30+ بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس در سال 2020

بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس

از زمان ظهور سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​پینترست و سترا ، به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی تا آنجا که تبلیغات آنلاین می رود. اکنون بخش اصلی هر استراتژی مناسب بازاریابی و جستجوگرها است ، به همین دلیل باید در استفاده از یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس در وبلاگ یا وب سایت خود در نظر بگیرید.


در پایان سال 2019 تقریباً Facebook موجود بود 2.5 میلیارد کاربران فعال! توییتر نیز در حال جمع آوری شماره ها و جمع آوری پول IPO است. YouTube نحوه اشتراک گذاری فیلم ها در جهان و در نتیجه میلیون ها کاربر را تغییر داده است. این بدان معنی است که تقریباً همه در رسانه های اجتماعی قرار دارند ، مشتریان هدف شما نیز شامل می شوند. احتمالاً همین حالا یکی دو یا سه شبکه اجتماعی باز کرده اید ، اینطور نیست?

مخاطبان هدف شما سایت های شبکه های اجتماعی را در پی دنبال کردن اخبار ، سرگرمی ، به روزرسانی ، شایعات ، محصولات و ارتباط با دوستان و خانواده قرار می دهند. برخی دیگر در Farmville بازی می کنند و حیوانات خانگی مجازی را در برخی از این سایت ها خریداری می کنند ، اما سلام ، هر مرد به سلیقه خودش. نکته این است که سایت های شبکه های اجتماعی می توانند باعث افزایش چشمگیر ترافیک وب شوند. فقط یک استراتژی عمومی رسانه های اجتماعی را دنبال کنید و خوب خواهید بود.

بگذارید با بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس شروع کنیم ، باید؟ تمام افزونه های پوشیده شده در این پست گزینه های بسیار خوبی برای وب سایت شما هستند – ما فقط توصیه می کنیم یکی (یا شاید دو مورد را در صورت خاص بودن شبکه) انتخاب کنید..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

Contents

1. خوراک TikTok (رایگان)

پلاگین رایگان Feed TikTok

آخرین روندهای موجود در وب سایت خود را با استفاده از افزونه TikTok Feed رایگان از QuadLayers نمایش دهید. این افزونه به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از حساب کاربری یا فیدهای کاربر را همگام سازی و نمایش دهید – و پس از افزودن این افزونه ، یک کد کوتاه آسان برای استفاده در هر پست یا صفحه در وب سایت خود ایجاد می کند. TikTok Feed گزینه هایی را برای استفاده آسان برای اضافه کردن نام کاربری یا هشتگ ، انتخاب یک صفحه نمایش سنگ تراشی یا گالری ، انتخاب تعداد فیلم ها و ستون های TikTok که می خواهید نمایش دهید ، فعال و سفارشی سازی یک رنگ و فیلم های جلد ویدیویی ، سبک و دکمه را انتخاب کنید. با پیوند به TikTok و موارد دیگر.

2. گالری خوراک اینستاگرام

گالری خوراک اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین سیستم عامل های اجتماعی است و به راحتی می توانید آن را به همراه افزونه Instagram Feed Gallery در سایت وردپرس خود اضافه کنید. این افزونه حرفه ای دارای ویژگی های پیشرفته ای است که در یک افزونه اجتماعی رایگان پیدا نمی کنید. حساب های نامحدود اینستاگرام را به سایت خود اضافه کنید (یا آنها را در یک فید مگا ترکیب کنید) ، با تنظیمات قابل تنظیم برای گالری ، چرخ فلک یا سنگ تراشی ، رنگ پس زمینه ، مرزهای گرد ، پنجره های تصویری ، عکس های برجسته ارسال شده ، اطلاعات پروفایل کاربر و موارد دیگر. و بهتر از همه این افزونه اطمینان حاصل می کند که از کشیدن تصاویر ممانعت نخواهید کرد و اطمینان می دهد که همیشه فید شما به لطف یک سیستم حافظه پنهان داخلی ساخته می شود.

3. ویجت آب نبات اجتماعی (رایگان)

ویجت اجتماعی آب نبات

فقط می خواهید مقداری آب نبات رنگی به نوار کناری یا پاورقی خود اضافه کنید؟ سپس Social Candy فقط ممکن است افزونه ای برای شما باشد. این افزونه کوچک دوست داشتنی یک ویجت اجتماعی فانتزی را با گزینه هایی برای اندازه ، شکل (اندازه مربع ، گوشه های گرد یا دایره های دور) شما ، هدف پیوند و البته کدام پروفایل های اجتماعی که می خواهید گنجانید ، تبلیغ می کند. در حال حاضر 25 گزینه از جمله گزینه های محبوب مانند Facebook ، Twitter ، YouTUbe ، Xing ، Tumblr ، Reddit ، LinkedIN و موارد دیگر وجود دارد. و حتی می توانید برای مرتب سازی مجدد پروفایل های خود ، به ترتیب و ترتیب مورد نظر خود بکشید و رها کنید.

اما اگر نمی خواهید یک افزونه کامل را فقط برای ویجت اجتماعی نصب کنید ، استفاده از نامی مناسب را در نظر بگیرید ابزارکهای بیشتر افزونه ای که پیوندهای اجتماعی و همچنین ابزارهای مفید دیگر را برای صفحه فیس بوک شما ، درباره من ، اطلاعات کسب و کار ، پست های پیشرفته اخیر ، نقشه های Google و موارد دیگر ارائه می دهد.

4. دکمه ها و ابزار ابزار اشتراک گذاری ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی

دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی Snap Social & Toolkit افزونه WordPress

Snap Social ، افزودن رسانه های اجتماعی به سایت وردپرس شما را آسان می کند. به سادگی گزینه های نوار کناری شناور ، درون خطی و دکمه های اجتماعی رسانه را نصب و فعال کنید. یا با استفاده از کد کوتاه و ابزارک های سفارشی برای اضافه کردن لینک های اجتماعی در هر نقطه از سایت خود! این افزونه قدرتمند رسانه اجتماعی شامل ادغام با شبکه های محبوب (فیس بوک ، توییتر ، Google+ ، لینکدین) علاوه بر دکمه های چاپی / کپی اختیاری ، مکان های چند دکمه ، سفارش و برچسب دکمه های قابل تنظیم ، تعداد شبکه های اجتماعی ، تعداد اشتراک و حتی کلیک بر روی قابلیت های صدای جیر جیر . ارتقا به Snap Pro Pro برای باز کردن دسترسی به شبکه های اجتماعی 30+ ، ورود به سیستم اجتماعی ، ارسال خودکار ، تقویت پست های قدیمی و ویژگی های قفل محتوا.

5- تقسیم اجتماعی سلطنت

Monarch: بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری

Monarch افزونه حق بیمه به اشتراک گذاری اجتماعی WordPress توسط Elegant themes است و از نظر ما واقعاً یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی است که می توانید برای وب سایت وردپرس خود انتخاب کنید. همراه با مجوزهای توسعه دهنده و طول عمر آنها ، Monarch راه حل مناسبی برای همه نیازهای اشتراک اجتماعی شما است. با بیش از 35+ شبکه اجتماعی ، 5 مکان مختلف دکمه ، 6 علامت پاپ آپ و پرواز ، شمارش اختیاری ، رنگ های سفارشی و سایر موارد داخلی می توانید به معنای واقعی کلمه بتوانید یکی از انواع دکمه های اجتماعی خود را بسازید..

6. جریان اجتماعی جریان

Flow Flow Stream Social: بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ایجاد یک دیوار اجتماعی با افزونه Premium Premium Stream Social Flow-Flow WordPress آسان است. این افزونه اتصال به پروفایل های اجتماعی و نمایش کامل جریان فعالیت های اجتماعی شما را ساده می کند. یک نمایه شخصی از رسانه های اجتماعی خود ایجاد کنید (در حال حاضر بیش از 40 نوع خوراک پشتیبانی می شوند) یا مباحث یا هشتگ های مورد علاقه خود را اضافه کنید.

تنظیم شخصی جریان شخصی شما مشکلی با Flow-Flow ندارد. با استفاده از این افزونه می توانید شبکه های دلخواه خود را با فیلترهایی برای هشتگ ها ، صفحات ، کاربران و موارد دیگر تنظیم کنید. و می توانید جستجوی زنده را برای مرتب کردن خوانندگان خود به رسانه خود اضافه کنید. به علاوه با چند طرح بندی کارت ، رنگ های سفارشی ، شبکه ها و نمایش های جمع و جور ، ادغام جریان های سفارشی خود در هر پست ، صفحه یا منطقه ویجت آسان است.

چه چیزی بهتر از یک جریان گسترده اجتماعی از همه شبکه های شما است؟ یک جریان اجتماعی با Google Adsense و تبلیغات پشتیبانی شده ، بنابراین می توانید از جریان خود در وب سایت شخصی خود کسب درآمد کنید! با برنامه افزودنی تبلیغات و برندسازی می توانید از جریان اجتماعی خود درآمد کسب کنید تا همه آن توییت ها ، سهام ها و اسنپ ها را پرداخت کنید! بعلاوه برنامه های افزودنی برای ادغام Google Adsense و به روزرسانی های جریان واقعی حتی برای گزینه های بیشتر نیز وجود دارد.

7. خوراک اجتماعی ری (رایگان)

ری های اجتماعی برای توییتر

نمایش فیدهای توییتر در وب سایت شما با این افزونه جدید توییتر نسیم ایجاد می کند. به سادگی افزونه را نصب کنید. به برگه تنظیمات افزونه بروید ، بر روی دکمه آبی که می گوید ، “تولید دسترسی رمز و راز” را کلیک کنید. در جایی که مجوز برنامه را می دهید به توییتر هدایت می شوید. و رمز دسترسی و رمز به صورت خودکار برای شما ذخیره می شود. خودشه. پس از آن ، شما به سادگی کد کوتاه ارائه شده را در هر صفحه ای که می خواهید فید توییتر ظاهر شود ، قرار می دهید.

می توانید چندین فید توییتر را در هر صفحه و با استفاده از کد کوتاه یا ابزارک قرار دهید و یکپارچه کار کنند. نیازی به ارائه موارد ویژه منحصر به فرد برای کد کوتاه یا ابزارک نیست ، همانطور که برخی از افزونه ها نیاز دارند. همه اینها در پس زمینه انجام می شود. این افزونه بصری و کاربردی آسان است.

نسخه رایگان میزبان در وردپرس به شما امکان می دهد دو نوع خوراک ، جدول زمانی کاربر و جدول زمانی حرکت را نمایش دهید. با جدول زمانی کاربر ، می توانید توییت های کاربر را نمایش دهید. و Mentions به شما امکان می دهد توییت هایی را که کاربر معتبر در توییتر ذکر کرده است نمایش دهید. همچنین به شما امکان می دهد تا فید را در قالب List یا در کشویی تک ستونی نمایش دهید.

این افزونه تنوع سفارشی سازی را ارائه می دهد ، جایی که می توانید اجزای مختلف صدای جیر جیر را مخفی کنید یا نشان دهید. یک برگه سبک اختصاصی به شما امکان می دهد اندازه ، فونت ، رنگ ، پیوند دکوراسیون متن را برای قسمت های مختلف صدای جیر جیر انتخاب کنید. این اسلایدر از Owl Carousel استفاده می کند و تنظیمات بسیاری دارد که می توانید مانند نمایش فلش های ناوبری ، نمایش مکان یابی نقطه ، نمایش خودکار ، فاصله انتقال ، ارتفاع خودکار ، و غیره کنترل کنید. این کشویی همچنین از لمس و کشیدن برای تجربه مرور پیشرفته تلفن همراه پشتیبانی می کند. همچنین می توانید پیوندهای خارجی را دنبال نکنید.

نسخه حرفه ای دارای بسیاری از ویژگی های اضافی مانند نمایش تصاویر / فیلم های پر جنب و جوش ، کارت های توییتر ، انواع خوراک اضافی مانند هشتگ ها و جدول زمانی جستجو است. شما می توانید با استفاده از کشویی ستون و 2 ستون نمایش دهید. همچنین می توانید پیوندها را از هشتگ ، ذکرها یا پیوندهای خارجی حذف کنید.

8. ابزارک رسانه های اجتماعی (رایگان)

افزونه وردپرس ویجت رایگان رسانه اجتماعی

ما در پست های قبلی به این افزونه رسانه اجتماعی اشاره کرده ایم که این پست بازاریابی وردپرس را نیز به من یادآوری می کند. اگر آن را نخوانده اید ، لطفاً این کار را انجام دهید. ویجت رسانه اجتماعی به شما امکان می دهد پروفایل های رسانه های اجتماعی خود را به عنوان نمادهایی در نوار کناری نشان دهید. این افزونه از سایتهای بی شماری در شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند – در واقع 50+ با این گزینه برای اضافه کردن پیوندهای دلخواه خود و همچنین اشتراک گذاری ایمیل. با یک تن از آیکون ها در اندازه های مختلف: 16 × 16 ، 24 24 24 ، 32 × 32 ، 64 64 64 و اندازه سفارشی ارائه می شود. علاوه بر این ، می توانید آیکون های موجود در چهار بسته را تحریک کنید تا جلوه بصری مورد نظر خود را ایجاد کنید. نمادها می توانند بزرگنمایی (مقیاس) ، گزاف گویی یا محو شدن در شوند.

9. دکمه های به اشتراک گذاری AddtoAny (رایگان)

دکمه های به اشتراک گذاری AddtoAny: بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس

اگر به دنبال راهی سریع ، ساده و رایگان برای اضافه کردن اشتراک گذاری اجتماعی به وب سایت خود هستید ، این افزونه گزینه عالی است. افزونه AddtoAny با داشتن بیش از 100+ رسانه اجتماعی و سایتهای به اشتراک گذاری ، پیشخوان ها ، دکمه های شناور ، پیوندهای به اشتراک گذاری جداگانه ، نمادهای بردار شامل ، گزینه های مکان قرارگیری ، استفاده آسان از کد کوتاه و حتی ادغام Google Analytics ، شامل ویژگی های بسیاری است. مفید.

10. فیس بوک Likebox Slider

facebook-likebox-slider-social-media-plugins-for-wordpress-wpexplorer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

این افزونه از طراحی برگه ای عالی برخوردار است که جذاب و جلب توجه است. اما زیبایی شناسی گذشته ، نصب و استفاده از فیس بوک Likebox Slider آسان است. در واقع ، نصب شامل یک فرآیند پیکربندی سه مرحله ای است و این کار را می کند ، اما نویسنده (Arscode) در صورت گیر افتادن ، پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می دهد. Facebook Likebox Slider از دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی می کند ، به این معنی که کاربران بیشتری صرف نظر از دستگاهی که از آنها استفاده می کنند ، مطالب شما را به اشتراک می گذارند.

این افزونه 5 ستاره دارای ابزاری عالی و راهی آسان برای به دست آوردن سهام بیشتر ، طرفداران بیشتر ، محبوبیت و در نهایت ترافیک بیشتر است. ترافیک بیشتر دیر یا زود به پول بیشتری ترجمه می کند. با این عنوان فریب نخورید ، این افزونه تعدادی از سایت های شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک (واضح) ، توییتر ، Google+ ، یوتیوب ، Vimeo ، LinkedIn و Pinterest را پشتیبانی می کند..

11. دکمه های ShareThis (رایگان)

دکمه های به اشتراک گذاری

هنگام تهیه این لیست از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی برای وردپرس ، نمی توانم ShareThis را ترک کنم. با وجود میلیونها کاربر و تا 120 کانال شبکه های اجتماعی ، ShareThis به یک افزونه قدرتمند رسانه های اجتماعی در بازار تبدیل شده است که با محصولات مشابه روبرو شده است. ShareThis این امکان را به شما می دهد که از میله های به اشتراک گذاری (از جمله نوارهای معلق در هوا) ، پیشخوان ها و دکمه های اندازه های مختلف استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید تعامل در شبکه های اجتماعی را با ایجاد یک حساب کاربری تحلیل اجتماعی پیگیری کنید. با این کار می توانید کیفیت اجتماعی سایت وردپرس خود را از طریق فهرست کیفیت اجتماعی تعیین کنید (توجه: برای استفاده از افزونه رایگان باید برای عضویت در یک حساب ShareThis ثبت نام کنید).

12. در گالری

پلاگین inGallery

اطلاعات و بارگیری

inGallery یک افزونه وردپرس بی نظیر برای ادغام رسانه های اینستاگرام در یک وب سایت است. این نه تنها عکس ها در وب سایت وردپرس شما بلکه فیلم ها نیز نشان داده می شوند. می توانید هر مقدار منبع از جمله کاربران اینستاگرام ، هشتگ یا حتی URL عکس یا ویدیو را تنظیم کنید. می توانید فیلترها را برای فیلتر کردن رسانه مورد نظر تنظیم کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آلبومی ایجاد کنید که فقط عکس / فیلم در مورد یک رویداد خاص نشان می دهد – می توانید برای این کار فیلتری تنظیم کنید. یا اگر می خواهید وضو زندگی داشته باشید که فقط فیلم ها را نشان می دهد – یک فیلتر نیز برای این کار وجود دارد.

مهمتر از همه اینها – تعداد زیادی گزینه شخصی سازی وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید گالری را متناسب با سبک وب سایت خود تنظیم کنید. در هر صورت ، گالری بسیار جذاب به نظر می رسد ، زیرا در حال حاضر سبک های مختلفی برای نمایش تصاویر کوچک وجود دارد. همچنین چندین نوع چیدمان وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید: شبکه و چرخ فلک. البته گزینه های بسیار بیشتری نیز در آن گنجانده شده است.

13. نوار کناری اجتماعی

افزونه نوار کناری اجتماعی

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Social Sidebar به شما امکان می دهد با استفاده از تعدادی از سبک ها و گزینه های مختلف برای شخصی سازی شدید ، مجموعه ای از پیوندها را در وب سایت خود مستقر کنید. همه چیز از موقعیت نوار کناری ، رنگ ها ، سایه ها ، سبک های برچسب ، اشکال پیوند ، شما نام آن را می گذارید ، در آنجا قرار دارد و اگر در آنجا نباشد ، ما یک ویرایشگر CSS دستی داریم که به شما کمک کند حتی بیشتر از گزینه ها بروید.

ادغام وب سایت با گزینه هایی برای ورود و حذف صفحه و ارسال خودکار است. علاوه بر این ، یک حالت دستی برای کنترل بهتر موضوع (با استفاده از کد کوتاه یا تماس با عملکرد PHP) ارائه می شود.

با موقعیت یابی نوار کناری در هر نقطه از صفحه ثابت تا کاملاً موقعیت یابی ، ما همچنین گزینه های تلفن همراه برای اداره بهتر دستگاه ها داریم. برای نشان دادن یا پنهان کردن نوار کناری یا تبدیل پیوندها به دکمه های قابل استفاده انتخاب کنید تا کاربران تلفن همراه شما هنوز هم جلوه کامل را کسب کنند. شناسایی را می توان از طریق وردپرس یا از طریق پرس و جو رسانه ای سفارشی انجام داد.

پیوندها به دو حالت منظم و به اشتراک گذارده می شوند. پیوندهای اشتراک گذاری در حالت اشتراک گذاری استاندارد یا با استفاده از API AddThis.com آمده اند. ثبت نام لازم نیست ، اما در صورت انجام ، می توانید شناسه ناشر خود را برای AddThis.com اضافه کنید تا آمار را ردیابی کنید.

پیوندها می توانند با استفاده از نمادهای داخلی Font Awesome داخلی بسیار سفارشی شوند یا اگر نمیتوانید آیکون مورد نیاز خود را پیدا کنید ، می توانید به جای آن ، تصویری بارگذاری کنید به پنجره بازشو نیاز دارید؟ مشکلی نیست رنگهای مربوط به هر لینک؟ ما باید بپوشیم.

این افزونه برای جلب پیوندهای جهانی به سایت شما و جلب توجه بازدید کنندگان شما بسیار مناسب است.

14. دکمه های سهیم شدن آسان اجتماعی

دکمه های اشتراک گذاری آسان اجتماعی برای وردپرس

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Easy Social Share یک افزونه عالی وردپرس است که دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را به وب سایت وردپرس شما اضافه می کند. افزودن دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی به وبلاگ یا وب سایت خود راهی سریع و آسان است تا بتوانید خوانندگان خود را برای به اشتراک گذاشتن پست های خود به اشتراک بگذارید. و با Easy Social Share می توانید دکمه های روشن را در هر پست و صفحه اضافه کنید. این افزونه علاوه بر دکمه هایی مانند دوست داشتن ، چاپ و ایمیل شامل 18 شبکه اجتماعی است.

یکی از ویژگی های عالی Easy Social Share همه ویژگی های موجود است. این افزونه با پشتیبانی از 45 شبکه اصلی اجتماعی همراه است ، شامل 52 الگوی ، بیش از 27 موقعیت طراحی و تعداد گزینه های سفارشی سازی است. 9 قالب سبک دکمه ای داخلی (کلاسیک ، مترو ، مدرن ، گرد ، شبکیه چشم ، مترو شبکیه چشم ، نور شبکیه و شبکیه مسطح) ، 3 سبک نمایشگر (فقط نماد ، نماد با نام و آیکون با نام در شناور) وجود دارد. شمارنده و 9 مکان نمایش برای انتخاب شما. با تمام این گزینه ها می توانید آیکون های اجتماعی متناسب با سایت خود ایجاد و اضافه کنید.

اشتراک آسان اجتماعی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد. پیام های اشتراک گذاری سفارشی ، سازگاری با نوع پست سفارشی ، پشتیبانی WooCommerce ، ادغام bbPress ، بارهای سریع سریع بارگذاری ، به روزرسانی های خودکار و آمار به اشتراک گذاری اجتماعی فقط چند مورد دیگر از ویژگی هایی است که باید منتظر آن باشید. پس برای چی منتظری؟ به اشتراک گذاری آسان اجتماعی پرداخت کنید و ببینید آیا این افزونه مناسب برای شما است یا خیر.

15. آیکن های پرواز در رسانه های اجتماعی (رایگان)

افزونه آیکن های رسانه اجتماعی شناور

افزونه Floating Social Media Icon موج های خاص خود را ایجاد می کند – شاید این سهولت استفاده یا فرآیند ساده پیکربندی یا حتی این واقعیت باشد که می توانید آیکون های رسانه های اجتماعی خود را برای شناور تنظیم کنید ، اما این افزونه رسانه اجتماعی در میان است بهترین ها در بازار ویژگی های اصلی آن شامل بیش از بیست سبک آیکون ، آیکون های قابل تنظیم ، ویدجت های متعدد ، پشتیبانی از کد کوتاه ، ادغام خودکار یا دستی و بار کمتری است که برای سرعت بارگذاری صفحه شما مناسب است.

نمادها کاملاً فانتزی هستند و از بالا به چپ به پایین و راست پرواز می کنند و تا زمانی که کاربر در صفحه شما بماند ، به آنجا می چسبند. نگران این موضوع نباشید ، می توانید این رفتار شناور را غیرفعال کنید و هنوز هم از این افزونه برای رشد زیر و ترافیک خود استفاده می کنید.

16. قفل اجتماعی

قفل اجتماعی OnePress

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Social Locker یک افزونه برتر وردپرس است که شما می توانید از آن بخواهید تا خوانندگان خود را برای به اشتراک گذاشتن اجتماعی صفحه خود برای باز کردن محتوای خاص در وب سایت خود استفاده کنید. این روشی آسان برای درام کردن توییت ، لایک و اشتراک گذاری برای محتوای جدید یا منابع رایگان است.

Locker Social باعث می شود که ترافیک ویروسی برای آخرین ارسال ها یا صفحات شما یک امکان واقعی باشد. شاید شما فقط یک موضوع وردپرس جدید رایگان ایجاد کرده اید ، چگونه می توانید افراد راجع به آن صحبت کنید تا بازدید کنندگان جدید را به سایت خود هدایت کنند؟ آسان Social Locker را نصب کنید و از کاربران بخواهید مثلاً 1+ را توییت کنند یا صفحه خود را برای بارگیری به اشتراک بگذارند. این همچنین راهی سریع برای ایجاد پیروان و طرفداران شما است ، بنابراین وقتی محصول جدید بعدی خود را منتشر می کنید ، تعداد بیشتری از افراد نیز آن را به اشتراک می گذارند.

آیا می خواهید ببینید Social Locker تا چه اندازه برای شما کار می کند؟ از گزارشگرهای داخلی و آنالیزها استفاده کنید تا پیگیری کنید که محتوای قفل شده شما چگونه تأثیر اجتماعی را ایجاد می کند. می توانید با یک نگاه مشاهده کنید که کدام محتوا بهترین کار را انجام می دهد ، آزمایش کنید که قفل های محتوا فعالیت بیشتری دارند و موارد دیگر. به علاوه Social Locker با Google Analytics ادغام می شود ، بنابراین می توانید نتایج Social Locker خود را در حساب Google Analytics خود مشاهده کنید.

سایر ویژگی های عالی شامل سازگاری عمده شبکه های اجتماعی ، 4 سبک قفل ، ویژگی های سفارشی و تعداد زیادی گزینه برای یک ظاهر طراحی شده برای ایجاد قفل های اجتماعی مطابق با وب سایت شما. در زیر در مورد Social Locker بیشتر بدانید.

17. ورود به سیستم اجتماعی (رایگان)

ورود به سیستم اجتماعی افزونه رایگان WordPress

سایت افزونه وردپرس خود را با افزونه Social ورود ایجاد کنید که به بازدید کنندگان شما اجازه می دهد با بیش از بیست شبکه اجتماعی مانند Facebook ، Google+ ، Twitter ، LinkedIn و حتی PayPal وارد شوید ، ثبت نام کرده و اظهار نظر کنند. می توانید ویجت را با یک کلیک نمایش دهید. روش دیگر ، می توانید از کد های کوتاه برای قرار دادن افزونه در هر کجا که می خواهید استفاده کنید. همچنین می توانید یک ابزارک افزونه اجتماعی را برای نوار کناری خود فعال کنید. اصولاً این افزونه کاربردی آسان است. این افزونه توسط OneAll نگهداری می شود ، و یک راه عالی برای بهبود تعامل کاربران در سایت وردپرس یا BuddyPress شماست.

18. SharePlus

shareplus-social-media-plugin-for-wordpress-wpexplorer

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

به اشتراک گذاشتن + در واقع “… راه زیبایی برای به اشتراک گذاشتن سایت شماست …” با این حال ، زیبایی از عملکرد (یا ابزار) برابر نیست ، بنابراین ما باید به جزئیات فنی بپردازیم تا مشخص کنیم توسعه دهنده به معنای تجارت است یا او فقط صحبت خوبی را انجام داده است.

برای شروع ، Share + با استفاده از jQuery ، HTML5 و CSS3 خالص ساخته شده است. این جهت بسیار خوبی است زیرا این بدان معنی است که این افزونه اثبات آینده و اصلاح آن آسان است. صحبت از سهولت ، تمام آنچه از طرف شما لازم است ، آپلود افزونه ، فعال سازی آن و سه کلیک در جهت پیکربندی است و کار شما انجام می شود. به غیر از این ، شما می توانید از Share + در صفحات وب پویا و استاتیک بدون مشکل استفاده کنید زیرا این سرویس به صورت مشتری است (برای اجرای آن به سرور نیازی ندارد).

این افزونه مجهز به پنل مدیریتی بصری جذاب (یا به زیبایی زیبا) و پنج موضوع هیجان انگیز است که تجربه اشتراک گذاری اجتماعی را برای کاربران شما تغییر می دهد. سرانجام ، این افزونه از چندین سایت شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند و به شما قدرت پیگیری فعالیت های اشتراک گذاری اجتماعی با استفاده از Google Analytics را می دهد.

19. جنگ اجتماعی (رایگان)

پلاگین مشترک جنگ اجتماعی نهایی رایگان

اطلاعات و بارگیرینمایش نسخه ی نمایشی

جنگ اجتماعی چیزی بیش از یک افزونه اشتراک اجتماعی است – این یک راه حل کامل اجتماعی است. این افزونه شامل دکمه های به اشتراک گذاری اجتماعی برای محبوب ترین شبکه های اجتماعی (توییتر ، فیس بوک ، پینترست ، و غیره) ، گزینه هایی برای مکان های دکمه های اجتماعی (بالاتر یا زیر محتوا ، هر دو یا کتابچه راهنمای کاربر) ، کلیک کنید تا صدای جیر جیر عملکرد و آسان برای استفاده از کد کوتاه (بعلاوه قلاب های سفارشی). اگر می خواهید ویژگی های بیشتری داشته باشید ، پرداخت Social Warfare Pro را برای ادغام شبکه های اجتماعی حتی بیشتر انجام دهید ، تصویر را روی دکمه های شناور ، تنظیمات سبک و متن ، طراحی های سفارشی ، حداقل اثبات اجتماعی ، لینکهای کوتاه و تن دیگر بگذارید..

20. SocialFans

SocialFans - افزونه پیشخوان اجتماعی پاسخگو WP

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

طرفداران اجتماعی یک افزونه کاملاً پاسخگو با حق بیمه اجتماعی وردپرس است. این افزونه باعث می شود پیوندهای اجتماعی به سایت وردپرس خود اضافه کنید که طرفداران ، دنبال کنندگان و مشترکان شما را نیز به بیش از 20 وب سایت محبوب رسانه های اجتماعی نمایش می دهد. ساخته شده در بوت استرپ 3 ، این افزونه آماده شبکه شبکیه چشم کاملاً مشتی است و به شما امکان می دهد تعداد طرفداران / مشترکین / دنبال کنندگان حساب اجتماعی خود را به نمایش بگذارید. این سرویس با ویژگی های زیادی از جمله شبکه های اجتماعی متعدد ، انتقال متحرک ، فایل های آماده ترجمه و امکان ایجاد پوسته های سفارشی حمل می شود..

رسانه های اجتماعی یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی است که در دسترس وبلاگ نویسان است. با ساختن پایگاه پیروان خود می توانید میزان ترافیک و تبدیل را افزایش داده و در عین حال برند خود را نیز بسازید. یکی از ساده ترین راه ها برای به دست آوردن دنبال کنندگان جدید ، اضافه کردن پیوندهای اجتماعی به وب سایت شما برای دوست داشتن آسان ، دنبال کردن و مشترک شدن است. اما صادقانه بگوییم – کاربران تمایلی به “دوست داشتن” هر چیزی که قبلاً محبوب نیست ، ندارند. این جایی است که طرفداران اجتماعی وارد آن می شوند. این افزونه نه تنها یک اجتماعی عالی را شامل می شود که یک بار باید در مناطق ویجت شما وارد شود ، بلکه گزینه هایی برای نمایش پیشخوان برای هر یک از شبکه های شما نیز وجود دارد. به این ترتیب شما می توانید خوانندگان جدید را نشان دهید که چند نفر سایت شما را دوست دارند – که ممکن است آنها را مجاب کند تا شما را نیز دنبال کنند. حتی یک پیشخوان ویژه وجود دارد که به کلیه طرفداران شما از همه شبکه ها نشان می دهد تا بازدید کنندگان جدید را حتی بیشتر تحت تأثیر قرار دهد.

یکی دیگر از ویژگیهای عالی این افزونه گزینه های سفارشی سازی است. طرفداران اجتماعی پاسخگو هستند و شبکیه چشم آماده هستند ، بنابراین لازم نیست نگران چگونگی ظاهر شدن رایانه لوحی و تلفن های خود باشید (حتی لمس آن فعال است). علاوه بر این ، همه انیمیشن ها نیز پاسخگو هستند – بنابراین بزرگنمایی ، بزرگنمایی و پوشش انیمیشن ها همه مهم نیستند مهم نیست از چه دستگاهی خوانندگان شما استفاده می کنند. این افزونه دارای 4 پوسته از پیش ساخته نیز هست (تیره ، سبک ، رنگی و شفاف) ، اما شما می توانید با استفاده از گزینه های رنگی شامل ، هر طرح رنگی را که می خواهید ایجاد کنید. با استفاده از این گزینه ها و موارد دیگر ، آسان ساختن طرفداران اجتماعی ، ظاهر و احساس بقیه وب سایت شما را آسان می کند. این افزونه عالی است که قطعاً می تواند به شما در جذب پیروان بیشتری در شبکه های اجتماعی مختلف کمک کند ، بنابراین حتماً امروز آن را بررسی کنید!

برای رعایت همه اینها ، توسعه دهندگان پاسخ های سریع را برای پشتیبانی از نمایش داده شدگان ارائه می دهند (آنها سعی می کنند ظرف 24 ساعت پاسخ دهند) این یک کار هوشمندانه است: ارائه پاسخ سریع برای یک افزونه رسانه ای “پاسخگو” (بله – هدف در نظر گرفته شده).

121. احیای پست قدیمی

افزونه Old Word WordPress را دوباره زنده کنید

اطلاعات و بارگیری

Revive Old Post یک افزونه مفید اجتماعی است زیرا می تواند به شما در فعال شدن بیشتر در رسانه های اجتماعی و همچنین نگه داشتن مطالب خود کمک کند. با استفاده از این افزونه می توانید مطالب خود را به صورت خودکار در Twitter ، Facebook ، LinkedIn ، Xing و Tumblr به اشتراک بگذارید. فقط گزینه های اشتراک گذاری خود را (پست ها ، صفحات ، انواع پست ها) تنظیم کنید ، شامل هشتگ یا نام @ خود شوید و به لطف ادغام Google Analytics ، کلیک های خود را دنبال کنید.

22. MashShare

دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی MashShare

“اکوسیستم رسانه های اجتماعی” MashShare یک افزونه رایگان به اشتراک گذاری اجتماعی است که می توانید از آن استفاده کنید تا مطالب خود را برای خوانندگان آسانتر کند. و برای کسانی که در اتحادیه اروپا هستید ، این افزونه نیز سازگار با DSGVO است ، بنابراین شما هیچ نگرانی در مورد آن ندارید. از ویژگی های افزونه ها می توان به ادغام با شبکه های اصلی اجتماعی ، دکمه های اشتراک گذاری ، پنجره اشتراک گذاری ویدیو ، نوار اشتراک گذاری چسبنده ، ویجت بیشتر پست های مشترک ، ادغام آدرس اینترنتی کوتاه ، پشتیبانی از AMP ، ادغام تجزیه و تحلیل Google و موارد دیگر اشاره کرد..

23. دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی (رایگان)

افزونه دکمه های اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی

افزونه Social Media Button ها یک افزونه واقعا خوب و ساده است. از تمام دکمه های اجتماعی موجود (فیس بوک ، توییتر ، لینکدین ، ​​پینترست ، واتس اپ و ایمیل) استفاده کنید یا به سادگی آنهایی را که لازم دارید ، همراه با نمادهای مربوطه ، برچسب nofollow و در مورد توییتر نام نمایشگر خود فعال کنید. بعلاوه گزینه هایی برای نمایش دکمه های شما قبل از / بعد از محتوا وجود دارد ، یا به سمت راست / چپ شناور است.

24. تغذیه آنها اجتماعی (رایگان)

آنها را تغذیه کنید افزونه رایگان WordPress

با استفاده از افزونه رایگان Feed Them Social ، یک فید اجتماعی ساده به هر پست یا صفحه اضافه کنید. فقط افزونه را نصب کنید و فیدهای اجتماعی مورد نظر خود را اضافه کنید. این افزونه با فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام کار می کند و یک کد کوتاه سفارشی برای هر فید ایجاد شده ایجاد می کند ، بنابراین تمام کاری که باید انجام دهید کپی و چسباندن آن برای وارد کردن محتوای شماست.

25. Social Share & Locker Pro

افزونه Social Share & Locker Pro WordPress Plugin

اطلاعات و بارگیری

با افزونه Social Share & Locker Pro محتوای خود را بهتر تبلیغ کنید. این افزونه دارای 44 دکمه اشتراکی برای انتخاب و بیش از 100 شبکه + پشتیبانی می باشد – بنابراین در اینجا کمبود گزینه وجود ندارد! از همه بهتر این افزونه ترکیبی از اشتراک اجتماعی و قفل محتوا است ، به این ترتیب می توانید به سهولت به آسانی که می توانید پیوندهای اجتماعی خود را به نوار کناری خود اضافه کنید ، به بهترین مطالب خود به اشتراک نیاز داشته باشید.

26. دکمه های اشتراک گذاری توسط AddThis (رایگان)

افزونه AddThis Social Social

AddThis یکی از بهترین راه حل ها برای دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی است و به لطف افزونه رایگان دکمه های AddThis Share ، افزودن آنها به وردپرس اکنون بسیار آسان است. فقط افزونه را نصب کنید و از گزینه های دیگری برای شروع ساخت دکمه های اشتراک خود استفاده کنید. قبل از انتشار دکمه های اشتراک گذاری خود ، یک طرح (نوار کناری ، درون خطی یا HTML سفارشی) انتخاب کنید ، پیشخوان اشتراکی اضافه کنید ، شبکه های اجتماعی خود را انتخاب کنید ، گزینه های سبک خود را تنظیم کرده و از تنظیمات پیشرفته استفاده کنید (برای آستانه تعداد اشتراک ، پیام را دنبال کنید و موارد دیگر). همچنین می توانید از کد کوتاه استفاده کنید تا دکمه های خود را به هر محتوا بصورت دستی اضافه کنید.

27. NextScriptts: شبکه های اجتماعی خودکار و پوستر رایگان

NextScriptts: پوستر خودکار شبکه های اجتماعی

SNAP (Poster Auto Poster Auto) توسط NextScriptts یک افزونه freemium است که می توانید برای انتشار خودکار و به اشتراک گذاری پست های خود در رسانه های اجتماعی از آن استفاده کنید. به حساب توییتر ، نمایه Facebook ، صفحه Google+ و بیش از 30+ شبکه اجتماعی دیگر که پشتیبانی می شوند ، پیوند دهید. سپس از ویژگی های افزونه برای تنظیم هشتگ ، کوتاه شدن url ، تصاویر و موارد دیگر استفاده کنید.

28. پیشخوان اجتماعی آرکام

افزونه Counter Plugin برای وردپرس - Arqam

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Arqam یک افزونه عالی برای پاسخگو در شبکیه چشم وردپرس است که می تواند پیوندهای اجتماعی را به هر وب سایت وردپرس اضافه کند. این افزونه سریع و آسان برای استفاده است – فقط نصب کنید و کرک کنید! پس از نصب و فعال سازی ، Arqam به منوی داشبورد شما اضافه می شود. از اینجا می توانید تمام پروفایل های رسانه اجتماعی خود را اضافه کنید ، و همچنین پیشخوان ها را برای گفتن “پیروان” ، “هیولا کوچک” ، “هواداران” یا چیز دیگری که انتخاب می کنید ، سفارشی کنید..

از اینجا همچنین می توانید یک زمان حافظه پنهان را تنظیم کنید. این بدان معناست که افزونه فقط شمارنده شما را مطابق با برنامه زمان بندی انتخابی شما به روز می کند. با فاصله گرفتن از حافظه نهان ، این افزونه با API های کمتری تماس می گیرد که ممکن است وب سایت شما را سرعت ببخشد. و در صورت خراب شدن API ، Arqam مقادیر قبلی را ذخیره می کند ، بنابراین شما هرگز یک پیشخوان خالی نخواهید ماند.

یکی از بهترین ویژگی ها قابلیت کشیدن و رها کردن است. برای مرتب سازی مجدد پیشخوان های اجتماعی خود ، به سادگی بلوک ها را در بخش مرتب سازی Arqam بکشید و رها کنید. به این ترتیب می توانید مهمترین پیوندهای رسانه های اجتماعی خود را در اولویت قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه ، لیست ویژگی های زیر را بررسی کنید.

29. ShareBang

دکمه های به اشتراک گذاری نهایی اجتماعی ShareBang

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

ShareBang بسته کاملی از دکمه های اشتراک اجتماعی برای وردپرس است. با 21 موقعیت دکمه اشتراکی (مکان) و 3 موقعیت اختصاصی برای موبایل که به طور خاص بهینه شده اند و WooCommerce دو مکان دارای دکمه های اشتراکی اجتماعی را افزایش می دهد ، این امر باعث افزایش سهام و رانندگی ترافیک و رشد فروش شما می شود..

ShareBang توسط پنل گزینه های نهایی انقلابی خود اداره می شود. این امکان را برای شما فراهم می کند تا همه چیز را با تم های دکمه های ظریف و 35 دکوراسیونی با ایجاد تم دکمه های دلخواه تنظیم کنید که راهی بسیار منحصر به فرد برای ایجاد دکمه / تم دکمه های شما ایجاد می کند..

پشتیبانی ShareBang +42 از شبکه های اجتماعی از جمله شبکه های اجتماعی مهم و برنامه های کاربردی موبایل امروزه استفاده سنگین مانند واتس اپ ، فیس بوک مسنجر ، تلگرام ، اسکایپ ، خط ، وایبر و موارد دیگر.

ShareBang برای اولین بار برای کاربران مبتدی ساخته شده است – فقط سه مرحله و در 15 ثانیه شما خوب است. این تنظیمات پیش فرض برای هر موقعیت دارد ، بنابراین لازم نیست به هر یک مراجعه کنید و زمان زیادی را برای پیکربندی آن صرف کنید. شما روی محتوا تمرکز می کنید ، و اجازه دهید ShareBang بقیه را برای شما انجام دهد! این افزونه همچنین شامل تجزیه و تحلیل داخلی است که می توانید هر دکمه پست / صفحه / اشتراک را ردیابی کنید و مقایسه کنید تا بتوانید انشعاب خوبی بگیرید.

همچنین ویژگی تست A / B گنجانده شده است ، بنابراین می توانید بین پروفایل های مختلف تست کنید تا بدانید بهترین راه اندازی وب سایت شما چیست. لیست نامه خود را با MailChimp با ویژگی اشتراک گذاری بعد از اشتراک که می تواند با هر کد کوتاه اداره کند ، بسازید! همچنین می توانید بازدید کنندگان خود را برای به اشتراک گذاشتن صفحات خود با استفاده از ویژگی قفل اجتماعی برای به اشتراک گذاری بیشتر تشویق کنید (این برای کوپن های تخفیف بسیار مناسب است).

30. مجله عکس اینستاگرام

مجله عکس اینستاگرام

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Instagram Photo Journal یک افزونه قدرتمند و انعطاف پذیر وردپرس است که باعث می شود پست های اینستاگرام خود را به عنوان ژورنال عکس برای خوانندگان خود نمایش دهید. هزاران چیدمان خیره کننده وجود دارد که می توانید با افزونه Instagram Photo Journal انتخاب کنید! عکس های خود را به عنوان یک شبکه عکس کلاسیک ، یک چرخ فلک تصویر قابل احترام یا یک نوار لغزنده بینهایت جذاب اضافه کنید. این افزونه همچنین گزینه هایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید تعداد عکس های بارگذاری شده را محدود کنید ، یک هشتگ یا مکان را برای گرفتن و بیشتر تعیین کنید.

این افزونه حتی با تم Journal Journal Instagram (Instagram Journal Theme) همراه است تا زندگی شما نیز ساده تر شود. این عالی است اگر نمی خواهید هیچ ویژگی دیگری در سایت خود داشته باشید ، فقط موضوع اضافه شده را به همراه افزونه نصب کنید ، شناسه کاربر اینستاگرام خود را اضافه کنید و آماده راه اندازی سایت خود باشید!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - بسترهای نرم افزاری برای رسانه های اجتماعی

افزونه EmbedSocial یک افزونه وردپرس برای نمایش آلبوم های رسانه های اجتماعی در وب سایت است. این یک پلت فرم حرفه ای است که ویژگی هایی را برای توسعه دهندگان وب شخصی و مشاغل ارائه می دهد ، که می خواهند از یک ابزار کاملاً پشتیبانی شده و مایل به پرداخت هزینه کمی برای آن استفاده کنند..

EmbedSocial در بیش از 215.000+ صفحه وب تعبیه شده است و بیشتر برای نمایش گالری های عکس و آلبوم های عکس رویداد از فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام استفاده می شود.

این پلتفرم برای کاربران ایجاد شده است تا آلبوم های عکس را برای استفاده طولانی مدت وارد کنند ، مدیریت و ذخیره کنند. علاوه بر این ، کاربران می توانند طرح آلبوم را تنظیم کنند ، تعداد عکس ها را در هر آلبوم تنظیم کنند ، انتخاب کنند که کدام آلبوم ها را در یک گالری قرار دهند ، عکس های رسانه های اجتماعی را به صورت نمایش به صورت اسلاید و مشابه به نمایش بگذارند.

این پلت فرم به طور مداوم با ویژگی های جدید به روز می شود ، بنابراین از توسعه دهندگان وب آشکارا دعوت می شود گزینه هایی را پیشنهاد دهند که زندگی آنها را آسان تر می کند. برای کلیه کاربران جدیدی که می خواهند این سیستم عامل را امتحان کنند ، یک آزمایش 14 روزه رایگان است و شامل تمام ویژگی های PRO این سیستم عامل است. تعبیه مبارک!

32. پوستر میکروبلاگ

پوستر میکروبلاگ - انتشار خودکار در رسانه های اجتماعی

افزونه رسانه اجتماعی Microblog Poster برای وردپرس به شما کمک می کند تا محتوای خود را به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی مختلف منتشر کنید. این افزونه از چندین حساب در هر سایت شبکه های اجتماعی پشتیبانی می کند به این معنی که می توانید چندین حساب را در همان شبکه اجتماعی ارسال کنید. علاوه بر این ، می توانید پیام به روزرسانی را برای ایجاد نسخه های مختلف برای سیستم عامل های مختلف شبکه های اجتماعی خود قالب بندی کنید. این افزونه آسان برای پیکربندی ، استفاده و پشتیبانی از کد کوتاه است.

33. ابزارک آب نبات اجتماعی (رایگان) Jetpack – ماژول اجتماعی (رایگان)

افزونه Jetpack WordPress

آخرین افزونه موجود در لیست ما نیز یکی از پرکاربردترین افزونه های رایگان موجود است – Jetpack. همه چیز به جز پلاگین سبک سینک آشپزخانه ایجاد شده توسط وردپرس. این ویژگی برای WordPress را برای گالری ها ، CDN ، آنالیز و البته اجتماعی اضافه می کند. Jetpack Social ویژگی ها به طور خاص شامل دکمه های اشتراک گذاری آسان (از طریق اشتراک گذاری JetPack ، با پشتیبانی از 11 شبکه اصلی اجتماعی و همچنین ایمیل برای یک دوست) ، ویجت آیکون های رسانه های اجتماعی ، به اشتراک گذاری اجتماعی را تبلیغ می کنند (که می توانید با استفاده از آنها به طور خودکار محتوای جدید را در همه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید حساب های رسانه ای) ، مانند Facebook یا ویجت صفحه ، جدول زمانی توییتر و موارد دیگر آن را در صدر بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی قرار دهید.


بسته بندی بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس

امیدوارم از جمع بندی لذت ببرید ، و شاید تصمیم بگیرید که یکی از بهترین افزونه های رسانه های اجتماعی را برای سایت وردپرس خود امتحان کنید. کدام یک از افزونه های رسانه اجتماعی (یا افزونه ها) را در سایت وردپرس خود استفاده می کنید؟ آیا افزونه یا دو افزونه را ترک کرده ام که احساس می کنید باید در این پست ظاهر شود؟ بگذارید نظرات خود را در مورد بهترین پلاگین های رسانه های اجتماعی برای وردپرس در بخش نظرات زیر بدانم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map