3 افزونه وردپرس برای تسلط کامل بر رسانه های اجتماعی

تلاش برای موفقیت در بازاریابی در رسانه های اجتماعی کاری دشوار است. ظرافتهای ظریف و ناخوشایند در به اشتراک گذاردن افراد به صورت گسترده محتوای شما بسیار دشوار است و برای داشتن ویروس در امثال توییتر یا فیس بوک باید بسیار تخیل باشد..


گفته می شود ، اقدامات در حال انجام واقعی مورد نیاز برای تسهیل تعامل موفق رسانه های اجتماعی با سایت وردپرس شما می تواند کاملاً خودکار و بدون عوارض جانبی منفی باشد. هر پیام جدید باید به صورت خودکار در پروفایل شبکه های اجتماعی شما به اشتراک گذاشته شود ، بازدید کنندگان باید بتوانند محتوای شما را با سهولت به اشتراک بگذارند و شما باید بدون استفاده از مجموعه داده های دستی ، قادر به تجزیه و تحلیل موفق ترین محتوای خود باشید..

در این پست می خواهم سه افزونه وردپرس رسانه اجتماعی را که به آنها نیاز دارید توصیه کنید تا موارد فوق به واقعیت تبدیل شود. با نصب این افزونه ها ، تعامل رسانه های اجتماعی کاملاً خودکار می شود ، به گونه ای که می توانید روی جنبه های مهم تقویت محبوبیت رسانه های اجتماعی خود تمرکز کنید.

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

1. پوستر خودکار شبکه های اجتماعی بعدی (SNAP)

تقریباً مطمئناً یک پروفایل Facebook و Twitter دارید و ممکن است افراد دیگری نیز داشته باشید. Pinterest ، Google+ ، LinkedIn ، Tumblr … لیست ادامه دارد. به همین ترتیب ، انتشار محتوای تازه خود در تمام پروفایل های رسانه های اجتماعی شما می تواند بیش از کمی خسته کننده باشد.

خوشبختانه ، یک راه حل خودکار وجود دارد. مخفف هوشمندانه کنار, ضربه محکم و ناگهانی پاسخ به کار خسته کننده انتشار مطالب تازه در وبلاگ خود در شبکه های رسانه های اجتماعی است. این امکان را برای شما فراهم می کند که وبلاگ خود را با تعداد زیادی از وب سایت های رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کرده و به صورت خودکار محتوای تازه را در پروفایل خود منتشر کنید و همزمان با پخش مستقیم آن در سایت.

صفحه تنظیم SNAP.

صفحه تنظیم SNAP.

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید پیامی را که در کنار به روزرسانی های شما تحویل داده می شود ، سفارشی کنید – می توانید برچسب های دینامیکی را نیز با عنوان ، توضیحات ، پیوند مجدد و موارد دیگر جایگزین کنید..

برای برخی از شبکه های اجتماعی گزینه هایی برای نمایش نحوه بروزرسانی ها دارید. در اینجا مثالی از حسن نیت ارائه داده شده در Facebook:

تصویری از گزینه های نمایش فیس بوک.

می توانید از SNAP بخواهید که در هر سه قالب ذکر شده در بالا ، به روزرسانی ها را در فیس بوک ارسال کند.

سرمایه گذاری یک زمانه لازم برای راه اندازی SNAP با انتشار پست ها در سایت وردپرس شما دوباره و زمان بازپرداخت می شود. شما هرگز نگران تبلیغ مجدد محتوای خود از طریق شبکه های رسانه های اجتماعی خود نخواهید بود زیرا این کار برای شما انجام می شود.

اگرچه SNAP مطمئناً به عنوان جایگزینی برای دخالت شخصی شما در پروفایل های رسانه های اجتماعی شما عمل نمی کند (مطمئناً همیشه باید فعال و پاسخگو باشید) میکند شما را قادر می سازد تا به طور کامل فرایند تبلیغ محتوای جدید را خودکار کنید. این مسأله باید به شما بدهد بیشتر زمان ارتباط برقرار کردن با دیگران و ارتقاء بیشتر پروفایل ها و وبلاگ رسانه های اجتماعی خود با وسیله های دیگری که به راحتی خودکار نیستند.

2. Digg Digg

هنگامی که تبلیغ تبلیغات را از طریق پروفایل های رسانه های اجتماعی خود مرتب سازی کردید ، وقت آن رسیده است تا بازدید کنندگان بتوانید به راحتی مطالب خود را از طریق آنها به اشتراک بگذارند مال خود پروفایل رسانه های اجتماعی. اگرچه تعداد زیادی افزونه در دسترس است که می تواند این کار را انجام دهد ، من همیشه به Digg Digg به عنوان انتخاب شماره یکم اشاره می کنم.

این افزونه سالها است که در حال توسعه است و توسط افراد خوب در آن به دست آمد بافر سال گذشته درگیری آنها برای توسعه مداوم این افزونه سود بزرگی بوده است و کاربران اکنون می توانند از یک افزونه به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی جامد و بسیار کاربردی بهره مند شوند.

به نظر من بهترین ویژگی Digg Digg نوار سهم شناور است. در اینجا مثالی از آن در عمل از وبلاگ خودم آورده شده است:

تصویری از نوار اشتراک شناور Digg Digg.

این نوار پیگیری پیمایش بازدید کننده را دنبال می کند تا گزینه اشتراک گذاری هرگز از چشم نباشد. Digg Digg به شما امکان می دهد کنترل کاملی بر قرارگیری نوار داشته باشید و همچنین گزینه های اشتراک رسانه های اجتماعی را که ارائه داده اید (لیست شبکه های اجتماعی در دسترس با ذهن همه جانبه است)..

اما این همه چیز نیست – Digg Digg همچنین به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک گذاری را در ابتدای کار و انتهای پست ها قرار دهید ، اگر این مکان مورد نظر شماست:

دکمه های به اشتراک گذاری Digg Digg.

این افزونه از بارگیری تنبل استفاده می کند و این بدان معنی است که باعث کاهش سرعت بارگذاری عناصر دیگر در سایت شما نمی شود. وقتی صحبت از عناصر رسانه های اجتماعی فشرده به منابع می شود ، این یک گزینه خارق العاده است. به بیان ساده تر ، Digg Digg کاملا کار می کند و فوق العاده نیز به نظر می رسد.

3. آمار اجتماعی WP

در این مرحله شما باید به خوبی تنظیم شده باشید. محتوا به طور خودکار در تمام پروفایلهای رسانه های اجتماعی شما منتشر می شود و شما این امکان را برای بازدید کنندگان فراهم آورده اید که مطالب خود را با طرفداران خود به اشتراک بگذارند. در این مرحله ، مرحله منطقی بعدی این است که خود را با نوع داده هایی که می تواند به شما در تحلیل محبوبیت پست های فردی از نظر سهام اجتماعی کمک کند ، مجهز کنید. با استفاده از این نوع اطلاعات می توانید استراتژی محتوای آینده خود را به منظور انتشار محتوا که باعث جذب سهم بیشتر می شود ، شکل دهید.

بهترین افزونه ای که من برای این منظور پیدا کرده ام آمار اجتماعی WP. این برنامه می تواند مروری بر آمار اشتراک اجتماعی برای همه پست های وبلاگ شما ارائه دهد. مزایای این امر باید واضح باشد – به شما این امکان را می دهد تا دقیقاً نحوه عملکرد هر یک از پست های شما در شبکه های اجتماعی فردی (و در کل) را مشاهده کنید. این نوع اطلاعات می تواند به شما کمک کند نوع محتوا را که محبوب است (یا نه) در سایت خود بشناسید.

راه اندازی WP Social Stats بسیار ساده است – پس از نصب افزونه ، باید آمارهای اجتماعی را برای هر یک از پست های وبلاگ خود به روز کنید. پس از انجام این کار ، شما می توانید برای هر پست منتشر شده ، آمار به اشتراک گذاری اجتماعی را مشاهده کنید.

آمار اجتماعی WP

گزینه های موجود در آمارهای اجتماعی WP ساده و در عین حال بسیار مؤثر است. برای مبتدیان می توانید پست را بر اساس طبقه بندی فیلتر کنید تا بتوانید ببینید که کدام پست ها برای هر بخش از سایت شما محبوب ترین هستند. اگر دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در صفحات دارید ، می توانید بین پست ها و صفحه ها نیز جابجا شوید. هر جدول نتایج را می توان با استفاده از شبکه های اجتماعی طبقه بندی کرد به طوری که می توانید ببینید بیشترین پست ها در هر شبکه بیشترین اشتراک گذاری را داشتند. همچنین می توانید تعداد کل سهام را در همه شبکه ها مرتب کنید:

تصویر WP Social Stats.

من مطمئن هستم که به راحتی می توانید مزایای این افزونه را مشاهده کنید. این نوع بینش را به شما می دهد که در غیر این صورت برای کشف کار نیاز به کار دستی خسته کننده دارد. علاوه بر این ، من استدلال می کنم که در سوله های مناسب ، آمار به اشتراک گذاری اجتماعی قابل اطمینان ترین نشانگر محبوبیت است. انسانی که می خواهد بخشی از محتوا را به اشتراک بگذارد ، عملی بسیار قدرتمندتر از کلیک کردن روی پیوند در صفحه نتایج موتور جستجو است ، به عنوان مثال.

تجزیه و تحلیل دقیق از آمارهای تولید شده توسط WP Social Stats و اقدامات آینده مبتنی بر آن تجزیه و تحلیل می تواند تغییر بزرگی در رشد وبلاگ شما ایجاد کند.

تسلط رسانه های اجتماعی در درک شماست …

همانطور که در صدر این پست گفتم ، تسلط بر رسانه های اجتماعی سخت است.

این در اصل شامل درک چگونگی تفکر مخاطب هدف شما و نحوه واکنش آنها به مطالبی است که شما منتشر می کنید. اما با خودکار کردن آنچه به راحتی می تواند خودکار شود و تجهیز خود به اطلاعاتی که به شما امکان می دهد تصمیم گیری آگاهانه ای در مورد استراتژی محتوای آینده خود داشته باشید می توانید فرایند را بسیار ساده تر کنید..

با سه افزونه رسانه اجتماعی وردپرس فوق ، می توانید با موفقیت در رسانه های اجتماعی بسیار موفق باشید. اگر سؤال ، نظر یا پیشنهادی افزونه جایگزین دارید ، لطفاً در بخش نظرات زیر آتش بزنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map