها ، تاریخ عزیمت و مدت اقامت خود استفاده کنید. یا حتی بهتر – برنامه ها یا اشتراک های پولی را ارائه دهید که به هتل ها و آژانس های مسافرتی امکان می دهد معاملات خود را به سایت شما اضافه کنند.

پس از افزودن معاملات به سایت شما با استفاده از گزینه های جالب تخفیف های مسافرتی ، کاربران می توانند از جستجوی پیشرفته استفاده کنند تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند می یابند. موضوع کودک همچنین از رتبه بندی ها پشتیبانی می کند ، بنابراین مشتریان می توانند هر یک از خریدهای خود را مرور کنند و تجربیات خود را با سایر خوانندگان به اشتراک بگذارند.

30. Spot Finder (موضوع کودک فهرست راهنما)

موضوع فهرست یاب سایت وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Spot Finder یک تم کودک دوست داشتنی برای موضوع محبوب محبوب WordPress توسط Templatic است. با استفاده از Directory & Spot Finder می توانید یک فهرست آنلاین خیره کننده برای نقاط داغ ، اجاره تعطیلات ، رستوران ها و موارد دیگر ایجاد کنید.

امروزه مردم در جستجوی یک تجربه سفر واقعی هستند. گردشگران می خواهند در اجاره یا مسافرخانه های تعطیلات طاقچه بمانند ، جایی که افراد محلی می خورند غذا بخورند ، و مناظر خاصی را که مربوط به یک مکان خاص است ، مشاهده کنند. این امر برای مشاغل کوچک بسیار عالی است زیرا آنها هستند که به ایجاد یک مکان از یک نوع کمک می کنند ، اما پیدا کردن مشاغل کوچک کار سختی است. این جایی است که شما وارد آن می شوید. با ایجاد یک فهرست آنلاین از مکان برای اقامت ، غذا خوردن و بازدید می توانید به بازدید کنندگان کمک کنید تا از شهر شما نهایت استفاده را ببرند.

منبع آنلاین خود را برای مسافرانی از سراسر جهان ایجاد کنید. با استفاده از موضوع کودک Spot Finder (به یاد داشته باشید ، برای استفاده از این مضمون کودک به موضوع اصلی Templatic Directory WordPress نیاز خواهید داشت) می توانید فهرست سریع خود را سریع و سریع اجرا کنید. به سادگی موضوع را نصب کنید و از الگوهای صفحه قدرتمند برای اضافه کردن محتوای خود استفاده کنید – این کار ساده ای است! صفحه اصلی ، لیست ها ، گروه ها ، کارمندان ، وبلاگ خود و موارد دیگر را فقط با چند کلیک اضافه کنید (البته شما باید متن و عکس اضافه کنید – اما این الگو از چیدمان برای شما مراقبت می کند). حتی یک الگوی برای نمای نقشه کامل تمام لیست های شما وجود دارد.

تن بیشتر وجود دارد که Spot Finder را عالی می کند. یکی از ویژگی های مهم این است که با موضوع Directory کار می کند. دایرکتوری ویژگیهای زیادی را برای ردیابی جغرافیایی ، پروفایل اعضای ، افزونه Tevolution و موارد دیگر اضافه می کند.

31. صفحات زرد (فهرست زمینه کودک)

تم کودک راهنمای فهرست های زرد

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Yellow Pages یک مضمون کودک با موضوع برجسته Templatic Directory WordPress است (دوباره ، به همین دلیل این انتخاب شماره یک ماست). این بدان معنی است که شما باید موضوع والدین را داشته باشید تا موضوع کودک کار کند. با استفاده از صفحات زرد و دایرکتوری ، می توانید مجموعه ای از لیست ها را از شهر خود یا از سراسر جهان ایجاد کنید.

طرح رنگ دوست داشتنی سفید و زرد این موضوع به طرز شگفت آوری برای کاربران آشنا است ، بنابراین آنها درست در خانه احساس می کنند که لیست های شما را گول می زنند. مکانهایی را برای رستورانها ، دفاتر و حتی رویدادها اضافه کنید. سپس آنها را به نقشه صفحه اصلی اضافه کنید. یا نقشه اضافه نکنید و به جای آن یک کشویی صفحه اصلی وارد کنید. هر آنچه را برای تغییر ظاهر و ظاهر صفحات زرد ساده انتخاب کنید ، کل صفحه اصلی ویجت می باشد تا بتوانید طرح دلخواه خود را ایجاد کنید.

فقط به این دلیل که موضوع به عنوان صفحات زرد شناخته شده است ، در طرح رنگ زرد قفل نشوید. گزینه های رنگی زیادی برای انتخاب شما وجود دارد تا بتوانید وب سایت ایجاد کنید که برای شما مفید باشد. به علاوه موضوع کاملاً پاسخگو است تا افراد بتوانند از سایت شما استفاده کنند تا جایی که به دنبال خانه هستند یا در حال حرکت هستند را پیدا کنند.

این موضوع همچنین شامل تمام ویژگی های عالی والدین ، ​​دایرکتوری آن است. درست است – فهرست گسترده جهانی ، نقشه های فوق العاده Google ، صفحات کاربر جذاب ، پشتیبانی تجارت الکترونیکی ، گزینه های کسب درآمد و موارد دیگر همه با موضوع کودک صفحات زرد کاربردی هستند.

32. دایرکتوری

دایرکتوری تم وردپرس چند منظوره

موضوع چند منظوره دایرکتوری یک فهرست مفید وردپرس و سبک سبک لیست برای هر مجله ، اخبار ، ویکی ، راهنمای شهر و غیره است. این یک موضوع کاملاً پاسخگو است و انعطاف پذیری در ایجاد طرح بندی صفحه نامحدود با استفاده از سازنده drag & drop ، سفارشی به شما می دهد. عناصر فهرست (لیست ها ، سیستم پیام رسانی ، سازگاری WooCommerce ، نشانک و غیره) ، نقاط تبلیغاتی داخلی و موارد دیگر.

33. مکان ها (فهرست کودک فهرست راهنما)

موضوع کودک فهرست دایرکتوری

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Locations یک تم کودک وردپرس با رنگ پریمیوم با موضوع تم دایرکتوری توسط Templatic است. این شماره جسورانه نقشه ها و جزئیات پر جنب و جوش را به سایت فهرست شما اضافه می کند.

یک میلیون وب سایت مانند Yelp وجود دارد که بهترین رستوران را برای یافتن سوشی در اینجا توصیه می کند ، بهترین دوچرخه سواری در آنجا یا حتی مکانهای برتر برای بازدید هنگام رفتن به یک کشور خاص. هرچه تخصص شما باشد ، مکان ها بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن توصیه های شما با جهان است. این یک موضوع کودک است ، بنابراین شما برای استفاده از آن به تم دایرکتوری وردپرس نیز نیاز خواهید داشت. اما پسر ارزش این را دارد – شما مکانهای موردعلاقه خود را به هیچ وجه به اشتراک نمی گذارید!

موضوع دایرکتوری مملو از ویژگی ها و کارکردهایی است که شامل همه این موارد است – از جمله لیست ها ، صفحات کارمندان ، ردیابی جغرافیایی ، پشتیبانی WooCommerce ، ادغام عضویت و موارد دیگر. وقتی موضوع کودک را در مکان اضافه می کنید ، بهتر می شود. موضوع به پین ​​های نقشه هماهنگ شده با رنگ ، منوی ناوبری به سبک مشبک زیبا و لهجه های رنگی روشن و پررنگ در سراسر اضافه می کند (وجهی به آنها که دارای رتبه های ستاره ، عنوان ها ، دکمه ها ، هاور و موارد دیگر) هستند.

بسته بندی بهترین موضوعات دایرکتوری وردپرس

برای طراحی فهرست ویژه تم های آنلاین خود ، باید موضوعات مناسب وردپرس را در زمینه های متنوع انتخاب کنید و آنها را بصورت سیستماتیک لیست کنید. با این حال ، این به چندین تجارت کمک خواهد کرد تا یکی از بهترین فهرستهای وردپرس را برای وب سایتهای خاص تجاری خود انتخاب کنند و آنها را برای کاربران آنلاین دوستانه تر کنند..

آیا موضوع مورد علاقه شما را از دست دادیم؟ یا برای انتخاب بهترین فهرست تم های وردپرس ، هیچ کدام از گزینه های ما را امتحان کرده اید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map